Heslo pro účet Smart TV Samsung

Lg inteligentní televizní účet. Registrace účtu

Jako účetní účtu je použit e.mail uvedený v registraci. S použitím vstupu do všech služeb LG, včetně LG TV v osobním účtu Smart TV. Při registraci by měl dopis pro potvrzení přijít na zadanou poštu. Pokud k tomu nedochází, je nutné zkontrolovat správnost zadaného e.mailu a zda dopis přišel do spamu. Můžete znovu předat dopis k potvrzení zadáním systému na webu LG

V souladu s legislativou různých zemí existují určitá věková omezení.

Je lepší se zaregistrovat prostřednictvím oficiálního webu nebo Smart TV TV, t.Na. Účet vytvořený pomocí smartphonu. telefonní číslo může poskytnout omezený přístup k LG Services. Pro plnohodnotnou práci je stále nutný identifikátor EMAL. Tato metoda registrace proto nebude zvážit.

Můžete zadat účet LG Smart TV pomocí prostředků a Google. Chcete.li to provést, postupujte podle příslušného odkazu pro zadání účtu, zadejte datum narození a přijměte podmínky použití. Poté bude mít příležitost vstoupit bez použití e.mailové adresy.

Zásady LG nám neumožňují změnit ID uživatele. Chcete.li změnit identifikátor, je nutné úplně smazat účet a znovu zaregistrovat. Ale buďte opatrní, t.Na. Celá historie nákupů, Journal of Use a všechny osobní údaje bude také odstraněna.

Co je účet Samsung na telefonu

Účet Samsung je účet používaný pro přístup ke službám společnosti. Vytváří se na smartphonech pod kontrolou operačního systému Android pro použití předem nainstalovaných aplikací Samsung. Díky účtu lze synchronizovat synchronizaci důležitých dat celého telefonu a jednotlivých aplikací. Chcete.li si vytvořit účet, musíte se připojit k internetu.

Účet Samsung je k dispozici na všech telefonech společnosti, které provozují operační systém Android. Při změně smartphonu můžete použít starý účet na novém zařízení pro synchronizaci a zachování vašich starých parametrů.

Instalace aplikací třetích stran

Pohodlný způsob instalace pomocí programu pro PC sammywidgets. Pro tuto metodu není typ aplikace důležitý (zákazník služby, hry atd. D.), disk flash není nutný. Posloupnost akcí pro instalaci na Smart TV Samsung třetích a aplikací:

 • V Smart Hub Samsung vytvořte účet. V řádku „Adresa e.mail. Pošta „představit“ rozvoj “.
 • Zadejte pod vytvořený účet v Smart TV Samsung.
 • Stáhněte si program SammyWidgets pro požadovaný televizní model (pro modely C, D. zde pro modely E, F, H. zde). Důležité: Počítač a televize by měly být v jedné kabelové nebo Wi-Fi síti.

Rozbalte archiv programu na ploše nebo do kořene disku C do vytvořené složky (neměla by existovat písmena ruské abecedy, aby program fungoval na jeho adrese).Chcete.li zabránit blokování, udělejte SammyWidgets na výjimky systému Windows Firewall a Antivirus.

Stáhnout na PC Widget, který bude nainstalován na inteligentní televizi.Zkopírujte jej do programu Widgets Folder.

Stiskněte tlačítko Obnovit (aktualizace).Dejte DAW naproti vybranému widgetu.Pamatujte na adresu IP serveru (zobrazeného ve spodní části sammyWidgets Inte Wee). Důležité: Při dalších akcích by aplikace měla být otevřena na počítači.

Stiskněte tlačítko TV Smarthub na dálkovém ovládání televize.Zadejte kartu Nastavení sekce „Vývoj“.V okně IP adresy serveru zadejte hodnoty ze SammyWidgets.

Zapněte režim „synchronizace uživatele“.

Systém bude informovat o konci instalace.Zadejte hlavní stránku a zkontrolujte přítomnost nainstalovaného widgetu.Zvýraznit a otevřít to.

Stvoření

Pokud jste vlastníkem telefonu nebo tabletu Samsung, účet a účet ujistěte se. Doporučuje se jej používat a nevytvářet nový. To vám umožní vyměnit data mezi zařízeními (Gadget TV).

Televizory Samsung různých generací mají rozdíly v účtu. Zařízení na platformě OrsayTV je vyrobeno v nabídce systému a pro TV Tizen existuje samostatný widget účtu Samsung. Stojí za zmínku, že navzdory jinému přístupu je v obou případech funkce stejná (viz viz. Obrázek níže).

Doporučuje se používat přesně první možnosti a druhá se používá pouze jako náhradní (například pokud žádost o účty Samsung „mouchy“ kvůli zastaralému firmwaru nebo televizoru bez internetu).

Chcete.li zahájit registraci, musíte zadat nabídku Smart HAB (inteligentní tlačítko ve středu dálkového ovládání), otevřete widget účtu Samsung (nebo v nabídce televize) a klikněte na tlačítko a.

Standard

V nabídce klikněte na tlačítko „Vytvořit účet“ a okno je otevřeno uživateli.

heslo, účet, smart, samsung

Nakonec je nutné potvrdit podmínky pro používání služeb Samsung a potvrdit registraci. V budoucnu bude zadaný e-mail sloužit k vstupu do systému a zprávy k němu také přijdou ze společnosti Samsung.

Při vytváření účtu na oficiálních webových stránkách musíte nejprve přijmout podmínky použití a po zadání uživatelských dat.

Prostřednictvím sociálních sítí

Tato metoda stanoví vazbu účtu na jeden z účtů sociálních sítí nebo jiného.

Tato metoda vytvoření účtu Samsung není na webu k dispozici.

 • Blikání televizoru (jiné metody pro odvádění účtu, nebude to fungovat, t.Na. Výstup se provádí pouze pomocí potvrzení hesla);
 • Registrace jiného profilu pro využívání služeb;
 • Ztráta všech nákupů.

Pozornost! Účet Samsung můžete obnovit v servisním středisku a pouze pokud byl vytvořen samostatně. Účty spojené se sociálními sítími jsou neodvolatelně ztraceny.

Jak ztěžovat resetování hesla Samsung?

Chcete.li odstranit heslo Samsung, nejprve vypněte telefon. Stačí stisknout a podržte tlačítko napájení na několik sekund. Před provedením továrního resetu si pamatujte, že v důsledku toho ztratíte všechna data na telefonu Samsung. Uvidíte, resetování továrny je hlavně obnovení softwaru a vrátí váš gadget zpět do počátečního stavu systému a odstraní všechny uložené soubory uložené na něm.

Trochu dobré zprávy: Resetování továrny neodstraní data uložená na vaší kartě SIM nebo Micro SD kartu. Tato metoda ve skutečnosti neobnoví vaše heslo, ale deleys všechna uživatelská data, včetně všech nainstalovaných hesel nebo bezpečnostních šablon, v paměti zařízení, abyste mohli znovu získat přístup k heslem Samsung.

Tlačítka hlasitosti jsou na levé straně telefonu, tlačítko napájení je umístěno napravo a tlačítko „Domů“ je ve samotném středu spodní části obrazovky.

1) Vypněte telefon. Obvyklý způsob stisknutí tlačítka napájení nebude fungovat. Místo toho držte a zároveň stiskněte tato tlačítka: zvětšení nebo snížení hlasitosti pro domov.

2) Při stisknutí tlačítka „Zvýšení hlasitosti“ nebo „redukce hlasitosti“ závisí na kartě Samsung, kterou používáte. Vyzkoušejte vzorky a chyby z obou tlačítek.

3) Vyberte pro provedení továrního restartu. V předchozím kroku se zobrazí pozdravská obrazovka, ve kterém si můžete vybrat možnost „Otřete dat / tovární restart“ pomocí kláves hlasitosti. Potvrďte svůj výběr pomocí tlačítka napájení.

4) Možnost lze také prezentovat jako „Ano, odstranit všechna uživatelská data“. Stačí použít klávesy hlasitosti k výběru možnosti a tlačítko napájení k potvrzení.

Uveďte systém nebo dva na dokončení procesu.

Vyberte „Obnovit systém nyní“. Objeví se na vaší obrazovce. Potvrďte znovu načtení systému pomocí tlačítka napájení. Počkejte několik minut na dokončení procesu, poté můžete znovu použít heslo Samsung. Pokud vám jedna z následujících metod nepomohla vidět: Jak provést resetování Samsung do továrního nastavení?

Jak zadat svůj osobní účet

Po registraci je nutné zadat osobní účet Smart TV Samsung. Musíte zadat profil:

 • Na platformě „Smart Hub“, „Účet Samsung“ vyberte „Vstup“;
 • Dále stiskněte. O;
 • Poté v poli, které se objeví, označte údaje o registraci, vyberte znovu „Enter“.

Chcete.li udržovat vstup pro profil, vložte zaškrtnutí do parametru „automatický vstup“. Všechny následující vstupy jsou prováděny prostřednictvím vývojového widgetu automaticky.

Po provedení vstupu výrobce doporučuje konfigurovat profil a také svázat stávající účty programů nezbytných pro uživatele k novému účtu.

Po synchronizaci se uživatel vyhne registraci v nainstalovaných aplikacích, funkcích neomezeného zlepšení softwaru bude jejich aktualizace k dispozici.

Synchronizace aplikací se provádí prostřednictvím principu-TV. To je nutné:

 • Zadejte nabídku „Instalace“ pomocí klávesy „D“ nebo „Nástroje“ na dálkovém ovládání;
 • Na stránce, která se objeví, vyberte „Nastavení“, poté „Vývoj“;

Brzy bude zpráva, že synchronizace byla úspěšně provedena. Poté, co potřebujete spustit widget principu-TV prostřednictvím nabídky Smart Hub a zaregistrujte se zařízení Samsung Smart TV. Na nové kartě v řádcích Přihlaste se a heslo zadejte data uvedená v registračním dokumentu obdrženém při nákupu televize. Toto je poslední podmínka pro synchronizaci aplikací. Chcete.li dokončit aktivaci televizoru, musíte kliknout na odkaz v dopise, který přišel na zadanou e.mailovou adresu.

Připojení automatických vstupů stávajících aplikací se provádí prostřednictvím nabídky Smart Hub.

 • Nezbytné aplikace jsou uvedeny v seznamu, který se objeví.
 • Formulář, ve kterém jsou údaje vyžadovány pro zadání aplikace, se objeví na displeji a klikne na „Vstup“.

Po provedení vstupu bude účet aplikací spojen s profilem inteligentní televize.

Proč potřebujete účet Smart TV Samsung

Jaké výhody získají uživatelé po registraci a vytvoření osobního účtu? S registrovaným účtem můžete:

V některých modelech Samsungů jsou po ukončení registrace k dispozici služby hlasu, brutální správy zařízení a rozpoznávání osob.

Hlavní výhodou registrace je však to, že identifikovaný uživatel je k dispozici pro instalaci aplikací třetích stran, synchronizace dat z různých zařízení, telefon, tablet, PC. Účet je také nezbytný pro aktualizaci zařízení.

Chcete.li si vytvořit účet na Smart TV Samsung, musíte zařízení připojit k internetu. Rychlost připojení by měla být vyšší než 10 MBS.

 • Zadejte platformu „Smart Hub“, nabídka.
 • Na dálkovém ovládání je sektor aktivován a červená.

Po několika sekundách se objeví nápis o vytvoření profilu. Níže na obrazovce se objeví ikona vývoje, která uživateli poskytuje rychlý přístup k osobnímu účtu.

Registrace účtu prostřednictvím webové stránky LG

Za to na oficiálních webových stránkách https: // ru.Lgaccount.com/ musí následovat odkaz nabídky „Vytvořit účet“ a splnit 4 podmínky.

 • Přijímat podmínky a ustanovení, jakož i zásady ochrany osobních údajů
 • Vytvořte si účet LG vyplněním e.mailového formuláře, hesla a datum narození
 • Potvrďte e.mailovou adresu kliknutím na odkaz, který přišel v dopise k e.mailu uvedenému v předchozím kroku
 • Potvrďte účet LG

Pokud došlo k jeho ztrátě. Změňte údaje o osobním účetnictví nebo je zcela smažte jako zbytečné. Také na webu můžete vidět sekci „Podpora klienta“. Tam jsou popsány všechny často vznikající otázky a odpovědi na ně. Po registraci můžete svůj účet bezpečně používat ve všech službách a LG Services.

Resetování dat účtu Samsung Pokud jste zapomněli heslo

Existují také situace, kdy je požadována nastavení. Například při prodeji zařízení. Jak tedy smazat účet Samsung? Resetování účetnictví Samsung je následující:

Po odpojení na zařízení budou všechna data odstraněna. V některých modelech, když je profil odstraněn, lze heslo požadovat.

Pokud jste na to zapomněli, budete muset zrušit všechna nastavení továrny. Pro tohle:

V okně, které se objeví, zadejte standardní heslo. 0000 nebo ve vzácných případech. 1111. Abychom se na otázku nezeptali později: jak obnovit účet Samsung?. Používejte tuto funkci pouze ve výjimečných případech, protože všechna nastavení jsou resetovány.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS