Chyba při spuštění služby mobilního zařízení Apple

Chyba: Mobilní zařízení Apple se nepodařilo spustit. Fórum Apple-iPhone.0. Nepodařilo se spustit službu mobilního zařízení Apple chyba 1067

Oprava chyby 1067 v tomto článku se týká například služby Fax, ale metoda je použitelná pro všechny služby systému Windows 10 \ 8.

Charakteristickým rysem systému Windows je, že systémové služby běží na pozadí. Pokud se služba nespustí nebo se nepodaří ji spustit/zastavit, uživatelé se začnou potýkat s problémy, dokud neodstraní příčinu chyby. V tomto článku se podíváme na jednu častou chybu. Nepodařilo se spustit faxovou službu v místním počítači. Chyba 1067: Proces byl neočekávaně ukončen.

Chyba 1067 se může vyskytnout u jakékoli služby na pozadí v počítači se systémem Windows. Pokud dojde k této chybě, můžete postupovat podle níže uvedeného postupu:

Oprava: Chyba 1067: Proces byl neočekávaně ukončen V operačním systému Windows 10 / 8.1 / 8/7

Upozornění: Další kroky by zahrnovaly manipulaci s registrem. Chyby při manipulaci s registrem mohou negativně ovlivnit váš systém. Proto buďte při úpravách položek registru opatrní a nejprve vytvořte bod obnovení systému.

chyba, spuštění, služby, mobilního, zařízení

Přejděte na další část registru:

Zde je třeba nahradit požadovanou službu službou, u které se zobrazuje chybová zpráva 1067. V našem případě se jedná o faxovou službu, takže budeme pokračovat:

Klikněte pravým tlačítkem myši na část registru požadované služby a vyberte Exportovat a v kontextové nabídce. Uložte soubor s nastavením registru na libovolné vhodné místo, například na plochu.

Nyní znovu klikněte pravým tlačítkem myši na stejnou část registru služeb a tentokrát vyberte možnost Odstranit. Zavření editoru registru.

Pokud nyní otevřete Konzolu pro správu služeb, služba bude odstraněna.msc. po kliknutí na tuto službu se zobrazí.

Otevřete příkazový řádek nebo prostředí PowerShell jako správce a spusťte příkaz :

Počkejte na dokončení a restartujte počítač.

Po restartování systému klikněte pravým tlačítkem myši na dříve exportovaný soubor registru získaný v kroku 3 a vyberte možnost Sloučit.

Po potvrzení klikněte na tlačítko Ano, čímž se služba obnoví.

Nyní otevřete Konzolu pro správu služeb a zkuste službu spustit, tentokrát by se měla spustit bez jakýchkoli problémů. nebo chyby.

Na Macu

 • Připojte zařízení iOS nebo iPadOS a ujistěte se, že je odemčené a zobrazuje domovskou obrazovku.
 • Na počítači Mac podržte stisknutou klávesu Option, přejděte do nabídky Apple a vyberte možnost Systémové informace nebo Systémová zpráva.
 • V seznamu vlevo vyberte USB.
 • Pokud se váš iPhone, iPad nebo iPod zobrazí pod položkou „Struktura USB“, nainstalujte nejnovější verzi systému macOS nebo nejnovější aktualizace. Pokud se vaše zařízení nezobrazí nebo stále potřebujete pomoc, obraťte se na podporu společnosti Apple.

Mohu odebrat nebo odinstalovat iTunesMobileDevice.dll ?

Podle různých zdrojů na internetu tento soubor odstraní 8 % lidí, takže může být neškodný, ale doporučujeme, abyste si sami ověřili spolehlivost tohoto spustitelného souboru a zjistili, zda je bezpečný, nebo zda se jedná o virus.

Softwarové programy při instalaci ukládají soubory DLL do jedné nebo více složek. Tyto soubory obsahují kód, který vysvětluje, jak software funguje.

Pokud plánujete odstranit iTunesMobileDevice.dll, je pravděpodobně lepší nechat to být. Důvodem této logiky je, že některé programy tyto soubory sdílejí, takže odstranění konkrétního souboru DLL může neúmyslně způsobit problémy. To znamená odstranění iTunesMobileDevice.DLL může způsobit, že jeden nebo více jiných programů přestane fungovat, nebo jen v omezené míře.

Některé programy mohou instalovat soubory DLL i do několika složek mimo složku Program Files (kam se instaluje většina programů). Vyhledání těchto souborů DLL může být velmi obtížné a jejich odinstalování může být nebezpečné.

Jak bylo uvedeno výše, pokud si nejste jisti, zda je iTunesMobileDevice.DLL je používána jiným programem, doporučujeme ji nechat být. Pokud však potřebujete soubor odstranit, doporučujeme nejprve vytvořit jeho kopii. Pokud se vyskytne problém s jiným programem, který vyžaduje použití nedávno odstraněného souboru DLL, můžete jej obnovit ze záložní kopie.

iTunes se neinstaluje do systému Windows 10

Uživatelé nového operačního systému si často stěžují, že se iTunes ve Windows 10 neinstaluje. Důvodů může být celá řada, například špatný instalační soubor, nekompatibilita se systémem Windows 10, chybějící práva správce, software zablokovaný antivirem. Chcete-li tuto situaci vyřešit, stojí za to přečíst si tipy, jak nainstalovat iTunes do systému Windows 10.

Způsoby řešení problému, když se iTunes nepodaří nainstalovat ve Windows 10

Při instalaci iTunes do systému Windows 10 se mnoho uživatelů PC často setkává s těmito chybami:

chyba, spuštění, služby, mobilního, zařízení
 • „Při instalaci sestavy Microsoft došlo k chybě HRESULT: 0x80073715“ (Chyba instalačního balíčku systému Windows).
 • „Podpora aplikací Apple nebyla nalezena (Chyba systému Windows 2).
 • Nespuštění služby Apple Mobile Device Service.

Pokud se s takovými chybami setkáte, je třeba zvážit několik jednoduchých pokynů:

Pokud se instalace iTunes do počítače stále nedaří, je vhodné sáhnout k drastickým metodám, a to:

Je nutné zcela odinstalovat iTunes z počítače. Za tímto účelem přejděte do Ovládacích panelů a vyberte položku „Programy a funkce“.

 • iTunes;
 • Aktualizace softwaru Apple;
 • Podpora mobilních zařízení Apple;
 • iCloud;
 • MobileMe- Bonjour;
 • Podpora aplikací Apple.

Doporučujeme zcela odstranit všechny složky systému Windows 10, do kterých iTunes ukládá zálohy.

A v 64bitových systémech Windows 10 tyto adresáře odstraňte:

Po odinstalování softwaru postupujte podle odkazů a stáhněte si nový správný instalační soubor. Proč si ji nestáhnout z oficiálních stránek společnosti Apple sami??

Při stahování iTunes z oficiálních stránek společnosti Apple totiž zdroj sám detekuje nesprávnou verzi systému Windows a nabídne vám ke stažení nesprávný instalační program. Proto doporučujeme správné odkazy na oficiální stránky:

Všechny odkazy vedou na oficiální instalační programy umístěné na serverech společnosti Apple a již mají zvolenou bitovou velikost systému.

Tento přehrávač médií lze úspěšně nainstalovat pouze po stažení těchto souborů a po provedení pokynů Průvodce instalací.

Nelze se připojit k iTunes nebo App Store ve Windows

Pokud máte potíže s připojením k obchodu iTunes Store v počítači se systémem Windows, můžete postupovat podle následujících kroků a doufejme, že se tím váš problém vyřeší:

Ujistěte se, že je iTunes aktuální

Protože společnost Apple přísně dbá na aktualizaci softwaru, může se jednat o problém s nepodporovanou verzí iTunes. Ujistěte se, že máte v počítači nainstalovanou nejnovější verzi iTunes.

Zkontrolujte nastavení sítě

Příčinou nemožnosti připojení může být síťové připojení. Ujistěte se, že jste připojeni ke správné síti Wi-Fi, nebo zkontrolujte, zda váš směrovač funguje. V případě potřeby resetujte směrovač.

Ujistěte se, že vám proxy servery nebo sítě VPN nezpůsobují problémy

Jak je uvedeno v krocích pro řešení potíží se systémy iOS a Mac výše, VPN a proxy servery mohou způsobovat problémy s připojením k některým serverům. Zkuste je odpojit a znovu se pokusit připojit k iTunes Store.

Zkontrolujte antivirový software

Některé antivirové programy mohou označit iTunes jako nebezpečný program třetí strany a mohou zablokovat jeho oprávnění pro přístup k internetu. Vzhledem k tomu, že antivirový software je v systému Windows samozřejmostí, je to skvělé místo pro kontrolu.

Kontrola stavu serveru Apple

Stejně jako uživatelé počítačů Mac mohou i uživatelé systému Windows navštívit webovou stránku Stav serveru Apple a zjistit, zda během pokusu o připojení nedošlo k výpadku některé z jeho služeb.

Chyby připojení iTunes a App Store se mohou objevit v nejnevhodnějším okamžiku, když se snažíte stáhnout novou hru nebo aktualizovat aplikaci, je to vždy bolest a utrpení. Naštěstí ani tento problém není nepřekonatelný, existuje mnoho způsobů, jak najít příčinu a účinně ji odstranit.

Ruční instalace aktualizace softwaru Apple

Pokud všechny popsané způsoby problém nevyřešily. Zde je další způsob, jak násilně nainstalovat iTunes do systému Windows 10.

 • Zkuste odinstalovat aktualizaci softwaru Apple v Ovládacích panelech
 • Restartujte počítač
 • Najděte instalační soubor iTunes (iTunes64Setup.exe) a otevřete jej pomocí libovolného archivátoru (WinRAR / 7 Zip)
 • V seznamu archivních souborů najděte instalační program AppleSoftwareUpdate.MSI a spusťte jej pro instalaci
 • Poté se můžete pokusit nainstalovat iTunes, ale pro zahájení instalace byste neměli používat iTunes64Setup.exe, ale použijte iTunes64.MSI, které lze také nalézt v okně archivátoru.

Jak opravit chybějící ovladač USB pro mobilní zařízení Apple

Než začnete manipulovat se Správcem zařízení a pokusíte se nainstalovat ovladač ručně, měli byste zkontrolovat připojení mezi zařízením Apple a počítačem. Chybějící ovladač / zařízení znamená, že spojení není navázáno.

Ujistěte se, že máte funkční datový kabel, který je schopen přenášet data. V mnoha případech kabel nabíjí, ale nepřenáší data. Pokud kabel funguje, zkuste změnit port, přes který se kabel připojuje k počítači. Odpojte a znovu připojte kabel a zkontrolujte, zda je zařízení správně rozpoznáno.

Instalační program zjistil chyby při sestavování do konfigurace iTunes

Ve většině případů se iTunes do počítače nainstaluje bez problémů, ale občas se dopustí chyby. Můžete se setkat s „děsivými“ frázemi jako. „Instalátor našel chyby před konfigurací iTunes“, „Při instalaci komponenty sestavení došlo k chybě“, „Došlo k neznámé chybě“. to jsou jen nejčastější chyby instalace.

Ať už však narazíte na jakoukoli chybu, neznepokojujte se, i když netušíte, o co se jedná. Stačí se řídit doporučeními uvedenými v tomto článku a budete schopni to opravit.

Restartování systému

Začněme tím nejjednodušším doporučením. restartujte počítač. Ačkoli je to triviální, je často účinný nejen proti chybám iTunes různého druhu, ale i proti jakémukoli jinému selhání softwaru. Takže s důvěrou stiskněte tlačítko Reset a doufejme, že s trochou štěstí bude problém vyřešen tímto pěkným a jednoduchým způsobem.

Přihlášení k účtu s právy správce

Restartování nepomohlo? Prozkoumejme tedy tento problém podrobněji. Nejprve je třeba zkontrolovat, jaká práva má používaný účet.

Obvykle má práva k instalaci softwaru pouze účet správce, takže pokud jste spuštěni jako účet hosta, neměli byste být překvapeni, že se iTunes odmítne nainstalovat a že se nenainstaluje ani žádný jiný software z účtu hosta.

Mimochodem, tato příčina chyby instalace iTunes je oblíbená, když se uživatel pokouší nainstalovat program do pracovního počítače bez práv správce. Pokud se jedná o domácí počítač, pravděpodobně jste spuštěni jako správce. Doporučujeme vám však, abyste se o tom ujistili:

 • Otevřete nabídku Start, klikněte na položku Ovládací panely.
 • V novém okně vyhledejte položku „Uživatelské účty“.
 • Podívejte se na ikonu účtu, pod jménem bude typ, pokud je napsáno „Administrator“, je vše v pořádku.
 • V opačném případě klikněte na „Změnit typ účtu“, v novém okně přesuňte „tečku“ na „Správce“ a klikněte na „Změnit typ účtu“.
 • Restartujte počítač.

V pracovních počítačích často není k dispozici možnost udělit účtu práva správce. V takovém případě zkuste následující. klikněte pravým tlačítkem myši na instalační soubor iTunes a v zobrazeném okně vyberte možnost „Spustit jako správce“.

Pokud ani zde neuspějete, požádejte správce systému nebo nadřízeného o práva k instalaci programu. Jen buďte připraveni vysvětlit šéfovi, proč potřebujete iTunes v pracovní době.

Aktualizace softwaru v počítači

Pokud máte práva v pořádku, ale iTunes se odmítají nainstalovat, může být problém v softwarových konfliktech, které jsou nejčastěji způsobeny neaktualizovaným softwarem v počítači. Dalším krokem k odstranění chyby je stažení nejnovějších aktualizací. Pokud máte Mac, přejděte do App Store, klepněte na „aktualizace“ a stáhněte si všechny nejnovější verze. Pokud používáte systém Windows, spusťte nabídku Start, poté Centrum aktualizací systému Windows, spusťte kontrolu a stáhněte nalezené aktualizace.

Zkontrolujte kompatibilitu PC a verze iTunes

Další možnou příčinou softwarového konfliktu je nesprávná verze iTunes. Pokud zadáte „Download iTunes“ do libovolného vyhledávače, první odkaz vás přesměruje na oficiální webové stránky společnosti Apple, kde najdete nejaktuálnější verzi. Pokud však máte Windows XP nebo Windows Vista a systém je 32bitový, nebude vám nejnovější verze fungovat. Pro uživatele výše uvedených verzí systému Windows vytvořila společnost Apple speciální verze iTunes, které si můžete stáhnout zde a zde.

Minimální systémové požadavky pro aktuální verzi iTunes jsou 64bitový systém Windows 7 nebo novější.

Vypnutí bezpečnostního softwaru

Seznam softwarových konfliktů ještě není úplný. další z nich brání instalaci bezpečnostních nástrojů iTunes. Pokud máte nainstalovaný antivirový software nebo bránu firewall, je možné, že se příliš snaží blokovat škodlivý software nebo nefunguje. iTunes může být z nějakého důvodu na černé listině. Chcete-li ověřit, zda je tomu tak, nejjednodušší je vypnout bezpečnostní nástroje během instalace softwaru.

Pokud se však bojíte bezpečnostní služby zcela vypnout, projděte jejich nastavení a přesuňte iTunes do seznamu důvěryhodných programů.

Vymazání „zbytků“ minulých instalací iTunes

Poslední příčinou softwarových konfliktů jsou součásti minulých instalací iTunes. Pokud jste již dříve nainstalovali iTunes na počítač, se kterým máte v současné době problémy, je pravděpodobné, že jste předchozí verzi pouze nesprávně odstranili. V takovém případě je nejlepší stáhnout si odinstalační program, například Revo UnInstaller, a vyhledat následující součásti. Apple Application Support, Apple Mobile Device Support, Apple Software Update, Bonjour, QuickTime. všechny jsou „ocásky“ iTunes, pokud je najdete, odstraňte je pomocí programu.

Po odinstalování aktualizace softwaru Apple bude nutné tuto komponentu znovu nainstalovat. Při instalaci iTunes by se měl obvykle nainstalovat automaticky jako součást softwaru, ale po ruční odinstalaci často dochází k problémům, takže je lepší si jej nainstalovat sám:

Stažení nebo přeinstalování služby AppleMobileDeviceService.exe

Madame Tussauds nedoporučuje stahovat náhradní exe soubory z jakýchkoli stránek ke stažení, protože mohou obsahovat viry atd. д. Pokud potřebujete stáhnout nebo přeinstalovat službu AppleMobileDeviceService.exe, doporučujeme přeinstalovat hlavní aplikaci, která je s ním spojena. Podpora pro mobilní zařízení Apple.

Chyby služby AppleMobileDeviceService.exe se může objevit v některém z následujících operačních systémů Microsoft Windows:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS