Co dělat, když jsem ztratil iPad doma

Co dělat, pokud jste ztratili iPad: vyhledávání a blokování pokynů

Ztráta oblíbeného gadgetu. skutečná bolest. Tento bod není jen v drahém zařízení, ale také v datech, která jsou na něm uložena a mohou být k dispozici třetím stranám. Naštěstí má iPhone, iPod Touch, iPad a Mac funkci „Find iPhone“ (iPad atd.), Díky které můžete na mapě najít nejen smartphone, ale také blokovat data, odesílat zprávy nebo úplně na něj nebo úplně Odstranit všechny informace.

Nepanikař

Nejlepší věc, kterou lze udělat, když je zařízení ztraceno, není starosti. I když je drahý. I když se bojíte trestu od úřadů nebo rodičů. Emoce budou trvat jen čas a nervy. a pokud bude zařízení skutečně ukradeno, musíte reagovat rychle a bez chyb.

Zavřete zařízení

Nejprve na dálku blokujte iPad. Chcete.li to provést, přejděte na web iCloud.com a přejděte na účet Apple ID, který byl použit na iPadu. Vyberte funkci „Najít iPad“. „Ztracený režim“. Tablet bude „zaplaven“ heslem.

Změňte hesla důležitých účtů

Změna hesel pravděpodobně nepomůže najít ztrátu, ale chránit osobní údaje, které mohou spadnout do rukou útočníků. Možná si nový majitel již vybral nebo „sledoval“ heslo na váš firemní účet, „s ohledem na“ Yandex, YouTube, sociální sítě, bankovní kartu nebo něco jiného. A ještě horší. všechna hesla se ukázala být stejná nebo velmi podobná.

Hledáme iPad

 • Jdeme na internet (na jiném iPadu, počítači nebo notebooku připojeném k internetu) na web iCloud.com
 • Zadejte své AppleID a heslo. To by měly být přesně hodnoty, na které jste na svém ztraceném iPadu svázali iclud. Jinak nic nebude fungovat.
 • Stiskněte štítek „Najít iPhone“. I když hledáte ne iPhone, ale iPad, stále si vybereme tuto zkratku
 • Poté uvidíte o takovém obrázku
 • Nestiskněte tlačítka „Blokování“ nebo „vzdáleného mytí“, pokud nevíte, proč jsou potřeba a jak jednají. V tomto článku je nebudeme zvážit.
 • Nečekejte na okamžitý výsledek. Funkce „find iPad“ funguje se zpožděním. To je obvykle asi 10-15 minut, ale možná déle.

Používáme službu iCloud.com

Pro tuto metodu nemusíte nainstalovat další aplikace na smartphone. Akční algoritmus pomůže najít iPhone iCloud z telefonu Android nebo dokonce PC.

 • Přejděte na web iCloud.com z prohlížeče v smartphonu Android.
 • Níže v řádku další nabídky prohlížeče klikněte na obrázek tří bodů.
 • V seznamu, který se otevírá, vyberte akci „plná verze“.
 • Okno autorizace iCloud se zobrazí na kartě. Zadejte identifikátor Apple ID svého účtu.
 • Mezi dostupné funkce najděte zkratku „Najít iPhone“, spusťte aplikaci.

Program ukáže, kde je iPhone umístěn, pokud je gadget zapnutý. Pokud smartphone není k dispozici, zobrazí se poslední pevná pozice.

Pokud je iPhone ve zvukovém režimu

Jednou z funkcí programu „Find iPhone“ je přehrávání zvuku na smartphonu. Signál pomáhá majiteli slyšet zařízení, pokud je iPhone ztracen poblíž. I když je v telefonu nainstalován bezhlučný režim, není to problém pro aplikaci.

Po autorizaci na webu spusťte program „Najít iPhone“. Počkejte na stanovení geopolice a instalace spojení se zařízením. Nyní stačí zvolit funkci „Reprodukovat zvuk“. služba autonomně změní nastavení telefonu a poskytne zvukový signál.

dělat, když, ztratil, ipad, doma

Pokud je iPhone deaktivován

V tomto případě zjistěte, že souřadnice zařízení nebo provedení jiných akcí nebudou fungovat. Aplikace však pomůže chránit data a omezit práci smartphonu další zapnutí. Po autorizaci na webu iCloud.COM aktivovat v programu „Najít iPhone“ režim ztráty a označit číslo pro komunikaci. Jakmile smartphone vstoupí do sítě, zobrazí se počet nebo informace, které jste uvedli na obrazovce, a zbytek funkcí bude omezen.

Pokud vás nikdo nekontaktoval z kontaktních informací nebo smartphonu mimo přístup, existuje možnost žádat o pomoc policii a hledat iPhone od IMEI. Toto je vnitřní číslo jakéhokoli mobilního telefonu. IMEI najdete v uživatelské příručce nebo na nálepce na krabici. Pokud je krabice s pokyny ztracena, zkontrolujte a zapište si číslo lepší předem. Zadejte # do telefonu a v reakci na přijetí numerického identifikátoru IMEI.

Prostřednictvím jiného iPhone

Mnoho uživatelů má zájem o to, jak najít iPhone, pokud jste prohráli, ale není přístup k počítači po ruce. V tomto případě se hodí „jablkový“ smartphone přítele nebo příbuzného. Hlavní věc je, že na jiném iPhone funguje přístup k internetu. Stáhněte si aplikaci Find My iPhone z Appstore-funkce určování umístění smartphonu obdržela v roce 2011 samostatný program samostatný program. Nuance je, že prostřednictvím této aplikace je možné se přihlásit nejen prostřednictvím účtu vlastníka. Je mnohem snazší hledat ztrátu s mobilním zařízením v jejich rukou. rozptýlené chytré telefony Apple o tom byly přesvědčeny.

Princip provozu je jednoduchý. po oprávnění se seznam připojených zařízení otevře prostřednictvím účtu ztraceného smartphonu, mezi nimiž bude ztracen iPhone. Kliknutím na název zařízení otevřete mapu s geopoličním bodem. Projděte poslední přenášenou polohou, je možné, že smartphone leží ve vysoké trávě nebo sněžení. Pokud je venku temná, pak pomocí telefonu přítele můžete zapálit stránku vyhledávání. Nezapomeňte opustit účet, kdy dokončit hledání. Spravedlivě stojí za zmínku, že pokud byl iPhone odcizen a vypnutý, pak je s pomocí umístění iPhone obtížné najít, pokud zloděj samozřejmě nezapne zařízení znovu.

Trackit: Vyhledejte ztracená zařízení

Trackit vám pomůže najít ztracený iPhone, iPad, AirPods, Apple Watch, Apple Pencil, Sluchátka, reproduktory, sluchátka a další zařízení Bluetooth během několika minut. Používáme signál Bluetooth z vašeho zařízení, abychom vám pomohli najít zařízení s velkou přesností.

Trackit může najít nízkoenergetické zařízení Bluetooth. Použijte jej, abyste vám nebo vaší rodině pomohli snadno najít vaše ztracená zařízení.

Jak to funguje1. Otevřete Trackit a povolte oprávnění Bluetooth.2. Najděte zařízení na seznamu, který se snažíte najít.3. Pohybujte se, abyste se přiblížili k zařízení pomocí síly signálu.4. Najděte zařízení

Signál strengithuse spojení mezi tímto zařízením a zařízením, které se snažíte najít, a najít vaše zařízení. Čím blíže zařízení, tím vyšší je síla signálu. Použijte radar, který vám pomůže najít vaše zařízení. Odhadnout vzdálenost, která vám pomůže rychle najít.

Kompatibilní zařízení s většinou Bluetooth Low Energy zařízení inzerující jejich sílu Bluetooth. Airpods, AirPods Pro Apple Pencil 1 2 (pouze v aplikaci iPad) iPhone 5 a novější série Apple Watch 1/3/4/5 iPad 3/5, iPad Mini 2/3/4/5/5/5/ 5/5. Ipad Air 1/2/3, iPad Pro 1/2/3 iPod Touch 6 a novější MacBook/MacBook Pro/MacBook Air/IMAC, IMAC Pro, Mac Mini JBL Charge, Flip 3

Představuje radar, jak blízko je vaše zařízení. Přidejte do svých oblíbených zařízení, abyste je mohli sledovat. Ukazuje odhad vzdálenosti v stopách a metrech. Skladby nejvíce Bluetooth Low Energy 4.0 zařízení. Ukazuje, jak bylo zařízení naposledy umístěno.

Aplikace bez poplatků je zdarma s možností nákupu aplikací tipů na podporu pokračujícího vývoje této aplikace.

Zřeknutí se odpovědnosti Nejsme postiženi žádnou z zmíněných společností. Všechna data jsou na vašem zařízení uložena lokalila. Zásady ochrany osobních údajů: https: // Stephenfung98.Github.IO/Trackit/Privacypolicy.html

Je možné najít iPhone od IMEI?

IMEI. Identifikační číslo telefonu přiřazené v továrně. Toto číslo se po zotavení nebo blikání nemění, jako je SIM karta. Můžete to změnit, ale je nutné speciální vybavení.

V technických centrech je k otázce. je možné najít iPhone na IMEI, které často odpovídají evasivně. Teoreticky je to možné, pokud se útočníkům nepodařilo „zabít“ osobní identifikátor. Ale v praxi jsou šťastné výsledky raritou. Ale iPhone je nákladný nákup, takže pro vyhledávání stojí za to použít všechna možná opatření.

dělat, když, ztratil, ipad, doma

Jak najít ztracené nebo ukradené iPhone

Pokud byla funkce „nalezení iPhone“ aktivována na vašem iPhone, iPad, iPod Touch nebo Mac, pak ihned po ztrátě ztráty, měli byste zapnout „režim ztráty“ prostřednictvím iCloud nebo mobilní aplikace „Najít iPhone“.

Aktivace tohoto režimu zablokuje váš smartphone, tablet nebo počítač a vyžaduje pokračovat v práci se zařízením Zadejte heslo zámku.

Pokud bylo zařízení dříve chráněno heslem blokování, pak při aktivaci režimu ztráty jako hesla bude zapojena kombinace čísel již známých majiteli. Jinak bude nutné přijít s novým heslem.

Dále bude navržen majitel ztraceného zařízení, aby označil telefonní číslo pro komunikaci, a poté zadejte text zprávy, který se zobrazí na obrazovce blokovaného iPhone nebo iPadu.

Stojí za zmínku, že pokud ztracené zařízení není připojeno k internetu, pak všechny vaše příkazy odeslané prostřednictvím aplikace „Find iPhone“ nebo iCloud budou provedeny až poté, co se zařízení objeví v síti.

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, nebo jste neuspěli, a v komentáři níže není vhodné řešení, položte otázku prostřednictvím naší formuláře nápovědy. Je to rychlé, jednoduché, pohodlné a nevyžaduje registraci. V této sekci najdete odpovědi na své vlastní a další otázky.

Ukradený iPhone je na offline v iCloud, co dělat?

Pokud je v iCloud v aplikaci „Najít iPhone“, váš telefon se zobrazí v režimu „offline“, pak není připojen k internetu. V tomto režimu je vzdáleně uzamčen (režim ztráty) a nemůžete odeslat zprávu do zařízení, dokud ji někdo nepřipojí k internetu.

Kolik čekat? Pokud je vaše zařízení blokováno heslem. ne na dlouhou dobu. pro resetování hesla iPhone, musíte reflash, připojit se k internetu a aktivovat se. Jakmile se zařízení připojí k síti, bude režim ztráty zapnutý (vaše zpráva a kontaktní telefonní číslo se zobrazí na obrazovce zámku).

Pokud nastavení iPhone nezapne blokovací heslo (dotyk ID) a režim ztráty nebyl aktivován (zařízení v „offline“), útočník bude schopen použít smartphone, ale nebude schopen vypnout Funkce „Najít iPhone“, nebude moci obnovit ji v iTunes (v normálním režimu), a také resetovat nastavení a připojit vaše Apple ID. Iphone bude stále konečně blokován blokováním aktivace.

!Poradci za jakých okolností neodstraňují ukradený iPhone z ICLOD a nemyjte jej ani v režimu „offline“. Dříve nebo později bude zařízení připojeno k internetu pro aktivaci, kterou vám bude oznámena e-mailem. Pokud odstraníte nebo splníte, navždy ztratíte kontrolu a jakoukoli příležitost vrátit zařízení (pokud policie nevytváří zázrak).

Dodatečné informace

Informace o produktech vyráběných společností Apple nebo o nezávislých webových stránkách, které nejsou ovládány a netestovány společností Apple, nejsou doporučeným nebo schvalujícím přírodou. Apple nenese žádnou odpovědnost za výběr, funkčnost a používání webových stránek nebo produktů třetích stran. Apple také neodpovídá za přesnost nebo spolehlivost dat umístěných na webových stránkách výrobců třetích stran. Další informace získáte od dodavatele.

Pro pohodlí uživatelů vytvořili vývojáři společnosti Apple samostatný program „najít iPhone“. Aplikace je k dispozici pro načtení z Appstore, distribuuje se zdarma. Aplikace implementuje všechny možnosti hledání smartphonu, včetně geolokace na mapě. Nástroj podporuje ruský jazyk, potěší pohodlnou navigací a příjemným celým číslem. Funkčnost je podobná aplikaci v prohlížeči, uživatelé Apple považují tuto všestrannost za nejvhodnější možnost. Rodiče jsou programem obzvláště oceňováni, protože geopozice dětí na iPhone snižuje úzkost pro umístění dítěte. to je relevantní v megacitách. A v případě ztráty je hledání smartphonu s aplikovanou aplikací na jiném mobilním zařízení mnohem snazší než kopání trávy nebo sněhové části.

Chcete.li začít pracovat, stáhněte si „Najděte iPhone“ z obchodu AppStore a najděte ikonu programu na hlavní obrazovce.

 • Při prvním zahrnutí aplikace nabídne ověření uživatele. Zadejte heslo a jméno uživatele účtu Apple iCloud.
 • Podívejte se na seznam navrhovaných funkcí aplikace a postupujte podle doporučení.

S aplikací uvidí majitel umístění připojených zařízení a bude také schopen ovládat aktivaci funkce. Hlavní věc je, že potřebné smartphony jsou vázány na jeden záznam iCloud.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS