Galaxy of Fire 2. Galaxy of Fire 2

Plameny

Pro Jon Ryana se to vždy zdá být tvrdou cestou. Ale má to rád takhle. Když konečně vyhraje, je to o to uspokojivější. Kataklyzmatický boj s jeho zlým dvojčaty opouští Jon Maroonoed na pusté planetě. Nemá žádnou loď, žádné rádio a nikdo neví, že je tam. Mezitím jsou dospívající shapeshifter dospívající před soudem samotného císaře. Malraff, jeho mistr mučení, převezme kontrolu nad dospívajícími a je zaměřen na nalezení tajemství jejich schopnosti transformovat. Udělá cokoli, aby zjistila pravdu a ona se bude líbit v jejich utrpení. Jon musí nějakým způsobem najít cestu ze svého uvěznění a zachránit dospívající. Ale bude pro něj něco, co by mu bylo zachránit, i když může uniknout? Galaxie v ohni s ničivými dobytími Adamant Impire stále stojí mezi Jon a pro šanci na úspěch. Bez spojenců, usouzení nebo jakéhokoli důvodu naděje je jeho jedinou cestou uvolnit temnotu, kterou je schopen. Ale může Jon triumfovat a stále hoden tohoto vítězství?

Publikováno 22. listopadu 2017

O autorovi

Craig Robertson

Tvrdím tři velké úspěchy v mém životě: moje rodina, moje lékařská kariéra a moje psaní. Jsou, jsem si jistý, jejich správný pořádek. Moje rodina, zahrnuje moji dokonalou manželku Karen, moje úžasné děti (nyní dospělí) Chris a Kim, můj sladký vnuk Jonathan. A teď ty! Z rodiny čerpám sílu, lásku a význam. Jaké ponižující dárky. Jsem téměř stejně hrdý na svou neuvěřitelnou kariéru jako lékař (ne, ne že jsem neuvěřitelný, je to tak, že cesta byla). Jsem internější a pracoval jsem v ER, nemocnicích, klinikách, domech a na většině míst mezi. Jaký spěch! Když řeknu, že je to čest a privilegium být lékařem, opravdu to myslím. Moje spisy, poskytujte mi mocnou kreativní odbytiště a tak přímo zahřívá mou duši. V mých divočejších snech doufám, že moje psaní má dostatečné zásluhy, a proto vám také příznivě prospívá působivým způsobem. Poznej mě podle toho, co miluji: Dickens, Orwell a Bradbury; Milton, Donne a Blake; Coltrane, Davis a Desmond; Picasso, Michelangelo a Renoir; Astronomie, biologie a geologie; Doktor Who, Star Trek (originální televize) a doktor Who (jo, tak to moc miluji); Avedon, Doisneau a Arbus; Burger a hranolky, Coc au Vin a pizza pizza pizza. Nechal jsem pro mě něco důležitého? Jen jeden, nejdůležitější: Bože. Jsem bývalý katolický přemýšlení, zda jsou církve zařízením mužů a jsou vůbec nutné. Důležité je, že bych si přál, abych strávil více času viděním jeho zázraku na světě (nejsem evangelizující, prostě předávám informace; toto je bio, nejstenstva pas?). Jo, a to se nikdy nepřišlo, ale existovala řada reklam na časopisy, kde se sexy vyhlížející lidé položili řadu otázek o tom, co se jim líbilo. Standardní dotaz byl: „Jaké je vaše oblíbené slovo?„Takže to se mnou opravdu přilepilo (já vím, musím se dostat víc, ne) a teď můžu někomu říct, ty, moje oblíbené slovo. Se! Miluji to. Znamená to „na vlastní pěst“, ale také se týká elfů, kterého vlastníte! Brilantní slovo. Teď, kde jsem dal ten elf.

Hodnocení hodnocení

Komunitní recenze

Dal jsem Craig Robertsonovy Galaxy On Fire Books 2 šance, ale protože to bylo ještě hloupější a nepříjemnější než první, co jsem se nyní vzdal. Nikdy jsme neměli tak štěstí jako čtenáři, aby měli tak masivní sbírku klasiků a nových autorů, aby si přečetli.

Toto je recenze pro sérii Galaxy On Fire jako celek. První dva jsou zahrnuty do Audible Plus a já je vřele doporučuji. Scott Aleijo odvádí skvělou práci s vyprávěním s veselými hlasy. Celá série je součástí Kindle Unlimited, takže jsem si přečetl zbytek série na svém Kindle. Musím říct, že jsem si představoval hlasy, jak interpretoval Scott. Celkově je to zábavná a snadno čitelná série. Žádná tvrdá věda, jen akce a snark. Líbí se mi aspekt hlubokého času, i když to opravdu nedává smysl, jeho tělo Android je stále funkční. Tyto romány nejsou příliš dlouhé a lze je snadno dokončit za den nebo dva. Naštěstí je v Ryanverse více než dvacet, aby vás zaměstnával.

zlí mimozemšťané (pokud uvažujete o obřích mluvících psích mimozemšťanů) a zajímavé přátele. Mezi Johnovým pokusem o udržení změn v bezpečí a vyhýbání se jeho zlým jiným časopisem je i nadále čerstvá série. A v případě, že budete potřebovat více, existuje spousta nových lichých a zavrčených a.I.Je třeba se vypořádat s. Celkově vzato, je to dobrý čas.

Tato série se docela rychle přenesla do nesmyslů v proudu vědomí. Autor také miluje svůj styl žertování natolik. Díry spiknutí se začínají natahovat tak velké, aby čtenáře pochybovaly o jejich rozumu.

Pejáci jsou průměrní, Jon je baddass, dospívající jsou uvězněni, al ai get je vdaná a příběh pokračuje.

Galaxy On Fire 2. Vaše nebezpečná kampaň při záchraně galaxie

Pokud jste velkým fanouškem sci-fi románů a filmů, které se zabývají více kosmickým bojem, určitě oceníte Galaxy On Fire 2. V této akční hře budete svědky neuvěřitelného fantasy románu a zároveň přejete roli válečného veterána známého jako Keith Maxwell. Zde je vaším hlavním cílem eliminovat všechna nebezpečí v galaxii a přivést zůstatek zpět.

Как получить корабль blue fire Galaxy on Fire 2 HD

Galaxy On Fire 2 je publikovaná společností Deep Silver 2 je vzrušující hra, kde budete zasazeni do obrovského a masivního prostoru. Nenajdete pouze jednu planetu nebo několik galaxií, ale také budete mít šanci vidět celý vesmír složený z různých solárních systémů a pokročilých vesmírných stanic s hlubokým příběhem.

Hrajte Galaxy On Fire 2. zajímavá mise Keitha

Když hrajete Galaxy On Fire 2, převezmete roli Keith Maxwell. Odtud si musíte vybrat kosmickou loď, kterou si vezmete s sebou na svou misi. K dispozici je více než 50 masivních kosmických lodí. Jakmile si již vyberete kosmickou loď, je čas zabezpečit zbraně a vybavení, které potřebujete pro svou kampaň.

V Galaxy On Fire 2 budete nastaveni se spoustou vedlejších úkolů, které zahrnují mini-hry. Nepodceňujte tyto úkoly, protože jsou náročné překonat. Kromě vedlejších úkolů musíte také pracovat na své hlavní misi, která je eradikovat nebezpečné mimozemské lupiče, šílence a vesmírné piráty, kteří výrazně ovlivňují rovnováhu galaxie.

Pokud jste v této akční hře nováčkem, určitě budete ohromeni tím, jak provozujete kosmickou loď. Musíte být ostrý a chytrý s pohyby, protože budete muset namáhat oči, abyste přesně sledovali svého nepřítele. Kromě toho se musíte držet ve své pozici, když se vaše kosmická loď najednou třese, když máte nestabilní prostředí.

Galaxy On Fire 2. Procházejte široký prostor galaxie

Jak postupujete v Galaxy On Fire 2 a vyhrajete různé mise, vaše kosmická loď se stane silnější, vybavenou různými zbraněmi, systémy flotily a získá výhodu drobných detailů galaxie, které můžete použít k zničení náročnější nepřátele.

Navíc budete mít šanci projít celou galaxii a vidět více než 30 hvězdičkové systémy a více než 100 planet a vesmírných stanic pro sebe. Co je více vzrušující na Galaxy On Fire 2 je, že můžete vidět všechno ve 3D vysoce kvalitní s texturou s vysokým rozlišením a úžasnou speciální FX. Hra je také vybavena poutavým 3D zvukem, soundtrackem a hlasovým herectvím, díky čemuž je hra realističtější.

Kromě své neuvěřitelné grafiky a zvuků vám tato akční hra také umožňuje provést „Action Freeze.„Zde můžete pořídit snímky obrazovky v jakékoli části hry a uložit je na počítači. Hra také funguje pod úspěchy a žebříčky, takže byste měli v této hře předvést své dovednosti a na vrcholu postavte své místo.

Stimulační funkce, které byste neměli nechat ujít

Hledáte více akčních her a prokážete svou hodnotu tím, že překonáte různé typy nepřátel? Stáhněte si událost Horizon Space Shooting a Space Marshals 2 na počítači hned teď. Pro více her zdarma zkontrolujte, co pro vás máme zde ve hrách.lol.

Jak nainstalovat

Klikněte na „Stáhnout“ na webu.

Nainstalujte do počítače herní kousky.

Otevřete Playstore (desktopová zkratka).

Získejte přístup ke svým oblíbeným hrám a užívejte si!

minimální systémové požadavky

Hry můžete nainstalovat.lol na jakémkoli počítači, který splňuje následující požadavky:

Operační systém

Hry.lol je vaše ne. 1 stahování webu zdarma pro online hry pro PC. Máme populární hry jako Granny, Gacha Life, Subway Surfaers, Pixel Gun 3D, 8 míčových bazénů, mobilní legendy Bang Bang a další. Hry.LOL poskytuje cheaty, tipy, hacky, triky a průchody pro všechny hry.

Galaxy On Fire 2 Recenze

Recenze, kterým můžete věřit: Abyste se ujistili, že získáváte spravedlivou, přesnou a informovanou recenzi, náš zkušený tým tráví značné množství času na všem, co kontrolujeme. Přečtěte si více o tom, jak kontrolujeme hry a produkty.

Pamatujte na Old Trader Space Trader na Palm OS v roce 2002? Někteří lidé si to budou pamatovat a někteří lidé nebudou. Osobně to byla moje oblíbená závislost na Palm Pilot. No, pomyslete na to základní, 2D rozhraní a vylepšete jej na 3D vesmír, a tam máte Galaxy On Fire 2 pro Android, iOS a Mac. Pokračování hity Game Galaxy On Fire 3D má jednoduchý předpoklad, aby zachránil vesmír před hrozbou prázdnoty. Při tom musíte také těžit rudy, obchodovat zboží a provádět mise, abyste upgradovali svou loď, aby byla v bitvě efektivnější. Nyní se většina lidí nelíbí stylu hry „Dope Wars“, kde skákáte z místa na místo a prodat vaše zboží za vyšší cenu, aby dosáhli zisku. Galaxy On Fire 2 chápe tuto nenávist k grindu a činí ji zajímavější.

Galaxy On Fire 2. Grafika

Galaxy On Fire 2 vyvinula společnost Fish Labs 2, vzala mou nostalgii na novou úroveň, s plně podceňovaným 3D vesmírem, doplněným vesmírnými stanicemi, skokovými bránami, asteroidy do důl a mimozemšťany a mimozemšťany a mimozemšťany! Nepřátelská mimozemská rasa, nazvaná The Voides, útočí na vesmír pomocí červů a je jen na vás, abyste je zastavili. Procházením galaxie, když obchodujete s většími a smrtelnějšími loděmi, vytvoříte aliance a bojujete s piráty, mimozemšťany a příležitostnou bezpečnostní loď. Hra je plná zbraní, lodí a možností přizpůsobení a můžete dělat, co chcete, kdykoli chcete. Hra není zdaleka lineární.

Grafika pro mobilní hru je vynikající, krásně předvádějící (na Android) schopnost Tegra 2 vykreslit grafiku na zařízeních Android. Vypadá to stejně pěkně na zařízeních iOS a masivní prostor, ve kterém musíte hrát, je neuvěřitelně dobře provedeno. Modely lodí jsou také zdaleka obyčejné a nabízejí pro vás obrovskou sbírku lodí s různými statistikami; v závislosti na tom, jaký planetární systém nebo vesmírná stanice jste v současné době zakotveni. Všechno od zbraní po životní prostředí křičí dobře provedené.

Galaxy On Fire 2. Zvuk a hraní

Hlasové herectví a zvuky jsou také velmi dobře provedeny a nabízejí pěkné vylepšení hraní. Spiknutí je docela suché a je předvídatelné trochu. Mise v celé hře jsou docela podobné a nabízejí drobné rozdíly v závislosti na systému, ve kterém jste. To neznamená, že to vůbec není zábava. Každému misi je přidělena jiná úroveň výzvy, a přestože většina z nich je stejná, může být stále neuvěřitelně obtížná! Můžete si vybrat a vybrat, které mise chcete pokračovat, jaké kargosy byste chtěli nést a jaké špatné lidi byste chtěli zabít, nabídnout výběr bez ohledu na to, jaká je vaše úroveň dovedností. Umožňuje také hráčům, kteří by raději obchodovali, aby byli obchodníky, a hráči, kteří se rádi považují za žoldnéře, aby byli nemilosrdní lovci odměn.

Pokud jde o mechaniku hry, máte dvě možnosti. Můžete se buď spolehnout na funkčnost naklápění mobilního zařízení, na kterém jste nasměrovali svou loď, pomocí virtuálního gamepadu pro fotografování a provádění výběru, nebo můžete virtuální gamepad zcela použít. Mějte však na paměti, že pokus o použití náklonu v boji je velmi obtížné. Virtuální gamepad umožňuje přesnější metodu pohybu. Ve vašem Arsenalu a v závislosti na vaší lodi budete mít obrovský výběr blasterů, plazmových zbraní, emp torpéda a další, což vám umožní bojovat proti nepřátelům, jak byste chtěli. Bojový systém je velmi dobře promyšlený a dobře propůjčuje dotykový aspekt mobilních her. Pokud hledáte hru s velkým vesmírným bojem, je to pro vás ta sada.

Galaxy On Fire 2. Poslední slovo

Celkově je Galaxy On Fire 2 fantastická hra. Dělá skvělou práci a představuje, co mobilní hry mohou skutečně udělat, a nabízí jedinečný herní zážitek spojený s bezproblémovou 3D grafikou. Bojový systém je rychlý a efektivní a jakmile se dostanete na zavěšení rozhraní dotykové obrazovky, budete na galaxii v žádném okamžiku v žádném okamžiku. Pokud se vám líbí obchodování s prostorem, boj a obrovský vesmír, který je třeba prozkoumat, je tato hra pro vás perfektní!

Galaxy On Fire 2 Wiki: Tipy a triky pro průchod hry

Galaxy On Fire 2 je hra pro Android s datem vydání 23/23/2013 z Deep Silver. Herní žánr: Arcade. V článku jsme shrnuli tipy pro vyrovnání od nejlepších hráčů, vývojářů odpovědí na otázky hráčů, průvodce pro začátečníky z oficiálního webu a naše tajemství předávání hry. Pozornost, web Wise Geek, je neustále aktualizován, navštivte nás častěji.

Galaxy On Fire 2: Nejlepší lodě

Veterán

Veterán je lodí pozemšťanů z Galaxy On Fire 2. Má pouze tři sloty pro hlavní zbraně, ale jsou velmi blízko, což mu dává výhodu z hlediska přesnosti při střelbě. Středně vyvážené ve všech ohledech. Přes své malé nedostatky vykonává veterán vynikající práci všech úkolů a dává pilotům svobodu zvolit si své činnosti.

 • Pros: Dobré brnění, prostor pro věžičku a držení velkého nákladu.
 • Nevýhody: Pouze 3 hlavní zbraně, špatná manévrovatelnost.

Phantom XT

Phantom XT je jednou z pozemských lodí v Galaxy On Fire 2. Lze jej zakoupit pouze ve stanici Kaamo v systému Shima od Bobolanu s názvem Umnar Zoboon. Phantom XT je zlepšená modifikace fantomové lodi. Vyznačuje se multiptivní vyztužené brnění, velkolepý vzhled a velmi blízkou polohu hlavních zbraní, což z něj činí poměrně přesnou loď, pokud jde o střelbu. Bohužel, stejně jako jeho předchůdce, nemůže se chlubit dobrým poměrem ceny / výkonu.

Loď je velmi dobrá v rychlém boji, ve třídě světla a drahých bojovníků je Phantom XT na druhém místě pouze v manévrovatelnosti. Oblast malého nákladu je snadno kompenzována prostorem s velkým vybavením, kde lze nainstalovat více optimalizátorů nákladového prostoru. Přítomnost pouze jednoho slotu pro těžké skořápky však nelze kompenzovat. Loď je dobrá, ale my ji úzce aplikujeme. Jeho silným bodem je rychlý boj.

 • Pros: 4 hlavní zbraně, úžasná manévrovatelnost (150), velké množství slotů pro vybavení (14), vynikající brnění (425), malá velikost (hlavní zbraně jsou umístěny blíže k sobě, snadnější střílení, snadnější vyhýbání se projektil ).
 • Nevýhody: 1 slot pro těžké zbraně, drahý, musí mít stanici Kaamo, žádný věžicí slot.

Groza Mk II

Groza Mk II je jednou z nejdražších a nejnebezpečnějších lodí v Galaxy On Fire 2. Terranská loď. Lze si zakoupit pouze ve stanici Kaamo v systému Shima od Bobolaniana jménem Umnar Zoboon. Tento vylepšený model lodi Groza porušuje všechny přijatelné vzory, normy a pravidla. Schopný provádět nejvíce koncentrovanější frontální požár na jednotku času mezi všemi loděmi v galaxii! Vynikající charakteristiky letu a celková rovnováha z něj činí jednu z nejžádanějších lodí.

Takový ničivý stroj byl vytvořen za účelem provedení otevřeného boje, ne jinak. Světlá bojová barva Groza Mk II ji silně odlišuje od ostatních lodí a okamžitě objasňuje nešťastné nepřátele, s čím se zabývají! V kombinaci s mocnými zbraněmi je tato loď skutečným popravcem, který vyhoří veškerý život ve své cestě. Plně žije až do svého jména!

 • Pros: 5 hlavních zbraní (jediná loď s 5 zbraněmi, díky tomu má nejvyšší poškození za sekundu a poškození za hodinu ve hře), vyvážená manévrovatelnost (122), uspokojivá nákladní držení (90), silné brnění (450).
 • Nevýhody: 1 slot pro těžké zbraně, extrémně malý počet slotů pro vybavení (s ohledem na jeho cenu) (11), musíte mít stanici Kaamo na nákup, žádný slot pro věži.

Teneta Red

Teneta Red je upravená verze lodi Teneta. Pozemšťana loď. Je jednou z nejdražších a nejlepších lodí v Galaxy On Fire 2. Lze si zakoupit pouze ve stanici Kaamo v systému Shima od Bobolaniana jménem Umnar Zoboon.

Při vytváření tenety červené inženýři na něm pracují nejen dva sloty pro těžké skořápky dvěma sloty pro hlavní zbraně, ale také zlepšili jeho brnění a manévrovatelnost. Pro úplnost bylo také přidáno několik dalších slotů pro zařízení.

 • Pros: Armor, věže, slot, skvělá manévrovatelnost, nízká cena ve srovnání s Bloodstar a Kinzer RS.
 • Nevýhody: Pouze 2 sloty pro těžké zbraně, velmi drahé pro začátečníky.

Temný anděl

The Dark Angel je jednou z nejlepších lodí v původní Galaxy On Fire 2. Prototyp silně ozbrojené válečné lodi vyvinuté společností Davilon Corporation, výrobce zbraní pozemšťanů, který dodnes nepřežil. Navzdory skutečnosti, že Dark Angel vykazoval velký slib během přísné fáze testování, více zpoždění a zvýšené náklady na vývoj vedly k uzavření projektu. Dark Angel se liší od standardní barvy lodí pozemšťanů. Má nazelenanější odstín. NPC nepoužívají.

Dark Angel je silně ozbrojená loď, pozoruhodně agilní loď. Čtyři sloty pro hlavní zbraně, dva pro těžké skořápky, věže a 14 slotů pro vybavení, dělají tento interceptor jednou z nejvyhledávanějších lodí v galaxii, vhodné pro celou hru. Z minusů vyniká jeho vzácnost (prodává se hlavně na stanicích s vysokou technickou úrovní) a poměrně velká cena. Celkově vzato, loď opravdu stojí za to kredity utracené a doporučuje se jak pro normální přehrávání, tak pro lov hledaných zločinců.

 • Pros: Lepší manipulace versus teneta červená nebo krevní hvězda, 4 hlavní zbraně a věžička, stejná manévrovatelnost jako Kinzer Rs, ale větší nákladní zátoka, relativně nízká cena.

Mantis

Mantis je jednou z pirátských lodí v Galaxy On Fire 2. Jedna z největších a nejnebezpečnějších lodí na trhu. Zbraně, brnění, sloty pro vybavení. Všechno je na maximum. Loď je ozbrojena na zuby. Až čtyři sloty pro hlavní zbraně, tolik míst pro těžké skořápky, dobrá manévrovatelnost a silné brnění na bootování.

Vynikající volba pro piloty, kteří aktivně bojují. Existuje také až 12 hardwarových slotů. Z profesionálů v zásadě vše. Nevýhody jsou zřejmé: držení nákladu je malé, vzdálenost mezi hlavními zbraněmi je velká, cena je velmi vysoká a neexistuje žádná věžička. Toto je nejdražší pirátská loď ve hře. Cena: 2.363.886 (Android).

 • Pros: 4 hlavní zbraně a 4 těžké, vybavení a ovládací prvky.
 • Nevýhody: Small Cargo Bay, žádná věžička, se může zdát ošklivá.

Darkzov

Darkzov je vylepšená verze lodi Azov. Prodáno pouze v čekárně stanice Kaamo v systému Shima bobolaniánem jménem Umnar Zoboon. Pirátská loď. Ve srovnání s běžným modelem má speciální vydání Azov vylepšení téměř ve všech směrech. Hlavními výhodami tohoto sběratelského modelu jsou odolné brnění, vysoká palebná síla a obrovský prostor pro další vybavení a zařízení.

Jedna z nejdražších a nejúčinnějších lodí v Galaxy On Fire 2. Ve všech charakteristikách je to docela vyvážené a má také bonus ve formě věže. Pokud se vám Azov líbil, jeho „velký bratr“, Darkzov, bude se vám to líbit ještě více. Loď může být upgradována pouze v salonku stanice Kaamo v systému Shima.

 • Pros: Vysoká manévrovatelnost, slot pro věžičku, velké množství vybavení, ve skutečnosti nahrazuje krevní hvězdu.
 • Nevýhody: Pouze 1 slot pro těžké projektily, potřeba mít Kaamo.

S’kanarr

S’kanarr je jednou z nejlepších lodí VOS v Galaxy On Fire 2. S vytvořením S’kanarr, vosk Empire přináší na trh novou silně ozbrojenou loď s dostatečným prostorem pro věžičku kromě čtyř hlavních a dvou těžkých zbraní. Super Heavy Armor poskytuje zvláštní ochranu, i když to ovlivňuje manévrovatelnost.

Navzdory vysoké ceně a některých technických nedostatcích není tato loď tak špatná, jak by si někteří mohli myslet. Pokud hledáte plavidlo schopnou aktivního boje, je S’kanarr skvělá volba. Má až čtyři sloty pro hlavní zbraně a věžičku. Má také velmi velký náklad, což z něj dělá dobrou volbu pro obchodníky. Mezi nedostatky vyniká pouze 11 slotů pro vybavení a špatná manévrovatelnost.

 • Pros: brnění, zbraně, slušné množství slotů pro vybavení a věžička, největší nákladní zátoka nejlepších stíhacích lodí.
 • Nevýhody: Vysoká cena, extrémně nízká manévrovatelnost (doporučuje se pulzní plazmový tah).

Na’Srrk

Na’Srrk je Vossk Ship from Galaxy On Fire 2. K dispozici v expanzi Supernovy. Na’Srrk je nová, silně ozbrojená válečná loď vyvinutá vosk. Toto mocné vozidlo je dobrou alternativou pro piloty, kteří si nemohou dovolit S’kanarr a nepovažují prostor pro věžičku za nutnost. Toto je nejvíce manévrovatelná loď Vossk v GOF2.

Všestranný bojovník Voss. Má slušné množství slotů pro vybavení, hlavní zbraně a těžké skořápky. Kromě toho všeho má také dobrou manévrovatelnost. Jedinou nevýhodou není příliš velký náklad, ale to lze opravit zlepšením lodi nebo instalací kompresoru, protože existuje dostatek slotů pro vybavení.

 • Pros: vynikající rovnováha, brnění, výzbroj a manévrovatelnost v nadmořské výšce. Dobré pro lidi, kteří nemají rádi velkou váhu S’kanarr a jsou ochotni darovat věžičku.
 • Nevýhody: Small Cargo Bay, žádná věžička.

Aegir

Aegir je vlajková loď Nivelian Navy. Vynikající, elegance a síla jsou svařeny dohromady. V žádném případě to není levné, ale mnoho pilotů v galaxii vám bude závidět. Role AEGIR se rychle vyvinula aktualizacemi a doplňky. V původním GOF2 byla tato loď druh meziproduktu mezi veteránem a Mantisem: bez věže a dvanáctého slotu pro vybavení, ale levnější než Mantis a se čtyřmi sloty pro hlavní zbraně a těžké skořápky.

Piloti, kteří dávají přednost tomu, aby měli čtyři hlavní zbraně a nepovažují věžičku, si můžete bezpečně zakoupit Aegir. Přestože není největší zabezpečení nákladu a méně zabezpečení, svou práci dokonale dělá díky možnostem přizpůsobení.

Při dokončení doplňků, zejména supernovy, zejména při vysokých úrovních obtížnosti, se někdy vyplatí přemýšlet o výhodách instalace věže, více slotů pro vybavení a prostornější nákladní prostor, protože i ve vylepšené verzi se začne prohrát aegir Takové vzorky jako Ghost, Dark Angel a Ships, které prodávají Bobolan Umnar Zoboon na stanici Kaamo. Obecně můžeme říci, že pro průchod asi poloviny celého příběhu tato loď nezpůsobí stížnosti, ale po hromadění velkého množství kreditů je vyplatí je investovat do silnější jednotky.

 • Pros: 4 hlavní a 4 těžké zbraně, jedna z nejkrásnějších lodí, vynikající hodnota za peníze.
 • Nevýhody: Small Cargo Bay a žádná věžička.

Duch

Duch je výsledkem úsilí Nivelianů o vybudování obrněného, ​​ale agilního stíhajícího stealth. Velké množství změn, které loď utrpěla v různých fázích vývoje, vedlo ke skutečnosti, že Ghost byl piloti a designéři rozpoznán jako poněkud neúspěšný experiment. Podle Midorian Intelligence však byly technické pokroky získané během vývoje Ghost později použity v jiném přísně tajném projektu pod vedením určitého Truntova skrz, nejvyšší velitel Nivelian Republic.

Tento časný prototyp Nivelian Fighter, který se nikdy neprodal kvůli své revoluční technologii, byl stále v rané fázi vývoje v době návrhu lodi. Silné brnění, přítomnost čtyř slotů pro hlavní zbraně, dva pro těžké skořápky a 14 slotů pro vybavení z něj dělá dobrou volbu pro zkušené piloty. Stejně jako mnoho nivelianských lodí má duch poměrně neobvyklý design. Nevýhody zahrnují pouze malý náklad a slušná cena.

 • Pros: 4 hlavní zbraně, 14 slotů pro vybavení, vypadá skvěle, vyloženě slon z brnění (530), dobrá manévrovatelnost.
 • Nevýhody: předražené, 2 sloty s těžkými zbraněmi, žádná věže, malý nákladní držení.

Kinzer Rs

Kinzer RS ​​je modifikace nivelianské lodi Kinzer. Lze jej zakoupit pouze v salonku stanice Kaamo v systému Shima od Bobolaniana jménem Umnar Zoboon. Světlá barva Kinzer RS ​​slouží jako varování pro blázny, kteří se odváží zaútočit na tohoto high-tech bojovníka. Díky vylepšeným zbraním a četnými sloty vybavení je Kinzer RS ​​opravdu těžké zničit. Naštěstí pro soupeře je snadné zjistit z dálky, což jim dává čas najít způsob, jak uniknout.

Dokonalost! Výsledek mnoha let tvrdé práce nejlepších nivelianských inženýrů navrhnout bojovníka s prakticky žádnými nedostatky. Má obrovské množství slotů pro vybavení a čtyři sloty pro hlavní zbraně a těžké skořápky, což je dobrá zpráva. Vysoká funkce nijak neovlivňuje manévrovatelnost!

Pokud jde o své vlastnosti, loď je velmi podobná Voidxu, a ačkoliv v některých vlastnostech je to o něco horší, má Kinzer RS ​​docela přijatelný nákladový kompartment pro 65 buněk. místo 30 pro stejný voidx. Loď inspiruje stabilitu a důvěru těm, kteří mají to štěstí, že si ji koupí. Mistrovské dílo stavby lodí vyrobených v nejlepších tradicích Nivelian Genius: kombinace milosti, praktičnosti a smrtící síly!

 • Pros: velkolepý vzhled, 4 sloty pro hlavní a 4 pro těžké zbraně, 15 slotů pro vybavení, 125 jednotek správy a silné (420) brnění.
 • Nevýhody: Vyžaduje, aby stanice Kaamo nakupovala, extrémně drahá, malá (65) nákladní zátoka, žádná věžička.

Přízrak

Spectre je neviditelná loď od Galaxy On Fire 2. K dispozici ke koupi po obdržení všech medailí nebo po dokončení příběhu o extrémních obtížích. Můžete si ji koupit na stanici Katashán v systému Paréah. Spectre je agilní a vysoce nebezpečný interceptor, který používá stráže Trunt. Vybaven neuvěřitelným počtem hardwarových slotů a má předinstalované přestrojení U’Tool.

Při pohledu na specifikace Specteru je první věc, která vás upoutá. 800 obranných jednotek dělá z této lodi nejodolnější loď po nosorožci. Manévrovatelnost je také ve výšce, s takovým brněním se zdá být nemožné, ale kouzelníci inženýři učinili 138 jednotkami realitou! Toto číslo je vyšší než u mnoha lodí v této kategorii cen. Praktičnost, rovnováha a přizpůsobení jsou stejně úžasné. Nevýhodou a zároveň výhodou je předvolba maskování, kterou nelze nahradit jinou (další maskování sady na tom nebude fungovat).

Nákladní zátoka 65-buněk se nezdá být moc, ale z upgradeability a více kompresorů činí Spectre nákladní loď. Až 16 (a se zlepšením, dokonce 17) sloty pro vybavení a absence potřeby nainstalovat přestrojení, díky tomuto mistrovskému dílu stavitelství lodí jednu z nejvíce obecně přizpůsobitelných lodí v celé hře. Pro mnoho lidí se však přiměřenost ceny této lodi může zdát pochybná. Cena je jednoduše nepřátelská: například je dvakrát drahá jako Bloodstar, třikrát drahá jako VIDSX a Kinzer Rs, téměř čtyřikrát drahé jako Dark Angel. Cena je obrovská a toto je jedna z mála nevýhod pro Specter.

 • Pros: Obrovské množství slotů pro vybavení, vestavěný maskovací polní generátor, vypadá skvěle, nejsilnější (800 jednotek) brnění a dobrá manévrovatelnost.
 • Nevýhody: cena (30 milionů), 2 raketové sloty, žádná věžička, velmi obtížné získat.

Tuto loď můžete získat pouze po dokončení příběhu Supernova v extrémním stavu nebo získat všechny medaile Supernovy na jiných úrovních obtížnosti.

Berger Cross Special

Berger Cross Special je vylepšená verze Crocxt Berger. Prodáno pouze v čekárně stanice Kaamo v systému Shima bobolaniánem jménem Umnar Zoboon. Je to bez jakékoli alternativy nejlepší midoriánské lodi v Galaxy On Fire 2 a jedna z nejsilnějších na celém trhu. Má vše v hojnosti: solidní obrana, silné zbraně, dostatek slotů pro vybavení a fenomenální manipulace pro takovou hojnost palebné síly a přizpůsobení. Cena za takovou variabilní loď je vhodná, ale plně ospravedlňuje všechny investice.

Nedostatek věžičky zde lze nazvat mečem s dvojitým hraním: toto samozřejmě může být zklamáním, ale pro ty piloty, kteří nepovažují její přítomnost za nutnost, nebude tato skutečnost znepokojující. Jedinou vážnou nevýhodou této lodi je malý nákladní kompartment, ale to lze také opravit instalací několika kompresorů, protože existuje dostatek slotů pro vybavení. Pokud hledáte loď, která je téměř postrádá nedostatky a nemáte silnou potřebu věžičky, Berger Cross Special je určitě dobrá volba.

 • Pros: vynikající zbraně, stylový vzhled, manévrovatelnost, velké množství slotů pro vybavení, jako jsou všechny sběratelské modely, vynikající brnění.
 • Nevýhody: Žádná věžička, musíte koupit stanici Kaamo.

Voidx

Voidx je jediná loď používaná mezerami. Po získání všech zlatých medailí to lze odemknout. Hlavní nevýhodou této plavidla je strašně malá nákladní oblast, díky čemuž je pro obchodování nevhodným. Ale protože má poměrně velký počet slotů pro vybavení, instalací dvou nebo tří černých dírů Rhoda, může být nákladní prostor zvětšen na poměrně uspokojivou velikost.

Loď má nepřirozeně vysokou mobilitu: s zručným řízením se stává prakticky nezranitelným. Faktem je, že je téměř nemožné se na to dostat. Nemůžete najít nepříjemnějšího soupeře. Kvůli takové rychlosti a mobilitě se voidx transformuje z pronásledovaného na pronásledování ve věku zlomků sekund. Toto je opravdu loď zabijáka. rychle se objevit, rychle zničit, rychle se schovávat.

 • Armor: 450.
 • Nákladní kompartment: 30;
 • Hlavní zbraně: 4;
 • Těžké skořápky: 4;
 • Věže: 0;
 • Zařízení: 15;
 • Manipulace: 155;
 • Cena: 8 115 500.

Důstojnost. Neopuštěně nejlepší loď pro rychlý boj. Mezi všemi bojovníky své třídy má Voidx nejlepší manévrovatelnost všech lodí, více než 1 000 000 kreditů. To vám umožní vytvořit manévrování úniku z výstřelů s manévrem úniku, takže s tím můžete dělat bez maskování, a to i v nejextrémnějších situacích. V bitevních bitvách si můžete být zcela jisti ve svém vítězství i nad nejmocnějšími soupeři.

Čtyři sloty pro hlavní zbraně, čtyři sloty pro těžké skořápky a 16 (upgradovatelných) slotů pro zařízení z něj činí nemilosrdný stroj pro vyhlazení všeho, co ukazuje známky života. Tvar lodi je exotický: velmi protáhlý luk umožňuje maximální ohnivý oheň. V kombinaci s velmi malým poloměrem výstřelu a úhlednými rozměry, které neblokují pohled, lze také považovat za nejlepší loď, pokud jde o střelbu. Dokonale vyvážené z hlediska boje: brnění, zbraně, sloty pro vybavení, manévrovatelnost.

Nevýhody. Zanedbatelný náklad. Loď je v obchodě naprosto zbytečná. Není vhodné pro vrtání asteroidů: Za prvé, nákladní kompartment a za druhé, nadměrné řízení neumožňuje správně zaměřit na asteroid. Není to nejlepší volba pro dokončení celé hry (po zničení mateřské lodi Void). Potíže s nákupem. otevírá se pouze po dokončení všech zlatých medailí. Cena je vysoká, ale plně oprávněná.

Vol Noor

Vol Noor je jediná loď vyrobená Grays. Vol Noor je v podstatě zbytečný, ale velmi krásný, takže jej můžete přidat do své sbírky. Možná odkaz na UFO (létající talíř) kvůli jeho designu a skutečností, že je to jediná loď svého druhu postavená šedými (z rozhovoru Cadora v Supernově je zřejmé, že letěl na Zemi, aby ji studoval) a skutečnost, že je „pravěký“.

 • Obrana: 165;
 • Nákladní kompartment: 75;
 • Hlavní zbraně: 2;
 • Těžké skořápky: 2;
 • Věže: 0;
 • Zařízení: 7;
 • Kontrola: 110;
 • Cena: 84.000;
 • Frakční producent: šedá.

Jako skautská loď pro jednu z prehistorických flotil šedé rasy je Vol Noor téměř relikvie. Na začátku Velké konfrontace s Vosskem nebyl tento design neobvyklý, ale zvýšená potřeba pokročilého modulárního systému tuto loď téměř přežila z rozlehnutí vesmíru.

 • Pros: Dobrý výkon za svou cenu, neobvyklý design.
 • Nevýhody: Nejhorší z nejlepších lodí, slabých zbraní a malého množství vybavení, vzácné.

Nemesis

Nemesis je loď vytvořená Science Beyond. Se objeví v expanzi Valkyrie. Nemesis je klenot v koruně mimo vědecké inženýrství. Těžká výzbroj, dobrá obrana a styl. Vynikající loď pro sebevědomýho pilota, který si může dovolit koupit jeden. Kadorový motor je integrován.

Jedna z nejlepších lodí v Galaxy On Fire 2. Má čtyři sloty pro hlavní zbraně, poměrně prostorný nákladní kompartment, 14 slotů pro vybavení a integrovaný kadorový motor. Nemesis má potenciál odrazit mnoho, ne.li všechny, lodě v galaxii. Jediným zklamáním je přítomnost pouze jednoho oddílu pro těžké skořápky, poměrně vysoká cena, nedostatek platformy pro věžičku a ne příliš dobrá ochrana. Tento zázrak inženýrství je ideální pro jakoukoli aktivitu, od těžební rudy po lov hledaných zločinců.

 • Pros: Velké množství vybavení, dobré zbraně, integrovaný kadorový motor (respektive 1 volný slot) a silné brnění.
 • Nevýhody: vysoká (6.8 milionů) Cena, žádná věžička, pouze 1 raketový slot.

Krevní hvězda

BloodStar je loď z expanze Supernova, provozovaná Outlaw Qyrr Myfft ze seznamu Earthlings Wanted. Druhá nejdražší loď v celé hře (po Spectru). Po zničení jeho majitele se stane k dispozici ke koupi na stanici Quineros v systému Loma. BloodStar byl v průběhu let rozsáhle přepracován a vylepšen, aby byl vážnou hrozbou pro každou loď ve vesmíru. ať už je to devastující Mantis, rafinovaný a delikátní aegir nebo pokročilý nemesis.

Se čtyřmi pozicemi pro hlavní zbraně, čtyřmi pro těžké skořápky a místem pro věžičku by mohla být krevní hvězda uchazečem o titul nejvíce ozbrojené lodi v celé sérii GOF a soutěžit s loděmi, jako je Kinzer Rs, Spectre a Voidx! Ačkoli za cenu 13 365 000 (nebo 5 346 000), není také daleko od názvu nejdražší. Pokud jde o design a vzhled, BloodStar se mírně podobá lodi Centaur, pozemní bojovník z původního obchodu s App Store of Galaxy On Fire 3d, který byl ve vlastnictví obchodníka jménem Doc Washington.

V přímém srovnání je však BloodStar mnohem brutálnější a hrozivější než Centaur. Tohoto efektu je dosaženo alespoň podrobně s jedinečnou nátěrovou prací, která vypadá, že celá loď je obarvena krví nevinných pilotů, které Qyrr Myfft rozptýlil v průběhu své kariéry v propasti vesmíru.

Ve skutečnosti název lodi pokračuje v této myšlence a ošklivý chobotnice si ji vybral, aby evokoval pocit nebezpečí, strachu a bezprostřední smrti v myslích pilotů, jejichž skenery detekují blížící se krevní hvězdu a spálí ze všech zbraní. Z hlediska boje je loď velmi dobrá. Například všechny odpalovače raket jsou na stejném místě a body, ve kterých rakety zasáhnou s ohledem, však hlavní zbraně jsou méně dobře umístěné.

 • Pros: Fenomenální výzbroj: 4 hlavní zbraně a raketová místa; Vynikající ochrana; 14 slotů pro vybavení; Obrovský náklad a v důsledku toho není nutné vyplňovat prostor Rhoda černými otvory (stačí pouze jeden nebo dva); Přítomnost platformy pro věžici; Vynikající rovnováha v vlastnostech, kromě toho, BloodStar je jednou z pěti lodí ve hře, která má více než 14 slotů pro vybavení, 4 hlavní zbraně a raketové polštářky a jediná, která má věžičku a nákladní oddíl nad 80 tunami.
 • Nevýhody: Jedinou nevýhodou této lodi je její potvrzení a cena: Nejprve je třeba projít celou expanzí Supernovy, pak budete muset lovit Qyrr Myfft, což nebude snadné procházky na „extrém“ kvůli hordám pirátů visící kolem požadovaného cíle. Konec konců pekelných testů bude poslední překážkou na cestě skutečně monstrózní cena, proti které byste neměli ani koktat o jeho manévrovatelnosti.

Draaken

Draaken je bombardér navržený Leonids a používá mnoho obyvatel galaxie. Hlavní rys této lodi je považován za její silné brnění, velké množství zbraňových slotů a launcher pro těžké skořápky. Stejně jako ostatní bombardéry, má Draaken velmi nízkou manévrovatelnost. Ale i přes to si zaslouženě nese status nejlepší lodi v původním GOF.

 • Typ: Bomber;
 • Sloty zbraní: 5;
 • Armor: 330.
 • Nákladní kompartment: 60;
 • Éra: GOF 1.
 • Pros: Všechny typy zbraní, velký nákladní kompartment, charakteristiky top-end.
 • Nevýhody: drahé (125 000 kr.), Nízká manévrovatelnost.

Kormorán

Cormorant je pozemšťana z Galaxy On Fire 2. Cormorant je velmi zvláštní loď. Největší nákladní zátoka a extrémně výkonné brnění. Je technicky nemožné na něj namontovat hlavní zbraně, ale věžička zaručuje určitou ochranu.

Cormorant má největší náklad v původním GOF2 (sekunda pouze na jednu loď v expanzi Supernovy, nosorožce). Osm černých děr Rhoda na kormoránu získala prostornou medaili II. Verze hráče má loď se čtyřmi turbínami, zatímco NPC má pouze dva. Navzdory nedostatku slotů pro hlavní zbraně mohou lodě NPC střílet.

 • Pros: Skvělá loď pro obchodníky, velký nákladní záliv a věže za relativně nízkou cenu. V přítomnosti několika kompresorů může přepravovat zcela neslušné množství nákladu.
 • Nevýhody: nízká manévrovatelnost, věžička nezaručuje bezpečnost, nedostatek hlavních zbraní, několik slotů pro vybavení.

nosorožec

Rhino je nákladní loď Earthlings z Galaxy On Fire 2. K dispozici v expanzi Supernovy. Pozemšťané nejčastěji používají nosorožce k přepravě pěchoty z jednoho hvězdného systému do druhého. Přes svou nízkou manévrovatelnost je nosorožce oblíbený u obchodníků pro svůj obrovský náklad. Vzhledem k obrovskému nákladům je tato loď ideální pro těžbu a obchodování. Díky slotům za těžké projektily a věžicí platformu se může starat o sebe, ale jeho nízká manévrovatelnost a nedostatek slotů pro hlavní zbraně je nevhodné pro aktivní boj.

Tato loď má největší náklad v GOF2. Rhino má nejvíce obrany ve hře. Má také nejmenší kontrolovatelnost mezi všemi loděmi. Při instalaci 6 černých děr Rhoda můžete získat medaili „Prostorce II“ (bez upgradu nákladního zálivu). Plně upgradem této lodi a instalací 10 černých děr Rhoda na ni můžete dosáhnout maximální nákladní kapacity 5610T. Toto je další rekord. V ději se nosorožce používá v několika misích. Nejprve jsou vidět během evakuace Midorianů po explozi Supernovy.

 • Pros: Nejsilnější loď ve hře, obrovská držení nákladu, oblast věží a uspokojivý počet slotů pro vybavení.
 • Nevýhody: Nejhorší manévrovatelnost ve hře, věžička neposkytuje nezbytnou ochranu, nedostatek hlavních zbraní. Vhodné pouze pro obchodníky.

Galaxy On Fire 2: Blueprints

Plány jsou rysem GOF 2. Lze je zakoupit v čekárnách, získaných příběhem nebo hackováním zničené fregatu (v Supernově). Položky získané crafting z plánu jsou jedinečné; Nelze je zakoupit od hangárů stanic. V GOF 2 je 25 plánů s oběma doplňky. Z nich se 13 objevilo v původním GOF 2, 4 v expanzi Valkyrie a 8 v expanzi Supernovy.

Výrobní proces. K vytvoření položky podle plánu jsou vyžadovány různé materiály (obvykle zboží, včetně rudy). Crafting začíná na stanici, kde byla do plánu přidána první složka; Poté, když přidáváte komponenty na jiných stanicích, musíte zaplatit 20 za přepravu každé jednotky zboží. Po dokončení výroby lze vytvořenou položku vyzvednout pouze na stanici, kde začalo její tvorbu.

Automatické doplňování. Hra má také schopnost okamžitě provádět montáž podle výkresu bez nákladů na komponenty za kredity. V tomto případě požadovaná částka často přesahuje celkové náklady na komponenty kresby. Tato funkce není k dispozici ve verzi PC.

Blueprints původní galaxie v ohni 2

M6 A3 Wolverine. M6 A3 „Wolverine“. Nejsilnější a nejúčinnější laser v původní galaxii na ohni 2. Shromážděno podle výkresu.

Blueprint lze zakoupit od stanice Géhlon Station Lounge v systému Suteo za 49 999. Projekt můžete dokončit automaticky pro 134.973. Komponenty kreslení:

 • M6 A1 „Wolf“ (1T);
 • Titanium (10t);
 • Plast (14t);
 • Inertní plyny (10t);
 • Baterie (5t);
 • Optics (5t).

Komponenty kreslení (Android):

 • M6 A1 „Wolf“ (1T);
 • Titanium (50T);
 • Plast (75T);
 • Inertní plyny (20t);
 • Baterie (20t);
 • Optics (20t).

H’Nookk. H’Nookk je nejmocnější a nejúčinnější blaster, jaký kdy vytvořil Vossk Empire. Shromážděno podle výkresu. Spotřebovává tolik energie, že stará verze lodi H’soc musela být upgradována, protože každý Vossk chtěl tuto zbraň na své lodi namontovat. To bylo předtím, než Hervararské pozemšťany zasáhly trh a nabízejí více energie s menší spotřebou energie.

Blueprint lze zakoupit od stanice Duhnu v systému Behén za 36 998. Projekt můžete dokončit automaticky za 65.501. Komponenty kreslení:

 • N’saan (1t);
 • Hydraulika (14T);
 • Optics (9t);
 • Baterie (8t);
 • Titanové jádro (1T);
 • Náhradní díly (9t).

Komponenty kreslení (Android):

 • N’saan (1t);
 • Hydraulika (15T);
 • Optics (10t);
 • Baterie (10t);
 • Titanové jádro (1T);
 • Náhradní díly (10t).

Rail-Gun 128MJ. Rail Cannon 128MJ je jedním z nejúčinnějších kulometů v původní Galaxy On Fire 2. Shromážděno podle plánu. Starší model pro železniční zbraň 64MJ. Železniční zbraň 128MJ byla první zbraní za asi 200 let, která byla stažena z trhu a ukončena. Jde o vysokou nestabilitu zbraně, která může způsobit nepředvídatelnou destruktivní explozi. Chytré vynálezci se podařilo znovu vytvořit nástroje z materiálů, které jsou relativně snadné získat.

Blueprint lze zakoupit z čekárny na stanici Kallsta Omba v systému EANYA pro 19.999. Projekt můžete dokončit automaticky pro 33.358. Komponenty kreslení:

 • Náhradní díly (5T);
 • Nanotrubice (8T);
 • Baterie (11t);
 • Plast (8t);
 • Mikročipy (15t).

Komponenty kreslení (Android):

 • Rail-Gun 64MJ (1T);
 • Náhradní díly (4T);
 • Nanotrubice (2T);
 • Baterie (10t);
 • Plast (5t);
 • Mikročipy (5t).

Hmotný ovladač MD10. Mass Driver MD 10 je jedním z nejúčinnějších kulometů v Galaxy On Fire 2. Spolu s termo-zbraní má hromadný ovladač MD-10 nejvyšší míru ohně. Bohužel její produkce vyžaduje obrovské množství zdrojů, takže tato zbraň je velmi vzácná a je hlavním cílem zlodějů, které ji demontují z lodí, které zůstaly bez dozoru.

Blueprint lze zakoupit od stanice Y’Irr Station Lounge ve stanici K’Mirkk za 59 999. Projekt můžete dokončit automaticky za 150.578. Komponenty kreslení:

 • Zlato (55t);
 • Baterie (31t);
 • Náhradní díly (16t);
 • Mikročipy (20T);
 • Hydraulika (27t).

Komponenty kreslení (Android):

 • Scram Cannon (1T);
 • Zlato (55t);
 • Baterie (14t);
 • Náhradní díly (16t);
 • Mikročipy (20T);
 • Hydraulika (27t).

Rocket Amour. Za eufonickým názvem je smrtící raketa, která přináší chaos a zničení, současně narušuje provoz elektronických systémů cíle. Tyto vlastnosti z ní dělají nepředvídatelnou, ale zajímavou část jakéhokoli arzenálu. Toto je nejúčinnější neřízená raketa ve hře. Pokud spustíte tuto raketu a podíváte se blíže, můžete vidět, že je vyroben společností AMR.

Blueprint lze zakoupit od stanice Arpalys Station Lounge v systému Buntta za 2 000. Projekt můžete dokončit automaticky pro 1.262. Komponenty kreslení:

Komponenty kreslení (Android):

Intelli Jet. Intelli Jet. Samostatná raketa z Galaxy On Fire 2. Shromážděno podle výkresu. Raketa Intelli Jet je poháněna umělou inteligencí, jak název napovídá. Pozoruhodně rychlý, s automatickým systémem sledování cíle, způsobuje přijatelné fyzické a elektromagnetické poškození. Kromě toho je snadné vyrábět, ale naštěstí ne každý o tom ví. Jinak by se tato galaxie stala nebezpečnějším místem.

Blueprint lze zakoupit z Lounge Thynome v systému Wolf-Reiser pro 2.999. Projekt můžete dokončit automaticky pro 3.412. Komponenty kreslení:

Komponenty kreslení (Android):

Anti-Obscene Shield. Anti-Matter Shield je nejdražší a nejúčinnější štít v původní Galaxy On Fire 2. Anti-Matter Shields se vyvíjejí po dlouhou dobu, ale teprve nyní jsou připraveni na hromadnou výrobu, díky průlomu v technologii stabilizace terénu. Investoři se nemuseli radovat z úspěchu, protože výkresy byly ukradeny pár dní po vypracování. Říká se, že síť nelegálních obchodníků se nyní snaží tyto schémata prodat.

Blueprint lze zakoupit od K’ane Station Lounge v systému Ni’Mrrod za 59.998. Projekt můžete dokončit automaticky za 349.946. Komponenty kreslení:

Galaxy on fire 2 (Обзор)

 • Hypanium (80T);
 • Elektronika (75T);
 • Náhradní díly (20t);
 • Nanotrubice (65T);
 • Mikročipy (80t).

Komponenty kreslení (Android):

 • Hypanium (80T);
 • Elektronika (100t);
 • Náhradní díly (75T);
 • Nanotrubice (90T);
 • Mikročipy (80t).

AMR vyhynutí. AMR vyhynutí je nejlepší termonukleární bomba v původní galaxii na ohni 2. Shromážděno podle plánu. Jaderné hlavice jsou tak silné, že mohou ovlivnit gravitační pole malé planety. AMR měl velké naděje, že vyhynutí bude hitem, ale produkce byla uzavřena pro přímé porušení mezigalaktických zákonů. Stále můžete získat plány na černém trhu, pokud vás samozřejmě jejich cena vypne.

Blueprint lze zakoupit od stanice Decimus Station Lounge na Pan System pro 5.999. Projekt můžete dokončit automaticky za 62 100. Komponenty kreslení:

 • Vyčerpaný uran (40T);
 • Výbušniny (20t);
 • Vysílače (7T);
 • Mikročipy (5T);
 • Náhradní díly (5T);
 • Elektronika (10t).

Komponenty kreslení (Android):

 • Vyčerpaný uran (40T);
 • Výbušniny (20t);
 • Vysílače (7T);
 • Mikročipy (5T);
 • Náhradní díly (10t);
 • Elektronika (10t).

Navzdory skutečnosti, že popis říká, že plán je drahý, je to vlastně jeden z nejlevnějších v Galaxy On Fire 2.

T’yol. T’yol je nejdražší a odolnější deska z brnění v Galaxy On Fire 2. Shromážděno podle plánu. Super odolné brnění elitní jednotky Vosk Empire. Tyto brnění jsou hrdostí odvětví vosk. Poskytuje nejvyšší ochranu na galaktickém trhu. T’yol znamená čelo, nesmí být zaměňován s T’yool, který se používá k odkazování na genitálie Voss. Tento zmatek stál mnoho nešťastných obchodníků v jejich životech.

Blueprint lze zakoupit z RR’Ostam Lounge v systému Y’Rirs za 79 999. Projekt můžete dokončit automaticky za 229.222. Komponenty kreslení:

 • Orichalzin (40t);
 • Orichalzinové jádro (15t);
 • Železo (35t);
 • Náhradní díly (40t);
 • Plast (30t).

Komponenty kreslení (Android):

 • Orichalzin (40t);
 • Orichalzinové jádro (20T);
 • Železo (80t);
 • Náhradní díly (45T);
 • Plast (30t);
 • Baterie (100t).

Černá díra Rhoda. Černá díra Rhoda je nejúčinnější kompresor v Galaxy On Fire 2. Shromážděno z plánu. Vytvořením stabilní černé díry je možné přesunout náklad do podprostoru a v případě potřeby jej vrátit. Někteří cestovatelé existují nepotvrzené stížnosti, které nemohly být vráceny, a někdy se v držení nákladu objevují někdy podivné artefakty z jiných světů.

Blueprint lze zakoupit od Festus Lounge v systému Pescal Inartu za 39 999. Projekt můžete dokončit automaticky pro 138.375. Komponenty kreslení:

Komponenty kreslení (Android):

Kador motoru. Engine Cador je hyper-akcelerátor z Galaxy On Fire 2. Shromážděno z plánu. Pojmenován po svém vynálezci, šedý jménem Khador. Umožňuje vám cestovat po celé galaxii bez použití opakování. Velmi užitečná věc pro každého pilota. V nabídce akční nabídky můžete aktivovat kadorový motor.

Když kliknete, požadavek „Přesunete se do prázdnoty?„Objeví se, pokud odpovíte„ ne “, uvidíte mapu galaxie, kde si můžete vybrat, kam létat. Motor Cador používá baterie. S tím můžete navigovat i do systémů nepřístupných pro opakovače, jako například Mido nebo Y’Mirr. Po zadání umístění se hyper-akcelerátor začne nabíjet a konzumovat baterie. Tento proces trvá 5 sekund, po kterém se přesunete do požadovaného bodu.

Kresbu lze získat během průchodu příběhu. Projekt můžete dokončit automaticky za 828.653. Komponenty kreslení:

 • Neplatné krystaly (50T);
 • Piresium (10t);
 • Dock Street (10t);
 • Hypanium (10t);
 • Elektronika (40T);
 • Náhradní díly (70T);
 • Mikročipy (75T);
 • Optics (40T).

Komponenty kreslení (Android):

 • Neplatné krystaly (50T);
 • Piresias (200t);
 • DockStreet (200t);
 • Hypanium (30T);
 • Elektronika (100t);
 • Náhradní díly (150T);
 • Mikročipy (150T);
 • Optics (120T);
 • Baterie (125T).

Toto je jediný plán, který Keith T. Maxwell přijímá zdarma během původního příběhu. Hyper akcelerátor nelze použít během misí (pokud jste dorazili na místo, kde se mise provádí, nemůžete jej opustit pomocí kadorového motoru). Toto je jediné vybavení svého druhu. Kadorový motor je nainstalován na všech lodích mimo vědu a konkrétněji v Cronus, Typhon a Nemesis.

V expanzi Valkyrie Alice Paolini nařídila Corneliusovi Tennerovi, aby demontoval Keith T. Maxwellův kadorový motor, aby vytvořil plán svého prototypu a sám vyrobil hyper-pobočky. Chtěla to přejmenovat „Alice’s Engine“. Tento hyper-akcelerátor se může pohybovat nejen loděmi, ale také stanice. Alice ji používá k přesunu Valkyrie na stanici Kothar a později, omylem, aby zrušila prostor.

Boer Gunant. Vrták se střelcem je nejdražší a nejúčinnější vrtací laser v Galaxy On Fire 2. Shromážděno podle plánu. Tento vrtací laser byl postaven midoriánským podnikatelem jménem Gunlant Breheh. Neuvěřitelně výkonné zařízení, a pokud se někdy dosáhne prodeje trhu, mohlo by to velmi dobře bankrotovat IMT.

Blueprint lze zakoupit od Guntant Breh v salonu Var Hastra v systému MIDO za 129 999. Projekt můžete dokončit automaticky pro 138.375 o snadných a normálních obtížích, nebo pro 281.562 On Extreme. Komponenty kreslení:

 • Nanotrubice (90T);
 • Náhradní díly (80t);
 • Hydraulika (90T);
 • Titanium Core (10T);
 • Titanium (40t).

Yin co. Shadow Ninja. Yin co. Shadow Ninja je nejdražší a nejúčinnější maskovací generátor v Galaxy On Fire 2. Shromážděno z plánu. Velmi efektivní generátor maskovacího pole, který tvrdí, že je ručně sestaven.

Blueprint lze zakoupit od stanice E’kkide Station Lounge v systému K’ontrr za 39 999. Projekt můžete dokončit automaticky pro 361.176. Komponenty kreslení:

 • Inertní plyny (40T);
 • Chemikálie (15t);
 • Hydraulika (20T);
 • Optics (40T);
 • Mikročipy (10t);
 • Vyčerpaný uran (40t).

Komponenty kreslení (Android):

 • Inertní plyny (100t);
 • Chemikálie (80t);
 • Hydraulika (80T);
 • Optics (100t);
 • Mikročipy (80T);
 • Vyčerpaný uran (125t).

Blueprints Valkyrie

Icarus těžký jako. Icarus Heavy Asi je nejlepší koberec v Galaxy On Fire 2. Shromážděno podle plánu. Přidáno do hry v expanzi Valkyrie. Když se v prototypu objevil destruktivní potenciál této zbraně, byl schválen zákon zakazující občanské nebo vojenské použití v jakékoli formě. Od té doby dodávky porušily všechny stávající konvence. Navzdory skutečnosti, že byly zničeny téměř všechny obchody s montážími, některým prodejcům zbraní se podařilo získat jeho plány.

Blueprint lze zakoupit z Var Destro Lounge v systému Loma za 200 000. Projekt můžete dokončit automaticky za 548.746. Komponenty kreslení:

 • Hmotný ovladač MD10 (1T);
 • Náhradní díly (15t);
 • Nanotrubice (7T);
 • Baterie (20t);
 • Jádro doxtritu (1T);
 • Nirai Overdrive (1T).

Komponenty kreslení (Android):

 • Hmotný ovladač MD10 (1T);
 • Náhradní díly (90T);
 • Nanotrubice (70T);
 • Baterie (50t);
 • Jádro doxtritu (5T);
 • Nirai Overdrive (1T);
 • Titanium Core (5T).

Osvoboditel. Liberátor je nejúčinnější termonukleární zbraň v Galaxy On Fire 2. Shromážděno podle plánu. Smrtící raketa, kterou lze po spuštění ovládat. Liberátor je neuvěřitelně rychlý a manévrovatelný a zároveň ideální pro ničení malých skupin nepřátel z velké vzdálenosti.

Blueprint lze zakoupit od stanice Perula Station Station Lounge v systému Loma za 1 000 000, nebo jej můžete získat zdarma s doplňkem Valkyrie. Projekt můžete dokončit automaticky pro 1.066.412. Komponenty kreslení:

 • AMR Tormentor (10t);
 • Vyčerpaný uran (15t);
 • Výbušniny (25t);
 • Mikročipy (5T);
 • Elektronika (10t);
 • Optics (8T);
 • Orichalzin (12t);
 • Titanium Core (2T).

Komponenty kreslení (Android):

 • AMR Tormentor (10t);
 • Vyčerpaný uran (100t);
 • Výbušniny (250T);
 • Mikročipy (150T);
 • Elektronika (125T);
 • Optics (175T);
 • Orichalzin (215T);
 • Titanium Core (25T);
 • Baterie (160T).

Dezintegrator. Desintegrator je jedním z nejúčinnějších laserů v Galaxy On Fire 2. Se objeví v expanzi Valkyrie. Shromážděno podle plánu, který vytvořil Netor. Vysokou účinnost dezintegratoru lze připsat použití uměle pěstovaných krystalů s vysokou optickou hustotou. Drahé čočky jsou navrženy tak, aby zaostřily 438.Vlnová délka 511nm, která odpovídá rezonanční frekvenci moderních energetických štítů, která je zase destabilizuje.

Blueprint lze získat během průchodu expanze Valkyrie. Projekt můžete dokončit automaticky pro 233.192. Komponenty kreslení:

 • Elektronika (30T);
 • Nanotrubice (25t);
 • Titanium (8t);
 • Orichalzinové jádro (5T);
 • Jádro vodíku (5T);
 • Plast (30t);
 • Inertní plyny (28t);
 • Baterie (45T);
 • Essence Void (1T).

Komponenty kreslení (Android):

 • Elektronika (30T);
 • Nanotrubice (25t);
 • Titanium (10t);
 • Orichalzinové jádro (8T);
 • Jádro vodíku (10t);
 • Plast (30t);
 • Inertní plyny (28t);
 • Baterie (50t);
 • Essence Void (1T).

Hh-at „Archimedes“. HH-AT „Archimedes“ je nejdražší a nejúčinnější automatická věží v Galaxy On Fire 2. Shromážděno podle plánu. Přidáno do hry v expanzi Valkyrie. Archimedes je spolehlivý bezpečnostní systém, který neúnavně vystřelí na jakýkoli cíl označený na radaru jako nepřítel. Vzhledem k periodicky měnícím se trhu je věžička pod neustálým vývojem. Někdy je však možné koupit ukradené plány na černém trhu.

Blueprint lze zakoupit z Quineros Lounge v systému Loma za 700 000. Projekt můžete dokončit automaticky pro 665.578. Komponenty kreslení:

 • Hammerhead D1 (1T);
 • H’Nookk (2t);
 • Elektronika (35T);
 • Náhradní díly (22t);
 • Mikročipy (25T);
 • Vysílače (5T);
 • Optics (18T);
 • Orichalzine Core (40T).

Komponenty kreslení (Android):

 • Hammerhead D1 (1T);
 • H’Nookk (2t);
 • Elektronika (100t);
 • Náhradní díly (120T);
 • Mikročipy (100t);
 • Vysílače (100t);
 • Optics (100t);
 • Orichalzinové jádro (40T);
 • Titanium Core (40T).

Výkresy supernovy

Gamma Shield II. Gamma Shield II je nejdražší a nejúčinnější gama štít v Galaxy On Fire 2. Shromážděno podle plánu. Gamma Shield II nabízí vyšší úroveň ochrany před zářením gama než předchozí model. V tuto chvíli je tento štít testován „Beyond Science“.

Vzhledem k tomu, že tento gama štít má 60% ochranu před zářením gama, může loď trvat 2.5krát déle než bez toho. Tato tabulka ukazuje přibližnou dobu, kdy loď bude schopna obíhat každou planetu v systému Ginoya (před normalizací supernovy):

Blueprint lze získat během expanze supernovy. Projekt můžete dokončit automaticky pro 733.227. Komponenty kreslení:

 • Gamma Shield I (1T);
 • Chemikálie (5T);
 • Nanotrubice (7T);
 • Hypanium (20T);
 • Jádro vodíku (12t).

Komponenty kreslení (Android):

 • Gamma Shield I (1T);
 • Chemikálie (200t);
 • Nanotrubice (150T);
 • Hypanium (100t);
 • Jádro vodíku (25T);
 • Baterie (250T).

Chromoplazma. Chromoplazma se vyrábí smícháním a zhuštění čtyř typů plazmy. Může být uložen pouze ve speciálních kontejnerech vyrobených ze sodové popely. Komponenty kreslení:

 • Zelená plazma. 917T;
 • Modrá plazma. 917T;
 • Violetová plazma. 917T;
 • Červená plazma. 917t.

Zelená plazma se získává v systémech midoriánského sektoru, nejpohodlněji v systému Shima (piráti nezasahují, musíte dokončit úkol osvobodit systém). Ve většině systémů Země se těží modrá plazma. Nejpohodlnějšími systémy jsou Beidan, Magnetar a Wolf-Reiser (piráti nezasahují). Violetová plazma se těží v systémech pozemského sektoru, v systémech Pan a Pescal Inartu, je nejvhodnější dostat se do systému Augmenta (piráti nezasahují). Červená plazma je těžena v systémech sektoru Vosk, pohodlnější v systému S’Kolptorr (relativně bezpečný ve srovnání s jinými systémy Vosk)).

Všechny typy plazmy, kromě červené, jsou bezpečné. S červenou plazmou, tady je to: s ostrými manévry a zrychlením může plazma explodovat. Červená plazma v nákladu také vylučuje použití kadorového motoru.

Pro efektivnější sběr nainstalujte zařízení:

 • PE Fusion H2. Charakteristiky: Tech. Úroveň 9, kontrolovatelnost 200, rychlost 1600 km / h, poloměr EMP 100%, vzdálenost 6000 m (nejlepší sběratel plazmy v současné době) lze zakoupit na stanici Kaamo od Bobanets (není vždy a musíte si koupit samotnou stanici).
 • Spektrální filtr Omega. Charakteristiky: Tech. Úroveň 9, Zobrazit data ano, ukažte na radaru ano. (Nejlepší spektrální filtr v tuto chvíli) lze zakoupit na stanici Kaamo od Bobolanets (ne vždy k dispozici) ukazuje plynové mraky na radaru.
 • Ionizující rakety ion lambda mk2. Plán najdete ve skrytém systému Alda, Merxde Station, najdete na zničené fregatě.

Ion Lambda Mk2. Ion Lambda Mk2 je nejdražší a nejúčinnější ionizující raketa v Galaxy On Fire 2. Shromážděno z plánu. Účinnost iontové lambdy byla výrazně zlepšena zmenšením velikosti reaktoru a použitím speciální suché látky místo injektované kapaliny. V důsledku toho se během detonace uvolňuje mnohem více plazmy.

Blueprint najdete na zničené fregatové oběžnou planetě Merxde v systému Alda. Projekt můžete dokončit automaticky za 109.512. Komponenty kreslení:

 • Ion Lambda Mk1 (10t);
 • Perrius Core (2T);
 • Výbušniny (20t);
 • Vyčerpaný uran (10t).

Komponenty kreslení (Android):

 • Ion Lambda Mk1 (10t);
 • Perrius Core (2T);
 • Výbušniny (40T);
 • Vyčerpaný uran (20t).

Pandora Leech. Pandora Leech je nejdražší a nejúčinnější přijímač paprsků v Galaxy On Fire 2. Přidáno do expanze supernovy. Shromážděno podle výkresu. Tento paprsek přijímače je velmi pohodlný v tom, že uvolňuje tři paprsky, čímž absorbuje třikrát více energie, obnovuje štít vaší lodi a každý paprsek nasává energii 2krát efektivněji než Crimson Drain. Ale Pandora Leech prohraje Crimsonovi odtoku pouze v jedné věci. Menší poloměr pokrytí paprsků, protože Crimson Drain má o 1000 metrů více poloměru pokrytí.

Blueprint najdete na zničené Nivelian Frigate obíhající planetu Selbah v systému Alda. Projekt můžete dokončit automaticky pro 681.371. Komponenty kreslení:

 • Baterie (40T);
 • Optics (68T);
 • Crimson Drain (1T);
 • Červená plazma (25T);
 • Novanium Core (5T).

Komponenty kreslení (Android):

 • Baterie (200t);
 • Optics (90T);
 • Crimson Drain (1T);
 • Červená plazma (300T);
 • Novanium Core (10t).
galaxy, fire

S pomocí Pandora Leech můžete nekonečně doplnit své štíty, sifonovat energii z křižníků Vosk a Earthlings. Je však nemožné je poškodit.

Vypouštění pulzů. Vypouštění pulzů. EM zbraň z Galaxy On Fire 2. Shromážděno podle plánu. Vypouštění pulzů se také nazývá „expandér osobního prostoru“. V případě přímého úderu hodí svůj cíl zpět několik kilometrů. Protože v tomto případě vlastní loď v tomto procesu působí jako druh neutrálního epicentra, zůstává nedotčena ničivou mocí vypouštění EM.

Blueprint najdete na zničené fregatu obíhající s planetou Bervegor v systému Skor TERPA. Projekt můžete dokončit automaticky za 98.812. Komponenty kreslení:

 • Výbušniny (25t);
 • Baterie (60t);
 • Elektronika (10t);
 • Inertní plyny (8T);
 • Fialová plazma (30t).

Komponenty kreslení (Android):

 • Výbušniny (25t);
 • Baterie (25t);
 • Elektronika (10t);
 • Inertní plyny (8T);
 • Fialová plazma (30t).

Sub-atomový štít. Sub-atomový štít je nejdražší a nejúčinnější štít v Galaxy On Fire 2. Přidáno do expanze supernovy. Shromážděno podle výkresu. Když jsou jádra Novania stimulována speciálním druhem plazmy, subatomový štít vytváří obrovskou bublinu antihmoty, která je vzhledem k dostatečné energii schopna pohltit celou loď.

Blueprint lze nalézt na zničené fregatové oběžnou planetě va’lerm v systému Wah’norr. Projekt můžete dokončit automaticky za 973.043. Komponenty kreslení:

 • Hypanium (80T);
 • Elektronika (75T);
 • Plast (12t);
 • Nanotrubice (65T);
 • Baterie (80t);
 • Mikročipy (80T);
 • Zelená plazma (35T);
 • Modrá plazma (35T);
 • Novanium Core (5T).

Komponenty kreslení (Android):

 • Hypanium (80T);
 • Elektronika (55T);
 • Plast (12t);
 • Nanotrubice (45T);
 • Baterie (100t);
 • Mikročipy (50T);
 • Zelená plazma (250T);
 • Modrá plazma (250T);
 • Novanium Core (5T);
 • Anti-Obscene Shield (1T).

Phoenix sis. Phoenix SIS je generátor štítu před Galaxy On Fire 2. Přidáno do expanze supernovy. Shromážděno podle výkresu. Generátor štítu automaticky narušuje vypouštěné štíty. To vyžaduje určité množství modré plazmy.

Blueprint najdete na zničené fregatové obíhající planetě Shelén v systému Paréah. Projekt můžete dokončit automaticky pro 1.125.757. Komponenty kreslení:

Komponenty kreslení (Android):

Tento generátor štítu je jedním z druhu. Existuje malý paradox: Náklady na sestavení automatického sestavení Phoenix 1.125.757 a chromoplasma. 2.361.298. Ukazuje se, že auto-sestavení chromoplasmy je dražší než Phoenix SIS, i když se používá ve svém plánu.

Ohňostroj. To jsou velmi krásné ohňostroje, díky nimž je konec hry opravdu velkolepý.

Vytváření těchto ohňostrojů je skvělý způsob, jak zbohatnout. Náklady na hotový produkt jsou mnohem vyšší než náklady na jeho komponenty.

Galaxy On Fire 2: Kaamo Club

Kupte si vlastní stanici, nechvalně proslulý Kaamo Club Shima a dock tolik lodí, kolik chcete! Tímto způsobem můžete vytvořit působivou flotilu a změnit lodě pokaždé, když navštívíte stanici. Kromě toho může být vzácné zboží uloženo v nekonečných skladech Kaamo Clubu a návštěvou čekárny na stanici si můžete zakoupit exkluzivní lodě, zbraně a úpravy od prodejců.

Popis Kaamo. Vesmírná stanice 1 Tech. úroveň. Má svůj vlastní opakovač. Vlastněn Mkkt BKKT, později Keith T. Maxwell se stal majitelem této stanice. Jediná planeta v systému Shima.

Dějiny. Když dorazíte do systému Shima, ukáže se, že to obléhají piráti, kteří již postavili 4 pirátské základny, a na jediné stanici je Mkkt Bkkt. tvůj starý přítel. Když porazíte piráty a dorazíte na stanici, vyzývá vás, abyste si ji koupili za padesát tun buscat a třicet milionů kreditů. Lze také zakoupit za 0.99 pro iOS a 2 pro Android jako doplněk.

Co mi dává klub Kaamo? Oprávnění Kaamo Club vám umožňují ukládat jakékoli položky ve skladu (tolik lodí, vybavení, zbraní atd.). Po zakoupení Caamo můžete navštívit čekárnu. To je krása Caamo. V čekárně si můžete koupit upgrady pro svou loď od některých obchodníků:

 • Zlepšená manévrovatelnost o 20 jednotek (za 20% nákladů na loď);
 • Zlepšení brnění o 40 jednotek (za 20% nákladů na loď);
 • Zvýšení nákladového prostoru o 30 tun (za 30% nákladů na loď);
 • Další slot pro vybavení (za 40% nákladů na loď).

Můžete si také koupit různé věci od dvou Bobolanů:

 • Jakk Zoboon prodává jedinečné předměty, často v hodnotě asi milion kreditů. Tyto položky jsou často nejlepší ve hře nebo ve své třídě a dokonce překonávají plánované předměty. Tyto věci nelze získat nikde jinde.
 • Z jeho bratra Umnar Zoboon si můžete koupit jedinečné, vzácné sběratelské lodě s velmi vysokou cenou, velmi vysokými parametry a světlou jedinečnou pokožkou (prodáno za dvojnásobnou cenu, pokud nemáte kamotovou klubovou vip kartu.)

Galaxy On Fire 2: Jak rychle vydělat peníze?

Existuje několik způsobů, jak získat kredity:

Provádění misí vydaných v čekárně.

Obchod. Vyžaduje loď s velkou nákladní zátokou a (nejlépe) kadorovým motorem. Je nutné koupit předměty s širokou škálou (několik tisíc kreditů) a jejich nákup na stanicích s minimální cenou, prodat na stanicích, kde dosáhne své maximální hodnoty.

Chcete.li zjistit vhodné pro nákup / prodej na stanici, klikněte na ikonu „I“ vedle produktu. Nejlepší lze nalézt na pánvi (který je skrytý) a Wolf-Reiser. Je lepší prodávat implantáty a vzácná zvířata v systému Pan, na stejném místě si můžete koupit orgány a prodat je na Wolf-Reiser.

Extrakce krystalů. Je nutné se přesunout do neplatného prostoru a vyvrtat asteroidy. Nepřátelé s určitým intervalem po zničení celé předchozí „dávky“. Během této doby se vám podaří získat jeden asteroid. Nejlepší je cvičit pro asteroidy třídy A, které lze rychle detekovat pomocí Hiroto Ultrascan Scanner. Zkuste vyplnit oblast nákladu krystaly. Za 100t bude příjmy 200 000.

Galaxy On Fire 2: Skryté systémy

Skryté systémy lze odemknout. Jejich souřadnice si můžete koupit od znaků v čekárně v systémech / stanicích. Odemknutelné systémy jsou užitečné kvůli skutečnosti, že jejich obchody s stanicemi prodávají jedinečné zbraně a plány. Systém Wolf-Reiser je odemčen během příběhu původní Galaxy On Fire 2. Každý skrytý systém, který musíte koupit (a některé příběhy) má plány.

Wolf-Reiser. Wolf-Reiser je skrytý hvězdný systém pozemšťanů, který se skládá pouze z jedné planety. Thynome. Souřadnice systému lze získat z pozemku hlavní části Galaxy On Fire 2. Stanice Thynome patří do organizace „Science Beyond“, pro kterou Keith T. Maxwell funguje. Jeho oběžná dráha je zcela bezpečná: nepřátelské lodě se tam nikdy neobjeví.

 • Planety zahrnuté v systému: Thynome (úroveň technologie stanice. 10).
 • Blueprints: Intelli Jet, Drop Umístění: Thynome, cena: 2999.

Po dokončení hlavního příběhu hry a obdržení všech zlatých medailí v hangáru stanice bude k dispozici prázdná loď Voidx. V příběhu na Thynome Station obdrží Keith mise od Carly a Khador. Na začátku příběhu Supernova žijí Keith a Carla na thynome.

Pánev. Pan je skrytý hvězdný systém pozemšťanů. Její souřadnice lze zakoupit na stanici F’err v systému S’Kolptorr za 10 000 kreditů. V tomto systému jsou orgány běžnější než ostatní. Mimochodem, v tomto systému jsou velmi levné (asi 4000). Je velmi ziskové najít zde 100. 200 tun orgánů a poté je prodat v systému Wolf-Reiser. A pak, pokud máte to štěstí, že najdete implantáty ve Wolf-Reiser, prodejte je v systému Pan. Výsledkem je, že zisk z dalšího prodeje orgánů je asi 2 000 za kus a z implantátů. 3 000.

 • Planety obsažené v systému: Binon (technická úroveň stanice. 10), Coppolite (technická úroveň stanice. 8), Decimus (technická úroveň stanice. 9), Emisto (technická úroveň stanice. 9), Taygete (tech. úroveň stanice. 9).
 • Blueprints: AMR vyhynutí, Drop Umístění: Decimus, cena: 5999.

Jo. Y’Rirr je skrytý vosk systém s pěti planetami. Systém Y’Rirs je hlavním nákupním centrem Vosska. To lze pochopit z titulků zpráv na plíživé linii. Její souřadnice lze zakoupit na stanici Lopat v systému Vulpes za 500 000 kreditů.

 • Planety zahrnuté v systému: P’arrenkk (technická úroveň stanice. 10), rr’ostam (technická úroveň stanice. 10), g’ukkion (technická úroveň stanice. 10), ba’rrtu (technická úroveň stanice. 9), K’mirkk (technická úroveň stanice. 10).
 • Blueprints: Mass Driver MD 10 (Planet K’mirkk), T’yol (Planet Rr’ostam).

Ni’mrrod. Ni’mrrod je skrytý systém patřící do Vosk Empire. Její souřadnice lze zakoupit na stanici Aoéh v systému Nesla za 30 000 kreditů. Je to místo konstantních střetů mezi piráty, vosk a pozemšťany. Ni’mrrod má tři stanice 3 tech. úroveň, jedna z nich. úroveň a jedna 2 technika. úroveň.

V tomto systému, na planetě Narsaxa, se nachází hlavní vězení Voske Empire. Tento systém je také pozoruhodný skutečností, že na jedné ze svých planet. K’ane, můžete si zakoupit plán Anti-Mater Shield za 59 000 kreditů. Stanice: K’ane (Technická úroveň stanice. 3), Narsaxa (technická úroveň stanice. 3), S’Porrk (technická úroveň stanice. 3), Ukka N’ima (technická úroveň stanice. 2), ekkr u’rra (technická úroveň stanice. 1).

Suteo. Suteo je skrytý systém pěti planet nivelianů, který se nachází na hranici s Terranskými systémy. Její souřadnice lze zakoupit na stanici P’errka v systému V’ikka za 25 000 kreditů. Planety zahrnuté v systému: Anesa (technická úroveň stanice. 10), Géhlon (technická úroveň stanice. 9), Mahasa (technická úroveň stanice. 7), Neónébru (technická úroveň stanice. 8), Posého (Tech. úroveň stanice. 10).

Herjaza. Herjaza je systém obsahující dvě planety: Valkyrie a Scion. Systém je součástí jižního sektoru. Souřadnice tohoto skrytého systému můžete získat pouze dokončením doplňku Valkyrie. Systémové planety: Scion, Valkyrie (tato úroveň. 8). Planet Scion nemá stanici. Pouze v tomto systému je prostor jasně oranžový. Tento systém má také jedinečné hudební téma.

Loma. Pirátský systém. Získáte to zakoupením dalšího příběhu Valkyrie (po zakoupení dostanete souřadnice pro tento systém). Dobrá věc na tomto systému je, že zde najdete jakýkoli produkt, dokonce i takové vzácné věci, jako jsou podpisy, orgány Vossk nebo Buscat. Je pravda, že zde jsou nejvyšší v celém prostoru otevřeném hráči (a díky tomu je velmi pohodlné obchodovat zde). Na každé stanici v čekárně najdete také prodejce plánu.

Blueprints si můžete zakoupit pro Icarus Heavy jako koberec. Byla to nejsilnější zbraň v galaxii, dokonce silnější než dezintegrator, ale nový doplněk Supernova zahrnuje laser M6 A4 „Raccoon“. Blueprint 2 je plán pro raketu navádějícího osvobození. Tato raketa je velmi cool, ale její plán stojí 1 milion kreditů a Alice nám dává plán zdarma v příběhu Valkyrie, takže ji nekupujte. Třetím plánem je Archimedes HH-AT automatická věžička. nejlepší v galaxii. Její plán stojí 700 000 kreditů.

Skavac. Skavac je nejvýchodnější systém v jižním sektoru. Nepatří do žádné z frakcí a je to neutrální systém. Přidáno do doplňku Valkyrie. Po dokončení jedné z supernových příběhových misí se zde objeví rafinerie Mido. Planety nemají opakovače, jako v jiných vzdálených systémech, takže se můžete dostat pouze sem pomocí motoru Cador.

Chcete.li se přesunout do tohoto systému, budete potřebovat 8 baterií na extrémních a 4 bateriích na jiných úrovních obtížnosti. Na oběžné dráze Skavac jsou dvě planety: Coromesk, ve kterém se nacházejí rostlina a nosdron mida. Na obou planetách nejsou žádné stanice. Samotný systém je téměř zbytečný, ale na oběžné dráze planety koromesk existuje, jak je popsáno výše, zpracovatelský závod, kde můžete „proměnit“ 30 tun rudy na 1 tunu jádra (v extrémním režimu potřebujete 100 tun rudy pro 1 tunu jádra). Před expanzí Supernovy byl systém kvůli nedostatku továrny zcela zbytečný.

Beidan. Beidan je skrytý systém pozemšťanů s jednou planetou. Kothar, který je jedním z centrály Beyond Science. Stejně jako Wolf-Reiser se nachází daleko od pirátských tras a je zcela bezpečný. Tento systém nemá opakovač, takže se můžete dostat pouze sem s motorem Cador. Souřadnice Beidan lze získat pouze během průchodu doplňku Valkyrie. Systémové stanice. Kothar (technická úroveň stanice. 10).

Ginoya. Ginoya. Tento systém konfederace Mido obsahuje hvězdu, ve které Specter Squadron zapálí supernova. Nakonec to však uhasí za cenu Aliceův život. V systému je 5 planet. Jeden z nich bude mít radiační pozadí (Naneroh). Planety:

Talidor. Talidor. Tento konfederační systém Mido, přidaný do Supernova, se skládá z pěti stanic a lze jej dosáhnout pomocí opakovače nebo kadorového motoru. Je to hlavní město konfederace Mido. Systémové stanice: Sao Laros (úroveň technické stanice. 6), Marlur (úroveň technické stanice. 2), PSA Leri (úroveň technické stanice. 5), Tergalon (úroveň technické stanice. 4), Midantha (stanice technické úrovně. 4).

Wah’norr. Wah’norr je skrytý systém, který je odemčen expanzí supernovy. Poblíž stanice Va’Lerrm, na zničené pozemské fregatu, lze nalézt plán pro subatomický štít.

Me’enkk. Me’Enkk je čtyřkrytá skrytý systém patřící do říše Vossk. Je to místo konstantních bitev Vossk, pozemšťanů a pirátů, kvůli tomu má „nebezpečný“ stav. Systém bude k dispozici pouze během expanze supernovy. Tento systém sám prodává toxin ropucha. Můžete si také zakoupit souřadnice systému ALDA na stanici Kan’tarr. Do tohoto systému budete posláni do mutagenu K’Mirkk, aby oživili profesora a jeho asistenta zpět k životu. Systémové stanice: Vu’s (technika stanice. Úroveň. 6), Bor M’ook (stanice Tech. Úroveň. 9), Bak S’onrorr (stanice Tech. Úroveň. 6), Kan’tarr (stanice Tech. Úroveň. 8).

Paréah. Paréah je skrytý systém, jehož souřadnice jsou získány z pozemku expanze supernovy. Systémové souřadnice jsou uvedeny pro jednání s vůdcem Nivelians Trunt Harval, které se konají na stanici Katashán. Paréah postrádá pirátský doupě, zatímco ostatní nivelianské systémy ano. Systém má pozadí ve formě úderů blesku. Katashán je jediná planeta svého druhu se sametovou strukturou plynu a prachu.

 • Planety obsažené v systému: Katashán (technická úroveň stanice. 6), Lan Manéh (technická úroveň stanice. 7), névan (technická úroveň stanice. 7), Okana (technická úroveň stanice. 9), Shelén (technická úroveň úrovně stanice. 9).
 • Kresby: Phoenix sis. Umístění vyzvednutí: Shelén. Metoda: Hackování zničené fregatu.
 • Souřadnice skrytých systémů: SKOR TERPA. Místo potvrzení: Okana. Metoda: Hackování zničené fregatu.
galaxy, fire

Po zničení Truntovy skvrny na stanici Katashán, jeho loď. Scimitar je k dispozici ke koupi. Na stejné stanici, po dokončení příběhu Supernova a získání všech zlatých medailí (ten druhý není vyžadován na úrovni extrémních obtíží), si můžete koupit Specter Stealth Ship.

SKOR TERPA. SKOR TERPA je nejsevernějším sektorovým systémem, který se nachází na meridiánu systému V’ikka. Tento systém se skládá z jasně bílé hvězdy, obíhající s jedinou planetou, Bervegor. SKOR TERPA nepatří do žádné stávající frakce a nemá stanice.

V současné době je systém hustě osídlený piráty. Stojí za zmínku, že piráti jsou zde mnohem silnější než obvykle a objevují se v mnohem větším počtu, což je tento systém velmi nebezpečný i pro vyškolené hráče. V asteroidním cloudu jsou také trosky fregatu VOS, ze které můžete získat plány na vypouštění impulsů, které dříve napadly obranný systém. Souřadnice pro tento systém lze zakoupit za 5 000 000 kreditů v systému Paréah na planetě Okana.

Alda. Alda je skrytý systém sestávající ze dvou planet. Nachází se v jižním sektoru. Souřadnice tohoto systému lze zakoupit na planetě Kan’arr v systému Me’enkk za 8 000 000. Je to nejdražší systém. Na planetách tohoto systému nejsou žádné stanice, ale existují fregaty. Na planetě Morxde, v Midorian Freighter, lze nalézt plán pro ionizující raketu s názvem Ion Lambda Mk2.

Na planetě Selbah v Nivenius Freighter najdete plán pro paprsek přijímače s názvem Pandora Leech. Tyto položky jsou nejlepší z jejich druhu, ale abyste je získali, budete muset hacknout bezpečnostní systém. K dispozici pouze v expanzi Supernovy. V těchto systémech je také mnoho pirátů, jejichž brnění je dvakrát silnější než brnění obyčejných pirátů. Systémové planety: Morxde, Selbah. Blueprints: Ion Lambda Mk2 (Morxde), Pandora Leech (Selbah).

Galaxy On Fire 2: Medaile

Medaile, také známé jako úspěchy, jsou bonusem v Galaxy On Fire 2, které lze získat pro dokončení určitých úkolů. Po obdržení úspěchů dostává hráč určitý počet kreditů v závislosti na typu medaile. Většina medailí má tři typy. bronz, stříbro a zlato. Existují však výjimky. Některé medaile mají pouze jednu „úroveň obtížnosti“. Pro dokončení takového úkolu okamžitě obdržíte zlatou medaili. Také pro obdržení medailí dostanete kredity. pro bronz. 1000, pro stříbrnou. 2500, pro zlato. 5000.

Pokud dostanete všechny bronzové medaile, žoldáci vám začnou platit, pokud je najmete. Over, stanou se fanoušky Maxwell. Když osoba obdržela všechny zlaté medaile, je loď Voidx k dispozici ke koupi na stanici Thynome. V extrémním režimu nejsou za medaile žádné peníze. Když dokončíte všechny medaile (včetně medailí z 1.1.7) Dostanete plán pro ohňostroj a Spectre se otevře na stanici Katashan. Za medaile nejsou placeny peníze z aktualizace 1.1.7, ale akce, za které jsou uděleny, jsou uvedeny okamžitě. Pokud dostanete všechny medaile, Maxwellův avatar se změní.

Seznam požadavků na získání zlatých medailí

 • Veterán. Uděleno na začátku hry za služby pozemní flotile.
 • Pozůstalý. Dostal se na stanici s méně než 5% pokovováním (bez brnění!).
 • Geolog. těženo nejméně 11 různých typů rudy.
 • Pro geolog. těženo nejméně 11 různých typů jádra.
 • Vrah. Více než 250 zabití.
 • Kurýr. Courier Missions přeneslo více než 200 tun zboží.
 • Horník. těženo přes 1000 tun rudy.
 • Pro horník. těženo přes 25 tun jádra.
 • Osobní akcie. Koupil 1000 tun chlastu.
 • Barman. Přinesl na palubu 22 typů nápojů.
 • Mrchožrout. Zničeno více než 150 tun prostoru vesmíru.
 • Všudypřítomný. navštívil 100 různých stanic.
 • Objevitel. byl na nejméně 22 různých systémech.
 • Udělej si sám. Mám 13 plánů.
 • Inženýr. Vytvořeno 13 položek podle plánu.
 • Narkoman. Hrál více než 20 hodin.
 • Workoholik. Dokončeno přes 50 misí.
 • Tu a tam. používali opakovače více než 100krát.
 • Řidič taxíku. přepravovalo 50 cestujících.
 • Ninja. byl skrytý převlečením déle než 5 minut.
 • Jaderný arzenál. Odpálil 50 jaderných bomb a raket.
 • Mimozemský bojovník. Shromážděné 25t mimozemských zbytků.
 • Šílený. odletěl ze stanice bez zbraní a vybavení.
 • Cannon Freak. Nainstalováno 4 hlavní děla.
 • Všechno v domě. Zvedl jsem 500 tun nákladu.
 • Skrblík. Ušetřil 1 000 000.
 • Mluvka. Mluvil se 100 lidmi.
 • Dal rozkaz. přikázal více než 20 hlídek.
 • Nepřítel lidí. způsobil nepřátelství z jedné z frakcí.
 • Kameník. Zničeno 250 asteroidů.
 • Bouřka dutin. Vyloučené mezery.
 • Prostorný. 500 tun volného prostoru v držení.
 • Nekhochuha. Odmítnuto 50 pracovních nabídek.
 • Netrpělivý. přijato 10 misí, aniž by bylo uvedeno potíže.
 • Místní. přijato 12 misí bez zadání místa.
 • Mistr. shromáždil všechny medaile.

Medaile přidané v náplasti 1.1.7

 • Hodnoty II. více než 3000 tun volného prostoru v držení nákladu.
 • Soukromá flotila. Zaparkovalo nejméně 50 různých lodí na Kaamo.
 • Mistr horník. těženo 10 asteroidů bez přerušení a bez dokování na stanici.
 • Malý, ale chytrý. Zničil 20 pozemšťanů křižníků.
 • Hvězda Samurai. Zničilo 100 lodí bez dokování nebo pomocí skeneru.
 • Asteroidy pryč. Zničte 3 asteroidy v řadě s jednou raketou (bomby se nepočítají).
 • rušička. Imobilizováno 15 nepřátel s jedním EMP.
 • Do pekla a zpět. zničilo 5 lodí s nouzovým systémem.
 • Eso. Zničilo 8 asteroidů s jedním osvoboditelem.

Galaxy On Fire 2: Supernova

Supernova je druhým doplňkem pro Galaxy On Fire 2. Datum vydání DLC je 21/21/2012.

Spiknutí. V sektoru mido šla obyčejná hvězda. Musíte zachránit Midorians a zjistit, co je za tím (nebo kdo).

Nové postavy:

 • Thadellonius Moonsprocket a Brillo Lampeter.MooonsProcket je profesor Grunt na počátku padesátých let, modelovaný po některých z prvních obrázků doktora Who, který vždy dává své nejednoznačné výroky ve nesprávný čas. Jeho osobní psychiatr, Lampeter, je druh Bobolana doktora Watsona, který vždy vkládá poslední slovo. Společně cestují po Galaxii stále více a více podkopávají svou vlastní pověst nešťastnými dobrodružství.
 • Trunt Harval. Tajemný a podivný vůdce Nivenianů, který v žádném případě nehraje nejmenší roli v pozemku.
 • Ohraný. Ano, ano, znovu se vrátil, i když v poněkud odlišné formě. V jaké. Zjistíte to v doplňku.

Lodě. Pozoruhodné lodě: Bloodstar. Loď zločince jménem Ourr Myfft, Cross, Hunter a Blue Fury. A také se objevila nová třída lodí. Starship nosič. Vosky znovu začali vyrábět křižníky.

Zbraň

Některé z nejchladnějších zbraní v GOF2: Supernova jsou rozhodně raketová kazeta. Jakmile je salva propuštěna, tito malí škůdci se spěchají k cíli a bodnou jako roj rozzlobených včel. Pokud raketa létá vaším směrem, je to špatné, ale půl tuctu raket způsobí, že i ten nejchladnější stíhací pilot plačí strachem. A pro ty z vás, kteří by chtěli být schopni vystřelit salvu ze všech odpalovačů najednou, aby způsobili maximální možné poškození, nové raketové kazety určitě ocení nové raketové kazety jako velmi zajímavý doplněk silného arzenálu GOF2.

Supernova nebude mít konkrétně bojové drony, ale auto-Cannons! Tato nenápadná zařízení jsou hozena jako doly, ale explodují, když se nepřítel blíží, ale mají své vlastní zbraně, a pokud je nepřítel na dosah, auto-kanony na něj střílí ze všech barelů. Stejně jako jiné zbraňové systémy ve vesmíru GOF2 jsou autocannoni k dispozici v různých variacích a vzorcích, z nichž některé jsou mnohem silnější než jiné. Pro fanoušky velmi těžkých zbraní má Supernova také trochu co nabídnout. Navzdory nedostatku automatického způsobu palby může být Matador TS na chuť fanoušků věží jednoduše proto, že jeho palebná síla je jednoduše bezkonkurenční v celém vesmíru.

Matador TS přináší působivý 90.0 poškození za sekundu a šílená přesnost. Budete moci vidět, jak projektily tohoto zařízení 9 z nich. Úrovně propíchněte svůj cíl jako máslový nůž. A rozsah ničení, ve výši 6600 metrů, vám umožní vjet prvních pár volejů do nepřátelského brnění, dokud není na obzoru víc než jen bod na obzoru. Kromě nových věd a odpalovacích zařízení bude rozšíření GOF2: Supernova zahrnovat také několik nových hlavních zbraní. V zásadě budou významně posíleny a modifikované variace existujících vzorků, jako je nový laser „Raccoon“ M6 A4 nebo nový kulomet označený hromadným ovladačem MD 12 12.

Zařízení

Anti-radiation štít. Vzhledem k tomu, že nové evakuační mise a další úkoly v Supernově budou vyžadovat, abyste zůstali v problémových oblastech po dlouhou dobu, nemůžete se obejít bez instalace nového proti záření štít. Jinak se vaše drahá nemesis nebo s’kanarr roztaví rychleji než rampouch v podsvětí! Po instalaci generátor Gamma Shield vytvoří pulzující „bublinu“ studené plazmy, která zcela obklopuje vaši loď a chrání ji před ohrožujícím zářením. Od doby trvání, a proto vaše ochrana, snižuje každou sekundu, zbývající energetická rezerva štít se zobrazuje v červené stupnici „gama“, a pokud je prázdné, pak gama záření přímo poškodí pokožku.

Zotavovací paprsek. Užitečné zařízení automaticky vybírá cíle v okolí a poskytuje jim část energie, kterou potřebují, která je absorbována vypouštěnými štíty a pojistky poškození kůže. Z technického hlediska je rekonstrukční laser analogický zachycení paprsku. i.E. Je to paprsek světla s animovanou texturou. Ale z pohledu hry poskytne hráčům určité nové příležitosti a dokonce se stane povinným atributem jedné z příběhových misí.

Absorpční paprsek. Na rozdíl od regeneračního laseru tento proud radioaktivních částic v magnetickém poli neposkytuje lodím další energii, ale přesměruje se na zdroj energie z štítů nepřátelských lodí umístěných v dosahu. Za tímto účelem je následující mechanismus: Po detekci cíle tvoří paprsek „most“ mezi zdrojem a cílem. Vzhledem k rozdílu v koncentraci záření na opačných koncích tohoto „mostu“ dojde k fotoelektronickému účinku, a proto je možné nejen vypustit štíty cíle, ale také na dobití svých vlastních.

Mini hry

Federace pozemšťanů a dalších frakcí vám poskytne přístup k jejich vlastním bezpečnostním serverům, které ukládají jména „jména a hesla“ jejich nejnebezpečnějších nepřátel, až poté, co v průběhu průběhu získáte určitý počet misí příběh. Jakmile však dosáhnete tohoto bodu a získáte přístup k cenným informacím na nejbezpečnějších vládních terminálech, lov začíná. Počínaje současným umístěním cíle budete muset sledovat zločince na patách opakovače, abyste opakovali a prohledali všechny nadcházející lodě v příslušných drahách.

Někdy, abyste mohli vystopovat kořist, budete muset létat kolem několika oběžné dráhy a někdy budete muset česat polovinu galaxie a teprve poté můžete jít do bitvy se sebevražedným atentátníkem. Ale stojí za to spěchat. Se stovkami tisíc kreditů na Bounty na vlastní hlavě, nejnebezpečnější zločinci galaxie rozhodně nebudou sedět na jednom místě. A pokud trávíte příliš mnoho času nebo se čas od času nečekejte účasti.

Kromě toho mohou někteří zvláště kluzké jednotlivci obrátit své spolupachatele a vést vás na stopě ještě notoricky známějších zločinců, pokud je uvolníte naživu a nezničíte jejich lodě na kousky. Jak vidíte, lov odměn v Galaxy On Fire Universe je velmi kontroverzní, ale stále stojí za to vyzkoušet, protože některé z vašich seznamů vraha mohou mít na palubě nejen cenný náklad a přinést dobrou odměnu za eliminaci, ale mohou také zvládnout, ale mohou také spravovat zcela jedinečné vesmírné lodě, které můžete vlastnit poté, co jsou jejich předchozí majitelé pryč.

V Supernově nebudou asteroidní těžit rudy jedinými látkami, které může hráč sbírat, budete také muset sbírat některé extrémně vzácné zemní plyny, což bude skličující úkol. K detekci jejich přítomnosti bude nutné instalovat speciální skener akumulací plynu a jejich shromažďování bude nutné ionizovat akumulaci speciálními raketami. Tento proces se uvolní do vesmíru obsah dutin asteroidu, ionizovaných zemních plynů, které pak musí být shromážděny speciálními zařízeními. Sběratelé plynu. Tato zařízení jsou namontována na lodi hráče na podložce věže a nasávají ionizovanou plazmu, jako je váš domácí vysavač.

Protože však plyn stříká ve vakuu, dokud se úplně rozptýlí, musí se ho hráč podařit, než jej úplně zmizí. Tato hra v průběhu času ztěžuje celý úkol, protože vyžaduje, aby hráč byl stejně zručný a klidný. V Supernově budete mít příležitost ukotvit na některé vesmírné stanice a lodě. Než však můžete doku, budete někdy muset hacknout přístup k zabezpečení a deaktivovat nástroje pro detekci detekce. Chcete.li tento postup provést, budete muset trochu namáhat mozky a vyřešit malou hádanku. Pouze zobrazením vzorků ve správném pořadí obdržíte vstup na stanici nebo odeslání, které se rozhodnete zadat.

Galaxy On Fire 2: Valkyrie

Valkyrie je doplněk k Galaxy On Fire 2, který zahrnuje: nové zbraně, lodě, vybavení, plány, stanice a děj.

galaxy, fire

Spiknutí. Karla byla převedena do nového tajného projektu, zatímco Maxwell zůstal v Thynome, aby se živil. A tak, když vzlétl ze stanice, přišel hovor od muže, který se nazýval Cornelius Tener, který nabídl Maxwellovi nějaké podivné a nebezpečné pochůzky od svého šéfa. Nyní bude muset pochopit, co budou jeho noví majitelé dělat.

Nové postavy:

 • Alice je začarovaný a odhodlaný prodejce zbraní. Chce eliminovat každého, kdo se jí dostal do cesty. Karlova sestra, Maxwellův „šéf“ a hlavní protivník.
 • Cornelius Tener je jedním z „banda šesti“. Aliceův věrný služebník.
 • Nettor. šedá. Hlavním vývojářem dezintegratoru je zbraň, která může zničit jakoukoli loď. Podle zápletky vám dá svůj kresbu.
 • Trot Lykkt. Multidode, asistent Neterova, který ukradl dezintegrator. Bude se muset stát kosmickým prachem, stejně jako samotná zbraň.
 • Beidan je kotharský systém.
 • Herjaza je systém, ve kterém jsou dvě stanice: stanice Valkyrie byla pojmenována po ní a stanice Scion, pirátská základna, může být zničena podle spiknutí Valkyrie.
 • Loma je pirátský systém.
 • Skavac je systém bez stanic s názvem Nosdron a Coromesk. Piráti tam vládnou.

Nové zbraně. Doly, kobercové zbraně, automatické věže.

Nové plány:

 • HH v Archimedes. automatická věžička.
 • Icarus těžký, stejně jako nejsilnější kobercový nástroj.
 • Liberátor je řízená raketa.
 • Dezintegrator.

Nové lodě. Nové lodě ve Valkyrie jsou pouze dvě frakce: Vossk a Beyond Science:

 • S’Kanarr je silně ozbrojená, prostorná a drahá, ale ne příliš manévrovatelná loď.
 • K’Suukk je střední loď pro střední vor za přibližně dva miliony kreditů.
 • Cronus je loď s jedinečnou metodou zásobování palivem a integrovaným kadorovým motorem.
 • Typhon je loď bez skořápek a nákladu podobné Hatsyuki. To jsou jeho nevýhody. Pros: 4 hlavní zbraně a hodně vybavení.
 • Nemesis. počet zařízení. 14! Pouze voidx a Specter mají více.

Mini Story. Když odletáte z thynomových stanic (pokud jste si koupili doplněk před koncem původního příběhu), volá agent jménem Corny. Říká, že od svého šéfa je pro vás úkol a říká, že se chce setkat na stanici Kanado.

Galaxy On Fire 2: Trade

Zboží. Zdroj zvednutý ve vesmíru nebo zakoupený v hangáru stanice. Zejména hodně zboží na stanicích z nich. Úroveň 10. Používá se hlavně v plánech a pro obchod. Níže je uveden seznam toho, co můžete prodat ve vesmíru.

Artefakty. Archeologie. Ať už je to zbytky, knihy nebo mobilní telefony. Ty. Úroveň: 5. Rozsah cen: od 733 (Y’Mirr) do 2 090 (EANYA).

baterie. Tyto malé baterie ukládají úžasné množství energie. Díky průmyslovým standardům jsou vhodné pro téměř jakékoli zařízení. Baterie se používají ve výkresech. Potřeboval k použití přestrojení a kadorového pohonu. Technická úroveň: 2. Cena: od 435 do 889.

Biologický odpad. Jakýkoli biologický život dříve nebo později skončí. Některé závody zvyšují událost do hodnosti rituálu, zatímco jiné jednoduše vyhodí zbytky na nejbližší skládku. Odpad se používá ve výkresech. Není vhodné pro další prodej kvůli příliš nízké ceně. Technická úroveň: 1. Cena: od 3 do 14.

Buscat. Buscat je prach, který zůstal po explozi supernovy, a proto je to velmi vzácná a drahá komodita. Manželky mnoha politiků, známé pro jejich extravaganci, je často používají při zvláštních příležitostech jako koření nebo droga, v závislosti na závodě. Buscat je špatně vhodný pro obchod kvůli své velké vzácnosti. Většina hráčů bude potřebovat pouze k nákupu stanice Kaamo. Technická úroveň: 4. Cena: z 8.559 (k’ontrr) do 12.517 (Eanya).

Výbušniny. Kvalitní výbušniny jsou produkovány Nivelians v systému Nesla a používají se především horníky. Technická úroveň: 3. Cena: od 147 (mido) do 408 (Ni’mrod). Nevhodný pro obchodování kvůli jeho nízkým nákladům. Použitím:

Hydraulika. Hydraulika byla nepostradatelná před tisíci lety, ale dnes jsou také aplikovány na nanočástici a jsou relativně levné na výrobu.

Dokumenty. Dokumenty. Zboží potřebné k dokončení bezplatné mise „Nákup odcizeného zboží“. Dokumenty lze zakoupit pouze při aktivní misi „Nákup odcizeného zboží“. Dokumenty jsou vždy na planetě nejdále od hvězdy. Pokud si koupíte dokumenty, odletět a odletět zpět na stanici s nimi, objeví se tam znovu. Lze je tedy nekonečně zakoupit. Technická úroveň: 2. Cena: od 1.568 (unie) na 1.631 (mido).

Šperky. Většina kupujících bude vždy existovat produkty, které jsou mimo rozsah normálních potřeb a budou považovány za zbytečné nebo dokonce jen nevyžádané. Technická úroveň: 7. Cena: od 1 082 (V’ikka) do 1 192 (Aquila).

Náhradní díly. Šrouby, ořechy, řetězy, ozubená kola, podložky. Cokoliv k držení dílů pohromadě. Technická úroveň: 4. Cena: od 444 (K’ontrr) do 504 (EANYA).

Implantáty. Vyskočte z lodního zámku bez umírání, vyhrajte voskové opěrky, získejte ženské oko z druhého konce baru a dokonce vypadejte dobře bez oblečení. To vše je možné díky implantátům. Technická úroveň: 8. Cena: od 6.406 (Wolf-Reiser) do 7.232 (Pan).

Inertní plyny. Inertní plyny pocházejí z původní galaxie v ohni 2. Kresby: M6 A3 Wolverine, Yin Co. Shadow Ninja, dezintegrator. Technická úroveň: 2. Cena: od 177 (Vulpes) do 203 (EANYA).

Prostorové zbytky. Space Junk je jednou z nejběžnějších komodit v GOF 2. Protože jejich cena je tak nízká, nejsou ziskové prodat. Prakticky zbytečné. Někteří obchodníci nadále kupují kosmické haraburdí, protože věří, že v něm mohou najít něco hodnotného. Problém je tak běžný, že existuje zvláštní terapie k překonání této závislosti. Technická úroveň: 1. Cena: od 4 do 6.

Léky. Navzdory skutečnosti, že většina onemocnění byla poražena před staletími, rostoucí popularita mezidruhového pohlaví vede k neustálému vzniku nových infekcí, které je třeba řešit. Technická úroveň: 2. Cena: od 49 (Suteo) do 251 (ni’mrrod).

Mikročipy. Mikročipy jsou jednou z nejdůležitějších položek v GOF 2. Jsou součástí mnoha plánů. Mikročipy, stejně jako koncept „nejmenší nedělitelné částice“, se staly extrémně malé. Pokud si je koupíte podle váhy, budete potřebovat výkonný mikroskop, abyste se ujistili, že nejste oklamáni. Technická úroveň: 7. Cena: od 160 (Nesla) do 177 (Beidan). Použití ve výkresech:

 • Intelli Jet;
 • Kadorový motor;
 • AMR vyhynutí;
 • Osvoboditel;
 • Hromadný ovladač MD 10;
 • Yin co. Shadow Ninja;
 • Sub-jaderný štít;
 • Rail-Gun 128MJ;
 • Anti-Maternal Shield.

Nanotrubice. Materiál nanotrubiny může být stejně pružný jako guma a zároveň silný jako ocel. Proto z toho byly antikoncepční prostředky za posledních 300 let vyrobeny. Je docela ziskové obchodovat nanotrubice, i když nákladné. Pokud máte spoustu peněz, pak je ziskové obchodovat. Vzhledem k jejich vzácnosti se však doporučuje prodat je ve velkém množství najednou. Budete muset létat méně. Tech. Úroveň: 7. Cena: od 889 do 996.

Drogy. Drogy jsou jedním z typů zboží dostupného v GOF 2. Nepoužívá se v plánech a není vhodné pro další prodej kvůli jejich nízké ceně. Prakticky zbytečné. Navzdory kontrole drog je mnoho nelegálních látek pravidelně spotřebováno přímo v čekárnách. Technická úroveň: 1. Cena: od 23 (magnetar) do 36 (K’ontrr).

Vyčerpaný uran. Vyčerpaný uran se dosud nestal populární komoditou, i když už není smrtící. Možná kvůli starému symbolu a jasným balením? Technická úroveň: 3. Cena: od 86 (Aquila) do 314 (Pan).

Optika. Optika je jedním z nejpoužívanějších produktů nalezených v GOF 2. Jsou součástí mnoha plánů, jako je Wolverine M6 A3 Wolverine, Intelli Jet, Cadotor Engine, Liberator, H’nookk, Pandora Leech a Yin Co. Shadow Ninja. Nemá smysl pro další prodej. Optické komponenty jsou nezbytné pro přenos dat, spektrální analýzu, zdravotnické prostředky a další pole. Tech. Úroveň: 7. Cena: od 48 do 189.

Orgány. Orgány jsou jedním z mnoha produktů dostupných v Galaxy On Fire 2. Jsou docela vzácné, ale jsou jedním z nejlepších produktů. Zisk při obchodování z nejlevnějšího nákupu / prodeje k nejdražšímu (LOMA System) je asi 500-1000 za tunu. V prodeji jsou také syntetické orgány, ale přírodní jsou mnohem levnější. Technická úroveň: 5. Cena: ze 4.132 (Pan) až 6.118 (Wolf-Reiser).

Orgány Vosska. Orgány Vosk jsou jedním z nejvzácnějších typů zboží k dispozici v GOF 2. Velmi vzácné na trhu, ale jedno z nejlepších zboží k obchodu. Jejich prodej je považován za nezákonný v sektoru Voss, ale i přes to lze zakoupit od obchodníků v čekárně, jako každý jiný produkt. Ať už chcete vařit gurmánské jídlo nebo udělat nějaký vědecký výzkum, Vossk orgány zřídka prodávají a budete muset udělat hodně práce, abyste je našli.

Ty. Úroveň: 7. Obchodování s orgány vosí mezi systémy může být velmi ziskové, protože jejich může se hodně lišit. Takže na Pescalu Inartu stojí 18 170 kreditů a na Aquila. Již 26, 946. Nebo, pokud máte upgrade supernovy, mohou stát asi 32 000 za tunu. Se správným nadšením a počátečním kapitálem 500 000 můžete snadno vydělat půl milionu najednou.

Vysílače. Transceiver pro všechny typy úrovní, frekvencí, modulací a všech druhů bezdrátových zařízení. Používá se v plánech, hlavně v řízených raketách. Není vhodné pro další prodej. Technická úroveň: 5. Cena: od 74 do 82.

Pití vody. Stále existují planety, kde absolutně neexistuje žádná pitná voda. Bohužel, obchodníci si určitě užívají výhody této pozice. Technická úroveň: 1. Cena: od 9 (magnetar) do 614 (pánev).

Plastický. Tento produkt pochází z původní galaxie v ohni 2. Vlastnosti plastových polymerů lze podle libosti změnit, což činí plasty velmi populární. Technická úroveň: 5. Cena: od 14 (Prospero) do 183 (Pan). Použití ve výkresech:

 • M6 A3 Wolverine;
 • Rail-Gun 128MJ;
 • Amour;
 • T’yol;
 • Dezintegrator;
 • Sub-atomový štít.

Jídlo. Moderní jídlo se téměř zcela vyrábí v laboratořích, obdarované chutí, vitamíny a vyráběné v atraktivní formě. Přírodní jídlo se spotřebovává pouze při zvláštních příležitostech. Jídlo není vhodné k dalšímu prodeji kvůli mírnému rozdílu v ceně. Nepoužívá se ve stávajícím plánu ve hře. Technická úroveň: 1. Cena: od 2 do 4.

Vzácná zvířata. Vzácná zvířata jsou jednou z mnoha komodit dostupných v GOF 2. Jsou to docela vzácné. Jejich další prodej nedává smysl, protože jejich rozsah je poměrně malý. Prakticky zbytečné ve hře. Vesmír je plný zajímavých živočišných druhů, jako jsou žáby od K’mirkk, včely z Mhura nebo chůdy ze Zepar Kumppa. Většinu z nich lze aplikovat doma nebo připravit jako pochoutku. Technická úroveň: 5. Cena: od 2.722 až 2.948.

Vzácné rostliny. Vzácné rostliny jsou jednou z komodit v GOF 2. Jsou docela vzácné. Prakticky bezvýznamné pro další prodej a nepoužívání ve výkresech. Jsou k ničemu. Na některých planetách je hranice mezi rostlinami a zvířaty velmi vágní. Některé vzorky jsou extrémně drahé. Technická úroveň: 5. Cena: od 1 712 do 5 981.

Hrdina figurka. Tento produkt velmi zřídka se objevuje v rozlehlosti galaxie, kvůli kterému jsou úkoly, ve kterých potřebujete najít určitý počet figurek, vysoce placené. Cena tohoto produktu se může lišit od 9 do 12 000 za tunu. Ty. Úroveň: 5.

Hodiny. AMR vytvořil tyto hodinky ve výšce retro módy. Případ skončil největším komerčním selháním za 500 let. Místo sjednocených galaktických hodin běžely hodiny v zastaralém 24hodinovém formátu pozemšťanů, což je zcela zbytečné. Navzdory vysokému procentu šíření nejsou absolutně vhodné pro obchodování kvůli nízké ceně. Není součástí žádné z částí vyrobených podle výkresů. Tech. Úroveň 2. Cena: od 5 (Vulpes) do 100 (EANYA).

Chemikálie. Různé látky přirozeného původu a laboratorního původu s širokou škálou aplikací. Používá se ve výkresech. Málo využití pro další prodej. Tech. Úroveň: 7. Cena: od 128 do 141.

Elektronika. Elektronika je dnes zastoupena hlavně Quantum a Nano. komponenty. Dokonce i sklenice baru má nano-senzor, který mění barvu prázdného skla na červenou. Technická úroveň: 2. Cena: od 49 (S’Kolptorr) do 183 (Eanya).

Narušení. Alkoholické nápoje se vždy dobře prodávají. Každý systém se pyšní vlastní odrůdou. K dokončení „osobních zásob“ a „barmanových“ úspěchů je nutný alkohol. Na některé odrůdy můžete vydělat dobré peníze. Nejdražší alkohol se prodává v systému Y’Rirr.

Galaxy On Fire 2: Hardware

Pokud studujete kosmické lodě nejen teoreticky, ale také v praxi, poté, co jste strávili nějaký čas v kokpitu jedné z nich, víte, že ani ta nejpokrokovější loď není nic jiného než unášející plechovka, kterou lze sestřelit za každou sekundu pouze pokud to není vybaveno správnými nástroji a užitečnými gadgety. Níže je uveden seznam nejlepších vybavení v Galaxy On Fire 2 a všechny balíčky DLC.

 • Brnění. Normální hra: T’yol.
 • Plynový pedál. Normální hra: Me’al. Valkyrie DLC: Polytron.
 • Chata. Normální hra: Velký kokpit.
 • Přestrojení. Normální hra: Yin Co. Shadow Ninja.
 • Kompresor. Normální hra: Rhoda černá díra.
 • Nouzový systém. Valkyrie DLC: Systém havárie.
 • Hyper-akcelerátor. Normální hra: Cador Engine.
 • Vrtání laseru. Normální hra: Boer Gunant.
 • Přijímač paprsku. Supernova DLC: Pandora Leech.
 • Opravte robot. Normální hra: Opravte bot Ketar. Valkyrie DLC: Ketar II Oprava bot.
 • Skener. Normální hra: Hiroto Ultrascan.
 • Štít. Normální hra: Anti-Mater Shield. Supernova DLC: Sub-atomový štít.
 • Generátor štítu. Supernova DLC: Phoenix sis.
 • Manévrování trysky. Normální hra: Pulzní plazmový tah.
 • Time Warp. Valkyrie DLC: Vortex Rhoda.
 • Zachycení paprsku. Normální hra: AB-3 „Kingfisher“. Valkyrie DLC: AB-4 „Octopus“.

Galaxy On Fire 2: Turrets

Věž lze použít kdykoli během letu. Při používání neautomatické věže však není loď řízena. To je činí zbytečnými během pravidelného boje. Když je však vaše loď na autopilotu, lze je použít k ochraně vaší lodi, když jsou hlavní zbraně a těžké skořápky zbytečné. Většina z těchto případů se nachází v doplňku supernovy. Existují tři různé typy věží: neautomatický a automatický (s tím můžete udržovat ruce zdarma), stejně jako sběratele plazmy.

Neautomatické věže

Hammerhead D1. Hammerhead D1 je nejméně efektivní a nejlevnější věží v Galaxy On Fire 2. Pokud hledáte všestranné zbraně za nízkou cenu, nezapomeňte se podívat na mladší věžičku Hammerhead. Je to jedna ze součástí plánu věže HH-AT Archimedes. Věžička vypadá při instalaci na lodi jinak. Specifikace:

 • Technická úroveň. 5;
 • Poškození. 6;
 • Rychlost nabíjení. 300ms;
 • Poškození za vteřinu. 20;
 • Vzdálenost. 3800 m;
 • Rychlost. 7000 km / h;
 • Automatický. Ne;
 • Ovladatelnost. 40;
 • Rozsah známých cen: od 19.603 (Suteo) do 23.517 (Prospero).

Hammerhead D2A2. Vylepšená verze Hammerhead D1 s dvojitou zbraní, zvýšenou mírou ohně a vylepšenou servo. Srdce jakéhokoli maniaka zbraně je zaručeno, že bude naplněno hrdostí. Věžička vystřelí projektily červené energie, ale verze namontovaná na krevnímstaru, když na ni Qyrr Myfft vystřelil žluté šrouby. Tato věže má tyrfingový blaster. Byla to ona, kdo byl nainstalován na fregatách v jedné z misí Valkyrie doplňku. Tato věžička se drží na Terran Battle Cruiser. Několik z těchto věží bylo nainstalováno na stanici Valkyrie. Specifikace:

 • Technická úroveň. 6;
 • Poškození. 10;
 • Rychlost nabíjení. 280ms;
 • Poškození za vteřinu. 35.71;
 • Vzdálenost. 5500 m;
 • Rychlost. 8000 km / h;
 • Automatický. Ne;
 • Ovladatelnost. 60;
 • Rozsah známých cen: od 67 226 (Suteo) do 75 239 (Y’Rirr).

L’Ksaar. Poté, co ji původně navrhl jako obranná věž pro vesmírné stanice a fregaty K’Sarr, si vosk rychle uvědomil, že o tuto věžičku se také zajímaly i další závody. Když byl L’Ksaar demontován a unesen, bylo na přepravě Vosk mnoho nájezdů na přepravě Vosk. Nejlepší věžička v původní galaxii na ohni 2. Zřídka viděno na prodeji. Specifikace:

 • Technická úroveň. 6;
 • Poškození. 12;
 • Rychlost nabíjení. 250ms;
 • Poškození za vteřinu. 48;
 • Vzdálenost. 6600 m;
 • Rychlost. 8000 km / h;
 • Automatický. Ne;
 • Ovladatelnost. 100;
 • Rozsah známých cen: od 137.396 (Suteo) až 145.795 (ni’mrrod).

Matador ts. Matador TS je věží z Galaxy On Fire 2, představená v expanzi Supernovy. Nejlepší neautomatická věžička ve hře. Od zavedení automatických věží na trh museli výrobci ruční věže dramaticky zvýšit sílu svých zboží, aby zůstali v podnikání. V tomto ohledu je Matador TS nejmodernějším nástrojem.

Každý pilot, který má raději střílet ručně, určitě ocení tuto impozantní zbraň. Matador TS má nejvyšší míru ohně a nejdelší dosah ve hře mezi neautomatickými věžemi. Ve verzi SD hry tato věžička vystřelí žluté projektily. Tato věžička obsahuje ridilový blaster. Specifikace:

 • Technická úroveň. 9;
 • Poškození. 18;
 • Rychlost nabíjení. 200ms;
 • Poškození za vteřinu. 90;
 • Vzdálenost. 6600 m;
 • Rychlost. 8000 km / h;
 • Automatický. Ne;
 • Ovladatelnost. 130;
 • Rozsah známých cen: od 466.816 (pescal inartu) až 485.489 (Augmenta).

Automatické věže

Berger AGT 20 mm. Berger AGT 20mm je nejlevnější a nejefektivnější automatická věžička v Galaxy On Fire 2. Představeno v expanzi Valkyrie. Berger vydal tuto automatickou věžičku před desítkami let a je stále ve výrobě. Ačkoli se objevily mnohem efektivnější modely, přijatelná cena a průchodný design jsou i nadále hlavními faktory jeho poptávky. Hlada této věže se při střelbě otáčí. Specifikace:

 • Technická úroveň. 6;
 • Poškození. 4;
 • Rychlost nabíjení. 100ms;
 • Poškození za vteřinu. 40;
 • Vzdálenost. 4400 m;
 • Rychlost. 8000 km / h;
 • Automatický. Ano;
 • Ovladatelnost. 100;
 • Rozsah známých cen: od 185 519 (Suteo) do 233 687 (Aquila).

Skuld na XR. Skuld v XR je nejúčinnější zámořskou automatickou věží v Galaxy On Fire 2. Představeno v expanzi Valkyrie. Pokud vidíte loď s nainstalovanou párovou SKULD, můžete bezpečně předpokládat, že pilot nepatří do žádné pravidelné armády v galaxii. Za velmi vysokou cenu získáte vynikající výkon a snadno tolerujete intenzivní útoky. Specifikace:

 • Technická úroveň. 6;
 • Poškození. 9;
 • Rychlost nabíjení. 190ms;
 • Poškození za vteřinu. 46.36;
 • Vzdálenost. 5500 m;
 • Rychlost. 8000 km / h;
 • Automatický. Ano;
 • Ovladatelnost. 125;
 • Rozsah známých cen: od 331.577 (Suteo) až 407.793 (y’mirr).

Hh-at „Archimedes“. Nejdražší a nejúčinnější automatická věžička v Galaxy On Fire 2. Shromážděno podle plánu. Přidáno do hry v expanzi Valkyrie. Archimedes je spolehlivý bezpečnostní systém, který neúnavně vystřelí na jakýkoli cíl označený na radaru jako nepřítel. Vzhledem k periodicky měnícím se trhu je věžička pod neustálým vývojem. Někdy je však možné koupit ukradené plány na černém trhu. Specifikace:

 • Technická úroveň. 6;
 • Poškození. 8;
 • Rychlost nabíjení. 150ms;
 • Poškození za vteřinu. 53.33;
 • Vzdálenost. 6600 m;
 • Rychlost. 8000 km / h;
 • Automatický. Ano;
 • Ovladatelnost. 150;
 • Rozsah známých cen: od 491 532 (Suteo) do 587 176 (Vulpes).

Sběratelé plazmy

PE proton. Nejlevnější a nejúčinnější sběratel plazmy v Galaxy On Fire 2. Keith t. Maxwell to dostane do expanze supernovy. Základní model sběratele plazmy. Vzhledem k tomu, že jeho mechanismy synchronizace protonů jsou zastaralé, je rychlost rotace protonu relativně pomalá. Ačkoli to není nejlepší model na trhu, je stále vhodný pro většinu účelů. Specifikace:

 • Technická úroveň. 9;
 • Ovladatelnost. 100;
 • Rychlost. 800 km / h;
 • Poloměr EM. 40%;
 • Vzdálenost. 2750 m.
 • Rozsah známých cen: 4.214 (V’ikka) do 4.386 (magnetar).

2.PE Ambipolar-5. Druhý nejsilnější plazmový sběratel v Galaxy On Fire 2. Představeno v Supernově. Díky většímu poloměru a vyšší rychlosti rotace je ambipolární-5 považován za výkonnější než proton. Má však mírně nižší míru absorpce plazmatických sraženin. Specifikace:

 • Technická úroveň. 9;
 • Ovladatelnost. 150;
 • Rychlost. 1400 km / h;
 • Poloměr EM. 80%;
 • Vzdálenost. 5000m.
 • Rozsah známých cen: 587.705 (oom’bak) do 611.452 (S’Kolptorr).

PE Fusion H2. Nejlepší sběratel plazmy v Galaxy On Fire 2. Představeno v supernově DLC. Lze jej zakoupit od Jakk Zoboon na stanici Kaamo v systému Shima. Sběratel používá vzrušené atomy vodíku ke stimulaci plazmatických shluků. Díky tomu má velký rozsah. Specifikace:

 • Technická úroveň. 9;
 • Ovladatelnost. 200;
 • Rychlost. 1600 km / h;
 • Poloměr EM. 100%;
 • Vzdálenost. 6000m.
 • Rozsah známých cen: 1.119.480 (y’mirr) na 1.165.141 (Behén).

Galaxy On Fire 2: Planety

K’mirkk. K’mirrk je stanice patřící do voskové říše. Nachází se v systému Y’Irr, ve skutečnosti se neliší od zbytku stanic v systému. Mass Driver MD 10 Blueprint lze zakoupit zde. K’mirkk je jediným dodavatelem zvláštního protijedu této planety, který má být doručen do Supernovy.

Kalun Amir. Kalun Amir je stanice pozemského v systému Augmenta. Má největší technologii. Úroveň v systému je 8. Planeta Kalun Amir vypadá jako Země. Stanice v doplňku Supernova obsahuje živý oddíl vhodný pro přemístění Alice.

Géhlon. Géhlon (prohlásil „GLON“) je stanice Niveli v systému Suteo. Stejně jako celý systém má „riskantní“ stav. Na této stanici najdete obchodníka, který vám nabídne nákup plánu pro M6 A3 „Wolverine“. Navenek je stanice podobná Var Hastra, na rozdíl od ní je symetrická.

Thynome. Thynome je jediná stanice v systému Wolf-Reiser. Toto je tajná stanice pozemšťana. Na této stanici došlo k hlavním studiím Voidovské přírody. Keith byl slyšet odkazující na tuto stanici jako „druhý domov“. Kolem stanice Thynome, nelétají žádné lodě, ani přátelské pozemské lodě. To může být způsobeno skutečností, že thynom je sám zakódován tak, aby nevytvořil žádné boje.

Hráč se může dostat do čekárny na poměrně nízké úrovni, a pokud dosáhli špatné pověsti s pozemšťany, může být hráč zabit na cestě k historicky důležité stanici. Velmi zřídka, ale prázdnota stejně útočí na thynom. Pokud je zakoupen doplněk Supernova, tento systém a Beidan obdrží své vlastní písně. Toto je nejlepší stanice pro prodej orgánů. Je také nejlepší získat modrou plazmu zde. Piráti nezasahují.

Var hastra. Var hastra je midorianská stanice umístěná v systému MIDO. Stejně jako celý systém má „nebezpečný“ stav. Na samém začátku hry, Keith T. Maxwell vstupuje na oběžné dráhy této planety na své vadné fantomové lodi. Zvedl ho zbraně Breh a odvezen na stanici. Po probuzení, Keith Mines Rudy v asteroidním pásu a zabije piráty, kteří se usadili poblíž stanice, poté na Betty Ship opustili stanici a šli na sousední planetu. Později, na této stanici, si může hráč koupit plánovací plán pro vrták.

Kaamo. Vesmírná stanice 1 Tech. úroveň. Má svůj vlastní opakovač. Vlastněn Mkkt BKKT, později Keith T. Maxwell se stal majitelem této stanice. Jediná planeta v systému Shima.

Ko-on. Planeta v systému buntta. Stanice má 5 technika. úroveň, patří do rasy pozemšťanů. Navenek je planeta podobná Merkuru. Toto je jediné místo, kde si můžete koupit Phantom Fighter, který měl Maxwell na začátku hry.

Galaxy On Fire 2: Mise

Zabiják. „Killer“ je bezplatná mise od Galaxy On Fire 2. V něm dostanete úkol zničit zvláště nebezpečný pirát na oběžné dráze planety. Outlaw má velmi silný trup, asi polovinu zdraví fregatu. Nebojte se používat kobercové nástroje proti němu. Nikdo kromě něj, ty a možná, doprovod tam bude.

Nákup odcizeného zboží. „Nákup odcizeného zboží“ je bezplatná mise, ve které musíte vrátit ukradené dokumenty. Musíte odletět do zadaného systému, na planetu nejdále od hvězdy, koupit dokumenty a vrátit se s nimi zákazníkovi. Dokumenty jsou vždy na planetě nejdále od hvězdy.

galaxy, fire

Pokud si koupíte dokumenty, odletět a odletět zpět na stanici s nimi, objeví se tam znovu. Lze je tedy nekonečně zakoupit.

Doprovod. Doprovod. zcela loajální lodě, které létají všude za vámi a jsou připraveny poskytnout podporu. Najdete je v jakékoli čekárně. Cena: 997 5000 Na extrémní obtížnosti může najmout cena až 30 000. Doprovodné lodě:

 • Earthlings: Anaan, Inflict, Taipan, Teneta.
 • Nivelians: Dace, Hatsuyuki.
 • Midorians: Berger Cross XT, Hector.
 • Bobolans: Hernstein.
 • Šedá: Tyrion.
 • Octopody: Azov.

Poté, co hráč získal všechny bronzové medaile, mu samotní piloti zaplatí za „létat s velkým Keithem T. Maxwell „. Bez ohledu na frakci, budou vám vždy loajální. Neutrály s vámi budou létat na pirátských lodích. Piloti vás nesledují do systému gama paprsků. Vosky nejsou nikdy najato, aby doprovodily. Váš doprovod zaútočí na nepřátele v systémech nepřátelských k jejich rase (například: Máte doprovod od pozemšťanů, při návštěvě systémů Vosk na ně zaútočí).

Zachycení. „Zachycení“. Mise, ve které má hráč úkol zničit nepřátelské nákladní lodě. Charterers a jejich doprovod budou patřit do závodu, který je ve válce se zaměstnavatelem (například pokud jste převzali misi od Vosska, zničíte pozemské lodě).

Dokončení tohoto úkolu poškozuje pověst závodu, jehož lodě jste zničili. Zakladatelé jsou často plní cenného nákladu, což může být dobrým doplňkem účtu.

Ochrana vrtáku. V této misi máte úkol zničit piráty nebo lodě frakce bojující s frakcí zaměstnavatele a zaútočit na lodě dolů. Musíte jít do systému, který vám zákazník řekl. Umístění vrtáků, které mají být chráněny, je označeno značkou. Piráti postupují najednou, aniž by na vás útočili. Celkový počet lodí je od tří do pěti. Samotné vrtačky jsou připojeny k asteroidům a nezúčastní se bitvy. Po úspěšném odpuzování náletu vám zákazník převede peníze za dokončení úkolu. Pokud jsou všechny chráněné vrtačky zničeny, zákazník vám nezaplatí peníze.

Galaxy On Fire 2: Repeaters

Opakovač je prostorová brána, která může poslat loď do jiného systému prostřednictvím výkonného laserového pulsu. Nahoře jsou zobrazeny opakovače (zleva doprava): pozemšťany, Midorians, Nivenians, Vossov.

Popis. Opakovače jsou umístěny v každém systému, vedle konkrétní planety. Planety obíhající opakovač jsou označeny modrým kruhem. Při používání opakovače bez zadání cíle předem (například na stanici) se otevírá galaktická mapa, kde můžete zadat cíl. Systémy, které můžete zadat, budou označeny bílými blikajícími liniemi.

Chcete.li se dostat do vzdálenějších systémů, musíte použít opakovač k sousednímu systému a od něj do sousedního systému atd. Každý systém, který je volný k návštěvě obecné populace, musí mít jeden opakovač na jedné z planet. Každá frakce má své vlastní typy opakovače, které se liší pouze ve svém vzhledu. Opakovače jsou zdarma a nevyžadují zdroje, proto jsou k dispozici pro každého.

Miscellanea. V některých systémech, například Mido nebo Y’Rirr, nejsou opakovače k ​​dispozici. Můžete se do nich dostat pouze s motorem Cador. Pokud letíte do opakovače s nouzovým systémem, pak během skoku nedostane loď od útočníků poškození. Toto je pravděpodobně chyba.

Galaxy On Fire 2: Herní tipy

Tato stanice v současné době funguje bez dozoru. Pokud se pokoušíte ukotvit s vesmírnou stanicí a obdržet zprávu, v níž je stanice v současné době bezpilotní kvůli pirátům v okolním prostoru, znamená to, že nemůžete ukotvit kvůli přítomnosti „skryté“ pirátské stanice není příliš daleko. Chcete.li najít pirátskou stanici, hledejte načervenalou oblast kosmického prachu a hlavu k ní.

Jakmile budete létat nahoru do červeného kosmického prachu, začnete vidět pirátskou stanici. Bude hlídat několik pirátů, které budete muset zabít, zaútočí také na vás. Nakonec musíte stanici zničit. Jeho držení nákladu může obsahovat užitečné předměty, jako jsou hlavní zbraně a jaderné hlavice, které lze na vaší lodi prodat nebo nainstalovat. Po zničení stanice se můžete vrátit zpět na vesmírnou stanici, se kterou jste se pokusili ukotvit, po které obdržíte požadovanou zprávu: „V každém systému Niveli je přítomna planeta s pirátskou základnou z vanilkové verze hra.“

Jak se po konci hlavního příběhu vrátím do systému Void? Během hlavního příběhu můžete navštívit systém Void zadáním červů, které se objevují na mapě. Jakmile však dokončíte hlavní příběh, červí díry zmizí. Chcete.li se přesunout do systému Void po undockingu z vesmírné stanice. Budete se zeptat, zda se chcete přesunout do systému Void.

Pokud kliknete na „Ano“, nabíjejte se kadorový motor (to vyžaduje 1 baterii) a budete přepraveni do systému Void. Chcete.li se vrátit, jednoduše klikněte na kadorový motor a budete odvezeni zpět na stanici, z níž jste cestovali do jejich prostoru. Nejlepší je cestovat do prázdnoty z bezpečných systémů, aby na vás piráti nepřijeli při příjezdu.

Řešení špatné pověsti a udržování neutrální rovnováhy

Stav vašich vztahů s každou frakcí najdete kdykoli kliknutím na tlačítko Status (pro toto musíte být na stanici). Vzhledem k tomu, že sledujete hlavní příběh především podporou frakce Groundder, můžete nakonec získat „nepřátelský“ status vztahu s Vosskem, který způsobí, že vás všechny Vossk zaútočí, když se setkávají. Totéž se může stát, pokud dokončíte příliš mnoho misí pro jakoukoli frakci (nepřátelská frakce vás začne považovat za nepřítele). Pokud chcete obnovit „neutrální“ stav vztahů s jakoukoli frakcí, můžete:

 • Najděte diplomata v jakékoli čekárně. Vezme určité množství kreditů a napraví současný stav, v důsledku toho již nebudete považováni za nepřítele této frakce.
 • Musíte létat do systému nepřátelské frakce. Pokud zaplatíte úplatek. Poté, co jste úspěšně zakotvili nepřátelskou stanici, navštivte čekárnu a dokončete misi pro tuto frakci. Dokončete mise, dokud se váš stav neutrál.
 • Svůj vztah s frakcí můžete zlepšit lovem pirátů v jejich systémech.
 • Jděte do systému frakce, která soutěží s nepřítelem, a zničte řadu lodí. S tím se váš vztah s druhou frakcí začne zlepšovat. Když však jsou obránci stanice zničeni, všechny ostatní lodě stejné frakce v tomto systému na vás začnou útočit. Kromě toho si vás mohou bezpečnostní síly této stanice pamatovat, a když se pokusíte vrátit se později, můžete být okamžitě napadeni.
 • Podpis si můžete zakoupit odpovídající frakce. Jedná se o mnohem rychlejší trasu, protože vše, co musíte udělat, je koupit si podpis od stanice Loma (k dispozici pouze ve Valkyrie DLC).

Pokud je vaším cílem volně se pohybovat po celou dobu, musíte udržovat neutrální rovnováhu se všemi 4 frakcemi vždy. Pamatujte, že jakákoli pozitivní akce, kterou podniknete na jedné frakci.

Autor článku:

Editor webů Nadezhda D a autor článků, v projektu od července 2019. Nadezhda má rád manga a anime. Její oblíbená hra je Perfect World Mobile. V současné době je charakter Nadezhda považován za elitu v top-3 cechu serveru. Miluje body kliknout hry, questy a hádanky. Její průchodové články jsou u čtenářů velmi oblíbené. Informace o Nadezhdě jsou k dispozici na tomto odkazu.

Používáme cookies. Procházím webu přijímáte uživatelskou dohodu a zásady ochrany osobních údajů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS