Best Apple Music Converters Review v roce 2023: Výhody, nevýhody a jak převést Apple…

Nejlepší recenze Apple Music Converters v roce 2023: Výhody, nevýhody, jak převést Apple Music

Zde přicházejí dva nejlepší převodníky Apple Music, které jsme testovali na převod Apple Music na MP3 na PC a Mac. Značka se jmenují Ukeysoft a Tunesbank, testovali jsme každý dva nejlepší převodník Apple Music pro srovnání vedle sebe, včetně jeho funkcí, cen, výhod a nevýhod atd. Přečtěte si tuto recenzi a porovnejte jejich podobnosti nebo rozdíly, vyberte nejlepší převodník Apple Music, který převádí Apple Music na mp3, kde naslouchá kdekoli na jakýchkoli zařízeních.

Mnoho předplatitelů Apple Music chce přeměnit Apple Music Songs na formát MP3/M4A/WAV/FLAC z různých důvodů, například chcete ušetřit skladby Apple Music navždy po zrušení předplatného nebo hrát Apple Music kdykoli, kdekoli a na jakýchkoli zařízeních. Bez ohledu na to, proč chcete získat Apple Music Apple bez DRM, musíte použít profesionální převodník Apple Music Converter.

Proč musíme použít převodník Apple Music Converter?

Apple Music je služba streamování hudby a videa, kterou nabízí Apple Inc. Uživatelé mohou streamovat Apple Music Songs na iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV, Mac, HomePod, CarPlay, PC, Android, Sonos a Amazon Echo nebo stáhnout hudbu pro poslech offline. Ale Apple Music je chráněna společností Apple Fairplay DRM Protection, nemůžeme si užít Apple Music na neoprávněných zařízeních, jako jsou iPod Nano, Sony Walkman, PlayStation 4 a další přehrávač MP3. Chcete si stáhnout Apple Music pro poslech na mp3 přehrávači? Chcete ušetřit hudební písně Apple do počítače, přenášet soubory Apple Music na USB Drive, Burn Apple Music na CD, užívat si Apple Music všude a kdykoli atd. Horší je, že jakmile vyprší předplatné Apple Music, nemůžete si užívat Apple Music, dokonce i vaše písně jsou již staženy.

Pokud chcete zachránit Apple Music navždy a hrát na Apple Music na jakýchkoli zařízeních, musíte převést Apple Music na MP3 pomocí Apple Music Converter třetí strany. Na trhu je mnoho značek převodníků, jako je ukeysoft Apple Music Converter, Tunesbank Apple Music Converter, Tunefab iTunes Audio Converter, převodník Apple Music Converter NoteBurner ITunes, převodník Apple Music Converter, Viwizard Apple Music Converter. Spotikeep, Tunesfun, Ondesoft, Audfree Auditior, Tuneskit, Pazusoft Apple Music Converter, Tunelf Audio Converter, Boilsoft, Tunecoft a IMUSIC.

Otázka přichází, což je nejlepší převodník Apple Music? Jak vybrat? Jak převést Apple Music na MP3 s převodníkem Apple Music Converter?

Jako nejlepší převodník Apple Music by měl být dobrý při přeměně Apple Music na MP3, M4A, WAV, FLAC a více formátů bez DRM, následujícími různými faktory jsou také kritéria pro měření, zda se jedná o prefektní převodník Apple Music Converter

 • #1. Rychlost konverze rychleji než jiné značky převodníků;
 • #2. Převést Apple Music na společné formáty bez ztráty kvality;
 • #3. Uložit všechny ID značky a metadata po přeměně, včetně názvu Song, umělce, album, obálky, žánru a trvání;
 • #4. Podporuje odstranění DRM z Apple Music a převádět písně na všechny druhy zvukových formátů;
 • #5. Jednoduché a snadno použitelné operační rozhraní, dokonce i nový začátečník to zvládne snadno;
 • #6. Podporuje rozhraní více jazyků a uspokojuje uživatele v různých zemích a regionech;
 • #7. Plně kompatibilní se všemi platformami Windows a Mac;
 • #8. Nabízí zkušební verzi pro všechny uživatele, aby vyzkoušeli, zda dokáže úspěšně převést hudební písničky Apple.

Jak si vybrat nejlepší převodník Apple Music

Spolehlivý převodník Apple Music vám pomůže získat více z vašeho předplatného Apple Music a užít si své oblíbené písně Apple na všech vašich zařízeních. Jak si tedy vybrat nejlepší převodník Apple Music? Abychom vám ušetřili čas a pomohli vám získat nejlepší nástroj Apple Music Converter, v následující sekci uvedeme několik důležitých věcí, které vám pomohou udělat správnou volbu.

A. Kvalita výstupu, když stahujete hudbu z Apple Music nebo Coveding Apple Music Songs, musíte se nejvíce starat o kvalitu výstupní hudby, ne? Bude perfektní získat bezeztrátový převodník Apple Music a pomoci získat lepší zážitek z poslechu hudby.

B. Výstupní formáty Proč potřebujete převodník Apple Music Converter? Není pochyb o tom, že většina z nás by chtěla udržet naše hudební písně Apple, sdílet a poslouchat je bez oficiálních limitů. Vynikající převodník hudby Apple by měl podporovat různé obecně používané audio formáty pro kompatibilní s různými zařízeními.

C. Snadnost pro použití jako užitečný nástroj pro převodník hudby, je nutné snadno použít k přeměně a nevyžadovat žádné komplikované dovednosti, správně?

D. Rychlost konverze Nástroj pro převodník hudby umožňuje převádět hudební písničky Apple s rychlou rychlostí a funkcí převodu dávek vám ušetří čas, když budete mít velké množství písní, které chcete převést.

Závěrem lze říci, že nejlepší převodníky Apple Music by měly mít alespoň nad funkcemi. Zde přicházejí dva nejlepší převodníky Apple Music, které mají nad základními rysy, také jsme porovnali s jeho funkcemi, rozhraním, cenou, vývojovými nevýhody.

Mnoho lidí, kteří hledají „což je nejlepší převodník Apple Music“ prostřednictvím Google. Provedli jsme výzkum a hodnocení. zúžení nejlepšího seznamu převodníků Apple Music na 2 dostupné volby. Jsou to: Ukeysoft a Tunesbank, oba převodník Apple Music vám mohou pomoci skrytým písní Apple Muisc, seznamu skladeb a alb do MP3, M4A, FLAC atd.

Výhody používání převodníku Apple Music Converter

Vzhledem k tomu, že skladby Apple Music jsou v.Formát M4P, který je chráněn DRM, a proto jsme si dovolili užívat si pouze Apple Music s autorizovaným iTunes a Apple Music App, i když jste si stáhli písně do svého iPhone/iPad/ipod touch nebo počítač, nemůžete zkopírovat staženou Apple Music Písně pro vaše mp3 přehrávače, jako jsou Sandisk, Sony Walkman, iPod Nano, iPod Shuffle, iPod Classic, PSP atd. Horší je, že pokud odhlásíme odhlášení Apple Music Service, všechny písně se stanou nehratelnými.

Vzhledem k omezením DRM vám převaděči Apple Music nejen mohou pomoci odstranit DRM z Apple Music, ale také vám umožní převést písně Apple Music M4P na běžné zvukové formáty jako MP3, M4A a FLAC. Takže si můžete poslechnout Apple Music Songs/Playlist/Albums na jakýchkoli zařízeních, která se vám líbí.

Jedním slovem, Apple Music Converter může pomoci převést Apple Music na MP3 a více zvukového formátu bez DRM, takže si můžete volně užít stopy Apple Music:

 • Odstraňte DRM z písní Apple Music.
 • Převést Apple Music Songs na formát zvuku bez DRM.
 • Převést hudební písničky pro hraní na jakýchkoli zařízeních.
 • Převeďte iTunes M4P písně a audioknihy M4B/AA/AAX na MP3, M4A atd.
 • Spálit Apple Music to CD, přeneste je na zařízení USB atd.
 • Použijte Apple Music jako videozřek na pozadí, vyzvánění telefonu, telefonní alarm atd.

Poznámka: Obě dva různé převodníky Apple Music jsou určeny pouze pro osobní použití, což není povoleno, aby byly použity pro komerční účely, takže legálně odstraní DRM z Apple Music Songs.

Zkontrolujte kritérium

Jaké jsou nejlepší převodníky Apple Music? Za prvé, převodník Apple Music by měl odstranit DRM ze souborů Apple Music a za druhé, převodník Apple Music může převádět soubory Apple Music na nechráněné zvukové formáty, jako jsou MP3, M4A, FLAC, WAV atd.

V tomto recenzním článku jsme testovali tyto dva výkonné převodníky Apple Music mezi Windows a Mac. Abych vám pomohl snadno převést Apple Music na MP3 s dobrou kvalitou, zkontroluji tyto 2 produkty na základě jejich funkcí, výkonu, kompatibility a stability v reálné praxi. Kritérium hodnocení tohoto přezkumu zahrnuje:

 • Co může software převést
 • Jaké typy formátů výstupu
 • A co kvalita výstupní hudby
 • Jak rychle v konverzi
 • Jak to použít
 • Jaké je ceny
 • Co jsou výhody a nevýhody

Integrované všechny prvky, níže je přehled dvou různých převodníků Apple Music Converters.

Dva nejlepší recenze Apple Music Converter. Tunesbank vs. Ukeysoft

Obsah, který podporoval konverzi

Tunesbank Apple Music Coverer a Ukeysoft Apple Music Converter vám nejen pomáhají převádět soubory Apple Music, ale také mohou převádět iTunes zakoupené skladby, iTunes a zvukové audioknihy na MP3, AAC, WAV a FLAC bez jakékoli ztráty kvality. Jedním slovem, oba dva převodníky podporují přeměny vše ve vašich iTunes: Apple Music, iTunes písní, audioknihy, podcasty, hudební videa, videa M4V a další. Pro MacOS Catalina 10.15, tyto dva převodníky Apple Music jsou plně kompatibilní s novou aplikací Apple Music, to znamená, že můžete převést Apple Music na MacOS Catalina a MacOS Big Sur.

 • Převeďte Apple Music, iTunes Music Audiible Audiokniha.
 • Převést zvukové zvukové knihy AA a AAX na mp3, M4A atd.
 • Extrahujte zvuk z filmů iTunes, televizních pořadů a hudebních videí.
 • Převést podcasty iTunes na MP3, M4A atd.
 • Odebrat DRM z iTunes M4B/M4A Audiokniha a M4P hudbu.

Automaticky synchronizujte s knihovnou knihovny iTunes

Ve srovnání s jinými převodníky musíte do softwaru ručně přidat písně z iTunes. Ale pro Ukeysoft a Tunesbank, jakmile spustíte převodník, obě načte celou knihovnu iTunes automaticky, nemusíte přidat Apple Music Tracks jeden po druhém, stačí přidat písně, alba nebo seznamy skladeb do své knihovny z katalogu Apple Music Catalog. Ukeysoft a TunesBank detekují všechny písně automaticky.

Pokud je vaše připojení k internetu dostatečně rychlé, nemusíte tedy stahovat skladby, seznamy skladeb nebo alb, můžete tak ušetřit více paměťového prostoru počítače.

Formát výstupu a kvalita výstupu. Tunesbank vs. Ukeysoft

Oba dva převodníky Apple Music jsou schopny převést Apple Music, iTunes M4P písně a audioknihy na MP3, M4A a FLAC, což vám pomůže poslouchat hudbu a audioknihy na jakýchkoli zařízeních.

Mac verze Ukeysoft nabízí až 9 typů výstupních formátů, včetně M4A, AC3, AAC, AIFF, AU, FLAC MKA, WAV a M4R. Apple Music můžete převést na M4R a nastavit Apple Music jako vyzvánění iPhone.

Ukeysoft Apple Music Converter (Windows) je schopen převést Apple Music na M4A, AC3, AAC, AIFF, AU, FLAC MKA a WAV.

Ukeysoft tedy může snadno splňovat většinu požadavků na zvukové formáty a pomáhat uživatelům převádět Apple Music na jiné zvukové soubory bez DRM pro snadné použití.

Pokud nepotřebujete speciální výstupní zvukový formát, převedete Apple Music na MP3 nebo M4A formát, což je dost.

Verze Windows společnosti TunesBank nabízí 7 výstupních formátů, Incluidng MP3, M4A, AAC, FLAC, AIFF, AU, AC3.

Tunesbank Apple Music Converter (MAC) může převést videa Apple Music a iTunes na MP3, M4A a FLAC.

Testovali jsme dva různé převodníky, oba dva hudební převodník jsou schopni udržet původní kvalitu hudby. Dokáže si udržet kvalitu hudby jako 256 Kbps, 441000 Hz Originální Apple Soundtrack. Před převodem můžete samozřejmě nastavit výstupní kvalitu zvuku z nízké na vyšší. Pro všechny milovníky hudby neztratíte původní kvalitu zvuku po převodu, je to opravdu dobrý převodník hudby.

Rychlost konverze. Tunesbank vs. Ukeysoft

K přeměně hudby a videa je nejdůležitější věcí, na které vám záleží, je jeho rychlost konverze a kvalita výstupu. Pokud je rychlost konverze dostatečně rychlá, ušetříme spoustu času na převod hudby.

Obě dva různé převaděče hudby Apple vám nejen umožňují, že dávkové převádějí tolik, kolik hudby, které se vám líbí najednou, ale také vám umožní nastavitelnou rychlost převodu, získáte hudbu bez DRM v krátké době.

„Обзор“ Apple Music Lossless Audio. Hi-Fi стриминг для народа или развод на костылях?

Ukeysoft Apple Music Converter (Windows) vám umožňuje ručně upravit rychlost konverze z 1x na 16x. Doporučujeme uživatelům nastavit rychlost konverze 6x, pak můžete dávkové přeměny tolik, kolik se vám líbí Apple Music Songs, bez ztráty kvality. Zatímco verze Mac podporuje pouze 1x rychlost konverze, Mac verson Ukeysoft nepodporuje upravení rychlosti konverze.

Kvůli omezení systému MacOS může většina převodníku Apple Music použít rychlost 1x, když používáte Mac 10.13 High Sierra nebo později. Na rozdíl od jiných převodníků Apple Music, jako je Ukeysoft, NoteBurner, Sidify, Tuneskit, Tunesbank Apple Music Converter (MAC) podporuje 1x ~ 5x rychlost konverze na Mac OS x 10.14 nebo vyšší, porovnejte s většinou podobného konverzního softwaru na trhu, pouze TunesBank může přerušit omezení MacOS! Verze Windows je schopna až 10x rychlost převodu na Windows 10/8.1/8/7. Mac i Windows of TunesBank mohou převést Apple Music, iTunes Music Audiible Audiokniha s rychlejší rychlostí.

Tunesbank pro Mac podporuje 5x rychlejší rychlost konverze na MacOS 11 Big Sur/10.15/10.14/10.13/10.12/10.11/10.10/10.9. Pokud máte rádi rychlý převodník Apple Music na Mac, TunesBank je dobrá volba!

Nastavte čas začátku a čas na ukončení nahrávání skladby. Ukeysoft vyhrává

Pro verzi systému Windows těchto dvou značek nabízí Ukeysoft až 8 typů výstupního formátu a jeho rychlost konverze je stejně rychlá jako TunesBank, ale Ukeysoft přidal novou funkci: umožňuje nastavit čas a čas ukončit, takže můžete volně nastavit START A END AND PŘÍDADA ZAKONČENO SONDLA, tyto funkce vám pomáhají snadno převádět Apple Music jako vyzvánění telefonu. Pro funkci nastavení času nahrávání TunesBank nenabízí.

Přidejte písně do seznamu „Converting“. Tunesbank vyhrává

Na rozdíl od jiných podobných hudebních převodníků iTunes a Apple Music Converters, když začnete proces převodu, většina převodníku vám neumožňuje přidat další písně a videa do seznamu „Converting“, je to kvůli systémovým omezením. Ale TunesBank umožňuje uživatelům dělat to, můžete se vrátit do „knihovny“ a během konverze přidat další písně do seznamu „Converting“.

best, apple, music, converters, review, roce

Jak používat Tunesbank Apple Music Converter?

Krok 1. Spusťte TunesBank Apple Music Converter na počítači

Než začnete, stáhněte si a nainstalujte Apple Music TunesBank do MP3 Converter na počítači.

Spusťte TunesBank Apple Music Converter na PC/Mac. Poté budou iTunes spuštěny současně a všechny mediální soubory iTunes budou automaticky načteny do převodníku.

Krok 2. Vyberte skladby nebo seznam skladeb

Kliknutím na zaškrtávací políčko v horní nabídce vyberte všechny písně v tomto seznamu skladeb, nebo si můžete vybrat některé speciální písně, které chcete převést.

Krok 3. Vyberte formát výstupu

Přejděte na sekci „Nastavení výstupu“ z hlavní obrazovky, zde můžete vybrat MP3, M4A, FLAC a více výstupního formátu. A co víc, můžete resetovat kodek, bitovou rychlost, vzorkovací frekvence a kanály Apple Music.

best, apple, music, converters, review, roce

Krok 4. Převést Apple Music na mp3

Stačí kliknout na tlačítko „Převést“, software začněte převádět Apple Music na mp3. Během převodu hraje aplikace iTunes/Apple Music písně v pozadí (tlumená), takže byste měli raději nepoužívat aplikaci iTunes/Apple, dokud celý proces převodu dokončí, počkejte trpělivě trpělivě.

Krok 5. Získejte soubory Mp3 Apple Music

Po dokončení konverze klikněte na tlačítko „Dokončit“ a kliknutím na „Zobrazit výstupní soubor“ najdete hudbu MP3.

Pojďme porovnat originální skladbu Apple Music a převedené písně Apple Music:

Výborně. Uložili jste Apple Music Songs na PC/Mac Forever, nyní můžete také převést převedené písně Apple Music na MP3, iPod Nano/Shuffle/Classic, PlayStation 4, Xbox, automobilové stereové pro poslech kdykoli a v jakémkoli zařízení.

Jak používat ukeysoft Apple Music Converter

Vrcholem Ukeysoft je jeho vysoká rychlost konverze, která je až 16x, což je nejvyšší z ostatních převodníků. Pokud používáte počítač Windows, já si vyberete Ukeysoft Apple Music Conperter (Windows), pro jeho stabilitu a kvalitu výstupu doporučuji TunesBank Apple Music Converter. Naučteme vás, jak používat Ukeysoft k odstranění Apple Music DRM a snadno převést iTunes M4P písně na mp3.

Krok 1. Spusťte ukeysoft Apple Music Converter

Než začnete, prvním a nejvíce importabt krokem je nainstalovat Ukeysoft Apple Music do MP3 Converter do vašeho počítače.

Spusťte ukeysoft Apple Music Converter na vašem počítači, iTunes bude spuštěn a automaticky detekuje celou knihovnu iTunes automaticky.

Krok 2. Vyberte skladby/seznam skladeb

Klikněte na „hudbu“ na levé straně a najděte své písně. Pokud chcete vybrat všechny skladby v seznamu skladeb.

Krok 3. Vyberte mp3 jako výstupní formát

Vyberte prosím jeden z výstupního zvukového formátu. Protože většina mediálních přehrávačů a zařízení podporuje zvukový formát MP3, vyberte prosím MP3 jako výstupní formát, software může také převést stopy Apple Music M4P na M4A, AC3, AAC, AU, AU, FLAC, M4R a MKA.

Můžete také nastavit jiný výstupní profil: Vysoký, normální a nízký s různým bitovým, vzorkem a kanály.

Krok 4. Spusťte Apple Music na Mp3 Conversion

Klepnutím na tlačítko „Převést“ spusťte převod souborů Apple Music M4P na mp3. Během převodu může software obnovit DRM z Apple Music Files.

Funkce

Přizpůsobte nastavení profilu profil Apple Music to MP3 Converter vám umožňuje přizpůsobit kodek. Také je můžete uložit jako vlastní profil pro budoucí použití.

Rychlá rychlost konverze Rychlost převodu může být tak rychlá jako 16x a můžete ji nastavit, jak jste si přáli.

Přizpůsobte si název názvu souboru Název výstupního souboru může obsahovat název, umělce, album, trackId a DiSkid a můžete jej přizpůsobit, jak se vám líbí.

Konverze dávky dávkové konverze umožňuje převést tolik skladeb Apple, kolik chcete najednou.

Funkce vyhledávání Výkonná funkce vyhledávání vám umožňuje rychle najít skladby Apple Music, které potřebujete podle jména, umělce a alba.

best, apple, music, converters, review, roce

Uložit ID Tags ID Tags, jako je název skladby, název umělce, album, album umělec, žánr a umělecká díla budou uloženy na výstupy mp3 a M4A soubory.

Ceny. Tunesbank vs. Ukeysoft

Existuje pouze jedno omezení dvou převodníků Apple Music. Verze zkušební verze zdarma vám umožňuje převést první 3 minuty každé skladby, můžete použít verzi bezplatné zkušební verze Whin 30 Day. Pokud se vám tento produkt líbí, můžete získat plnou verzi, zakupte si prosím licenci. Ceny jsou také cenově dostupné.

Tunesbank Apple Music Converter (Mac/ Windows). Pro osobní licenci a rodinnou licenci je 39.95 a 79.95.

Cena Ukeysoft je 39.95, stejně jako osobní licence na TunesBank, cena rodinné licence je také 79.95, což vám umožní používat stejnou licenci na 5 různých počítačích. Kromě toho je cena licence 1PC 1 MAC 63.92, což znamená, že můžete ušetřit 15.98 Koupit dvě licence.

Extra tipy: Zaznamenejte Apple Music se zvukovým zapisovačem

Zvukový rekordér je nástroj pro zachycení obrazovky a zvuk. S pomocí tohoto nástroje můžete nahrávat Apple Music, když posloucháte skladbu v hudbě napařející platformu online. Kromě Apple Music podporuje nahrávání hudby z Amazonu, Tidal, Spotify, YouTube atd. Tento inteligentní nástroj nabízí několik formátů zvukového videa jako MP3, M4A, WMA, AAC, MP4, WMV, MOV, AVI atd. Díky svým výkonným a profesionálním funkcím mohou uživatelé snadno nahrávat Apple Music Songs ve vysoké kvalitě zvuku, pak můžete nahrané hudební soubory přehrávat na jakýchkoli zařízeních kdykoli.

Zvýraznění: Práce jako streamování hudebního rekordéru. Zaznamenejte aktivitu obrazovky zvuku a zachycení. Podpora pro většinu platformy pro streamování hudby online. Podporujte populární formáty zvukového videa. Upravit nahrávání nebo snímek obrazovky.

Závěr

Abyste vám pomohli vybrat vhodnější převodník, zde je pro vás formulář pro porovnání s druhým, můžete porovnat různé značky, stejné nebo odlišné verze operačního systému jasněji jasněji.

Pokud hledáte nejlepší převodník Apple Music, odstranění Apple Music DRM, iTunes Music Converter a Audioknic Converter, nejdůležitější věcí, kterou zvažujete, je jeho stabilita, kvalita výstupní hudby, rychlost konverze a jednoduchá provoz současně, jak Ukeysoft, tak i Ukeysoft i Tunesbank je nejlepší volba. Pokud chcete snížit hudební písničky Apple a nastavit je jako vyzvánění iPhone/Android, software Ukeysoft je nejlepší volbou, pokud chcete pouze převést Apple Music na prostý zvukový formát pro offline poslech na MP3 přehrávači/další zařízení nebo Burning CD, oba dva software se setkáte.

Ukeysoft Apple Music Converter Review: Nejlepší nástroje pro uložení všech svých oblíbených písní

Pojďme si provést hloubkovou recenzi převodníku Ukeysoft Apple Music Converter.

Jako nejslavnější streamovací hudební služba poskytuje Apple Music uživatelům více než 70 milionů písní, hudebních videí a obsahu s měsíčním poplatkem za předplatné 9.9. Všechny své oblíbené písně můžete streamovat a stáhnout prostřednictvím Apple Music nebo iTunes. Nejběžnějšími problémy, kterým uživatelé Apple čelíte, jsou však neschopnost navždy zachránit Apple Music po zrušení předplatného nebo hrát Apple Music na MP3 přehrávačích, iPodech nebo jiných neoprávněných zařízení.

Je to proto, že všechny hudební písně Apple jsou šifrovány společností Fairplay DRM a kódovány ve formátu M4P. Pohybujte se na dobrou stránku, můžete použít nástroje třetích stran k dešifrování DRM Lock z Apple Music a převést Apple Music Songs na běžné mp3, M4A, WAV, AAC a další zvukové formáty. Ukeysoft Apple Music Converter se narodil, aby vám pomohl uložit všechny vaše oblíbené písničky Apple Music. Pojďme si provést hloubkovou recenzi převodníku Ukeysoft Apple Music Converter.

Ukeysoft Apple Music Converter: Nejlepší nástroj pro uložení hudebních písní Apple navždy

Apple Inc přidal Fairplay DRM do Apple Music Tracks, aby se zabránilo neoprávněnému použití a přehrávání. Chcete.li navždy ušetřit Apple Music, musíte odstranit DRM z Apple Music a převést je na prostý zvukový formát. Ukeysoft Apple Music Converter je desktopová aplikace pro Mac a PC, která se věnuje odstranění Apple Music DRM a převádění Apple Music Songs na mp3, M4A, FLAC, WAV formáty, takže můžete udržovat Apple Music Songs navždy a přehrávat Apple Music on on on on jakékoli zařízení kdykoli a kdekoli!

Pros of Ukeysoft Apple Music Converter:

Výkonné odstranění Apple Music DRM

Každý týden získejte stravování nejlepších afrických zpráv a článků od afrického exponenta.

Tato stránka je chráněna společností Recaptcha a platí zásady ochrany osobních údajů Google a podmínky služby.

Víte, skladby Apple Music jsou šifrovány s DRM, což vás omezuje na přenos, užívání a sdílení Apple Music Songs. Jako nástroj pro odstranění DRM All-in-One vám Ukeysoft může pomoci snadno obejít omezení DRM Apple Music, iTunes Music a Audiokniha, takže si je můžete volně užít.

Převést Apple Music do populárních formátů

Ukeysoft Apple Music Converter je schopen přeměnit písně Apple Music M4P na MP3, M4A, M4A, AAC, AC3, WAV, M4R, FLAC, MKA, AU, AC3 atd. A co víc, může dokonce převést všechna audia, která lze přehrávat v iTunes, včetně iTunes zakoupené hudby, iTunes M4B audioknihy, iTunes hudební videa, zvukových zvukových knih AA/AAX!

100% bezeztrátová kvalita výstupu

V Ukeysoft Apple Music Converter je přidána speciální technika, která po převodu udržuje původní kvalitu zvuku. Kromě toho vám umožňuje získat vysoce kvalitní hudební písničky Apple přizpůsobení kvality výstupu, bitových rychlostí, vzorkovacích frekvencí, kanálů, kodeku atd.

Zůstaňte metadatami značek ID3

S využitím technologie identifikace Advanced ID značky budou všechny značky a metadata ID3 dobře udržovány ve výstupních souborech mp3. A můžete také upravit značky ID3, jako je umělec, název, album, žánr atd. Spravovat své písně a hudební knihovnu.

Až 16x rychlejší rychlost a převod dávek

Na rozdíl od jiných tradičních zvukových rekorterií a online služeb s rychlostí zpracování 1: 1 může Ukeysoft běžet až 16x rychlejší rychlostí při přeměně Apple Music na mp3, soubory M4A. Mezitím vám dávková konverze umožňuje přidat do programu stovky skladeb Apple Music na jednom!

Hrajte Apple Music na více zařízeních

Po přeměně písní Apple Music M4P na MP3, M4A nebo jiné soubory můžete navždy uložit všechny své oblíbené skladby Apple Music na místním počítači a převést je, synchronizovat je do jakéhokoli zařízení, jako jsou MP3 přehrávače, Sony Walkman, USB Drive, SD karta, chytré telefony, inteligentní reproduktory, Xbox, PSP, PlayStation 4 atd.

Nevýhody Ukeysoft Apple Music Converter:

Placený software, ale verze bezplatné zkušební verze umožňuje převést první 3 minuty každé písně.

Je k dispozici pouze pro Windows a MacOS a vyžaduje pomoc s programem iTunes nebo Apple Music App.

Jak ušetřit Apple Music Songs Forever s Ukeysoft Apple Music Converter?

Krok 1. Spusťte ukeysoft Apple Music Converter

Po instalaci vystřelte Ukeysoft Apple Music Converter.Současně s ním bude spuštěn program iTunes. Jak vidíte, načte veškerý obsah vaší knihovny iTunes, včetně skladeb Apple Music, iTunes Music, audioknih, hudební videa atd.

Krok 2. Vyberte Apple Music Songs

Klepnutím na „Music“ nebo „Playlist“ na levé straně zaškrtněte políčko a vyberte cílové písně nebo dokonce celý seznam skladeb. Do vyhledávacího pole můžete také zadat název skladby a vyhledat skladby.

Krok 3. Upravte nastavení výstupu

Přejděte na spodní část obrazovky, zde můžete přizpůsobit výstupní formát, výstupní kvalitu, výstupní cestu, bitrate, vzorkovací frekvence, kodek atd.

Krok 4. Převést Apple Music na MP3/M4A

best, apple, music, converters, review, roce

Pokud je připraven, stiskněte tlačítko „Převést“ a spusťte konverzi. Po dokončení kliknutím na „Otevřít výstupní soubor“ získáte Apple Music bez DRM.

Po získání Apple Music bez DRM, můžete hrát Apple Music na PC, MAC offline bez použití iTunes nebo Apple Music App. Over, můžete přenášet a hrát Apple Music na jakémkoli MP3 přehrávači/zařízení, jako jsou iPods, Sony Walkman, PlayStation 4/PS3/PSP, Xbox, Alexa, Sonos, Echo Dot, Google Home, telefony Android IOS atd.

Chcete si užít Apple Music, aniž byste platili za dlouhodobé předplatné? Pokud bude předplatné Apple Music vypršeno a nechcete utrácet peníze, ale chcete uložit svůj oblíbený seznam skladeb, Ukeysoft Apple Music Converter je pro vás nejlepším nástrojem, který bude udržovat Apple Music Songs navždy tím Což je nejlepší způsob, jak zachránit své oblíbené skladby Apple Music, alba a seznam skladeb navždy, dokonce jste zrušili předplatné Apple Music. A co víc, můžete offline hrát Apple Music na více zařízeních.

Ukeysoft Apple Music Converter Review: Převést Apple Music na mp3 s lehkostí

Apple Music streamuje hudební službu, předplatitel Apple Music si může stáhnout aplikaci pro další zařízení, jako je iPhone, iPad, telefon Android a Apple TV. K službě můžete přistupovat prostřednictvím aplikace iTunes pro Windows nebo Mac počítač a vaše předplatné Apple Music bude fungovat prostřednictvím Sonos a Amazon’s Echo Family inteligentních reproduktorů. Ale Apple Music je chráněn DRM, i když jsme zaplatili za Apple Music, nemůžeme ji stále přehrávat v jiném zařízení, jako je MP3 přehrávač, iPod Nano, PlayStation 4, Xbox, Android TV a další neoprávněné zařízení.

Horší je, že po zrušení předplatného nemůžeme udržet hudební písně Apple navždy, i když jsme si skladby stáhli, protože ve skutečnosti nevlastníme skladby Apple Music, protože písně stažené z Apple Music jsou kódovány ve formátu DRM M4P, které nemohou být Hraje na MP3 přehrávač nebo jiná více přenosných zařízení a hráčů.

Proč potřebujeme převodník Apple Music Converter?

Vzhledem k tomu, že Apple Music File je formát AAC a stažený soubor Apple Music je formát M4P, bez ohledu na soubory stažené nebo ne, oba dva typy souborů Apple Music přidali ochranu DRM ochranu.

Apple Music Converter je vyžadován k převodu souborů Apple M4P Apple do zvukového formátu bez DRM (obvykle mp3). Je to hlavně proto, že Apple Music neumožňuje generickým zvukovým převodníkům přenášet nebo převádět skladby Apple M4P Apple a je vyžadován oprávněný počítač.

Chcete odstranit DRM ze skladeb Apple Music? Hledáte způsob, jak převést Apple Music na MP3, aniž byste kazili váš zvukový zážitek? Nebojte se. Ukeysoft vás má.

Abychom udrželi soubory Apple Music hratelné po zrušení předplatného Apple Music a skutečně vlastnit stažené soubory Apple Music, takže vždy chceme převést Apple Music na MP3, M4A, AAC, AC3, FLAC, AU, M4R a MKA. Právě teď jsme našli populární převodník Apple Music, jmenoval Ukeysoft Apple Music Converter, který je také nástrojem pro odstranění Apple Music DRM a iTunes Audio Converter. Testovali jsme tuto verzi Ukeysoft Apple Music Converter Mac a napsali jsme tento článek, abychom pomohli předplatitel Apple Music s lehkostí převést Apple Music na mp3. Ukeysoft také poskytuje verzi Windows, můžete převést Apple Music na MP3 až do 16x rychlosti v systému Windows 10/8/7/XP.

Ukeysoft Apple Music Converter for Windows a Mac

Jako jeden z nejvíce prvotřídních a nejoblíbenějších softwaru pro přeměnu hudby Apple, s jednou z nejvyšší kvality a možností až do šestnáctinásobek pravidelné rychlosti konverze, Ukeysoft Apple Music Converter zajistil nejmodernější zážitek pro všechny jeho uživatele zachováním zachováním ID značky, informace o metadatech, umělecká díla alba a původní kvalita zvuku stažených souborů, když převedete Apple Music na mp3.

Ukeysoft Apple Music Converter je aplikace Apple Music Downloader, která usnadňuje online streamování hudby stahování a formát převodu zvukových souborů bez zpomalení procesu a zhoršení kvality zvuku. Tato aplikace odstraňuje DRM z souborů Apple Music. Je to prémiová a spolehlivá aplikace, která se velmi široce používá k přeměně písní Apple Music a iTunes M4P skladby na běžné zvukové formáty, jako je MP3, M4A, AC3, AAC, FLAC, AU atd., Zjistili jste, že Ukeysoft Apple Music Converter je Odlišný s ostatními generickými zvukovými převodníky a zvukovými rekordéry může číst a ukládat metadata hudby, jako je název skladby, název umělce, název alba, žánr nebo umělecká díla po konverzi.

Kromě toho může být také použita jako převodník zvukové knihy, můžete tuto aplikaci použít k převodu zvukových zvukových knih AAX/AA a iTunes M4A/M4B audioknih na MP3, M4A atd.

Recenze Ukeysoft: Výhody, nevýhody, funkce Uživatelská příručka

Ukeysoft Apple Music Converter, přední průkopník v oblasti úspěšných a nulových sazeb špatné kvality. Dokázalo se, že kvalita je to, co dělá nebo rozbije vaše značky a neustále pracuje na prosazování svých limitů jako nejlepší. Ačkoli může existovat několik nitty-gritties, které lze upgradovat a zlepšit, Ukeysoft vzal každou zpětnou vazbu a pracoval na ní konstruktivně, což z něj činí jednu z nejlepších na trhu.

Ukeysoft Apple Music Converter Review. Váš nejlepší nástroj k přeměně Apple Music na mp3 pro přehrávání kdykoli se vám líbí. Abychom uživatelům pomohli pochopit funkci a výkon softwaru, testovali jsme a zaznamenali jsme jeho funkce, výhody a nevýhody, můžete se také naučit, jak převádět Apple Music Songs na mp3 s lehkostí pomocí převodníku Ukeysoft Apple (Mac/ Windows ).

Klíčová funkce převodníku Ukeysoft Apple Music

 • Užijte si Apple Music offline na jakémkoli zařízení

Jedním z hlavních problémů s převodníky Apple Music je to, že můžete hrát pouze převedený zvuk na několika autorizovaných zařízeních.

Hraní nebo dokonce přenos hudby na jiná zařízení, jako jsou zařízení Android Windows, MP3 přehrávače, iPod Shuffle, Xbox, PSP, Sandisk, Sony Walkman atd.

 • Odstraňte DRM z Apple Music

Vzhledem k tomu, že DRM je uzamčená povaha, je méně placené předplatné, zrušení vašeho předplatného vede k omezení dostupnosti jakýchkoli převedených nebo převedených písní.

To může být velmi nepříjemné pro uživatele, kteří v minulosti použili převodník Apple Music, jen aby čelili zklamání z omezení staženého obsahu.

Toto jsou problematické oblasti přeměny hudby, kde se Ukeysoft vstupuje do akce. Tento software je jedinečný tak, že eliminuje všechny DRM a je schopen převést Apple Music na mp3 formátu Non DRM.

Z tohoto důvodu je sdílení souborů Apple Music a offline poslech Apple Music Songs na jakémkoli zařízení tak snadné. Ukeysoft Apple Music Converter není jen nejlepší volbou pro přeměnu Apple Music na MP3, ale také pro všechny zvukové soubory iTunes. Je pro uživatele poměrně snadné jej používat.

 • Převeďte videa iTunes a audiokniha na MP3, M4A atd.

Software lze použít k extrahování zvuku z podcastů, zvukových knih, iTunes M4V hudební videa, filmů a televizních pořadů. To nabízí rozmanitou řadu výstupních formátů jako MP3, AC3, M4A, AU, AIFF, MKA, FLAC a M4R, je to v současné době nejlepší a nejvyhledávanější software pro převod hudby na trhu.

 • Batch přeměňte Apple Music písně až do 16x rychlosti

S rychlostí 16krát než u běžných hudebních převodníků, pro počítač Windows a 1x konverzní rychlost pro Mac si zachovává 100% kvalitu zvuku, což je velmi nepravděpodobné, že ostatní převaděče hudby a nespadne do kapacity výkonu.

Vyzkoušené a testované, uživatelsky přívětivý podporovatel Windows XP, 7, 8, 10, je to první převodník Apple Music, který má bezchybný zvukový efekt a širokou škálu kompatibilních zařízení.

Useysoft User Guide: Jak převést Apple Music na mp3

Krok 1. Nainstalujte a spusťte ukeysoft Apple Music Converter na PC nebo Mac.

Existují Mac i Windows verze převodníku Ukeysoft Apple Music Converter. Po spuštění Ukeysoft spustí automaticky iTunes a načte všechny vaše média iTunes spolu s seznamy skladeb.

Krok 2. Vyberte stopy Apple Music

Pokud chcete vybrat všechny písně v seznamu skladeb, vyberte seznam skladeb na levém panelu a všechny skladby v seznamu skladeb budou uvedeny na pravém panelu, zaškrtněte zaškrtávací políčko.

Krok 3. Vyberte výstupní formát. mp3

Ve výchozím nastavení bude program používat 44100Hz, 128 kbps MP3 jako výstupní formát, můžete také vybrat AAC, AC3, AIFF, AU, FLAC nebo M4A jako výstupní formát, verze Mac také podporuje převod Apple Music na M4R a MKA a MKA.

Krok 4. Převeďte soubory Apple Music a iTunes M4P na mp3

Kliknutím na tlačítko „Převést“ spusťte převod Apple Music nebo iTunes Audio Files do formátu MP3, Ukeysoft vám pomůže odstranit DRM během Apple Music na Mp3 konverzi MP3.

Jakmile je hudební píseň Apple úspěšně převedena, můžete kliknout na tlačítko „Prozkoumejte výstupní soubor“ a zjistit výstupní písně, můžete vidět ty převedené soubory Apple Music Format, které ukládají jako místní zvukový soubor pro poslech nebo sdílení offline poslech nebo sdílení.

 • Zatímco mnoho softwaru nemusí mít legálně oprávněno odstranit DRM z Apple Music, Ukeysoft má právní derivát k odstranění DRM z Apple Music, aby odstranil jakákoli omezení pro průchod do jakéhokoli zařízení.
 • Všechny díky Ukeysoft jsou zachovány všechny informace o metadatech a ID3 značky, což znamená zachování všech potřebných informací o zvukovém souboru bez jakékoli ztráty identity.
 • Není to tak frustrující uvědomit si, že většina detailů hudby byla ztracena, v zdlouhavém procesu konverze? Jako extra negativní také často ztrácí kvalitu zvuku. S pomocí aplikace Ukeysoft již není problémem pro vášnivé uživatele Apple Music, aby ztratili jakékoli podrobnosti nebo data. Tři na zdraví značek ID3.
 • Ukeysoft se také zabýval požadavky svých uživatelů na peněžně prospěšné uživatelské rozhraní a zkušenosti. Nabízí dobrou hodnotu za peníze, protože si uvědomí, jak drahá sama Apple Music může získat. To slouží jako skvělý převodník souborů iTunes a Apple.
 • Ukeysoft je užitečným nástrojem, jak udržet Apple Music navždy a zpřístupnit Apple Music Songs Offline hratelné na jakýchkoli zařízeních a hráčích. Uživatelé zdarma povolili převést první 3 minuty každého zvuku, můžete si zakoupit úplnou verzi, abyste odemkli omezení, jedná se o software, který stojí za nákup, skvělá hodnota za peníze.
 • Před spuštěním aplikace Ukeysoft musí uživatel ukončit aplikaci iTunes. Je tomu tak proto, že softwarová aplikace musí znovu spustit aplikaci iTunes a automaticky načíst všechny mediální soubory iTunes spolu s ostatními seznamy skladeb.
 • Nepoužívejte iTunes k přehrávání jiných souborů během procesu převodu. Během převodu hraje iTunes skladby Apple Music na pozadí (tlumené) a Ukeysoft Records a rychle převádět písně, takže byste měli raději používat iTunes, dokud nedokončete konverzi, prosím, čekejte trpělivě trpělivě.

Ukeysoft Apple Music Converter se ukázal, že dává jedno z nejspolehlivějších řešení řešit Apple Music DRM omezuje, může přinést bezplatnou hudbu a dovolit nám volně užívat streamování hudby.

Ukeysoft, který drží stranou všech ostatních věcí, může také přinést bezplatné audioknihy, videa, filmy, pokud chcete odstranit DRM z filmů iTunes, Spotify Music a Audible/iTunes Audiokniha, přejděte na oficiální web Ukeysoft a stáhněte si další software. Jedním slovem, tato aplikace Apple Music Converter může změnit způsob, jakým si užijete Apple Music.

Recenze převodníku Ukeysoft Apple

Apple Music může být jednou z nejlepších streamovaných hudebních služeb. Odběratelé Apple Music mohou streamovat více než 90 milionů skladeb Apple Music na iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV, Mac, HomePod, CarPlay, Android, Sonos, Amazon Echo, Samsung TV, Mac a PC. Kromě toho si předplatitelé mohou také stáhnout své oblíbené skladby pro poslech offline.

Největší omezení pochází z ochrany DRM Apple Music, jmenovitě předplatitelé mohou hrát Apple Music pouze na některých omezených zařízeních s předplatným. Ale pokud chcete hrát Apple Music na jiných zařízeních a MP3 přehrávače, co byste měli dělat?

Přestože si můžete stáhnout Apple Music Songs do vašeho zařízení iOS, Android nebo počítač pro offline poslech, nemůžete umístit stažené písně svým přehrávačům MP3, jako jsou Sony Walkman, iPod Classic atd. Protože všechny hudební písně Apple jsou formátem M4P, který přichází s Apple DRM ochranou. Pokud chcete hrát Apple Music na jakémkoli přehrávači MP3, potřebujete převodník Apple Music Converter.

Nyní víte, proč jste nemohli přehrávat Apple Music Songs na Mp3 přehrávače. Nebuďte frustrovaní, tato recenze doporučí vynikající nástroj. Ukeysoft Apple Music Converter. Může rychle převést Apple Music na běžné formáty mp3 pro hraní na jakémkoli přehrávači MP3 bez omezení. Nyní se podívejme na tento článek a naučte se, jak převést Apple Music na mp3.

Zřeknutí se odpovědnosti

Je to pouze pro osobní nebo vzdělávací použití.

Neměli byste používat ukeysoft Apple Music Converter k pirátu nebo distribuci hudby.

Co může Ukeysoft Apple Music Converter dělat?

Ukeysoft Apple Music Converter je profesionální software, který vám může pomoci hrát Apple Music Songs na jakémkoli mp3 přehrávači. Nejlepší funkcí tohoto nástroje je odstranit ochranu DRM ze skladeb Apple Music bez ztráty kvality. Ukeysoft navíc podporuje různé výstupní zvukové formáty, včetně MP3, M4A, FLAC, WAV, AAC nebo AC3 atd. Tímto způsobem mohou uživatelé přehrávat převedené písně Apple Music na iPod Nano, Sony Walkman, Astell Kern a další přehrávače MP3.

Kromě toho ukeysoft Apple Music Converter podporuje přeměnu masivních skladeb Apple Music až do 16x rychlejší rychlosti konverze. Nastavil jsem rychlost konverze jako 10x a program převede 45minutové album méně než 10 minut. A co je nejdůležitější, rozhraní softwaru je jednoduché a uživatelsky přívětivé, každý začátečník jej může používat bez profesionálních dovedností.

Přehled převaděče hudby Ukeysoft Apple

Ukeysoft Apple Music Converter je profesionální Apple Music to Mp3 Converter. Nyní se podívejme na vaše úžasné funkce včetně:

Odstraňte DRM z Apple Music

Vzhledem k ochraně skladby Apple Music pro ochranu DRM nemohou uživatelé přenášet hudební písně Apple do jakéhokoli zařízení pro autorizované applea. Ukeysoft může přerušit limit a odemknout ochranu DRM před Apple Music ztrátou nulové kvality.

Převést Apple Music do různých formátů výstupu

Apple Music Skladby kódovány ve formátu M4P nejsou kompatibilní s téměř všemi přehrávači MP3 a zařízeními. Ukeysoft může převést Apple Music na MP3, M4A, WAV, AAC, FLAC a více běžných formátů.

Zachovejte původní značky kvality hudby a ID3

S převodníkem Apple Music Ukeysoft Apple se nemusíte starat o ztrátu informací o písni po převodu. Všechny informace o ID3 a metadata budou dobře uloženy ve výstupních souborech, včetně názvu, umělce, názvu alba, žánru, datum atd.

Převod šarže konverze 16x

Je časově náročné nahrávat zvukový zvuk Apple Music One tradiční. Ukeysoft podporuje 16x rychlejší rychlost konverze a přeměnu dávky. Uživatelé mohou převést celý seznam skladeb Apple Music za krátkou dobu.

Hrajte Apple Music na jakémkoli přehrávači MP3

Před použitím Ukeysoft mohou uživatelé hrát pouze na Apple Music na iPod Touch. Po přeměně Apple Music přes Ukeysoft jsou uživatelé schopni přenést non-DRM Apple Music Songs do jakéhokoli MP3 přehrávače pro offline přehrávání.

Udržujte Apple Music navždy

Skladby Apple Music jsou k dispozici pouze v předplatném Apple Music. Jakmile předplatné skončí, uživatelé ztratí přístup k Apple Music, natož stažené písně. Ukeysoft si může stáhnout Apple Music Songs jako místní soubory a trvale je ukládat.

Výpony Nekeysoft Apple Music Converter:

Legálně odstraňte ochranu DRM ze skladeb Apple Music.

Převést Apple Music na MP3, M4A, AAC, FLAC, WAV, ETC.

Uložit Apple Music trvale po uplynutí předplatného.

Více úkolů přeměňte Apple Music až do 16x rychlejší rychlosti.

Zachovejte 100% původní kvalitu, značky ID3 a metadata.

Svobodně poslouchejte převedenou Apple Music na jakémkoli mp3 přehrávači.

Přizpůsobte výstupní parametry podle vašich potřeb.

Žádná mobilní verze, ale funguje dobře jak s počítači Windows, tak pro Mac.

Placený software, ale bezplatná zkušební verze umožňuje převést první 3 minuty každé písně.

Nástroj potřebný k převodu hudebních písní Apple:

Nejnovější verze aplikace iTunes nebo aplikace Apple Music

Apple ID s předplatným Apple

Ukeysoft Apple Music Converter

Jak převést Apple Music na mp3 pro přehrávání na mp3 přehrávači

Ukeysoft Apple Music Converter je vysoce kompatibilní s počítači Mac i Windows. Konkrétně můžete odkazovat na kroky k převodu Apple Music na MP3 na Mac nebo Windows PC.

Krok 1. Spusťte ukeysoft Apple Music Converter

Stáhněte si a nainstalujte převaděč Ukeysoft Apple Music. Poklepáním na otevření převodníku Ukeysoft a automaticky aktivuje aplikaci iTunes.

Krok 2. Pro převedení stop Apple Music vyberte

Klikněte na kartu „Playlist“ z levé strany a všechny písně se zobrazí v hlavním rozhraní převodníku Ukeysoft. Vyberte si skladby, které chcete převést, zaškrtnutím políčka před každou skladbou.

Krok 3. Definujte výstupní parametry

Apple Music Converter Comparison: NoteBurner vs. Sidify vs. Tuneskit vs. Ondesoft [NEW Updated]

Kliknutím na „Nastavení výstupu“ „Výstupní formát“ vyberte výstupní formáty ve spodní části převodníku. MP3 je formát vesmíru pro téměř všechny přehrávače MP3, stačí vybrat mp3 jako výstupní formát.

A můžete také nastavit kvalitu výstupu, kanály, vzorkovací frekvenci, bitovou rychlost a další nastavení, jak chcete. Pokud chcete ušetřit původní kvalitu zvuku Apple Music, nastavte bitorate jako 256 kbps a vzorkovací frekvence jako 44 100 kHz,

Krok 4. Spuštění převodu Apple Music pro přehrávače mp3

Po potvrzení přizpůsobeného zvukového nastavení stiskněte tlačítko „Převést“ a začněte převést Apple Music na mp3.

Po převodu klepněte na „Otevřený výstupní soubor“ a najděte soubory Apple Music MP3 v počítači. A můžete je přenést do jakéhokoli přehrávače MP3 pro přehrávání offline bez omezení.

Spodní řádky

Vzhledem k ochraně Apple Music DRM je možné hrát pouze několik zařízení Apple. Pokud chcete hrát Apple Music na jakémkoli přehrávači MP3, Ukeysoft Apple Music Converter je nejlepší nástroj. S tím můžete snadno odstranit Apple Music DRM ochranu a převést Apple Music na MP3, M4A, WAV, FLAC a další populární formáty. Poté můžete přehrávat Apple Music na jakémkoli přehrávači MP3 bez přerušení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS