Honor Magicbook 14 Recenze: Vypadá to a cítí se dobře, ale existují některé problémy. Honor Magicbook 14

Honor Magicbook 14 Recenze: Vypadá to a cítí se dobře, ale existují některé problémy

Stejně jako Huawei je Honor většinou známý svými chytrými telefony, ale společnost v minulosti vydala notebooky. V roce 2018 vydala společnost Huawei variantu Matebook D s procesorem AMD Ryzen a nyní se vsadí na AMD také na AMD s novými modely Magicbook, které jsou většinou stejné kromě velikosti obrazovky.

Nový magicbook je zaměřen přímo na střední rozsah, s procesorem Ryzen 5, 8 GB RAM a displejem s plným HD. Zahrnuje také některé pěkné funkce, jako je rozpoznávání otisků prstů pro Windows Hello, což vytváří solidní návrh ve svém cenovém rozpětí. Dostal jsem 14palcový model, který má překvapivě větší baterii.

brejle

(1) USB typu-C s rychlým nabíjením (1) USB 3.0 typu A (1) USB 2.0 typu A (1) HDMI 1.4 3.5 mm combo zvuk

Modul důvěryhodného platformy (TPM) 2.0 Reader otisků prstů

Design

Jednou z věcí, která vyniká o Magicbook, je způsob, jakým to vypadá, konkrétně na vnější straně. Víko notebooku má čestný protokol s fiale-ish modrou odraznou barvou a zkosené okraje víka mají krásný světle modrý lesk, který vypadá úžasně, když se na něm světlo odráží světlo. Přál bych si, aby byl tento Sheen viditelnější a ne tak závislý na odrazu světla, takže bylo o něco snazší obdivovat její krásu.

Unboxing the 5K thin and light notebook Honor MagicBook 14 #shorts

Přál bych si také, aby byl uvnitř viditelný nějaký vkus. Jakmile otevřete Magicbook, vypadá to skoro jako jakýkoli jiný hliníkový notebook, se stříbrnou (nebo vesmírnou šedou) základnou s klávesnicí, trackpadem a tlačítkem napájení, které se zdvojnásobí jako senzor prstu prstu. Základna je zabalena poměrně těsná. Takže jsem příliš naštvaný, že zde nejsou to nejlepší reproduktory.

Horní polovina má zjevně displej s plným HD, který má minimální rámy na úkor mít webovou kameru nad ní. Webová kamera je místo toho skrytá v jednom z klávesnic klávesnice, ale my se do toho trochu dostaneme.

MagicBook je vyroben z hliníku a je to naprosto jeden z přísnějších notebooků, které jsem použil. Základna i displeje jsou robustní a ukazují velmi málo flex, takže bych věřil trvanlivosti tohoto podvozku. Také to není příliš těžké, ale je třeba dát do kontextu. Cítím se docela hustý, ale toto je první 14palcový notebook, který jsem měl v mých rukou v letech, takže je stále lehčí než můj hlavní notebook.

Jednou z oblastí, která může být pro některé trochu zklamáním, jsou přístavy. Na pravé straně má jeden port USB typu A., což je USB 2.0 a 3.5 mm combo audio jack. Jít s USB 2.0 pro jeden z mála portů je zde nešťastný, ale mělo by to být dost dobré pro periferie, jako je myš, pokud ji potřebujete.

Přes na levé straně je zde jeden port USB typu-C, který se používá k nabíjení, USB 3.0 Port typu A a HDMI. Celkově vzato, počet portů pro mě funguje dostatečně dobře a jsem rád, že notebook ve výchozím nastavení poplatky za USB Type-C, ale pro mě je trochu nešťastné, že je to jediný port typu C, který dostaneme.

Displej a zvuk

Displej na Magicbook je diagonálně 14 palců a má rozlišení plného HD. Vždy jsem zjistil, že to je dost dobré i na 15palcových notebookech, a tady je to ještě lepší. je to tak ostré a ostré a svěží, jak bych kdy chtěl, a tam se v tomto ohledu opravdu moc stěžuje. Také miluji malé rámy. Zatímco jsem ve svém pracovním postupu, skoro se cítím, jako by tam byl nic kolem displeje. Vždycky jsem se cítil, že 14palcové displeje notebooku jsou příliš malé, ale to skončilo skvěle. Povlak na displeji také nemá mnoho oslnění nebo odrazivosti, ale není to úplně matné, vypadá to a cítí se hezky. Není to však dotyková obrazovka, příliš mnohokrát jsem byl zklamaný, když se snažím klepnout na obrazovku.

Z hlediska barvy je zde displej také docela dobrý. Barva teplota je o něco chladnější, než jsem zvyklý, ale když se na tento notebook sám dívám sám, opravdu necítím rozdíl. Všiml jsem si, že jen tehdy, když to uvedu bok po boku s hlavním notebookem, a přestože vidím rozdíl, byl bych těžko lisován, abych si vybral oblíbeného. Rozsah jasu je zde také docela skvělý a je to dostatečně viditelné za denního světla, ale také je dostatečně slabé, že je stále dostatečně pohodlné v pitch-černých pokojích, což je problém, který mám častěji.

Pokud jde o zvuk, jak jsem řekl, reproduktory zde jsou natahující dno, a ačkoli to se může zdát zklamáním, jsou překvapivě dobré. Mohou být docela nahlas a zvuk je docela bohatý, aniž by byl zkreslen při vyšších objemech. Skutečnost, že reproduktory směřují dolů, ve skutečnosti není tak špatná, protože zvuk se odrazí z povrchu stolu a to přidává trochu větší dimenze. Notebook podporuje Dolby Atmos a použití těchto optimalizací rozhodně pomáhá zvukovému zážitku zde.

Pokud jde o nahrávání zvuku, dva mikrofony na MagicBook fungují docela dobře a volání Skype pro mě nikdy nebylo problémem, což je dobré, protože některé notebooky prostě nejsou použitelné bez náhlavní soupravy.

Klávesnice a trackpad

V mé předchozí (a a první) recenzi notebooku jsem řekl, že jsem s klávesnicemi není moc vybíravý, a to zde drží. Klávesnice na Magicbook se mi cítí dobře, se slušným cestováním a ovládáním, i když se někdy snažím zasáhnout klíč směny mým pinky prstem. Mým největším problémem s tím byla opravdu skutečnost, že je to britské rozložení, na které jsem opravdu nebyl zvyklý. Dalším velkým problémem, který s tím mám. Považuji tyto super užitečné, abych se dostal na konec nebo vrchol webových stránek a dokumentů, a je velmi nepohodlné použít myš k posouvání, když jsou stránky opravdu dlouhé.

Jak jsem již zmínil dříve, na klávesnici je také umístěna webová kamera, která je skrytá mezi klávesami F6 a F7. Je to podobné tomu, co Huawei dělá na Matebook X Pro, a vyskočí z klávesnice a to se ukázalo nahoru tak, aby vás to mělo zviditelnit, když je notebook na stole před vámi. Vyhrál jsem kolem toho. Toto nastavení je hrozné. Rozumím, že mnoho lidí nepoužívá webovou kameru velmi často, pokud vůbec, ale používám ji denně, a to je prostě špatné. I když je to na stole, s největší pravděpodobností zachytí mé stropní světlo v pohledu, a tak vypadám příliš tmavě. Pokud používám kameru v jiném nastavení než na stole, možná prostě nebudu v rámci, ai když jsem, úhel je prostě špatný.

Toto není kamera, kterou chcete použít, je to jen tehdy, pokud opravdu musíte občas. Raději bych měl jen trochu silnější horní rámeček a lepší kameru. Propagační materiály pro tento notebook také způsobují, že se zdá, že vedle fotoaparátu je záblesk, ale na tomto modelu není také „t, alespoň na tomto modelu. Stále jste vyhráli „být viditelný ve tmě.

Trackpad na Magicbook 14 je však opravdu fantastický. Poprvé jsem viděl přesné řidiče na notebooku s Dynabook Tecra X50, ale to byl velmi drahý notebook a trackpad byl docela malý. Tady je to perfektní. Z tohoto cenového bodu je, že řidiči přesnost nejsou něco, co jsem očekával, a funguje to stejně úžasně. Miluji všechna gesta, která to umožňuje a jak dobře to funguje. Je to ještě lepší na MagicBook, protože trackpad je opravdu velký a je to velmi snadné udělat na něm tři a čtyři prsty. Zjistil jsem, že se například stane nejrychlejším způsobem, jak upravit úroveň hlasitosti na mém notebooku, a také jsem si také zvyklý na přepínání úkolů a další gesta s tím také, také, také. Je to opravdu fantastické a téměř to nahradí nedostatek dotykové obrazovky.

Výkon, výdrž baterie a software

Kromě kamery je to jedno z mých největších zklamání z Magicbook 14. Je to už nějakou dobu, protože jsem použil notebook s procesorem střední třídy, takže si nejsem jistý, zda bych to měl připsat AMD Ryzen 5, ale viděl jsem nějaké problémy, které mě obtěžují. Z krabice by se prohlížeč okrajů na bázi chrómu občas na několik sekund zmizel, zvláště kdybych sledoval video na jedné kartě a procházel druhou. To bylo častější na Edge Canary, ale stabilní verze trpěla stejnými problémy a já jsem to nikdy předtím neviděl.

Aktualizoval jsem řidiče AMD nejnovějšími od samotného AMD, a zdálo se, že tento problém vyřešil, ale stále jsem viděl řadu různých problémů s výkonem. Někdy nabídka startu vyhrála „Open, když kliknu na logo Windows, vyhledávání Windows nereaguje na mou myš a pracuje pouze s klávesnicí a některé úkoly zamrznou na pár sekund. Není to dostatečně velký problém, že bych řekl, že to zničí můj pracovní postup, ale rozhodně je to patrné.

Spustil jsem PCMark 8 a PCMark 10 benchmark, a to přineslo vlastní sérii problémů. Když jsem poprvé spustil benchmarky, skóre byla podezřele nízká a po spuštění PCMark 10 počítač úplně ztuhl a musel jsem restartovat. Druhý běh vyšel mnohem lépe a výsledky jsou v souladu s očekáváním.

Je nešťastné, že čest šla s procesorem Ryzen Last Generation AMD, protože procesory 10. generace Intel jsou nyní rychlejší napříč deskou. Procesory řady Ryzen 4000 se také vydávají na trh, což ponechává Magicbook v trochu trapné pozici.

Životnost baterie na tomto notebooku byla v pořádku a obvykle se vznášela asi sedm hodin s mým typickým používáním, které zahrnuje psaní, které má několik karet otevřených v okraji, s hodinou tak z videa na YouTube tam. Nastavení výkonu v systému Windows 10 je obvykle nastaveno na „lepší výkon“ a jas je obvykle kolem 50% nebo méně.

Z hlediska softwaru musím ocenit minimalistický přístup k cti. Jedinou aplikací specifickou pro Huawei/Honor je PC Manager, která kontroluje aktualizace pro ovladače systému, poskytuje schránku a nedávnou historii dokumentů a zejména funkce Honor „MagicLink“. Bohužel to mohu „testovat, protože nemám“ čestný telefon, ale v podstatě to umožňuje bezproblémové spojení mezi telefonem a notebookem, což usnadňuje přenos souborů a dokonce ovládat telefon z vašeho počítače. Doporučuji vám podívat se na Rich Woods „pokrytí sdílení Huawei, ekvivalent funkce, který najdete na notebookech Huawei-značce.

Závěr

Na The MagicBook 14 se mi líbí několik věcí, které se mi líbí. Absolutně miluji trackpad zde, je to perfektní kombinace velikosti a přesných řidičů, díky které je radost používat. Displej vypadá docela skvěle a ostrý v této velikosti a rozlišení a nemám žádné hlavní stížnosti na barvy. Zvuk z reproduktorů je také lepší, než bych si myslel, je to pro docela dobrý zážitek z poslechu hudby. Oceňuji také mezery, jako je senzor otisků prstů, který čte můj otisky prstů, jakmile stisknu tlačítko napájení, na rozdíl od nedávných nabídek od společnosti Dell.

Nakonec se však cítím trochu rozčarovaný. Ctí implementace webové kamery, je něco, s čím se chci vypořádat déle, než musím, je to prostě hrozné. A problémy s výkonem, které jsem viděl, i když se netýká, prostě se cítíte pro moderní notebook. To by mohla být povaha procesorů středního rozsahu, ale necítím se skvěle o těchto problémech.

Je však přiměřeně cena, a přestože najdete podobně specifikované notebooky za podobné ceny, je to „běžné“ jsou dražší. Někteří z nich také nabízejí další funkce, jako je Thunderbolt 3 (pro notebooky Intel), ale Magicbook se může stát za zvážení.

Honor Magicbook 14 Recenze

Čest může být nejlépe známá pro své atraktivní, ale dostupné telefony Android, ale jedním z nejnovějších produktů značky je vlastně notebook. Honor Magicbook 14 je lehký počítač se systémem Windows 10, který nabízí dobrý výkon za dostupnou cenu.

Zatímco Honor Magicbook 14 není v USA k dispozici, je v současné době v částech Evropy za přibližně 600 EUR (ekvivalent 650 s daní). Výměnou získáte notebook s notebookem Windows 10 bez hlavních nevýhod kromě hloupé webové kamery uvíznuté v klávesnici. Je vhodný pro studenty, kancelářské pracovníky nebo kohokoli, kdo potřebuje notebook pro produktivitu a zábavu, který se snadno přenáší a nezlomí banku.

  • Displej: 14palcový, 1920×1080 pixelů, poměr 16: 9, matný povrch
  • Procesor a grafika: AMD Ryzen 5 3500U procesor Radeon Vega 8 Graphics
  • Paměť: 8 GB DDR4
  • Úložiště: 256 GB PCI-E NVME SSD (k dispozici možnost 512 GB)
  • Velikost a hmotnost: 322.5 x 214.8 x 15.9 mm, 1.38 kg
  • Baterie a nabíjení: baterie 56 WH, nabíječka USB-C 65W
  • OS: Windows 10 Home Edition

Design

Jako někdo denně pracoval na 15palcovém notebooku, byl jsem ohromen tím, jak lehký a štíhlý Honor Magicbook 14 byl. Přechod na to na pár týdnů bylo osvěžující. Nejedná se o nejlehčí notebook v kategorii velikosti, ale je snadné se nést a pohybovat se kolem. Je srovnatelný s 13palcovým MacBook Pro ve velikosti a hmotnosti, je jen o trochu širší a zároveň drží větší obrazovku.

Tlačítko napájení na Honor Magicbook 14 se zdvojnásobí jako skener otisků prstů. Je to rychlé a spolehlivé, což je dobrá zpráva, protože rozpoznávání obličeje není k dispozici, pravděpodobně proto, že webová kamera je vyskakovací odrůdy.

Nemohu si stěžovat na touchpad pod klávesnicí. Je široký a prostorný, s dobrou přesností a umožňuje gesta, jako je přejetí se třemi prsty, vidět vaši plochu.

Klávesnice, kterou mohu popsat dostatečně dobrá. Jako někdo, kdo hodně psaní, si přeji, aby měl trochu více cestování a klikajšího pocitu, ale pro většinu lidí by to mělo být v pořádku. Existují tři úrovně jasu podsvícení: matné, velmi matné a super matné.

Pokud jde o porty a konektivitu, získáte port plné velikosti HDMI, 3.5 mm combo konektor pro vaše sluchátka a náhlavní soupravy, jeden USB 2.0 a jeden USB 3.0 port, stejně jako port USB-C. Ten se používá pro nabíjení i spojování periferií USB. Není k dispozici žádný slot SD karty. Bezdrátové možnosti zahrnují Bluetooth a Wi-Fi s podle mého názoru docela silné spojení.

Zobrazit

Jak název napovídá, Honor Magicbook má 14palcový displej. Je to 1080p ne-dotykový LCD panel s matným povrchem obklopeným super tenkým rámečkem.

Na jedné straně není na tom nic příliš úžasného, ​​ale na druhé straně obrazovka vypadá opravdu dobře pro notebook 600-euro. Má dobré sledovací úhly a barvy jsou dostatečně přesné, aniž by modrý odstín dominoval některým levným obrazovkám notebooků.

Měřili jsme maximální jas 279 nits, což je uspokojivé. Zkoušel jsem však použít notebook na svém slunném balkoně a bylo prakticky nemožné vidět něco na obrazovce.

Ještě jedna věc, kterou jsem si všiml: v podsvícení poblíž okrajů obrazovky je určitá nerovnost. Není to příliš velký dohoda.

Výkon

Jednou ze silných stránek Honor Magicbook 14 je to, že je vybaven výkonným hardwarem pro notebook této ceny. Uvnitř najdeme procesor AMD Ryzen 5 3500U s grafikou Radeon Vega 8, 8 GB DDR4 RAM a 256 GB NVME SSD. K dispozici je také možnost úložiště 512 GB, ale pro tento model nejsou vyšší možnosti RAM.

To není v žádném případě herní notebook, ale je to víc než schopné spustit příliš náročné hry jako Heroes of the Storm, Team Fortress 2 nebo CS: Go. Je to však docela horké. Adobe Lightroom běží dobře a exportuje asi 20 16 mp surových obrázků za minutu. Editace videa je také možná, i když se věci určitě dostanou, pokud pracujete s obsahem 4K. 4K 60fps YouTube Video běží dobře.

Kvalita zvuku a webová kamera

Honor Magicbook 14 přichází se dvěma reproduktory na dně a produkuje docela dobrý zvuk. Mikrofony jsou umístěny na předním okraji notebooku a jsou schopny vyzvednout čirý zvuk.

Mám však smíšené pocity ohledně webové kamery. Je zabudován do klávesnice, zabudovaný mezi klávesami F6 a F7 a objeví se, když se stiskne. To má za následek štíhlejší horní rámeček a znamená to, že se nad ní nemusíte držet pásku. Úhel pozorování však není pěkný pohled.

Životnost a nabíjení baterie

Honor MagicBook 14 přichází s baterií 56WH slibnou „až 10 hodin samostatné produktivity“, ale samozřejmě, jak dlouho notebook vydrží do značné míry na tom, co jej používáte.

Řekl bych, že 8 hodin autonomního používání.- S lehkými úkoly, jako je procházení webu nebo úpravy dokumentů.- je realističtější odhad. Pokud sledujete videa na YouTube při 40% jasu, baterie vydrží méně než 8 hodin. Použití těžších aplikací, jako je Lightroom nebo Photoshop, může obrázek snížit na 5 hodin.

Dodaná nabíječka 65W je kompaktní a světlo. Připojuje se k notebooku přes odnímatelný kabel USB-C, který má délku 6 stop (180 cm). Zatímco úplný poplatek trvá asi hodinu a půl, nabíjení z nuly do 50% trvá zhruba asi půl hodiny. Protože nabíječka používá konektor USB-C, může také nabíjet telefon. Zajímavé je, že standardní nabíječka Galaxy S20 USB-C může také nabíjet MagicBook 14, i když za pomalejší rychlost.

Honor Magicbook View 14 Recenze

Honor loni v září debutoval svým MagicBook View 14 v Číně poháněné jádrové čipové sady Intel, NVIDIA GeForce MX 450 GPU a běžet Windows 11 z krabice. Stejný notebook (mínus vyhrazená grafická karta) přišel do Evropy později ve čtvrtém čtvrtletí a jsme konečně připraveni vám poskytnout naše dojmy po zkušební době, kdy tento recenzent použil View Book Book View 14 jako svůj jediný pracovní stroj více než dva týdny.

Pocházející z MacOS do notebooku Windows 11 si na první pohled zvykli a přestože nejsem úplně přeměněn na to, aby byl přepínač, jen čest, určitě učinil přitažlivý ultra přenos, který pokrývá všechny hlavní pilíře dobrého notebooku. Prémiová sestavení, dobrá obrazovka a klávesnice, slušný výkon a dostatek vytrvalosti baterie. Mělo by to být na vašem užším výběru nebo jste lepší s jinými podobně velikostmi kompaktních notebooků?

honor, magicbook, recenze, vypadá

Design, displej, klávesnice

MagicBook View 14 obsahuje hliníkový unibody design vážící těsně pod 1.5 kg. Notebook je 14.5 mm v jeho nejsilnějším bodě a to vše se promítá do snadného každodenního přenosu, který se hodí k jakémukoli batohu normální velikosti. Naše recenzní jednotka přichází v elegantním prostoru šedé barvy, ale čest také nabízí poutavější tmavě modrou možnost. Jednou z prémiových značek, která si vždy zaslouží chválu, je, když můžete otevřít víko notebooku pouze jedním prstem a já mohu rád nahlásit, že je tomu tak.

Hvězda show je 14.2palcová LTPS LCD dotyková obrazovka s rozlišením 2520 x 1680 pixelů, refresh 90 Hz a poměr stran 3: 2. Vyšší poměr stran je aspekt vítané produktivity umožňující více vertikálního obsahu na obrazovce, což je užitečné, pokud se spoléháte na dvě okna vedle sebe, jako je prohlížeč a editor slov nebo neustále kopáte skrz vynikající listy. Panel je vyroben společností TCL Huaxing Optoelectronics a nese MNE208UA1-1 Číslo dílu.

Prohlížení úhlů je skvělé bez výrazného posunu na rozdíl od. Pro vykreslování barev je displej zaměřen na 100% pokrytí SRGB a 72% NTSC. Honor nároky 400 nits výstupu jasu a my jsme měřili maximálně 405 nits, což je spousta pro vnitřní použití a použitelné venku, i když lesklý povrch není pro tento scénář ideální.

Výchozí obnovovací frekvence obrazovky je 60 Hz, ale lze ji přepnout na 48 Hz nebo 90 Hz stisknutím kláves FNR. Osobně jsem upřednostňoval nejvyšší nastavení obnovy, přičemž se pociťoval hladší. Rámy jsou poměrně štíhlé a překládají se do pěkného zážitku ze sledování a 10-bodová funkce více dotyků je příjemná pro několik příležitostí, kdy byste místo skleněného trackpadu použili prsty prsty.

Jeden z málakrát jsem raději používal dotykovou obrazovku, zatímco televizní pořady pro sledování v rozmnožovacích pořadech v rozmnožovacích místnostech. Bylo to mnohem snazší navigaci v uživatelském rozhraní, aniž by bylo nutné používat trackpad nebo klávesnici a Windows 11 se zdá být vhodnější pro dotykové ovládací prvky než jeho předchůdce.

Integrovaná 5MP fotoaparáta s širokoúhlým objektivem s 90 stupni a vyhrazeným čipem ISP je jasným krokem ze světa webových kamil 720p na starších notebookech a mění to, že na hovoru Skype a Zoom změní přehlednost. Notebook také přichází s Windows Hello a má vyhrazený skener otisků prstů zabudovaný do tlačítka napájení.

honor, magicbook, recenze, vypadá

USB 3.2 port, Thunderbolt 4, Sluchátka/mikrofon kombo plné velikosti HDMI a USB 3.2 (rozhraní typu A)

honor, magicbook, recenze, vypadá

I/O je slušné pro ultra přenos této velikosti. Levá strana se může pochlubit dvěma USB 3.2 porty s druhým zdvojnásobením jako konektor Thunderbolt 4. Získáte také kombo konektor pro sluchátka/mikrofon. V pravé straně je umístěn jeden USB 3.2 (rozhraní typu A) a konektor HDMI v plné velikosti.

honor, magicbook, recenze, vypadá

Klávesnice je vaše obvyklá chicletová záležitost s slušným cestováním (ctictions 1.5 mm) a rychle si zvyknete na jeho rozměry. Nabízí dvoustupňový podsvícení, která je dostatečně dobrá na použití ve tmavších místnostech. Jediné gripy, které jsem měl na klávesnici. Získáte také čtyři mikrofony a nastavení čtyřkolky, které slušně nahlas.

Výkon

Základní varianta MagicBook View 14 přichází s 11-gen Core i5-1132H Lake-U Intel, zatímco model vyššího konce přináší jádro i7-11390h. Notebook je dodáván s režimem vyvážení 35 W, který přitahuje menší výkon a nabízí tišší provoz. Pokud potřebujete více energie, můžete povolit režim výkonu 45W (FNP), jako jsme to udělali během našich testů benchmarkingu. Všimněte si, že musíte být zapojen do napájecího adaptéru pro vysoce výkonný režim.

Existují čtyři jádra Willow Cove, každá se dvěma vlákny a základní frekvence 3.4GHz v režimu výkonu 45 W, který může turbo posílit až 5GHz, pokud potřebujete pouze jednorázové jádro. Získáte 12 MB úrovně 3 na čipu Core i7 a běžný TDP 35W.

Обзор: HONOR MagicBook 15 (AMD Ryzen 5500U) 48.999 причин что бы его (не)купить.

Pojďme si promluvit o benchmarkových skóre. Začít s Geekbench 5. MagicBook View 14 spravuje 1 548 jednojádrových bodů a 6 118 bodů na vícejádrovém testu. Srovnatelný AMD Ryzen 7 5800H by se v jednorázovém testu jí hodil o 8% horší, ale nahradil by to na vícejádrovém oddělení s 20% výhodou oproti čipu Intel.

Honor Magicbook Zobrazit 14 na Geekbench 5

Přepínání na Cinebench R20 odhaluje 2 523 bodové výlet, který je působivý pro tenkou a lehkou notebook. Integrovaná grafická karta IRIS XE není vaší lístkem na hraní Triple-A, ale je provedena práce pro příležitostné tituly a světelné editace videa/fotografií. Honor vybavil notebook duálními ventilátory a chladicími dřezy ve tvaru křídla, které se rozběhly pouze během intenzivních benchmarkingových relací, zatímco normální každodenní úkoly způsobily, že hluk ventilátoru sotva patřil.

Cinebench R20 a Crystaldiskmark skóre

MateBook View 14 přichází s 16 GB s dvojitým kanálem DDR4 RAM a 512GB WD SN730 PCIE NVME SSD. Přečtěte si výkon a zápis zde je slušný s sekvenčním čtením 3 400 MB/S a rychlosti zápisu 2 700 MB/s. Cold Boot Up trvá pouhých 10 sekund a Chrome zůstává reagující i s otevřenými více než tuctem karet.

Software

Toto je první notebook, který jsme dostali s Windows 11 Home z krabice a je to trochu polarizující. Rozhraní vypadá povědomě, ale ve srovnání s Windows 10 se cítí dramaticky odlišně a zjistil jsem, že hledám určité prvky uživatelského rozhraní na špatném místě více než jednou. Microsoft učinil určité pokroky v rozpoznávání vstupu do kontaktu a celé uživatelské rozhraní se cítí znatelně vhodnější, což je vítaný doplněk.

Nové rozložení nabídek a podrobné možnosti jsou skvělé, stejně jako tmavý režim v celém systému. Nástroj Snap Assist vám umožňuje spravovat až čtyři aplikace na obrazovce, aniž byste to tak přesunuli kurzor. Trvalo mi několik dní, než jsem si zvykl na novou nabídku Start a já jsem příliš nevyužil nový panel widgetu, ale pak jsem znovu nebyl fanouškem jeho živých předchůdce dlaždic ani.

Nová výchozí nastavení aplikací je zbytečná bolest a pokud chcete nastavit prohlížeč třetích stran jako výchozí hodnotu, musíte projít procesem výběru, který otevírá jednotlivé typy souborů z HTML do HTTPS, což prostě vyžaduje zbytečné množství čas. Navzdory některým nedostatkům jsem zjistil, že obnovená vizuální identita Windows 11 je vítanou změnu a neměl jsem problémy se stabilitou nebo výkonem.

Honor má také svůj nástroj pro spolupráci s více obrazovkami, který vám umožní připojit kompatibilní telefony pro čestné telefony k notebooku. Můžete odrážet obrazovku telefonu na notebooku, bezdrátově přenášet soubory a obrázky a na velké obrazovce vzít zvukové a videohovory. Testoval jsem to s Honou 50, kterou jsme měli v kanceláři, a zatímco proces párování byl hračkou, skutečné zrcadlení obrazovky bylo docela pomalé a laggy.

Životnost a nabíjení baterie

Honor se podařilo namontovat slušnou velikost 60WH baterii do The MateBook View 14. Baterie je hodnocena na 15 hodin přehrávání místního videa při rozlišení 1080p a jasu 150 nits a 11.7 hodin smíšeného využití při jasu 150 nits. V našem testování, které spočívalo v hraní videa 1080p na YouTube nad Chrome s 75% jasem obrazovky při 50% objemu, jsme dostali 6 hodin a 56 minut, což je docela slušné.

Honor spočívá v sdružování 65w superchargeru USB-C, který váží 200 gramů s odnímatelným kabelem USB-C, takže je velmi pohodlný pro cestování s jednou nabíječkou pro všechna vaše zařízení. Zajímavé je, že notebook můžete nabíjet prostřednictvím některého ze dvou portů USB-C při maximální rychlosti 65 W. Celý poplatek trval 104 minut, přičemž notebook dosáhl 80% po hodině na nabíječce.

Výrok

Díky svému pohledu na MateBook 14 se Honorovi podařilo dosáhnout působivé kombinace energie a přenositelnosti za cenu, kterou je obtížné konkurovat konkurenty. Ještě lepší je, že některé svazky zahrnují honos 50 smartphone, díky kterému je to ještě sladší obchod, pokud si ho můžete zachytit. V současné době je notebook omezen na Čínu, Rusko, Bělorusko a Francii, kde prodává za 1 099 EUR. Je tu dokonce svazek, který vám umožní získat Honor 50 za pouhých 400 EUR navíc.

Rychlé srovnání odhaluje několik notebooků, které mohou odpovídat vynikajícímu displeji, prémii a světelnému sestavení, rychlému výkonu a dlouhodobé baterii MagicBook View 14. Série Acer Swift 3 a 5 přichází na mysl stejně jako Asus Vivobook S14 jako potenciální konkurenti v cenové skupině 1 000 EUR. IdeaPad Slim 7i Pro Lenovo, MSI Prestige 14 Evo a LG Gram 14 lze mít, pokud se pustíte nad prahem 1 000 EUR.

Pokud nejste svázáni s ekosystémem Windows, můžete utratit trochu víc. 1 200 EUR vám může přinést 13palcový M1 MacBook Air s 8 GB RAM a 512 GB úložiště. Mějte také na paměti, že v nadcházejících měsících má být spuštěn přehrada notebooků poháněných 12-genem Intel 12-Gen.

View’s View’s 14.2palcová obrazovka QHD je absolutní radost, kterou je třeba použít s zářivými barvami, prostorné poměr stran 3: 2 a dokonce podporuje 10-bodový vícedotykový dotyk. Klávesnice nabízí slušné cestování a je pěkně rozložena a skleněný trackpad je docela působivý.

Core Core i7-11390H s lehkostí zpracovává všechny úkoly v kanceláři, zatímco integrovaná Iris Xe GPU spravuje světelné hry a vytváření obsahu. Mít baterii 60WH na tenkém a lehkém notebooku, jako je tento, je hvězdnou pohybem a zapomenete na to, že sedí vedle nástěnné zástrčky.

Honor Magicbook X14 a X16 přinášejí dobré specifikace a hodnotu

Po mnoha očekáváních Honor konečně představil notebooky Honor Magicbook X14 2023 a X16 2023 v Indii. Zatímco první je iterativní upgrade oproti tomu, který byl spuštěn začátkem tohoto roku, druhý je vyšší upgrade. Honor MagicBook X16 je skutečným upgradem a dorazí úhledným novým členem pro rodinu.

Honor MagicBook X14 a X16 Specifikace a funkce

Honor Magicbook X14 2023, jak je uvedeno výše. Dodává se s 14palcovým displejem s tenkými rámečky, rozlišením plného HD, 100% barevným gautem DCI-P3 a 300 nits jasu na vrchol. Stejné specifikace jsou k dispozici na Honor Magicbook X16, zřejmý rozdíl je 16palcový panel tohoto modelu. Oba notebooky přicházejí s kovovým designem unibody a mají skener otisků prstů zabudovaný do tlačítka napájení. Horní část displeje slouží jako dům pro webovou kameru.

Oba notebooky jsou dodávány s plnou podsvícenou klávesnicí. Honor MagicBook X16 však zahrnuje také plnou podložku Num. Sportují stereofonní reproduktory a mají nahimický pohlcující herní zvuk. Tato funkce rozpozná odlišný obsah přehrávání a přizpůsobí se zvukovým efektům obrazovky. Jak jasně uvádí jeho jméno, cílem je zvýšit pohlcující zážitek.

Gizchina News of the Week

Pokud jde o hardware, MagicBook X14 2023 a X16 2023 se může pochlubit procesorem Intel Core i5 z 12. generace. Takže pokud jde o výkon, oba jsou téměř podobné. Mají také až 16 GB RAM a 512 GB úložiště SSD. Čerpají napájení ze stejné 60Wh baterie s nabíjením 65 W. Honor uvádí, že tato baterie poskytuje 9 hodin intenzivního využití. V balíčku je obsažena nabíječka typu C. Pokud jde o software, běží na systému Windows 11 OS s funkcí klonování Honor Device. To vám umožní rychle se přestěhovat z různých notebooků čest bez ohledu na jejich verze Windows.

Notebooky přicházejí s dvojitým pásem Wi-Fi, Bluetooth a 3.5 mm zvukový konektor.

Ceny a dostupnost

V Indii se Honor Magicbook X14 2023 prodá mezi INR 48 990 (597,14) a INR 51 990 (633) pro verzi 8 GB/512 GB a 16 GB/512 GB, respektive. Stejné varianty X16 budou stát 50 900 INR (620) a INR 53 990 (658,09), v tomto pořadí. Oba notebooky jsou na Amazonu.v., A pokud máte kreditní kartu Bank HDFC, je zde sleva INR 2 500.

Honor se snaží vzít svět bouří se svými vynikajícími produkty. Značka spustila vynikající Honor Magic5 Pro pro globální publikum před několika měsíci. Další podrobnosti o tom najdete zde.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS