Honor Magicbook x 14 Recenze, Unboxing, cena v Pákistánu 2023. Honor Magicbook X14

Honor Magicbook x 14 Recenze, Unboxing, cena v Pákistánu 2023

Recenze notebooku Honor MagicBook X 14 pro práci, studium a surfování na internetu. Díky svému stylovému vzhledu, malé velikosti a hmotnosti je model ideální pro podnikání nebo cestování. Tenké kovové tělo se perfektně vejde do obchodní oblasti a nezabírá na silnici mnoho místa. Pojďme diskutovat o tom, co je Honor Magicbook X 14 Cena v Pákistánu s podrobným přezkoumáním, rozbalovacím a specifikací.

Honor Magicbook x 14 Unboxing

Honor Magicbook X14 je dodáván v robustní recyklované kartonové krabici. Pro snadnou přenositelnost je zahrnuta rukojeť. Velikost boxu 41x28x7 cm.

Balíček obsahuje notebook, napájení, 180 cm USB typu-C kabelu USB typu-C a záruční kartu.

Notebook Honor Magicbook X14 Classic, známé rozvržení. Pouzdro a zadní část obrazovky jsou vyrobeny z pěkného kartáčovaného hliníku v šedo-modré barvě, tato barva se nazývá „Space Grey“. Velikost pouzdra 323 × 215 mm, tloušťka 15.9 mm. Hmotnost 1.38 kg. Ultrakompaktní velikost a lehká hmotnost notebooku zaručují pohodlí při cestování nebo cestování.

Horní obálku vypadá stylově a stručně, zatímco barva „Space Grey“ dává notebooku sofistikovaný lesk.

Na přední straně existuje platforma pro pohodlné otevření notebooku. Na samotném místě jsou dva malé díry, jedná se o mikrofony.

Na zadní straně je mechanismus otevírání obrazovky.

Na levé straně jsou HDMI, USB 3.0 Gen 1 a porty USB typu-C pro nabíjení, vedle níž je indikátor LED.

Na pravé straně je USB 2.0 port a 3.5mm Universal Jack. pro sluchátka a mikrofon.

Na zadní straně jsou gumové protiskluzové prvky, licencovaná nálepka Windows, vzduchové otvory a stereofonní reproduktory, které by měly být zaznamenány pro vynikající hlasitý zvuk.

Na notebooku Honor Magicbook X14 lze obrazovku úplně rozšířit, téměř ležet.

Klávesnice notebooku je standardní bez numerické klávesnice, vybavená podsvícením, což je velmi užitečné při práci ve tmě. Klíče mají anglické a cyrilické rozložení. Písmo jsou umístěna na nenatých oblastech klíčů, což zaručuje dlouhou životnost klávesnice. K dispozici je také klíč FN pro implementaci klást, například: změna jasu obrazovky, zvuk, bezdrátové sítě a další. Pod klávesnicí je velký touchpad s podporou kombinací s více dotyky a dalšími moderními věcmi. Tlačítko napájení je umístěno vpravo od klávesnice.

Skener otisků prstů je skrytý v tlačítku napájení, které můžete nastavit tak, abyste odemkli notebook jednoduchým dotykem bez zadání komplexních hesel.

Mezi klíči F6 a F7 je zatahovací webová kamera s rozlišením 1280 × 720 pixelů. Pokud kamera není potřeba, je skrytá a nefunguje.

Tloušťka rámy obrazovky je asi 5 mm, což je poměrně malé a notebook se cítí docela jako bezrámový model.

Když to poprvé zapnete, dochází k závěrečné fázi instalace předinstalovaného operačního systému „Windows 10 Home for One Language“. Po krátké době se na obrazovce objeví systém zcela připravených k práci s již nainstalovanými ovladači a aplikacemi z Honor. Kvůli hojnosti kovu v případě a tloušťce pouhých 15.9 mm, použití notebooku je velmi příjemné a pohodlné.

Podsvícení klávesnice není příliš jasná a nevyčnívá z obecného pozadí, nezasahuje do práce, oslepuje oči. Podsvícení je umístěno úhledně a rovnoměrně pokrývá všechny klíče, bez jakýchkoli neosvěcených prvků.

Honor Magicbook x 14 Screen

FullView obrazovka Honor Magicbook X14 je matný 14palcový IPS displej. Rozlišení 1920 × 1080 pixelů. Poměr stran: 16: 9. Dot hustota 157 ppi. Kontrast: 800: 1. Jas: 250 CD/M2. Displej je Tüv Rheinland certifikován pro redukci modrého světla a redukci blikání. Režim ochrany očí snižuje napětí očí snížením expozice modrého světla.

Viditelná velikost obrazovky je 311 × 175 mm. Pozorovací úhly pro matici IPS jsou dobré, barvy nejsou převrácené a oči se během operace neunavují. Rozsah nastavení jasu je široký, což vám umožňuje pracovat s notebookem v temné místnosti i během dne. Když změníte úhel pohledu, jas, jak se očekává, jas. Honor je jedním z nejlepších produktů nejlepších značek notebooků v Pákistánu.

Displej nemá vůbec žádné oslnění, což je příjemné překvapení. V levém horním horním rohu obrazovky se zobrazí zvukový indikátor pro vyhodnocení jasu displeje.

Honor Magicbook x 14 BIOS

BIOS v notebooku se nazývá insydeh20 rev. 3.02. Vstup do něj se provádí pomocí klíče F2, když je notebook zapnutý. Samotný BIOS je jednorázová s minimálním nastavením.

K dispozici je výběr zařízení pro spuštění, existuje deaktivace zabezpečených boot, zvukových a bezdrátových zařízení a v případě potřeby také touchpad. Spuštění je k dispozici pouze ze zařízení UEFI. nemůžete přejít na Legasis. Pro test jsem zavedl z opravné jednotky opravny WinPE X64 UEFI bez problémů a s povolenou funkcí zabezpečené spouštění.

Softwarová část

Honor MagicBook X14 přichází s domácím jazykem Windows 10 Home Mome Janguage 64-bit. Po připojení k internetu systém stáhne nejnovější aktualizace a je také aktivován. Systém funguje velmi rychle a pohodlně. Aplikace se spustí okamžitě. Prohlížeč s mnoha otevřenými kartami mouchy. Doba spouštění notebooku od stisknutí tlačítka napájení až po vzhled plochy je pouze 9 sekund.

Это Магически Тонкий И Легкий Ноутбук на Intel! Honor MagicBook 14 2021

Systém je předinstalován pomocí aplikace Honor PC Manager, která vám umožňuje aktualizovat ovladače a spravovat telefon v počítači. Funkce se nazývá „multiscreen“, umožňuje vám zobrazit obrazovku smartphonu na notebooku, převádět soubory mezi zařízeními pomocí jednoduchého tažení a poklesu, použijte klávesnici a myš k ovládání smartphonu, spusťte mobilní aplikace na notebooku, spusťte mobilní aplikace, a více. Aplikace bohužel podporuje pouze smartphony s EMUI 9.0 nebo později.

Systém je také předinstalován s Microsoft Office 365 s zkušebním obdobím 6-7 dnů a bezplatnou kancelářskou sadou „MyOffice Standard“. Home Edition “s neomezeným časem využití. Jednoduše řečeno, Honor MagicBook X14 je připraven pracovat s dokumenty přímo z krabice.

256 GB SSD je rozdělena do několika oddílů. Existuje systémový oddíl s systémovým obrázkem, který se má obnovit z původního stavu. Uživatel má přístup ke dvěma oddílům s celkovou kapacitou 223 GB.

Poháněn procesorem 10. Gen Intel Core i3-10110U, The Honor Magicbook X14 může bez námahy hrát nejtěžší 4K video obsah. Vestavěné kodeky podporují zvuk AAC a AC3, takže není třeba instalovat kodeky třetích stran. Pro test jsem spustil těžký video soubor s rozlišením 3840 × 2160 pixelů, trochu rychlosti 200 Mbps. a H265 Codec. Soubor hrál hladce bez zpoždění. Vynikající výsledek!

Honor MagicBook X 14 Hardware testy

Honor Magicbook X14 je poháněn platformou 10. Gen Intel Core i3-10110U. Odpovědné za práci jsou 2 jádrové, 4 platformy vlákna, vyrobené podle technologie procesu 14 nm. Základní frekvence je 2.1 GHz a v režimu turbo Boost je to 4.1 GHz. Spotřeba energie v oblasti 15-25 wattů. Odpovědný za grafiku Integrované video jádro Comet Lake GT2 takto na 1 GHz. S podporou všech moderních technologií, jako jsou DirectX 12, OpenGL, OpenGL, VULCAN, ETC.

RAM 8 GB DDR4-2400 je okamžitě připálen na základní desce a pracuje v režimu s duálním kanálem. Načasování 17-17-17-39. Přidání lamel není poskytováno.

 • 3Dmark Time Spy. 407 bodů
 • 3dmark Sky Diver. 4143 bodů
 • 3Dmark Night Raid. 4629 bodů
 • 3Dmark Cloud Gate. 6818 bodů

V testu Cinebench R15, Honor Magicbook X14 skóroval 386 ve vícejádrovém testu a 167 v jednorázovém testu. A v testu Intel LINX byl notebook výsledek 54 GFLOPS.

V testu PCMark 10 Express, notebook Honor Magicbook X14 získal 4337 bodů.

Honor Magicbook X14 je vybaven 256 GB Western Digital PC SN730 NVME M.2 Drive. V testu Crystalshaldiskmark jednotka ukázala následující výsledky:

Honor MagicBook X 14 Connection

Notebook Honor Magicbook X14 je vybaven Bluetooth 5.1 modul a adaptér Intel Wireless-AC 9560 Wi-Fi s podporovanými technologiemi a frekvencemi MU-Mimo a Intel VPRO 2.4 GHz. a 5 GHz. Notebook není vybaven konektorem Ethernet RJ-45. Během testování byla propustnost bezdrátové sítě měřena pomocí programu JPERF. Vzdálenost od routeru je 1 metr. Průměrná rychlost dat při 2.4 GHz. činila 217 Mbps.

Průměrná rychlost dat při 5 GHz. činila 598 Mbps. Skóre je velmi vysoká!

Honor MagicBook X 14 Hardware Spotřeba energie, Vytápění

Při jednoduché spotřebě energie čestného notebooku je 6-7 wattů. Pro zjištění spotřeby energie a zahřívání zařízení při zatížení byl zahájen stresový test AIDA64. Bezprostředně po začátku se frekvence procesu zvýšila na téměř 4 GHz a teplota na 91 c °, pak během minuty klesly na 2 na 2.5 GHz, teplota klesla na 65-70 c ° a fixováno na této úrovni.

Hladina hluku v tomto režimu byla minimální, pouze mírný šustění ventilátoru zradil zatížení programu. V tomto režimu byla spotřeba energie notebooku podle hodnot Wattmeteru asi 32 wattů. Při vysokém zatížení tedy procesor snižuje frekvenci hodin, aby se udržel v tepelném balení, a to je zcela normální situace pro všechny moderní procesory, ale to je příliš rychle.

autonomie

Honor Magicbook X14 přichází s silnou nabíječkou s funkcí rychlého nabíjení. Výstupní výkon od 5V do 20V, s proudem od 2a do 3.25A a síla z 10W. až 65 W.

S touto nabíječkou Honor tedy můžete účtovat nejen notebook, ale také s chytrým telefonem nebo zařízením s konektorem typu C USB, který bude velmi pohodlný, například při cestování nebo na obchodní cestě. Během testování se ukázalo, že nabíječka nabíjí notebook od 0 do 70% za o něco méně než 1 hodinu. Trvá asi 1.5 hodin na plné nabíjení. Vynikající výkon!

Honor Magicbook X14 je vybavena 56 WH, která nevyjímatelná baterie. Jako test autonomie jsem spustil video na YouTube v rozlišení 1080p při maximálním jasu. S tak vysokou úrovní spotřeby energie byl provozní doba asi 10 hodin. Notebook Honor Magicbook X14 určitě potěší autonomii svého majitele na cestě nebo na cestě.

Závěr

Díky platformě 10 generace založené na i3-10110U a rychlém jednotce SSD, notebook Honor Magicbook X14 ukázal vynikající výkon v každodenních aplikacích a surfování na internetu. A luxusní tenký hliníkový případ se určitě odvolá na mobilní lidi, ať už jsou podnikatelé nebo studenti, a umožní vám snadno se pohybovat mezi kanceláří, domovem, kavárnou nebo vzdělávací institucí. Notebook The Honor Magicbook X14 se ukázal jako stylový a velmi rychlý ultrabook s vynikající autonomií.

Honor Magicbook x 14 Recenze

Honor se vrátil na Filipíny s velkolepými chytrými telefony vydanými každou čtvrtinu, přičemž nejnovější jsou Honor X9a a Honor X7a. Dnes si uděláme pauzu od Honor Smartphones a podíváme se na notebook Honor Magicbook x 14. Honor Magicbook X 14 je menší 14 ″ bratr také nově vydané Honor Magicbook x 15. Uvidíme, jestli je MagicBook X 14 dobrým vyzvednutím pro rok 2023, vzhledem k tomu, že na obzoru jsou 13. notebooky.

Honor Magicbook x 14 specifikace

 • 14in displej FullView LCD, Full HD (1920 x 1080)
 • 100SRGB (k dispozici na modelu 16/512)
 • Intel Core i5-1135G7 nebo Core i7-1165G7
 • Intel Iris Xe Graphics
 • 8/16 GB DDR4 DUAL-CHANNEL RAM
 • 256/512GB PCIE NVME SSD SSD
 • 1x USB-C
 • 1x USB-A 2.0
 • 1x USB-A 3.2 Gen 1
 • Hdmi ven
 • 3.5mm konektor pro sluchátka
 • Wi-Fi 6 2 × 2 MIMO
 • Bluetooth 5.1
 • Honor Magiclink 2.0
 • 720p vyskakovací webová kamera (720p)
 • Senzor otisku prstu
 • Stereo reproduktory
 • 56Wh baterie (10.5hodinová výdrž baterie)
 • 65w typ-c Fast nabíječka
 • 322.5 x 214.8 x 15.9 mm
 • 1.38 kg
 • Space Grey nebo Mystic Silver

Kvalita navrhnout a budovat

Honor Magicbook x 14 přichází ve vaší standardní hnědé krabici běžné ve většině notebooků. Modré umění způsobuje, že se cítí o něco více prémie ve srovnání se zbytkem rozpočtových notebooků.

Obsah je poměrně standardní pouze s manuálem a nabíječkou 65 W. Kabel USB typu C je dlouhý asi 2 metry a pro většinu lidí by měl být dostatečně dlouhý.

Honor MagicBook X 14 přichází buď v prostorově šedých nebo mystických stříbrných variantách, ale na Filipínách je k dispozici pouze vesmírná šedá colorway.

Honor MagicBook X16 / X14 Unboxing & Review 2023 | The Best Budget Laptop For Students | i5 12th Gen

Máte port USB typu C, USB 3.0 Port Gen 1 typu A a jeden port HDMI na levé straně. Pravá strana má jeden port USB Gen 2 typu A a 3.5mm zvukový konektor. Zatímco The MagicBook X14 je rozpočtový notebook, jeho výběr portů je ohromující, protože port typu C také slouží jako váš nabíjecí port, aby byl nepoužitelný, pokud si nekoupíte hub typu C, který podporuje průchodní nabíjení. Další port USB typu C nebo jiný typ USB A, zejména na pravé straně, by byl lepší.

Další port USB typu C nebo jiný port typu A by měl

Paluba klávesnice Honor Magicbook X 14 se inspiruje z Apple MacBook a notebooků Huawei Matebook. Celkově máte čistý a dobře zaoblený design, díky kterému vypadá prvotřídní a odolný s jeho hliníkovým tělem.

Zkušenost s psaním na Honor Magicbook X14 je překvapivě příjemné. Má nadprůměrnou klávesnici, která dokonce bije 45 000 notebooků PHP. Klávesy poskytují velmi slušnou hmatovou zpětnou vazbu, která je konzistentní napříč všemi klíči. Klávesy samy o sobě nemají mnoho kolísání, které staví většinu notebooků a některé ultrabooky za hanbu.

Zatímco jsme milovali klávesnici a psaní zážitku z Honor Magicbook x 14, to samé nelze říci o svém trackpadu. Nejprve ze všeho uděláme kredit tam, kde je to splatné, takže potleskujeme čest za přizpůsobení obrovského trackpadu v kompaktním 14palcovém formovém faktoru. Bohužel, velikost není všechno, na čem záleží, protože zážitek z klikání máte pocit, že je to opravdu notebook na základě rozpočtu. Levá strana má tvrdší a tužší kliknutí ve srovnání s pravou stranou svižným kliknutím, zejména když jste blíže k okrajům.

Honor Magicbook x 14 Displej a fotoaparát

Honor vybavil Magicbook X 14 displejem IPS 14 ″ 1080p s tenkými rámy ve 4.8 mm na třech stranách.

Všechno bylo dosud pozitivní s Honor Magicbook X 14, zejména jeho klávesnice, ale konečně vidíme, kde čest stříhá rohy a to je displej notebooku. Náš nástroj pro analýzu displeje Spyderx Pro měří pouze 64% SRGB, 48% Adobe RGB a 47% pokrytí DCI P3. Přestože je panel IPS, jeho barevný prostor je v prvních dnech blíže k panelu TN nebo VA. Můžete najít potíže a spoustu bolesti hlavy, pokud použijete MagicBook X 14 k úpravě fotografií a videí.

Honor byl schopen dosáhnout tenkého třístranného rámečku pomocí vyskakovací kamery, která se integruje do klávesnice.

Značky, které implementovaly vyskakovací fotoaparát klávesnice. To, co zhoršuje umístění kamery, je jeho kvalita, protože ani dobře osvětlená místnost vás nezachrání před jeho zrnitými výstřely. Určitě získáte velkou pozornost na schůzkách zoomu s úhlem divné kamery a kvality videa.

Bloatware a Honor PcManager

Honor odvedl dobrou práci při udržování notebooku čistý pouze pomocí aplikací Microsoft a nainstalovaným manažerem Honor PC.

Je neobvyklé, že notebooky přicházejí s předem rozdělenou jednotkou, zejména s již malou 256 GB jednotkou, která je nainstalována na MagicBook X 14. Bylo by ideální opustit úložiště tak, jak je, a nechat uživatele dělat rozdělení sami pro lepší správu souborů.

Honor PC Manager vám umožní přizpůsobit zařízení od napájecího profilu až po aktualizace ovladačů. Správce PC také umožňuje používat Honor Magic ke sdílení souborů s vaším smartphonem Honor.

Honor MagicBook X 14 Benchmarks

Honor MagicBook X 14 přichází s zastaralým procesorem Intel Core i3 1135G4. Porovnali jsme Honor Magicbook X 14 s různým nastavením napájení nalezeného v softwaru Honor PC Manager. vyvážený a výkon. Hlavním účelem profilů benchmarkingu ukáže, jak agresivní nebo konzervativní je výrobce v tepelném řízení. Tyto profily ovlivní chování zvyšování CPU z hlediska trvání a maximální rychlosti hodin, která se převede na vyšší skóre a stabilní snímky. Nejnovější sestavení ovladačů s certifikací Windows 11 a WHQL se používá pro naše měřítka. Čtení, jako jsou teploty a spotřeba energie, se zaznamenávají pomocí HWINFO64. Další relevantní software se používá pro analýzu křížové kontroly a chyb.

SSD Benchmark

Honor MagicBook X 14 používá WD SN530 256GB NVME SSD hodnoceno při čtení 2 400 MB/S a 950 MB/S Write. CrystalDiskmark ukazuje hodnocenou rychlost, ale vyšší velikost souboru má za následek pomalejší rychlosti přenosu pravděpodobně v důsledku pomalejšího procesoru spárovaného s pohonem a případně terkály pohonu.

Superpi 32m

SuperPi je jednotkutová benchmarková aplikace, která umožňuje CPU vypočítat PI (π) na NTH číslice. V tomto benchmarku jsme vybrali výpočet PI na 32 m, což je nejvyšší dostupná aplikace pro aplikaci.

WPRIME 1024M

Wprime je benchmarkový nástroj podobný SuperPi, ale první z nich naleznete na hledání prvočísla pomocí Newtonovy metody. Benchmark je nastaven na výpočet 1024 milionů prvotřídních čísel a výkon je měřen podle doby výpočtu.

Geekbench 6

Geekbench je měřítko s více platbami, které se používá k měření výkonu CPU a porovnává je napříč Windows, Mac a Mobile. GeekBench 6 je nejnovější verze a nespoléhá se na paměť tolik ve srovnání s předchozími Geekbench 4 a 5, což z něj činí skvělý nástroj pro měření jednorázového i vícejádrového výkonnosti CPU.

Cinebench R20 R23

Maxon’s Cinebench Benchmark je jednou z nejznámějších benchmarkových aplikací používaných recenzenti a nadšenci. Nejnovější Cinebench R20 a R23 používají nejnovější vykreslovací architektury, včetně technologie sledování paprsků Intel a dalších pokročilých funkcí od AMD a Intel, které umožňují uživatelům vykreslit stejnou scénu na stejné tvrdé. Cinebench R23 používá větší a složitější testovací scénu než Cinebench R20 asi o 8x výpočetní výkon a vyžaduje 4x paměť.

V-ray

V-Ray Benchmark je samostatná verze V-Ray vyvinutá společností Chaos Group. Je navržen tak, aby testoval CPU a GPU vykreslením vzorkovacích scén v pevném čase. V-Ray je plug-in většinou používanými pomocí 3D počítačového grafického softwarového softwaru hlavně pro průmyslový design, design produktu, architekturu, film a produkci videoher. V-ray není omezen na 64 vlákno, protože podporuje multi a mega vlákno.

MIXÉR

Blender je široce používaný, volný, open-source 3D Creation Suite. Podporuje celý proces 3D potrubí z modelování, vybavení, animace, simulace, vykreslování a dokonce i sledování pohybu. Blender se stal standardem pro benchmarky CPU s nejvyšší scénou BMW27 a scénou ve třídě. To přimělo společnost, aby v roce 2018 vydala Blender Open Data Benchmark, verzi specifickou pro měřítko, která uživatelům umožňuje spustit přednastavený benchmark a sdílet výsledky online podobné 3D značce.

Corona Renderer

Corona Renderer je nezaujatý fotorealistický vykreslení, které je k dispozici pro Autodesk 3DS Max, Maxon Cinema 4d a jako samostatná aplikace. Jeho popularita, podobně jako Blender, LED Chaos Group k vývoji benchmarkové verze aplikace, která běží pomocí Corona Renderer 1.3. Systémy pracovní stanice, zejména CPU, mohou využívat benchmark Corona, protože v benchmarku lze použít až 72 vláken, takže je velmi vhodné pro CPU s různými cenovými segmenty.

Google Octane 2.0

Google Octane 2.0 je benchmark, který měří výkon motoru JavaScriptu prováděním více testů představujících různé případy použití aplikací JavaScript. Zatímco Google Octane je v důchodu a již není udržován, stále je to dobrá reprezentace dnešních dynamických, interaktivních webových aplikací. Náš Google Octane 2.0 je spuštěno na nejnovějším prohlížeči Edge na bázi Chromia společnosti Microsoft.

Honor Magicbook x 14 temps a výdrž baterie

Honor má zjevně spoustu práce, pokud jde o optimalizaci, protože vidět naše benchmarky i zaznamenané teploty naznačují maximalizaci intel jádra i3 1335g4. Procesor má zjevně spoustu prostoru pro tlak na vyšší rychlosti hodin po delší dobu. Vidění obou vrcholů profilů při 82 ° C a 83 ° C je pokles, protože chlazení není zjevně úzkým problémem notebooku, ale spíše více o softwaru.

Opět platí, že dva profily nalezené na Honor PC Manager nevykazují žádný rozdíl, pokud jde o výdrž baterie. Stříbrná podšívka v tomto je, že uživatelé, kteří nemají čas ani zájem maximalizovat své zařízení, neztrácí nic, protože oba profily jsou téměř totožné, pokud jde o výkon. To znamená, že jedenáct hodin výdrže baterie je velmi působivé, protože vás může dostat celý den nebo dva pracovní dny bez poplatku.

Závěr

Revize Honor MagicBook X 14 byla jízda na horské dráze, protože s notebookem je spousta UPS a dolů, ale ve věcech, které byste neočekávali. Má jeden z nejlepších klávesnic v segmentu základní úrovně, který soupeř dokonce prémiové ultrabooky, ale je zadržen velkým, ale nekonzistentním trackpadem. Má jednu z nejlepších trvanlivosti mezi podobně cenově dostupnými notebooky, ale jeho displeje se cítí, jako by to pocházelo z posledního desetiletí. Má rychlý SSD, ale je to pouze na 256 GBS. Podporuje čest MagicLink, rychlé připojení a rychlé nabíjení, ale zase obětuje jeden port typu C typu C.

Co zhoršuje záležitosti pro čest, je to, že Magicbook X 14 byl spuštěn v období, kdy jsou notebooky 13. gen na trhu měsíc daleko. Jedinou úsporou milosti s MagicBook X 14 je její cena (dokud se v prodeji nedostanou starší notebooky). Pro PHP 29,990 je těžké najít notebook, který soupeří o trvanlivost, klávesnici, rychlé nabíjení a výdrž baterie MagicBook X 14. Jeho cena z něj činí o něco přesvědčivější možnost proti zaplaveným 11. genům a notebookům 12. genů, které jsou již na trhu. Jeho výkon a zobrazení vás však omezují na to, co můžete dělat s notebookem. To znamená, že Honor Magicbook X 14 je pro ty, kteří hledají levné dlouhodobé zařízení, kde mohou procházet web, dělat školní práci, sledovat videa a odpovídat e-maily díky kvalitě sestavení a výdrž baterie.

Honor Magicbook x 14 Recenze

Honor se vrátil na Filipíny s velkolepými chytrými telefony vydanými každou čtvrtinu, přičemž nejnovější jsou Honor X9a a Honor X7a. Dnes si uděláme pauzu od Honor Smartphones a podíváme se na notebook Honor Magicbook x 14. Honor Magicbook X 14 je menší 14 ″ bratr také nově vydané Honor Magicbook x 15. Uvidíme, jestli je MagicBook X 14 dobrým vyzvednutím pro rok 2023, vzhledem k tomu, že na obzoru jsou 13. notebooky.

Honor Magicbook x 14 specifikace

 • 14in displej FullView LCD, Full HD (1920 x 1080)
 • 100SRGB (k dispozici na modelu 16/512)
 • Intel Core i5-1135G7 nebo Core i7-1165G7
 • Intel Iris Xe Graphics
 • 8/16 GB DDR4 DUAL-CHANNEL RAM
 • 256/512GB PCIE NVME SSD SSD
 • 1x USB-C
 • 1x USB-A 2.0
 • 1x USB-A 3.2 Gen 1
 • Hdmi ven
 • 3.5mm konektor pro sluchátka
 • Wi-Fi 6 2 × 2 MIMO
 • Bluetooth 5.1
 • Honor Magiclink 2.0
 • 720p vyskakovací webová kamera (720p)
 • Senzor otisku prstu
 • Stereo reproduktory
 • 56Wh baterie (10.5hodinová výdrž baterie)
 • 65w typ-c Fast nabíječka
 • 322.5 x 214.8 x 15.9 mm
 • 1.38 kg
 • Space Grey nebo Mystic Silver

Kvalita navrhnout a budovat

Honor Magicbook x 14 přichází ve vaší standardní hnědé krabici běžné ve většině notebooků. Modré umění způsobuje, že se cítí o něco více prémie ve srovnání se zbytkem rozpočtových notebooků.

Obsah je poměrně standardní pouze s manuálem a nabíječkou 65 W. Kabel USB typu C je dlouhý asi 2 metry a pro většinu lidí by měl být dostatečně dlouhý.

Honor MagicBook X 14 přichází buď v prostorově šedých nebo mystických stříbrných variantách, ale na Filipínách je k dispozici pouze vesmírná šedá colorway.

Máte port USB typu C, USB 3.0 Port Gen 1 typu A a jeden port HDMI na levé straně. Pravá strana má jeden port USB Gen 2 typu A a 3.5mm zvukový konektor. Zatímco The MagicBook X14 je rozpočtový notebook, jeho výběr portů je ohromující, protože port typu C také slouží jako váš nabíjecí port, aby byl nepoužitelný, pokud si nekoupíte hub typu C, který podporuje průchodní nabíjení. Další port USB typu C nebo jiný typ USB A, zejména na pravé straně, by byl lepší.

Další port USB typu C nebo jiný port typu A by měl

Paluba klávesnice Honor Magicbook X 14 se inspiruje z Apple MacBook a notebooků Huawei Matebook. Celkově máte čistý a dobře zaoblený design, díky kterému vypadá prvotřídní a odolný s jeho hliníkovým tělem.

Zkušenost s psaním na Honor Magicbook X14 je překvapivě příjemné. Má nadprůměrnou klávesnici, která dokonce bije 45 000 notebooků PHP. Klávesy poskytují velmi slušnou hmatovou zpětnou vazbu, která je konzistentní napříč všemi klíči. Klávesy samy o sobě nemají mnoho kolísání, které staví většinu notebooků a některé ultrabooky za hanbu.

Zatímco jsme milovali klávesnici a psaní zážitku z Honor Magicbook x 14, to samé nelze říci o svém trackpadu. Nejprve ze všeho uděláme kredit tam, kde je to splatné, takže potleskujeme čest za přizpůsobení obrovského trackpadu v kompaktním 14palcovém formovém faktoru. Bohužel, velikost není všechno, na čem záleží, protože zážitek z klikání máte pocit, že je to opravdu notebook na základě rozpočtu. Levá strana má tvrdší a tužší kliknutí ve srovnání s pravou stranou svižným kliknutím, zejména když jste blíže k okrajům.

Honor Magicbook x 14 Displej a fotoaparát

Honor vybavil Magicbook X 14 displejem IPS 14 ″ 1080p s tenkými rámy ve 4.8 mm na třech stranách.

Všechno bylo dosud pozitivní s Honor Magicbook X 14, zejména jeho klávesnice, ale konečně vidíme, kde čest stříhá rohy a to je displej notebooku. Náš nástroj pro analýzu displeje Spyderx Pro měří pouze 64% SRGB, 48% Adobe RGB a 47% pokrytí DCI P3. Přestože je panel IPS, jeho barevný prostor je v prvních dnech blíže k panelu TN nebo VA. Můžete najít potíže a spoustu bolesti hlavy, pokud použijete MagicBook X 14 k úpravě fotografií a videí.

Honor byl schopen dosáhnout tenkého třístranného rámečku pomocí vyskakovací kamery, která se integruje do klávesnice.

Značky, které implementovaly vyskakovací fotoaparát klávesnice. To, co zhoršuje umístění kamery, je jeho kvalita, protože ani dobře osvětlená místnost vás nezachrání před jeho zrnitými výstřely. Určitě získáte velkou pozornost na schůzkách zoomu s úhlem divné kamery a kvality videa.

Bloatware a Honor PcManager

Honor odvedl dobrou práci při udržování notebooku čistý pouze pomocí aplikací Microsoft a nainstalovaným manažerem Honor PC.

Je neobvyklé, že notebooky přicházejí s předem rozdělenou jednotkou, zejména s již malou 256 GB jednotkou, která je nainstalována na MagicBook X 14. Bylo by ideální opustit úložiště tak, jak je, a nechat uživatele dělat rozdělení sami pro lepší správu souborů.

Honor PC Manager vám umožní přizpůsobit zařízení od napájecího profilu až po aktualizace ovladačů. Správce PC také umožňuje používat Honor Magic ke sdílení souborů s vaším smartphonem Honor.

Honor MagicBook X 14 Benchmarks

Honor MagicBook X 14 přichází s zastaralým procesorem Intel Core i3 1135G4. Porovnali jsme Honor Magicbook X 14 s různým nastavením napájení nalezeného v softwaru Honor PC Manager. vyvážený a výkon. Hlavním účelem profilů benchmarkingu ukáže, jak agresivní nebo konzervativní je výrobce v tepelném řízení. Tyto profily ovlivní chování zvyšování CPU z hlediska trvání a maximální rychlosti hodin, která se převede na vyšší skóre a stabilní snímky. Nejnovější sestavení ovladačů s certifikací Windows 11 a WHQL se používá pro naše měřítka. Čtení, jako jsou teploty a spotřeba energie, se zaznamenávají pomocí HWINFO64. Další relevantní software se používá pro analýzu křížové kontroly a chyb.

SSD Benchmark

Honor MagicBook X 14 používá WD SN530 256GB NVME SSD hodnoceno při čtení 2 400 MB/S a 950 MB/S Write. CrystalDiskmark ukazuje hodnocenou rychlost, ale vyšší velikost souboru má za následek pomalejší rychlosti přenosu pravděpodobně v důsledku pomalejšího procesoru spárovaného s pohonem a případně terkály pohonu.

Superpi 32m

SuperPi je jednotkutová benchmarková aplikace, která umožňuje CPU vypočítat PI (π) na NTH číslice. V tomto benchmarku jsme vybrali výpočet PI na 32 m, což je nejvyšší dostupná aplikace pro aplikaci.

WPRIME 1024M

Wprime je benchmarkový nástroj podobný SuperPi, ale první z nich naleznete na hledání prvočísla pomocí Newtonovy metody. Benchmark je nastaven na výpočet 1024 milionů prvotřídních čísel a výkon je měřen podle doby výpočtu.

Geekbench 6

Geekbench je měřítko s více platbami, které se používá k měření výkonu CPU a porovnává je napříč Windows, Mac a Mobile. GeekBench 6 je nejnovější verze a nespoléhá se na paměť tolik ve srovnání s předchozími Geekbench 4 a 5, což z něj činí skvělý nástroj pro měření jednorázového i vícejádrového výkonnosti CPU.

Cinebench R20 R23

Maxon’s Cinebench Benchmark je jednou z nejznámějších benchmarkových aplikací používaných recenzenti a nadšenci. Nejnovější Cinebench R20 a R23 používají nejnovější vykreslovací architektury, včetně technologie sledování paprsků Intel a dalších pokročilých funkcí od AMD a Intel, které umožňují uživatelům vykreslit stejnou scénu na stejné tvrdé. Cinebench R23 používá větší a složitější testovací scénu než Cinebench R20 asi o 8x výpočetní výkon a vyžaduje 4x paměť.

V-ray

V-Ray Benchmark je samostatná verze V-Ray vyvinutá společností Chaos Group. Je navržen tak, aby testoval CPU a GPU vykreslením vzorkovacích scén v pevném čase. V-Ray je plug-in většinou používanými pomocí 3D počítačového grafického softwarového softwaru hlavně pro průmyslový design, design produktu, architekturu, film a produkci videoher. V-ray není omezen na 64 vlákno, protože podporuje multi a mega vlákno.

MIXÉR

Blender je široce používaný, volný, open-source 3D Creation Suite. Podporuje celý proces 3D potrubí z modelování, vybavení, animace, simulace, vykreslování a dokonce i sledování pohybu. Blender se stal standardem pro benchmarky CPU s nejvyšší scénou BMW27 a scénou ve třídě. To přimělo společnost, aby v roce 2018 vydala Blender Open Data Benchmark, verzi specifickou pro měřítko, která uživatelům umožňuje spustit přednastavený benchmark a sdílet výsledky online podobné 3D značce.

Corona Renderer

Corona Renderer je nezaujatý fotorealistický vykreslení, které je k dispozici pro Autodesk 3DS Max, Maxon Cinema 4d a jako samostatná aplikace. Jeho popularita, podobně jako Blender, LED Chaos Group k vývoji benchmarkové verze aplikace, která běží pomocí Corona Renderer 1.3. Systémy pracovní stanice, zejména CPU, mohou využívat benchmark Corona, protože v benchmarku lze použít až 72 vláken, takže je velmi vhodné pro CPU s různými cenovými segmenty.

Google Octane 2.0

Google Octane 2.0 je benchmark, který měří výkon motoru JavaScriptu prováděním více testů představujících různé případy použití aplikací JavaScript. Zatímco Google Octane je v důchodu a již není udržován, stále je to dobrá reprezentace dnešních dynamických, interaktivních webových aplikací. Náš Google Octane 2.0 je spuštěno na nejnovějším prohlížeči Edge na bázi Chromia společnosti Microsoft.

Honor Magicbook x 14 temps a výdrž baterie

Honor má zjevně spoustu práce, pokud jde o optimalizaci, protože vidět naše benchmarky i zaznamenané teploty naznačují maximalizaci intel jádra i3 1335g4. Procesor má zjevně spoustu prostoru pro tlak na vyšší rychlosti hodin po delší dobu. Vidění obou vrcholů profilů při 82 ° C a 83 ° C je pokles, protože chlazení není zjevně úzkým problémem notebooku, ale spíše více o softwaru.

Opět platí, že dva profily nalezené na Honor PC Manager nevykazují žádný rozdíl, pokud jde o výdrž baterie. Stříbrná podšívka v tomto je, že uživatelé, kteří nemají čas ani zájem maximalizovat své zařízení, neztrácí nic, protože oba profily jsou téměř totožné, pokud jde o výkon. To znamená, že jedenáct hodin výdrže baterie je velmi působivé, protože vás může dostat celý den nebo dva pracovní dny bez poplatku.

Závěr

Revize Honor MagicBook X 14 byla jízda na horské dráze, protože s notebookem je spousta UPS a dolů, ale ve věcech, které byste neočekávali. Má jeden z nejlepších klávesnic v segmentu základní úrovně, který soupeř dokonce prémiové ultrabooky, ale je zadržen velkým, ale nekonzistentním trackpadem. Má jednu z nejlepších trvanlivosti mezi podobně cenově dostupnými notebooky, ale jeho displeje se cítí, jako by to pocházelo z posledního desetiletí. Má rychlý SSD, ale je to pouze na 256 GBS. Podporuje čest MagicLink, rychlé připojení a rychlé nabíjení, ale zase obětuje jeden port typu C typu C.

Co zhoršuje záležitosti pro čest, je to, že Magicbook X 14 byl spuštěn v období, kdy jsou notebooky 13. gen na trhu měsíc daleko. Jedinou úsporou milosti s MagicBook X 14 je její cena (dokud se v prodeji nedostanou starší notebooky). Pro PHP 29,990 je těžké najít notebook, který soupeří o trvanlivost, klávesnici, rychlé nabíjení a výdrž baterie MagicBook X 14. Jeho cena z něj činí o něco přesvědčivější možnost proti zaplaveným 11. genům a notebookům 12. genů, které jsou již na trhu. Jeho výkon a zobrazení vás však omezují na to, co můžete dělat s notebookem. To znamená, že Honor Magicbook X 14 je pro ty, kteří hledají levné dlouhodobé zařízení, kde mohou procházet web, dělat školní práci, sledovat videa a odpovídat e-maily díky kvalitě sestavení a výdrž baterie.

Honor MagicBook X14, X16 2023 Indie spuštění 21. dubna: Know Details

Honor oznámil spuštění série MagicBook 2023 v Indii, včetně dvou notebooků, jako je Magicbook X16 2023 a Magicbook X14 2023.

 • Honor Magicbook 2023 Série notebooků přicházejí do Indie
 • Honor Magicbook X16 2023 má až 12. CPU Intel Core Intel
 • Oba notebooky zabalí baterii 60HHR

Aktualizace 24/04/2022: Oba nové notebooky Honor byly spuštěny v Indii. Varianta úložiště 8 GB RAM 512GB The Honor Magicbook X14 (2023) začíná za cenu Rs 48 990, zatímco 16 GB RAM 512 GB Model je cen na 51,90 Rs 51,990.

Na druhé straně je varianta úložiště 8 GB RAM 512GB The Honor Magicbook X16 (2023) označena na R 50 990, zatímco nejvyšší 16 GB RAM 512GB Úložiště je cena za R 53,990 ceny Rs 53,990. Oba notebooky jsou k dispozici ke koupi přes Amazon.

Původní příběh níže.

Honor potvrdil, že bude spuštěn The MagicBook X14 2023 a X16 2023 v Indii 21. dubna. Značka nejen odhalila úplné specifikace, ale také speciální startovací nabídku počáteční ceny notebooků. Honor znovu vstoupil do prostoru notebooku v Indii v roce 2022 a nové starty znamená úsilí společnosti o dále posílit svou sestavu notebooku v Indii.

Honor Magicbook X14, x16 2023: Cena, dostupnost, nabídky

Oba Honor Magicbook X14 / X16 2023 budou k dispozici ve dvou variantách 8 GB / 512 GB a 16 GB / 512 GB v Space Grey Colors. Série Honor MagicBook 2023 bude k dispozici výhradně na Amazonu se speciální nabídkou s nabídkou od R 48 990 za omezenou dobu. Společnost neoznámila úředníka pro každou z variant.

Zákazníci Amazonu mohou navíc využít také nabídky Rs 2 500 Instant Bank Sleva (HDFC kreditní karty), až do 7 000 Rs Exchange, žádné náklady EMI a Microsoft 365 na Honor Magicbook 2023 Series notebooky.

Honor Magicbook X14, x16 2023: Specifikace

Honor Magicbook X14 (2023) sportuje 14palcový panel FHD IPS s poměrem 88% obrazovky k tělu, 16.Tloušťka 5 mm a váží 1.4 kg. Na druhé straně, X16 (2023) dostane 16palcovou obrazovku Full HD IPS s poměrem 89% obrazovky k tělu, 17.Tloušťka 9 mm a váží 1.75 kg. Oba nabízejí poměr stran 16:10 a nabízejí až 300 nits jasu.

Pod nimi budou tyto notebooky napájeny procesorem 12. Gen Core i5-12450H Intel. Oba notebooky jsou dodávány s 8 GB a 16 GB LPDDR4X RAM PAPITY A 512GB NVME SSD SSD. Jsou podporovány baterií 60Hro, která je hodnocena tak, aby trvala až 9 hodin práce. Může být nabita prostřednictvím rychlé nabíječky typu 65 W.

K dispozici je také další slot SSD pro rozšiřování skladování, podsvícená klávesnice, vyhrazený Numbad (pouze na x16), skener otisků prstů, webová kamera, 2 x USB a porty, jeden HDMI a port typu C typu C a typ-C port.

Nejnovější technické zprávy a recenze nás sledujte a novinky Google. Pro nejnovější videa o gadgetech a technice se přihlaste k odběru našeho kanálu YouTube.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS