Co znamená sluchátko se šipkou na iPhonu

Co je to sluchátko se šípem? Sluchátko se šipkou na iPhonu: co znamená a jak ho odstranit

Hovory z iPhonu můžete snadno přesměrovat na libovolné telefonní číslo. To je skvělý trik, který můžete použít v různých situacích. Ať už chcete přesměrovat hovory do kanceláře nebo na domácí linku, nebo jste v oblasti se špatným příjmem a chcete, aby vaše hovory byly přesměrovány na telefon s lepším signálem, nebo jedete na dovolenou někam, kde není mobilní signál, a chcete nechat telefon doma, ale nezmeškat jediný hovor. Pak odešlete hovory na jiný telefon. Své číslo můžete dokonce přesměrovat do hlasové schránky Skype nebo Google, můžete přijímat příchozí hovory přes sítě VoIP na jiné zařízení iOS nebo počítač. Není třeba kontaktovat operátora a neplatíte žádné poplatky. Žádné další poplatky, stačí jen využívat službu. je zdarma a vše probíhá přímo v iPhonu.

Tato funkce přesměruje všechny příchozí hovory na zadané číslo, dokud ji nevypnete.

 • Otevřete nastavení a vyberte možnost „Telefon“
 • Stiskněte tlačítko „divert“ a posuňte přepínač
 • Do textového pole zadejte telefonní číslo, na které mají být přesměrovány všechny příchozí hovory
 • Stiskněte tlačítko zpět a ukončete nastavení, aby se změny projevily

Jakmile se číslo zobrazí, hovory se přesměrují. V příkladu je povoleno přesměrování hovorů na neexistující číslo:

O tom, že jsou vaše hovory přesměrovány, budete vždy vědět díky malé ikoně sluchátka se šipkou v horní části obrazovky.

Zadáním čísla hlasové schránky okamžitě přesměrujete všechny příchozí hovory do hlasové schránky, aniž byste museli vypínat telefon nebo pokaždé ručně odesílat příchozí hovor do hlasové schránky. Je to také pohodlný způsob, jak předstírat, že vaše telefonní číslo již není v provozu, a to tak, že se přesměruje na číslo, které není aktivní.

Volající nepocítí žádný rozdíl, ale váš iPhone už nebude vyzvánět a místo toho bude jen odesílat hovory na zadané číslo.

Vypnutí přesměrování hovorů je ještě jednodušší než jeho zapnutí:

Ikona sluchátka by měla zmizet a iPhone bude přijímat příchozí hovory jako obvykle.

Noví uživatelé iPhonu si velmi často začínají všímat šipky v pravém horním rohu svého smartphonu a pak zmizí.

Mnoho lidí přesně neví, co to znamená, a jsou z toho nervózní. Zjistěme, zda má smysl si dělat starosti.

Sluchátko se šipkou na iPhonu. co to je??

Nejdřív to nejdůležitější. nepanikařte. Na této ikoně není nic špatného, protože její přítomnost na obrazovce iPhonu znamená, že máte aktivní přesměrování.

Pokud to nevíte, přesměrování hovorů je možnost přesměrovat příchozí hovory na jiné číslo. Příchozí hovory můžete například přesměrovat na druhý telefon.

Případů použití je mnoho: telefon se vybíjí a vy víte, že ho nebudete moci dobít. Nebo prostě nechcete nosit dva telefony a jednoduše přesměrujete všechny hovory na jeden.

Blokování v iOS 7

Možná jste ji zapnuli omylem a litujete, že jste to neudělali. Pomůžu vám s tím, jen se řiďte pokyny:

Tímto článek pravděpodobně končí. Nyní víte, co je to šipka a jak se jí zbavit.

Mír s vámi všemi! Ikony, které se na iPhonu nebo iPadu zobrazují po určitých akcích, jsou jakési indikátory, které uživateli říkají, zda je v zařízení právě povolena určitá funkce. Přestože většinu symbolů znáte (síla síťového signálu, baterie atd.д.), některé vás mohou zmást a donutit vás přemýšlet, co znamenají? Například: zámek se šipkou v kruhu, půlměsíc, letadlo atd.

znamená, sluchátko, šipkou, iphonu

Dnes se seznámíme se všemi těmito ikonami: proč se zobrazují, co každá z nich znamená a jak je z obrazovky odstranit? Čtěte pozorně, neváhejte se zeptat nebo vyzvat ostatní uživatele v komentářích. Uvítací část článku máme za sebou a nyní přecházíme k pointě. Jdeme na to!!:)

Všechny ukazatele na iPhonu a iPadu se nacházejí v horní části displeje, v takzvaném stavovém řádku, zleva doprava:

 • Obrázek letadla je tzv. letecký režim, jehož zapnutí deaktivuje všechna bezdrátová připojení, včetně mobilních. Když je aktivní, na displeji se zobrazí síla signálu sítě, název operátora a standard připojení k internetu, zmizí z obrazovky.
 • Indikátor sítě Wi-Fi. v závislosti na síle příjmu se zbarví jedna (minimální), dvě nebo tři čárky (maximální). Co dělat, když se nezobrazuje, a další problémy s Wi-Fi.
 • Během synchronizace (zálohování, kopírování dat atd.) se objeví dvě šipky točící se v kruhu.д.) zařízení s iTunes.
 • Síla signálu mobilní sítě.
 • Název poskytovatele služeb.
 • Mobilní standard (Edge, 3G, LTE) je většinou zodpovědný za rychlost internetového připojení.
 • Ikona měsíce. zobrazuje stav režimu Nerušit. Pokud je tato funkce povolena, nebudou hovory a upozornění, oznámení programů, zprávy push doprovázeny zprávou. Přesněji řečeno, nebude slyšet žádné zvukové upozornění a na displeji se zobrazí symbol půlměsíce v horní části obrazovky. Chcete-li ji zapnout nebo vypnout, přejděte na Nastavení. Nerušit.
 • Ikona „zámku šipky“. vypne automatické otáčení obrazovky na iPhonu nebo iPadu (uzamkne orientaci na výšku). Chcete-li tuto „funkci“ odstranit nebo naopak povolit, můžete použít spodní vyskakovací nabídku (vyvoláte ji tahem prstu ze spodní části displeje na horní).
 • Bluetooth. starý dobrý „modrý zub“:)
 • Nabití baterie v procentech.
 • Nabíjení baterie. zobrazuje takříkajíc graficky stav nabití baterie.
 • Lightning. indikuje, že se iPhone nebo iPad právě nabíjí.
 • Ikona šipky. pokud je na obrazovce, znamená to, že jeden (nebo více) programů právě používá geolokační služby. A jednoduše řečeno. navigace. Snažte se tyto aplikace zavřít, když je nepoužíváte, protože GPS skvěle „žere“ baterii.

Jak vidíte. iOS je bohatý na ikony, které něco označují. Kromě toho existují jak intuitivní pro každého člověka, tak zcela exotické, vlastní pouze mobilnímu operačnímu systému společnosti Apple.

Jak jsem byl správně opraven v komentářích, zapomněl jsem na ikonu hodin. Stejné hodiny (umístěné vedle indikátoru baterie) vám prozradí jednoduchou věc. za chvíli se probudíte. Ano, je to tak. budík na iPhonu je zapnutý.

P.S.S. Pokud na svém iPhonu nebo iPadu narazíte na nějaký obskurní gadget, nebo se jen chcete na něco zeptat, neváhejte napsat do komentářů a zkusíme to společně vyřešit!

znamená, sluchátko, šipkou, iphonu

Uživatelé si často všimnou, že se na jejich iPhonu objeví sluchátko a šipka na ikoně obrazovky

Ikona sluchátka se šipkou znamená přesměrování hovoru. Označuje aktivní proces předávání.

Přesměrování hovorů je přesměrování příchozích hovorů na jiné telefonní číslo nebo na Skype, Google Voice. Tato služba je k dispozici i při vypnutém telefonu. Slouží k ochraně před nechtěnými hovory a také v případě, že se váš smartphone vybije.

Chybějící ikona kontaktů na iPhonu, jak obnovit?

Tak nějak vyčistil plochu mého iPhonu, žádné další zbytečné aplikace a pak najednou potřebujete použít jednu z dříve odstraněných aplikací.

Nebuďte nervózní, protože Apple myslel na všechno a nebude těžké vrátit vše do původního stavu. Stačí postupovat podle těchto jednoduchých kroků:

 • otevřete obchod App Store;
 • Přejděte na kartu Hledat;
 • napsat Kontakty;
 • Zkontrolujte, zda je vývojářem společnost Apple, a pak aplikaci nainstalujte.

Nic složitého a vše je hotovo během několika sekund. Stejným způsobem můžete v případě potřeby vrátit všechny ostatní zkratky. Šířit slovo a zjistit, zda někdo jiný má stejný problém.

Nyní víte, jak obnovit ikonu Kontakty na iPhonu, která byla tak nezbytná. Myslím, že tento postup by neměl být problém.

Zajímalo by mě, jaké další funkce Apple poskytne v příštím firmwaru. Koneckonců, jak vidíme, někdy se negativní vlastnosti projeví.

Už jsem hledal všude, nemůžu najít, jak obnovit AppStore. Možná stáhnout znovu?

Abyste mohli odpovědět na otázku, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat

Jen si nedělejte starosti. Podívejte se do Nastavení. Základní. Omezení. V poli „instalovat programy“ je třeba nastavit přepínač do aktivní polohy. To je vše, obchod appstore se vrátí na obrazovku. Na podobnou otázku jsem již odpovídal zde. Podívejte se na.

Mnoho uživatelů produktů Apple se čas od času setká s problémem, když během třídění ikon na domovské obrazovce iPhone ikona náhle zmizí. Jedná se o poměrně častý problém, který lze velmi snadno vyřešit.

Pokud chcete získat zpět chybějící ikony na iPhonu, ale nevíte jak, pomůže vám tento článek!

Na stavovém řádku svítí oranžová nebo zelená kontrolka

V systému iOS 14 může být stavový řádek na iPhonu oranžový nebo zelený. Tyto kontrolky svítí, když aplikace používá mikrofon a/nebo kameru.

Oranžová blikající kontrolka signalizuje, že aplikace používá mikrofon na iPhonu.

Zelená kontrolka znamená, že aplikace používá fotoaparát v zařízení iPhone nebo fotoaparát a mikrofon.

Co znamená zelená tečka v iOS 14?

V systému iOS 14 se při použití mikrofonu nebo fotoaparátu zobrazí oranžová tečka, oranžový čtverec nebo zelená tečka. je používána aplikací iPhone Zelené světlo znamená, že aplikace používá fotoaparát nebo kameru a mikrofon v zařízení iPhone.

Žlutá tečka na displeji iPhonu signalizuje, že je mikrofon právě aktivní. Ten může být použit buď veřejně, nebo tajně. Právě k tomu byl tento nedokonalý nástroj navržen.

Co znamená visací zámek na?

Pokud web podporuje zabezpečené připojení, zobrazí se v prohlížeči ikona zámku. Toto upozornění má pouze informativní charakter, aby návštěvník pochopil, že je relativně bezpečné zadávat osobní (důvěrné) údaje a nakupovat pomocí údajů o bankovní kartě.

Co znamenají písmena v sériovém čísle iPhonu?

První 3 znaky. slouží k identifikaci továrny, kde byl přístroj vyroben, a čísla montážní linky 6., 7. a 8. znak. jedinečné číslo přístroje. 9, 10 a 11 jsou modely iPhone. 12 pinů. určuje barvu zařízení.

Aktivace softwaru Wi-Fi

Software lze spustit několika způsoby: přes Správce zařízení nebo přes Centrum řízení sítě. Nyní se podrobně podíváme na to, jak pomocí těchto metod povolit Wi-Fi v notebooku. Tyto metody fungují i pro netbooky.

Jak spustit Wi-Fi díky Centru řízení sítě

 • Stisknutím tlačítka „WinR“ se rychle dostanete do okna „Spustit“. Zadejte příkaz „ncpa.cpl“, stiskněte tlačítko „OK“. Zobrazí se okno Síťová připojení a všechny adaptéry v daném počítači.
 • Je třeba věnovat pozornost adaptéru s názvem „Bezdrátová síť“, pokud je šedý, znamená to, že je vypnutý. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Zapnout“. V tomto okamžiku se zkuste připojit ke směrovači. Po zapnutí modulu notebook náhle nenajde žádnou síť Wi-Fi, přečtěte si článek o tom, proč notebook nevidí síť Wi-Fi.

Spusťte jej ve Správci zařízení

Modul Wi-Fi může být ve Správci zařízení zakázán z důvodu nějaké poruchy. V tomto případě nebude v okně Síťová připojení vůbec žádný štítek modulu „Bezdrátová síť“. Podívejme se na to.

 • Současným stisknutím kláves „Win a R“ znovu vyvoláte okno „Spustit“. Zadejte tam „devmgmt.Klikněte na tlačítko „OK“. Zobrazí se „Správce zařízení“. Lze jej také otevřít kliknutím pravým tlačítkem myši na „Můj počítač“, „Vlastnosti“, „Správce zařízení“ a „Správce zařízení“.
 • Vyhledejte položku „Síťové adaptéry“ a rozbalte ji. Zobrazí se seznam, ve kterém je třeba aktivovat modul Wi-Fi. Najeďte na něj kurzorem (v našem případě se jmenuje Realtek 8821AE Wireless LAN), klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Aktivovat“. Po 20 sekundách se můžete zkusit připojit k síti.

Vzhled, tlačítka a navigace iPhonu 4 (2/30)

V tomto výukovém videu se podíváme na rozhraní, tlačítka a navigaci v iPhonu 4. náš kanál.

Takže. Systém iOS je bohatý na ikony, které označují cokoli. V tomto případě existují jak intuitivní pro každou osobu, tak ne zcela exotické, charakteristické pouze pro mobilní operační systém společnosti Apple.

Aktualizováno o !

Jak jsem byl správně opraven v komentářích, zapomněl jsem na ikonu hodin. Právě tyto hodiny (umístěné vedle indikátoru baterie) vám tedy prozradí jednu základní skutečnost. Abyste se brzy probudili. A prodávat, náš zákazník je ponechán s právem. je budík v iPhonu.

Řidiči jsou na poruchy různých systémů ve vozidle upozorňováni prostřednictvím. Ne vždy je možné rozluštit význam těchto světelných ikon intuitivně, protože ne všichni automobiloví nadšenci se v automobilech dobře orientují. Kromě toho může být grafické označení stejné ikony u různých vozů odlišné. Je třeba si uvědomit, že ne každá kontrolka na přístrojové desce upozorňuje pouze na kritické závady. Svítící kontrolky pod ikonami jsou rozděleny do 3 skupin podle barev:

Signalizuje nebezpečí, a pokud se některá indikace rozsvítí touto barvou, je vhodné věnovat pozornost signálu palubního počítače, abyste mohli co nejrychleji provést nápravná opatření. Někdy nejsou tak kritické a pokračovat v jízdě, když taková ikona na panelu svítí, můžete a někdy byste neměli.

upozornit vás na poruchu nebo na nutnost provést jakékoli jízdní nebo servisní úkony.

informuje o servisních funkcích vozidla a jejich činnosti.

Zde je seznam nejčastěji kladených otázek a rozluštění toho, co znamená svítící ikona.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS