El Androide Libre. Samsung Galaxy A 02

El Galaxy A02 es el nuevo teéfono de Gama de Entrada de Samsung, que destaca por su ennorme batería que le da una gran autonomía.

Samsung Presentaba hace un par de semanas su primera gama alta para este año, los galaxy s21, una gama lalada a ser Un éxito en españa. El Fabricte nos deja ahora con su nuevo móvil de Gama de Entrada, El Galaxy A02. Este nuevo teéfono se sitúa de Del segmento más económico de la Marca.

El Samsung Galaxy A02 es un un modelo muy parecido al a02s que la Marca Presention A finaes de 2020. Nos encontramos ante un smartphone barato, que destaca sobre todo por la enorme capacidad de su batería, que hará que podamos disfrutar del mismo sin preocupación alguna.

Cacterísticas Samsung Galaxy A02

 • Pantalla:
 • Tamaño: 6,5 Pulgadas.
 • Resolución: HD.
 • Tipo: TFT.
 • Hlavní senzor: 13 mpx f/2.0
 • Makro: 2 MPX f/2.4.
 • 5.000 mAh.
 • Senzor de huellas boční.
 • USB-C.

Sencillo y con gran batería

Este Nuevo Samsung Galaxy A02 Presenta El Mismo Diseño Que El A02S, Con Un Panel Tft de 6,5 Pulgadas de Tamaño, Con Un Notch en de gota de agua en el mismo. Este panel Infinity-V de la firma tiene una resolución HD, Modesta, Pero Que Cumple Deste de Este segmento de Mercado. La Cámara frontální ES DE 5 MPX.

La Batería de 5.000 mAh de Capacidad es el aspectto más destacado en este teéfono. Una Gran Capacidad, que Promete Una Buena Autonomía Si Tenemos en Cuenta Las Espeifificanes de Este dispositivo de la Marca. Como cabe esperar en la Gama más Mos Modesta en Android, žádný tenemos carga rápida en este teléfono. El Procesador es descococido, sólo se menciona que tiene cuatro núcleos a 1,5 GHz de Velocidadadadad.

En la Trasera del Galaxy A02 nos encontramos con dos cámaras, una menos que el galaxy a02s, teraký syn Las Mismas Cámaras: Sensor Principal de 13 mpx y un senzor makro de 2 mpx. Cámaras Modestas, Pero Que ProMeten Cumplir bien en este caso, sin demasiados alardes.

Precio y disponibilidad

Samsung no ha dado datos sobre cuándo podremos comprar este galaxy a02 es españa, ni el precio que tenrrá. Este dispositivo se lanza en una versión única de ram y almacenamiento, en colores azul, gris, negro y rojo (džínovina modrá, džínovina šedá, džínová černá y džínová červená).

Teniendo en cuenta que el a02s tiene un precio de 150 eur y este nuevo model es algo más modesto, lo normal seria que suresio se sitúe de los 150 eur, pero esperamos a más noticias por parte de Samsung.

Recenze-Samsung Galaxy A02s: Konec konců ne tak vstupní úroveň

Právě jsme zkontrolovali Galaxy S21 Ultra, ale nyní se podíváme na smartphone na základní úrovni společnosti. Samsung Galaxy A02s má také docela pěkné jméno. jako Anime Mecha Bot.

Kromě toho je naše recenze smartphonu na základní úrovni, Galaxy A02S. Ve skutečnosti to ve skutečnosti není taková úroveň.

androide, libre, samsung, galaxy

Projdeme celkem 6 bodů, stejně jako to, jak také kontrolujeme další telefony.

Design

Počínaje designem. Vypadá to jako polykrystalická struktura s několika okrajovými vrstvami označenými jako linie. Celkově je elegantní design i pro smartphone na základní úrovni.

Existuje také několik různých barev. Pro nás zde v Malajsii je Samsung Galaxy A02s k dispozici pouze v černé a modré barvě.

Kamery

Měli bychom také zdůraznit neexistující ránu fotoaparátu, který je dnes pro smartphone docela vzácný.

Výřez fotoaparátu vypadá strašně hodně jako série chytrých telefonů Galaxy S20. a přestože zde jsou celkem 3 kamery, pouze dva z nich lze použít k fotografování.

Chcete.li se podívat na všechny obrázky pořízené s Samsung Galaxy A02s, podívejte se na video v horní části této stránky.

Obrazovka

Znovu zde nic neobvyklého. Je to 6.2palcová obrazovka PLS LCD-což je verze panelů IPS Samsung. Myslím, že také používá stejnou obrazovku jako Galaxy A12, protože má stejnou velikost, stejné rozlišení a také stejné rozostření pohybu při posouvání stránek.

Jas je také docela slušný, ale neočekává, že bude použitelný venku. hlavně kvůli odrazům obrazovky. Barvy vypadají dobře, i když se zdá být modré ve srovnání s Galaxy A12.

Životnost baterie

Jedno slovo. vynikající. Dostali jsme asi 16 hodin a 44 minut od našeho testu značky PC s baterií 5 000 mAh. To je úžasný.

Ale doba nabíjení však trvá 3 hodiny od 15% do 100% pomocí naší nabíječky Ugreen Gan. To je…. spíše pomalé.

brejle

Specifikace tohoto telefonu jsou však poměrně jednoduché. Přesný model, se kterým máme:

Je to docela základní, ale obecně je výkon poněkud v pořádku. Při stisknutí na tlačítko, ale celkově. stále přijatelné je mírné zpoždění, než se něco stane na obrazovce.

Zatímco měřítka se nepřekládají na uživatelský zážitek v reálném životě, můžeme sdílet informace, že Samsung Galaxy A02s trvá několik milisekund mezi klepnutím na něco na obrazovce a něco se zobrazí na obrazovce. Přesto se očekává u smartphonu této řady.

Software

A přichází softwarová verze. Používá jednu verzi UI Core verze 2.5 Na vrcholu Android 10, což znamená, že to vypadá a cítí se jako jedno uživatelské rozhraní, ale nemá jedno funkce UI, jako je panel Edge nebo Samsung Pay.

Ach, Galaxy A02s nemá ani skener otisků prstů. Existuje však rozpoznávání obličeje.

Cena

A konečně, cena. Zde v Malajsii máme pouze 4GB RAM 64GB úložiště na RM529. Někteří prodejci to dokonce prodávají tak nízko jako RM499, což je docela slušná cena.

Nyní, opět jako to, co jsme zmínili v naší recenzi Galaxy A12. vím, co si myslíte. na trhu jsou některé další telefony, které nabízejí lepší specifikace a výkon pro RM499. A znovu víme, na které telefony máte na mysli.

A já vám řeknu to samé znovu. uživatelský zážitek, který UI nabízí, je mnohem lepší a software je jedna věc, se kterou musíme všichni komunikovat, když odemkneme telefon.

Ještě jednou. záleží na tom, co upřednostňujete, když chcete získat smartphone.

Kde koupit? (Affiliate odkazy)

Jako naše stránka zde v NasileMakTech.com pro další zprávy a hloubkové recenze! Připojte se také k naší skupině pro bystré informace a memy!

Přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube!

androide, libre, samsung, galaxy

Samsung Galaxy A02, Lo más Básico del Fabricante incluye gran batería con un diseño renocible

La Gama Más Básica de Samsung Renueva Su Plantel de Teléfonos Con El Samsung Galaxy A02, Un Móvil Accesible Con Lo JustO Para Un Un USO Stabial. Pantalla de Gran Diagonal, Batería de Buen Tamaño y concias notorias, como la Ausencia de Essáner de Huellas.

Hablar de Samsung en 2021 Ekvivale a Mencionar Los Samsung Galaxy S21, Unos Telefonos que se sitúan en lo más alto del catálogo del Fabricante. Pero También Hay Vida en el otro extremo, el de los móviles más contenidos. Es ahí donde se sitúa la nueva propUesta del Fabricte Surcoreano: El Samsung Galaxy A02 Llega Para Ampliar Las Opciones A Quien Busca lo mas económico.

Ficha Técnica del Samsung Galaxy A02

32/64 GBTARJETA SD DE HASTA 1 TB

Ředitel: 13 megapixelů, f/1.9. Makro: 2 MP, f/2.4

Conectividad LTE, Dolby Atmos, Bandeja Triple: 2 Sims SD

Grande, Pesado y Con Esencia Samsung

No se pueden pedir grandes alardes smartphone OSN como el samsung galaxy a02 ya que ésa no es su guerra. Por Contra, El Teléfono Mantiene Un Aspectro Corricor, ofrece la resética Renocible en la Marca, se encuentra Disponible En Cuatro Colores destintos (Negro, Gris, Rojo y azul) y hace del plastico dominance.

La Pantalla Asciende A Las 6,5 Pulgadas con una resolución en Línea con la kategoria del teéfono: HD. Panel Tft Infinity-V Con Recorte Superior en forma de gota de agua, Ausencia de Lector de Huellas y Marcos generosos que no sólo engrosan las dimensions finále, También su peso. El Samsung Galaxy A02 Evena La Báscula Hasta los 206 Gramos.

En Términos de Captura Fotográfica el Samsung Galaxy A02 Hace Gala de Su Contención: Doble Cámara Trasera Con un senzor de 13 megapixels como princip; que Se ve acompaado con una cámara makro de 2 megapixeles. Por Delante SE aprecia la Cámara frontální de 5 megapixeles; Alojada Bajo El Marcado ‚Notch‘ de la Pantalla.

Otros Detalles Del Samsung Galaxy A02 Syn Su Gran Batería de 5.000 mAh (con carga ‚lenta‘), Dispone de Bandeja Sim Triple E Incluye Dolby Atmos.

Precio y disponibiliDAD del Samsung Galaxy A02

Descocemos de momento cuíndo se distribuirá el teléfono y qué precio llegará a los destintos mercados. Dada Su Catetoria, lo más lógico es que cueste menos de 150 eur, pero tenremos que esperar que samsung lo potvrzení.

Recenze Samsung Galaxy A02S-základní úroveň může také vypadat dobře

Samsung Galaxy A02s je smartphone bez ozdůbky s poutavým designem. Stojí to za vaše peníze? Pojďme to zjistit.

Cenově dostupný slušný displej překvapivě dobrý kvalita reproduktoru Jack pro sluchátka atraktivní design solidní výdrž baterie rozšiřitelný úložiště

Samsung Galaxy A02s je dobrý smartphone na základní úrovni, který bych doporučil lidem, kteří z jejich zařízení moc nepotřebují, nebo prostě potřebují sekundární.

Rozbalení Samsung Galaxy A02S

Obvykle bychom měli jednoduchý rozbalení pro každý produkt, který zkontrolujeme. Bohužel jsme obdrželi samotný smartphone pouze pro naši kontrolní jednotku. Můžete však očekávat, že v maloobchodním balíčku uvidíte alespoň následující položky:

 • Uživatelská příručka
 • Záruční karta
 • USB kabel
 • Nabíječka
 • Samotný chytrý telefon Samsung Galaxy A02S

Vzhled

Recenze Samsung Galaxy A02S. přední

Samsung Galaxy A02s je smartphone na základní úrovni, ale rozhodně to nevypadá jako jeden. Rozhodně má design, který nejen zapadá do dnešního světa, ale také vyniká v zařízeních stejného segmentu. Při pohledu na frontu máte 6.5palcový HD PLS IPS displej s rowdrop zářezem pro jeho selfie kameru. Rámy jsou relativně tenké, ale má trochu brada, protože spodní je nejvýznamnější.

Recenze Samsung Galaxy A02S. strany

Na levé straně máte pouze zásobník SIM, který sídlí v samotě. Pokud jde o pravou stranu, najdete tlačítko napájení a kolébky hlasitosti. Přesun na dno, máte jeden mikrofonní otvor. Nakonec na dně máte 3.5mm konektor pro sluchátka, další mikrofonní díra, port USB-C a mřížka reproduktoru.

Recenze Samsung Galaxy A02S. vzadu

Otočení dozadu a získáte největší vrchol designu Samsung Galaxy A02S. Získáte tento matný, texturovaný povrch s liniemi napříč. Má ten pocit polykarbonátu a kvalita sestavení je dostatečně dobrá vzhledem k tomu, za co platíte. Máte také nastavení trojnásobné kamery v levém horním rohu a logo Samsung na dno. Můžete vidět zakřivení směrem k bokům, což usnadňuje držení zařízení.

Celkově se mi líbí, jak se nekótují na design Samsung Galaxy A02s, přestože to byl jen smartphone na základní úrovni. Vypadá to skvěle a určitě to vyniká dostatečně dobře, že bych na to nechtěl dát ochranný případ. Jsem také docela sebevědomý s jeho kvalitou sestavení, abych ji používal samostatně. Nyní se podívejme, jestli to může fungovat tak dobře, jak to vypadá.

Specifikace

CPU/čipová sada: Snapdragon 450 (8 x kůra A53 @ 1.8 GHz)
GPU: Adreno 506
RAM: 3 GB
Zobrazit: 6.5 ″ HD (720p) PLS IPS displej
Úložný prostor: 32 GB EMMC 5.1 (rozšiřitelné pomocí karty microSD až do 256 GB)
Fotoaparát: Hlavní kamery (s) 13MP f/2.2 široký úhel 2MP f/2.4 Makro 2MP f/2.4 hloubka LED flash, [chráněna e.mailem] Video Front Camera 5MP f/2.2
OS: Jeden UI 2.5 Na základě Android 10
Připojení: Wi-Fi 802.11 A/B/G/N (2.4 GHz) Bluetooth 4.2 FDD-LTE: Band 1/3/5/8 TD-LTE: Band 38/40/41
SIM: Duální nanosim
Baterie: Lithium polymer 5000 mAh (nevylučující)
Rozměry: 164.2 x 75.9 x 9.1 mm
Hmotnost: 196 g

Výkon

Recenze Samsung Galaxy A02S. Antutu V8

Na Antutu V8 měl Samsung Galaxy A02s relativně nízké skóre, ale to se dá očekávat, že je poháněn Snapdragon 450 Soc. Je to určeno pro ty, kteří potřebují smartphone, ale neplánují nic zvlášť intenzivního.

Recenze Samsung Galaxy A02S. Geekbench 5

Podobný vzorec lze vidět v Geekbench 5, přičemž Samsung Galaxy A02 se zaostane na jednom jádru i vícejádrovém výkonu. Z 400 řady na 600 řadu je obrovský skok, ale to je to, co byste měli očekávat od smartphonu na základní úrovni.

Recenze Samsung Galaxy A02S. 3Dmark

Ve 3Dmarku se však nezdá být tak bezútěšné, protože se zdá, že pro svou čipovou sadu funguje dostatečně dobře. Je také zajímavé poznamenat, že výkon je v podstatě na stejné úrovni jako Exynos 7904 a že dochází k pozoruhodným vylepšením od Snapdragon 430.

Recenze Samsung Galaxy A02S. PCMark

Pokud jde o práci PCMark 2.0 Benchmark, osobně jsem překvapen, když vidím, že zvládl relativně vysoké skóre. Dokonce porazil zařízení spuštěné Snapdragon 625 a není daleko od Exynos 9810, což je úžasné, když začnete přemýšlet o segmentaci.

Recenze Samsung Galaxy A02S. výdrž baterie

Životnost baterie je oblast, o které jsem si obzvláště jistý Samsung Galaxy A02s kvůli masivní kapacitě baterie 5 000 mAh. V práci PCMark’s Work 2.0 vytrvalostní test, podařilo se mu trvat 11 hodin a 54 minut (714 minut), než vymřel. Pokud jde o využití skutečného života, ocitám se s kdekoli mezi 10% až 20% výdrž baterie po 2 celých dnech používání sestávající z používání sociálních médií, krátkých hovorů a zpráv při 50% jasu. To je určitě vítězství pro smartphone.

Uživatelská zkušenost

Recenze Samsung Galaxy A02S

androide, libre, samsung, galaxy

Vzhledem k tomu, že se jedná o smartphone na základní úrovni, Samsung Galaxy A02s nemá nastavitelné obnovovací frekvence. Při procházení zařízením je rozeznatelné rozostření pohybu. 6.Displej 5 ″.inch HD PLS IPS je schopen zobrazovat slušné barvy, ale ve výchozím nastavení je teplota barev na chladicí straně. Je to také reflexní a trochu matný, což je trochu obtížné použití, když je venku ve světlém, slunečném prostředí.

I když bych to nedoporučoval pro hraní her, můžete na něm bez problémů hrát nějaké světelné hry. Hry jako Temple Run, Fruit Ninja a Candy Crush Saga fungují bezchybně a není tu žádné starosti. Přesuňte se do League of Legends: Wild Rift a nebudete mít příjemný zážitek, protože je to příliš pomalé.

Recenze Samsung Galaxy A02S. spodní

Přechod na zvuk má jediný reproduktor, který funguje překvapivě dobře. Je to hlasité, jasné a rozhodně více než adekvátní pro většinu spotřebitelů. Zatímco bych si osobně přál stereofonní reproduktory, je pochopitelné, proč za to šli vzhledem k cenovce. Pokud to nestačí, stále máte 3.5mm konektor pro sluchátka, což je hlavní plus, protože stále více a více zařízení podkopává tuto funkci.

Recenze Samsung Galaxy A02S. One UI 2.5

Kromě hraní hraje to dost slušně pro práci a příležitostné používání. Je to však trochu na pomalé straně a vzhledem k množství RAM, které získáte, je nejlepší zavřít všechny aplikace, které se aktivně nepoužívají pro celkově hladší a stabilnější zážitek. Naše recenzní jednotka Samsung Galaxy A02s přišla s jedním UI 2.5 založené na Androidu 10, který je nabitý funkcí a uživatelsky přívětivý. Opravdu se to nic neliší od ostatních zařízení spuštěných stejným softwarem.

Pokud chcete hledat dobrý pár bezdrátových uší, které s tím půjde, podívejte se na naši recenzi Samsung Galaxy Buds Pro kliknutím přímo zde.

Fotoaparát

Recenze Samsung Galaxy A02S. UI fotoaparát

Uži UI fotoaparátu na Samsung Galaxy A02s je podobné ostatním aplikacím pro kameru pro Android. Používá se to snadné, ale ve srovnání s ostatními chytrými telefony Samsung nemá tolik možností. Máte živé zaměření, fotografii, video, profesionál, panorama a makro. Pokud jde o to, jak fotoaparát funguje, můžete si ji prohlédnout na ukázkách níže uvedených fotografií.

Hlavní kamera není příliš špatná s ohledem na cenovou značku s poněkud puncovými barvami, ale je pomalé zaostření. Optimalizace softwaru po prasknutí má tendenci přeexfikovat fotografie, takže bych osobně vedl několik snímků jen pro případ. Pokud jde o makro kameru, obrázky mají tendenci být hlučnější a postrádají detaily, aby to bylo skutečně použitelné, pokud není osvětlení opravdu dobré. I tehdy by jasnost mohla být lepší. S tím však bylo řečeno, nemůžeme od toho očekávat příliš mnoho, ale funguje to dost slušně.

Vzhledem k probíhajícímu MCO / CMCO je pohyb stále poměrně omezený, takže ve výstřelech není nedostatek rozmanitosti. Udělali jsme však co nejlépe, abychom vám dali jasnou představu o výkonu kamery.

Verdikt Samsung Galaxy A02S

Recenze Samsung Galaxy A02S

Samsung Galaxy A02s je dobrý smartphone na základní úrovni, který bych doporučil lidem, kteří z jejich zařízení moc nepotřebují, nebo prostě potřebují sekundární. Při RM529. Malajská maloobchodní verze bude mít pouze 4GB RAM 64 GB Konfiguraci úložiště, která skončí provedením alespoň o něco lépe než naše revizní jednotka.

Je to cenově dostupné, získáte slušný displej, překvapivě dobrou kvalitu reproduktorů, konektor pro sluchátka, atraktivní design, pevnou výdrž baterie a rozšiřitelné úložiště. Fotografie však mají tendenci se přehnat s vlastní optimalizací telefonu, výkon je na dolním spektru a venkovní viditelnost displeje by mohla použít určité zlepšení.

S tím uděluji Samsung Galaxy A02s naším stříbrným pokdeward.

Velké poděkování společnosti Samsung Malajsie za poskytnutí tohoto smartphonu za účelem této recenze.

Recenze Samsung Galaxy A02S

Má tento neuvěřitelně levný smartphone stále dostatečně dobře, aby byl vaším výběrem?

 • Výrok
 • Dostupnost
 • Klíčové funkce
 • Úvod
 • Design a obrazovka
 • Fotoaparát
 • Výkon
 • Srovnání testu Benchmark
 • Životnost baterie
 • Nejnovější nabídky
 • Měli byste si to koupit?
 • Poslední myšlenky
 • Jak testujeme
 • Možná se vám bude líbit
 • Časté časté
 • Důvěryhodné recenze testovací data
 • Úplné specifikace
 • Udržitelnost
 • Jargon Buster

Výrok

Samsung Galaxy A02s je neuvěřitelně levný smartphone, který zaškrtne mnoho klíčových boxů. Pozitivy. které zahrnují působivou výdrž baterie, rozšiřitelné úložiště a krásný design. však musí být vyrovnány proti negativům. Zde je to kamera a obecný výkon, který je nalezen, že chybí.

Klíčové funkce

Úvod

Samsung Galaxy A02s je jedním z nejlevnějších smartphonů v řadě společnosti Samsung. Náklady pouhých 120 GBP, nabízí velkou obrazovku, dlouhotrvající výdrž baterie a rozšiřitelné úložiště; Existují však některé pozoruhodné oblasti, ve kterých bojuje.

Kamera je špatná a výkon může být zpožděný. ale pokud je váš rozpočet omezen, je Galaxy A02s přesvědčivým balíčkem.

Design a obrazovka

Samsung Galaxy A02s je skvěle navržena a dobře konstruovaná.

Plastový podvozek se cítí měkký na dotek, ale také pevný a odolný, a jemně texturovaný, vícebarevný a diamantový vzorový zadní panel je příjemný na oku. A protože to sportuje matný povrch, dělá také dobrou práci při udržování mastných značek otisků prstů na uzdě.

A02s rozhodně nevypadá jako telefon s 150 £.

Tři zadní kamery sedí v pravoúhlém modulu, který poněkud vyčnívá, ale ne natolik, že brání telefonu ležet na stole, což je hezké.

androide, libre, samsung, galaxy

Tlačítko napájení a klíče hlasitosti sedí podél pravé okraje telefonu a oba jsou snadno dosahující. Jsou trochu na kašovité straně, ale spolehlivě fungují; Je však zklamáním, že tlačítko napájení se nezdvojnásobí jako skener otisků prstů.

Galaxy A02s se zcela vzdává čtečky otisků prstů, ale existuje biometrické skenování ve formě obličejového senzoru, který se spoléhá na fotoaparát selfie, který sedí v zářezu slzy v horní části displeje.

Není to adekvátní náhrada, do té míry, že se budete muset většinu času většinu času vrátit k základní metodě PIN nebo VOD.

Na straně plus je vždy dobré vidět konektor pro sluchátka a slot pro kartu microSD, zatímco A02s také přináší podporu duálním Sims. Mono reproduktor se dolů sedí dolů s portem USB-C na spodním okraji telefonu.

Galaxy A02s používá 6.5palcová, 1600 x 720 PLS LCD obrazovka s poměrem stran 20: 9 a hustotou pixelů 270ppi.

Vrcholový jas je moje největší hrozba. Za jasného slunečního světla budete muset najít způsob, jak vrhnout stín na Galaxy A02s, abyste mohli mít šanci, že na něm můžete něco prohlédnout.

Jinak je to dost velké a ostré, aby vyhovovalo potřebám většiny lidí, a obecně vynikající vzhledem k ceně tohoto telefonu.

Fotoaparát

Není neobvyklé vidět trojnásobné nebo dokonce čtyřnásobné kamery na levném smartphonu v těchto dnech a je to trio čoček, na kterém se Galaxy A02s usadí pro svou zadní konfiguraci.

Nenechte své naděje příliš vysoko, protože nastavení zahrnuje 13 megapixelový hlavní čočku, 2-megapixelový makro kameru a 2-megapixelový senzor hloubky. To je asi tak základní, jak se dostane trojitá kamera a ukazuje to ve výsledcích.

Fotografie téměř vždy vypadají zrnité a vyplavené. Dokonce i v dobrých podmínkách osvětlení mají barvy tendenci vypadat bezmocně a bez života, s znatelným chladným modrým odstínem vrhajícím tlumený stín na celé scény.

Ve středním a tlumeném světle jsou výsledky stále ošklivější, s extrémním hlukem v tmavých oblastech a nadměrně exponovanými vrcholy, a to i při zapnutí HDR. Bohužel neexistuje žádná možnost nočního režimu, jak zlepšit záležitosti.

Režim portrétu, který vám umožní upravit hloubku ostrosti tak, aby váš předmět vynikl, může přinést příjemné výsledky. Režim Pro vám umožňuje kopat do ISO, vyvážení a expozice bílé bílé a oba se učí a experimentují s různými nastaveními fotografií.

K dispozici je také panoramatický režim a makro režim, jehož druhý není zvláště užitečný ani efektivní (jak můžete vidět výše).

Neočekávaný a frustrující problém s kamerou Galaxy A02S je rychlost.

Při mnoha příležitostech jsem skončil s rozmazaným nepořádkem fotografie, protože aplikace hledání a kamera naznačila, že můj obrázek byl natočen a uložen, když ve skutečnosti byla kamera stále v procesu zachycení. Stalo se to příliš mnohokrát na to, aby bylo možné jednoduše odložit smůlu nebo Shaky Grip. Jediným způsobem, jak to bojovat, je držet svou pózu déle, než se zdá být nutné.

Video je zachyceno při 1080p při 30 snímků za sekundu a neexistuje žádná stabilizace obrazu, která by vám pomohla ven. 5-megapixelový selfie fotoaparát je základní, ale zlepšil se zahrnutím portrétního režimu.

Matoucí, aplikace fotoaparátu způsobuje, že se objeví, jako byste mohli používat fotoaparát selfie v režimech Pro, Panorama a Makro, ale pokus o to aktivuje zadní kameru místo toho.

Je těžké si příliš stěžovat na telefon, který stojí tento malý, a aplikace pro úpravu fotografií může zlepšit vzhled všech kromě nejhorších obrázků. Přesto je frustrující, že zmínka o trojnásobné kameře se cítí jako levný marketingový trik, který je navržen tak, aby se kamera zdála pokročilejší než to je.

Výkon

Galaxy A02s je pomalý telefon, ale to nepřenáší celý příběh; Existují také vysoké body.

Běží na čipu Snapdragon 450, který zve krátkou cestu dolů paměťovým pruhem. je to stejný hardware, který poháněl HTC Desire 12 Plus a Motorola Moto G6 až v roce 2018.

První dojmy jsou špatné. Dokonce i nejjednodušší interakce jsou propuštěny zpožděním, což dělá psaní méně než příjemný zážitek, a navíc vždy musíte čekat na zlomek sekundy na spuštění aplikací. Není to tak ochromutně špatné jako MediaTek Helios MT6765 poháněný Samsung Galaxy A12, což je bezpochyby nejpomalejší telefon, jaký jsem kdy použil, ale je to dlouhá cesta od úhledných.

Galaxy A02s se často ztrácí ve svých vlastních systémových animacích, které jsou bezpochyby v souladu a bolestivé sledovat. Vypnutí animací přinejmenším přitahuje menší pozornost na své rychlosti. Multi-tasking je zdrojem opravdové frustrace, protože aplikace mají tendenci být vytlačeny z paměti telefonu velmi rychle.

Například při spuštění Google Chrome a Spotify současně obrazovka na okamžik zamrzne, kdykoli přepnu mezi dvěma aplikacemi, jako by potřebovala sekundu, aby se znovu získala její ložiska, než vám umožní použít některou z nich. To není dlouhá zpoždění, ale po chvíli se mohou stát nepříjemnými.

Moje recenzní jednotka je 3GB model a je možné, že 4GB verze je schopna poskytovat lepší uživatelský zážitek.

Galaxy A02S nečekaně hraje video a streamovací video bez závěsu Galaxy A02s. Asphalt 8 nevykazoval žádné známky zpoždění, s hratelností tak hladké, jak byste chtěli. Kromě toho fungovaly streamování aplikací, jako jsou Netflix, YouTube a BBC IPLAYER.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS