Distribuovat Wi-Fi na inteligentní televizi

Distribuce internetu z telefonu do televizorů Samsung, LG, Sony-how sdílet Wi-Fi

Ne každý ví, jak nasadit Wi-Fi z telefonu do nové televize. U starších modelů je bezdrátová síť připojena přes USB prostřednictvím internetového kabelu. V tomto případě je rychlost dosažena maximální, protože síť je přenášena přímo.

Moderní televizní zařízení mají funkci připojení Wi-Fi. Můžete jej získat prostřednictvím domácího internetu nebo mobilního telefonu. To však lze provést pouze pomocí moderních zařízení. Při nákupu televize proto musíte podívat na všechny jeho funkce, zjistit, zda televizor může přijmout a distribuovat Wi-Fi.

Zajímavý! Při absenci jiných schopností je internet v televizi distribuován telefonem prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth.

Televizní zařízení může být Sony, LG, Samsung. Výrobce nezáleží na tom-vaše zařízení musí podporovat Wi-Fi. Poté bude připojení k internetu fungovat bez problémů. Není obtížné přenést Wi-Fi ze smartphonu do televizoru, protože to musíte provést malou instrukci.

Jak připojit síť k zařízení s inteligentní televizí přes Wi-Fi?

Po nastavení distribuce internetu zbývá připojit inteligentní televizi k síti. V tomto článku zvážíme proces připojení na populárnějších modelech Samsung. Spojení:

 • Stiskněte tlačítko nabídky na dálkovém ovládání nebo samotné televizi.
 • Nabídka Nastavení se otevře, vyberte v nich položku „Síťové“ a poté „Nastavení sítě“.
 • Na obrazovce se zobrazí okno, kde budete muset vybrat typ připojení, vybrat bezdrátové připojení a kliknout na.
 • Inteligentní televize začne hledat a poskytne seznam dostupných sítí.
 • V něm najdeme svůj vlastní telefon, působí jako router. Zadejte dříve nainstalované heslo a připojte se.
 • Všechno, televizor je připojen k internetu, klikněte na „OK“.

Na jiných televizních modelech je připojení charakterizováno pouze názvem bodů v nastavení.

Jak připojit televizi k internetu?

Po nakonfiguraci přístupového bodu v telefonu můžete přejít k postupu připojení k televizoru. Instrukce:

 • Na dálkovém ovládání TV (nebo samotného v televizi) stiskněte tlačítko „Nabídka“;
 • V seznamu, který se objeví, vyberte „Síť“. „Nastavení“;
 • Vyberte typ připojení. bezdrátové připojení. Smart TV začne hledat aktivní připojení a nabídnout majiteli seznam nalezených;
 • Ze seznamu vyberte nezbytný název smartphonu, zadejte data, která byla generována nebo nastavena uživatelem při aktivaci;
 • Potvrďte zadaná data.

Algoritmus připojení je relevantní pro všechny moderní televizní přijímače, název položek může být nekonzistentní.

Připojení televize s internetem přes Bluetooth

Algoritmus připojení je relevantní pro všechny moderní televizní přijímače, název položek může být nekonzistentní.

Distribuovat provoz prostřednictvím připojení Bluetooth:

Po nakonfiguraci přístupového bodu v telefonu můžete přejít k postupu připojení k televizoru. Instrukce:

Na telefonech s operačním systémem Windows Phone 8 můžete také distribuovat Wi-Fi. Chcete.li to provést, otevřete nastavení telefonu a přejděte do sekce „General Internet“.

Dále otevřete část „Modem a přístupový bod“. Pokud neexistuje žádná sekce s přesně názvem, podívejte se na sekce s podobnými jmény. Sekce, kterou potřebujete, může být nazývána „Modem Mode“, „připojení připojení bodu“, „modem“ nebo jen „přístupový bod“.

Ve stejné části Nastavení se zobrazí název přístupového bodu Wi-Fi a heslo pro připojení.

Je možné získat přístup k distribuci prostřednictvím Bluetooth?

Internet můžete dát prostřednictvím Bluetooth. Takové spojení je velmi pomalé a má malý rozsah akcí, ale spotřebovává méně nabití baterie. Chcete.li distribuovat internet přes Bluetooth, budete potřebovat:

 • Otevřete stejný bod nastavení, kde jste zapnuli distribuci.
 • Zapněte funkci „Modem Mode Bluetooth“.
 • Poté musíte zapnout Bluetooth na jiné zařízení a konjugát: to znamená, vyberte nezbytná zařízení v seznamu dostupných zařízení a připojte se. Poté má váš televizor nebo jakékoli jiné zařízení přístup k internetu.

Naučili jsme se tedy, jak propojit přístupový bod na různých modelech telefonu a jak používat smartphone jako router pro chytré televizi. Po připojení můžete sledovat video na YouTube přímo z televize a také používat sociální sítě a různé služby.

distribuovat, wi-fi, inteligentní, televizi

Televizory, které jsou dnes vydávány, jsou schopny přenášet obrázek s vysokou kvalitou, připojit se k síti, provádět další funkce. Jednou z důležitých možností je Smart TV. Ale abyste se k tomu připojili, potřebujete internet. Obvykle používejte Wi-Fi, který je přenášen domácí sítí. Pokud není v domě, je Wi-Fi rozdáván na televizi telefonem.

Možné problémy s distribucí Wi-Fi

Distribuovaná síť není zobrazena v seznamu dostupných

V některých případech nemusí být bezdrátová síť zobrazena v televizi. Pak musíte zadat název sítě ručně a připojit se tímto způsobem.

distribuovat, wi-fi, inteligentní, televizi

Můžete se také pokusit vypnout a vypnout samotnou televizi a také restartovat přístupový bod na telefonu.

V extrémních případech budete muset resetovat nastavení televize do továrny. To se provádí následovně:

Vytvoření přístupového bodu Wi-Fi na smartphonu Android

Distribuovat Wi-Fi z telefonu do televize pro gadgety pracující v systému Android je docela jednoduché. V nastavení nabídky na smartphonu a televizi by mělo být provedeno několik manipulací.

Důležité! V závislosti na modelu mobilního gadgetu a verzi operačního systému se název položek nabídky může podrobně lišit, ale význam provedených akcí provedl stejné.

 • Na telefonu musíte otevřít režim Nastavení. Na ploše gadgetu se štítek nastavení odráží grafickým obrázkem zařízení.
 • V nabídce, která se otevírá, musíte přejít na kartu „Bezdrátová síť“. Alternativní názvy. mobilní data/bezdrátové připojení atd.D.
 • V nabídce bylo otevřeno pro přechod na položku „Modem Mode“. Může být také nazýván „Access Point and Modem“.
 • Otočte přepínač na polohu „inkluzivní“
 • Systém obvykle zobrazuje hodnoty parametrů „přístupový bod“, „typ šifrování“, „heslo“, „automatické vypnutí s nečinností“.
 • Zkontrolujte hodnoty a v případě potřeby nastavte hodnoty parametrů by měly být prostřednictvím bodu „Nastavení přístupového bodu“.

Po těchto manipulacích je telefon připraven k přenosu přístupu do jiných zařízení Wi-Fi. Chcete-li připojit LG TV nebo televizní přijímač jiné značky do sítě, musíte v nastavení zařízení v části „Síť“ Aktivovat režim „připojení k síti Wi-Fi“. Vyberte název sítě a zadejte heslo jsou parametry, které jsou nastaveny při aktivaci přístupového bodu na smartphonu. Se správným vstupem hodnot se televizor připojí k mobilní síti přes Wi-Fi.

Když můžete rozdat internet

Za prvé, váš smartphone by měl být vybaven takovou funkcí, ale obvykle to není problém: téměř všechny moderní telefony mají a priori. Zároveň byste měli mít přístup k síti, konkrétně k tomu, o kterém se budete podělit. Tarif je s výhodou neomezený, jinak provozní rizika rychle končí.

distribuovat, wi-fi, inteligentní, televizi

Pokud je balíček vyčerpán, záleží dále na tarifu operátora, ale obvykle to znamená buď úplnou ztrátu přístupu do sítě, nebo účtuje dodatečný poplatek.

Další důležitý bod. někdy je distribuce internetu jednoduše blokována operátorem. V takové situaci nebude fungovat ani na sdílení přístupu.

V případě televize existují dvě další důležitější nuance:

 • Připojení k internetu je možné pouze u chytrých televizorů. Pokud tedy máte běžnou televizi, možná budete muset připojit další nastavení zařízení, které nahradí televizi celou „inteligentní“ funkčností.
 • Kromě toho by se televize měla být schopna připojit k Wi-Fi. To je realizováno prostřednictvím modulu postaveného.jako ve většině nových modelů) nebo prostřednictvím externího. Nezáleží na. hlavní věcí je, že taková možnost je v zásadě.

Jak zahrnout na Telefunken (Telefunin) a nakonfigurovat kanály?

Telefunin televizory fungují na Androidu, takže spojení s nimi je mírně odlišné:

 • Jdeme do nastavení zařízení.
 • Ve sloupci „Síťové připojení“ vyberte Wi-Fi nebo Ethernet, tj. Bezdrátové připojení nebo kabel.
 • Abychom se připojili přes Wi-Fi, jdeme do této sekce, televize si stáhne všechny nalezené sítě. Připojujeme se k vlastnímu, zadejte heslo. Všechno, nastavení je dokončeno.
 • Pro připojení kabelem provádíme drát, včetně jednoho konce zahrnutí do routeru, a druhý v televizi. Ve sloupci Ethernet vyberte naši síť, připojíme se k ní.

Na tyto modely je také možné připojit pomocí přístupového bodu telefonu nebo notebooku. O dalších funkcích, jako jsou WPS nebo Plug and Access, zkontrolujte dokumentaci zařízení.

Nyní znáte mnoho způsobů, jak propojit Wi-Fi k televizi, dokonce i při absenci modulu Smart-TV nebo Wi-Fi. Vyberte metodu, která se vám líbí, a sledujte filmy nebo videa online přímo z televizní obrazovky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS