Blokovaný iPhone ze špatného hesla vyžaduje iTunes

iPhone vypnout iTunes, jak se k odemknutí

Objem osobních údajů v mobilních zařízeních neustále roste. Dříve, kromě adresáře, SMS a Foto v telefonu nebylo nic zajímavého. Nyní je uložen v sociálních sítích profilů, bankovních kartách, elektronické korespondenci a mnohem více, které bych chtěl ušetřit ze zvědavého vzhledu.

Nastavení hesla je nejjednodušší, ale zároveň spíše problematická metoda ochrany. Deset nesprávných pokusů o vstupu bude mít za následek úplný blokování zařízení a oznámení se zobrazí na obrazovce: „iPhone je zakázán připojení k iTunes“. Jak odemknout smartphone po jeho vzhledu chápeme tento materiál.

Jak odemknout iPhone bez počítače prostřednictvím nastavení resetování

Tato funkce se objevila s výstupem iOS 15.2.

První kliknutí „Vymazat zařízení iPhone“.

Tato metoda je dobrá, navíc má alespoň dvě omezení. za prvé.- Vyžaduje, že váš iPhone byl aktualizován na IOS 15.2. Druhý.- Požadavek na připojení pro připojení k účtu Wi-Fi nebo mobilní sítě. Jinak bude reset nemožný.

Jiné metody odstraňování problémů iPhone se zdravotním postižením

Nebo můžete vyzkoušet tradiční metody odemknout zakázané iPhone a odstranit zapomenuté heslo. Tato řešení pro odemknutí iPhone vyžadují určité požadavky. Předtím, musíte zkontrolovat, zda jste byli synchronizováni s iTunes nebo zálohováním. Pokud ano, můžete pokračovat ve čtení spustit iPhone vypnout bez ztráty dat.

Připojte bezbariérový iPhone synchronizovaný iTunes (dříve synchronizujte iPhone s iTunes)

Máte-li spolehlivý počítač, můžete opravit iPhone zakázán, připojit se k iTunes zde. Jinými slovy, pokud jste dříve synchronizovali iPhone s iTunes, můžete odemknout a zálohovat iPhone zakázané pomocí iTunes. Níže je popsáno, jak vypnout iPhone při připojení k iTunes.

iphone, hesla, vyžaduje, itunes

Krok 1 Najděte počítač, na kterém jste dříve synchronizovali iPhone s iTunes. Poté připojte iPhone k tomuto počítači pomocí kabelu USB se zipem.

Krok 2 Začněte nejnovější verzi iTunes. Brzy budou iTunes schopni detekovat vaše zařízení iOS a vytvořit zálohu.

Krok 3 Klepněte na tlačítko iPhone Obnovení v aplikaci iTunes Intece.

Krok 4 Na obrazovce Nastavení pro iPhone vyberte možnost Obnovit z zálohování iTunes.

Krok 5 Vraťte se do zesilovačů iTunes, vyberte nejvhodnější zálohování. Klepněte na tlačítko Obnovit pro odemknutí zakázáno iPhone pomocí iTunes.

iphone, hesla, vyžaduje, itunes

Zadejte odpojený režim pro obnovení (nikdy synchronizovat iPhone s iTunes)

Co dělat, pokud jste synchronizovali iPhone před iTunes? Můžete obejít odpojené iPhone, který dříve nikdy synchronizoval? Zde potřebujete vědět, jak se připojit k iTunes, když je iPhone zakázán. V této době potřebujete přeložit iPhone do režimu obnovy, abyste se zbavili iPhone zakázán.

Odstranit heslo s iPhone 8/8 Plus / X / XR / XS Max / XS / SE / 11/11 PRO MAX / 11 PRO / 12/12 Mini / 12 PROMAX / 12 PRO

Krok 1 Stiskněte a podržte tlačítko Boční a jeden z tlačítka hlasitosti současně. Nenechte dvě tlačítka, dokud neuvidíte posuvník vypnutí.

Krok 2 Přetáhněte posuvník a vypněte iPhone.

Krok 3 Připojte iPhone do počítače, zatímco držíte tlačítko Boční.

Krok 4 Nenechte se pustit stranu. Dokud se zobrazí obrazovka režimu obnovení.

Krok 5 Vyberte Obnovit obnovení Zakázáno iPhone.

Smazat heslo s iPhone 7 a iPhone 7 Plus

Krok 1 Podržte a stiskněte tlačítko Boční. Nenechte se pustit, dokud se objeví posuvník.

Krok 2 Přetáhněte posuvník a vypněte iPhone ručně.

iphone, hesla, vyžaduje, itunes

Krok 3 Pokračujte v snižování tlačítka hlasitosti na iPhone. Mezitím použijte kabel USB pro připojení iPhone k počítači.

Krok 4 Když se zobrazí obrazovka režimu obnovení, můžete uvolnit hlasitost tlačítka hlasitosti.

Krok 5 Klepněte na tlačítko Obnovit, když budete vyzváni. Po odemknutí iPhone můžete nakonfigurovat iPhone ručně.

Smazat heslo s iPhone 6S a staršími verzemi

Krok 1 Podržte a stiskněte tlačítko Boční.

Krok 2 Když vidíte posuvník vypnutí, uvolněte tlačítko boku. Přetáhněte posuvník a vypněte iPhone.

Krok 3 Držte tlačítko Domů a pomocí kabelu USB Připojte iPhone k počítači.

Krok 4 Nenechte se pustit domů, dokud se neobjeví obrazovka pro obnovení iPhone.

Krok 5 Klepnutím na tlačítko Obnovit odstraníte přístupový kód a obnovit data iPhone.

Čištění a obnovení zakázáno iPhone pomocí ICLAD (zapnout „Najít iPhone před“)

Pokud chcete opravit bezbariérový iPhone, připojte se k iTunes bez počítače, můžete použít iCloud pro vzdálený odemknutí iPhone, aby byl iPhone zakázán, připojit k iTunes bypass. Všechny uložené soubory a nastavení budou také vymazány. Mějte na paměti, že moje funkce iPhone musí být zapnuta dříve. Mezitím na vašem iPhone Zakázáno je připojení k internetu.

Krok 1 Navštivte webovou stránku ICLAD. Zadejte svůj účet ICLAD.

Krok 2 Najít a vyberte Najít iPhone. Aktuální umístění odpojeného iPhone můžete zobrazit na mapě.

Krok 3 Vyberte iPhone a vyberte možnost iPhone.

Krok 4 Po vymazání iPhone pomocí ICLAD můžete nakonfigurovat iPhone jako nový.

Odemknout zakázané iPhone pomocí vyhledávače (požadované Macos Catalina)

Apple vymazal iTunes z Macos Catalina a novější verze. Takže musíte odstranit zapomenuté heslo iPhone pomocí vyhledávače jako řešení, jak opravit zakázaný iPhone, který se nepřipojuje k iTunes.

Krok 1 Připojte iPhone Disabled do počítače Mac.

Krok 2 Otevřít nálezce. Informace o vašem iPhone naleznete v Inteeis Finder.

Krok 3 Vyberte iPhone a vyberte IPhone Obnovení následného obnovení zálohování.

Krok 4 Všechna data a nastavení iOS budou vymazány jako zapomenuté heslo iPhone.

Krok 5 Upravte prázdný iPhone a obnovte z předchozí zálohy.

Rychlejší způsob, jak se zbavit iTunes iPhone 13 připojení Zakázaná chyba (doporučeno)

V případě, že hledáte, jak odemknout zakázané iPhone bez iTunes nebo Icloud, doporučujeme použít Tenorshare 4ukey. Měli byste si všimnout, že 4ukey. Jedná se o známý nástroj určený pro odemknutí mobilních zařízení Apple bez použití hesla. Tento vysoce kvalitní program je rychlý a snadno použitelný. V důsledku toho se jedná o doporučený nástroj pro odemknutí zakázáno iPhone 13.

Níže jsou uvedeny kroky k odemknutí odpojeného zařízení pomocí Tenorshare 4ukey:

Prvním krokem zahrnuje stahování, instalaci a spouštění Tenorshare 4UKEY v počítači Mac nebo Windows. Poté vyberte „Odemknout obrazovku iOS“.

Pro připojení iPhone 13 k počítači použijte kabel USB. Tenorshare 4ukey automaticky zjistí váš iPhone. V hlavní inteeisu byste měli kliknout na tlačítko „Další“.

Další krok. Stáhněte si nejnovější verzi firmwaru potřebná pro proces odemknutí. Zvolte Uložit cestu a klikněte na tlačítko Stáhnout „.

Po stažení požadovaného balíčku firmwaru do zařízení bude následující krok stisknete tlačítko „Start Delete“ na Tenorshare 4ukey. Pomůže vám zbavit hesla a odemknutí zakázáno iPhone.

Po smazání hesla je třeba konfigurovat iPhone jako nové zařízení, například pomocí nastavení hesla a ID ID. Pokud chcete, obnovit zálohy z iTunes nebo iCloud.

Nyní jste použili Tenorshare pro odemknutí odpojeného iPhone 13.

V článku jsme podrobně popsali o nejoblíbenějších způsobech, jak resetovat heslo a eliminovat nápis iPhone zakázán. Připojení k iTunes.

Jak odemknout iPhone, vyřešit jen vy. Všichni uživatelé a zákazníci doporučujeme používat Tenorshare. Jedná se o spolehlivý a efektivní způsob, jakým je zaručeno resetovat zařízení do továrního nastavení v krátkém čase. Uživatel potřebuje minimální účast v procesu: Stiskněte tlačítko Start a nenaruňte integritu připojení telefonu s PC. Dokonce i 4ukey Software hledá, stahuje a nainstaluje sami. Zapomenuté heslo již není problém!

Odemknout přes r sim

R-SIM je čip, který gadget doslova „klamat“. S tím můžete levné obnovit účinnost agregátu. Jediný problém je doba trvání čipu. Nikdo nebude určitě odpovědět na otázku, kdy gadget znovu selže. Chcete-li vyzkoušet tuto metodu. použijte následující pokyny:

  • Vložte R-SIM v slotu SIM karty.
  • Vyberte příslušná nastavení na obrazovce a vyhledejte seznam buněčného operátora. V nepřítomnosti zadejte kód operátora IMSI. Po čekání zařízení začne pracovat jako dříve.

Přes iTunes Pokud je funkce „Najít iPhone“ zakázána

Po obnovení firmwaru, zálohování. Pak vás iPhone požádá, abyste zadali nové heslo.

Obnovení pokusu o kontingování

V některých případech, kdy zařízení řekne, abyste se připojili k iTunes, abyste odemkli iPhone, stačí jen následovat tuto radu. Pokud jednoduché připojení k počítači iTunes nestačí, zkuste spustit postup synchronizace. Plně povolit tento proces je volitelný, můžete jej zastavit s křížem nebo šipkou, pokud se zobrazí. Poté zkuste znovu zadat heslo.

Důležité! Před připojením k Aytyuns, pokud je iPhone blokován, ujistěte se, že tento stejný počítač již byl připojen. V opačném případě bude program požádat o potvrzení ze zařízení.

Často kladené otázky o tom, jak odemknout zakázané iPhone

Jak odemknout zakázané iPhone bez iTunes?

iCloud. To je další způsob, jak odemknout zakázané iPhone bez iTunes. Samozřejmě můžete také vyzkoušet fonelab ios Unlocker. Nástroj pro vypuštění hesla jiného výrobce s jedním kliknutím.

Je možné odemknout zakázané iPhone bez počítače?

Ano. Ale vaše funkce „Najít iphone“ musí být zapnuta dříve. Poté se můžete přihlásit do účtu ICLID a vzdáleně smazat heslo.

iPhone je zakázáno připojení k iTunes, jak se odemknout?

Pokud se zařízení nemůže připojit k iTunes, můžete vyzkoušet Fonelab iOS Unlocker. Pomůže vám snadno odemknout iPhone.

To je vše o tom, jak odemknout zakázané iPhone bez iTunes, ICloud nebo počítač. Jsme si jisti, že tam je ten, který uspokojí vaši žádost. Proč ne stahovat a zkusit právě teď!

Fonelab umožňuje přeložit iPhone / iPad / iPod z režimu DFU, režim obnovy, logo Apple, režimy sluchátek a t. D. V normálním stavu bez ztráty dat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS