Blesk | Pletený USB-C na blesk | 1.8m / 3m. Nabíječka pro iPhone

blesk, pletený, usb-c, nabíječka, iphone

Blesk | Pletený USB-C na blesk | 1.8m / 3m

Schopen nabíjet zařízení iOS plnou rychlostí. Užijte si rychlejší a lepší nabíjení s každým bleskem. Tento kabel zajišťuje více napájení a méně roztřízení díky pletenému nylonovému kabelu a hliníkovému pouzdru. Vylepšený design přilnavosti pro všestranný silnější a snadnější zážitek.

Extra silné, extra odolné

UNI USB-C Pletený nylonový osvětlovací kabel získáte navíc 30% ochranu než původní kabel, který vydrží denní opotřebení a žádné další exponované dráty.

Kompaktní lehký

Uživatelsky přívětivý nesptický design pro snazší zástrčku a odpojení.

Pletený nylonový kabel pro větší odolnost.

Prémiové pouzdro hliníku pro lepší rozptyl tepla.

Vysoce kvalitní konektor USB-C poskytuje pohodlné připojení k vašim zařízením pro stabilní nabíjení.

O uniaccessoriech

Věříme, že všechny elektronické by měly zlepšit vaše pracovní zkušenosti, dosáhnout rovnováhy mezi funkcí designu.

Sjednotit vaše nastavení

Záruka

Všechny produkty UNI jsou chráněny omezenou 12-18 měsíční zárukou, což znamená, že pokud se za 12-18 měsíců zlomí cokoli, opravíme nebo nahradíme nebo nahradíme. Různé časové osy záruk různých produktů, protože záruční období se liší podle modelů.

Vyzkoušejte uni ven a ujistěte se, že je to pro vás to pravé. pokud ne, můžete jej kdykoli vrátit během prvních 30 dnů od nákupu. Proces vrácení peněz začne, jakmile bude položka vrácena do našeho skladu k inspekci.

Postupujte prosím podle procesu vrácení hladkého procesu vrácení.

Celosvětová doprava

Poskytujeme několik metod přepravy pro každou zemi na Zemi. Jedná se o standardní přepravu, rychlá doprava a expresní doprava, různé náklady a čas, takže si můžete sednout a relaxovat, bez obav.

Další podrobnosti naleznete v našich zásadách přepravy.

⚠ Příprava před odesláním balíčku trvá 1 až 2 pracovní dny. Další informace naleznete v našich časech.

Uniaccessories /H3>

Se silnou touhou a velkou vášeň, aby vám přinesla to nejlepší.

nejlepších kabelů Lightning

Jordan McMahon. Technologie a spisovatelka gadgetů u stratéga. Od roku 2017 pokrývá technologii a dříve psal pro Wired, Wirecutter a Revied.com.

V tomto článku

Pokud používáte iPhone, potřebujete bleskový kabel. Můžete získat bezdrátovou nabíječku a spoléhat se na Bluetooth pro streamování hudby do přenosného reproduktoru, ale pro připojení iPhone k nástěnné nabíječce a mnoha dalším zařízením je nutný bleskový kabel. (Francouzská Montana dokonce pojmenovala kabel Lightning jako něco, s čím nemůže žít).

Ten, který přichází v krabici s vaším iPhone, je krátký a notoricky krátký v životnosti, ale třetí strany jako Anker a Nomad vystupovaly, aby vytvořily kabely, které mohou přežít a překonat vlastní nabídku společnosti Apple. Abychom našli nejlepší možnosti, hovořili jsme s technickými odborníky a uživateli iPhone o jejich oblíbených a zahrnuli pár našich.

Co hledáme

Lightning kabely se pohybují v délce od jedné do deseti stop. Pokud často nabíjíte telefon při jízdě, možná budete chtít, aby vaše auto zabránilo tomu, aby se zabránilo tomu, aby se dostalo do cesty nebo nastoupilo, ale pokud někdy potřebujete nabít telefon při hraní mobilních her nebo sedět daleko od Výstup, možná budete chtít delší možnost.

V závislosti na tom, kde se připojíte k nejednotnému konci kabelu, budete potřebovat konektor USB-A nebo USB-C konektor. Konektor USB-A je o něco starší, ale stále docela běžný a má větší, obdélníkový tvar. Menší, výkonnější konektor USB-C se stal standardem na novějších zařízeních a může se nabíjet mnohem rychleji. Může také přenášet video, takže funguje jako něco jako náhrada HDMI na zařízeních, která podporují vstup USB-C a je kompatibilní s většími zařízeními, jako jsou monitory. Mějte však na paměti, že Apple již nezahrnuje nabíjecí cihlu s novými iPhony, takže se ujistěte, že váš kabel je kompatibilní s jakýmkoli blokem nabíjení, který používáte (i.E., Pokud má váš kabel konektor Lightning na jednom konci a konektor USB-A na druhém, budete chtít nabíjecí cihlu s alespoň jedním portem USB-A a to samé platí pro kompatibilitu USB-C).

Zatímco standardní rychlosti nabíjení mohou stačit pro nabíjení přes noc, někdy musíte před vyrazit ze dveří doplňovat telefon. V těchto případech budete chtít kabel, který podporuje rychlé nabíjení. cokoli s příkonem 20 W nebo více. S tím můžete získat od 0 procent do 50 za pouhých 30 minut, v závislosti na kabelu. Musí být spárována s nabíjecí cihlou, která je schopna rychlého nabíjení.

Standardní lightningové kabely společnosti Apple jsou uzavřeny v gumě, což je náchylné k poškození ohýbáním a dalším obecným opotřebením. Pletený nylon má tendenci být odolnější, zejména proti zvratům a ohybům. Tyto kabely obvykle stojí trochu víc, ale je méně pravděpodobné, že budete potřebovat náhradu několik měsíců nebo rok po linii. Některé kabely přicházejí zabalené v Kevlaru, což je nejodolnější materiál, který jsme viděli na blesku, ale je to také nejdražší.

Apple ověří, zda výrobce třetích stran splňuje své standardy a poskytuje bezpečný nabíjecí výkon pro zařízení Apple prostřednictvím certifikace MFI. Nejlepší je vyhýbat se kabelům s certifikacími ne-MFI, protože by mohly poškodit vaše zařízení nebo přehřát se z nabíjení. Všechny kabely, které doporučujeme tuto certifikaci.

Přímý konektor je to, na co je většina lidí zvyklá, ale některé kabely mají konektor pravého úhlu, který zvládne více napětí a bude telefon pohodlněji držet, když se nabíjí, protože spodní část konektoru se nebude trhat a Kopat do dlaně. To může být spíše problém, pokud jste pravák.

Nejlepší celkový kabel Lightning

Délka: 1 ft., 3.3 ft., 6 ft., 10 ft. | Připojení: USB-C | Podpora rychlého poplatku: Ano | Materiál: pletený nylon | Certifikace MFI: Ano | Tvar konektoru: rovný

Anker vyrábí různé kabely a nabíječky pro zařízení Apple a má dobře vydělanou pověst pro své robustní a spolehlivé produkty. Mnoho kabelů anker, včetně tohoto, přichází ve více délkách. Pokud je vaše nejbližší odbytiště docela daleko, bude se hodit delší kabel a tento jde až do deseti stop.

Pletený nylonový kryt v průběhu času drží dobře a je certifikován MFI. „Má tu a tam několik volných vláken, ale nevypadá nikde poblíž tak chátrajícího jako můj starý Apple Lightning Cable,“ říká bývalý spisovatel stratég Jordan Bowman. Tento kabel je dodáván ve čtyřech barvách: černá, stříbrná, světle modrá a červená.

Nejlepší bleskový kabel s pravým úhlem

Délka: 3 ft., 6 ft. | Připojení: USB-C | Podpora rychlého poplatku: Ano | Materiál: Rubber | Certifikace MFI: Ano | Tvar konektoru: pravý úhel

Pokud potřebujete kabel USB-C nebo USB-A-TO-LEGHNING a chcete konektor Lightningu pravého úhlu, zkuste tento z Anker, který je dodáván ve třech a šesti stopách. Zatímco konec USB-C má přímý konektor, kabely Anker jsou obvykle silnější než Apple. Tento kabel s certifikací MFI také přichází v bílém. Všimněte si, že verze USB-A nepodporuje rychlé nabíjení.

Jak však poznamenává jeden recenzent Amazonu, krátká délka konektoru Lightning na tomto modelu se může ukázat jako problém, pokud používáte obzvláště silné telefonní pouzdro. Pokud nechcete svůj případ sundat, aby nabili telefon, můžete být lepší s jedním z našich dalších doporučení.

Nejlepší kabel blesku pro více konávání pro cestování

Délka: 3 ft. | Připojení: USB-A | Podpora rychlého poplatku: Ne | Materiál: Rubber | Certifikace MFI: Ano | Tvar konektoru: rovný

Nikdo nemá rád, aby se muselo připojit a odpojit kabely pouze pro nabíjení zařízení, která vyžadují různé konektory. To je místo, kde přicházejí kabely s více konáhy: s nimi můžete z kabelu USB-C proměnit kabel USB-C, když potřebujete nechat svého přítele nabití svého telefonu Android nebo vyměnit micro-USB, když váš starý reproduktor Bluetooth potřebuje poplatek. Kabelové balení společnosti Anker Powerline II tři konektory (Lightning, USB-C a Micro-USB) do jediného kabelu pomocí dvou připojených adaptérů pro výměnu konektorů. Jeden nadšený recenzent Amazonu uvedl, že Powerline II „výrazně se zkrátí na množství kabelů, které nosím s sebou, když cestuji“, protože nemusíte procházet samostatný kabel pro každé zařízení, které potřebujete na cestách.

Několik upozornění však: Primárním konektorem je micro-USB, což není všesměrová, takže se musíte ujistit. Navíc, protože tento kabel používá adaptéry k přepínání konektorů, může dojít k zpoždění přenosu dat, které byste nedostali s přímým konektorem USB-A. Toto je také jediný kabel, který doporučujeme, který nepodporuje rychlé nabíjení. Tento kompromis může stát za to, pokud si chcete ušetřit čas výměnné šňůry, ale pokud potřebujete telefon nabít ve spěchu, máte lepší kabel s jiným kabelem.

Nejlepší těžký bleskový kabel

Délka: 3 ft., 10 ft. | Připojení: USB-C | Podpora rychlého poplatku: Ano | Materiál: Kevlar | Certifikace MFI: Ano | Tvar konektoru: rovný

Nomad je známý pro své dobře vyrobené příslušenství Apple, od Apple Watch Bands po kabely po nabíjecí podložky. Kabel nomádského blesku je asi tak odolný, jak může být. já používám můj od začátku roku 2020 a teprve nyní začíná vykazovat známky opotřebení, jmenovitě trochu roztřepení poblíž místa, kde je to nejvíce, ale stále je to nejvíce, ale stále to je nejvíce, ale stále je to stále, ale stále to je nejvíce, ale stále to je nejvíce, ale stále to je nejvíce, ale stále je to, ale stále je to, ale stále je to tak funguje dobře. Je pokryta tlustým dvojitě pleteným Kevlarem, tepelně rezistentním syntetickým vláknem. Kabel Nomad Kevlar je dodáván ve verzích 3 stop a 10 stop. Má certifikaci MFI a je dodáván s gumovou kravatou, aby kabel udržel zabalený a volný, když jej nepoužíváte.

Nejlepší kabel Lightning Multipy

Délka: 3 ft., 6 ft. | Připojení: USB-A | Podpora rychlého poplatku: Ano | Materiál: Rubber | Certifikace MFI: Ano | Tvar konektoru: rovný

Kabel Amazonbassics Lightning je oblíbený mezi recenzenty Amazonu kvůli jeho silnému drátu a následné trvanlivosti. „Poslední nabíječka Amazonbasics, kterou jsem vydržel dva roky, což jsem si myslel, že je dost dlouho na cenu, takže jsem se vrátil na druhou,“ píše jeden recenzent. Amazonbasics prodává své kabely v Multipacks, což je skvělé pro domácnosti se spoustou zařízení nebo lidí, kteří jsou náchylní ke ztrátě kabelů. Můžete si vybrat mezi třemi nebo šest stop a koupit kabely ve dvou balících nebo pěti balíčcích. V závislosti na délce a počtu požadovaných kabelů si můžete vybrat mezi čtyřmi barvami: červená, stříbrná, růžová zlata a tmavě šedá. Kabely jsou certifikovány MFI a pokud si vyzvednete celý balíček, budete mít vždy po ruce další po ruce.

Nejlepší bleskový kabel s barevnými možnostmi

Délka: 3 ft., 6 ft. | Připojení: USB-C | Podpora rychlého poplatku: Ano | Materiál: Rubber | Certifikace MFI: Ano | Tvar konektoru: rovný

Pokud se vám líbí, aby vaše kabely měly malou rozmanitost, Anker Powerline III USB-C na bleskové kabel přichází v osmi barvách a nabízí téměř stejné funkce jako ostatní kabely, které jsou k dispozici v menším počtu barevných možností. „Kabely Anker, které mám, mohou na můj iPhone 12 Pro baterii zavést slušný poplatek za Hail Mary za pouhých deset minut,“ říká senior editor stratégů Jen Trolio. „V podstatě stojí za to zapojit můj telefon, i když mám jen pár minut předtím, než musím znovu odejít.“.“

Tento kabel má kolem drátů gumové pouzdro, ale Trolio říká, že to není problém; Jsou hodně odolné. „Jsou zjevně mnohem robustnější než kabely Apple,“ říká. „Ty vydrží mnohem déle-pravděpodobně alespoň dokud nebude konečně standard nabíjení USB-C a všechny osvětlovací kabely se stanou zastaralým elektronickým odpadem.“

Bezdrátové nabíječky pro iPhone

Váš iPhone si zaslouží kvalitu, pokud jde o nabíjení. Už žádné špinavé dráty, žádné levné plasty a žádná pochybná technologie. S našimi bezdrátovými nabíječkami pro iPhone už nikdy nebudete chtít používat bleskový kabel znovu. Bezproblémové, bezpečné a prémiové bezdrátové nabíječky pro váš iPhone.

Které iPhony podporují bezdrátové nabíjení?

Všechny telefony iPhone, protože iPhone 8 může být bezdrátově nabitý. Úplný seznam bezdrátově nabíjených iPhone:

 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone X
 • iPhone XS
 • iPhone XS max
 • iPhone XR
 • iPhone 11
 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone SE (2020)
 • iPhone 12 Mini (kompatibilní s magsafe)
 • iPhone 12 (kompatibilní s magsafe)
 • iPhone 12 Pro (kompatibilní s magsafe)
 • iPhone 12 Pro Max (kompatibilní s magsafe)
 • iPhone 13 Mini (kompatibilní s magsafe)
 • iPhone 13 (kompatibilní s magsafe)
 • iPhone 13 Pro (kompatibilní s magsafe)
 • iPhone 13 Pro Max (kompatibilní s magsafe)

Nabíječka iPhone 13 Magsafe

Připojeno k telefonu? Stejně tak naše bezdrátové nabíječky Magsafe a Magsafe Powerbanks. S nabíječkou Magsafe můžete svůj iPhone 12 Serie nebo iPhone 13 série pohodlně nabíjet. Stačí umístit telefon na magnet Magsafe a klikne, drží a nabíjí se.

Rychle nabijte iPhone bezdrátově

S rychlým nábojem (také známý jako rychlý náboj) bude váš iPhone nabitý v mrknutí oka. Pro použití rychlého nabití musí být bezdrátová nabíječka, kterou koupíte, kompatibilní s rychlým nabíjením iPhone.

Na Zens si můžete být vždy jisti, že vaše bezdrátová nabíječka podporuje rychlý nabíjení. Všechny naše bezdrátové nabíječky jsou kompatibilní s rychlým nabíjením iPhone. To znamená, že váš iPhone bude účtován na limitovaném maximálním wattech: 7.5W. To znamená, že 10W nabíječka stačí pro rychlé nabíjení iPhone.

blesk, pletený, usb-c, nabíječka, iphone

Nabíječky AirPods

Rádi jsme zasáhli správnou poznámku, pokud jde o bezdrátové nabíjení. Proto jsou všechny naše bezdrátové nabíječky kompatibilní s vaším bezdrátovým pouzdrem na nabíjení airpodů. Stačí dát svůj případ s AirPods na naši nabíječku a nechte tok napájení.

Apple Watch Chargers

Čas je podstatou, pokud jde o nabíjení vašich zařízení. S naším výběrem stojanů Apple Watch už nikdy nebudete příliš pozdě. Rychle nabijte své Apple Watch v jiffy.

Často kladené otázky

Ano. IPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2020), iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max a iPhone 13 Mini lze bezdrátově účtovat podle standardu QI. Dřívější modely Apple iPhone nepodporují bezdrátové nabíjení. Zjistěte, zda je váš Apple iPhone nebo může být kompatibilní se standardem Qi prohlížením všech telefonů s bezdrátovým nabíjením.

Od doby, kdy byl iOS 13 vydán, byla představena nová funkce: „Optimalizované nabíjení baterie“. Tato funkce byla navržena ke zvýšení životnosti baterie. Software používá strojové učení, aby sledoval vaše nabíjecí návyky a čeká na dokončení nabíjení kolem 80%. Zatímco optimalizované nabíjení baterie může být užitečné, má nevýhody ohledně toho, že se vaše baterie plně nabije na požádání. Deaktivace tohoto nastavení tedy lze problém vyřešit. Za účelem přejděte na „Nastavení“ → „Baterie“ → „Zdraví baterie“ → „Optimalizované nabíjení baterie“ a deaktivaci této funkce.

Nabíječka je kompatibilní s magsafe, pokud se nejedná o oficiální produkt Apple, ale stále podporuje magnetické spojení Magsafe. Naše nabíječky Magsafe a Power Banks Magsafe usnadňují bezdrátově nabíjení iPhone bezdrátově. Nabíječka spojuje magneticky s vaším iPhone, i když je kryt připojen. Magsafe bude fungovat pouze pro iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

V některých případech můžete nabít iPad nebo tablet prostřednictvím našich bezdrátových nabíječek, ale ne bezdrátově. V současné době není mnoho tablet, které mohou být bezdrátově nabité. Stále chcete nabít tablet prostřednictvím našich bezdrátových nabíječek? Vyberte nabíječku s portem USB-A. Prostřednictvím tohoto portu můžete svůj tablet připojit k bezdrátové nabíječce, a tím ušetřit prostor dalšího použitého zásuvky.

Všechny naše nabíječky podporují rychlý poplatek Apple. Nabíječka musí podpořit rychlý poplatek Apple, aby se rychle nabíjel iPhone. Ne všechny nabíječky na trhu mají oficiální kompatibilitu, takže nezapomeňte zkontrolovat, zda nabíječka, kterou chcete, skutečně podporuje Apple Fast Charge.

0 EUR z vaší další objednávky

Zaregistrujte se a staňte se exkluzivními Zens (společně s 5000 dalšími). Získejte nabídky pouze pro exkluzivní nabídky a promo, získejte informování o nových produktech a inovacích a získejte slevu 10 EUR na vaši další objednávku.

Nebudete mít nabíječku s iPhone 11, iPhone SE nebo iPhone XR

Kdykoli se objeví nové vydání pro iPhone, média mají tendenci být nadšeni ze všech průlomových oznámení, která s tím přicházejí.

Apple nestane jen plakáty na boku autobusů, aby oznámil nový produkt, a nesetkají se a pozdravují ve vašem místním obchodě s elektronikou.

Ne, jdou velkou a obvykle si najímají masivní arény, které mohou naplnit fanoušky, kteří se dostatečně rozveselí, aby povzbuzovali, jakmile chlap s inteligentním svetrem prochází na pódiu.

Pozitivně explodují vzrušením, když otevře krabici a vytáhne nový telefon.

Tento rok byl samozřejmě velmi odlišný. Letos máme pandemii Coronavirus, a tak spousta lidí se rojí, aby sledovali, jak někdo Otevřete krabici, není bezpečná a odpovědná událost.

Místo toho bylo oznámení Apple iPhone 12 úhlednou, předem zaznamenanou záležitostí s různými přednášejícími, kteří oznamují produkty na místě nebo před nádherně vyplaceným pozadím.

Takže, i když jsme nedostali fanfáru nebo horlivý dav, jsme viděli spoustu působivé technologie a samozřejmě nový iPhone 12.

„Velké“ oznámení bylo…

Apple oznámil novou technologii uvnitř svých vlajkových telefonů, včetně čipů založených na 5nm technologii.

Tato nová technologie je dělá mnohem rychlejší a umožňuje lidem snadno upravovat 4K video (tak nám bylo řečeno). Přesto, i když je to pravděpodobně nejpůsobivější technologický pokrok, není to to, co lidé naladili, aby se dívali.

O tom, o čem chtěli vědět, byly nové možnosti 5G nového telefonu a samozřejmě v tomto ohledu iPhone 12 přináší.

Pak však došlo k potvrzení, že nový telefon nebude odeslán s nabíječkou.

Po několik měsíců se říkalo, že vás Apple osvobodí, pokud jde o nabíjení nového zařízení, ale událost to potvrdila a poskytla vynikající vysvětlení proč.

Přiznejme si to, telefony jsme již roky nabíjí.

Pravděpodobně máte krabici plnou nabíječek, které nikdy nepoužíváte, jednoduše proto, že jste se neobtěžovali rozbalit nové, když dostanete nový telefon.

Nabíjení technologie je nyní již několik let relativně standardní, ai když se váš kabel často mění, kousek, který držíte ve zdi, má tendenci zůstat stejný.

Nepřikládat nabíječku do krabice znamená, že mohou hodně snížit množství obalu. a počítají, aby dostali o 70% více na transportní paletě, což znamená méně zásilek, aby se telefon dostal do vašeho a méně uhlíku do vzduchu.

A kdo bude chybět napájecí adaptér, když už mají deset v zásuvce ponožky?

Co neohlásili

Dobře, pak jsme překonali šok, že krabice iPhone 12 je bez nabíjecího zařízení, ale co jejich další produkty?

Rychlý pohled na jejich webové stránky ukazuje, že také rozšířili tuto dramatickou novou politiku „no-charger“ na iPhone 11, SE a XR.

To je ještě lepší pro životní prostředí.

Je to také lepší pro vaše, protože to pomohlo snížit cenu těchto zařízení, což je činí mnohem lepší hodnotou a potenciálně atraktivnějším nákupem než iPhone 12.

Je to v pořádku, dostanete kabel

Pojďme zde diskutovat o technologii, protože někteří fanoušci Apple by se mohli ptát, jak se chystají nabíjet jejich telefon.

Dobrou zprávou je, že stále dostanete kabel s certifikací MFI. [Původně „Made for iPod“]

Jak víte, vytrvale odmítají vzdát se standardu Lightning Connector, který už roky měli. I když se svět nyní pohybuje na USB-C, Apple nesleduje zatím?

Naštěstí v koncesi se zbytkem technického vesmíru poskytují kabel USB-C-osvětlení v krabici.

Co to znamená, můžete použít téměř jakýkoli adaptér, který má výstup USB-C k nabíjení nového telefonu.

Hádej co? Existuje spousta a velmi snadné je najít.

blesk, pletený, usb-c, nabíječka, iphone

Také nabíjení telefonu může být mnohem rychlejší, pokud jdete na jednu z nových generací zařízení poháněných Ganfast.

Nitrid gallia (nebo GAN) je nový materiál, který je 100x rychlejší než starý, pomalý, křemíkový lupínek a umožňuje až 3x rychlejší nabíjení v polovině velikosti a hmotnosti. než to, můžete také nabít více pouze z jednoho zařízení.

Mnoho z těchto nových adaptérů zdi vám umožňuje napájet váš iPhone, AirPods a váš MacBook současně. Často přicházejí s přístavy, které vám umožňují nabíjet nejnovější produkty a vaše stará zařízení současně.

Ať už si tedy kupujete nejnovější a největší model nebo se rozhodnete ušetřit trochu peněz tím, že půjdete na jednu dřívější verzi, výběr napájecího adaptéru s Ganfast uvnitř způsobuje ekonomické, rychlosti a environmentální smysl.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS