Elon Musk a Twitter se nyní hádají kvůli zprávám Signal

NurPhoto prostřednictvím Getty Images

Soukromé zprávy Elona Muska by ho mohly opět dostat do horké vody v jeho právním boji s Právníci obou stran se opět střetli u kancléřského soudu v Delaware před říjnovým soudním procesem, který rozhodne o osudu dohody.

Během více než tříhodinového slyšení zazněla mimo jiné otázka Muskova používání šifrované aplikace pro zasílání zpráv Signal. ‚ právníci tvrdí, že Musk zatajuje zprávy odeslané prostřednictvím aplikace, a citují snímek obrazovky výměny mezi Muskem a Jaredem Birchallem, šéfem Muskovy rodinné kanceláře.

Podle právníků společnosti ‚s se zpráva týkala společnosti Morgan Stanley a Marca Andreesena, jakož i „konverzace o schválení Muskovy dohody s regulačními orgány EU“ Právníci společnosti ‚s uvedli, že odhalili snímek obrazovky s výměnou poté, co Musk a Birchall popřeli, že by k rozhovoru o dohodě používali službu Signal. Snímek obrazovky ukázal, že zpráva byla nastavena na automatické mazání.

Právníci pro také citovali „chybějící textovou zprávu“ mezi Muskem a předsedou společnosti Oracle. který měl být spoluinvestorem transakce. Musk a Ellison si ráno předtím psali textové zprávy s Muskem, že dohoda je „dočasně pozastavena“.“ Není jasné, jaký je význam textů, ale ‚s právníci poznamenali, že Musk napsal Ellisonovi s tím, že „zajímavé časy“, než si s ním domluvil telefonní hovor.

„právníci žádají soudkyni v této věci, Kathaleen St. J. McCormick, aby Muska sankcionoval za to, jak jeho strana nakládá s jeho zprávami. „Myslíme si, že nastal čas, aby soud vydal přísnou sankci,“ řekli „právníci během slyšení“.

Muskova strana se snažila bagatelizovat význam používání systému Signal generálním ředitelem společnosti Tesla. „Ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz, že jsme zničili důkaz,“ reagoval jeden z Muskových právníků. „Signál, víte, zní to jako hanebné zařízení,“ řekla. „Ve skutečnosti vedoucí pracovníci vypověděli, že řada z nich skutečně používá zprávy Signal.“

Muskovi právníci se odvolávali na existenci zpráv ze služby Signal mezi Jackem Dorseym a předsedou správní rady Bretem Taylorem a poznamenali, že zprávy ze služby Signal předal i současný generální ředitel Parag Agrawal. „Signal není žádný exotický mechanismus, v Silicon Valley je používání této platformy zcela běžné,“ řekla.

Je pozoruhodné, že poslední slyšení není prvním případem, kdy ‚s právníci použili Muskovy soukromé zprávy získané v procesu právního zjišťování ve své snaze prosadit původní podmínky dohody s Muskem. ‚právníci již dříve označili textovou zprávu mezi Muskem a jedním z jeho bankéřů z Morgan Stanley, v níž Musk jako důvod ke zpomalení jednání s Morgan Stanley uvedl obavy z

Očekává se, že McCormick rozhodne o návrhu na uvalení sankcí na Muska v příštích dnech. Pětidenní soudní řízení, které rozhodne o osudu dohody, je naplánováno na.

Všechny produkty doporučené serverem Engadget vybírá naše redakce nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují partnerské odkazy. Pokud si něco koupíte prostřednictvím některého z těchto odkazů, můžeme získat partnerskou provizi. Všechny údaje jsou správné v době publikování.

SOURCE

Image:www.engadget.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS