DirectX 9 Stáhnout pro Windows 11/10/8/7 PCS | Získejte to hned. DirectX 12 Windows 11

DirectX 9 Stáhnout pro Windows 11/10/8/7 PCS | Získejte to hned!

Někdy možná budete muset z některých důvodů spustit DirectX 9. V tomto příspěvku poskytuje Minitool podrobné průvodce pro stahování DirectX 9 na počítačích Windows 11/10/8/7. Představuje také definice a systémové požadavky DirectX 9.0c ke stažení.

Obvykle, DirectX je ve výchozím nastavení na počítačích Windows předinstalován. Můžete si jej také stáhnout a nainstalovat ručně. Microsoft však vydal různé verze DirectX, jako například DirectX 12 Ultimate a DirectX 11/10/9. Někdy budete možná muset použít předchozí verzi DirectX při spuštění určitých aplikací nebo programů.

Jak možná víte, Windows 11/10/8 je ve výchozím nastavení přichází s DirectX 12/11, které nezahrnují DirectX 9 nebo předchozí verze. Pokud si pro ně chcete stáhnout DirectX 9, můžete se obrátit na následující průvodce.

Co je průzkumník úložiště Azure? Kde získat balíček stahování Azure Storage Explorer? Pokud se je také snažíte zjistit, tento příspěvek je to, co potřebujete.

Co je DirectX 9

DirectX 9, také známý jako Microsoft DirectX End-User Runtime Instalar, byl vydán v roce 2002 pro Windows 98, Windows XP a nyní je podporován všemi následnými verzemi Windows. Je to součást technologie Core Windows, která může řídit multimédia a hry na Windows. Dodává se s aktualizací zabezpečení a výkonu, které mohou aplikace použít pomocí API DirectX.

Ačkoli režisér 9.0 C je relativně stará verze, některé aplikace a programy stále vyžadují, aby správně fungovaly. Bez verze DirectX 9 nainstalované na PC můžete zadat některé chyby jako „Program nemůže spustit, protože D3DX9_35.DLL chybí z vašeho počítače “. V tomto případě si můžete pro svůj počítač ručně stáhnout DirectX 9.

Kde získat DirectX 9.0 balíček ke stažení zdarma? Jak jej nainstalovat pro Windows 11/10/8/7? Pojďme číst.

Můžete si stále stáhnout DirectX 9

Je DirectX 9.Verze 0 c se stále používá? Odpověď je samozřejmě „ano“. DirectX 9 je nyní k dispozici pro téměř všechny verzi Windows. Než začnete DirectX 9.0C Stáhnout, doporučujeme zkontrolovat, zda váš počítač splňuje minimální systémové požadavky. Pokud nevíte, jak zkontrolovat specifikace systému, přečtěte si Tato příručka.

Operační systém: Windows 98/ME/XP/Server 2003, Windows 11/10/8/7

Procesor: Pentium 233 MHz

RAM: Nejméně 64 MB

Prostor pevného disku: alespoň 1.5 GB

Как удалить DirectX

Ostatní: Drive CD-ROM

How to Download and Install DirectX 9 on Windows 11 or 10? Fast & Easy

Jak stáhnout nainstalujte DirectX 9 pro Windows 11/10/8/7

Nyní se podívejme, jak získat DirectX 9.0 Staženo a nainstalováno na Windows 11/10/8/7 PCS.

Existuje mnoho různých webových stránek, které si mohou stáhnout DirectX 9.0, ale doporučujeme si jej stáhnout z odpovědí.Microsoft.com web. Poskytuje balíček runtime koncových uživatelů Microsoft DirectX, který obsahuje instalační program DirectX 9. Samozřejmě si můžete přímo stáhnout balíček DirectX 9 z důvěryhodného zdroje třetí strany.

Krok 1.Klikněte tady Chcete-li otevřít stránku ke stažení DirectX 9, vyberte jiný jazyk od rozbalovací nabídky, pokud potřebujete, a klikněte na Stáhnout. Tento proces stahování vám může chvíli trvat, takže to prosím trpělivě počkejte.

Krok 2. Po stažení extrahujte balíček se zipem, dvakrát klikněte na DirectX.Soubor SDK pro spuštění.

Krok 3. V okně licenčních podmínek kliknutím na Ano Pokračujte a zaškrtněte možnost I PŘIJÍMAJTE OPATION SOUHORU A KLIKNĚTE DALŠÍ.

Krok 4. V okně nastavení DirectX klikněte na Next a začněte instalovat DirectX 9.0C APP.

Krok 5. Počkejte na dokončení procesu instalace DirectX a kliknutím na dokončení.

Kde a jak stáhnout projekt Microsoft zdarma? Nyní přijdete na správné místo. Tento příspěvek napíše úplnou příručku o instalaci stahování projektu Microsoft.

Jak zkontrolovat, zda váš počítač podporuje DirectX 12 Ultimate

Pokud chcete mít na počítači se systémem Windows 10, musíte mít konečný herní zážitek, pak musíte zajistit, aby váš hardware podporoval DirectX 12 Ultimate. DirectX je kolekce rozhraní pro programování aplikací (API), která byla vytvořena pro vylepšení vašich multimédií…

Pokud chcete mít na počítači se systémem Windows 10, musíte mít konečný herní zážitek, pak musíte zajistit, aby váš hardware podporoval DirectX 12 Ultimate. DirectX je kolekce rozhraní pro programování aplikací (API), která byla vytvořena za účelem zvýšení vašeho multimediálního zážitku, který zahrnuje streamování, hraní a zvuk na maximum.

V současné době je DirectX 12 Ultimate nejnovější a nejpokročilejší technologií API od společnosti Microsoft, která slibuje, že vám poskytne celkový zážitek, zatímco hrajete, jako jste nikdy předtím.

Jednoduše instalace DirectX 12 však nestačí. Musíte zajistit, aby jej také podporoval váš hardware, který je váš počítač. Tento článek pojednává o tom, jak se můžete ujistit, zda jej počítač podporuje, nebo si koupit ten, který ano.

Co DirectX 12 Ultimate nabízí

Microsoft volá DirectX 12 Ultimate The New Gold Standard for Gaming Graphics.„Říká se, že poskytuje vizuální grafiku, která je stejně dobrá jako filmy, výrazně zlepšují rámce prostřednictvím stínování proměnných rychlostí a zlepšuje celkový výkon pomocí rychlého zpracování a rychlejší míry odezvy.

Spolu s herním panelem Xbox v systému Windows 10 a DirectX se počítač stává konečnou herní technologií, kterou byste kdy potřebovali pro střelbu první osoby a další hry v nejlepší kvalitě.

V tomto blogu si můžete přečíst více o DirectX 12 Ultimate.

Jak zkontrolovat, zda váš počítač podporuje DirectX 12 Ultimate

Pokud se chystáte zakoupit nový počítač, Microsoft doporučuje, abyste získali ten, který podporuje DirectX 12 Ultimate.

Pokud upgradujete svůj herní počítač nebo kupujete nový, nehledejte nic jiného než „DirectX 12 Ultimate“ na stránce produktu nebo na maloobchodních boxech!

Microsoft

Nejlepší způsob, jak zajistit, aby váš hardware tuto technologii podporoval, je hledat ji buď na maloobchodní krabici nebo zkontrolováním podpory na webových stránkách výrobce.

Pokud však již vlastníte počítač Windows 10, můžete zkontrolovat, zda podporuje DirectX 12 Ultimate prostřednictvím herního baru Xbox. Herní panel nyní automaticky provádí test a dá vám vědět, zda je váš hardware DirectX 12 Ultimate Compatible nebo ne.

Jednoduše spusťte herní lištu Xbox stisknutím kláves Windows Key G zkratky. Poté klikněte na Nastavení a okno Nastavení se pod ním objeví. Přejděte na kartu Funkce her zleva od okna a nyní uvidíte konečný stav DirectX 12 vpravo, jak je znázorněno na obrázku níže:

Pokud zjistíte, že výše uvedené funkce nejsou k dispozici na vašem herním panelu Xbox, doporučujeme, abyste jej zkusili aktualizovat prostřednictvím Microsoft Store.

Podporovaný hardware pro DirectX 12 Ultimate

Společnost Microsoft také sdílela široké spektrum podporovaných grafických karet pro DirectX 12 Ultimate. Pokud máte některý z následujících hardware, neměli byste mít problém s nejlepším multimediálním na počítači nejlepší multimédia:

 • Série AMD Radeon RX 6000
 • Série Nvidia Geforce RTX 30
 • Série Nvidia Geforce RTX 20

Zavírací slova

Dříve Microsoft uvolňoval DirectX jako samostatnou entitu. Nyní je však k dispozici a pravidelně aktualizován prostřednictvím funkce Windows Update. Proto, pokud jste hardcore hráč, pak se už nemusíte starat o to, že DirectX bude aktuální, a zaměřit se na to, které GPU a PC pro upgrade pro optimální multimediální zážitek.

Jak stáhnout aktualizaci DirectX v systému Windows 10, 11

Microsoft DirectX je sada technologií určených k tomu, aby se počítače založené na Windows staly ideální platformou pro spuštění a zobrazování aplikací bohatých na multimediální prvky, jako je plnobarevná grafika, video, 3D animace a zvuk. DirectX zahrnuje aktualizace zabezpečení a výkonu spolu s mnoha novými funkcemi napříč všemi technologiemi, ke kterým lze přistupovat pomocí aplikací pomocí API DirectX API.

Tato příručka poskytuje přehled stahování, instalace a aktualizace DirectX na počítači se systémem Windows 10.

Různé způsoby aktualizace DirectX v systému Windows

Než se naučíme, jak aktualizovat DirectX, je nezbytná znalost jeho současné verze. Chcete.li získat verzi DirectX, postupujte podle níže uvedených kroků:

Jak znát verzi DirectX

 • Stiskněte Windows S a do krabice zadejte dxdiag.
 • Vyberte nejlepší výsledek vyhledávání.

Jakmile máte číslo verze DirectX, postupujte podle níže uvedených kroků a aktualizujte jej.

Aktualizujte DirectX na Windows 10 PC

Nyní, když víte, že verze DirectX je zastaralá, postupujte podle těchto kroků a aktualizujte ji.

Poznámka: Protože pro Windows 10 není k dispozici samostatný balíček, budeme jej moci aktualizovat prostřednictvím Windows Aktualizace.

 • Stisknutím Windows I otevřete okno Nastavení.
 • Klikněte na Aktualizovat zabezpečení.
 • Vyberte Windows Aktualizace Klikněte na Zkontrolujte aktualizace.
 • Počkejte, až Windows spustí skenování a zkontrolujte aktualizace.
 • Pokud existují, budete informováni. Chcete-li je nainstalovat, postupujte podle pokynů na obrazovce. Tím se aktualizuje verzi DirectX na Windows.

Takto můžete aktualizovat DirectX na Windows 11. Doporučujeme, abyste udržovali ovladač zařízení aktualizován. Advanced Driver Updater je jedním z důvěryhodných a spolehlivých nástrojů pro aktualizaci ovladačů.

Bezplatná verze bude aktualizovat jeden ovladač najednou, zatímco zaplaceno umožňuje aktualizaci všeho a také přichází s 2měsíční zárukou zpětného zájmu peněz.

Tip spisovatele. nejlepší software pro aktualizaci ovladače pro aktualizaci ovladačů zařízení

Chcete.li toho dosáhnout, můžete použít Advance Adwater ovladač. Aniž byste ztráceli čas nebo požádali vás o poskytnutí jakýchkoli informací, nástroj detekuje zastaralé ovladače a zobrazí kompatibilní aktualizace. Také vám to ušetří před stahováním nesprávného ovladače. Chcete.li použít Advanced Driver Apdater, postupujte podle těchto kroků:

 • Pokud jste uživatelem zdarma, klikněte na odkaz Aktualizace ovladače naproti každému ovladači a aktualizujte je individuálně. Pokud jste však registrovaným uživatelem, můžete kliknout na tlačítko Aktualizovat vše a aktualizovat všechny zastaralé ovladače zařízení a využívat výkon PC bez závady.
 • Chcete.li ušetřit změny, musíte restartovat počítač. To pomůže vidět rozdíl ve výkonu PC a způsob, jakým zařízení interaguje s počítačem.

Aktualizujte DirectX na Windows PC

Takto si můžete stáhnout nejnovější verzi Direct X prostřednictvím aktualizace Windows. Kromě toho, abyste udrželi všechna zařízení v provozu při optimálním výkonu a vyhnuli se čelení BSOD nebo jakýmkoli problémům s připojením, můžete použít Advanced Driver Updater k aktualizaci ovladače. Doufáme, že zjistíte, že informace, které jsme sdíleli, je užitečné, a použijete je k aktualizaci DirectX, čímž se vyhýbáte jakýmkoli problémům při hraní her na PC.

Zanechte prosím svou zpětnou vazbu v комментари и мнения в už sekce.

Doporučeno-

Spisovatel UX, který miluje vysvětlení technických detailů jasným, ostrým a stručným způsobem. Miluje psaní o technickém odstraňování problémů, jak na to, recenze produktů atd. Ve svém volném čase miluje čtení, meditace a cestování.

Jak aktualizovat DirectX v systému Windows 10/11

Mít aktuální DirectX je nezbytné pro provoz jakýchkoli multimédií, zejména pro hraní her na operačních systémech společnosti Microsoft.

Tato příručka vám ukáže, jak zkontrolovat aktuální verzi DirectX na počítači a poskytne vám snadno sledovatelné kroky o aktualizaci svého přímého. Je to relativně snadná oprava, takže připevněte kabely konektoru SATA a nechte se ponořit přímo dovnitř.

Jak zkontrolovat svou aktuální verzi DirectX

Než aktualizujete svůj DirectX, ujistěte se, která verze je aktuálně nainstalována. Některé počítače, které používají starší GPU, nebudou podporovat DirectX 12, takže je nezbytné vědět, která generace DX12 ke stažení předem.

Kroky k zobrazení vaší aktuální verze jsou:

 • Otevřete nabídku Start Windows
 • Ve vyhledávacím panelu zadejte „dxdiag“ a stiskněte klávesu Enter
 • V okně „Systémové informace“ hledejte verzi „DirectX.“

Výše k přímémux 3 můžete vidět generování přímého. Stejné kroky ke kontrole vaší verze DirectX Požádejte o Windows 8 nebo Windows 7.

Ve výchozím nastavení DirectX 11.3 a 12 přicházejí předinstalovány s operačními systémy Windows 10.

Jak stáhnout a aktualizovat DirectX 12

Existují dva způsoby, jak aktualizovat DirectX 12 na Windows. Prvním z nich je stáhnout jej ručně z oficiální stránky podpory softwaru Microsoft.

Chcete.li nainstalovat software po stahování, postupujte podle těchto kroků:

 • Přejděte na složku „ke stažení“ a klepněte pravým tlačítkem myši na instalační program DirectX.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte Spusťte jako správce.
 • Poskytněte nezbytná oprávnění a začněte nainstalovat.
 • Po instalaci restartujte počítač a použijte nové efekty.

Druhým způsobem instalace DirectX 12 je nutit Windows aktualizovat váš operační systém.

Zde je, jak zajistit, aby váš počítač Windows provozoval nejnovější dostupnou verzi softwaru.

 • Klikněte na nabídku Start
 • Klikněte na nastavení, umístěné na pravé straně panelu
 • Klikněte na aktualizaci a zabezpečení
 • Klikněte na Zkontrolujte aktualizace a nainstalujte jakékoli probíhající aktualizace Windows

Po instalaci aktualizací restartujte svůj počítač a zkontrolujte novou verzi DirectX s kroky, které jsme vám ukázali dříve, abyste ověřili, že je aktualizován.

Nainstalujte DirectX v nouzovém režimu

Pro nepřímo aktualizaci DirectX je to, jak donutit Windows a provést manuální aktualizaci softwaru na nejnovější verzi operačního systému Windows.

Pokud máte potíže s instalací DirectX, zkuste spustit okna v nouzovém režimu. Zde je návod, jak to udělat:

 • Otevřete nabídku Start Windows
 • Umístěte se nad šipkou vedle „Vypnutí“ v pravém dolním pravé straně nabídky
 • Držte klávesu Shift a poté klikněte na „Restartovat.“
 • Budete uvítáni modrou vyskakovací obrazovkou (nebojte se, není to tak modrá obrazovka)
 • Klikněte na „Odstraňování problémů“ a vyberte Advanced Možnosti
 • Klikněte na nastavení spuštění a stiskněte restart

Důvod spuštění instalátoru DirectX v nouzovém režimu je to, že režim bezpečného režimu způsobuje výchozí nastavení továrny a může pomoci s problémy s kompatibilitou. Jiný software, který vám zabrání v instalaci nově stažených internetových souborů, jako je antivirový software.

Odinstalace DirectX

Odinstalace DirectX 12 není možné, protože je součástí primárních výchozích souborů operačního systému, které přicházejí s Windows. Je nezbytné pro správné provozování mnoha aplikací.

Předpokládejme, že máte problémy s herními aplikacemi souvisejícími s softwarem. V takovém případě je nejlepší možností aktualizovat vaše ovladače GPU místo pohrávání s různými verzemi DirectX.

Náš kompletní průvodce můžete vidět pro aktualizaci NVIDIA i AMD GPUS.

Po aktualizaci ovladačů GPU se ujistěte, že ovladače monitoru jsou aktuální.

Požadavky na systém a hardware pro spuštění DirectX 12

Pokud je váš operační systém Windows 7 nebo novější, můžete spustit DX12, pokud jej váš GPU podporuje.

DirectX 12 je v současné době pro psaní tohoto článku podporováno všemi grafickými kartami NVIDIA postavenými na architektuře Kepler, Maxwell, Pascal, Turing a Ampere. Jinými slovy, jakákoli GPU, která má jméno, které začíná jako 600, 700, 900, 1000, 2000, 3000.

Všechny GPU jsou novější pro AMD a řada 77xx plně podporuje DX12.

Vezměte prosím na vědomí, že DirectX12 není k dispozici pro žádné stolní počítače nebo notebooky Apple, které provozují Mac OS. Je přísně ve vlastnictví společnosti Microsoft a vyvíjí se výhradně tak, aby běžel na Windows. V závislosti na předběžných aktualizacích může být k dispozici pro některé verze Linux.

Verze Windows nekompatibilní s DirectX 12

Jakékoli verze Windows, včetně nebo novějších než Windows 7, mohou spustit DX12, ale všimněte si, že některé tituly nemusí správně běžet na Windows 7 s verzí DirectX 12. Technicky to také podporuje Vista, ale nepoužívejte prosím Vista; Žádný člověk si tento trest nezaslouží.

Pokud čelíte problémům s kompatibilitou, spusťte hru na Windows 7 s DirectX 12 a místo toho použijte DirectX 11.

Výhody upgradu na DirectX 12

DirectX se může pochlubit působivým přestupkem představení nad starší generací. DirectX 11, zejména v optimalizaci účinnosti energetiky a zvýšení výkonu surového výkonu.

Odhaduje se, že DX12 je přibližně o 50 procent rychlejší než DX11. Jinými slovy, měli byste se vždy snažit mít DX12, protože je to doslova jako získat bezplatnou upgrade GPU. Možná je čas upustit legendární GTX 550-TI a místo toho se rozhodnout pro novější GPU.

Třetí výhoda DX12 souvisí s optimalizací a stabilitou hry. Mít DX12 vám dává zpětnou kompatibilitu se všemi tituly, které byly vyrobeny pro běh na starších verzích DirectX, takže se nemusíte bát, že stále můžete běžet a používat emulátory pro hry z minulosti na něm.

souhrn

Jsem technický spisovatel, hardwarový nadšenec a programátor. Asi před 10 lety jsem začal psát, jak na to. Když nepíšu technický obsah, moje vášně zahrnují makro fotografii, tanec a budování nového softwaru. Nic nepřekoná ten pocit, když někdo snadno vyřešil své technické problémy díky dobře napsanému článku o řešení problémů. Mým cílem je poskytnout čtenářům nejlepší informace poskytované zábavným a vtipným způsobem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS