Co si vybrat: Samsung nebo iPhone

Který telefon je lepší. iPhone nebo Samsung

Apple a Samsung nejsou prvním rokem soutěží na trhu chytrých telefonů. Obecně se má za to, že tyto dvě firmy jsou považovány za nejoblíbenější na světě. Ve skutečnosti je druhou značkou po Applu Huawei, ale jihokorejský výrobce šlape na paty svému čínskému rivalovi a porovnávání iPhonu a Samsungu se zdá být pro ruské kupující nejdůležitější kvůli častým vzájemným posměškům.

Je těžké jednoznačně říci, která společnost nabízí spotřebitelům nejlepší chytré telefony. Přesto je možné určit vítěze srovnání. K tomu by bylo nutné porovnat řadu klíčových vlastností, které přímo ovlivňují výběr konkrétního zařízení.

Svazek

Při nákupu jakéhokoli chytrého telefonu se setkáte s krabicí, která kromě samotného zařízení skrývá spoustu zajímavého příslušenství. Pokud si tedy někdo koupí vlajkovou loď Samsung Galaxy Note 20 Ultra, získá:

  • 25W napájecí adaptér;
  • Kabel USB typu C;
  • Sluchátka AKG;
  • chytrý stylus S-Pen;
  • sešívačkou vyjměte zásobník;
  • dokumentace.

Základní sada stačí k tomu, abyste mohli smartphone začít ihned používat. Pokud si na něco můžete stěžovat, pak je to absence pouzdra v sadě.

Levné modely smartphonů Samsung mají méně bohatou výbavu. V krabici mohou chybět zejména sluchátka.

Nyní se zaměříme na balíček nabízený se stejně vlajkovou lodí iPhone 12 Pro Max. V krabici se zařízením leží:

iPhone je dodáván nejen s příjemnými bonusy, ale také se základním příslušenstvím pro počáteční použití. Pokud lze absenci sluchátek odpustit, je pro Apple škoda, že vývojář odmítl do krabice vložit napájecí adaptér. Takže bod za vybavení získává společnost Samsung.

Software

Pro uživatele je nesmírně důležité, jak stabilně smartphone funguje, a software nebo jen operační systém pomáhá. iPhony jsou založeny na vybroušeném systému iOS, který má jedinou chybu v podobě své uzavřenosti.

Samsung používá systém Android, který je obohacen o proprietární rozhraní OneUI. Firmware je stejně pěkný jako iOS. Ale pokud je design subjektivní záležitostí, funkčnost je objektivním faktorem. A díky otevřenosti systému Android je v rozhraní OneUI mnohem širší. V porovnání softwaru však není jasný lídr, protože firmware levných smartphonů Samsung je velmi nestabilní.

Paměť

Velikost vnitřní paměti určuje, kolik souborů může uživatel uložit. Pokud porovnáte vlajkové smartphony iPhone 12 Pro Max a Samsung Galaxy Note 20 Ultra, obě zařízení nabízejí maximální konfiguraci 512 GB. V základní verzi však Samsung nabízí 256 GB, nikoli skromnějších 128 GB. Proto má iPhone v tomto srovnání 0,5 bodu, zatímco Samsung 1 bod.

Zobrazit

Obrazovka je tváří smartphonu. A pokud je provedena špatně, kazí celkový dojem z přístroje. Proto oba výrobci přistupují k implementaci této součásti s velkou opatrností.

Apple a Samsung používají ve svých vlajkových lodích pokročilé matrice OLED, které nabízejí vysoké podání barev a dostatečnou rezervu jasu pro provoz smartphonu za slunečného počasí. Kvalita obrazu žádného z těchto zařízení tedy spotřebitele nezklame.

iPhony používají matrici od společnosti Samsung. To znamená, že Apple kupuje displeje od konkurence.

Tato část srovnání však opět není rovnocenná, protože displeje vlajkových lodí společnosti Samsung jsou v mnoha ohledech lepší než displeje soupeře:

V porovnání displejů tedy iPhone získává 0,5 bodu za dobrou, ale ne špičkovou obrazovku, zatímco Samsung získává plný počet bodů díky integraci nejmodernějších čipů.

Výkon

Výkon je důležitým ukazatelem, který ovlivňuje vaši interakci s miniaplikací. Pokud je chytrý telefon nedostatečně výkonný, zpomalí se na internetu a nebude schopen vytáhnout hry. Výkonnostní rezerva zároveň umožňuje, aby zařízení zůstalo déle relevantní.

Apple a Samsung používají ve smartphonech vlastní procesory. V tomto ohledu je americká společnost výrazně úspěšnější. Její čipové sady překonávají nejlepší hardware od společnosti Qualcomm, nemluvě o jednočipových systémech Exynos od společnosti Samsung.

V AnTuTu vypadá procesor Apple A14 Bionic výrazně výkonnější než Exynos 990 použitý v Galaxy Note 20 Ultra. Situace je podobná i v dalších testech.

Procesor Samsung je navíc náchylný k přehřívání, takže už tak ne nejvýkonnější železo běží ještě pomaleji. Bod v této fázi srovnání tedy právem získává společnost Apple.

Vypadá

Design je velmi subjektivní záležitost. Někteří lidé mají rádi malé smartphony, jiní velké. Někdo chce jasné zařízení a někdo chce přísné a diskrétní. Tento faktor je ještě méně významný, pokud uživatel na své zařízení nasadí pouzdro, které zakryje jeho krásu. Stále však zůstávají ti, pro které je vzhled jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru.

Co je lepší: iPhone nebo Samsung?

Chytré telefony iPhone a Galaxy jsou téměř dokonalá zařízení, která toho umí poměrně hodně. A není snadné najít výrazné rozdíly ve výrobcích předních světových společností. Ale existují. Můžete se podívat na loňské novinky. Samsung Galaxy S9 a Apple iPhone XS.

Chytré telefony iPhone a Galaxy jsou prakticky dokonalá zařízení, která toho umí hodně

Oblečení

Balíček Apple iPhone XS způsobuje spoustu stížností kupujících. Gadget se nedodává s adaptérem pro výkonnou nabíječku ani s 3,5mm konektorem Lightning. Další nákup tohoto příslušenství přijde majitele iPhonu na další 2 tisíce korun. rublů.

Balení nového modelu společnosti Apple způsobuje mnoho stížností kupujících

Balení, které doprovází Samsung Galaxy S9, potěší uživatele mnohem více. Obsahuje:

Vzhled

Společnosti si již léta konkurují v konstrukci svých zařízení. A všechny výhody jsou na straně „amerického“, který vypadá rozpoznatelněji a prémiověji. Můžeme dokonce hovořit o existenci určitého „jablečného stylu“, který se stal standardem pro obrovskou armádu uživatelů. A silné stránky iPhonu nejsou jen vnější. Zařízení Apple jsou například odolnější vůči vodě než konkurenční konstrukce.

Software

Operační systém s tím má hodně společného. I zde mají gadgety Apple výhodu. Skutečnost, že software iPhone je pravidelně aktualizován. na rozdíl od gadgetů Samsung, které po určité době jednoduše přestanou podporovat další verzi operačního systému.

Přestože systémy iOS a Android jsou si v mnoha ohledech podobné a rovnocenné. Navíc každý krok vpřed, který konkurent učiní za účelem vylepšení svého operačního systému, nutí jinou společnost vymyslet symetrickou odpověď nebo představit již vytvořenou aktualizaci, která čeká na zveřejnění.

Co se týče aplikací pro tento operační systém, nabídka pro zařízení se systémem Android je v poslední době bohatší než v AppStore. I když v tomto případě nejde o kvantitu, ale o kvalitu: aplikace Apple jsou známé svou vyšší spolehlivostí.

Kvalita signálu

Zařízení jsou v tomto ohledu téměř rovnocenná. Systémy pro potlačení hluku fungují efektivně na zařízeních Apple i Samsung: i na rušné ulici dobře uslyšíte osobu, se kterou hovoříte.

Obě vlajkové lodě si kvalitou signálu nijak nezadají

Rychlost připojení k internetu je na těchto zařízeních také přibližně stejná.

Výkon zařízení

Chytré telefony Samsung mají více paměti než zařízení Apple. 4 GB oproti 2 GB. V práci je to však sotva patrné. Stejně tak má iPhone o něco jednodušší procesor než konkurence. Díky grafickému akcelerátoru umožňuje tento přístroj Apple spustit i ty nejnáročnější hry.

V důsledku toho je volba zařízení pro milovníka mobilních her. záležitost vkusu a osobních preferencí, spíše než významné rozdíly v technické stránce problému. Podobná je i životnost chytrých telefonů. Před časem se společnosti Apple podařilo v tomto ohledu mírně zlepšit svou pozici. Společnost Samsung však rychle odstranila chyby a opět se vyrovnala konkurenci, pokud jde o výdrž baterie gadgetu.

Autonomie

Je stejná pro obě zařízení. Přestože existují minimálně dva body. argumenty ve prospěch jihokorejského smartphonu:

  • Vývojáři společnosti Samsung neustále vylepšují systém úspory energie, který má příznivý vliv na životnost zařízení;
  • Na druhou stranu si američtí výrobci nedokážou poradit s některými vlastnostmi provozu iPhonu například v extrémních mrazech (v chladném počasí se mohou přístroje vypnout v nejnevhodnějším okamžiku).

Externí paměťová média

iPhony je bohužel nepodporují. A to je pro smartphone vážná nevýhoda, protože uživatelé musí ukládat informace, včetně videí a hudby pro pozdější prohlížení a poslech, pomocí placených služeb.

Samsung naopak umožňuje používat různá externí zařízení. Ukládání oblíbené hudby a filmů na kartu microSD. Do miniaplikace nemusíte instalovat speciální aplikaci.

Displej

Kvalita obrazovek iPhonu je z hlediska podání barev dokonalá. Ve vzdálenosti 20 cm od oka jsou pixely na displeji zařízení neviditelné. Mimochodem, Samsung se svými obrazovkami AMOLED nejenže dohnal Apple, ale dokonce svého konkurenta předčil v kvalitě, sytosti barev a energetické účinnosti.

Bezchybná reprodukce barev na obrazovkách Apple i Androidu

Ergonomie

Velká úhlopříčka iPhonu umožňuje ovládat přístroj jednou rukou a bez námahy dosáhnout na opačný roh obrazovky. Apple věří, že jejich zařízení by nemělo být objemné. Zde se používají nejrůznější triky, aby se iPhone snadno vešel do dlaně. Na druhou stranu Samsung nepovažuje otázku zmenšování velikosti zařízení za zásadní problém. V důsledku toho může být používání gadgetů společnosti o něco méně pohodlné než u konkurence.

Baterie

Chytré telefony Samsung Galaxy jsou vybaveny bezdrátovým nabíjením. To dává zařízením několik bodů oproti konkurenci.

Fotoaparáty

Zařízení umožňují pořizovat fotografie a videa ve stejné kvalitě. Za příznivých fotografických podmínek (například za slunečného dne) jsou snímky stejně dokonalé. neprofesionálové ani nebudou schopni najít rozdíl ve snímcích.

Animoji je lepší než AR Emoji

Společnost Apple odvedla s Animoji skvělou práci (v detailech). tyto trojrozměrné emoji zobrazující skutečné výrazy obličeje jsou zpracovány dobře a působí příjemným dojmem.

To samé se nedá říct o AR Emoji, odpovědi společnosti Samsung na nové emoji společnosti Apple. Avatar vytvořený telefonem S9 se svému uživateli příliš nepodobá, možnosti přizpůsobení jsou minimální a videa vytvořená pomocí AR Emoji nevypadají tak kvalitně jako ta od společnosti Apple.

Jak funguje superširoký

Jasná obloha je pro fotoaparáty obou vlajkových lodí vážnou výzvou, zejména v širokoúhlém režimu.

Zde iPhone skvěle zobrazil skutečnou barvu oblohy: vidíte modrý odstín a mraky. Samsung rozhodně zastínil oblohu, ale to nepomohlo správně zobrazit stromy, které zůstaly jen černými siluetami na světlém pozadí.

Abychom byli spravedliví, iPhone 12 Pro ani v superširokoúhlém režimu nevytáhl všechny detaily. Oba výsledky se mi nelíbily.

V případě památníku Petra Velikého si však iPhone poradil. Obloha je správná, samotná památka je mírně tmavší, ale v normálních mezích. Není třeba nic vytahovat ani zesvětlovat, fotka je dobrá.

Společnost Samsung naopak zachytila černý chomáč na plochém bělavém pozadí. Tady jsou, softwarové „vylepšovače“, které někdy selhávají a mohou vás zklamat v nejdůležitějším okamžiku.

Nádivka

iPhone 12 a iPhone 12 Pro běží na špičkovém mobilním procesoru A14 Bionic se 4. generací Neural Engine. Výkon vám vystačí na dlouhá léta.

Cenově dostupnější model má 4 GB RAM a 64, 128 nebo 256 GB trvalé paměti. Vlajková loď Pro má 6 GB RAM a 128GB, 256GB nebo 512GB úložiště.

Podporuje dvojici karet SIM, z nichž jedna je fyzická a druhá eSIM. Kapacita vestavěné baterie 2815 mAh u obou modelů.

Galaxy S21 i Galaxy S21 jsou poháněny novým 5nm procesorem Exynos 2100. Oproti svému předchůdci je čip o 20 % rychlejší a grafika je o 35 % výkonnější.

V modelech z roku 2021 byl vypuštěn slot pro paměťovou kartu a bylo představeno několik variant s různou kapacitou paměti RAM a úložiště. K dispozici pro S21 a S21: 8/128 GB a 8/256 GB. Solidnější 12/128, 12/256 a 16/512 GB připadlo na S21 Ultra.

Slot pro dvě SIM karty zůstává ve vlajkových modelech, což s rozvojem eSIM ztrácí na významu.

Model S21 je vybaven baterií s kapacitou 4 000 mAh, zatímco větší model S21 má 4 800 mAh.

Kdo má lepší náplň: Obě řady byly navrženy pro provoz na různých operačních systémech. Každá z těchto pomůcek bude pohodlná po několik let a přímé srovnání zařízení z hlediska výkonu je nemožné.

Pozornost lze věnovat pouze poměru paměť/cena, kde vede Samsung.

Cena Galaxy S21 a iPhone 12

Oba smartphony jsou ve svých řadách lídry v poměru cena/výkon. Postupem času však Galaxy S21 zlevní mnohem rychleji než iPhone 12.

Rozhodujícím faktorem při výběru smartphonu bude pravděpodobně stále celková preference uživatele pro ekosystém Apple nebo Samsung.

Hlavní modul fotoaparátu v Galaxy S21 má 3 objektivy. základní širokoúhlý, ultraširokoúhlý a teleobjektiv a řadu softwarových funkcí pro fotografování, se kterými můžete a měli byste experimentovat. iPhone 12 má na zadní straně kromě hlavního širokoúhlého fotoaparátu také ultraširokoúhlý fotoaparát, ale chybí mu teleobjektiv (optický zoom).

Galaxy S21 získal podporu pro „plynulou obrazovku“ s frekvencí 120 Hz. Základní velikost úložiště je 128 GB oproti 64 GB u iPhonu 12. Design vlajkové lodi společnosti Samsung se zdá být lepší a ergonomičtější. Nevýhodou smartphonu je plastový zadní panel a uživatelské rozhraní, které je zvláštní a má tolik funkcí a možností, že je snadné se v nich vyznat. To však do značné míry závisí na osobních preferencích.

iOS má méně funkcí, přepínačů a nastavení, ale je tak robustní a snadno použitelný. Jednou z výhod iPhonu 12 je podpora bezdrátového magnetického nabíjení MagSafe.

A vnímání hranatého designu iPhonu je otázkou vkusu, mnozí dávají přednost ergonomii Galaxy S21.

Galaxy S21 a iPhone 12 mají zhruba stejný výkon.

iPhone nebo Samsung. Která obrazovka je lepší?

Apple neustále vylepšuje displej zabudovaný do iPhonu. Již dlouho má maximální pozorovací úhly. Podání barev je velmi dobré, i když ne dokonalé. Překvapivě se korporace Apple snaží udržet úhlopříčku na nízké úrovni. to vám umožní dosáhnout palcem na každý roh displeje bez větších problémů. Nevýhodou tohoto řešení je relativně nízké rozlišení (standardní obrazovka iPhonu 7 má rozlišení 1334×750 pixelů). Ukazuje se, že budete sledovat filmy v ne nejlepší kvalitě.

Pokud jde o společnost Samsung, její smartphony se od konkurence odlišují displejem. Nyní se obrazovky AMOLED dostanou i do levných přístrojů! A takový displej má nejen vysokou energetickou účinnost, ale také bohatou reprodukci barev (podobnou obrazovku nejspíš dostane iPhone 8, ale mluvíme o létě 2017). V případě vlajkové lodi Samsung Galaxy S8 (rozlišení 2960 × 1440 pixelů) se může pochlubit také bezrámečkovým designem. Zaoblené boční hrany displeje. je to prostě elegantní! Zkrátka už víte, komu připadne další bod.

Otázkou samozřejmě není, zda Samsung S8 nebo iPhone 7. Skóre získávají Jihokorejci!

Pořizování fotografií a videí

Pokusy o srovnání Samsungu a iPhonu z hlediska jejich fotoaparátů se objevují již dlouho. Netřeba dodávat, že zde zavrhujeme levná zařízení, protože nepochybně prohrají s mnohem dražším „jablečným“ produktem. Porovnávat by se měl pouze iPhone 7 a Galaxy S8. Venku za jasného slunečného dne pořizují oba tyto smartphony téměř totožné snímky. Přestože Jihokorejec bude lepší v makrofotografii. to je fakt. Za jiných podmínek jsou výsledky odlišné. A pokud věříte odborníkům z DxOMark, Galaxy S8 je na tom o něco lépe. podle výsledků studie získal 88 bodů. Za zařízením Apple zaostává pouze o dva body.

A co když vynecháme nejnovější vlajkovou loď?? Kdo by vyhrál, iPhone 7 nebo Samsung 7? Pokud vezmeme v úvahu výsledky všech stejných odborníků, Jihokorejec stále vyhrává. Jde o to, že společnost z Cupertina na chvíli přestala vylepšovat fotoaparát a zaměřila se na jiné prvky smartphonu. Na druhou stranu Jihokorejci udělali před několika lety obrovský skok. Galaxy Note 5 dostal také téměř dokonalý fotoaparát, který byl poté jen mírně upraven.

Skóre opět získává společnost Samsung.

Proč porovnávání hardwarových specifikací iPhonu a Samsungu Galaxy nedává moc smysl

Obecně lze říci, že porovnávání iPhonu a Galaxy je obtížné a nepraktické ze dvou důvodů. Za prvé. každý výrobce aktualizuje svou řadu s půlročním odstupem. Takže až vyjde Galaxy S8, iPhone 7 bude více než půl roku starý a až vyjde iPhone 8, podobná situace nastane i u vlajkové lodi společnosti Samsung. Pokud by oba výrobci vydali svá zařízení ve stejnou dobu, bylo by možné posoudit dokonalost smartphonů z hlediska revolučních funkcí, hardwaru a porovnat výhody a nevýhody některých řešení.

A druhý a nejdůležitější důvod. oba chytré telefony jsou postaveny na různých softwarových platformách, což je zásadní faktor, kterému je třeba věnovat pozornost před koupí zařízení. O tom, jak efektivně bude hardware fungovat, rozhoduje platforma (iOS nebo Android) a programátoři, kteří na ní pracují, software, hry a služby. A ať už bude mít procesor Snapdragon 835 (SGS 8) osm jader a Apple A10 Fusion (iPhone 7) jen čtyři, nebo RAM v Galaxy bude 4 GB a v 7/7 Plus „jen“ 2 nebo 3 GB, skutečnou účinnost a rychlost budou určovat jen programátoři, kteří budou nebo nebudou schopni odemknout plný potenciál železa.

Nikolaj Gritsienko

Doktorand v roztrhaných džínách. Píšu doktorát na Macu, nikdy nepouštím iPhone z ruky, mluvím o technologiích a životě.

Litva doporučuje nekupovat smartphony Xiaomi a zbavit se těch, které už máte

15 užitečných věcí z AliExpress, které si musíte koupit letos na jaře. A tip na úsporu peněz v den výplaty

Komentáře 119

@Mr.Matroskin. a pokud to uděláte hned, získáte ji. ))))

@Artyom Starchenko. podle nejnovějších trendů buď plechovku proteinu, nebo vibrátor s bluetooth.

@somebodythatiusedtoknow. Samsa právě koupil iPhony s jejich vnitřnostmi, proto jsou ty články tak úžasné. A o tom, že tento Samsung BP je blbost, všichni mlčí!) Zkusil jejich Gear v mars galerii včera. to vše nedosahuje nic hodné pozornosti ještě.

Můžete sice jít do vězení, ale čekat šest měsíců je zbytečné !

Pouze dvě otázky. 1. VR obecně, k čemu nyní slouží? 2. Až budou aplikace vydány pro obě platformy současně, promluvíme si o tom.

@Uncle Goodwin. VR se podívat na pixely, některým se to líbí

@Uncle Goodwin. pravděpodobně nevíte, že aplikace jsou nyní většinou vydávány ve stejnou dobu. A pokud ne, pak hlavně nyní na Androidu nejprve. Jen hranol v poslední době trochu vyčnívá v opačném směru. Také pro iOS, nyní jen pekelně mlátí v exkluzivní 🙂

@Uncle Goodwin. Spíše mě zajímá, kdy Samsung poskytne řádnou a kvalitní technickou podporu.podpora? Svůj iPhone mohu opravit v jakémkoli Apple Store nebo autorizovaném servisním středisku a centra Samsungu jsou obvykle nějaká bouda s nechutným přístupem k zákazníkům.

@Ma Wugui. jaká škoda? Servis společnosti Samsung je vynikající. Příklad: Na televizoru jsem měl pruhy a požádal jsem o záruční servis prostřednictvím webu. Odpověděl okamžitě, objednal desku, přišel domů o několik dní později a změnil ji.

samsung, nebo, iphone

@Jason-61. Srovnávali jste služby Samsungu a Applu v USA?

@Jason-61. Autorizované servisní středisko Samsung. Oprava TV: 14 000 UAH. Televizor je více než tři roky starý. a druhý, podobný si mohu koupit nyní za 9 000 UAH. Úžasné služby.

@TAIFUN. špatný příklad. To se dá říct o jakémkoli domácím spotřebiči. Když se mi rozbil vysavač, věděla jsem, že oprava bude dražší než koupě nového. Zajímalo by mě, co se tam zlomilo za 14000 hřiven. (35700 )

Už mám VR plné zuby! Nejdřív 3D, teď VR Pocit z této stránky je jako kdyby se mi snažili prodat Hyundai v showroomu Mercedesu s tím, že za stejné peníze je tam 66krát víc věcí a dokonce super brýle jako dárek a sleva na čichové sklíčko v kabině

@Artem Starchenko. Murtazin dnes také napsal článek srovnávající iPhone a Samsung. Se zmínkou o ekosystému.

Promrhali marketingový rozpočet společnosti Samsung.

Lidé sem chodí číst o iPhonu a je jim úplně jedno, jak je Samsung dobrý, jsou z takových článků otrávení

samsung, nebo, iphone

@Artyom Starchenko. Pokud píšete pouze o iPhonu, můžete se jednou měsíčně přihlásit k soudu. Proč nefňukáte, když píšou o hubnutí (člověk, který nemá ani medikaci)? vzdělávání a vedení wiki), když píší o něčem, čemu nerozumí a proč.

@axinfernis. Co teď?? To je směr, který si zdroj zvolil v první řadě. Nebo nevidíte obraz změny?!

@Artem Starchenko. Je to tedy obchodní model pro všechny zpravodajské agentury věnující se společnosti Apple. přilákat publikum s tématem Apple a prodávat vlastní články společnostem nabízejícím nejrůznější blbosti.

Pokud odečteme VR, která je nyní na úrovni, kdy si ji jednou zahrajete a zapomenete, vychází to na 34 pro Apple oproti 31 pro Samsung. Apple je tedy stále vepředu 🙂

@BadBlood. Tady tomu říkají křehká parita))) Možná, že když Samsung dává redaktorům zdarma značkové ponožky Yandex samsuk vytáhne dopředu ))

@Artem Starchenko. to by byl další bod srovnání: Samsung dává yandexu.ponožky a Apple ne. 10/0

Společnost Samsung ví, jak propagovat své produkty

@SiDeLa. Nechápu, v čem spočívá ta dovednost. K tomu, aby člověk platil peníze redaktorům za to, že dělají sračkoidní srovnání, není potřeba moc talentu

@Artyom Starchenko. Eldar Murtazin naopak z těchto peněz vůbec žije. Takže pro redaktory iPhonů.Roux začal žárlit.

Je to škoda, jen v jedné věci, že 7. iPhone bude „pokračování“ a ne „revoluce“ vždyť jsme zvyklí jednou za dva roky na wow, a pokud tam není, tak je Apple minimálně rok pozadu a za tu dobu ho konkurence buď dohnala, nebo už začíná pomalu předbíhat.

Lidi, máme vlastní Multar Erdazin na iPhonesru. Zdá se, že tato nákaza se přenáší rozpočty společnosti Samsung na reklamu a marketing. Buďte opatrní a po návštěvě místa si umyjte ruce. postarejte se o své blízké.

@Arden. Murtazin napsal podobný článek, ve kterém srovnával loňský iPhone s novým Samsungem.

Softwarové čipy. 8/8? Samsung dohnal a téměř předehnal Američany, pokud jde o software?

Nikolaji, pravděpodobně nechápeš, co je to ekosystém, pokud jde o software. To, že Samsung vyvíjí svůj TouchWiz, který je stále stabilnější a lepší, nemá s ekosystémem nic společného. To je výhoda samostatného telefonu. A když aplikace Najít iPhone, Najít mé přátele, Připomínky s možností interakce nejen s vaším zařízením, ale také s telefony členů rodiny; kompletní záloha telefonu a jeho přenos do nového. to je to, o čem je ekosystém. Když se aplikace nainstalované v Mac OS X a iPhonu synchronizují přes iCloud v reálném čase. o tom je celý ekosystém. Jaký 8/8? A je to stejný průšvih u každé položky. Taxi zdarma a káva se slevou je dobrý nápad. Chce se mi okamžitě vzdát Applu a vzdát se Samsungu [sarkasmus].

@DenSen. rozumí všemu, nechápete, kolik dostal za článek zaplaceno ))))

| Denial of responsibility | Contacts |RSS