Galaxy S21 Fe 5G. Samsung Galaxy S1

Samsung

Když přinesete své číslo a aktivujete novou linku na min 30/mo. Hlasový plán. První mo. SVC poplatek za daň splatný při prodeji. Nezahrnuje Porty ATT. Nová cena/port ceny k dispozici jednou za 365 dní. Použití, rychlost restrice. Původní cena 599.99. Převzetí občasného snížení ceny. Prohlednout detaily.

Pronájem s učením

Najděte tento telefon v místním kriketovém obchodě

Zdarma 2-business denní doprava

Žádný poplatek za aktivace online

6.4 „Velikost obrazovky

12 MP kamera

128 GB úložiště

Posuňte každý den na další úroveň s telefonem navrženým tak, aby podporoval vášně každého ventilátoru. Ať už jste herní guru nebo společenská hvězda, Samsung Galaxy S21 Fe 5G je nabitý funkcemi, které vám pomohou získat více z toho, do čeho jste. Celodenní inteligentní baterie 1. Stylový design, trojitá čočka a další! Uvolněte epickou sílu Samsung Galaxy S21 Fe 5G. 1 Na základě průměrné výdrže baterie za typických podmínek použití. Průměrný očekávaný výkon na základě typického použití. Skutečná životnost baterie závisí na faktorech, jako je síť, vybrané funkce, frekvence hovorů a hlasů, dat a další vzorce využití aplikace. Výsledky se mohou lišit.

Funkce

Celodenní inteligentní baterie

Vysílaná baterie vám dává napájení.- a chytré.- Abychom vám pomohli dostat se dopředu a zůstat tam. Galaxy S21 Fe 5G intuitivně spravuje vaše využití, aby vám pomohlo šetřit energii, takže můžete jít celý den bez poplatku 2, ale pokud potřebujete napájení, můžete být připraveni v záblesku se super rychlým nabíjením 3, které vám poskytne a 50% poplatek za pouhých 30 minut! 2 Na základě průměrné výdrže baterie za typických podmínek použití. Průměrný očekávaný výkon na základě typického použití. Skutečná životnost baterie závisí na faktorech, jako je síť, vybrané funkce, frekvence hovorů a hlasů, dat a další vzorce využití aplikace. Výsledky se mohou lišit. 3 Superfast (25 W) Nabíječka se prodává samostatně. Používejte pouze nabíječky a kabely schválené Samsungem. Nepoužívejte opotřebované nebo poškozené nabíječky nebo kabely. Nekompatibilní nabíječka nebo kabel může způsobit poškození vašeho zařízení a/nebo vážná zranění.

Fotografie hodné profilu

Připraven na to zblízka? S snadno použitelnou zadní kamerou trojitého objektivu vybavenou režimem portrétu je odpověď vždy ano. AI automaticky detekuje a zaměřuje se na váš předmět pro profil hodné obrázky, pokaždé!

Výkonný výkon oslňující design

Vyrovnejte své hry, živé proudění, editace videa a další s rychlým zpracováním Lightning a rychlejší grafické vykreslování 4. Vše zabalené do štíhlého, elegantního a moderního designu, který bude jistě otočit hlavy. 4 ve srovnání s Galaxy S20

Jak vypnout nebo restartovat Samsung Galaxy S21

Je těžké držet krok s měnící se technologií, takže pokud si nejste jisti, jak vypnout nebo restartovat Samsung Galaxy S21, projdeme vás několika různými metodami.

Zde v Asurionu pomáháme lidem dozvědět se více o jejich zařízeních každý den. Od nastavení nebo odebrání obrazovky zámku na Androidu k resetování tabletu Galaxy vám pomůžeme vytěžit maximum z techniky, na kterou se spoléháte. Zde je návod, jak vypnout nebo restartovat telefon Samsung.

Jak vypnout nebo restartovat Samsung Galaxy S21 pomocí tlačítek Power and Remow Down

Pro ještě rychlejší způsob vypnutí nebo restartování telefonu Samsung zkuste použít tuto kombinaci klíčů.

  • Stiskněte a podržte tlačítka napájení a hlasitosti současně po dobu 3 sekund.
  • Když vidíte obrazovku pro vypnutí, restartování a nouzový režim, klepněte na vypnutí nebo restartování.

Jak používat Bixby k vypnutí nebo restartování vaší Samsung Galaxy S21

Chcete.li použít virtuální asistent společnosti Samsung k vypnutí telefonu, budete muset nastavit Bixby, pokud jste to tak ještě neučinili. jak je to jak.

  • Stiskněte a podržte boční tlačítko nebo tlačítko Bixby a otevřete Bixby. Pokud je vyzván, přihlaste se k vašemu účtu Samsung.
  • Klepnutím na Start, pak OK souhlasíte s vyskakovací zprávou.
  • Nyní můžete stisknout a podržet boční tlačítko a poté říci „Vypněte můj telefon“ nebo „restartujte můj telefon.“

Jak restartovat svůj Samsung Galaxy S21, pokud je zmrazen

Pokud je váš telefon zmrazen a nemůžete použít tradiční metody k jeho vypnutí nebo restartu, stiskněte a držte tlačítka napájení a hlasitosti, dokud se obrazovka nezčerpá, poté je uvolněte. Váš telefon by se měl okamžitě restartovat.

Pokud jste tyto kroky vyzkoušeli a stále potřebujete malou pomoc, jsme hned za rohem. Ubakifix by Asurion je autorizovaným poskytovatelem opravy Samsung. SHEDUDE Oprava ve vašem nejbližším obchodě a naši odborníci mohou dostat vaše zařízení zpět a běžet, jakmile ve stejný den.

Chraňte svůj telefon

Asurion již více než 25 let pomohl 300 milionům zákazníků chránit, připojit a užívat si technologie, kterou nejvíce milují. A smartphony nejsou výjimkou. Váš život je na vašem zařízení, ujistěte se, že je chráněn. Další informace o plánech pojištění telefonu Asurion ještě dnes.

Ochranné známky a loga Asurion jsou majetkem Asurion, LLC. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Asurion není spojen s, sponzorován nebo schválen žádným z příslušných majitelů ostatních ochranných známek, které se zde objevují.

Udržujte svůj telefon tak, jak by měl

Naši důvěryhodní odborníci mohou opravit většinu telefonů za 45 minut nebo méně. Navštivte místní obchod nebo naplánujte opravu ještě dnes.

Samsung Fascinate Review: Verizon’s Galaxy S Smartphone

Fascinující se cítí na rozdíl od téměř jakéhokoli jiného špičkového zařízení Android, které jsem měl zatím šanci zkontrolovat. Tam, kde jsou jiné chytré telefony převážně kovové, a proto zabalí značnou škrt, je fascináto. Je současně úžasné, že se smartphone může cítit tak nepodstatný a jen trochu nervózní.

Druhá věc, která je o fascinujícím zasažení, je to, že je také neuvěřitelně tenká. Ve skutečnosti je téměř stejně tenký jako iPhone 4:

(Zleva doprava) Motorola Droid 2, Samsung Fascinate, iPhone 4

Podle čísel je fascinán jen 0.61 mm silnější než iPhone 4. Ale je to také o 10 gramů lehčí. Máte naši obvyklou srovnávací tabulku pro porovnání tloušťky na papíře, ale je těžké opravdu sdělit, jak tenké cítí fascinující pocit. Zbytek linie Galaxy S. S výjimkou epika. sdílí stejnou působivou pasu.

V tomto rozsahu, ať se vám líbí nebo nenávidíte, jak se telefon cítí v ruce, bude záviset na tom, zda měří kvalitu jako funkci hmoty. Pokud se těžší a podstatnější překládá na lépe konstruované pro vás, fascinující se bezpochyby bude cítit trochu levně. Pokud jste však všichni pro lehčí a tenčí zařízení, je fascinující perfektní. Je to druh zařízení, na které můžete zapomenout, že je ve vašem obrazovce 4 palce.

Zmínil jsem se, že telefon se pro mě cítí poněkud plasticky. Je to zcela kvůli materiálu sestavení, se kterým jste v kontaktu. Samotný zadní kryt je zcela hladký, lesklý plast. Podobně jsou boky a okraje fascinace lesklý plast. Nešťastným důsledkem této volby je, že. Stejně jako iPhone je náchylný téměř okamžitě poškrábat a ukazovat otisky prstů. Dokonce i život sám v mém týdnu nebo dvou je záda Fascinate nyní viditelně poškrábaná pod pravým úhlem osvětlení. Slibuji, že to není tak znatelné, jak to vypadá, ale stačí občas šokovat, když to světlo chytí špatně. Je to děsivě připomínající, jak náchylné k poškrábání iPhone 3G a 3GS zády jsou.

Na zádech je tmavý lesklý vzor, ​​ale skutečný povrch je zcela hladký. Materiál zadního krytu fascinace je tedy velmi podobný povaze jako pulzující.

Vyřazení krytu zahrnuje nalepení palce do malého zářezu na dně zařízení a doslova celá věc. Na zadní straně zařízení je malý zvednutý kousek pro výstup reproduktoru a dvě zářezy pro získání tohoto zvuku.

Oblast fotoaparátu a blesku vyčnívá přes zadní kryt a neodchází. To je hezké, stejně jako na zařízeních, jako je Nexus One, existuje druhá plastová vrstva mezi kamerou integrovanou do zadního krytu, kde se shromažďují otisky prstů a gunk, přidávající se do oslnění fotoaparátu.

Pod krytem je fascinace docela Spartan. Je zde port typu microSD typu kliknutí a dole je 5.55 WHR li-ion baterie.

Vlevo je tlačítko kolébky hlasitosti a port pro sekundární mikrofon pro zrušení šumu. Tento port můžete sledovat uvnitř do malé komory, kde je mikrofon. Na rockeru hlasitosti nejsou žádné značky. Pak jsou znovu nahoru a dolů docela zřejmé. Hodnota hlasitosti je také víceúčelový ovládací prvek zoomu v aplikaci prohlížeče a kamery, což je pravděpodobně součástí toho, proč je ponecháno neoznačené.

Pravá strana je docela nudná, sportovní tlačítko napájení (které je naštěstí označeno) asi 2/3 na straně zařízení. Umístění tlačítka napájení je perfektní pro váš palec, když je držen v pravé ruce, nebo ukazováček, když je držen v levé ruce.

Věci jsou zajímavé nahoře. Je tu standardní 1/8 „, 3.5 mm zvukový konektor pro sluchátka, nálepka „digitální od Qualcomm“ a kryt microUSB skrývající port pod ním. Samotný kryt sklouzne tam a zpět a má dva detenty, která drží kryt otevřené nebo zavřené. Je tu drážka, do které můžete dostat hřebík, aby se zasunul mechanismus.

Umístění portu microUSB na vrchol se může zdát jako podivná volba. něco, na co jsem dokonce poukázal na recenzi Nokia N900. Ale dává to nějaký smysl. Pro jednoho, dostane kabel z cesty, když používáte zařízení při nabíjení. Za druhé, to také znamená, že můžete vyhodit telefon pravou stranu do držáku v autě, zatímco na cestách. Pro mě alespoň pro mě nabíječka někde jinde než strana způsobuje použití zařízení při nabíjení nebo pořizování obrazovky sakra mnohem méně vyrovnávacího aktu.

Je to volba, která se lidem pravděpodobně bude pravděpodobně zdát velmi podivná, ale rozhodně se nebrání pomocí fascinovaného zapojení.

Hardware Fascinate pro mě je nakonec smíšená taška. Miluji skutečnost, že je to tenké a lehké, ale v mých rukou se cítí tak nepodstatné. To neznamená, že fascinace se cítí levně nebo má špatnou kvalitu sestavení. to ne. Prostě to ve skutečnosti neinspiruje kapky důvěry, když ji poprvé vyzvednete. Když fascinují vibrace, neexistuje žádné chrastění, něco, co zjistí, že svědčí o kvalitě sestavení, a není pochyb o rigiditě struktury. Má to jen divný pocit v otevřené dlani.

Opravdu se mi líbí, že fascinata je tenká a lehká. Prostě se mi nelíbí, že se záda cítí tak, jak to dělá.

Nejviditelnější fyzické srovnání s fascinujícím 4 „formovým faktorem jsou Droid X a Evo 4G. Už nemám droid x, a tak jsem nemohl chytit výstřel, ale mám Anand’s Evo 4G. Oba jsou téměř stejná velikost moudří, přičemž droid X je jen o několik milimetrů vyšší. Pro dobrou míru jsem hodil do iPhone 4:

Fyzické srovnáníApple iPhone 4
HTC EVO 4G Motorola Droid x Motorola Droid 2 Samsung Galaxy je fascinující
Výška 115.2 mm (4.5 „) 121.9 mm (4.8 „) 127.5 mm (5.02 „) 116.3 mm (4.6 „) 125 mm (4.92 „)
Šířka 58.6 mm (2.31 „) 66.0 mm (2.6 „) 66.5 mm (2.62 „) 60.5 mm (2.4 „) 63.5 mm (2.5 „)
Hloubka 9.3 mm (0.37 „) 12.7 mm (0.5 „) 9.9 mm (0.39 „) 13.7 mm (0.54 „) 9.91 mm (0.39 „)
Hmotnost 137 g (4.8 uncí) 170 g (6.0 oz) 155 g (5.47 oz) 169 g (5.9 oz) 117 gramů (4.16 oz)
procesor Apple A4 @ ~ 800MHz Qualcomm Scorpion @ 1GHz TiMap 3630 @ 1GHz Texas Instruments OMAP 3630 @ 1 GHz 1 GHz Samsung Hummingbird
GPU PowerVR SGX 535 Adreno 200 PowerVR SGX 530 PowerVR SGX 530 PowerVR SGX 540
RAM 512 MB LPDDR1 (?) 512MB LPDDR1 512MB LPDDR1 512 MB LPDDR1 512 MB LPDDR1
Nand Integrováno 16 GB nebo 32 GB 8GB Micro SD 8GB Micro SD 8 GB integrované, předinstalované 8 GB microSD 2 GB, 16 GB microSD (třída 2)
Fotoaparát 5MP s fotoaparátem Flash Fleon Floght 8MP s kamenou s dvojitým LED bleskem 8MP s duálním LED bleskem 5 MP s duálním LED bleskem a automaticky zaostřováním 5 MP s automatickým zaostřením a LED bleskem
Obrazovka 3.5 „640 x 960 LED podsvícený LCD 4.3 „480 x 800 4.3 „480 x 854 3.7 „854 x 480 Super AMOLED 800 x 480
baterie Integrováno 5.254 WHR Odnímatelné 5.5WHR Odnímatelné 5.698 WHR Odnímatelné 5.2 Whr Odnímatelné 5.55 WHR

Balení produktů je stále důležitější aspekt prezentace smartphonu. Tam, kde byly dosud droidy Motorola zabaleny do malých a relativně základních krabic pro optimální hustotu balení, má fascinus více bohatého, většího balení. Uvnitř krabice dostanete telefon nahoře, pak pod ním jsou manuály, napájecí adaptér a USB kabely. Docela standardní jízdné, ale stále hezčí, než jsem viděl jiné obaly.

комментарии и мнения

Ethaniel. Úterý 5. října 2010. odkaz

Dobrá věc, kterou přímo doporučujete zakořenit a blikat zařízení. Že kombo verizon-pseudo google-bing je docela strašidelné. a nafouklý.

galaxy, samsung

medi01. Úterý 5. října 2010. odkaz

„Vnější čitelnost v praxi se zlepšuje od Nexus One. „

Odvažuji se ptám, zda je to vylepšeno, bože, zakazujte, iPhone 4? : Rolleyes:

depretc26. Úterý 5. října 2010. odkaz

Na stránce výkonu načítání časů Engadget

Brian Klug. Úterý 5. října 2010. odkaz

Nezahrnul jsem čísla z Evo Running 2.2 Přesto, i když je mám a udělám tak, jsou ty aktuální pro 2.1 (jak je označeno);)

alovell83. Úterý 5. října 2010. odkaz

Korejská galaxie by se mohla lišit. FF CAM DMB. Ano, ztratíte na 4G, ale ušetříte stovky za život smlouvy a není to ani tak dopředu. Z těch, kteří jsou k dispozici u.S. Je to daň z 10 4G, aniž by nutně obdržel signál 4G, který je bummer, ale stále získáte nejlepší dotovanou soupravu na stranu státu. Epic žije ve městě 4G, je neomylný. Venku mluvíme o 300 dalších, za předpokladu, že nedostanete dohodu Amazon 01, která by narazila na smluvní život epického na více než 400 více než ostatní. Jen pro fotoaparát FF a (křižovat prsty, doufejme, že jeden den získáte signál 4G ve vašem městě, jen žádá příliš mnoho.

SilverBlue. Úterý 5. října 2010. odkaz

Mám britskou verzi Galaxy S a je docela zvláštní, kolik variant je venku. Rozdíly ve britské verzi:

1) Žádný LED flash2) Sport A FF CAM3) Slot micro-SD je nalevo uvnitř záda, se SIM kartou vpravo a vestavěnou mikro-SD nad tím4) Tlačítka jsou omezena na nabídku na Vlevo, zpět vpravo a fyzický domovský klíč ve středu5) má zásuvka pro sluchátka místo Chrome Effect (kupodivu, přehled uvádí 18 mm. nemělo by to být 35 mm?) 6) Existuje „s logem Google na zádech spolu s logem Samsung, ale žádná zmínka o Galaxy S; není zmínka o dopravci.7) Telefon váží méně na 118G8) Výchozí tapeta není živá

Brian Klug. Úterý 5. října 2010. odkaz

Jo, myslel jsem 3.5 mm, 1/8 palce. Pevný 😉

chemik1. Úterý 5. října 2010. odkaz

Jedinou nejdůležitější funkcí telefonu je, dobře, být telefon, já.E., Dělejte hlasovou komunikaci. Jednou z charakteristik nejdůležitější pro hlasovou komunikaci je posílání a přijímání kvality zvuku (prostřednictvím sluchátka nebo náhlavní soupravy; procento času stráveného nasloucháním prostřednictvím reproduktoru je pro většinu menší než u sluchátka nebo náhlavní soupravy). Přesto jsem při velmi dlouhé a jinak důkladné recenzi mohl najít pouze jednu větu, která se zabývala kvalitou zvuku sluchu: „Výkon a objem je dostatečný. Kvalita hlasu je stejně dobrá na fascinující, jak jsem viděl na jiných CDMA sluchátcích při testování, které jsem provedl.„A nemohl jsem najít žádnou zmínku o kvalitě zvuku z jacku náhlavní soupravy ani žádná zmínka o kvalitě zvuku pro někoho na přijímajícím konci hovoru z tohoto telefonu.

Je to něco jako čtení podrobné recenze nové kamery, ve které je věnována velká část pozornosti měření, zaostření atd. (Všechny parametry, které ovlivňují kvalitu obrazu), ale pouze s jednou větou o tom, jak dobré jsou obrázky po měření, zaostření atd. je vytočen. Stejně tak máte několik odstavců o otázkách, které ovlivňují kvalitu zvuku.- E.G., Závislost útlumu signálu na tom, jak je telefon držen, ale znovu, pouze jedna věta o tom, jak dobrý telefon ve skutečnosti zní (a nic o tom, jak dobře zní to někomu, komu volám). I.E., Předpokládejme, že přijímám hovor za ideálních podmínek (řekněme, je to z pevniny, je tu silný signál, držím telefon optimálně atd.). V takovém případě mi chcete říct, že někdo s vyškoleným uchem by při poslechu skrz sluchátka CDMA sluchátka neslyšel žádný rozdíl v kvalitě zvuku? I když to může být pravda, rozhodně bych o tom nebyl přesvědčen na základě čtení jen vaší jedné věty, protože to nevyvolává dojem, že byl učiněn vážný pokus o posouzení kvality zvuku.

Jak můžete říct, rád bych silně navrhl, že v budoucích recenzích je srovnávací zvuková kvalita těchto telefonů řešena vážnějším a diskriminačním způsobem, někým s rozsáhlými zvukovými znalostmi a vysoce vyškoleným uchem. Důvod, proč je váš web tak dobře respektován, je ten, že přináší neobvyklou úroveň sofistikovanosti k recenzi hardwaru počítače. Chtěl bych vidět stejnou sofistikovanost aplikovaná na audio výkon, když kontrolujete zařízení, kde by měl být zvukový výkon centrální (telefony a přenosné hudební přehrávače).

Sleduji tento web mnoho let a myslím, že vy jste nejlepší. Děláte fantastickou práci. Ale vaše odbornost jsou počítače, není to zvuk. A často, když se pustíte do zvuku, nevidím, že se k ní přiblížil s úrovní sofistikovanosti, s níž přistupujete k počítačovému hardwaru. Například mimořádnou sofistikovanost vašeho webu můžete vidět například Persicacious recenze SSD ANAND, ve kterých identifikoval 4K náhodné rychlosti čtení a zápisu (na rozdíl od sekvenčního výkonu s velkým blokem) jako klíč k reálnému světovému výkonu. Naproti tomu, když Anand přezkoumal zvukovou perfomanci ipodu nano, právě kuchařku zaznamenal standardní sadu měření audio analyzátoru Rightmark (http: // www.Anandtech.com/show/3903/jablka-ipod-toou. Prokázal zvukové odborné znalosti, aby nejprve poslouchal, a poté učinil informované rozhodnutí o tom, která měření je třeba provést. Kdyby to měl, mohl by si uvědomit, že problémy leží v oblastech, které by odhalily pouze jiná sada měření. Anand pak řekl: „Věřím, že jsme zasáhli strop pro kvalitu přehrávání zvuku PMP.„No, ne, stále by to mohlo být trochu vylepšeno. Je informativní porovnat, jak se Anand přiblížil na zvuk, například Adutní analýza IPOD Audio Performance Marc Heijligers, na adrese: http: // domovská stránka.Mac.com/marc.heijligers/audio/ipod. [Zmínil jsem se o tom v комментари и мнения владелцев pro Anand’s Review, ale bylo to na konci vlákna, takže si možná nebyly zaznamenány.]

Mám podezření, že pokud chcete, aby zvuková komponenta vašich recenzí byla až na vysokou úroveň sofistikovanosti, kterou ukazujete pro počítačový hardware, budete muset přinést někoho s roky zvukových znalostí a vysoce vyškoleným uchem.

Děkujeme, že jste poslouchali tento velmi dlouhý komentář!

Recenze Samsung Galaxy S21 5G: Nejlepší telefon Android pro většinu lidí

Ačkoli to není nejpůsobivější telefon ze série S21, Samsung Galaxy S21 5G určitě přitahuje nejvíce lidí. Jedná se o telefon, který kombinuje chutnou cenovou značku s vyššími specifikacemi, jako je rychlost obnovu 120 Hz a výkonný procesor, stejně jako vynikající fotoaparát. Získáte vše, co byste mohli potřebovat v menším, levnějším balíčku.

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Samsung Galaxy S21 5G. klíčové specifikace

Rozměry: Hmotnost: 169 g obrazovky: 6.2 palce AMOLED (120Hz, HDR10) CPU: Exynos 2100 / Qualcomm Snapdragon 888 GPU: Adreno 660 RAM: 8 GB Úložiště: 128 /256 GB Zadní kamery: 12MP 64MP 12MP přední kamery: 10MP Baterie: 4 000 mAh OS: ANDROID 11 5G

galaxy, samsung

Abych to shrnul tuto recenzi Samsung Galaxy S21 5G: Pokud chcete vlajkový telefon, ale nemáte zájem platit nad šance, je to zřejmá volba.

Samsung Kickstarted 2021 s vysoce očekávaným spuštěním řady Samsung Galaxy S21. Od té doby se ukázalo jako vítěz.

Dokonce i teď, když série Samsung Galaxy S22 bude pravděpodobně hned za rohem, protože věci budou loňské sestavy těžké porazit.

galaxy, samsung

Nejen, že jsou Nejlepší telefony Samsung Zatím, ale také se všichni zařadili na vrchol průvodců T3 Nejlepší telefony Android, a Nejlepší telefony celkově. Jeden dokonce vzal slot v seznamu nejlepších herních telefonů, které si můžete koupit.

Krátce po lednové události Samsung Galaxy jsme dostali ruce na Samsung Galaxy S21 Ultra který zasáhl zlato 5-hvězdičkovým hodnocením, byl později korunován nejlepší telefon na cenách T3 2021.

Nedlouho poté jsem vyzkoušel Samsung Galaxy S21 Plus které jsem hodnotil 4 hvězdičky. Oba se museli chlubit zahrnutím ohromujících obrazovek a kamer nabitých funkcí, stejně jako oční ceny.

Ne každý však chce na telefonu rozdávat 1 000 nebo více, a já je nemohu obviňovat, zejména vzhledem k tomu, že většina z nás nechává telefon po dobu několika let, než znovu upgraduje.

Samsung Galaxy S21 5G je nejlevnější v rozsahu, a přestože to nemusí být vůdcem smečky, určitě to bylo letos jeden sledovat. Je to zmenšená verze telefonu, díky které je nakonec levnější a mnohem dostupnější.

Série Samsung Galaxy S21: Přehled videa

Toto video prochází celým rozsahem Samsung Galaxy S21, vysvětluje klíčové specifikace a funkce každého telefonu.

Samsung Galaxy S21 5G Recenze: cena a co je nové

Přímo z Samsungu je Samsung Galaxy S21 5G k dispozici s 128 GB úložného prostoru pro 799.99 V USA, 769 GBP ve Velké Británii a AU1 099 v Austrálii. Můžete si jej také koupit s 256 GB úložištěm za 849.99 /819 £ / AU1 199. Chcete.li vidět více z celého webu, podívejte se na widgety na této stránce.

Pokud jde o nastínění toho, co je na telefonu nového, první věcí, kterou je třeba říci, je, že Samsung Galaxy S21 5G je při spuštění o pár set dolarů levnější, než byl jeho předchůdce.

Samsung obnovil vzhled a pocit telefonu, zbavil se zakřivené obrazovky a samostatného zadního kamery na zadní straně Samsung Galaxy S20 a nahradil jej plochým displejem modulem fotoaparátu, který je integrován do rámu. Nejsem přesvědčen, že to ve skutečnosti vypadá lépe, dávám přednost designu Galaxy S20, ale to je pro vás, abyste se rozhodli. Jinde je rozlišení displeje nižší, než tomu bylo před tím, než přecházelo z 1440 x 3200p (QHD) až do 1080 x 2400p (FHD), ačkoli Samsung udržoval refresh 120 Hz a podporu HDR10.

Kromě toho jsou telefony do značné míry stejné. Hardware fotoaparátu je do značné míry identické a přestože má různé čipové sady, jejich zpracovatelská síla je také podobná. Oba telefony používají baterii 4 000 mAh a nabíjení 25 W a také mají potenciál pro bezdrátové nabíjení. Takže zda je novější sluchátko zlepšením svého předchůdce nebo ne, je diskutabilní.

Recenze Samsung Galaxy S21 5G: Návrh a zobrazení

Jak byste očekávali od Samsungu, Galaxy S21 5G je dobře vypadající telefon. Na zádech sedí tři objektivy fotoaparátu, modul hladce zabalí kolem rohu telefonu, jako by část rámu, na rozdíl od vylepení ze zadního pouzdra. Přichází ve třech barvách: šedá, bílá, fialová a verze, kterou jsem testoval, je růžová.

Sklo zpět na Samsung Galaxy S21 Ultra byla nahrazena plastem v tomto telefonu. Způsobuje, že se cítí méně prémiové, ale z dlouhodobého hlediska bude určitě odolnější. Pro zvýšení celkového vzhledu telefonu má na něm třpytivý lesk, ale i tak je zcela jasné, že to je oblast, kterou Samsung ušetřil nějaké peníze.

Jedna věc, která se mi na tomto telefonu opravdu líbí, je jeho velikost, Samsung Galaxy S21 5G měří 15.17 x 7.12 x 0.79 cm a váží 169 g, které dobře vyhovují mému menšímu ruce. To znamená, že to šťastně vklouzne do S a nevyčnívá jako mnoho jiných chytrých telefonů.

Na přední straně byt 6.2palcová obrazovka má kameru selfie ve stylu díry soustředěnou podél horní části s super-štíhlými rámečky po stranách. Stejně jako všechny telefony společnosti Samsung máte port USB-C, ovládací prvky hlasitosti a tlačítko napájení kolem rámu. Stále nejsou 3.5mm konektor pro sluchátka, to jen opravdu stojí za vědět, jestli se stále držíte na svých starých kabelových sluchátcích, ale.

Rozlišení displeje Samsung Galaxy S21 a S21 Plus je nyní na Full HD, takže jediným telefonem v této sérii, která má kvalitnější obrazovku, je Samsung Galaxy S21 Ultra, který má WQHD displej. Full HD stačí k tomu, aby vyhovoval většině lidí, nedává vám faktor wow, ale musíte se někde obětovat, pokud chcete vlajkový smartphone pro vyšší cenu střední třídy.

Dokonce i v této základní verzi telefonu stále získáte frekvenci obnovení 120 Hz. Obrazovka je úplným potěšením k použití, je hedvábně hladká, aby přejela, klepání a posouvání. Streamování videa z podobných Netflixu má díky podpoře HDR10 hloubku a spoustu barev a s jasem vrcholu 1 300 nits je viditelné i za jasného slunečního světla.

Odemčení sluchátka lze provést buď prostřednictvím hesla, rozpoznávání obličeje nebo senzorem otisků prstů v displeji. S masky blokujícími mi obličej, kdykoli jsem venku, vždy se rozhodnu pro otisk prstu a Samsung je jedním z nejlepších, neustále a rychle pracující pokaždé.

Samsung Galaxy S21 5G Recenze: Kamery

Modul fotoaparátu na zadní straně je umístěn 12MP hlavní čočka, 12MP ultrawide čočka a 64MP teleobjektivy, na přední straně je 10MP selfie kamera.

To je stejné jako Galaxy S20, ale to, co je nového, je řada režimů natáčení, jako je zámek zoomu pro stabilizaci výstřelu, když přiblížíte nebo pohledu režiséra, který natáčí videa z předních a zadních kamer současně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS