Co lze připojit k iPad Mini

Nezaměňujte s chytrým telefonem: Přehled iPad Mini Redakční články

Dva týdny se zařízením, které se současně podobá velkému iPhone a malému iPadu.

Vždy jsem odmítl otestovat iPad Mini, protože jsem jej připsal kategorii „non.planet“. Ve starém případě s tlačítkem „domov“ a malou obrazovkou to byla spíše řezaná verze „normálního“ tabletu a ne samostatného zařízení.

Možná toto umístění přispělo Steve Jobs, který věřil, že spolu se 7palcovými tabletami bylo nutné dodávat brusný papír, aby uživatelé mohli „zaostřit prsty“, aby pracovali s malými prvky integrace: „takové tablety jsou příliš velké na to soutěžit s chytrými telefony a příliš malý na to, aby mohl konkurovat iPadu.

V novém designu ve stylu iPad Air a iPad Pro se zvýšenou obrazovkou 8,3 palce má tablet druhou šanci: nyní to vypadá jako malý tablet a velmi velký smartphone. Ipad mini se hodí do dlaně, lze jej nosit v kapse bundy a má stejný výkonný procesor jako poslední iPhone. Současně iPad Mini podporuje Apple Pencil, pracuje na iPadosu, která se snaží konkurovat funkčnosti s počítačem, a stojí jako polovina iPhone.

V určitém okamžiku jsem si všiml a myslel jsem si, že nový tablet může současně hrát roli velkého iPhone, malého iPadu a kompaktního počítače současně. To znamená, teoreticky, iPad Mini se přizpůsobí funkcím tří platforem najednou a tím se stává univerzálním počítačem pro všechny případy, o kterých sním.

Ale to je jen teoreticky. Nejprve jsem chtěl provést takový experiment: Opustit telefon a použít pouze iPad Mini ke kontrole, kolik zařízení se vyrovná s funkcemi „smartphone“. Ale při prvním pokusu opustit dům s tabletem jsem si uvědomil, jak je tento nápad utopian.

Nejprve nemůžete zavolat iPad prostřednictvím mobilní komunikace nebo odeslat zprávu SMS. Samozřejmě nejsem fanouškem hovorů, ale bohužel je mobilní komunikace stále povinným atributem moderního života. hovory od kurýrů, SMS pro potvrzení atd.

Za druhé, v iPadu není NFC, takže jej nebudete moci připojit k terminálu pro platbu. Pravděpodobně by se s experimentem mohl uskutečnit, kdybych měl Apple Watch s mobilní podporou, ale bohužel, v Rusku nejsou takoví lidé žádní lidé.

Proto se krásný experiment „odmítá do telefonu“, který nemá čas začít, proměnil se v experiment „použil jsem tablet jako hlavní zařízení, ale telefon byl vždy tam“.

Hlavní změnou v iPad Mini je nový „úhlový“ design zděděný od iPad Pro a iPad Air. Ploché okraje a obrazovka, rovnoměrně obsazení předního povrchu zařízení. Rámec stejné velikosti jako iPad Pro, ale vzhledem k malé velikosti zařízení, bohužel, je přísněji pozoruhodně při prvním známém.

Samozřejmě bych to chtěl snížit, ale s největší pravděpodobností byste již nečetli zařízení za 48 tisíc (model s 256 GB a mobilním internetem bude stát 76 tisíc).

Snažil jsem se vybrat charakteristiku pro iPad Mini obrazovku po dlouhou dobu, v důsledku toho jsem se rozhodl přebývat na banálním „normálním“. Problém je v tom, že to porovnávám s displejem iPad Pro, se kterým jsem v loňském roce strávil spoustu času. Ve srovnání s Pro, mini displej není tak jasný (nepostřehnutelně pro oko) a nemá propagační technologii, která řídí frekvenci aktualizace, aby hladce zobrazovala obrázek (patrné pro oko).

Pravděpodobně vzhledem k tomu, že jsem již na obrazovku s vysokou aktualizační frekvencí zvyklý, zdá se, že displej iPad pomalu. Vidím, jak animace nefunguje tak hladce, jak jen mohla, leták pásky není tak příjemný, jak by to mohlo být. Kvůli obrazovce se zdá, že tablet funguje pomaleji než starý iPad Pro se slabším procesorem.

Všiml jsem si, že ne všichni moji kolegové zvažovali tento rozdíl v obraze znatelného, ​​takže pokud si například nevšimnete zvláštního rozdílu v obrázku mezi iPhone 13 a iPhone 13 Pro, nemusíte si toho všimnout Problém, který je pro mě, se to pro mě zdá být nezbytné.

Tablet podporuje práci s Apple Pencil druhé generace, která je připravena na boční plochu zařízení. Kvůli tomuto řešení jsem musel přesunout tlačítka hlasitosti na neobvyklé místo pro zařízení Apple na horní čáru, vlevo od tlačítka zámku. Zařízení používám dva týdny, ale stále přemýšlím o tom, které tlačítko je zodpovědné za snížení objemu.

Tlačítko blokování 4V na obrazovce Integrované senzor otisků prstů. Tlačítko je dostatečně velké, aby senzor okamžitě fungoval.

Ipad Mini je jediný tablet v linii Apple, pro kterou společnost nevyrábí klávesnici-Chekhol. V tomto případě klávesnice obrazovky ve vodorovné poloze zařízení ve výchozím nastavení trvá více než polovinu displeje a je nepříjemné s ní pracovat, zejména pokud jde o psaní textu sestávajícího z alespoň páru odstavců.

Okamžitě jsem přešel na „samostatný“ režim klávesnice, abych nechal alespoň nějaký prostor pro integrál. Fungovalo to pro horizontální orientaci zařízení, ale vedlo k poměrně podivnému chování ve svislém režimu. klávesnice je oddělena miniaturním proužkem, což nedává moc smysl.

Ipad se však snadno připojuje k jakékoli klávesnici a trackpade přes Bluetooth. Například jsem shromáždil masivní instalaci s mechanickou klávesnicí a trackpade a byl schopen proměnit Mini na stolní pracovní stanici.

Můžete pracovat na iPad Mini. Díky iPadosu tablet ví, jak udělat to samé jako největší režim iPad Pro: Multi.Ass, tažení objektů mezi aplikacemi, kombinace klíčů pro rychlou práci. Například jsem napsal tento text na tabletu a obecně jsem čelil stejným výhodám a nevýhodám jako u iPad Pro.

připojit, ipad, mini

Závěr je tento: Na silnici nebo na cestě, když si nechcete vzít s sebou objemný notebook, Mini se vyrovná s úkolem pracovního stroje. Zvláště pokud se vám podaří vybrat kompaktní a pohodlnou externí klávesnici. Ale to rozhodně není zařízení, které chcete neustále pracovat. Myslím, že byste neměli vysvětlovat, že menší obrazovka při práci vede k menšímu pohodlí.

Zde je překrývána další nuance: intenzita iPados se nepřizpůsobuje kompaktní velikosti obrazovky-zdá se, že vývojáři operačního systému jednoduše snížili měřítko iPados o 30 procent, aby vyhověli všem funkcím na 8 palcové obrazovce.

Ukázalo se, že je to legrační paradox: Při porovnání stejného celého celého čísla na iPhone a na iPadu se ukáže, že na iPhone je vše značně větší větší. Body v nastavení, ikony, widgety, tlačítka. Z pohledu integrace iPad Mini se jedná především o snížený tablet, ale nikoli zvětšený iPhone.

Proč a jak používat iPad v práci a životě: Neobvyklé aplikace a skripty

Aktivní uživatelé říkají: podnikatel, scenárista, produktový manažer.

Materiál je připraven s podporou IPPORT. Apple Premium Resseller

Zástupci různých profesí, kteří nepředstavují svůj život bez iPadu, sdíleli zkušenosti s používáním tohoto zařízení, uvedli své oblíbené aplikace a popsali svůj přístup k životu pomocí techniky Apple.

V září vydal Apple nový iPad Air: S aktualizovaným designem, 40% rychlejším procesorem, kapalinovým sítnicí a dotykovým ID displejem. Můžete si koupit zařízení a získat odborné konzultace v Premiových řetězcích IPORT-Apple v Rusku.

Vlad Kuklev, co.flán streamování vzdělávacích her pro děti Dizz.TV a Manažer produkce v „Ready“

Apple Pencil iPad Products se pro mě téměř úplně uzavírá. Uvedením aplikací, které používám.

připojit, ipad, mini

Začnu standardní aplikací poznámek C Apple Pencil v ruce. Takže můžete jít v rozhovoru od slov na vizuální úroveň. Jakmile jsem načrtl obtížný proces pro kolegu ve společnosti. Předtím byla hodina mučena, vysvětlila slovy a po skicování se vydaly za 10 minut. Všiml jsem si, že je také užitečné pro sebe hodit návrh ručně, než půjdu na návrh, v důsledku toho šetří čas.

Pak přichází fáze závěrečné práce, která uzavírá Miro. Tam tvořím cestu uživatele ze snímků obrazovky na webu, shromažďuji prototypy vstupují do přistání, skupinové poznatky z uživatelských rozhovorů. Na notebooku pro tyto úkoly jsem upřednostňoval Figma. Stále není na iPadu a Miro se stala spasením.

Někdy něco spadne na server a musíte se restartovat. Termius, celý terminál zde pomáhá. Má jednu nevýhodu: relace v pozadí trvá jen 15 sekund kvůli omezením iPados. Musíte být příliš rozdrceni, když se paralelně rozřešíte řešením problému.

Pro analytiku používám standardní aplikaci Google Analytics, když potřebujete rychle vytáhnout jednoduchou postavu. Pro scénáře se již dostávám do webové verze komplikovanější. Položil jsem to na hlavní obrazovku aplikace PWA naší metabáze-hlavní analytika produktů tam leží. Výsledkem je, že většina požadavků na data píšu s iPadem.

Používám iPad Air čtvrté generace (2020) na 256 GB bez SIM karty. Většina mého iPadu byla se SIM kartou, ale v druhém jsem se rozhodl ji opustit, protože distribuce internetu s iPhone řeší problém přístupu k síti. Samotný vzduch iPad je prostě úžasný; Střídací faktor s ostrými rohy je přesto velmi atraktivní.

Toto je kalendář na steroidech. Jeho hlavní výhodou je schopnost vytvářet sady kalendářů, což je velmi výhodné, když jich je mnoho. Mám osobní, pracovník, kalendář vydání, kalendář dovolené zaměstnanců společnosti, kalendáře několika vyjednávání. Příjemných bonusů. zobrazte předpověď počasí pro nadcházející dny.

Na iPadu je kalendář často zahrnut do režimu Splitscreen, aby naplánoval různé úkoly ve správci úloh. Aplikace funguje na všech zařízeních (Mac, iPhone, Apple Watch) a na iPadu ji také miluji pro pohodlné a informativní widgety.

Velmi jsem miloval Google Reader, ale pak to bylo uzavřeno. Pak jsem se přestěhoval do Feedly a zůstal v něm. Toto je agregátor RSS-News. Odpojil jsem všechna oznámení, s výjimkou osobních zpráv v okamžitých posvácích, kalendářem a správci úloh. Rád konzumuji obsah vědomě a podle plánu, i když vím, jak arogantní. RSS je proto pro mě lepší než nekonečný tok oznámení z různých aplikací.

Navzdory přítomnosti mé oblíbené knihy (konec konců pouze z ní můžete číst knihy normálně na ulici), četl jsem více knih s iPadem. A „Knihy“ jsou pro mě nejlepší aplikací kvůli pohodlnému systému trusů a poznámek na polích při čtení knihy. Existuje příležitost shromáždit všechny poznámky a poslat se v krásné podobě poště.

Odmítl jsem papírové notebooky. V mé krabici zůstaly desítky módních a krásných moleskine různých velikostí. Ipad a Apple Pencil mě nahradily papírem a já musím dostat pero, jen abych podepsal nějaké dokumenty.

Všechny osobní poznámky ručně jsem v „Poznámky“, ale pro pracovní záznamy je moje nález nepozorovatelná. Zpočátku byla aplikace vytvořena pro záznamy na přednáškách, protože kromě záznamů s perem můžete také zahrnout rekordér, který je synchronně s ručně psanými poznámkami. Ale používám poznámku, ne vždy s nahráváním konverzace, protože je to jen vynikající notebook s nekonečným posouváním dolů. Je vhodné zahrnout zaznamenávání konverzace na dlouhých schůzkách nebo rozhovorech, když se chcete vrátit do kontextu a pochopit, kdy jste to udělali nebo ta nota.

Jaký je dobrý iPad s Apple Pencil na schůzkách: Lidé jsou klidní ohledně skutečnosti, že si na iPad děláte poznámky perem. Na rozdíl od situací, když něco tisknete v notebooku. Ať se vám to líbí nebo ne, ale partneři často věří, že někdo odpovídáte na okamžité posly, a nezaznamenáte teze z vaší současné konverzace.

Někdy také používám novabilitu k rychlé načrtek jednoduchého týdne, když je obtížné vysvětlit váš nápad slovy. Existuje aplikace pro MacOS, která byla nedávno aktualizována pro moderní design. Pohodlně analyzujte záznamy iPad.

Dobře známou alternativou k označení je GoodNotes, ale nepřišlo ke mně, že stránka notebooku má konkrétní výšku a abychom pokračovali v dlouhé poznámce, musíme jít na další stránku.

Sada připojení Apple Camera

Mnoho majitelů čelí otázce, jak připojit flash jednotku USB k iPadu a pracovat s informacemi o zájmu. Chcete.li to provést, stačí si koupit speciální dirigent. Vyjímatelná jednotka může být připojena pomocí sady připojení iPad Apple Apple nebo Lightning s adaptérem USB kamery. Takový adaptér bude vynikající akvizicí pro uživatele, kteří jsou často na dlouhých cestách. Uživatelé poznamenávají, že tento vodič umožňuje udržovat velké objemy informací. Adaptér má kompaktní velikost, takže je vhodné jej spojit nejen k tabletu, ale také s jinými zařízeními.

Apple nepřivítá spojení žádných periferních zařízení s tabletami a mobilními zařízeními. Uživatelé proto neunavují hledání odpovědi na otázku, jak připojit flash jednotku USB k iPadu. Existuje speciální příslušenství s názvem „Adaptér Lightning to USB Camera“. Původní zařízení lze zakoupit v oficiálním obchodě nebo si objednat čínskou verzi. Výběrem levnějšího adaptéru byste neměli doufat ve správnou a dlouhou práci. Tento adaptér pro flash jednotku pro „iPad“ je navržen tak, aby pracoval s kamerou, ale věděl, že některé jemnosti mohou být připojeny mnohem více. Speciální kobbage kabelu umožňuje používat nestandardní konektor pouze pro zařízení Apple.

Design

Design je nejvýraznější rozdíl mezi iPadem mini a levnějším obvyklým obyčejným iPadem. Zařízení je nyní více podobné iPad Pro a iPhone: okraje se rovně. Jsou stejné na všech stranách a tato symetrie vypadá velmi hezky.

Na dokonale plochém zadním povrchu vyniká pouze oko jediné kamery (je divné, že pod ním nedali alespoň dva) a záblesk pod ním. A bílé čáry podél krátkých stran, zasahující v oku na fotografii níže, jsou plastové vložky, takže signály LTE a Wi-Fi nelze zaseknout. Je pravda, že podle našeho názoru opravdu vynikají.

Očekává se umístění tlačítek a konektorů. Na horní straně nad kamerou. ploché, podlouhlé tlačítko napájení. Je do něj zabudován skener otisků prstů dotykové id. Nedaleko je rošt reproduktoru (podobné jsou umístěny níže).

Podél dlouhé hrany vlevo. samostatná tlačítka hlasitosti, stejná ve tvaru jako tlačítko napájení, pouze kratší.

Nádší konektor USB-C, jako na dražší iPad Pro. Toto je samozřejmě velké plus. No, vpravo a vlevo. otvory reproduktoru.

Na pravé tváři druhu je podlouhlý plastový záchvat zónu, ke které se spojí druhá generace jablečné tužky.

Z pohledu funkčnosti a stylu je ve skutečnosti iPad Mini Design totožný se vzduchem iPad a z iPad Pro je odlišen pouze přítomností skeneru otisků prstů v tlačítku napájení místo kamery FaceId. Což je pohodlnější. otázka je kontroverzní.

Skladovací zařízení

V základní verzi iPad Mini 6 je disk nabízen pouze 64 GB (za cenu 48.000r.) To je jen velmi málo, dokonce i na startovním iPhone 13 vyrobili 128 GB a iPad je obecně zařízení pro ukládání obsahu.

Maximální objem jednotky je 256 GB za cenu 62.000r., což je také trochu objem, ale již drahé ceny.

Ipad místo flash disk

Výhodu techniky Apple lze považovat za velký objem jednotky, a pokud uživatel získal největší možnosti pro 128 nebo 256 GB, může mít nápad použít iPad jako flash disk. Existuje jedna nuance. získat přístup k přenosu souborů z jednoho počítače do tabletu a naopak, měl by být vhodný program nainstalován na obou. Nejoblíbenější možnosti:

Itols vám umožňuje získat plný přístup k souborovému systému tabletu jakékoli generace (iPad Mini 2, iPad 4 nebo více starých verzí), ale mínus spočívá v tom, že uživatel bude také muset nainstalovat tento nástroj na PC. Pohodlí je, že při návštěvě nebo schůzce o práci s klientem není vždy vhodné a správné nainstalovat váš software na gadget někoho jiného, ​​ale bez něj nebude fungovat výměnu informací.

Wi-Fi Drive funguje bez použití drátů a nevyžaduje instalaci jakéhokoli dalšího softwaru, v softwaru je podpora pro populární zařízení pro cloud úložiště a také ochranu „před bláznem“, to znamená, že uživatel nebude Získejte přístup k systémovým souborům. Nevýhodou metody je, že je možné pouze přenos dat Paley a rychlost je omezena připojením k internetu. Pokud potřebujete odložit několik fotografií nebo dokumentů, pak je metoda docela výhodná, ale pro stažení velké složky se soubory budete muset odeslat každý soubor ručně, je to dlouhá doba, je to dlouhá doba.

Aplikace Documetts je v intenzivním případě výhodná, ale vyžaduje iTunes jak na PC, tak v samotném tabletu. Je zřejmé, že není vhodné jej dát na zařízení někoho jiného.

Poté, co si uživatel testoval všechny metody, si uživatel buď začne myslet, že nákup iPadu byl hloupý podnik, a v tomto ohledu je mnohem pohodlnější používat Android, nebo se prohlubuje do otázky a zjistí o útěku z vězení.

Nabíjíme iPhone z iPad Pro

Kabel Lightning-Lightning v přírodě neexistuje, jinak by se myšlenky na nabíjení iPhone z iPadu zhmotnily po dlouhou dobu, ale na posledním iPad Pro 2018 je USB-C a již existuje velké množství Řešení tohoto skóre. Kupte si krajku USB-C-osvětlení a pomocí vyčerpané energie iPhone nakrmte.

Pokud máte dva modely iPad Pro s porty USB-C, můžete je připojit přímo pomocí kabelu USB-C. Jeden iPad Pro bude dobíván z jiného. Chcete-li dobít další iPad Pro, odpojte kabel USB-C a znovu připojte.

Chcete-li nabíjet Apple Watch, připojte nabíjecí kabel s magnetickým držákem od nastavené hodinky do iPad Pro pomocí adaptéru Apple USB-C/USB. Pokud máte kabel USB-C s magnetickým držákem pro nabití Apple Watch, může být připojen k iPad Pro přímo.

Jak připojit externí pevný disk k iPadu nebo iPhone

Většina zvažuje externí disky HDD, jako jsou velké flash disky, a proto tvrdí, že jeho spojení s iPhone nebo iPad se nebude lišit. Externí pevný disk na gadgetech Apple však nezačne takhle: potřebuje dostatečné množství napájení, které nemohou poskytnout gadget „Apple“.

Můžete použít externí zdroj energie

Důležité! Pro připojení HDD je navíc vyžadován adaptér.

 • Koupit HDD s vlastním zdrojem energie;
 • Kupte si HDD, rozdvojený USB-Shhnur a adaptér pro svou sílu ze sítě nebo jej připojte k notebooku nebo počítači.

Ukazuje se, že i iPhone lze připojit i externí pevný disk, ale to je spojeno s některými náklady.

Schopnost připojit jednotku v iPadu

Apple všemi možnými způsoby bránil svůj „mozek“ před vnějším zásahem. Ale nejen spotřebitelé se snaží přizpůsobit tablet, výrobci komponent pro počítače také produkují nová zařízení, která jsou vhodná pro téměř každé zařízení; IPad Flash Drive je standardní a microSB.

Kit připojení kamery

Tato sada dvou adaptérů byla navržena pouze pro připojení kamery nebo paměťové karty k ipodu. Pomocí tohoto zařízení můžete přesunout video soubory, fotografie v komprimovaném formátu, který je charakteristický pro všechny společnosti s operačním systémem iOS s iOS operačním systémem. Pomocí vylepšení Cydia s názvem Quick Google (registrační soubor, který vám umožní změnit registr, najít absolutně vše za několik sekund), najdeme soubor, připojíme flash disk k iPadu:

 • Nejprve přemýšlejte o tom, zda potřebujete útěk z vězení. Tuto operaci jsou zakázáni výrobci a uživatelé, kteří ji dělají, nemusí počítat s záruční službou svých zařízení. Současně tento postup otevírá přístup ke všem datům systému iOS, čímž se rozšiřuje možnosti gadgetů. Instalace útěku z vězení bude popsána těsně níže;
 • Proveďte resping a instalaci. Respuing je restartem iOS integrace uživatele (stolní počítače) bez zadání hesla, vyložení aplikací z nabídky Multitask. Je nutné aktivovat nové funkce, nastavení, prvky. Ipad s výchozím útěkem z vězení mají automatické tlačítko resping;
 • Připojte soupravu připojení kamery k tabletu, vložte jednotku USB. Měli byste trochu počkat;
 • Poté, co dojde k nápisu, „připojené zařízení není podporováno“, klikněte na „Propuštění“;
 • Spusťte soubor a čeká na vzhled karty nového Flash Carrier.

Instalace útěku z vězení

Nainstalovat poslední verzi týmu Evad3RS bude trvat jen 10 minut, může ji vyrobit zcela nezkušený spotřebitel. Před zahájením instalace proveďte zálohu. Toto je vytvoření záloh informací, jeho obnovení v případě ztráty. Můžete ukládat data na nosiči Flash, PC, Cloud of Internet, náhradní pevný disk. V síti je mnoho nástrojů, programy, které lze vytvořit automaticky, například iTunes. To je to, co musíte udělat pro instalaci útěku z vězení:

 • Odpojte heslo, dotkněte se ID;
 • Stáhněte si vývojářský program Evad3RRS;
 • Připojte iPad k počítači;
 • Spusťte útěk z vězení;
 • Stiskněte na ikonu skokované Cydia;
 • Proces je dokončen.

DŮLEŽITÉ. Jednotka musí mít systém tlustých souborů, formát Photo JPG, video. MPEG, AVI. Ipad inicializuje obsah jednotky pouze s názvem DCIM. Flash disk by měl být použit s objemem nejvýše 8 GB.

.

připojit, ipad, mini

Adaptér pro mikroflenky

Jednodušší způsob, jak připojit nosič, je použít adaptér s konektorem pro micro USB, do něj je vložena jednotka flash pro iPad. Na obrazovce se nic nezobrazí, budete muset jít do vodičů, najít ikonu posádky. Vše je připraveno!

Hyper Drive iflashdrive

Toto je flash disk pro všechna zařízení Apple. Umožňuje přenést informace z iPadu do PC, notebooku, aniž by vyžadoval útěk z vězení, zálohování, resping postup. Stačí vložit iflashdrive do iPadu, který je již naložen aplikací. Během několika minut se nástroj automaticky nainstaluje. Nosič má 2 konektory: standardní USB a 30-kolíky pro produkty Apple, PC, notebook.

 • V zavedené aplikaci vyberte místní úložiště (místní úložiště);
 • Pak najděte potřebné složky;
 • Klikněte na „“ na konci displeje, vyberte z knihovny (z knihovny) v oteklém okně;
 • Označte vybrané složky, označují zaškrtnutí;
 • Stiskněte provedené v horní části obrazovky, vyberte velikost, kvalitu fotografie, videa nebo dokumentů, zkopírujte tlačítko kopírovat;
 • Soubory, které je třeba uložit do nosiče, musí být zaznamenány a přeneseny, tlačítko přesunu;
 • Musíte si vybrat externí úložiště, nezbytnou složku a dokončit proces stisknutím přesunu zde nebo přesunout kopii.

Přesunout data z jednotky na iPadu, stejnou manipulaci, ale v opačném pořadí. Cena takové jednotky závisí na množství paměti: 8 Gig stojí 2990 r.,16–3880 s., 32–6120 str.

Hyperdrive CloudFTP

Tento gadget byl vyvinut společností Sanho, je bezdrátový, umožňuje vám přesunout data na „vzduchu“ bez jakéhokoli softwaru z flash disků na iPadu. Při stahování dat z iPadu na dopravce budete muset nainstalovat placené nástroje, jako je prohlížeč souborů, sdílení vzduchu.

 • Nabijte zařízení, nabíjení z iPadu je vhodné. Barva indikátoru by měla být zelená;
 • Zapněte to, vložte nosiče;
 • Na iPad zadejte sekci nastavení Wi-Fi a nainstalujte síť Cloud FTP;
 • Spusťte prohlížeč Safari na tabletu, napište název sítě do řádku adresy;
 • Dopravce bude vidět na obrazovce. Po provedení všech potřebných akcí musíte zařízení vypnout, vytáhnout střelce.

.

Jetdrive Go 300k

Zařízení bylo vyrobeno Transcedem, má kovové pouzdro, 2 konektory. Má vysokou rychlost stahování souborů, není nutné další stahování programů. Paměť zařízení dosáhne 128 GB. Princip provozu je stejný jako předchozí zařízení, cena stejného rozsahu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS