Galaxy Z flip 5g. Galaxy Z flip 5g

Samsung Galaxy Z Flip 5 List: Pět věcí, které chceme vidět

Zde je několik způsobů, jak Samsung může zlepšit sklon ke střely s Galaxy Z Flip 5.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat vývojáře XDA. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Rychlé odkazy

Skládací telefony společnosti Samsung se v průběhu let hodně vyvinuly a již nejsou jen drahý experiment. Ve skutečnosti jsou Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4 dva z nejlepších skládacích telefonů, které si můžete na trhu koupit právě teď. To však neznamená, že jsou to bezchybná zařízení. Ve srovnání s mnoha dalšími tam jsou snadné doporučit. a jsou to některé z jediných skládacích dostupných v U.S Ale jsou to alespoň jedna generace plachý, že skutečně zasáhnou jejich krok. 2023 bude pro skládače velkým rokem a doufáme.

Již máme seznam přání Galaxy Z Fold 5, kde jsme zdůraznili některé způsoby, jak může Samsung zlepšit svou produktivitu, aby konkuroval novým možnostem na trhu. Nyní se zaměřujeme na jeho menší model. Galaxy Z Flip 4 je již populárnější než větší model, ale zde je pět věcí, které Samsung může zlepšit s Galaxy Z Flip 5, aby byl lepší než jiné skládačky.

Větší krycí displej

Galaxy Z Flip 4 má malý 1.Displej s 9 palci, který funguje slušně jako druhá obrazovka, ale v budoucích modelech by to určitě mohlo být větší a lepší. Na rozdíl od externí obrazovky na Galaxy Z Fold 4, druhá obrazovka Z Flip 4 vám umožní podívat se na vaše oznámení, odpovídat nebo odmítnout hovory, používat rychlé nastavení nebo přidat některé základní widgety, které vám ukážou užitečné informace. Jistě, můžete použít něco jako OS CoverScreen OS k přidání více funkčnosti, ale to je pouze řešení pro problém, který by neměl existovat na prvním místě. Je také zcela rozumné požádat o rozšířený externí displej, protože existují telefony, jako je Oppo Find N2 Flip a Motorola RAZR venku, která to nabízí.

Nedostatek většího externího displeje na Galaxy Z Flip 4 znamená, že jej opravdu nemůžete použít bez rozložení displeje. Zpočátku to nemusí znít jako hodně, zvláště když můžete tento telefon otevřít, abyste otočili hlavy, ale předpokládejme, že odemknete a používáte telefon více než stokrát denně. V takovém případě oceníte, že budete mít větší externí displej pro interakci s důležitými oznámení.

Zbavte se záhybu displeje

Toto je zlepšení, které jsme také přidali do našeho seznamu přání Galaxy Z Fold 5, protože je to do očí bijící vada. Zdá se, že záhyb uprostřed displeje zní jako zjevný kompromis pro skládací? Zde se podívejte:

Tvrdá záhyb. který se v průběhu času stává pouze prominentnějším. je způsoben mechanismem skládání, který Samsung ve svém návrhu závěsu používá. Zatímco aktuální závěs je pevný a docela odolný, jiná skládací zařízení mají jiný design závěsu, který složí panel v měkčím úhlu, aby jim zabránil ve vývoji drsného a viditelnějšího záhybu ve středu. Skládače, jako jsou ty v řadě OPPO Find N, například použijte závěs „WaterDrop“, který zastrčí displej do dutiny zabudované do podvozku místo toho, aby jej skládal v jednom bodě, jako byste skládali papír na polovinu.

galaxy, flip

Stisknutím dolů na bod skládání může mít dlouhodobě důsledky pro trvanlivost displeje a není to tak hezké se na něj podívat ve srovnání s novějšími čínskými skládači. V případě modelu véčky je obzvláště patrnější.

Jen doufáme, že si Samsung nyní vědí o konkurenci v skládacím prostoru, protože není důvod, aby pokračoval v používání starého designu závěsu.

Lepší kamery

Galaxy Z Flip 4 může pořídit několik dobrých fotografií, ale nedokáže držet krok s jinými vlajkovými telefony. Sbalí stejné 12MP senzory jako Galaxy Z Flip 3, což znamená. Není to nutně obchodník s efektním telefonem pro životní styl, ale nedostatek všestranného kamerového systému na Z Flip 4 je jednou z klíčových zklamáním oblastí.

Zvažte Galaxy Z Flip 4 vs. Například Galaxy S22. Oba telefony nesou stejnou 1 000 cenovku, ale Galaxy S22 Plus Trounsus Galaxy Z Flip 4 s nastavením trojitého fotoaparátu. Hlavní kamera S22 nejen zabalí více pixelů, ale má také velký snímač obrazu. Nemluvě o tom, že S22 má také objektiv teleobjektivu zoomu, který Z Flip 4 zcela postrádá

Galaxy Z Flip 5 bude potřebovat více než jen drobné upgrade v oddělení kamery.

Galaxy Z Flip 5 bude potřebovat více než jen menší upgrade, aby vynikl proti telefonním telefonním telefonům v katedře kamery. Bylo by hezké vidět teleobjektiv, ale potřebujeme alespoň senzor, který podporuje vyšší rozlišení, takže můžeme přiblížit bez ztráty kvality. Fotoaparát selfie na Galaxy Z Flip 4 také ponechává hodně, ale můžete to bezpečně ignorovat a použít hlavní kameru pomocí krycí obrazovky, abyste pořizovali lepší obrázky. Proto také chceme, aby Samsung přidal větší krycí obrazovku. Hraje jen velmi důležitou roli na zábavném skládači, jako je převrácení, aby se zvýšil celkový uživatelský zážitek.

Podpora rychlejší rychlosti nabíjení

Zatímco Samsung zlepšil celkovou výdrž baterie Galaxy Z Flip 4, neudělal to moc pro zlepšení zážitku z nabíjení. Flip 4 získal pouze skromný upgrade na 25 W nabíjení z 15W na Flip 3, ale je to nevýrazné vzhledem k tomu, jak konkurence posune limity s rychlejšími rychlostmi nabíjení. Je to obzvláště otravné, protože Samsung ani nesedá své telefony s nabíječkou. Slyšíme zvěsti o tom, že se Samsung letos drží 25W nabíjení za běžný Galaxy S23, ale doufáme, že tomu tak není pro skládačky. Pochybujeme, že uvnitř malého modelu vstřikování je prostor pro větší baterii, ale Samsung může vždy zlepšit celkový uživatelský zážitek s rychlejšími rychlostmi nabíjení.

Samsung Galaxy z Flip 3 5G vs Z Flip 5G: Jaký je rozdíl?

Zde je způsob, jak se Samsung Galaxy Z Flip 3 ve srovnání s Galaxy Z Flip 5G a Z Flip.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podpořit Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Společnost Samsung oznámila Galaxy Z Flip 3 během své události rozbalené Galaxy 11. srpna a následovala Galaxy Z Flip a Z Flip 5G, které šly před ním.

Ačkoli hlavní design zůstává podobný, v novém modelu je několik upgradů, jak byste očekávali.

Zde je, jak se Galaxy Z Flip 3 5G ve srovnání s Galaxy Z Flip 5G.

Design

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G si zachovává podobný design vstřikování jako Galaxy Z Flip 5G a původní z převrácení, s vodorovným záhybem, ale dělá to více předního displeje.

Duální kamery na vnější straně zařízení jsou výraznější a existuje větší krycí displej, celkově plynulejší design. Z Flip 3 je také odolný vůči vodě IPX8 a má tvrdší hliníkový rám.

Pro Z Flip 3 existuje sedm barevných možností, včetně krému, zelené, levandule, fantomové černé, šedé, bílé a růžové. Má také skleněnou záda, jako předchozí modely, i když Z Flip 3 má ochranu Victus Corning Gorilla Glass.

Flip Galaxy Z přichází v mystických bronzových a mystických šedých barevných možnostech, zatímco model LTE má do značné míry identické měření z flip 5g, ale je dodáván v zrcadle fialové, zrcadlové černé a zrcadlové zlato. Z flip 3 je o něco kratší a užší než jeho předchůdci, ale váží to samé.

Ani model LTE nebo 5G není odolný vůči vodě a oba mají malý krycí displej, který je umístěn podél duální kamery.

Zobrazit

Samsung Galaxy Z Flip 3 přichází s 6.7palcový hlavní displej. Což je stejné jako Z Flip 5G a Original Z Flip. Z Flip 3 však nabízí obnovovací frekvenci 120 Hz, nicméně.

Rozlišení je Full HD (2640 x 1080), které nabízejí také z flip 5g a z flip a dodávají 425ppi.

Je to krycí displej, kde se věci podstatně mění mezi novými a starými modely. Z flip 3 je dodáván s 1.9palcový krycí displej, zatímco z flip 5g a originální z flip mají 1.1-palcový displej.

Rozlišení pro z Flip 3’s 1.9palcová obrazovka je 512 x 260 a dodává hustotu pixelů 302ppi, zatímco 1.1-palcový displej na z flip 5g a z flip je panel AMOLED s rozlišením 300 x 112, což má za následek stejnou hustotu pixelů 302ppi. Zvýšení velikosti je však velmi vítáno.

Hardware a specifikace

Samsung Galaxy Z Flip 3 sportuje Snapdragon 888 pod kapotou, spojený s 8 GB RAM a buď 128 GB nebo 256 GB úložiště. Nabízí 5G připojení a kapacita baterie je 3300 mAh.

Galaxy Z Flip 5G běží na čipové sadě Qualcomm Snapdragon 865 plus, podporovaný 8 GB RAM a 256 GB úložiště. Má baterii 3300 mAh. Původní z Flip běží na čipové sadě Qualcomm Snapdragon 855 plus, opět podporovaný 8 GB RAM a 256 GB Storage. Také má baterii 3300 mAh.

Z flip 5g je samozřejmě kompatibilní 5g, zatímco původní z flip je LTE.

Kamery

Samsung Galaxy Z Flip 3 5g je dodáván s duální kamerou na vnější straně se dvěma 12megapixelovými senzory, složenými z širokoúhlého čočky s f/1.8 clony a ultra širokoúhlý objektiv s f/2.2 clona.

galaxy, flip

10-megapixelový selfie kamera s f/2.4 clona je také přítomna na vnitřní straně a jedná se o kameru pro úderné díry, jako z flip 5g, spíše než fotoaparát pod displeje, jako je Z Fold 3.

Samsung Galaxy Z Flip 5G

1 FirstNet: Plány prodávané samostatně. Omezeno na způsobilé subjekty veřejné bezpečnosti (první respondenti a vybrat podpůrný personál). Pokrytí není k dispozici všude. Platí další omezení. Viz www.Firstnet.com pro podrobnosti.

2 Toto zařízení je plně kompatibilní se službami FirstNet; schopnosti 5G zařízení však nejsou v současné době k dispozici při používání FirstNet.

Samsung Galaxy Z Flip 5. FINALLY! Thank You Samsung

Podívejte se, jak ostatní respondenti používají FirstNet

Přihlaste se k odběru zpravodaje FirstNet ještě dnes!

Kliknutím na Odeslat souhlasíte s Atampt, který vám zasílá e.mail o službách FirstNet na adrese, kterou poskytnete, i když jste se dříve rozhodli při přijímání marketingových e.mailů ATAMPT.

Kliknutím na Odeslat souhlasíte s Atampt, který vám zasílá e.mail o službách FirstNet na adrese, kterou poskytnete, i když jste se dříve rozhodli při přijímání marketingových e.mailů ATAMPT.

© Att Intelektuální vlastnictví. Všechna práva vyhrazena. FirstNet a logo FirstNet jsou registrované ochranné známky a servisní značky úřadu First Responder Network Authority. Všechny ostatní známky jsou majetkem jejich příslušných majitelů.

Používáme cookies

Tento web používá cookies a další sledovací technologie. Tito pomáhají lépe fungovat web. Také nám to pomáhají zlepšit. Tato data nám poskytují zpětnou vazbu o tom, jak používáte naše produkty a služby, pomáhají nám rozvíjet propagační a marketingový materiál pro vás a umožňuje nám spojit vás s apt obsahem třetích stran. Přečtěte si více o cookies a o tom, jak spravovat nastavení. Informace specificky použitelné pro uživatele v Evropském hospodářském prostoru naleznete zde.

Podívali jsme se do nejnovějšího telefonu Smart Flip Samsung. potřebujete ho?

Kredit: Samsung

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Když jsem byl na střední škole, circa ‘06-08, převrácené telefony byly. Ať už jste měli Motorola Pink RAZR, LG Orange Env nebo jakoukoli verzi T-Mobile Sidekick, nebylo nic uspokojivějšího než kliknutí, kliknutí nebo zavřené. Byli to stavový symbol nejrůznějších druhů a všichni buď měli jeden nebo chtěli jeden (chtěl jsem jeden, ale nikdy se nepodařilo přesvědčit své rodiče).

Pokud jste jako já a nikdy nemáte šanci mít vlastní překlopný telefon, nyní můžete. Letos společnost Samsung vydala svůj Galaxy Z Flip 5G, chytrý flip telefon připomínající počátkem dvacátých let se zdvojnásobil s úžasnou, moderní funkčností a technologií. Přečtěte si dále a zjistěte jeho funkce, jak to funguje a zda to stojí za to.

Co je to Galaxy Z Flip 5G?

Samsung Galaxy Z Flip 5G kombinuje technologii skládací skleněné sklo s mnoha skvělými a pokročilými funkcemi, které jste zvykli získat od Samsung. Mezi ně patří křišťálově čistý, 6.5palcová obrazovka AMOLED a 12MP kamera. Její skládací obrazovka také zvyšuje fotografický zážitek a umožňuje hands-free selfies a nabízí 4K UHD video zachycení. Nabíjení je také snadné, protože bezdrátová nabíjení Galaxy Z přes kompatibilní nabíjecí podložku Qi. Navíc v tomto nejnovějším modelu Flip telefonu získáte 5G síťovou technologii, která poskytuje urychlení využití až 100x aktuálních rychlostí 4G (samozřejmě v závislosti na vaší síti).

Když je telefon volně stojící (nebo otevřený do tvaru L), displej se rozdělí dolů na dvě obrazovky, které vám umožní vidět obsah v horní polovině a snadno ovládat nebo navigovat zdola pro vylepšené více úkoly.

Jak funguje chytrý převrácený telefon?

Samsung Galaxy Z Flip 5G pracuje pomocí závěsu a ultratenkého skla.

Galaxy Z Flip 4 Ke Saath Kiye Ye 2 Extreme Tests ��⚡️ #TrakinShorts #Shorts

Aby se přizpůsobily časům, museli inteligentní flip telefony upgradovat svou techniku, aby vyhovovaly moderním očekáváním. To zahrnuje použití ultratenkého skla, které je dostatečně flexibilní, aby se složilo a vydrželo toto oh-tak uspokojivé kliknutí. Když už mluvíme o otevření a uzavření, je to hodnoceno na více než 200 000krát, což zhruba překládá v průměru 100 otvorů denně po dobu 5 let.

galaxy, flip

Kromě speciálního skla se Galaxy Z Flip stále spoléhá na závěs, který vytváří záhyb uprostřed obrazovky, který je většinou viditelný, když je obrazovka černá nebo nepoužívá (ale po osvětlení bude prakticky zmizet).

Kdo jiný prodává flip telefony?

Několik dalších společností v současné době nabízí konkurenční inteligentní flip telefony. Máte Motorola RAZR, což byl comeback všech comebacků, dokud se najevo jeho neuspokojivé recenze vyšly najevo. K dispozici je také křídlo LG, jehož obrazovky s dvojím displejem se otočí do tvaru T a umožňují vám používat dvě aplikace současně. Vzhledem k tomu, že LG oznámila, že opouští telefonní činnost, budete chtít myslet dvakrát, než se podíváte na tento produkt. Huawei Mate XS je flip telefon, který se otevírá na neuvěřitelnou 8palcovou obrazovku a Galaxy Fold2 je dalším telefonem Samsung Flip, který převrátí svisle jako kniha na rozdíl od horizontálně jako The Galaxy Z Flip.

Jsou flip telefony vracející se?

Fanoušci technologie inteligentního flip telefonu budou s tímto nejnovějším doplňkem potěšeni- ale není to pro všechny.

Možná. porota je stále venku. Můžeme určitě říci, že inteligentní flip telefony, jako je Galaxy Z Flip, mají své profesionály; jmenovitě, že jsou kompaktní, což je obrovské plus na dnešním trhu, kdy se smartphony zvětšují a větší, ale naše S ne. Zda velké telefonní společnosti chybnou nostalgii za poptávku spotřebitelů, je v současné době nejasné. A co víc, vzhledem k několika designovým zalomením, které můžete fungovat jako rozbití obrazovky, pokud nejste jeden pro předčasné adopce, může být lepší čekat, až bude technologie o něco více doladěná. Technologie skládací obrazovky je však zaměřena sama o sobě a je to určitě něco, na co se v nadcházejících letech dohlíží.

Získejte Galaxy Z Flip 5G od Samsung od 599.99

Odborníci na recenze produktů mají všechny vaše nákupní potřeby zakryté. Sledujte recenze na a Instagram pro nejnovější nabídky, recenze produktů a další.

byly přesné v době, kdy byl tento článek zveřejněn, ale může se v průběhu času měnit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS