Exkluzivní rendery Google Pixel 7 Pixel 7 Pro odhalují kompletní design před uvedením na trh

Tohle je nejlepší pohled na telefony Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro.

  • Rendery telefonů Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro nám dávají jasný pohled na jejich displeje.
  • Pixel 7 Pro má trojitý zadní fotoaparát a oba modely mají uprostřed umístěný děrovaný výřez.
  • Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro budou celosvětově uvedeny na trh 6. října.

rendery, google, pixel, odhalují, design, před

Dnes pro vás máme několik čerstvých renderů zařízení Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro, které odhalují tato zařízení v celé jejich kráse. Společnost Google naplánovala na 6. října hardwarovou prezentační akci, na které představí telefony Pixel 7 a Pixel 7 Pro, sluchátka Pixel Buds Pro a hodinky Pixel Watch. Díky různým únikům a oficiálním upoutávkám už toho o telefonech víme poměrně dost, včetně jejich designu ze zadní strany. Společnost 91mobiles vám nyní přináší vysoce kvalitní rendery telefonů Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro, které ukazují přední a zadní stranu telefonů, a to díky laskavosti Ishana Agarwala.

Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro byly potvrzeny společností Google na květnové akci I/O 2022 a přicházejí jako nástupci řady Pixel 6 z loňského roku. Očekává se, že telefony přinesou některá výrazná vylepšení, pokud jde o fotoaparáty a výkon. Je pozoruhodné, že Pixel 7 a Pixel 7 Pro budou prvními vlajkovými loděmi společnosti Google, které budou uvedeny na indický trh od uvedení modelu Pixel 3.

Rendery telefonů Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro

Pixel 7 a Pixel 7 Pro se od řady Pixel 6 příliš neliší, alespoň zepředu. Telefony mají uprostřed umístěný výřez pro selfie kameru a symetricky tenké rámečky po všech stranách. Model Pro má mírně zakřivené hrany. Tlačítka hlasitosti a napájení jsou přítomna na pravé straně.

Když se přesuneme na zadní stranu, telefony mají známý horizontální průzor fotoaparátu, ve kterém se nachází duální fotoaparát u modelu Pixel 7 a trojitý fotoaparát u modelu Pixel 7 Pro s LED bleskem. Modul fotoaparátu vystupuje nad plochý zadní panel. Model Pixel 7 je k vidění v bílé, černé a mátově zelené barevné variantě, zatímco model Pixel 7 Pro bude k dispozici v černé, bílé a nové barvě Hazel.

Vivo X80 Pro vyřazen, další vlajkovou lodí bude řada Vivo X90

Unikly specifikace a design telefonu OPPO A77s 4G: Snapdragon 680 SoC, baterie 5000 mAh

Fanoušci GTA vytvářejí mapu GTA 6 na základě nedávného úniku informací

Specifikace řady Google Pixel 7

Google Pixel 7 Pro prý bude mít displej 6.7palcový QHD LTPO displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, zatímco běžný Pixel 7 bude mít o něco menší displej s obnovovací frekvencí jen 90 Hz. Pohánět je bude čipová sada Tensor 2. generace spárovaná s 12 GB RAM, 128GB nebo 256GB úložištěm. Telefony pravděpodobně po vybalení z krabice poběží na operačním systému Android 13 a budou mít bezpečnostní čip Titan.

Pixel 7 Pro je vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh a údajně má mít opět podporu 30W rychlého nabíjení, podobně jako Pixel 6. Specifikace baterie Pixelu 7 však zatím nebyly odhaleny.

Přesuneme-li se k fotoaparátům, Pixel 7 Pro prý obsahuje 50Mpx hlavní fotoaparát, 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv a 48Mpx teleobjektiv. Na přední straně prý bude mít 11Mpx fotoaparát, což je v souladu s modelem Pixel 6 Pro. Pixel 7 bude mít na zadní straně duální fotoaparát a může postrádat 48Mpx teleobjektiv.

SOURCE

Image:www.91mobiles.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS