Beats reproduktory pilulky. Beats Bluetooth reproduktor

beats, reproduktory, pilulky, bluetooth, reproduktor

Beats reproduktory pilulky

Beats pilulka je malý, přenosný reproduktor Bluetooth. Má robustní stavbu, i když nemá inzerované hodnocení pro odolnost proti prachu nebo vodě. Její zvukový profil je boomy a nadměrně zdůrazněný rozsah výšek může způsobit, že vyšší frekvence znějí jasně nebo propíchnutím. Může však hrát stereofonní obsah, aniž by jej snížil do mono. Bohužel to není kompatibilní s hlasovými asistenty.

Náš verdikt

Plubka Beats Middling pro hudbu. Jeho zvukový profil boomy může způsobit, že vokály a olovové nástroje zablácejí, zatímco nadměrně zdůrazněná výšky způsobují, že vyšší frekvence zní jasně nebo piercing. Snaží se také reprodukovat Thumpy Low-Bass, což je pro fanoušky basových žánrů, jako je EDM, zklamáním. Bohužel neexistuje ekv. Naštěstí tento reproduktor může hrát stereo obsah, aniž by jej snižoval mono, takže se cítíte ponořeni do vaší hudby.

Beats pilulka je dílčí pro sledování videí a filmů. Má nadměrně zdůrazněný rozsah výšek, takže dialog může znít ostře nebo propíchnutí. Postrádá také nízký bass, takže necítíte hluboké buchty a rachotí ve filmových scénách nabitých akcí. Naštěstí je jeho latence Bluetooth nízká u zařízeních iOS a Android, takže je vhodná pro sledování videí. Některé aplikace však za latence kompenzují odlišně, takže uživatelské zkušenosti se mohou lišit.

Beats pilulka je slušná pro hraní podcastů. Můžete spárovat až dvě zařízení najednou, což je užitečné, pokud chcete často přepínat zdroj zvuku mezi telefonem a notebookem. Je to také docela přenosné a její baterie trvá těsně pod osm hodin. Bohužel, jeho zvukový profil boomy může blátivé vokály a dialog, zatímco nadměrně zdůrazněná výška může způsobit, že sibilanty znějí jasně nebo ostře.

Tento reproduktor nemá podporu hlasového asistenta.

Beatsova pilulka je rozumná pro venkovní použití. Její zvukový profil je docela boomy, která může potěšit fanoušky basové hudby jako EDM nebo Hip-Hop. Ačkoli její baterie trvá těsně pod osm hodin, je to stále dost dlouhé na to, aby ji po většinu dne použila venku. Bohužel to není příliš hlasité a nemá inzerované hodnocení pro odolnost proti vodě nebo prachu, na které v současné době netestujeme.

 • 6.0 hudby
 • 5.6 videí/filmů
 • 7.1 podcasty
 • 2.6 Hlasový asistent
 • 6.7 venku

Rozdíly mezi velikostí a varianty

Beats Pill Plus přichází ve třech barevných variantách: „černá“, „bílá“ a „červená“. Testovali jsme variantu „černé“ a můžete vidět štítek pro model, který jsme zde testovali. Očekáváme, že všechny varianty budou provádět podobně v testech.

Pokud narazíte na variantu, která zde není uvedena, dejte nám vědět v diskusích, abychom mohli aktualizovat naši recenzi.

Ve srovnání s jinými reproduktory

Beats Pill Plus je přenosný reproduktor Bluetooth. Její zvukový profil je poměrně boomy a jeho výška je příliš zdůrazněna, takže vyšší frekvence by mohly znít jasně. Naštěstí může hrát stereofonní obsah, aniž by jej snížil do mono. Ačkoli se cítí pevně postavený, nemá inzerované hodnocení IP pro odolnost proti prachu nebo vodě. Bohužel to není kompatibilní s hlasovými asistenty.

JBL Flip 5 je lepší reproduktor než pilulka Beats. JBL je lépe postavený reproduktor s hodnocením IPX7 pro odolnost proti vodě. Má také vyváženější zvukový profil. Beats však mohou hrát na stereofonní obsah a jeho latence nad Bluetooth se zařízeními iOS je nižší, takže je vhodnější pro sledování videí. Jak již bylo řečeno, některé aplikace kompenzují odlišně za latenci.

Plubka Beats je o něco lepší reproduktor než náboj JBL 4. Beats mohou hrát stereo obsah, na rozdíl od JBL. JBL je však lépe postavený reproduktor s delší výdrží baterie, který trvá více než třináct hodin na jednom nabití. Má také o něco menší kompresi než rytmy při maximálním svazku.

Bose Soundlink Revolve je lepší reproduktor než pilulka Beats. Bose má podporu hlasového asistenta, a přestože se spoléhá na hlasový asistent z vašeho smartphonu, může vám rozumět, i když jste daleko. Bose má také vyváženější zvukový profil, takže je vhodnější hrát většinu zvukového obsahu. Beats však mohou hrát stereo obsah, aniž by jej snížili do mono.

JBL Xtreme 2 je lepší reproduktor než pilulka Beats. JBL má podporu hlasového asistenta, i když se spoléhá na hlasový asistent vašeho smartphonu. Je to také lépe postavený reproduktor s hodnocením IPX7 pro odolnost proti vodě, i když na to v současné době netestujeme. Díky jeho lépe vyváženému zvukovému profilu, vokály a hlavní nástroje jsou reprodukovány jasněji. Beats však má punchiernější vysokou bass, která může potěšit některé fanoušky basových žánrů, jako je EDM.

Výsledky testů

Beats pilulka je malý reproduktor s designem ve tvaru pilulky. Má být umístěn vodorovně a na předních i zadních stranách je reproduktor, z nichž každá je pokryta kovovou mřížkou. Je zabalen do gumového povlaku a je dodáván ve třech různých barevných variantách. Logo společnosti nahoře se rozsvítí, když se používají reproduktory.

Tento reproduktor je neuvěřitelně přenosný. Je malý a lehký, takže jej můžete snadno nosit jednou rukou. Vzhledem k tomu, že je napájen na baterii, můžete jej používat venku bez obav, že se budete připojit do výstupu.

Beats Pill Plus má kvalitu sestavení průchodné sestavy. Je to pevné, s kovovými mřížkami na každé straně reproduktoru. Většina reproduktoru je zabalena do gumového povlaku, který může v průběhu času snadno poškrábat. Naštěstí guma nepřitahuje otisky prstů. K dispozici je také zadní kryt pro přístavy reproduktoru. Nemá inzerované hodnocení pro vodu, dopad nebo odolnost proti prachu a v současné době na to netestujeme. Pokud chcete reproduktor, který můžete používat venku pohodlněji, zvažte Bose Soundlink Color II, která je hodnocena IPX4 pro odolnost proti vodě.

Beats pilulka má velmi dobré ovládací prvky. Nachází se na horní části reproduktoru, tlačítka jsou klikavá a snadno stisknuta. K dispozici jsou samostatná tlačítka pro nastavení hlasitosti a tlačítko napájení, které můžete krátce stisknout, abyste viděli úroveň baterie s pěti světly. Když hladina baterie klesne pod 10%, světlo palivového měřidla zamrká červeně. Jednou můžete stisknout víceúčelové tlačítko „B“ a přehrát/pozastavit svůj zvuk, dvakrát přeskočit dopředu stopu a třikrát se vrátit k předchozí stopě. Tlačítko ‚B‘ vám ​​také umožňuje odpovědět na volání/ukončit. Reproduktory zvoní při zapnutí/vypnutí nebo při párování k zařízení přes Bluetooth. Bohužel neexistuje žádný zvukový ani vizuální indikátor pro svazek.

 • Beats Pill Plus reproduktor
 • Lightning to USB-A nabíjecí kabel
 • AD AC ADAPTTER
 • 3x ‚b‘ samolepky
 • Rychlý návod

DIY Bluetooth Speakers | how to get lithium ion battery | #shorts #youtubeshorts #howtomake

Beats reproduktor

Zkoumal jsem o kvalitě zvukového panelu zvukový zvuk je úžasný, neočekával to od indické značky (loď jste dostali velkou konkurenci, pokud jde o kvalitu a soul.

Toto je skutečná basová skříňka věřte mi, kluci. Úžasná čistota a úžasná basa. Opravdu jsem zjistil, že skrytý drahokam jde slepě, cítím kvalitu s.

 • Výkon (RMS): 10 W
 • Zdroj energie: Baterie,
 • Životnost baterie: 7 hodin | Doba nabíjení: 1.5 hodin

Indikace úplného nabití baterie není v tomto produktu k dispozici. Nerozumíte tomu, kdy byla baterie plně nabitá nebo ne. Indic Red Light LED.

Indikace úplného nabití baterie není v tomto produktu k dispozici. Nerozumíte tomu, kdy byla baterie plně nabitá nebo ne. Indic Red Light LED.

 • Výkon (RMS): 30 W
 • Wireless Music streamování přes Bluetooth
 • Slot paměťové karty

Otázka a odpovědi

A.Užíváte si tento, pokud potřebujete pro každodenní použití dobrého reproduktoru. Kvalita zvuku reproduktoru Beats je skvělá a dobře se daří objemu. Mají lehkou hmotnost, takže je můžete snadno přenést.

A.Hlavní výhodou reproduktorů Beat je jejich přenositelnost, což vám usnadňuje sdílení své oblíbené hudby. Přenosné reproduktory vám umožňují bez námahy a snadno poslouchat skladby v pohybu.

A.Reproduktory Beats používají krátkodobé rozhlasové vlny, a proto nepotřebují připojení k internetu. Reproduktor bude fungovat kdekoli a nemusíte se starat o žádný datový plán nebo mobilní připojení.

A.Beats pilulka je docela hlasitá a dává vám lepší hudební zážitek. Tento přenosný reproduktor rytmu můžete nést a užít si dobrou hudbu, kdykoli je to možné.

A.Beats Model Speakers mají vynikající kvalitu zvuku a můžete se ponořit do neuvěřitelného hudebního zážitku pokaždé, když je posloucháte.

A.Na mobilním telefonu přejděte do nastavení Bluetooth a ujistěte se, že je zapnuto Bluetooth. Vyberte reproduktor Bluetooth ze seznamu zařízení Bluetooth. Najdete název, který se objeví v seznamu. Spárujte to a užijte si svou hudbu.

A.Ne, Beats Reproduktory nejsou odolné vůči vodě a je vhodné udržovat vaše zařízení od vody, aby to trvalo déle.

A.Beats Bluetooth reproduktory mohou být udržovány čisté pomocí čisticího hadříku k odstranění prachu a oleje.

Jak připojit reproduktor pilulek Beats k vašemu iPhone ve 4 jednoduchých krocích

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

 • Můžete snadno připojit pilulku Beats k vašemu iPhone, abyste přehrávali hudbu, ať už je to hudba z vašeho zařízení nebo prostřednictvím jiných aplikací, jako jsou Spotify a YouTube.
 • Beats pilulka je reproduktor Bluetooth, který se můžete připojit k vašemu iPhone, iPad a Apple Watch.
 • Navštivte domovskou stránku Business Insider pro více.

K dispozici je mnoho reproduktorů Bluetooth, včetně jedné od Beats Electronics s názvem Beats Pill.

Полный обзор колонки Beats Pill

Tento produkt umožňuje uživatelům zaseknout své oblíbené písně pomocí připojení Bluetooth, aby spojil reproduktor s jejich řadou zařízení Android nebo zařízení Apple, jako je iPad, iPod touch, Apple Watch a hlavně důležitější, iPhone iPhone.

Ať už se rušíte do svého seznamu sprchových skladeb na Spotify nebo poslechu nového alba, které jste zakoupili v obchodě iTunes, zde je návod, jak připojit svou pilulku Beats k iPhone.

Jak připojit pilulku Beats k iPhone

Ujistěte se, že je nabitá pilulka Beats, pokud ne připojte nabíjecí kabel k zařízení a napájení na reproduktoru.

Na pilulce Beats se ujistěte, že tlačítko „B“ umístěné ve středu pilulky Beats je v režimu objevování, to vám umožní spárovat zařízení. Pokud tlačítko není pulzující, podržte tlačítko „B“ na 3 sekundy, aby se vaše pilulka Beats spárovala s vaším iPhone.

beats, reproduktory, pilulky, bluetooth, reproduktor

Popadněte svůj iPhone a odemkněte jej. Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na „Bluetooth“, abyste zajistili, že váš iPhone má připojení Bluetooth povoleno na přepínači „Bluetooth“ v horní části stránky.

Jakmile pilulka Beats zjistí, že váš iPhone klepne na „Beats Pill“ na seznamu objevitelných zařízení Bluetooth (nebo přizpůsobeného názvu vaší pilulky)). Všimněte si, že váš telefon musí být v rozumném rozsahu, aby se připojil k reproduktoru.

Recenze: Beats Pill

Používáme přidružené odkazy a můžeme obdržet malou provizi pro nákupy. Přečtěte si více o nás.

Beats by Dre ještě musí vyrobit pár sluchátek, která na nás zapůsobí. Ale jak se jí hodí, když dostanou šanci zvýšit sílu a vyzkoušet jejich ruku na skutečném reproduktoru? Strávili jsme nějaký čas s přenosným reproduktorem Bluetooth pilulky Beats, abychom to zjistili. V této recenzi rozebíráme zvuk, design, balení a příslušenství, specifikace a další pilulky Beats. Chcete.li zobrazit alternativy, podívejte se na náš seznam nejlepších bezdrátových reproduktorů.

Zvuk

Hlasitost

Pokud jde o přenosné reproduktory Bluetooth, je někdy důležitější získat dobrý objem, než získat přesnou kvalitu zvuku. I když není pochyb o tom, že je důležitý, záleží na tom méně v prostředích, kde budou pravděpodobně použity tyto reproduktory: večírky s bazény, plážové výlety, park, grilování. Pro čirý výkon je pilulka Beats, kam byste měli jít.

Beats by Dre Don’t Out Tech Spections, jako je Wattage, které vám pomohou zjistit, kolik síly má reproduktor, ale testovali jsme to proti několika dalším reproduktorů ). Bylo to výrazně hlasitější, což znamená, že se pravděpodobně stane pevným favoritem na velkých večírcích, kde musí konkurovat hodně hluku na pozadí. Pokud vše, co hledáte, je objem, pak by měla být pilulka vaším prvním přístavem volání. Ačkoli UE Roll 2 je o 50 levnější, v 70.

Low-End (basa)

Jedním z problémů s vysokými objemy je to, že vytvářejí zkreslení, zejména v basu. Do jisté míry je to problém, který mnoho bezdrátových reproduktorů trpí-mají tendenci být o něco levnější a potřebujete vysoce kvalitní komponenty, aby se vypořádali s zkreslením. Bohužel má pilulka úplně další problém.

Není zde žádné zkreslení. Ale to rozhodně není dobrá věc. Jakmile je hlasitost zvednut, basy ve skutečnosti ztenčí. Máme podezření, že se jedná o nějaké fantastické zpracování signálu, ale problém je, že to nefunguje. Ani trochu. Zní to jen plevelem a nepodstatné, což je překvapivé, protože při mírných objemech basa ve skutečnosti vůbec není špatná. Ne v žádném případě, ale určitě přijatelný. Pojďme to porovnat s jiným reproduktorem Ultimate Ears. Zůstaňte Beats od největšího konkurenta Dre. UE Boom 2 dělá mnohem lepší práci při manipulaci s nízkým koncem. Pokud jsme upřímní, je to ve skutečnosti mnohem lepší reproduktor. nejenže je to levnější na 118 k 130 pilulům, ale nabízí lepší hydroizolaci, delší výdrž baterie a mnohem lepší zvuk.

Středy, vysoké a zvukové scény

Dobrou zprávou je, že celkový zvuk pilulky je mnohem lepší, než bychom očekávali. Je to z velké části způsobeno její zvukovou scénou nebo schopností, aby se hudba zdála širší. Řidiči byli zcela přepracováni, přičemž tweetery byly přemístěny kolem dvou velkých basových řidičů. To znamená, že to dělá mnohem lepší práci, když vám umožňuje vybírat jednotlivé nástroje a jejich pozici v písni. Je pravda, že to je pravděpodobně něco, co nebudete oceníte na dvorku, ale je to stále dobrá věc. A pokud máte více než jeden reproduktor, můžete skutečně vytvořit více párů pomocí aplikace Beats Pill App (iOS/Android). Tento konkrétní aspekt reproduktoru jsme se nedostali. museli jsme jen hrát jen. ale podařilo se nám najít zprávy o této funkci a konsenzus bylo, že to fungovalo dobře. Můžeme také nahlásit, že aplikace je dostatečně slušná, i když trochu jednoduchá, a dokážeme si představit, že funkce funguje dobře.

Existují i ​​jiné příjemné aspekty. Zatímco zvuk není zdaleka tak přesný nebo tak podrobný jako něco jako Bose Soundlink Mini II, dokáže to dělat slušnou práci. Prvky jako vokály a akustické kytary se cítily bohaté a jasné a my jsme cítili prasklinu symbolů a vysoce spuštěnou píseň strun. Nikdy byste to neodpovídali proti jakémukoli statickému reproduktoru, ale zatím to nestojí za to hodit do koše. Pokud by to bylo něco, byla to nejpřekvapivější část celého zážitku. myšlenka, že Beats by Dre Speaker mohl vytvořit zvuk, který se nám skutečně líbil. Pokud si ceníte kvalitu zvuku především, pak to pravděpodobně není reproduktor, který by měl jít. vybrali bychom si něco jako výše uvedený Soundlink Mini II. Je to dražší, v 180, ale kvalita zvuku je mnohem lepší (i když to není téměř tak hlasité. Najdete to také za méně peněz, pokud se rozhlédnete.

Design

Beats pilulka vs beats pilulka 2.0

Je to vždy zajímavé, když společnost zcela přepracovává reproduktora a my jsme byli zvědaví, jaké změny budou z původní pilulky 2.0. Nejde jen o změny řidiče, které jsme zmínili dříve; Je to úplné roztržení. Pilulka 2.0 vypadalo hrozně, se svými viditelnými řidiči a do očí bijící logo. Opravdu to vypadá jako pilulka. jméno mohlo být chytré, ale nemohli jsme se podívat na reproduktora, aniž bychom se cítili mírně úchvatně. To se zde změnilo. a určitě k lepšímu.

Pryč je podivný pás kovu uvolněním obou polovin. Nová pilulka má elegantní černý design s minimalistickými ovládacími prvky uspořádanými na pásu, který prochází celou cestu kolem reproduktoru. Vypadá to a cítí se skvěle. i když je o něco těžší než pilulka 2.0, za něco přes libru do originálu 11.2oz. Design připomíná nyní zaniklý model Pill XL, který ve skutečnosti vypadal docela dobře. Doufáme, že pilulka netrpí stejné problémy, jaké udělal XL. ten reproduktor byl hromadně vzpomínán poté, co bylo zjištěno, že baterie by mohla přehřát a možná zapálit věci. Možná se nám to příliš nelíbí produkty DRE, ale někdy máme sympatie s jejich marketingovým oddělením.

Budování kvality a hydroizolace

Jakýkoli přenosný reproduktor Bluetooth, který stojí za to jeho lehčí tekutina na grilu, musí být zapálena a pokračovat v hraní. OK. Možná je to trochu silné. Nemusí nutně přežít imolaci. Ale zvláštní pád nebo stříkající voda by to neměl fázovat. V tomto ohledu jsme rádi, že můžeme hlásit, že pilulka fungovala dobře. Budete naprosto ohromeni, když uslyšíte, že společnost nevydává hodnocení IP reproduktoru, což vám umožní posoudit, jak je to voda a prach, ale to stálo na nějakém postříkání ze zalévání zahrady a přežila bytí několikrát upadl do nečistot. Pokud hledáte reproduktor, který je definitivně vodotěsný. nebo jak blízko, není to rozdíl. možná budete chtít zvážit JBL Flip 4. Kvalita zvuku není tak dobrá, ale nabízí vodotěsné hodnocení IPX7, což znamená, že může být ponořena ve třech stopách vody po dobu 30 minut.

Pokud jde o kvalitu sestavení, pilulka rozhodně uspokojí. Tlačítka lze snadno najít a stisknout a reproduktor se cítí robustní a pevně. Přestože je z velké části vyrobeno z plastu, necítí se chatrný. A pokud jde o hodnotu za peníze, rozhodně uspokojí na frontě sestavení. Získáte také výběr barev, z nichž si můžete vybrat: bílá, černá, turf-zelená, asfalt-grey a. Přísaháme, že to nevymýšlíme. Productred. Strašné jméno. Výtěžek však jde o boj proti HIV-AIDS.Dobrá práce, rytmy.

Ovládací prvky a vstupy

Můžete nebo nemusí vědět, že Beats by Dre koupil Apple před časem. To bylo trochu znepokojivé. mohlo to znamenat, že všechny produkty Beats budou fungovat pouze s produkty Apple. Naštěstí tomu tak není. Pilulka může použít port nabíjecího blesku, což je typ připojení exkluzivního pro zařízení Apple, ale přichází s nabíjecím kabelem blesku (můžete si koupit další, pokud ztratíte svůj) a port USB. Je to tento port USB, který poskytuje obzvláště chytrou funkci, protože můžete svůj telefon nabití z interní baterie reproduktoru. S maličkou výstupem o jednom miliwattu vám to přesně nedělí tunu další síly, ale přesto je to pěkná funkce. Kromě toho jsou ovládací prvky jednoduché a snadno použitelné. K dispozici je tlačítko napájení a ovládací prvky hlasitosti, z nichž všechny lze snadno najít bez pohledu. Existuje dokonce šikovný indikátor baterie, který na první pohled používá světla, která vám řekne, kolik energie vám zbývá. Získáte také 3.5 mm aux vstup na zadní straně, což je pěkný malý doplněk.

Bluetooth a výdrž baterie

Když jste venku, výdrž baterie je stejně důležitá jako objem. Dostali jsme asi 11 hodin z pilulky a hráli jsme na mírných úrovních. To je vlastně docela rozumné, ve srovnání s jinými přenosnými reproduktory, které jsou právě teď dostupné. Bose Soundlink točí se jen o něco víc než to a prodává za více než dvojnásobek ceny, za 299. Jinými slovy, pilulka vás pravděpodobně nenechá krátce se měnit, pokud na ni budete dávat pozor. Rychle to také nabíjí. Po několika hodinách jsme byli dobří.

Signál Bluetooth byl také dobrý, s dosahem asi 30 stop předtím, než zažil pokles signálu. Určitě zde nedostanete APTX Bluetooth. zde je vysvětlení toho, co to znamená. ale spojilo se to bez problémů a my jsme necítili, že kvalita zvuku utrpěla kvůli Bluetooth.

Balení příslušenství

Můžeme mít o tomto řečníkovi pochybnosti, ale má to několik věcí správně. Mezi ně patří příslušenství a obaly. Krabice, kterou reproduktor přichází, se cítí vhodně prémiové, s pěkně navrženými vložkami a kompartmenty. A opravdu se nám líbí příslušenství. obzvláště hadřík nosí pouzdro. Není to zvlášť nezbytný příslušenství, ne s reproduktorem, který může trochu zneužití, ale přesto je hezké mít. Získáte také 4’11 „Lightning-to-USB-A nabíjecí kabel-pokud máte telefon Apple, pak gratuluji, máte další kabel, když nevyhnutelně ztratíte svůj.

Co se nám líbí

 • Beatsova pilulka je překvapivě dobře navržená a.postavený.
 • Reproduktor se podaří dodat širokou zvukovou scénu, díky svým přepracovaným řidičům.
 • Pilulka se nahlas dostává, což je skvělé, pokud jste v hlučném prostředí.

Co ne

 • Basy se uprostřed a ztenčují se při vyšších objemech.
 • Je těžké říct, jak je pilulka odolná vůči vodě a prachu, díky nedostatku specifikací.
 • Nakonec další reproduktory Bluetooth porazily pilulku téměř v každé oblasti. Kvalita zvuku, cena, pojmenujete to.
beats, reproduktory, pilulky, bluetooth, reproduktor

Srovnávací tabulka

Baterie reproduktoru vodotěsná? Řidiči aplikací
Beats pilulka 130 11 hodin Ano. Neznámý Ano 2 x Woofer, 2 x Tweeter Neznámý
UE Boom 2 119 12 hodin Ano. IPX7 Ano 2 x 1.77 „, 2 x 3“ pasivní Neznámý
JBL nabíjejte 3 139 17 hodin Ano. IPX7 Ano 2 x 1.97 „ 20 wattů
Bose Soundlink Mini II 180 8 hodin Ne Ne Neznámý Neznámý
JBL Flip 4 80 10 hodin Ano. IPX7 Ano 2 x 1.6 „ 16 wattů

Konkurence

Velkým problémem s pilulkou je, že i když je v pořádku izolovaně, opravdu se snaží konkurovat své konkurenci. Nemůže dělat nic, co ostatní reproduktory dělají lépe. Vezměte si ue boom 2. Nyní je to trochu staré, ale stále je to fenomenálně populární přenosný reproduktor, a to z dobrého důvodu. Pro jednu věc, je to o něco levnější než pilulka. 118 až 130. Nabízí také lepší hydroizolaci (myslíme si. nemáme relevantní specifikaci od Beats Porovnání a nemáme rozpočet utopit naše testovací modely). Má o něco lepší výdrž baterie a zvýšený rozsah Bluetooth a upřímně řečeno, zní to lépe. Ne, nedostane se k takovým extrémním objemům, ale rozhodně jsme nikdy neměli problém s jeho mocí. Je to basová reakce, zvuková scéna a detaily jsou dobré, i když nepravdivé. Abych byl upřímný, nevidíme někoho, kdo by nad tím vybral pilulku. Je to jen mnohem lepší reproduktor.

Pokud chcete něco s trochou oomph za tím, proč ne poplatky za JBL 3? Stojí to více než pilulka, při 140 až 130, i když můžete získat levnější možnosti v závislosti na barvě. Ale také poskytuje mnohem lepší zážitek, s přibližně 17 hodinami výdrže baterie a objemu, který je srovnatelný s pilulkou. JBL ví hodně o navrhování dobrých vodotěsných reproduktorů, a tohle se shoduje s ostatními reproduktory v jeho řadě, s hodnocením vodotěsné a prachu IPX7. To je zatraceně dobré. Reproduktor také sdílí funkci, kterou má pilulka: schopnost připojit více reproduktorů. Pokud jste na trhu, měli byste si pravděpodobně vybrat mezi JBL a UE Boom 2, výše. jsou relativně podobné, ale mají příslušné zásluhy. Pilulka má také některé, ale oba tyto reproduktory to dělají lépe. Ve své recenzi náš spisovatelka Alyssa Castle shrnul reproduktoru takto: „The JBL Charge 3 je přenosný, lehký a ideální pro poslech na cestách.“

Jedna věc, kterou ani JBL, UE, ani reproduktory Beats nejsou přítomny podrobné zvuk. Jsou těžké na barvu a na vzrušení. Pokud chcete něco trochu omezenějšího a elegantnějšího, ale přesto chcete mít možnost vzít si svůj reproduktor venku s sebou, můžeme navrhnout Bose Soundlink Mini II II? Je to nejdražší reproduktor, o kterém budeme mluvit, v 180, ale je to také jeden z nejlepších. Nabízí kvalitu zvuku, která je snadno mezi nejlepšími, které jsme v tomto cenovém rozpětí slyšeli, a ačkoli to nemůže srovnávat s pilulkou na objemu, více než to pro něj nahradí detaily a přesné oddělení. Buďte upozorněni: Není to vodotěsné, což znamená, že získáte vynikající kvalitu zvuku, ale oběť trvanlivosti. Pokud si to chcete vzít kdekoli, který by to mohl trochu navlhčit, budete potřebovat vodotěsný pouzdro. Pilulka je lepší volbou, pokud to děláte.

Pilulka je jediný reproduktorový rytmy od Dre Make, pokud nepočítáte původní pilulku 2.0 a nyní discontinued pilulka xl. Pojmeme další srovnání, tentokrát s reproduktorem, který je výrazně levnější. JBL Flip 4 je nepromokavý reproduktor, který nabízí některé jedinečné možnosti, včetně schopnosti propojit přes sto různých reproduktorů JBL. Přesně to, co váš další grilování potřebuje. I když potřebujete pouze několik reproduktorů, užijete si tento. Kvalita zvuku není úžasná. Na jednu věc je na výšinách a na jednu věc určitá tvrdost. Ale je to dobře na objemu a jeho nízká hmotnost znamená, že je snadné přenášet kolem. V 80, je to mnohem levnější než pilulka.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS