Galaxy Watch 3 45mm. Galaxy Watch 3 45mm

Sledujte Samsung Galaxy 4 vs Samsung Galaxy Watch 3: Který smartwatch byste si měli koupit?

Pokud plánujete koupit nové hodinky a jste zmatení mezi Galaxy Watch 4 vs The Galaxy Watch 3. Usnadňujeme vám to!

galaxy, watch, 45mm

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat vývojáře XDA. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Apple Watch byl po dlouhou dobu nejlepším smartwatch. Největší nevýhodou však je, že to funguje pouze s iPhone. Pokud jste uživatelem Androidu, existuje několik možností z různých OEM, včetně Samsung. Galaxy Watch 3 byla jedním z nejlepších chytrých hodinek pro Android, ale přišla s jednou hlavní námitkou.- Běžel to Samsung’s Tizen OS, které postrádaly nějaké aplikace třetích stran.

Nová Galaxy Watch 4 byla právě oznámena a jedním z vrcholů je, že přichází s hodinky OneUI založené na nejnovější verzi společnosti Wear Os Google. Pokud plánujete koupit nový smartwatch a jste zmatení, o kterém byste měli získat.- Galaxy Watch 4 vs The Galaxy Watch 3.- Usnadňujeme vám to!

Samsung Galaxy Watch 4 vs Samsung Galaxy Watch 3 specifikace

Samsung Galaxy Watch 4 vs Samsung Galaxy Watch 3: Specifikace

Samsung Galaxy Watch 4 Classic

 • 40 mm: 40.4 × 39.3 × 9.8 mm, 25.9G
 • 44 mm: 44.4 × 43.3 × 9,8 mm, 30.3
 • Hliníkový pouzdro
 • 41 mm: 41.0×42.5×11.3 mm, 48g
 • 45 mm: 45.0×46.2×11.1 mm, 53g

Akcelerometr, barometr, gyro, geomagnetický, světlo, samsung bioaktivní senzor

Akcelerometr, barometr, gyro, EKG, světlo, ppg

LTE, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 A/B/G/N 2.45 GHz, NFC, GPS/GLONASS/BEIDOU/GALLILEO

LTE, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 A/B/G/N 2.45 GHz, NFC, GPS/GLONASS/BEIDOU/GALLILEO

 • 5atm odolný vůči vodě
 • IP68
 • MIL-STD-810G
 • 5atm odolný vůči vodě
 • IP68
 • MIL-STD-810G

Než budeme pokračovat ve srovnání, je důležité si uvědomit, že standardní Galaxy Watch 4 nahradí Galaxy Watch Active 2 z loňského roku, zatímco Galaxy Watch 3 je nahrazena Galaxy Watch 4 Classic. Pokud plánujete získat Galaxy Watch 4 Classic a přejete si vědět, jak to tarify proti Galaxy Watch 3, porovnali jsme také tyto dva hodinky.

Galaxy Watch 4 vs Galaxy Watch 3: Design and Display

Nová Galaxy Watch 4 má novější a lepší hardware zevnitř i vnějšku ve srovnání s Galaxy Watch 3 z loňského roku. Konstrukční jazyk následovaný oběma chytrými hodinami je však zcela odlišný. Galaxy Watch 4 má příležitostnější, sportovní vzhled, zatímco Galaxy Watch 3 vypadá formálnější jako tradiční hodinky. Galaxy Watch 4 má kolem displeje rámečku dotyku, zatímco Galaxy Watch 3 má rotující rámeček. Vypadá vždy subjektivní, takže se můžete rozhodnout, který z nich vám lépe vyhovuje.

Obě chytré hodinky mají OLED displej, který má podobný velikost. Dial je větší o 1 mm na Galaxy Watch 3, ale to není něco, co byste si všimli během každodenního využití. Můžete si vyzvednout Galaxy Watch 4 ve dvou variantách velikosti.- 40 mm a 44 mm.- zatímco Galaxy Watch 3 je k dispozici ve variantách 41 mm a 45 mm. Galaxy Watch 4 je výrazně štíhlejší než Watch 3 díky novému bioaktivnímu senzoru Samsung, který integruje všechny funkce sledování zdraví do jedné jednotky.

Internáty a zdraví

Na vnitřní straně je Galaxy Watch 4 poháněn nejnovější čipovou sadou Exynos W920, která je založena na výrobním procesu 5nm. Tento čip je ve srovnání s Exynos 9110 na Galaxy Watch 3 mnohem rychlejší a energeticky efektivnější. Galaxy Watch 4 také získává více RAM a úložiště.- 1.5 GB a 16 GB místo 1 GB a 8 GB na Galaxy Watch 3. RAM pomáhá s plynulejším výkonem a více úložištěm znamená, že nyní můžete nainstalovat více aplikací a ukládat více hudby offline na hodinky. Power-efektivní čip znamená, že s téměř stejnou kapacitní baterií na obou hodinek vám Galaxy Watch 4 poskytne lepší výdrž baterie.

galaxy, watch, 45mm

Pokud jde o zdraví, Galaxy Watch 4 přináší díky bioaktivnímu senzoru několik vylepšení a nových funkcí, které jsme zmínili dříve. Všechny základy jako sledování aktivity, sledování srdeční frekvence a monitorování SPO2 jsou přítomny na Galaxy Watch 3. K dispozici je také funkce EKG. Spolu s těmito funkcemi získává Galaxy Watch 4 další funkce, jako je schopnost sledovat krevní tlak a jedním z hlavních vrcholů hodinek je schopnost měřit složení těla. Můžete zkontrolovat své BMI, hladiny tuku, hladiny vody atd. Ve svém těle podobném tomu, co byste dostali s inteligentním měřítkem. Pokud jsou pro vás tyto funkce důležité, dává Galaxy Watch 4 smysl.

Galaxy Watch 4 vs Galaxy Watch 3: Software

Spolu s novým bioaktivním senzorem je další velkou změnou přicházející na Galaxy Watch novým zážitkem softwaru. Samsung to nazývá Oneui Watch a je to v podstatě verze nejnovější aktualizace operačního systému společnosti Google. Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic jsou první chytré hodinky, které přicházejí s nejnovější verzí Wear OS, ale s řadou doplňků od Samsung. Společnost Samsung používala Tizen na svých chytrých hodinách a přestože to pomohlo s plynulejším uživatelským rozhraním a lepším výkonem baterie ve srovnání s dřívějšími verzemi OS Wear Os, chyběl v oddělení funkcí funkcí.

Verdikt: Který z nich byste si měli koupit?

Aplikace Samsung můžete použít pouze Samsungovy aplikace a několik aplikací třetích stran na Tizen-running Galaxy Watch 3, zatímco si můžete stáhnout spoustu aplikací z obchodu Google Play na Galaxy Watch 4 díky integraci s opotřebením OS OS. Galaxy Watch 4 lze spárovat s jakýmkoli zařízením pro Android, které má jádro GMS Google, takže jej nelze použít s iPhone nebo dokonce s některými zařízeními Huawei. Galaxy Watch 3, na druhé straně, nemá takové omezení a může být spárováno dokonce i pro iPhone.

Který byste si měli koupit?

Nová Galaxy Watch 4 začíná na 249.99 pro základnu 40 mm varianta, zatímco starší Galaxy Watch 3 stále prodává pro 349 na webových stránkách Samsung. S ohledem na všechny nové funkce a vylepšení nemá smysl získat Galaxy Watch 3 tím, že utratí 100 více než novější produkt. Pokud chcete lepší vzhled, pro 349 můžete získat Samsung Galaxy Watch 4 Classic, která vám dává všechny funkce Galaxy Watch 4 spolu s tělem z nerezové oceli a designem podobným designu Galaxy Watch 3.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Jeden z nejlepších zážitků z chytrých hodinek

Úžasná smartwatch udělala skvěle díky spolehlivému a švitnému rozhraní, které se může pochlubit řadou funkcí zdraví, fitness a životního stylu. Design postrádá vzduch sofistikovanosti, kterou jsme hledali v tomto cenovém bodě, ale pokud máte hotovost na náhradní. Výjimečný chytrý hodinky.

 • Prasknutí s funkcemi
 • Intuitivní rotující rámeček
 • Skvělý výkon
 • Spolehlivé sledování fitness
 • – Nepřišel levně
 • – Žádná podpora aplikace třetích stran
 • – Baterie není na stejné úrovni

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Samsung už nějakou dobu dláždí chytré hodinky a kvůli nějakému pokusu a omylu (se spoustou zásahů, ale mnoha chyb v průběhu let), má značka nyní sadu nositelných, na kterou může být hrdá.

Nejnovější Galaxy Watch 3 je příkladem toho. Můžeme se pochlubit některými špičkovými specifikacemi, díky nimž je jeden z nejsilnějších chytrých hodinek, spolu s některými robustními a inovativními designovými funkcemi, ani bychom vás neobviňovali za to, že si myslíte, že je to jedna z nejlepších chytrých hodinek venku tam. Ale je to? To je to, co se chystáme zjistit.

 • Nejlepší chytré hodinky
 • Nejlepší chytré hodinky pro děti: Smartwatches and Fitness Trackers pro malé zápěstí
 • Nejlepší Apple Watch: Který model byste si měli koupit?
 • Nejlepší hodinky pro muže: Průvodce hodinky a sledování značek

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Cena

The Samsung Galaxy Watch 3 byl spuštěn v polovině srpna letošního roku (2020) a je k dispozici ke koupi nyní od všech hlavních britských a amerických maloobchodníků.

Náklady se zvyšují v závislosti na velikosti, kterou chcete, a navíc. Například menší 41mm model začíná na 399 GBP/399, zatímco větší 45mm verze vás vrátí zpět o 419/419 GBP. 4G Connectivity také zvyšuje tuto cenu dále, až 439 GBP za menší nabídku a 459 GBP/459 pro model 45 mm.

Ti, kteří si koupili nebo přemýšleli o koupi předchůdce Galaxy Watch 3, Galaxy Watch, Po spuštění v roce 2018 si všimne, kolik Samsung v posledních několika letech zvýšila svou vlajkovou loď Smartwatch. Otravná věc je, že ne všechno se změnilo od posledního modelu Watch Galaxy, takže si nejsme zcela jisti, že to může být oprávněné.

Od počátečního vydání Galaxy Watch 3 jsme si však všimli, že hodinky najdete mnohem levnější než RRP, pokud kopete online. Podívejte se na to nejlepší koupit hodinky online, níže.

Pokud jde o barevné způsoby, menší 41mm zařízení přichází buď na výběr mystických stříbrných nebo mystických bronzových barev, zatímco větší 45mm model je k dispozici v mystické černé nebo mystickém stříbra.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Design and Hardware

Dobře, takže jsme si dobře vědomi, že styl je subjektivní téma, ale jedna věc, kterou nemůžeme pomoci, ale cítíme, jak Galaxy Watch 3 chybí značka, pokud jde o design.

Ano, je to velkolepě dobře vyrobené. Na všech správných místech se cítí robustní a robustní, a to, zatímco se cítí lehčí, štíhlejší a pohodlnější nosit než původní zařízení Galaxy Watch. Má také velmi elegantní funkce. Ale. (A to je velké, ale), prostě si nemyslíme, že je to tak stylové, jak by to mohlo být. Má několik skvělých designových prvků, nenechte se zde mýlit. Ale celkově to vypadá trochu levně. To rozhodně není něco, co chcete s drahými chytrými hodinami, zvláště když to stojí více než 400 GBP.

Kožený popruh je pravděpodobně to, co ho snižuje. Kontrastní šití se cítí datované a stárne způsobem, který není zdaleka cool. I když to lze snadno vyměnit, Samsung má pouze alternativu silikonového sportovního popruhu. Není k dispozici nekonečná řada různých popruhů ve stylu, jako jsou Apple Watch. I když pravděpodobně najdete kompatibilní popruhy online, to není něco, co byste měli nakupovat kromě ceny 400 GBP. Další nepříjemnou věcí, kterou si můžete poznamenat, je to, že hodinky různých velikostí vyžadují různé popruhy, takže při nakupování buďte opatrní. 45 mm je kompatibilní se všemi 22mm popruhy, zatímco menší 41mm zařízení je určeno pro použití s ​​20 mm popruhy.

Displej a rotující rámeček však nahrazují výše uvedené, s tím, že druhý je kompletní génius designu. Rotující rámeček, který pracuje stejným způsobem jako digitální koruna Apple Watch. Funguje to jako sen a je to vlastně velmi uspokojivý a rychlý způsob nalezení potřebných možností, jako je kontrola počasí, zahájení sledování fitness nebo kontrola oznámení o připojeném telefonu.

Pokud jde o váhu, větší 45mm model přichází na 53.8g a 41 mm 48.2G. K dispozici je také nový model titanu s extra osvětlením, který je k dispozici pouze ve velikosti 45 mm a váží jen 43 g. Stojí však téměř dvojnásobek částky.

Pokud jde o displej, najdete buď 1.2palcová kruhová obrazovka Super AMOLED na vydání 41 mm nebo stejná, ale mírně větší 1.3palcový panel na 45mm modelu. Naše revizní zařízení bylo druhé z nich.

Z naší doby s většími hodinkami jsme zjistili, že se jedná o perfektní displej, který se může pochlubit rozlišením 360 x 360, které zobrazuje text a obrázky s dobrou úrovní detailu. Není to úplně na stejné úrovni jako displej sítnice Apple Watch 6 368 x 448, ale. Malý text se při blízké kontrole objeví trochu rozmazaný, ale nic, co si nevšimnete každodenní. Obecně se všechno jeví jasné a živé, dokonce i na přímém slunečním světle.

Obrazovka Galaxy Watch 3 je také chráněna Corning Gorilla Glass DX, což znamená, že je super robustní vůči všem prvkům a jakýmkoli nehodám. Přitahuje však prsty poměrně snadno, což odstraní nějaké otřesy. Jak uvidíte z některých našich fotografií na testu.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Funkce a OS

Překvapivě The Galaxy Watch 3 běží na stejné čipovésece, která poháněla původní hodinky Galaxy před dvěma lety. I když by to mohlo znít zklamání, ve skutečnosti jsme se setkali s problémy s nulovým výkonem při používání zařízení. „Pokud se to nezlomí,“ atd.

Na této čipové sadě běží nejnovější Tizen OS 5 společnosti Samsung.5 Software. To funguje jako absolutní kouzlo. Je to rychlé, reaguje a je to také docela intuitivní. Například procházení různými nabídkami je tekutá a spolehlivá. OS Android’s Wear se nepřiblíží.

Je tu však velká nevýhoda. Tizen má malou podporu třetích stran, což znamená, že bude spustit pouze vestavěné aplikace společnosti Samsung, jako je například společnost Companion Samsung Health App. I když to může být pro některé velmi frustrující. Zejména pro hodinky 400 liber. Firma Korena zajistila, že je dost napěchovaného.

Ve skutečném stylu smartwatch je zdraví obrovským zaměřením pro Galaxy Watch 3. I když se nejedná o pokračování Galaxy Active 2 zaměřené na fitness, stále existuje spousta funkcí sledování aktivit, od běhu a plavání po turistiku a jógu, které všechny fungují velmi pěkně.

Naší oblíbenou funkcí musí být super chytrá automatická detekce aktivity. Práce pro běh, chůze, plavání, cyklistika, veslování, eliptické tréninky a dynamická tréninky, jako je aerobik, tato funkce spustí sledování aktivity, aniž byste museli procházet menu, abyste to udělali sami.

Funguje to léčbou a dokonce pozastaví sledování tréninku, pokud zastavíte, například to udělalo velmi přesně, když jsme se zastavili na semaforu, když jsme byli na běhu. GPS se také ukázal jako velmi přesný během našeho sledování běhu a podrobně popisuje naši trasu bezprostředně po zasažení tlačítka STOP.

Jedná se o skvělé funkce, pokud jste příležitostným uživatelem, který pracuje znovu a znovu, ale neočekávejte, že vám poskytne stejnou úroveň dat z aktivit jako, řekněme, Garmin nebo Suunto Smartwatch.

Pokud jde o výdrž baterie, Galaxy Watch 3 vám poskytne pár dní používání mezi poplatky. To by mohlo být lepší, s soupeři, jako je Huawei, nabízejí pár týdnů. Stále však bije Apple Watch, které by měly být pravděpodobně účtovány každou noc.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Verdikt

Samsung Galaxy Watch 3 nabízí jeden z nejlepších smartwatch zážitků. S spolehlivým a nippy rozhraním se může pochlubit řadou funkcí zdraví, fitness a životního stylu, je tu jen málo stěžovat si na to. Celá tato velikost je spojena do solidního designu, který. bohužel. postrádá vzduch sofistikovanosti, kterou jsme hledali v tomto cenovém bodě.

Nicméně, pokud máte dosh ušetřit, budete pravděpodobně zklamáni tímto nositelným. Pokud pro vás není rozhodujícím faktorem aplikace třetích stran, to je.

Celkově se jedná o výjimečný smartwatch lesk pouze několika menšími věcmi, o kterých se většina lidí nestará.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: Premium Samsung na zápěstí

Sečteno a podtrženo: Galaxy Watch 3 nabízí ohromující hardware a různé funkce zaměřené na zdraví, včetně senzoru EKG a krevního tlaku. Nemá nejširší podporu aplikací třetích stran, ale získáte dobrou výdrž baterie, jasný displej a software pro zippy Tizen OS Samsung.

Klady

 • Nádherný klasický design
 • Uspokojující rotující rámeček
 • Pevná životnost baterie
 • Podpora EKG přichází
 • Tizen je obecně skvělé rozhraní

Nevýhody

 • – Podpora aplikace stále chybí
 • – Tizen OS je na vypůjčeném čase
 • – Pomalá, neohrabaná nabíječka
 • – Žádný MST pro Samsung Pay

Proč můžete důvěřovat Android Central

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Kompromisy designu jsou jedním z nejvíce opakujících se problémů, s nimiž se musí chytré hodinky vypořádat. Koneckonců, je těžké napěchovat všechny různé specifikace a senzory, díky nimž jsou tyto malé počítače zápěstí tak funkční do něčeho, co byste chtěli nosit. Výsledkem je obvykle hustý, neatraktivní gadget, který stojí stejně jako pěkné tradiční hodinky, s dvojitou whammy, že musí být účtována jednou denně.

Bohužel, dokonce i v některých z nejlepších smartwatches Android se tyto kompromisy hardwaru setkají s stejně těžkopádným softwarem ve formě opotřebení OS, který je i nadále pomalu se pohybující katastrofou, což omezuje počet přesvědčivých možností na straně Android na straně Android. Se zavedením Galaxy Watch 4 a New Wear OS 3 se věci začnou stávat zajímavějšími.

Ale Samsung dělá věci trochu jinak. Řada Watch Galaxy Watch používá spíše software společnosti Tizen, než nosí OS a obsahuje hardwarové nižší, jako jsou kruhové displeje a rotující rámy pro navigaci přes rozhraní. Galaxy Watch 3 také přenáší zaměření aktivní linky Watch na zdraví a kondici a nakonec přináší dlouho očekávanou podporu pro některé pokročilé fyziologické hodnoty.

Samsung Galaxy Watch 3: Dostupnost cen

Galaxy Watch 3 byla vyhlášena 5. srpna 2020 vedle The Galaxy Note 20, Note 20 Ultra, Tab S7, Tab S7, Z Fold 2 a Galaxy Buds Live (Samsung měl rušný rok!), a vyšel další den, 6. srpna.

Spotřebitelé jsou k dispozici v několika konfiguracích, mohou si vybrat velikosti 41 mm a 45 mm, které mají v podstatě stejné specifikace, včetně Exynos 9110 a 8 GB interního úložiště. Při spuštění začaly velikosti 399.99 a 429.99, respektive, s volitelnou titanovou variantou 45mm modelu ceny na 599.99. Ačkoli od ledna 2022, můžete mnoho stylů v prodeji od přibližně 240. Kromě toho Samsung nabízí variantu schopné LTE obou velikostí při 50 prémii 50.

41mm Galaxy Watch 3 je k dispozici v mystickém bronzu nebo mystickém stříbra, zatímco 45 mm zaměňuje možnost Mystic Bronze pro Mystic Black. The Galaxy Watch 3 Titanium je k dispozici pouze v mystické černé barvě a vyměňuje založenou koženou kapelu s kovovou.

Samsung Galaxy Watch 3: Co miluji

Galaxy Watch 3 má docela ohromující hardware, pokud jde o chytré hodinky. Vyrobeno z nerezové oceli (nebo titanu, v závislosti na verzi, kterou koupíte, je pouzdro stejně skvěle, jak to vypadá. Je to však trochu na silnější straně; Samsung prodává hodinky 3 jako o 14% tenčí než původní hodinky Galaxy, ale 41mm revizní jednotka, kterou jsem byl poslán. Je to ještě o něco tlustší než 45mm verze, protože potřebuje napěchovat všechny stejné senzory do menšího podvozku.

Přesto se mi líbí, jak malá stopa, kterou Samsung dokázal tyto hodinky dávat, protože na mém zápěstí zabírá ještě méně místa než analogové hodinky, které obvykle nosím. Jsem také přísavek pro kožené pásky a mám nulové stížnosti s tím, který je zahrnut do krabice. i když jste do jiných materiálů, jako je kov nebo silikon, můžete jej snadno vyměnit standardním pásem 20 mm (22 mm, pokud rozhodnete se pro 45mm verzi).

Skvělý hardware a vzhled jsou na chytrých hodinách nesmírně důležitý. konec konců jsou hodinky stejně příslušenstvím jako nástroj. ale moc se nesčítají, pokud software není stejně dobrý. Naštěstí Tizen většinou drží. Vzhledem k tomu, že se Samsung přesunul, aby nosil OS počínaje Galaxy Watch 4, Tizen přestane dostávat aktualizace na lince.

Pojďme si však promluvit o tom softwaru Tizen na vteřinu. Opravdu se mi líbí obecné rozhraní, ale podpora aplikací třetích stran stále chybí i přes úsilí společnosti Samsung. Spotify je jedinou aplikací v mém telefonu, která naplnila aplikaci na hodinky 3. Zjistil jsem také, že tato aplikace Spotify je nesmírně nespolehlivá, často nedokázal správně ovládat přehrávání hudby.

Pokud nejste do Galaxy Watch 3 nebo se prostě nelíbí odhození několika set dolarů, abyste získali jeden hodinky se softwarem s očíslovanými dny, první možností, kterou je třeba zvážit, je vlastní možnost Os Samsung. The Galaxy Watch 4 Series. Nabízí dvě možnosti, standardní Galaxy Watch 4, která si hodně půjčí z Galaxy Watch Active 2, a Galaxy Watch 4 Classic, která zůstává věrnější pro Galaxy Watch 3.

Bez ohledu na to, které z nových hodinek si vyberete, získáte několik působivých možností sledování zdraví. Získáte EKG, srdeční frekvenci, monitorování kyslíku krve s oběma možnostmi, ale také si vyzvednete nový senzor BIA. Tato funkce poskytuje hlubší vhled do vašeho celkového zdraví vyhodnocení složení těla.

Pokud máte zájem o možnosti mimo Samsung, zvažte fosilní gen 6. Série Gen 6 obsahuje podhodnocený design a rotující korunu pro propojení se softwarem, podobně jako rotující rámeček Samsung. Dokonce získáte některé stejné funkce, včetně sledování srdeční frekvence a základního sledování fitness.

Pro koho to není

Galaxy Watch 3 jsou stejné části nádherné a funkční a jeho sbírka prvků zaměřených na zdraví uvádí přímou konkurenci se značkami jako Garmin a Apple. Rotující rámeček je nepochybně nejlepším (a nejzábavnějším) způsobem, jak komunikovat s chytrými hodinami, aniž by se vynuloval obrazovku. OS společnosti Samsung Tizen je pro kruhový displej plynulý, citlivý a dobře přizpůsobený, ale nebude to už mnohem déle.

Slabá síť aplikací třetích stran by mohla být pro některé dohody, ale Samsung začne do hodinek spoustu funkcí, a Watch 3 vykonává svou základní funkci jako agregátor oznámení dobře. Získáte dobrou životnost baterie (pokud opustíte vždy vypnuto funkci displeje), ostrý displej, který je dostatečně jasný na to, aby se používal venku bez závěsu, a fantastický hardware se stylovou koženou kapelou, která se snadno zaměřuje, pokud jste preferovat.

K dispozici je spousta skvělých alternativ OS OS za nižší ceny, které těží z širšího výběru aplikací třetích stran. Ve většině případů, kromě několika odlehlých hodnot, se vzdáte nějaké kombinace hardwarových polských a fitness senzorů. Přestože Galaxy Watch 3 nebude navždy podporována, jedná se o skvěle vypadající hodinky s pevnou sadou funkcí, dokud do té doby nepřijde.

Samsung Galaxy Watch 3 41mm 4 GB

Galaxy Watch 3 nabízí ohromující hardware a různé funkce zaměřené na zdraví, včetně senzoru EKG a krevního tlaku.

galaxy, watch, 45mm

Recenze ChangeLog, leden 2022

Tento článek byl původně zveřejněn v srpnu 2020. Byl aktualizován v lednu 2022 s následujícími změnami.

 • Přidané informace o konci podpory Tisena.
 • Zahrnuto zmínku o nové Samsung Galaxy Watch 4 a Wear OS 3.
 • Aktualizovaná sekce soutěže.

Byl aktualizován v dubnu 2021 s následujícími změnami.

 • Aktualizované ceny v polích produktu a textu těla.
 • Přidány další informace o zavádění podpory EKG a SPO2 v U.S.
 • Aktualizována sekce soutěže s odkazem na fosilní gen 5e a aktuální ceny.

Recenze Samsung Galaxy Watch 3: The (další) smartwatch, kterou byste si měli koupit

Pokud vlastníte telefon Android, který smartwatch byste si měli koupit? Odpověď není tak zřejmá, jak si myslíte. Nemůžete použít volbu boty, Apple Watch poháněné iOS, který je v horní části našeho seznamu doporučení SmartWatch nezpochybněn.

Samsung doufá, že roli může naplnit nová Galaxy Watch 3. Koneckonců, sdílí mnoho atraktivních aspektů Apple Watch. Je dodáván ve dvou velikostech a má dobrý design, silný software a jedinečný kontrolní systém.

Díky tomu je snadné doporučení pro majitele telefonů Android. s jednou námičkou. Musíte být rádi, že utratíte docela velkou částku, abyste získali jednu, foibles a všichni.

Design

Měl jsem na sobě 45mm Galaxy Watch 3, který má chronograf styl a je o něco mužnější než 41mm model. Má také měkčí konstrukční funkce pro méně zjevně sportovní vzhled. Váží 53 gramů (0.12 liber) a je 11 mm (0.43 palců) tlustý. Zpočátku mě jeho celková velikost přiměla naklánět se k verzi 41 mm jako můj preferovaný model, ale větší z nich se ukázalo být zvládnutelné a usadila se do pohodlného společníka.

Kola Galaxy Watch 3 je méně zřejmé, že máte na sobě chytré hodinky a opravdu se mi to líbí. 1.4palcová obrazovka Super AMOLED má rozlišení 360 x 360 pixelů a je ostrý a velmi barevný. Můžete si vybrat vždy na obrazovce, která-na rozdíl od většiny hodinek Wearos-moc nestojí minimalizovat obličej hodinek. Zmajuje jas a odebírá všechny animace jako z druhé ruky, ale celkový design zůstává na obrazovce. To mu pomáhá vypadat jako pravidelné hodinky.

Kus party hodinek je rámeček, protože se fyzicky otáčí, aby se pohyboval softwarem.

Galaxy Watch 3 má z nerezové oceli 3 Gorilla Glass DX na obrazovce a co vypadá jako skleněné pouzdro zpět. Dvě tlačítka jsou oddělena kusem strážce napravo od pouzdra, s horním pro zálohování kroku v nabídce a nižší pro nabídku aplikace. Dlouhý stisknutí horního tlačítka Aktivuje Samsung Pay a dlouhý stisknutí dolního tlačítka předvolává Asistent Bixby Voice. Podívejte se na horní tlačítko a uvidíte, jak se na něm vyrytá slova Galaxy, což je opravdu pěkný dotek.

Skutečnost hodinek je rámečkem, protože se fyzicky otáčí, aby se pohyboval softwarem, spíše než musel přejet prstem na obrazovce nebo housle s rotující korunou.

Nejenže je to pohodlné a intuitivní, ale také brání pohledu na obrazovku při interakci se softwarem. Opravdu se mi líbí úhledně utlumený rotační pohyb a měkká kliknutí, když se posune na místo. Odpověď z softwaru je také hyper-rychle, takže ji můžete točit tímto způsobem a to bez toho, aby se hodinky zapadly dolů. Ve skutečnosti jej budete chtít používat s péčí a přesností, což ilustruje, jak vysoce kvalitní se akce cítí. Nedotknout se obrazovky znamená méně mastných výtisků, krásný bonus a jemná textura rámečka z toho přirozená.

Můj recenzní model má černou kůži, bílý šitý popruh thgat změkčený brzy po jeho nasazení a je připojen k pouzdru s 22mm rychlým uvolněním kolíků. Výměna téměř jakéhokoli jiného popruhu bude snadné, ale Galaxy Watch nemá stejnou úroveň podpory třetích stran jako Apple Watch, což znamená. To není problém, ale ne tak přátelský k nováčkům, jako je proces nákupu účelně vyrobených popruhů Apple Watch.

Stejně jako všechny kulaté chytré hodinky, Galaxy Watch 3 se těsně drží tradičního designu hodinek, takže nemusíte být okamžitě spatřeni jako „nositel smartwatch“, pokud nechcete být. Ale s tím přichází stupeň anonymity.

Jedinečnost Galaxy Watch 3 pochází z jeho použitelnosti více než jeho vzhled. Oceňuji jeho přítomnost na mém zápěstí, ale Samsung zcela nenašel způsob, jak udělat můj srdeční rasu tím, že se na to podívám.

Software

Společnost Samsung používá svůj vlastní software Tizen na Galaxy Watch 3 a ne Wearos Google na fosilní, mobvoi nebo Motorola’s Smartwatchs. Přestože je Weanos lepší než to bylo, může být frustrující použít. Tizen on the Galaxy Watch je rafinovaný a zralý a je výrazně blíže v použitelnosti WatchOS, než je to k notům, ale stále má vlastní vlastní hřívé, včetně zcela nutit posun od aplikací Google zcela.

Nejprve dobré věci. Budu o tom pokračovat, ale rotující rámeček je génius. Je to jednoduché a chytře implementované a klíč k Livability Galaxy Watch 3. Otočte se doleva, abyste viděli svá oznámení, otočte se doprava a podívejte se na fitness data, cvičení, počasí, tlačítka rychlého přístupu a další. Tyto widgety jsou snadno přizpůsobeny, takže pro vás zůstávají relevantní.

Na jeho újmu Galaxy Watch 3 používá Bixby pro hlasové ovládání a ne asistent Google.

Samsung dělá skvělou práci a představuje data na malé obrazovce hodinek 3. Text je jasný, velký a čitelný i za slunečního světla a protože pole widgetů lze přizpůsobit, zřídka musíte navštívit hlavní nabídku aplikace. Díky tomu je rychlé najít to, co chcete. Je to také velmi hezké, se spoustou obrázků a grafiky používaných po celou dobu, až na velké profilové obrázky používané se zprávami WhatsApp a odvážné barvy pro rozlišení režimů, ikon a možností nabídky. Je to zábavné a přátelské, aniž by to bylo levné a odkládací. Líbí se mi výběr tváře hodinek, protože v obchodě Galaxy jsou k dispozici stovky, pokud se vám nelíbí předinstalované Samsung.

Haptiky jsou silné a patrné, ale musíte si výrazně zvýšit zápěstí, aby se oznámení ukázalo na obrazovce, což může být nepříjemné. Oznámení lze interagovat s použitím konzervovaných odpovědí nebo emodži, hlasem nebo malé alfanumerické klávesnice. Klávesnice je trochu chmurná, ale hlasová kontrola je při diktování odpovědí překvapivě přesná.

Použil jsem Galaxy Watch 3 připojený k Samsung Galaxy Note 20 Ultra Phone a fungovalo to bez problému. Nastavení je snadné a rychlé, připojuje se a znovu se připojuje bez problému, i když hodinky vypnete přes noc, a dokonce to trochu haptické připomenutí, pokud vyrazíte z dosahu telefonu. Pokud používáte jiný telefon Android nebo iPhone, budete muset nainstalovat aplikaci Samsung Galaxy Wear k použití hodinek.

Velkou věcí pro mě je, že Tizen on the Galaxy Watch 3 nebyly otravné, což je téměř vždy. Poté, co se oznámení vyřešila během nastavení, se jen posadí, pokračuje ve své práci a nedráždí, když s tím potřebuji komunikovat. Toto je součást úspěchu Apple Watch a je skvělé vidět, jak se to replikuje pro majitele telefonu Android.

Zdraví a fitness

Galaxy Watch 3 má na palubě všechny obvyklé nástroje pro monitorování fitness, plus monitor srdeční frekvence, sledování spánku, detekce automatického pádu, maximální data Vo2 a monitorování kyslíku v krvi. Stejně jako zbytek softwarových informací je zobrazen barevným a snadno čitelným způsobem. Má rozumná připomenutí, aby se pohybovala, a dokonce i malé protahovací rutiny, které jsou snadné a zábavné sledovat. nebo umlčet, pokud nemáte čas.

Sledování automatického tréninku je však trochu přehnané. Nakopalo to, když jsem vysával, stejně jako když jsem maloval dveře. Galaxy Watch 3 nyní sleduje spánek, pokud ji nosíte také přes noc. Výsledky se lišily od mých analyzátoru spánku Withings. kde Witsings sledoval hluboký spánek, zdálo se, že hodinky 3 to místo toho klasifikují jako lehký spánek.

Galaxy Watch 3 pokrývá vše, co chci od fitness trackeru, ale existují určité obavy ohledně přesnosti.

Není to nijak zvlášť informativní mimo základny, a protože osobně nenajdu na sobě hodinky, zatímco spím velmi pohodlně, data mě neinspirovala k tomu, abych je často nosil. Během noci neměří srdeční frekvenci, takže výdrž baterie není vážně ovlivněna. Během sedmi hodin odpočinku to vyčerpalo asi 6%, což znamená.

Data se synchronizuje s aplikací Samsung Health v telefonu, kde můžete také přidat příjem potravy a příjem vody spolu se základními informacemi, jako je počet kroků, spálené kalorie a cvičební data. K dispozici je také nástroj pro měření stresu spojený s dechovým cvičebním programem. Aplikace je informativní a atraktivní, kompletní s některými základními vysvětleními o tom, proč můžete chtít sledovat funkce, jako je stres.

Galaxy Watch 3 pokrývá vše, co chci od každodenního sledovače fitness, ale existují určité obavy ohledně přesnosti. Všiml jsem si, že několik datových bodů vypadalo poměrně nízké ve srovnání s tím, co obvykle vidím, takže jsem to nosil vedle Apple Watch pro srovnání. Během pevného časového období došlo k velkým rozdílům v krocích, kdy Apple Watch nahrával 940 a Galaxy Watch 3 pouze 380 během hodiny srovnání.

Jejich nošení je také pro jednoduchou tréninkovou relaci, také odhalilo obrovský rozdíl v kaloriích spálených hodnotách. Hodinky Galaxy odhadují 283 kalorií na 64minutovou relaci, která se zdála nízká pro průměrnou srdeční frekvenci 133 bpm (beats za minutu). Apple Watch vrátil průměrnou srdeční frekvenci 127 bpm pro stejnou relaci a aktivní popálení kalorií 471. Klidové srdeční frekvence však byly identické.

I když ani jeden nemůže být naprosto správný, výsledky Apple Watch byly vždy v souladu s jinými nositelnými, které kontroluji. Důvod k obavám? Není to zdravotnický prostředek, tak ne. Také používám předběžnou společnost Galaxy Watch 3, takže aktualizace softwaru může dorazit před spuštěním, aby doladila své algoritmy sběru dat.

Pokud chcete Galaxy Watch 3 pro sledování EKG nebo krevního tlaku, tyto funkce nejsou bohužel dostupné. Oba vyžadují schválení místními vládami před spuštěním, a přestože The Food and Drug Administration nyní schválila funkci EKG GALAXY Watch 3, dosud nebyla aktivována na mém revizním modelu.

baterie

S mírným použitím. Baterie Galaxy Watch 3 bude trvat dva pracovní dny, pokud bude vypnutá přes noc s aktivním displejem vždy. Představte GPS, sledování kontinuální srdeční frekvence a úrovně stresu, plus další sledování fitness, a to klesne na něco déle než jeden den. Sledování spánku viděl pokles baterie z 48%, když jsem ráno šel spát na 42%.

Považuji za přijatelnou životnost baterie Galaxy Watch 3, ale rozhodně není žádoucí. Zlepšuje se na mnoha hodinách nositelů, které často nemohou udělat dva celé dny ani při použití světla, ale nabíjení je velmi pomalé. Magnetický puk se drží poměrně volně k zadní části hodinek 3 a bez ohledu na to, který nabíjecí blok, který jsem použil, byla doba náboje od 5% do 100% nejméně dvě hodiny a 15 minut.

Nosil jsem Galaxy Watch 3 vedle Apple Watch na pár dní, abych porovnal využití baterie. Mezi 9 a.m. a 6 s.m., Baterie Galaxy Watch 3 klesla na 66%, zatímco baterii Apple Watch klesla na 75%. Otočil jsem hodinky o půlnoci a znovu v 9 a.m., pak sledoval hodinovou trénink a pokračoval v používání potom celý den. Galaxy Watch 3 ukázaly 5% při 10 p.m., zatímco Apple Watch měl 10%. Když zasáhl 15% a 5%, Galaxy Watch 3 navrhl zapnout režim záchranu baterie, kde by se ukázal pouze čas, aby se prodloužilo jeho použití.

Pomocí Galaxy Watch 3 s dalšími telefony Android a iPhone

Nositelná aplikace Galaxy požadovaná pro společnost Galaxy Watch 3, aby se spojila s telefonem. Testoval jsem to pomocí telefonu Samsung, ale jaký je zážitek, jako je používání se zařízením jiného výrobce? Budu to aktualizovat v průběhu příštích týdnů, když používám hodinky 3 s různými telefony. Tento příběh upravím výsledky

Cena a dostupnost

Galaxy Watch 3 stojí 399 pro 41mm Wi-Fi model nebo 429 pro 45mm Wi-Fi model. Samsung také vyrábí 41mm 4G LTE verzi, která stojí 449, a 45mm 4g LTE verze pro 479. Oba jsou kompatibilní se všemi hlavními u.S. nosiče. Všechny modely Wi-Fi budou vydány 20. srpna, přičemž 4G modely přicházejí v září.

V u.K. 41mm model Wi-Fi je 399 britských liber a 45mm Wi-Fi hodinky 419 liber. Zařízení 4G LTE stojí 439 liber pro model 41 mm a 459 liber pro model 45 mm.

Protože mluvíme o chytrých hodinách, naším nejlepším by bylo poskytnout vám všechny nabídky smartwatch v černém pátku, abyste mohli využít slevy na černý pátek.

Náš pohled

Samsung Galaxy Watch 3 není dokonalý, ale je to nejlepší chytré hodinky, kterou si můžete koupit, pokud vlastníte telefon Android. Software je spolehlivý a pěkně se na něj podívat, kontrolní systém je absolutním vítězem, existuje na výběr pro malé a velké zápěstí a má také komplexní zdravotní rysy.

Platíte však vysokou cenu. Je to dvojnásobné, co byste utratili za nějaké hodinky, a protože smartwatches zůstává spíše pěkný doplněk než nezbytný, musíte být na tento koncept prodáni, abyste tolik utratili. Galaxy Watch 3 je však jediným moderním smartwatchem kromě The Apple Watch, které jsem se cítil šťastně, že jsem mohl pokračovat v nošení, i když je doba kontroly u konce. Myslím, že to je silné doporučení.

Existuje lepší alternativa?

Největší soupeř do Galaxy Watch 3 je Galaxy Watch Active 2. Je to levnější a má stejný software, ale dotyková verze rotujícího rámečku a méně zajímavý design. Je to skvělý nákup, pokud nemáte rozpočet na Galaxy Watch 3. Pokud chcete nosit pro aplikace Google, pak je fosilní gen 5 dobrý, stejně jako Moto 360. Levnější je stále Mobvoi Ticwatch C2 Plus. Jen si pamatujte, že Weros není tak leštěný nebo tak snadno živý jako Tizen.

Pokud vlastníte iPhone, není zde nic, co by vás mělo lákat pryč od Apple Watch. I když je zážitek dobrý, pouze Apple Watch se integruje do systému zasílání zpráv a aplikace Apple, což znamená, že byste si stále měli koupit Apple Watch, pokud vlastníte iPhone.

Jak dlouho to vydrží?

Galaxy Watch 3 má hodnocení odolnosti vůči vodě a prachu IP68 plus MIL-STD-810G houževnatost, což znamená, že by měla být v pořádku pro použití každý den a ve většině situací. Design by neměl špatně stárnout a za předpokladu, že společnost Samsung nadále podporuje aplikaci, Galaxy Watch 3 vydrží, dokud nebudete vlastnit svůj aktuální telefon bez problému.

Měli byste si to koupit?

Ano. Je to drahé, ale pokud se připojujete k telefonu Android, stojí to za to.

Doporučení editorů

Andy je senior spisovatel společnosti Digital Trends, kde se zaměřuje na mobilní technologii, což je předmět, o kterém psal pro…

Samsung je jednou z nejpopulárnějších značek, pokud jde o mainstreamové skládací telefony, protože má nyní k dispozici Galaxy Z Fold 4 a Galaxy Z Flip 4. Očekáváme však koncem tohoto roku Galaxy Z Flip 5, což by nám mělo opět poskytnout jeden z nejkompaktnějších zážitků smartphonu díky super přenositelné velikosti, která mu umožňuje zapadnout do jakéhokoli. velká obrazovka při rozvinutí a další.

Ačkoli Galaxy Z Flip 4 je pro techniky dobrý, v některých oblastech to nedosáhne. včetně výdrže baterie, kvality kamery a malé obrazovky krytu. Ale Samsung má šanci napravit všechny tyto problémy s Z Flip 5, protože se objevily zvěsti, že Samsung provádí několik velkých změn.

Hledáte nový smartphone, který je velký, výkonný a napěchovaný s některými z nejnovějších a největších technologií, které můžete najít? Ultra Samsung Galaxy S23 dokonale zapadá do účtu. Masivní dynamický amoled 2x 6.8palcový displej je nádherný a je zálohován nějakou špičkovou vlajkovou lodí, neuvěřitelnou hlavní kamerou 200 megapixelů a dalšími funkcemi nové generace, než můžete zatřást hůlkou na.

Ale vaše obrazovka je vaším portálem do světa S23 Ultra, takže je důležité udržovat ji v bezpečí a bez škrábanců. Pokud chcete zabránit tomu, aby váš displej v hromadění nečistot, škrábanců a dokonce i. nebe zakázal. praskliny, chránič obrazovky je velmi dobrý nápad. Naštěstí existuje spousta skvělých možností, od tenkých a lehkých filmových obalů až po tvrzené temperované sklo. Zde jsou nejlepší ochránci obrazovky Samsung Galaxy S23.

Existující břidlice Samsunga tabletů Android je jedním z nejlepších hardwaru svého druhu a zdá se, že společnost se brzy nechce z vítězného vzorce zabloudit. Leaker @Onleaks má sdílené vykreslení Galaxy S9 Plus a nese výraznou podobnost s předchůdcem řady Galaxy Tab S8.

Elegantní kovová stavba s ostrými hranami je tu, aby zůstala, a tak je to kontrastní magnetický proužek vzadu. Velikost rámečku také zůstává známá, zatímco horizontálně umístěná selfie kamera je opět umístěna na stejném místě.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS