DVR s anti -radarským vozem jsou lepší

Recenze obsahuje nejlepší možnosti pro rekordéry automobilů. Seznam je na základě názorů uživatelů, odborníci na toto téma.

Top 11 DVR s radarovým detektorem

Nejlepší podpisový DVR s radarovým detektorem 2022 je samozřejmě inspektor Barracuda, to byl on, kdo se zamiloval do motoristů za jejich kvalitu, spolehlivost a malou cenu.

Inspektor Barracuda Design se vyrábí v klasickém stylu. Stavební materiál. plast s matným povlakem černé.

Displej zařízení má rozlišení 320 × 240 pixelů. Během pohybu zobrazuje aktuální rychlost vozu, obrázek z kamery a další údaje o situaci na silnici. V horní části je malý hledí, který zlepšuje přehled ve dne a zejména za slunečného počasí.

Anti.radar je anténa závěrky, která určuje signál komplexů Photovideo.fice porušení a předem upozorní řidiče o jejich dostupnosti. Citlivost senzoru je velmi vysoká, dokonce i přenosné kamery s mírným zářením detekují.

Bude také sloužit jako vynikající navigátor díky GPS a GLONASS Satellite Systems.

Tento model je sestaven v Jižní Koreji, což výrazně ovlivňuje úroveň montáže a komponenty použité v gadgetu. Napájecí adaptér je navržen pro 12 a 24 wattů, kvůli kterému lze použít nejen v automobilech, ale také nákladních vozidlech.

Konfigurace zahrnuje samotný inspektor Barracuda, upevnění na čelním skle, napájení zapalovače cigaret a dokumentaci papíru.

Profesionálové

 • Referenční poměr ceny a kvality
 • Pěkný vzhled
 • Jednoduché nastavení
 • Vysoce kvalitní video i v noci
 • Pravidelná aktualizace softwaru a základny

Minusy

nejlepší DVR 3 v 1 2022

Registraci 3 v 1. jedno z nejužitečnějších zařízení pro motoristy. Kromě jejich přímé povinnosti se tato zařízení mohou pochlubit přítomností vestavěného modulu GPS a radarovým detektorem. První vám umožní sledovat umístění, směr pohybu a rychlosti vozidla. Anti.Radar zase upozorňuje řidiče o přiblížení se k měřicím zařízením. Poté, co obdržel oznámení, bude mít motorista čas na ztrátu rychlosti tím, že se vyhne problémům s inspektorem. Ale které zařízení je lepší si vybrat? Pokud nechcete ztratit hodně času, výběr dobrého DVR 3 z desítek modelů, pak naše Top 12 pomůže najít odpověď na tuto otázku.

anti, jsou, lepší

Čím více funkcí zařízení podporuje, tím obtížnější je vybrat si ho. A ačkoliv nyní je na trhu prezentováno několik desítek dobrých DVR s anti.radarem a GPS, mezi nimi není tolik skvělých modelů. Pro toto hodnocení bylo vybráno 7 nejzajímavějších, když byly zohledněny, o nichž bylo bráno v úvahu:

 • Rozpočet průměrného motoristy.
 • Účinnost detekce radarů.
 • Pohodlí a spolehlivost upevňování.
 • Kvalita střelby v noci.
 • Rozlišení videa.

Také jsme věnovali pozornost času autonomní práce. Ano, nelze to být příliš velký, ale po 5-7 minutách by se také neměl sednout. Důležitými parametry jsou také rychlost systému, úhly matice a kvalita sestavy. Ve většině moderních DVR jsou však na správné úrovni. Pokud mluvíme o tom, která společnost je lepší přednost při výběru registrátorů vybavených radarovým detektorem, doporučujeme nejprve následující značky:

Jejich přímí konkurenti zastoupené Silverstone a Sho-Me, které jsou také zastoupeny v naší recenzi, nejsou méně atraktivní možnosti nákupu.

Roadgid X9 Gibrid GT

Roadgid X9 Gibrid GT je novinka značky, která zahrnuje maximum moderních funkcí a příležitostí pro pohodlí, zabezpečení a ochranu zájmů řidiče v obtížných silničních situacích. Jedno zařízení provádí provoz DVR, detektor podpisu radaru a GPS informátora.

Střelba se provádí v rozlišení FullHD, vestavěný senzor Sony IMX307 vám umožňuje dosáhnout vysoké kvality obrazu v různých podmínkách osvětlení. Vysoká detaily a jasnost rámu jsou zachovány i v noci, takže můžete snadno zvážit najednává auta, značky a znamení v záznamu. Široký angválový fotoaparát s úhlem pozorování 170 ° zachycuje obrázek z jednoho obrubníku do druhého a opravuje to, co se děje na všech pohybových pruzích.

Radarový detektor detekuje předem všechny typy kamer, včetně tichých radarů, jako je Shar a Slope nasměrovaných vzadu. Technologie podpisu přesně určuje typ signálu a odřízne falešné spouštěče z automatických dveří supermarketů a čerpacích stanic, slepých zón a tempomat nad jinými stroji a dalšími zdroji. Model poskytuje podrobnou databázi kamer Ruska, Evropy, Kazachstánu, Uzbekistánu, Gruzie, Arménie. Roadgid na svých webových stránkách aktualizuje informace o databázích kamer denně a ne jednou za měsíc, jako mnoho jiných výrobců automobilové elektroniky.

Vzhledem k dostupnosti modulu Wi-Fi a speciální mobilní aplikace můžete spravovat všechna nastavení videorekordéru jednoduše a pohodlně z smartphonu. Změňte pracovní parametry, kopírovat a odesílat soubory, aktualizovat databáze fotoaparátu a v kterémkoli vhodném čase. Roadgid X9 Gibrid GT je prezentován ve dvou úrovních obložení, jedna z nich zahrnuje druhou vodotěsnou kameru FullHD je možnost pro každého, kdo chce získat maximální kontrolu na silnici nejen dopředu, ale také za autem.

 • Přesný radarový detektor s podpisovým modulem;
 • Matrix Sony IMX307. vynikající kvalita střelby i v noci;
 • Wi-Fi modul a mobilní aplikace pro ovládání ze smartphonu;
 • Heat.rezistentní suprandensers;
 • Automatické nahrávání na parkovišti, když zasáhnete a detekujte pohyb v rámečku.

Daocam combo wi-fi 2ch

DAOCAM COMBO WI-Fi 2CH-A Twokanálový DVR s detektorem radaru s podpisem a vynikajícím denním a nočním natáčením v rozlišení plného HD. Vysoká kvalita videa, bez ohledu na úroveň osvětlení, je dosažena díky matici Sony IMX307, v důsledku toho se obrázek vždy ukáže být jasný a podrobný, aby zvážil vše potřebné na silnici. Pro zlepšení kvality obrazu za slunečného počasí existuje filtr CPL, který odstraňuje oslnění, odrazy a další defekty z jasného světla a také zlepšuje nasycení a kontrast. Kromě toho je model vybaven 3palcovým IPS špičkovým displejem. Balíček obsahuje druhou Full HD kameru: současně střílení na hlavní a zadní kameru vám umožní získat úplný obrázek o tom, co se děje na silnici, což bude výhodou při kontroverzní nehodě. Pro stabilní provoz DVR bez selhání a zamrznutí je zodpovědný výkonný procesor MSTAR. Spolehlivý magnetický držák se používá jako držák do držáku, který poskytuje rychlou a pohodlnou instalaci a odstranění zařízení.

Radarová část zařízení určuje tiché radary na slušné vzdálenosti, včas reaguje na stativy. Režim podpisu filtruje všechny možné rušení, takže zařízení neobtěžuje řidiče falešnými spouštěči. Wi-Fi slouží pro pohodlnou kontrolu nastavení a videozáznamů registrátora ze smartphonu prostřednictvím mobilní aplikace, stejným způsobem můžete aktualizovat databáze komor a podle podle komor a podle.

 • Vysoce kvalitní střelba v různých podmínkách osvětlení;
 • Druhá Full HD kamera;
 • Citlivý radarový detektor;
 • Krátké hlasové oznámení o kamerách;
 • Ochrana podpisu proti falešným dílům;
 • Zobrazení úhlu 170 °;
 • Stabilní práce bez selhání;
 • Dobrá hodnota za cenu a kvalitu.

Silverstone F1 Hybrid S-Bot

Myslím, že je to jedna z nejlepších možností cena = kvalita. Stále jsem se snažil vidět ostatní: Vybral jsem si, vybral jsem si, ale on je pochybný, tato cesta, tato svinstvo, dobře, a po několika dnech výběru přišla k tomu, že tato nejziskovější možnost.

 • Úhel sledování 135 °
 • S obrazovkou 3 ″
 • VEDION CYLICKÝ NAMĚSTNOST VIDEO 1920 × 1080 při 30 f/s
 • Foto režim, vestavěný mikrofon, Impact Sensor (G-Sensor), GPS
 • Práce z baterie
 • Podpora paměti microSD (microSDHC)
 • Pracovní teplota:.20. 70
 • Rozměry: 49x93x99 mm
 • Hmotnost: 190 g

Který DVR 3 v 1 je lepší koupit v roce 2021?

Nerozhodli se, jaký druh kombo zařízení koupit? Nejprve se zabývejte firmami, které jsou v CIS považovány. Na základě těchto úvah již zabrání chybám. Jinak můžete důvěřovat názoru odborníků. Pokud jde o naše závěry:

anti, jsou, lepší
 • Dobrý rozpočet Combo-Device-Artway MD-107 podpis;
 • Vynikající DVR 3 v 1 (cena/kvalita). Axper Combo Hybrid 2ch WI;
 • Cool Modern Device: Trendvision Axper Combo Hybrid 2ch WI;
 • Nejlepší DVR s radarovým detektorem je Artway MD-105 3 v 1 kompaktní.

Seznam je pouze shrnutí výsledků. Na trhu je mnohem více hodnějších produktů a každý vyžaduje podrobnou studii.

Srovnávací tabulka

Umístěte hodnocení hodnocení/názvu hodnocení cenového rozpětí,
Nejlepší modely s GPS
Inspektor Scat SE (Quad HD), GPS, GLONASS 99 ze 100 Od 17 800 do 19 980
Roadgid X8 Gibrid GT, GPS, GLONASS 92 ze 100 Od 11 990
Viper Combo Expert Signature, GPS, GLONASS 92 ze 100 Od 12 100 do 12 650
Sho-Me Combo iCombo, GPS, GLONASS 90 ze 100 Od 8 700 do 11 920
Mio Mivue i85, GPS 90 ze 100 Od 8 789 do 11 990
Nejlepší modely s 2 kamerami
Roadgid Premier 2ch, 2 kamery, GPS, GLONASS 94 ze 100 Od 17 990
Fujida Karma Duos, 2 kamery, GPS, GLONASS 92 ze 100 Od 14 999
Artway MD-165 Combo 5 in 1, 2 kamery, GPS 90 ze 100 Od 7 990 do 11 990
Vizant 751 GPS, 2 kamery, GPS 82 ze 100 Od 2 900 do 10 490
Axper Combo Hybrid 2ch WI, 2 kamery, GPS, GLONASS 80 ze 100 Od 13 640 do 13 999
Nejlepší modely s nočním režimem
XPX G575-STR, GPS 99 ze 100 Od 7 990 do 10 050
Podpis ibox combo f5 (plus), GPS, GLONASS 90 ze 100 Od 9 999
Sho-Me-Me Drive Signature GPS/GLONASS, GPS 90 ze 100 Od 9 700 do 13 600
Artway MD-105 Combo 3 in 1 Compact, GPS 86 ze 100 Od 6 505 do 8 900
Parkprofi Evo 9000, GPS 86 ze 100 Od 5 285 do 7 490

V naší vrcholu jsme shromáždili nejlepší modely z různých cenových kategorií. Existují možnosti rozpočtu s minimálním počtem funkcí a Real se kombinuje z prémiového cenového segmentu. Při vytváření tohoto vrcholu jsme vzali v úvahu nejen technické vlastnosti modelů, ale také recenze zákazníků týkající se konkrétní možnosti.

Prezentovaný model DVR je velmi snadné se připojit k smartphonu a počítači pomocí Wi-Fi. Kromě toho je zařízení vybaveno vytvořeným modulem LTE. Model má 2 kamery. Z tohoto důvodu je zajištěna maximální kontrola situace na silnici a v interiéru automobilu. Střelba obou kamer se provádí ve vysoké kvalitě. Rozlišení kamer je 1920 x 1080 a úhel pozorování je 139 stupňů. Rychlost natáčení hlavní komory je 60 snímků za sekundu a další. 30 snímků za sekundu. Kromě toho se v celém záznamu zaznamenávají čas a datum střelby.

Plus prezentovaného zařízení je vybaven velkým počtem dalších funkcí. Patří mezi ně: GPS modul pro sledování trasy a rychlost vozidla, 3. Senzor G-Shock, hlasové tipy pro ovladač a samoagnostický systém.

Specifikace:

Divák M84 Pro 15 v 1

Hodnocení odborníků: 9.7/10
Recenze majitele
Kamery s vysokou kvalitou, přední, že záda. Používám navigátor ve městě. Všechno mi vyhovuje. Opravdu jsem se nekontroloval na dálnici, ale myslím, že se to ukáže dobře. Kvalita odpovídá. Samozřejmě velké zařízení! 7 palců. Koupil jsem si pro Uaz Patriot, takže pro mě jen. Zadní kamera dobře vzlétne. Jsem zcela spokojen s autoplaneem, shromážděným s vysokou kvalitou, ne hraní. Funkce je dobrá, je tu vše, co potřebuji, existuje dokonce něco, co nepotřebuje.

Tento DVR je vybaven podrobným střelbou a širokým úhlem sledování. Přítomnost super nočního vidění super nočního systému. Kromě toho má zařízení GPS informace o všech policejních kamerách. Databáze je aktualizována automaticky. Zařízení má navigační satelitní systém GPS. Z tohoto důvodu jsou na zařízení k dispozici jakékoli online a offline karty bez internetu.

Systém asistence řidiče zahrnuje systém ADAS a také asistent parkování v zadní komoře. Součástí zařízení je zadní HD kamera s ochranou proti vodě. Synchronně natáčení ze dvou kamer a uložených na paměťové kartě. Přítomnost aplikací kopce vám umožní zobrazit video na smartphonu online.

Existuje také systém zabezpečení a monitorování. Pokud je spuštěn snímač dopadu, oznámení, segment videa a souřadnice automobilu dorazí do smartphonu. Zařízení je vhodné pro jakékoli auto. Zařízení je jednoduše nainstalováno na čelním skle nebo panelu, zatímco registrátor nebude zasahovat do kontroly. Hands Free System funguje přes Bluetooth. Intenzita je menší a oznámení je plně prezentováno v ruštině.

Specifikace:

70mai Dash Cam Pro Plusrear CAM SET A500S-1

Hodnocení odborníků: 9.6/10
Recenze majitele
Je tu vše, co potřebujete. Dobrá kvalita střelby. Řidič je asistent: ovládání v proužku, pohyb v potoku (když se dotkne ze semaforu), vzdálenost k pěšímu stroji dopředu. Mnoho dalších funkcí, které zlepšují kvalitu videa při nahrávání a reprodukci. Rychlost automobilů a souřadnic je stanovena na obrazovce. Lze nainstalovat pro zrcadlo, aby nedošlo k porušování nových pravidel provozu. Upevnění je spolehlivé, sada má rezervu pro přeskupení, pokud je to nutné. Komunikace s telefonem prostřednictvím vytvořeného rekordéru Wi-Fi.

Tento model zabírá jedno z předních míst mezi jinými modely Xiaomi. 5 megapixelů je vloženo do zařízení 5 megapixelových matice Sony IMX335. Je zálohován zvláště „inteligentní“ 3D technologickými algoritmy WDR a WDR. Z tohoto důvodu je udržována jasnost každého snímku. Kromě toho je expozice regulována, hladina hluku je snížena a je poskytnuta optimální úroveň obrazového kontrastu.

Na výstupu vám prezentované zařízení umožňuje sledovat obrázek v maximálním rozlišení. Registrátor je schopen uložit rychlost pohybu stroje na řadu videa a je také vázán na oblast. Zařízení bere všechny informace z vestavěného modulu GPS. Při připojení smartphonu k registru prostřednictvím Wi-Fi je možné sledovat celou trasu automobilu pomocí automobilu pomocí značkové mobilní aplikace.

Specifikace:

Jak si vybrat dobrý DVR s radarovým detektorem?

Je důležité se zde nemýlit a zohlednit všechna důležitá kritéria. Na trhu je prezentována široká škála modelů a výhody se často rozlišují v charakteristikách, o nevýhodách mlčí. Představujeme skutečně nejlepší modely v tomto hodnocení a jejich testování a výběr byly provedeny podle určitých kritérií.

 • Velikost obrazovky;
 • Designové vlastnosti;
 • Počet kamer a úhel pozorování;
 • Různé matice;
 • Přítomnost modulu Wi-Fi;
 • Metody napájení a zda existuje vaše vlastní baterie;
 • Další funkce.

Velikost obrazovky

Délka obrazovky je velmi důležité, protože to překládá obrázek. Stojí za to vzít v úvahu individuální vnímání dva palce, bude pro někoho stačit a někdo nebude stačit pro někoho. Standardní velikost diagonální obrazovky je 3 palce. tento indikátor je nejběžnější. Existují však DVR s menším rozlišením, které se obvykle vyskytuje ve světle kompaktních modelech nebo v segmentu rozpočtu. Poměrně velké obrazovky jsou prezentovány v zrcadlových modelech. od 5 palců a dalších.

Designové vlastnosti

 • Zrcadlo.Jedná se o zařízení vyrobená ve formě zrcadel salonu zadního.zobrazení automobilu a má postavenou.v širokoúhlém fotoaparátu pro prohlížení prostoru před strojem. Zařízení je automaticky zapnuto, když je spuštěno zapalování automobilu a video s vysokou jasností na paměťové kartě nainstalované v zařízení.
 • Modely 3 v 1 nebo 2 v 1-to jsou kombinované registry, které kromě radarového detektoru mají další další funkce. Například zařízení 3 z 1 jsou vybavena GPS a Wi-Fi a 2 v 1 mohou obsahovat jeden z těchto modulů. Toto je důležitý bod, který určuje celkovou funkčnost a ergonomicitu zařízení.

Počet kamer

Velké pokrytí prostoru pro natáčení videa a jeho kvality je určeno počtem kamer a šířkou úhlu pozorování. Nepochybně. čím více kamer, tím lepší, ale výrobci vzali v úvahu nejen možnost střelby, ale také kompaktnost zařízení. DVR s radarovým detektorem jsou standardně vybaveny jednou nebo dvěma kamerami. Úhel pozorování by měl být mírně velký, protože příliš působivá šířka s malou obrazovkou poskytne natažený obrázek. Relativně dobrý přehled lze získat ze 140 stupňů a vyšší, ale 170 ° je považováno za nejlepší ukazatel.

Typ matice

Jedním z nejdůležitějších kritérií pro výběr videorekordéru s radarovým detektorem je rozlišení matice, protože tento parametr zajišťuje vysoce kvalitní střelbu a jasnost obrazu. Pro zajištění poměrně kvalitního videa je dostatečná matice s rozlišením 2,1 MP nebo 1920×1080 nebo vyšší. To znamená, že většina zařízení, dokonce i v levném segmentu, může zaručit, že dobré modely obrazu v matici jsou uvedeny v rozsahu 4 pixelů a vyšší.

Přítomnost modulu Wi-Fi

Možnost bezdrátového připojení k internetu je téměř ve všech moderních modelech. Toto kritérium je důležité a je jedním ze znaků funkčnosti zařízení. Modul Wi-Fi vám umožňuje číst informace z jiných kamer, připojit se k počítači, notebooku nebo jakémukoli mobilnímu zařízení pro přenos dat nebo natočení video souborů.

Metody napájení a zda existuje vlastní baterie

Jsou poskytovány tři hlavní typy energie. z automobilové sítě On.board, vlastní baterie nebo kondenzátoru. Je zde jasné, že čím více metod, tím lepší. Samostatně stojí za to zdůraznit přítomnost baterie. je to pohodlné a ekonomické. Moderní modely 2021-2022 jsou většinou jejich vlastní baterie, ale při nákupu stojí za to věnovat pozornost svým kapacitním charakteristikám. Optimální objem baterie je 400 mAh a výše.

Další funkce

Při výběru je vhodné vzít v úvahu absolutně vše, co může DVR obsahovat, a vybrat si optimálně vhodné pro sebe.

Například technologie SpeedCam je funkcí varování řidiče o dostupnosti komor pro kontrolu rychlosti, silniční policejní sloupky a další věci. Princip provozu je určit vaši pozici GPS a varování před konkrétním objektem na úkor informací z dostupné základny, kterou jste nainstalovali na DVR.

Samostatně stojí za to zdůraznit další důležitá kritéria, která jsou další, ale důležitá a užitečná:

 • Různé senzory. rány, pohyby rukou;
 • Schopnost nahrávat video při vypnutí energie;
 • Napište do samostatného souboru;
 • Hlasové tipy;
 • Různé možnosti upevnění. sací poháry, magnety.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS