Honor 50 Lite Review: Každý (nový) začátek je obtížný. Honor 50 lite

Xiaomi News

Xiaomist Portál pro sdílení otázek a odpovědi na smartphone. problémy. novinky a.

Acer rozšiřuje své prémiové herní portfolio s novým predátorem Tritonem 16

Acer oznámil spuštění svého nejnovějšího herního notebooku, Predator Triton 16 (PT16-51). Tento nový přírůstek do herní sestavy Acer je navržen tak, aby poskytoval výjimečné hry a pracovní výkon. Notebook je vybaven nejnovějšími 13. procesory Intel Core Gen, NVIDIA GeForce RTX 4070 GPU a až 32 GB… Post Acer rozšiřuje své prémiové herní portfolio s novým predátorem Tritonem 16 nejprve na Xiaomitoday.

Honor 50 lite v testu: Fast baterie, zklamáním fotoaparátu

The Honor 50 Lite je na trhu od konce listopadu 2021 a je o něco levnější než jeho velký bratr. V našem testu jsme zkontrolovali, zda to byla stále dobrá alternativa k Honor 50.

Honor 50 lite stojí jen polovinu tolik jako jeho velký bratr, ale byla výrazně ztenčena. Musíte se tedy obejít bez 5G mobilní komunikace a funkce více videa a být spokojeni s mírně slabším procesorem. Můžete zjistit, zda je model v našem testu Xiaomist stále užitečný.

Honor 50 lite v testu: Závěr

Hodnocení Xiaomist: 6.2/10

Honor 50 lite je v mnoha ohledech nižší než Honor 50. Jistě, existuje důvod, proč je to lite verze, ale podle mého názoru byla uložena na špatných místech. Skutečnost, že smartphone nepodporuje celulární síť 5G, byla mnohem méně překvapivá než fotoaparát, což opravdu není moc zábavné fotografovat. Operace také nebyla přesvědčivá, navzdory jinak hladkému výkonu.

Naproti tomu The Honor 50 Lite skóre s jeho opravdu rychlým rychlým nabíjením a spolehlivou výdrží baterie. Kromě toho byl kladen velký důraz na vysoce kontrastní displej, který lze vidět s příjemnou dotykovou citlivostí. Ti, kteří si cení zejména displeje a baterie a mohou žít se smíšenými fotografiemi, budou také spokojeni s Honor 50 Lite. Za cenu pod 300 EUR (viz Saturn) jsou však chytré telefony, které mají co nabídnout.

Google Apps Rychlé nabíjení baterie Bright, ostrý displej, snížený podíl modrého světla, 3.5 mm Jack

Nevýhoda:

Příliš mnoho plastových obalů č. 5g Nízká kvalita fotoaparátu komplikovaný provoz Žádný micro SD slot Žádná certifikace IP

plastové obaly, než je nutné

Stejně jako u jakéhokoli zařízení, balení dává první dojem. V tomto případě bohužel není zvlášť pozitivní: Honor 50 Lite přichází s příliš velkým plastem. I když se tomu dalo snadno zabránit. Ochranný film je již na displeji, což mě potěšilo, protože rád upustím své chytré telefony. Kromě toho je zabalen do plastu a dokonce i uzavřený plastový ochranný kryt (zobrazený napravo na následující fotografii) byl znovu zabalen do plastu. Jednou z možností by bylo dát ochranný kryt smartphonu od začátku, protože během porodu by byla dostatečná ochrana a četné fólie by nebyly zbytečné.

Kromě mobilního telefonu a ochranného krytu obsahuje krabice malou kovovou tyč pro duální slot SIM, nabíjecí kabel a odpovídající napájecí jednotku s rychlým nabití (66 wattů). Posledně jmenovaný byl také zbytečně pokryt plastovým krytem. Samotná baterie není také vyměnitelná. To znamená, že pokud by to mělo po chvíli dojít, nelze jej vyměnit bez dalšího povyku. Takže ačkoli tento případ nelze otevřít, jako je Honor 50, není vodotěsný.

Kruh kamery jako poutač?

V 6.67 palců, The Honor 50 Lite je pro mě osobně velmi dlouhý mobilní telefon. Dva moji přátelé, kteří zkoumali smartphone, se cítili stejně. Ve skutečnosti nemůžu dosáhnout všech stran telefonu jen jednou rukou. I když jsem si na to musel zvyknout, celkově se cítím dobře v ruce. Osobně nepovažuji záda za příliš hladký, ale stále jsem použil ochranný kryt od začátku.

honor, lite, review, každý

Jako obvykle u cti je na pravé straně kolébka hlasitosti a senzor otisku prstu, které lze snadno dosáhnout ukazováčkem. Port USB a slot Dual SIM jsou na dně. Smartphone nemá další paměťový slot. Takže musíte udělat s 128 GB. Zvukové výstupy lze nalézt níže a výše, a tam jsou dokonce 3.Připojení 5 mm jack. Zjistil jsem, že kvalita zvuku smartphonu je mírně cínová, ale ne otravná, a to jak během telefonních hovorů, tak při poslechu hudby a videí.

Pojďme se dostat k optice: Testoval jsem Honor 50 Lite in the Color Deep Sea Blue. Zatímco tmavě modrá je po stranách matný, je na zádech plně a lesklá a poskytuje vysoce kvalitní dojem, i když jsou otisky prstů viditelné bez ochranného krytu. Hlavní kamera na zadní straně zapůsobí celkem čtyřmi čočkami, které jsou na rozdíl od Honor 50 začleněny do kruhového tvaru.

Pokud jde o design fotoaparátu, názory se liší: uvedli přátelé, poznamenali, že Quad Camera je pro ně příliš masivní a vypadá poněkud neohrabaně. Zatímco jsem byl méně obtěžován velikostí čoček, bylo mnohem více, že kamera stále trochu vyčnívá navzdory ochrannému krytu, a proto je přímo na stole.

Snadné nastavení díky aplikacím Google

Nastavení Honor 50 Lite bylo opravdu velmi snadné. V listopadu 2020 byly Huawei a Honor odděleny, takže čest je opět schopna nabídnout Google Services. Dokonce i přenos z mého poněkud staršího Huawei Nova 5t do nového smartphonu byl velmi snadný a rychlý. Můžete také nastavit snímač otisků prstů a rozpoznávání obličeje, které fungují bez problémů. Kromě toho existuje návod, jak na začátku používat Honor 50 Lite. A tento tutoriál byl pro mě víc, než je nutné.

Operace odpovídá operaci Honor 50 a připomíná iPhone: protože již neexistují žádná dotyková tlačítka. Všechno funguje přes přejetím. Pokud se chcete vrátit zpět na poslední stránku, přejeďte přejeďte zleva nebo vpravo venku, pokud se chcete vrátit na domovskou obrazovku, přejedete z dolní části venku. A pokud chcete zavřít všechny aplikace, přejeďte přejeďte z dolní části. Zní to komplikované? Ano, je to i když na to nejste zvyklí jako já.

Osobně mi tlačítko Domů dává zabezpečení, zejména když se na Instagramu náhodou přehrává video hlasitě a já chci aplikaci rychle zavřít. Operace přejetím navíc znamená, že pohyby jsou opakovaně nepochopeny příslušnými aplikacemi, ve kterých jste. Místo toho, abych se vrátil, najednou skončím ve funkci příběhu na Instagramu. Místo toho, aby moje hlasová zpráva byla odesílána na WhatsApp, najednou mi to ukazuje přehled chatu, protože můj pohyb nebyl chápán jako „posílání“. Smazaná hlasová zpráva.

Stručně řečeno: Tato služba mě hodně obtěžuje. I když jsem si na to zvykl po týdnu asi tak, stále to považuji za komplikované. Osobně nemůžu intuitivně použít jednotlivá pohyby, ale spíše to vypadá jako zapamatování, které hnutí musí být použity, pro který příkaz. Protože takové levné smartphony nejsou nutně zaměřeny na zkušené uživatele, může tento typ operace způsobit v každodenním životě hodně frustrace.

Displej s více a menší barvou

Přestože je operace pro mě poněkud komplikovaná, na displeji nemám na co si stěžovat. Honor se rozhodl pro LC displej s rozlišením Full HD (2 376 x 1 080 pixelů) a ne OLED jako The Honor 50, ale barvy jsou velmi vysoce kontrast a obrázky jsou velmi hladce aktualizovány i přes 60 hertz. Při streamování filmů Netflix jsem si však všiml, že gradient je viditelný během tmavých scén.

Displej zapůsobí na dotykové vzorkovací rychlosti 180 Hertz. aby se zpracovává bez prodlení. Společně s procesorem Qualcomm Snapdragon 662 běží jednoduché hry s skokem a rukou hladce. Kromě toho získáte současný operační systém s Androidem 11. Stále není jasné, zda dojde k upgradu na Android 12, ale nelze jej vyloučit. S magickým ui 4.2, je také nainstalován vlastní operační systém Honor, který však (také opticky) připomíná operační systém Huawei EMUI.

Certifikát TüV pro teplejší světlo

Dalším rysem displeje je snížený podíl modrého světla. což je dokonce certifikováno Tüv. Honor uvádí, že je to určeno k zabránění příznakům únavy. Podle studií je velmi kontroverzní, zda složka modrého světla narušuje spánek rytmus. Nicméně, teplejší (i.E. méně modré) Světlo je často vnímáno jako příjemnější. (Zdroj: t-online).

Ve skutečnosti, bez aktivovaného nočního režimu, jsem byl schopen určit rozdíl ve svém vlastním smartphonu ve srovnání s The Honor 50 Lite, takže moje oči reagovaly stejně citlivě večer jako obvykle. Zařízení však také nabízí zcela normální tmavý režim a režim ebook, který eliminuje barvy a usnadňuje čtení textů.

V následujícím článku vysvětlíme, jak aktivovat tmavý režim nebo noční režim v Androidu:

Zabezpečení prostřednictvím smartphonu?

Kromě filtru Blue Light Filtr najdete v „digitální pohodě“ přehled o využití mobilního telefonu. jak již lze nalézt na mnoha chytrých telefonech. To vám ukazuje, jak dlouho jste použili jakou aplikaci, můžete také nastavit čas spánku a koncentrace a regulovat oznámení.

Další funkcí je možnost „Cheer Up“: Když se podíváte na svůj smartphone při chůzi, Honor 50 Lite by vám měl připomenout, abyste věnovali pozornost vašemu okolí a provozu. Očekával jsem, že když jsem na cestách a podívám se na svůj smartphone, obdržím oznámení, že mě přímo napomene. Ve stavovém řádku však byl pouze jeden jediný bod, který naznačoval, že byla aktivována funkce „rozveselení“. Jak dobré a důležité, jak si myslím, že toto preventivní opatření je, je opravdu snadné přehlédnout (nebo ignorovat) tento bod.

Když už mluvíme o „hlavě nahoru“: Neubližuje to buď se méně podívat na smartphone v každodenním životě, nebo ho držet trochu výše, takže nemusíte nutně naklonit hlavu a ramena dolů. Na jedné straně se vyhnete tzv. Krku mobilního telefonu. Na druhé straně má držení těla také dopad na psychiku (Zdroj: Studie Národního centra pro biotechnologické informace). To znamená, že čím více se podíváte dolů, tím více si mozek uvědomíte, že jste smutní nebo frustrovaní. Takže drž hlavu vzhůru!

Opravdu rychlý rychlý nabíjení. 40 minut pro 100 procent

Zaměření Honor 50 Lite je na baterii. Se svým 4 300 mAh trvá dobré dva dny se středním jasem a normálním použitím. Životnost baterie je však méně relevantní než rychlost nabíjení. 40 % poplatek byl slíben do 10 minut. No, uvidíme, pomyslel jsem si. a byl příjemně překvapen.

Baterie ve skutečnosti skočila ze 7 procent na 45 během 10 minut a plně se nabila o 30 minut později. Pokud tedy musíte jít rychle, můžete si být jisti, že váš smartphone je plně nabitý. Je však důležité používat adaptér napájení 66 wattů, jinak to bude trvat déle.

Spousta fotoaparátu, ale malý výkon

Nakonec si promluvme o fotoaparátu. Honor slibuje snížení hluku během nahrávání, takže kvalita obrazu netrpí ani za méně dobrých osvětlovacích podmínek. Při fotografování za přímého denního světla nezpůsobuje žádné hlavní problémy. včetně detailů, byl jsem velmi zklamaný fotografiemi pořízenými v jasných interiérech. Tito vždy vypadají (mírně) a to je zesíleno, jakmile jsou obrázky zvětšeny.

honor, lite, review, každý

Pro test kamery Honor 50 Lite jsem použil Honor 50 pro srovnání. Okamžitě můžete vidět, že Honor 50 přináší do obrázků více barev, aniž by se objevil přesycený. Existují také velké rozdíly v nočním režimu: Zatímco model lite rozjasňuje obrázky hodně, fotografie Honor 50 vypadají realisticky navzdory méně zdrojům světla. A dokonce i při maximálním zoomu se obraz Honor 50 nekolíná tolik jako model Lite, i když ani jeden nemá stabilizátor optického obrazu.

V následující sérii obrázků můžete vidět různé motivy Honor 50 Lite a Honor 50 ve srovnání:

Pokud jde o kvalitu obrazu, podle mého názoru nemůže The Honor 50 Lite zcela přesvědčit. Jistě, s chytrým telefonem pod 300 eur byste neměli očekávat skvělé fotografie. Ale zvláště když vidíte, co je možné s Honou 50, a také proto, že kamera byla umístěna do popředí v návrhu modelu Lite, představení je velmi vytrvalé.

Hodnocení a technické údaje

Podrobně hodnocení testu Xiaomist: Vyhodnocení kategorie Honor 50 Lite (max. 10) Udržitelnost 3 Zpracování, haptiky a design 8 Zobrazení 7 kamer 5 Software a výkon 7 Operace 5 Telefonie a zvuk 7 paměť 6 baterie a každodenní život 8 Celkově 6.2 Specifikace: Honor 50 Lite Operation System Android 11, Magic UI 4.2 displej 6.67 palcový LCD displej / 2 376 x 1 080 pixelů / 60 Hz Processor Snapdragon 662 RAM 6 GB Vnitřní paměť 128 GB fotoaparát 16 MP Přední kamera / 64 MP Hlavní kamera / 8 MP širokoúhlý fotoaparát / 2 MP hloubka kamery 4 300 mAh speciální funkce Connection, NFC, snímač otisků prstů a rozpoznávání obličeje

V případě, že se chcete dozvědět více o Honor 50 po naší zkoušce Honor 50 Lite, shrnuli jsme vše důležité ve videu:

Honor 50 Lite Review: Každý (nový) začátek je obtížný

S The Honor 50 Lite, bývalá dceřiná společnost Huawei přináší na německý trh levný smartphone, který by měl nabídnout nejdůležitější funkce Honor 50 za méně peněz. Techniknews to testoval.

Návrh a zpracování:

Honor 50 Lite má moderní design, který je téměř totožný s designem Huawei Nova 8i. To je také logické, protože smartphony od prvního konceptu po produkt hotového produktu asi 2 roky. Jak inženýři Huawei, tak The Honor 50 a Lite Model (a pravděpodobně všechny modely letos). Přední kamera sedí v úderové díře na levé straně displeje, okraje displeje jsou velmi tenké nahoře a strany. Pouze na dně jsou okraje trochu silnější. Ochranství obrazovky je již připojeno k displeji, což vám ušetří potíže s nalepením. Nahoře je konektor pro sluchátka a mono reproduktor, slot SIM a port USB-C na dně. Tlačítko napájení a kolébka hlasitosti nahoru/dolů jsou na pravé straně a jsou snadno dosažitelné. Senzor otisku prstu je zabudován do tlačítka napájení, takže je trochu zapuštěn v rámečku.

Zadní část je vyrobena z plastu, ale necítí se levně (obrázek: techniknews) reproduktor a slot SIM jsou umístěny na spodní straně. (Obrázek: Techniknews) Naštěstí má The Honor 50 Lite konektor pro sluchátka. (Obrázek: Techniknews)

Zpracování je dostatečné, ale není opravdu vynikající. Zařízení je vyrobeno z levného polykarbonátu a díky zaoblené hranám sedí pohodlně v ruce.

Zobrazit:

Displej displeje je velký a má super tenké okraje displeje, ale technicky je to světy za konkurencí. Konkurenčníprodukty z Xiaomi, OnePlus nebo Motorola, například se již spoléhají na technologii AMOLED a rychlé obnovovací sazby 90 nebo 120 Hertz. Honor 50 Lite nemá žádnou z těchto technologií a spoléhá se na 60 Hertz LCD displej. Ostrost Full HD a dobrá barevná reprezentace jsou přesvědčivé, ale to prostě nestačí pro 300 euro smartphone.

Displej Honor 50 Lite je technicky daleko za konkurencí (obrázek: Techniknews)

Hardware / výkon:

Hardware zařízení také není zcela na úrovni současných chytrých telefonů středního nebo dokonce rozpočtu. Snapdragon 662 je od roku 2019, a je proto výrazně pomalejší než současné procesory řady Prosnapdragon 7. Skóre Geekbench i 3D značky jsou výrazně pod srovnatelnými zařízeními.

Aplikace se však rychle otevírají v každodenním používání, ale aktuální hry koktání nebo lze použít pouze v nižším rozlišení. Představení je dostačující pro sociální média a jiné každodenní použití, ale není to ve skutečnosti odolné proti budoucnosti. To je také ukázáno nedostatkem 5G, což mi alespoň chybí alespoň. Prozessor je podporován 6 gigabajty RAM a 128 gigabajtů úložiště. Bohužel to nelze rozšířit; Neexistuje žádná možnost s 256 gigabajty.

Kamera / s:

Čtyři kamery jsou na zadní straně velmi přítomné (obrázek: Techniknews)

Na zadní straně smartphonu jsou čtyři senzory fotoaparátu, hlavní kamera má rozlišení 64 megapixelů, které je také silně inzerováno. Obvyklá vazba pixelů přidává čtyři pixely k jednomu, takže je dosaženo rozlišení „pouze“ 16 megapixelů. Ohodnotil bych obrázky z hlavní kamery jako „dostatečné“. V dobrém světle jsou možné ostré fotografie s dostatečnými detaily a HDR. Fotografie za slabého světla se však mohou rychle stát velmi hlučnými a totéž platí pro zoom. Hlavní kamera by tedy měla stačit pro příležitostné záběry, ale nevyhrajete s ní fotografickou soutěž. Zejména tóny kůže také nevypadají přirozeně.

Záznamy s 8 megapixelovou ultra širokoúhlým fotoaparátem jsou někdy rozmazané, ale dělá svou práci a zaznamenává mnohem více. Mezitím bych důrazně zpochybnil smysl 2 megapixelové makro kamery, nefotografoval jsem od 4 cm (alespoň i) velmi často v každodenním životě. Kromě toho tento fotoaparát nemá autofokus, což ztěžuje fotografování.

Balíček baterií:

Vrcholem zařízení je baterie Honor 50 Lite. Zařízení má malou baterii 4300 mAh, která se dobije super rychlým 66 watty. To znamená, že zařízení je opět nabité za 15 minut a plně nabité za 40 minut. To je v tomto cenovém rozpětí téměř jedinečné, pouze RAILME GT Master Edition se načítá rychleji (zde je test od mého kolegy Fabiana). V každodenním životě se můžete snadno dostat s baterií na jeden den a ti, kteří používají málo, dokážou zvládnout po dobu 1,5 dnů. Při testu baterie PCMark však musí zařízení konkurovat našemu srovnávacímu zařízení (Redmi Note 10 Pro) poražený po dobu jedné hodiny.

Software:

Velkou výhodou smartphonů Honor ve srovnání se zařízeními Huawei je to, že mohou znovu využívat služby Google Services. Protože byly prodány Huawei, jsou nyní nezávislou společností a v souladu s tím se embargo USA již nevztahuje. V souladu s tím jsou obchod Google Play, Mapy Google atd. MagicUi 4.2 běží na Android 11, aktualizace na Android 12 dosud nebyla oznámena. Samotný software běží hladce a je také velmi jasný.

Několik dojmů ze softwaru „Magic UI“ (Screenshot: TechnikNews)

A nakonec.

Pro Honor 50 Lite je to opravdu obtížné, protože je to prostě příliš drahé pro tyto specifikace za cenu 300 EUR. Jsem opravdu šťastný, že čest je zpět na německém trhu, ale právě proto byste měli sledovat agresivní cenovou strategii „jako v minulosti“. Za 300 EUR, další výrobci, jako jsou Xiaomi, Realme, Motorola a Co. Jednoduše nabízejte mnohem více funkcí, jako jsou OLED displeje, vysoké obnovovací frekvence nebo rychlejší SOCS. Jediným velkým vrcholem pro mě je velmi rychlé načítání, které ostatní výrobci dosud nenabízejí. Pokud absolutně chcete smartphone Honor, pak byste měli jít na normální chybu One Honor 50, nabízí to mnohem více za své peníze.

Honor 50 a 50 Lite právě spustili: stojí za to?

Tyto nové telefony nabízejí úžasné specifikace za dobré ceny. Zjistěte více zde.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podpořit Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

HONOR 50 Lite | Everything You Need to Know

Honor 50 a Honor 50 Lite jsou první zařízení společnosti po Huawei. Pokud si nejste vědomi, značka Honor byla dříve vlastněna Huawei, čínskou společností, která byla v USA v USA. Předchozí čestná zařízení neměla přístup k mobilním službám Google, takže nikdy nenašli hraní mimo Čínu.

honor, lite, review, každý

Honor 50 a Honor 50 Lite je jako takový prvními zařízeními po Huawei společnosti a jsou také první, kdo spustil v Evropě s podporou Google Mobile Services, včetně YouTube, Map Google a Gmail. Honor 50 a Honor 50 Lite je v současné době za 249 GBP.99 a 449 GBP.99 v Currys, v tomto pořadí (zkontrolujte online pro nejnovější ceny a smlouvy o smlouvě).

Ale jsou to Honor 50 a Honor 50 lite za to? To je to, na co odpovídáme níže, když zkoumáme všechny jejich základní rysy a specifikace.

Specifikace

 • Rozměry: 159.96 mm × 73.76 mm × 7.78 mm
 • Hmotnost: 175G
 • Displej: 6.57in FHD 120Hz OLED
 • Procesor: Qualcomm Snapdragon 778G
 • RAM: 6/8 GB RAM
 • Úložiště: 128/256 GB
 • Zadní kamery:
 • Rozměry: 161.8 mm × 74.7 mm × 8.5 mm
 • Hmotnost: 192G
 • Displej: 6.67in FHD 120Hz OLED
 • Procesor: Qualcomm Snapdragon 778G
 • RAM: 6 GB RAM
 • Úložiště: 128 GB
 • Zadní kamery:

Design

Honor 50 je velmi atraktivní, elegantní a moderní zařízení, které vás určitě upoutají. Má reflexní zadní panel dostupný v mnoha stylech a barvách, včetně půlnoční černé, smaragdově zelené a mrazových krystalů.

Telefon je extrémně lehký a váží méně než 175 gramů. Má také extrémně zakřivenou obrazovku s šířkou pouhých 74 mm, takže je velmi snadné držet se v dlani. Kromě toho je displej zaoblený a zdá se, že krvácí do rohů, což mu dává nekonečný vzhled. Kromě toho jsou zadní kamery uspořádány ve dvou velkých kruzích, první představující primární kameru a druhou představující tři menší čočky. Vypadá to brilantní.

Kamery

Honor 50 obsahuje čtyři zadní kamery a jeden selfie kamera. Zadní kamery zahrnují primární kameru 108MP, širokoúhlý fotoaparát 8MP, 2MP makro kameru a 2MP hloubkovou kameru. Fotoaparát směřující 32MP se může pochlubit úhlem pohledu na 90 stupňů, takže je ideální pro selfies. Díky hojnosti výkonných kamer, Honor 50 a Honor 50 Lite jsou ideální pro tvůrce obsahu, videografy a bloggery.

Kromě ostrého obrazu a kvality se The Honor 5- může pochlubit automatickým duálním videem nahráváním. Díky této funkci můžete současně fotografovat nebo videa s předními a zadními kamerami a poté jedno přes druhé. Můžete je také umístit vedle sebe. To vám umožní zachytit reakce v reálném čase s videi cílených událostí, takže není třeba složité úpravy a zpracování.

Software

Honor 50 a Honor 50 Lite přichází s mobilními službami Google, včetně zpráv, Gmail, Map Google a Google Play Store. Používání Honor Phones je jako takové stejné jako použití jiných chytrých telefonů Android. Honor’s MagicUi 4.2 je nainstalován proti Androidu 11, takže se bude cítit povědomě většině uživatelů. Kromě toho vám vždy umožňuje natočit všechny důležité informace přímo z obrazovky, i když telefon spí.

Výkon

Honor 50 je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 778G s 6 GB. Představení je srovnatelné se všemi ostatními vlajkovými zařízeními, což vám umožňuje bez problémů procházet sociální média, procházet internet a přístupové aplikace náročné na energii náročné.

baterie

Honor 50 a Honor 50 Lite má baterii 4 300 mAh, což je perfektní, protože Snapdragon 778G a MagicUi nekonzumují příliš mnoho energie; zařízení může ručně vydržet po celý den s mírným použitím. Kromě toho vám 66w supercharge umožňuje nabíjet zařízení na 70% do 20 minut (na Honor 50 a 50 Lite), takže se nemusíte starat o vyčerpání šťávy. Proto jsou baterie a nabíjecí schopnosti vynikající.

Honor 50 lite

Honor 50 Lite je rozpočtový smartphone, ale děláte kompromisy. Ve srovnání s jeho stablemátem, Honor 50 5G, nemá 5G, má obrazovku s nižším rozlišením a pomalejší procesor a má horší hlavní kameru specifikace. K dispozici je také pouze jedna možnost úložiště (128 GB) a výdrž baterie je výrazně kratší.

Má 6.7palcový LCD displej, s 1 080 x 2 376 rozlišením a 60 Hz obnovovací frekvencí. Osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 662, s 6 GB RAM poskytovaného na testované verzi (je k dispozici 8 GB), by měl poskytnout slušné množství energie. Z jeho 128 GB úložiště je k dispozici 109 GB. Neexistuje však žádný slot pro karty micro-SD, který by se pro toto úložiště rozšířil, pokud budete potřebovat více.

Telefon lze odemknout pomocí rozpoznávání obličeje nebo snímače otisků prstů. Rychlejší Wi-Fi 6 není tímto telefonem podporován, takže nebudete mít prospěch z jeho rychlejšího přenosu dat. Má komunikaci blízkého pole (NFC), která umožňuje používat se bezkontaktními platebními systémy, jako je Android Pay. K dispozici je také vestavěné rádio FM a konvenční 3.5mm zvukový konektor pro připojení k sluchátkům.

HONOR X8 VS HONOR 50 LITE. КАКОЙ ТЕЛЕФОН ЛУЧШЕ? ПОЛНОЕ СРАВНЕНИЕ!

Na zadní straně je uspořádání čtyřnásobných čoček s hlavním senzorem 64MP plus 8MP ultra široký, hloubka 2MP a 2MP makro čočky. Fotoaparát směřující vpředu má rozlišení 16MP.

Měří 16.2 x 7.5 x 0.9cm a váží jen 190 g.

Jaké to je používat?

Je snadné nastavit a používat. Nabídky jsou logicky uspořádány, což udržuje navigaci jednoduché a LCD displej je jasný, s pěkně vyváženými barvami, i když úrovně kontrastu a úhel pohledu by mohly být lepší. stejně jako mnoho LCD obrazovek může displej při pohledu na modrý odstín při pohledu ze strany. Pohodnocuje, dotyková obrazovka velmi reaguje na prsty a kohoutky.

Není to nejrychlejší telefon, který jsme testovali, ale pro každodenní aplikace by to mělo být v pořádku.

Kvalita hovoru je přiměřená při použití v tichých situacích, ale při nárůstu hluku na pozadí dojde k slušnému kousku. Vestavěný mono reproduktor není skvělý, se zvukem poměrně ostrý a mírně zkreslený.

Tento model nemá formální hodnocení odolnosti vůči vodě IP, ale prošel náš test srážek nezraněný. Přežilo také naše kapkové testy a obrazovka se snadno nepoškrábají, takže tento telefon by měl vydržet přísnost každodenního života.

Jak dlouho baterie vydrží?

Ne dlouho. Její baterie 4300 mAh trvala pouze 22.5 hodin při maximálním jasu v našich testech, i když to můžete posunout dále na 29 hodin, pokud na obrazovce trochu zatemníte. oba jsou průměrné výsledky.

Dodaná nabíječka 66 wattů může plně doplnit baterii za rychlé 38 minut, ale telefon nelze bezdrátově nabít.

Jak dobré jsou kamery?

Spíše pod par. Sada zadních kamer přináší přiměřené výsledky, přičemž scény denního světla ukazují dobrou úroveň detailů, i když jsou mírně tmavé s fialovým odstínem, díky kterému jsou barvy trochu nerealistické. Podobně vypadají portrétní záběry.

Za nižších světelných podmínek se věci zhoršují, s tmavým, mírně rozmazaným vzhledem, bledými barvami a zvýšením chmurnosti. Zapnutí záblesku se moc nezlepšuje, s tónovanými, bledými barvami a vysokými zrnitými hladinami kazí celkové výsledky.

Obrázky z kamery přední selfie ukazují některé detaily, ale barvy jsou opět bledé a nerovnoměrné, s tvrdou kontrastní úrovní. V nižších světelných podmínkách jsou obrázky stále nejasnější a nejasnější, i když záblesk je efektivní a obrázky se zlepšují, když jej zapnete.

Videa zadních čoček jsou zklamáním, s malými detaily a plochými, vyplavenými barvami. Je tu také patrné jitter a trhavost. Videa přední kamery vypadají rozmazanější, špatně kontrastní a s nepřirozeně tónovanými, bledými barvami.

Je něco, co bych měl vědět?

Tento telefon je k dispozici ve třech různých barevných možnostech. Black, Silver nebo Blue.

Měl bych to koupit?

Nejedná se o špatný rozpočtový telefon, ale jeho výkon kamer pod ní a výdrž baterie je za podobně jako ceny soupeřů. Vidět naše? Nejlepší nákupy pro alternativy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS