Galaxy nositelné zařízení Samsung. Galaxy nositelné zařízení Samsung

Jak připojit galaxie hodinky k iPhone

Jeremy Laukkonen je automobilový a technický spisovatel pro mnoho hlavních obchodních publikací. Když nezkoumává a testování počítačů, herních konzol nebo smartphonů, zůstává aktuální na nesčetných komplexních systémech, které napájí elektrická vozidla baterie.

Co vědět

 • Stáhněte si aplikaci Samsung Galaxy Watch (Gear S) z App Store.
 • Otevřete aplikaci Galaxy Watch. Klepnutím na OK Spusťte Journey Galaxy Watch a počkejte, až se spáruje.
 • Pokud se hodinky nepřipojí, ujistěte se, že je kompatibilní s iPhone. Některé hodinky Samsung nefungují s iOS.

Tento článek vysvětluje, jak připojit hodinky Galaxy k iPhone. Pokyny se obecně vztahují na všechny inteligentní hodinky Samsung.

Mohu spárovat hodinky Samsung s iPhone?

Novější hodinky Samsung, stejně jako The Galaxy Watch 5, pracují pouze s telefony Android Samsung Watchs nejlépe s telefony Samsung Galaxy, ale základní funkce je k dispozici s iPhone.

Prvotřídní chytré hodinky od Samsungu?. Galaxy Watch 3 (Recenze)

Startovanou aplikaci Samsung Galaxy Watch (Gear S) můžete spárovat starší hodinky Samsung z iPhone z App Store iOS.

Zde je návod, jak spárovat hodinky Samsung s iPhone:

Klepněte na OK, když je výzva k tomu, abyste mohli Bluetooth používat.

Proč se moje galaxie hodinky připojí k mému iPhone?

Aplikace pro iOS Galaxy Wearables nepodporuje některé hodinky Galaxy, takže je nemůžete připojit k iPhone. Aplikace rozpozná vaše hodinky a pokus o připojení, ale selže a uvidíte chybovou zprávu.

Pokud máte potíže s připojením jakéhokoli jiného galaxie s vaším iPhone, ujistěte se, že jste na iPhone zapnuli Bluetooth. Pokud ano, zkuste restartovat telefon i vaše hodinky. Pokud máte v okolí spoustu dalších zařízení Bluetooth, zkuste je vypnout nebo přesunout je, abyste snížili pravděpodobnost problémů s připojením.

galaxy, nositelné, zařízení, samsung

Co můžete dělat s galaxií na iPhone?

I když můžete použít své hodinky Samsung s iPhone, některé funkce nejsou k dispozici. Pokud vaše hodinky mají vestavěnou kameru, nebudete moci využít ji prostřednictvím iPhone. Také nemůžete odesílat textové zprávy prostřednictvím svého iPhone pomocí hodinek Samsung, i když na hodinky můžete přijímat oznámení textové zprávy. K dispozici jsou také e.mailová oznámení, ale nemůžete odesílat nové e.maily ani odpovědět na e.maily prostřednictvím hodinek.

Asistent Samsung Bixby pracuje, když jsou vaše hodinky připojeny k iPhone, ale Siri nemůžete použít přes hodinky. Pokud to zkusíte, obdržíte výzvu k pokračování akce na vašem iPhone.

Některé z funkcí sledování Samsung, které fungují podle očekávání při použití u iPhone, zahrnují:

 • Telefonní hovory: můžete přijímat a umístit hovory pomocí hodinek.
 • Oznámení: Získáte upozornění z aplikací pro iPhone a aplikací třetích stran.
 • Monitor srdeční frekvence: Pokud vaše hodinky mají monitor srdeční frekvence, bude fungovat s vaším iPhone, protože bude fungovat na Samsung a dalších telefonech Android. Kalkulačka napětí, založená na monitoru srdeční frekvence, také funguje.
 • Sledování fitness a spánku: Pomocí aplikace Samsung Health na vašem iPhone můžete z hodinek sledovat data fitness a spánku. Můžete také sledovat cvičení pomocí několika předvoleb.
 • Přehrávání hudby a médií: Hudební manažer na vašich hodinách vám umožňuje ovládat hudbu a další přehrávání médií na vašem iPhone.

Chcete.li připojit hodinky Samsung Galaxy k novému telefonu, přejděte na hlavní obličej hodinek a klepněte na nastavení Obecné připojení k novému telefonu zálohovací data (volitelné) Pokračujte. Poté spusťte aplikaci Galaxy Wearable (Android) nebo Galaxy Watch (iOS), klepněte na Start (nebo spusťte cestu na iOS) Sledujte pokyny.

Chcete.li resetovat sledování Samsung Galaxy, stiskněte tlačítko Power/Home a Back, dokud neuvidíte restartování na obrazovce hodinek. Stisknutím tlačítka Home vydejte nabídku režimu restartu a vyberte Recovery. Stisknutím a podržením klávesy Power/Home zahájíte proces obnovy.

Věci, které můžete dělat na galaxii s vaším iPhone

Hodiny Galaxy Samsung nejsou zdaleka tak zbytečné, když jsou spárovány s iPhone, jak si pravděpodobně myslíte.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Pokud máte iPhone a chcete si koupit chytré hodinky, můžete mít sklon získat Apple Watch. Ačkoli se Apple Watch bezproblémově integruje s iPhone, nákup produktů Apple vždy přichází za cenu.

Co tedy děláte, pokud hledáte levné chytré hodinky, která nabízí dobrou integraci a funkce s ekosystémem Apple? Můžete se podívat na pár chytrých hodinek od Samsung, které nabízejí dobrou rovnováhu ceny a kompatibility.

Udělejte všechny hodinky Samsungu s iPhone?

Společnost Samsung vyhodila svůj proprietární operační systém Tizen pro společnost Wear Os Google v roce 2021 a všechny hodinky začínající Samsung Galaxy Watch 4 používají nový operační systém. Ačkoli nový operační systém nabízí obnovený vzhled, nenabízejí kompatibilitu se zařízeními Apple.

Pokud tedy chcete chytré hodinky Samsung, který může pracovat s vaším iPhone, budete se muset uchýlit ke staršímu modelu spuštěným Tizen. Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že pokud plánujete koupit hodinky spuštěné na Tizen, získá to aktualizace po dobu tří let od data spuštění.

Samsung Galaxy Watch: 10 věcí, které byste měli vědět! (RECENZE #821)

Pokud tedy vyberete Galaxy Watch Active 2 přes Galaxy Watch 3, víte, že aktualizace softwaru získáte pouze do roku 2022, vzhledem k tomu, že vyšel v roce 2019.

Věci, které můžete dělat s hodinky Galaxy spárované s vaším iPhone

Přestože stále najdete několik Smartwatches Samsung, který běží Tizen OS, pokusili jsme se použít Galaxy Watch Active 2 s iPhone 12 Mini po dobu tří měsíců a níže jsme s tím uvedli vše, co jsme s tím mohli udělat. Můžete zjistit, zda tyto funkce stojí za čas a peníze, které ušetříte tím, že nedostanete Apple Watch.

Získejte oznámení rychlostí blesku

Většina uživatelů si koupí chytré hodinky, aby zůstala na vrcholu oznámení, která dostanou při švihnutí zápěstí. S hodinky Samsung Galaxy připojené k vašemu iPhonu můžete okamžitě přistupovat ke všem svým oznámení.

Kromě toho, pokud chcete, aby určité aplikace neposílaly oznámení na vaší galaxy, můžete je zablokovat před tím, než se zaostřují. Chcete.li to udělat, vše, co musíte udělat.

Přestože sledované sledování Samsung Galaxy umožňují uživatelům interagovat s oznámení. Pokud tedy chcete rychle odpovědět na oznámení, budete muset vytáhnout telefon ze svého

Nejen to, protože hodinky Galaxy nejsou součástí ekosystému Apple, oznámení mohou být trochu ohromující, protože nebudou odesílána do zařízení, které používáte; Místo toho budou vysílány jak na hodinky, tak i pro iPhone. způsobují více vibrací na vašem zápěstí i na vašem

Správně sledujte spánek

Pokud jdete do postele na sobě sledování Samsung Galaxy na zápěstí, můžete sledovat, jak spíte. Galaxy Watch Active 2 také poskytuje údaje o fázi spánku uživatelům, kteří jim umožňují vědět, kdy byli během spánku v hlubokých, REM a světelných cyklech.

Smartwatch také posílá tato data do vašeho iPhone, které najdete v aplikaci Samsung Health App, což vám umožní získat představu o tom, jak spíte. Pokud je tedy sledování spánku jednou z vašich nejvyšších priorit, nebudete litovat, že ušetříte peníze na Apple Watch.

Zůstaňte na vrcholu tréninku

Pokud chcete udržovat těsné karty na tréninku, Samsung Galaxy Watch Active 2 vám umožní sledovat více než 39 různých tréninků. Kromě toho mohou nositelné automaticky detekovat cvičení, jako je běh, cyklistika, plavání a chůze, stejně jako Apple Watch.

Pomocné s GPS, hodinky poskytují poznatky o vašich běžících trasách, i když nemáte telefon s sebou nejen to, ale nositelné také posílá všechna vaše data tréninku do aplikace Samsung Health, což vám umožní porozumět tomu intenzita tréninku.

Hodinky Galaxy Watch také přicházejí s běžícím trenérem, který poskytuje informace, jako jsou dokončení kol, průměrné tempo a doba tréninku, aby vás informovala o vašem tréninku. Asistent se také snaží udržet vás motivovaný během tréninku zasláním motivačních zvukových oznámení vám, a to buď prostřednictvím reproduktoru hodinek nebo vašich sluchátek.

Navíc hodinky nabízejí hodnocení odolnosti vůči vody a prachu IP68, což vám umožní nosit hodinky, když jdete na plavání, nebo když se sprchujete, aniž byste se obávali poškození vodou.

Sledujte svou srdeční frekvenci

Hodinky Galaxy běžící Tizen umožňují uživatelům Apple detekovat jejich srdeční frekvenci a synchronizovat ji s aplikací Samsung Health App. Hodinky také umožňují definovat frekvenci, při které se shromažďují data srdeční frekvence, a můžete si vybrat mezi nepřetržitým monitorováním, sběrem manuálních dat a 10minutovým monitorováním srdeční frekvence.

Posílá také oznámení uživatelům, když srdeční frekvence klesne níže nebo překročí konkrétní prahovou hodnotu, kterou lze nakonfigurovat v nastavení srdeční frekvence, což uživatelům umožňuje lépe udržovat karty na vzorcích srdeční frekvence

Sledování úrovně napětí je k dispozici také na Galaxy Watch Active 2 a podle Samsungu hodinky používají senzor srdeční frekvence spolu s některými dalšími datovými body pro výpočet úrovně napětí.

Promluvte si s lidmi na cestách

Jakmile jsou spárováni s iPhone, mohou uživatelé odpovědět na hovory pomocí jejich galaxie hodinek běžících Tizen. Na rozdíl od Apple Watch se však uživatelé musí připojit ke dvěma různým rádiím Bluetooth, aby povolili volací funkci.

Jeden z rádií používá k přenosu informací protokol Bluetooth Low Energy, zatímco další připojení Bluetooth se používá pro přenos hlasových dat.

Poslouchejte hudbu s lehkostí

Můžete použít úložiště na palubě na svém Galaxy Watch k uložení hudby a poslouchat je offline. Například Galaxy Watch Active 2 nabízí 4 GB palubního úložiště.

Takže, pokud jste někdo, kdo rád prokolí váš telefon. Během tréninku můžete také připojit svá sluchátka a užívat si hudby.

Přizpůsobte své hodinky na touhu svého srdce

Na rozdíl od tradičních hodinek umožňuje chytré hodinky uživatelům přizpůsobit jeho vzhled změnou tváře hodinek. Totéž platí pro hodinky Samsung Galaxy, což vám umožní přizpůsobit jeho tvář s minimálním úsilím.

Nejen to, ale uživatelé si mohou také stáhnout krásné tváře hodinek z obchodu Samsung Galaxy Wearable.

Hodinky Galaxy také umožňují uživatelům vytvářet personalizované tváře hodinek odesláním obrázků na jejich iPhone do aplikace galerie.

Přestože obchod Galaxy nabízí mnoho možností pro přizpůsobení obličeje hodinek na vaší nositelné samsungu, uživatelé si nemohou při přístupu do obchodu z iPhone stáhnout placené hodinky.

Sledujte denní zdravotní cíle

Hodinky Galaxy automaticky sledují vaše tréninky, spánek a srdeční frekvence. Všechny tyto informace vám mohou poskytnout skvělý pohled na vaše každodenní pohodu.

Po spárování s iPhone umožňují hodinky Galaxy uživatelům vstoupit do příjmu vody a potravin do hodinek. Tato data jsou poté odeslána do aplikace Samsung Health, která může uživatelům pomoci pochopit množství kalorií, které konzumují a spálí.

Stojí hodinky Samsung Galaxy?

Samsung Galaxy, nabízející displej Super AMOLED spolu s lukrativním sledováním spánku a zdravotními funkcemi, nabízejí skvělou funkčnost a nízkou cenu.

Navzdory běhu Tizen však hodinky ztratí nějakou funkčnost, když jsou spárovány s iPhone, protože většina výrobců chce uživatele zachytit ve svých vlastních ekosystémech.

Bez ohledu na to, pokud jste spokojeni s funkcemi, které dostanete, a penězi, které ušetříte, se zdá, že Galaxy Watch poháněná Tizen jako slušná alternativa k Apple Watch.

galaxy, nositelné, zařízení, samsung

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Recenze: Nejlepší nositelný pro fanoušky Android

Společnost Samsung‚s Galaxy Watch 5 Pro přináší několik drobných vylepšení hardwaru a softwaru nad jinými modely Galaxy Watch, ale je to dost dobré na to, aby nahradilo GPS Sports Watch?

Matthew Miller začal používat mobilní zařízení v roce 1997 a od té doby píše novinky, recenze a názory. Byl spoluhostitelem s Kevinem Tofelem z podcastu MobileTechroundup po dobu 13 let a napsal tři knihy Wiley Companion Series.

 • Začal používat mobilní technologii v roce 1997. Vyhodnocoval stovky PDA, telefonů, tabletů a více, které běžely Palm, Linux, Symbian, Newton, Blackberry, iOS, Android, WebOS, Windows Mobile a Windows Phone operační systémy. Sportovec, který používá nositelný technol

Matthew Miller začal používat mobilní zařízení v roce 1997 a od té doby píše novinky, recenze a názory. Byl spoluhostitelem s Kevinem Tofelem z podcastu MobileTechroundup po dobu 13 let a napsal tři knihy Wiley Companion Series.

 • Začal používat mobilní technologii v roce 1997. Vyhodnocoval stovky PDA, telefonů, tabletů a více, které běžely Palm, Linux, Symbian, Newton, Blackberry, iOS, Android, WebOS, Windows Mobile a Windows Phone operační systémy. Sportovec, který používá nositelný technol

Samsung Galaxy Watch 5 Pro

výhody a nevýhody

 • Lehké pouzdro titanu
 • Sapphire Glass AMOLED displej
 • Pro většinu uživatelů dostatečně velká baterie
 • Podpora aplikace Google Wear OS 3
 • Omezený, manuální proces GPX
 • Teplota kůže dosud nebyla povolena
 • Krevní tlak zůstává v USA nepolapitelný

Samsung v loňském roce oznámila dvě verze své Galaxy Watch 5, ale na rozdíl od předchozích let, kdy jsme viděli standardní model a jeden s fyzickým rotujícím rámečkem, Samsung odešel s fyzickým číselníkem a představil nový model „Pro“.

Pro marketing těchto hodinek je trochu přes vrchol, přičemž Samsung dělá spravedlivý podíl na propagaci toho, o kolik lepší je Watch 5 Pro pro venkovní dobrodružství než standardní model Watch 5. Fyzicky má tvrdší displej safírového skla, pouzdro na titanové hodinky a mnohem větší kapacitní baterii, takže to může pomoci odolat trochu většímu zneužívání.

Několik softwarových funkcí doplňuje přezdívku „Pro“, jako je schopnost importovat soubory GPX pro turistiku a cykloturistiku a zároveň nechat své návratové trasy automaticky mapováno, když to zapomenete sami. Pro všechny podrobnosti o tom, jak používat nové soubory dlaždic a GPX, naleznete v tomto podrobném průchodu. Je zřejmé, že Galaxy Watch 5 Pro nebude zpochybňovat vaše Garmin, Coros nebo Polar GPS Sports Watch pro vážná venkovní dobrodružství a touhu po týdenním nabíjení, ale je to nejdéle trvalá vlajková loď a uspokojí většinu příležitostných sportovců a uspokojí většinu příležitostných sportovců.

Během posledních tří týdnů jsem šel pěší turistikou, běh, rybaření a spal s černými titanovými galaxiemi Watch 5 Pro a vybudoval jsem spravedlivé porozumění tomu, co se Samsung snaží dělat s novými hodinkami. A i když to může být nejnovější chytré hodinky společnosti.- a první GoPro.- Existuje několik nedostatků, které lze opravit budoucími aktualizacemi softwaru.

1.4palcový displej Super AMOLED je nádherný, s ostrými písmami, brilantními barvami a bezproblémovým zážitkem dotykové obrazovky. S drsnými, venkovními chytrými hodinami, zpoždění vstupů a zpoždění mohou být časté. Ne s 5 pro; Kohoutky a přejetí fungovaly bezchybně a obzvláště si užívám výchozí možnosti obličeje hodinek.

Letos je pouzdro na hodinky vyrobeno s titanem a je k dispozici v černé nebo šedé. Budete si muset koupit pravidelné hodinky 5 pro živější barvy. Reproduktor je podivně umístěn na vrcholu hodinek.- kde to kapely nějak zakrývají.- zatímco mikrofon se nachází na pravé straně mezi navigačními tlačítky.

Výchozí kapela, která byla dodána s Watch 5 Pro, je nová kapela D-Buckle Sport, která je mnohem lepší než výchozí skupina, kterou jsem obdržel s hodinou 4 Classic v loňském roce. Je to měkký silikonový pás, který upravíte posunutím otevřeného západky, namontováním kapely a poté zamknutím západky. Jak bezpečná je nová spona? Ještě jsem neviděl kapelu popovou otevřenou během některého z mých tréninků nebo každodenních aktivit.

Na pravé straně Galaxy Watch 5 Pro: Domovská klíč a zadní klíč jsou umístěna dvě hardwarová tlačítka. Jediný stisknutí domácí klíče vás vezme zpět na výchozí obličej hodinek. Můžete přiřadit jakoukoli aplikaci, kterou chcete dvojitému stisknutí a dlouhým stisknutím tlačítka Home, takže mám nastavenou dolu na peněženku Google a asistentovi Google, v tomto pořadí. Tato integrace a podpora pro Google přeměnila zážitek z hodinek Samsung Galaxy na ten, s nímž budou spokojeni nadšenci Androidu.

Přesto ne všechno je zaměřeno na služby Google. Samsung Pay je výchozí akcí tisku a držení zpětného klíče a v současné době není k dispozici žádné nastavení, které by to změnilo na Google Pay nebo na jakoukoli jinou aplikaci. Doufejme, že společnost Samsung poskytuje aktualizaci softwaru, která také umožňuje přizpůsobení této akce tlačítka.

Převrácení hlídkujeme, vidíme bioaktivní senzor Samsung, který se používá k zachycení srdeční frekvence, bioelektrické impedance pro krevní tlak (ne v USA), nepravidelný srdeční rytmus (EKG), hladinu kyslíku v krvi a další. Na levé straně jednotky Sensor zadním způsobem je senzor teploty kůže, ale dosud to nebylo aktivováno, takže zůstaňte naladěni na další sledovací funkci.

OS Google Wear poháněný společností Samsung

Když poprvé napájíte na Galaxy Watch 5 Pro, jste uvítáni známým nositelným zážitkem Samsung. Existují obvyklé tváře sledování Tizen OS, prvky ui dlaždic, aplikace Samsung, Bixby a další. 5 Pro je zjevně stále galaxie hodinky a s Google Wear Os napájející software se hodinky pouze zlepšují.

Otevřete zásuvku aplikací a začnete vidět, proč Galaxy Watch 5 Pro Running Wear Os je měnič her pro Samsung a Google Watch Platform. V současné době mám nainstalované následující, které nebyly přítomny na mých minulých modelech Galaxy Watch: Google peněženka, Mapy Google, Google Assistant, Google Fit, Gboard (ano, klávesnice pro vaše hodinky) a další. Díky opotřebení OS získává Watch 5 Pro více funkčnosti a přístupu k některým z mých nejrozšířenějších aplikací napříč zařízeními.

To však neznamená, že softwarový zážitek.- zejména obchod Google Play.- je perfektní. Bylo mnohokrát, když jsem v telefonu hledal aplikace podporované hodinky a byly předloženy výsledky, které nebyly ani kompatibilní. Bylo to proto, že kdykoli jsem prohledal klíčové slovo, obchod Google Play by vyskočil ze svého systému filtru hodinek a ukázal mi všechny výsledky na trhu.- včetně mobilních a tabletových aplikací. Moje naděje na aplikaci Telegram nebo Starbucks byly několikrát přerušeny.

Chcete.li zjistit, které aplikací OS OS můžete s jistotou nainstalovat na svůj Galaxy Watch 5 Pro, skočte do obchodu Play nalezených přímo na samotných hodinek. Našel jsem mnoho dalších aplikací pomocí obchodu Play na hodinek, včetně vyhledávání prostřednictvím hlasového textu.

Personalizace zážitku od galaxie

Galaxy Watch 5 Pro je spravována prostřednictvím dvou klíčových aplikací Samsung: Galaxy Wearable a Samsung Health. Chcete.li vytěžit maximum ze svých chytrých hodinek, budete chtít synchronizovat s oběma službami, které jsou zdarma, ale velmi prospěšné.

  Galaxy Nositelná: Máte informace o základních informacích o galaxii, včetně názvu hodinek, stavu baterie, odkazů na sledování tváří, nastavení a dalších. Je to v aplikaci, kde můžete upravit prvky tváří hodinek Watch 5 Pro, včetně toho, jaké metriky byste se chtěli objevit na domovské obrazovce a barevné tématiky. V obličeji pro analogové hodinky je dokonce možnost indexu Compass, kterou můžete vyzkoušet.

Chcete.li povzbudit zdravé návyky, můžete také zahájit výzvy s přáteli, získat úspěchy a zobrazit týdenní zprávy o výkonu prostřednictvím Samsung Health. Existuje také fitness část společnosti Samsung Health, kde najdete programy poskytované službami třetích stran. Není tu spousta dostupných programů a mnoho z nich je zaměřeno na začátečníky, ale vypadá to jako slušná bezplatná služba poskytovaná společností Samsung Health.

Jediná skutečná funkce „Pro“: sledování GPX

Jediná funkce softwaru „Pro“ společnosti Galaxy Watch 5 Pro je podpora GPX pro turistiku a cyklistiku. GPX nebo soubor formátu výměny GPS je typ souboru, který obsahuje geografické informace, jako jsou stopy, trasy a trasové body. Je trochu zvláštní, že to je zaměření Watch 5 Pro, když není podpora pro běh stezek, horský kola nebo dokonce běh.

První věc, kterou budete potřebovat, je soubor GPX pro umístění, které plánujete na pěší výlet nebo na kole. Můžete zkusit hledat online, ale rychle si uvědomíte, že k vytváření souborů GPX je nutné předplatné služby třetích stran. Trailforks je poměrně cenově dostupné předplatné se soubory GPX pro populární túry. Osobně jsem předplatitelem Stravy.

Podpora GPX je zajímavá a pokud si vytvoříte knihovnu tras, mohla by být užitečná i pro offline cestování. Moje sportovní hodinky GPS však předilované topografické mapy a mnohem delší výdrž baterie, takže jsou mnohem užitečnější pro turistiku v divočině. Není jasné, zda Samsung bude upřednostnit čtení GPX, co se pohybuje vpřed. Doufám, že ano, protože zatímco funkce na Watch 5 Pro chybí ve srovnání s trhem sportovních hodinek, je to skvělý první krok.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro nebo Apple Watch Series 8?

Při porovnávání Galaxy Watch 5 Pro s The Apple Watch Series 8 běžící WatchOS 9 není mnoho bodů, protože oba modely jsou exkluzivní pro své příslušné operační systémy a platformy. Uživatel Androidu najde více výhod pomocí hodinek Galaxy, zatímco uživatelé iOS se budou cítit jako doma s Apple Watch.

To znamená, že Galaxy Watch 5 Pro porazí Apple Watch 8, pokud jde o měření výdrže baterie a složení těla. Apple WatchOS 9 Apple však přináší lepší podporu fitness s běžeckou energií z zápěstí, lepší možnosti pro prohlížení dat, jakmile pracujete, robustnější aplikace hodinek a výkonný systém Apple HealthKit.

galaxy, nositelné, zařízení, samsung

Sečteno a podtrženo

Galaxy Watch 5 Pro je nyní k dispozici pro 449.99 v černém titanu a šedém titanu. Samsung nabízí přesvědčivé obchodní obchody, takže jsem poslal do své Galaxy Watch 4 Classic pro LTE Watch 5 Pro a oholil 140 z ceny. Watch 5 Pro se ukázal jako dokonalý společník mé Galaxy Z Fold 4. Pořádal jsem mnoho hovorů na hodinky, přes připojení Bluetooth a LTE a užíval jsem si všechny aplikace Google na hodinách Samsung.

Watch 5 Pro snadno vydrží dva celé dny, včetně sledování mého spánku v noci, a funguje do třetího dne. To snadno bije řadu Apple Watch 7 a 8, ale brzy to budeme testovat proti Apple Watch Ultra. Kapela D-Buckle vypadá skvěle, zůstává bezpečně na místě a je velmi pohodlná, zatímco brilantní displej Super AMOLED usnadňuje mému stárnoucímu očím interakci s hodinky.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro je snadno nejlepší nositelný pro majitele smartphonů Android a vyniká ve všech kategoriích chytrých hodinek. Vyrábí se z materiálů normálně vyhrazených pro špičkové sportovní hodinky GPS, ale stále je cena za 450. Samsung možná zmeškal na etiketě „Pro“, ale společnost přibila hodinky a v budoucích aktualizacích přichází více. Uživatelé smartphonu Android již nemusí být závislí uživatelům Apple Watch a iPhone.

Jaké jsou výhody a nevýhody Samsung Galaxy Watch 5 Pro?

Výhody Samsung Galaxy Watch 5 Pro jsou jeho lehké pláště titanium, safírového skla AMOLED displej, má dostatečně velkou baterii pro většinu uživatelů a má podporu aplikace Google Wear OS 3.

Nevýhody Samsung Galaxy Watch 5 Pro jsou, že má omezený, manuální proces GPX, funkce teploty kůže není dosud povolena a funkce krevního tlaku zůstává v USA nepolapitelná.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro nebo Apple Watch Series 8?

Při porovnávání Galaxy Watch 5 Pro s The Apple Watch Series 8 běžící WatchOS 9 není mnoho bodů, protože oba modely jsou exkluzivní pro své příslušné operační systémy a platformy. Uživatel Androidu najde více výhod pomocí hodinek Galaxy, zatímco uživatelé iOS se budou cítit jako doma s Apple Watch.

To znamená, že Galaxy Watch 5 Pro porazí Apple Watch 8, pokud jde o měření výdrže baterie a složení těla. Apple WatchOS 9 Apple však přináší lepší podporu fitness s běžeckou energií z zápěstí, lepší možnosti pro prohlížení dat, jakmile pracujete, robustnější aplikace hodinek a výkonný systém Apple HealthKit.

Odvážný design, ikonický rotující ciferník a pětidenní výdrž baterie

Techradar verdikt

Hodinky Galaxy jsou nejvíce rafinovanější smartwatch Samsung kvůli jeho užitečnému sledování fitness a čtyřdenní výdrž baterie-pokud se rozhodnete pro větší velikost 46 mm, která se nám líbila a doporučujete. To vše je zabaleno uvnitř sofistikovaně vypadajícího kruhového stříbrného a černého smartwatch, která má rotující rám pro navigaci bez námahy. Upozornění na varování, aplikace třetích stran chybí a jeho podpora iOS je omezená, pokud používáte iPhone. To je nejlepší pro fanoušky Samsung.

Klady

 • Působivá čtyřdenní výdrž baterie
 • Skvělý software Smartwatch Core
 • Otočné rámečkové cykly prostřednictvím uživatelského rozhraní

Nevýhody

 • – Proprietární bezdrátová nabíječka
 • – Bixby se opět ukázal jako hrozný
 • – Žádné mapy Google, WhatsApp, FB Messenger

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Hodinky Samsung Galaxy jsou stále jedním z nejvíce rafinovanějších chytrých hodinek, které si můžete dnes koupit díky atraktivnímu designu, soudržného uživatelského rozhraní a, co je důležité, čtyřdenní výdrž baterie.

Jistě, není to nejnovější hodinky Galaxy, díky jeho nástupci, Galaxy Watch 3, nebo potom, Galaxy Watch 4 (Neboj se, nic vám nechybělo. nebyly žádné hodinky 2). Tento nový gadget přináší upgrady v celé řadě oblastí a pokud hledáte nové sledování Samsung, stojí za to zkontrolovat naši recenzi, abyste mohli vidět jakákoli vylepšení.

Říká se, že hodinky Samsung Galaxy jsou stále konkurenčním náramkovým hodinka. Jeho cena klesla od doby, kdy byla nahrazena Galaxy Watch 3, ale v roce 2021 to zůstává dobrou volbou.

Hodinky Samsung Galaxy budou pravděpodobně ještě dostupnější s obchody Amazon Prime Day 2021. a vzhledem k slevám, které jsme viděli minulý rok na nositelných samsungu, očekáváme, že jeho velký smartwatch bude klesnout, když dovolená na dovolené začne 21. června 21. června.

Hodinky Galaxy vypadají a cítí se jako špičkové náramkové hodinky, s pouzdrem z nerezové z nerezové oceli a stylizovaným rámečkem. Je to stylové i funkční, protože stejně jako předchozí Gear S3, Rámeček se otáčí, aby procházel svými různými nabídkami na obrazovce.

Toto je nejuspokojivější způsob navigace s chytrými hodinami. Vaše prsty nezakrývají malý, těžko-ne-cílový dotykový displej (problém s chytrými hodinami) a rotující rámeček: nápad exkluzivní pro novější hodinky Samsung s rotujícím rámečkem) a rotující rámeč.

Starší sledování Samsung Galaxy Active je levnější než hodinky Galaxy, ale neznamená, že rotující rámeček. Naštěstí má novější Samsung Galaxy Active Watch 2 rotující digitální rámeček, s haptickým bzučením, aby simuloval „taktilní“ pocit, když se točí v nabídkách. Je to však dražší než jeho předchůdce.

A očekáváme ještě více poklesů cen pro Galaxy Watch během nadcházející sezóny obchodů vedoucí na Černý pátek 27. listopadu a Cyber ​​pondělí poté. V minulých letech jsme viděli slevy na hodinky Galaxy a nyní jsme očekávali ještě více úspor, když byl jeho nástupce propuštěn.

Také nenajdete rotující rámy podporované společností Google Nosit os, zatímco Apple je WatchOS používá méně intuitivní rotující tlačítko digitální koruny na straně. To je jeden ze dvou důvodů, proč The Galaxy Watch provozuje software Samsung Tizen, nenosit OS.

Chcete-li vidět Samsung Galaxy Watch v akci, sledujte naše hands-on video níže:

Dalším důvodem operačního systému Tizen je výdrž baterie. Zjistili jsme, že větší 46mm hodinky Galaxy trvaly solidní čtyři dny s normálním použitím během našich dvou měsíců testování. Zkontrolovali jsme zprávy, natáhli neustálá oznámení, sledovali cvičení, hráli Spotify a mluvili s Bixby, Samsung je většinou hroznou AI. Samsung říká, že menší 42mm hodinky Galaxy trvají tři dny.

Velký rozdíl mezi hodinky Galaxy a Gear S3, kromě dalšího dne baterie, je to, že je více zaměřen na fitness, díky dalším senzorům a vylepšené aplikaci Samsung Health App. Automaticky detekuje šest (rozšířených) 39 cvičení-a stále vás pomáhá, když jste příliš sedaví, a má poměrně přesný sledovač spánku. Je nyní také vodotěsný až do 50 metrů, což odpovídá Gear S3 Sport Hodnocení 5ATM v designu dospělých.

Hodinky Galaxy však zdědí problémy z předchozích hodinek o výkonu-a to, co je špatné, je téměř všechny související se softwarem. Základní aplikace společnosti Samsung jsou jistě leštěné, ale obchod Galaxy Apps postrádá kritické aplikace třetích stran, zejména Mapy Google, Messenger a WhatsApp. Hlasový asistent Bixby je tady, ale není to o nic lepšího než hlas s porozuměním a Samsung Pay nepoužívá magnetický bezpečný přenos (MST) navzdory skutečnosti, že Gear S3 udělal.

Hodinky Samsung Galaxy jsou do značné míry samsung gear S4, které nikdy nebyly. Je to iterativní aktualizace, která přidává fitness software, nové senzory a další hydroizolaci ke všemu, co se nám líbilo ve společnosti Gear Sport a Gear S3 před tím.

Samsung Galaxy Watch Datum a cena vydání

Hodinky Galaxy byly spuštěny v USA v srpnu 2018, téhož dne Galaxie Poznámka 9 vyšel a ve Velké Británii v září. Ti v Austrálii museli čekat trochu déle, ale je tam také k dispozici.

Při spuštění začala Galaxy Watch na 329 /279 £ / AU499 pro 42mm verzi a 349 / £ 299 / AU549 pro větší velikost 46 mm. Když poprvé vyšel, Gear S3 stojí 349 / £ 349 (kolem AU475) a přišel pouze v jedné velikosti.

Viděli jsme také trochu kolísat s tím, že zasáhl o 50 méně, než je výše uvedené v USA a kolem 250 liber ve Velké Británii.

Verze LTE Galaxy Watch stojí při spuštění o něco více: 379 / AU599 (asi 290 GBP) pro 42mm model a 399 / AU649 pro verzi 46 mm. V USA to začalo život jako exkluzivní pro T-Mobile, ale nyní to můžete získat na Verizon, Att a Sprint také.

V Austrálii je k dispozici pouze s Telstra. Ve Velké Británii si nyní můžete koupit LTE verzi hodinek, ale je to exkluzivní pro EE. Stojí to 20 GBP měsíčně v průběhu 24 měsíců s neomezenými daty a také 1 GB navíc internetu pro datový příspěvek pro smartphony.

Novější sledování Samsung Galaxy 3 začíná na 399 / £ 399 / AU649 pro menší 41mm model pro svou nejnižší možnost a odtamtud stoupá pouze, takže pokud máte rozpočet, možná vám tento starší chytré hodinky vyhovují lépe lépe.

Velikosti a design

Hodinky Galaxy jsou dodávány ve dvou velikostech: větší velikost 46 mm ve dvoubarevném barevném schématu stříbrných a černých a menší velikosti 42 mm v rovném půlnoci Black nebo Rose Gold. Zkoušeli jsme na obou velikostech a doporučili jsme 46mm verzi pro její větší baterii a větší dotykovou obrazovku-vypadá to dobře na středně velkých zápěstích, pokud vám nevadí trochu větší hodinky.

Speciální pro vás: Samsung Galaxy Watch 46mm Dimenze Piccom/KCXNCXUPAQAUGUST 22, 2018

Je to spíše módní prohlášení než podhodnocené Apple Watch-dokonce i s více zaměřeným na Apple Watch 4 zaměřené na obrazovku 4. Hodinky společnosti Samsung je velký, kruhový a měl vypadat jako zápěstí. Když jsme ho nosili, dostali jsme na jeho design; Bylo hodně překvapení, že se jednalo o chytré hodinky v moři lidí, kteří nosili Apple Watch. Vyniká.

1.3palcová obrazovka Super AMOLED (1.2 palce na 42mm hodinky) je jasný a barevný, jak jsme očekávali od společnosti Samsung Stellar Display Technology. Je snadné vidět všechno, dokonce i během venkovního běhu, díky adaptivnímu nastavení jasu. A jeho chytré použití černochů, zejména v pozadí, spaluje méně pixelů na rozlišení 320 x 320. Jedinou nevýhodou je, že se obrazovka pomalu aktualizuje, když se probudí. čas a kroky ukazují staré postavy na půl sekundy. Je to, jako byste se doslova probudili hodinky z zdřímnutí a chvíli trvá, než se dostanete k jeho smysly.

Ozdobný a funkční rotující rámeček má třetí charakteristiku: díky tomu je Samsung Galaxy odolné. Vezměte si to od nás. zlomili jsme exponované obrazovce Apple Watch Slass více než jednou. Podle Samsung je zde ochrana pro obrazovku, s odolností vojenského stupně a Corning Gorilla Glass DX, který brání displeji.

Galaxy Watch zdobí dvě fyzické tlačítka, a zatímco jsou na pravé straně pouzdra, Samsung je moudře kompenzoval z obvyklého středového umístění, což znamená, že nejsou náchylné k náhodným lisům proti vašemu ohnutému zápěstí jako na jiných chytrých hodinek. Toto jsou dobře vybavené hodinky-alespoň během dne.

Budete chtít nosit tyto hodinky do postele pro jeho užitečné schopnosti sledování spánku, ale buďte upozorněni: je velké a těžkopádné nechat po celou noc připoutat na zápěstí zápěstí. 46mm verze je všudypřítomná 63 g a může se cítit jako skalní připoutání k vašemu zápěstí. Toto je jedna (a pouze) oblast, ve které budete mít lepší tvar s verzí 42 mm, která váží 49 g.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS