Co dělat, když zavěsil telefon Samsung

Co dělat, pokud Samsung závisí a nereaguje na žádné akce, zahřívá, obrazovka a tlačítka nefungují

V tomto článku zjistíte, co dělat, pokud Samsung závisí a neodpovídá na žádné akce? Pokud je váš telefon Samsung závislý, obrazovka a tlačítka nefungují tvrdě, proveďte nucené restart jedním z následujících způsobů.

Navzdory skutečnosti, že smartphony Samsung každý den se stávají silnějšími, nepřestávají viset. Nejen, že Samsung zamrzne, ale také chytré telefony dalších výrobců, dříve nebo později všichni čelí problému zmrazení. Neexistuje žádná jednoznačná odpověď, proč Samsung zamrzne, protože může existovat mnoho důvodů a každý model má svůj vlastní. Nějaké zmrazení během zanedbané hry nebo aplikace, při přijímání příchozího hovoru nebo zprávy, například během jakéhokoli jiného úkolu při prohlížení internetových stránek. Někdy se také stává, že telefon Samsung visel po úplném nabití nebo propuštění baterie, nebo může zamrznout bez zjevného důvodu, když telefon jednoduše leží na stole nebo v kapse.

Existuje několik jednoduchých způsobů, jak získat Samsung a další chytré telefony, tablety z mrazu. Proto před nošením telefonu na opravu a utrácení peněz a pokuste se nezávisle provést nucené restart. Pokud závislý smartphone s odnímatelnou baterií, pak stačí vytáhnout a znovu vložit baterii pro restartování.

1) První způsob, jak restartovat telefony a tablety za Hung Samsung a Android. Musíte stisknout a podržet tlačítko „Power/Power“ asi 15. 20 sekund, po kterém musí zařízení restartovat. Možná budete muset splnit několik pokusů a pokusit se udržet tlačítko déle až 1 minutu.

2) Druhá metoda je vhodná pro Samsung a podobné chytré telefony a tablety. Chcete.li odstranit smartphone Samsung z zamrznutí, klikněte a podržte následující tlačítka současně. Tlačítko „Napájení/napájení“ a obě tlačítka „Nastavení hlasitosti na obou stranách“, držte všechna tři tlačítka s asi 15 tlačítky. 20 sekund, po nichž se zařízení musí restartovat. Možná budete muset splnit několik pokusů a pokusit se udržet tlačítka déle až do 1 minuty.

dělat, když, telefon, samsung

Pokud výše uvedené metody nepomohly, můžete vidět ostatní, k tomuto postupujte podle tohoto odkazu na jiný článek, kde bude více metod.

Doufám, že vám jeden ze způsobů pomohl oživit Samsung. Nezapomeňte zanechat recenzi a specifikovat model zařízení a metodu, která vám pomohla dostat Samsung z mrazu, aby ostatní zůstali užitečnými informacemi od vás. Díky za citlivost!

Jak restartovat Samsung Galaxy, pokud to záleží

Co dělat, pokud je váš smartphone nebo tablet Samsung Galaxy, to znamená, neodpovídá na akce uživatele? Za prvé, nepropadejte paniku, proces nuceného restartu je velmi jednoduchý. Existuje několik způsobů, jak restartovat mobilní zařízení a nyní se o nich dozvíte.

Jak donutit Samsung Galaxy násilně, pokud je vybavena neremovatelnou baterií? Mnoho moderních telefonních modelů, včetně tabletů, se nemůže chlubit odnímatelnými bateriemi a když zařízení zamrzne, nemůžete je prostě vyjmout a vložit je zpět. Pokud jste v této situaci, postupujte podle pokynů:

 • Současně stiskněte tlačítka „Volume Down“, „Power“ a „Home“.
 • Držte je, dokud obrazovka nevyjde

  Vložte prst do speciálního výstřihu do zadní části hřebíku

K tomu obvykle dochází u levných modelů, jako jsou Galaxy J3, Galaxy J5, Galaxy J7, Galaxy A3 a Galaxy A5. Tento problém však bohužel neobchodí majitele vlajkových zařízení, jako je například Samsung Galaxy S6 (Galaxy S6 Edge), Galaxy Note 5 a Galaxy S7 (Galaxy S7 Edge).

Ale co způsobuje mrznutí? Nejprve doporučujeme, abyste se ujistili, že v paměti gadgetu je dostatek volného místa. Pro stabilní provoz operačního systému je vyžadována nejméně 1 GB přístupného prostoru na vnitřní jednotce. Pokud to nemá smysl, možná budete muset dokončit úplný resetování. Odpovídající instrukce je přítomna na našem webu, takže se nebojte.

Panel oznámení

V novějších verzích operačního systému Android je nabídka vypnutí k dispozici na panelu oznámení. Vytáhněte oponu dvakrát tak, aby byla nabídka zcela otevřena. Posuňte na horní tlačítko ve formě ikony napájení. Z rozvíjející se nabídky musíte vybrat bod opětovného načtení a poté akci potvrdit. Tato možnost je vhodná, pokud existují problémy s mechanickými tlačítky.

V systému se někdy vyskytují poruchy a chyby, takže standardní metody nebudou fungovat. Výrobce zajistil možnost násilného restartu zařízení, i když Android na nic nereaguje. Metoda funguje ve většině případů.

Současně klikněte na dvě mechanická tlačítka umístěná na pravé straně pouzdra: Snížení napájení a objemu. Udržujte je v této poloze po dobu 10 sekund a zařízení se začne restartovat. Jak restartovat Samsung

Datový extrakt z Samsung, když je v cyklu restartu

I když nemůžete restartovat telefon Samsung, můžete obnovit své soubory. Proto doporučujeme, aby FoneLab rozbila extrahování dat Android, může nejen obnovit váš telefon Samsung, ale také obnovit důležité soubory.

 • Obnovení dat z telefonu Samsung, když se jedná o cyklus restartu.
 • Problémy s softwarem mohou vést k selhání telefonu během restartu.
 • Podpora téměř všech datových typů, včetně fotografií, videa, SMS atd. D.
 • K dispozici pro Samsung S8 / S7 / S6 / S5 / S4, tablety Galaxy a další.
 • Žádné poškození existujících údajů v telefonu nebo tabletu.

Stručně řečeno, jedná se o nejjednodušší řešení pro opravu selhání Samsung, restartujte počítač a vrátí vaše data.

Opravte své zamrzlé, rozbité, blokované na černé obrazovce nebo blokovaném systému Android jako normální nebo obnovená data z porušeného telefonu Android nebo SD karty.

 • Opravte své problémy s Androidem a obnovte data z telefonu.
 • Extrahování kontaktů, zpráv, WhatsApp, fotografií atd. D. Z rozbitého zařízení nebo paměťové karty.
 • Dostupný telefon Android Telefon a SD karta.

Jak obnovit a extrahovat data z Samsung

Po načítání a instalaci softwaru do počítače spusťte jej a vyberte rozbité extrakci dat z telefonu Android, připojte telefon Samsung k počítači pomocí kabelu USB a bude detekován softwarem.

Krok 2 Eliminujte softwarové problémy

Stiskněte start na levé straně a vyberte v okně informační jméno své jméno a telefonní model. Stiskněte potvrzení a přesuňte.

Poté postupujte podle pokynů na obrazovce a vložte zařízení do režimu stahování a začněte eliminovat problémy se softwarem, kvůli kterému je váš telefon uvíznut v cyklu stahování.

Когда восстановление будет завершено, вам будет преrání. Zde si můžete prohlédnout všechna data v telefonu podle typu. Zkontrolujte soubory, které chcete vrátit, a klikněte na tlačítko Restoration na pravé straně. Když se objeví požadavek, vyberte konkrétní složku pro uložení souborů a spuštění extrakce dat z telefonu Samsung.

Tento článek řekl, jak restartovat telefon nebo tablet Samsung v různých situacích. Nejprve měkký restart. Toto je nejjednodušší způsob, jak restartovat telefon. Jedinou podmínkou je přístup k vašemu telefonu. Pokud nemůžete, zkuste obnovit restartování. Někdy váš telefon není restartován kvůli problémům se softwarem.

Fonelab zlomená extrakce dat Android vám může pomoci zbavit se problémů. Má příležitost opravit problémy se softwarem a také jednoduše obnovit soubory z telefonu. Máte.li jiné problémy související s restartováním telefonu Samsung nebo rozmrazují Samsungulyulyulyu, ponechte zprávu pod tímto článkem.

Obnovte telefonní údaje společnosti Samsung zaseknuté v logu pomocí Fonelab

Máte jiné způsoby, jak napravit písma Samsung na logu, přečtěte si následující řešení.

Krok 1 Odstraňte akumulátor telefonu Samsung a poté jej nainstalujte znovu. Počkejte několik minut a pak se můžete pokusit restartovat.

Krok 2 Stisknutím a podržením snižte zvuk a napájení tlačítka po dobu 20 sekund, abyste silně restartovali telefon Samsung.

dělat, když, telefon, samsung

Krok 3 Zkuste fonelab, pokud výše uvedené metody nejsou k dispozici. To vám pomůže napravit některé odpojené problémy pro Samsung bez ztráty dat.

Násilné načtení

Pokud váš telefon Samsung A5 nebo S6 závisí tak, aby nereagoval na tlačítko napájení, musíte použít nucené restartování. Pro jeho implementaci je nutné současně držet tlačítka „VKL/OFF“ a „Zvýšení hlasitosti“ do 10 sekund. Pokud tato kombinace nefunguje, pak 10 sekund musíte držet tlačítko napájení a snížení objemu.

Jak nakonfigurovat automatický restart

Pro opravu systémových chyb se doporučuje pravidelně restartovat mobilní zařízení. to pomůže vyhnout se zavěšení v budoucnu. Nové verze operačního systému Android poskytují možnost automatického restartu v daném čase:

Smartphone nebude restartován, dokud nebude použita SIM karta nebo je obrazovka aktivní.

dělat, když, telefon, samsung

Pokud jsou pro vás všechna doporučení irelevantní, zůstává poslední možnost. počkejte, až bude smartphone vypuštěn a automaticky vypne. Poté může být zapnut a musí začít pracovat v normálním režimu.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

dělat, když, telefon, samsung

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS