HP Pavilion Gaming 15 Laptop (2021) Recenze. HP Pavillion Gaming

Tento herní notebook HP Pavilion je ideální pro hráče na základní úrovni

Herní notebooky přátelské k rozpočtu prošly v posledních několika letech dlouhou cestu. Co byly kdysi neúměrně drahé přenosné stroje vyvinuly v širokou škálu konfigurací, které poskytovaly větší hodnotu pro výkon. Dav pod 1 000 je samozřejmě malý kousek trhu, ale hardware se vyvinul natolik, že nemusíte dělat významné kompromisy. HP Pavilion Gaming 15 (k dispozici na HP) nedokáže zvládnout všechny nejnovější a největší hry, ale ve své ceně má ten správný hardware, aby vás udržel na rychlosti (doslova) s většinou z nich.

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

 • Recenze těla
 • O HP Pavilion Gaming 15
 • Co se nám líbí
 • Co se nám nelíbí
 • Měli byste si to koupit?
 • Související obsah

Recenze těla

Než si však koupíte, je důležité vědět, že mobilní GPU RTX 3050 zasáhnou police za několik měsíců, GPU, které slibuje NVIDIA. To ponechává tento pavilon v zajímavé pozici v tomto přesném okamžiku. Dostanete to hned teď, počkejte, až nová akcie klesne a utratí trochu navíc, nebo si pavilon po nových zastávkách poklesne a doufáme?

Lidé středních areálů pravděpodobně chtějí, aby rozpočet paprsků pro lepší 3D grafiku vykresloval, a to je v pořádku! Tento notebook nemusí být pro vás ten. Ale pokud spadnete do prvního, nebo dokonce do posledního tábora, ujistěte vás, že HP Pavilion Gaming 15 stojí za to získat.

O HP Pavilion Gaming 15

U rozpočtového notebooku HP Pavilion Gaming 15 nevypadá příliš ošuntělý.

Zkontrolovali jsme možnost HP Pavilion Gaming 15 nejvíce rozpočtově vhodné s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1650 a procesorem AMD Ryzen 5 5600H. Zde jsou specifikace:

 • Procesor: AMD Ryzen 5 5600H (11. generace Intel Core i5 také k dispozici)
 • Paměť: 16 GB RAM (8 GB, 12 GB také k dispozici)
 • Úložiště: 256 GB PCIE NVME M.2 SSD (512 GB, 1TB PCIE NVME M.K dispozici také 2 SSD)
 • Displej: IPS 15.6-palcový, 1080p rozlišení, max 144Hz
 • Porty: 1x Ethernet, 1x USB-C 3.1 gen 1, 1x USB-A 3.1 Gen 1, 1x USB-A 2.0, 1x HDMI 2.0, 1x 3.5 mm náhlavní souprava, čtečka karet 1x SD
 • Grafika: Nvidia Geforce GTX 1650
 • Wireless: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 (Wi-Fi 6 AX200 a Bluetooth 5.0 Combo také k dispozici)
 • Baterie: 52.5 WHR baterie
 • Hmotnost: 4.37 liber
 • Rozměry: 14.17 x 10.12 x 0.93 palců
 • Záruka: Jednoroční záruka na hardware s omezenou limitou

Pokud máte zájem o jiný model pavilonu her 15, HP má možnost buď pro Intel 11. generace Core i5-11300H nebo Core i7-11370H s RTX 3050. K dispozici je také možnost GTX 1650 s některým z těchto procesorů. HP má také nabídnout také procesor řady Ryzen 7 5000, ale v době publikace této recenze se neobjevil v online obchodě HP.

Co se nám líbí

Hodně energie pro většinu her a pak některé

Příjemný, přímý design.

Nebudete moci hrát hry jako Control, Cyberpunk 2077 nebo Metro Exodus v nejvyšším grafickém prostředí a stále získat 60 snímků za sekundu (nepřekvapuje s GTX 1650), ale hry, které hog méně grafické zdroje? Ach jo.

V našem testování se pavilon 15 vyvrcholil v průměru 117 fps při 1080p na ultra grafické nastavení v overwatch a dokonce zvládl 55 fps se stejným nastavením v Far Cry 5. Věci se trochu věšily se Shadow of the Tomb Raider, Total War: Warhammer II a samozřejmě kontrola ve stejném nebo ekvivalentním nastavení, ale nic, co nelze opravit, přetočením grafického nastavení na nízké.

pavilion, gaming, laptop, 2021, recenze

Procesor Ryzen 5 5600H pomáhá tlačit vyšší snímky v těchto nižší věrnostních hrách. Nejedná se o nejsilnější z nejnovějších mobilních procesorů řady AMD, ale se šesti jader, 12 vlákny a až 4.Hodiny 2GHz, tento procesor je více než schopen zacházet s různými úkoly mimo hraní her.

Při pohledu na své směšně vysoké skóre vícejádrového zpracování 9478 Cinebench není divu, že herní notebook pavilonu 15 funguje dobře napříč různými úkoly. Snadno se zpracovává transcoding 4K videa a vykreslí 3D obrázky v mixéru, každodenní úkoly, jako je udržování spoustu karet v Google Chrome-cokoli, co se spoléhá na vícejádrový zpracovatelský výkon, aby vám pomohl dokončit vaši práci rychleji. V kombinaci s 16 GB RAM, která přišla v naší recenzní jednotce, má tento notebook hardwarovou konfiguraci pro nehraniční úkoly.

Obnovová frekvence 144Hz

HP Pavilion Gaming 15 notebook nabízí spoustu přístavů, včetně HDMI.

Pokud jste na eSports velký, občerstvení vyšší než 60 Hz je prakticky nutností. Sazba 144Hz je standardní u mnoha herních notebooků vyššího konce, ale nalezení stejného notebooku s vědomím rozpočtu, který stojí pod 900, je složitější. Pavilion Hers HP 15 má nejen 154Hz obnovovací frekvenci, ale zde přezkoumáný model je také výrazně pod 900 na pouhých 699.99. Jiné podobné notebooky, jako je Pricier Acer Nitro 5, mají čepici obnovení 120 Hz. Pavilon vám umožní mít dort a také ho jíst.

Vzhledem k tomu, že tento pavilon může tlačit FPSS, MOBAS a další hry pro více hráčů, kde Sharp Graphics není hlavním způsobem, jak se objeví 100 FPS, že 144Hz je nutností a bylo inteligentní HP, aby jej zahrnul do jednoho z jeho rozpočtových modelů. Dokážete si představit džungli v League of Legends s čímkoli nižším? Myslím, že ne. Jakmile si zvyknete na obnovovací frekvenci 144 Hz, může být nepříjemné hrát na cokoli méně.

Překvapivě pružinová klávesnice

Dokonale rozložená klávesnice plné velikosti.

Je běžné, že notebooky přátelské k rozpočtu přicházejí s membránovou klávesnicí, která je obvykle v pořádku, i když ne ideální, pokud se vám vaše klíče líbí, aby si nějaké klíče měly zachytit. Tento pavilon HP má nejen mechanickou klávesnici, která vám dává uspokojivý úder, ale klíče jsou také nízký profil pro spuštění. Klávesnice se cítí netypicky špičková pro rozpočtový notebook, ale nestěžujeme si. Vůbec ne.

Cestování klíčů je na mělké straně, ale nestačí na to, aby byl skutečný negativní. Klávesy jsou také rozloženy také na klávesnici plné velikosti a jakákoli velikost ruky by se měla rychle přizpůsobit psaní.

Cool a docela výkon

Zůstane tak cool, zapomenete, že je to herní notebook.

Pro každodenní úkoly je bezpečné dát pavilon hraní 15 na klíně. Trochu se to zahřeje, ale nic dost horké. Náš obvyklý benchmark internetového prohlížeče v Google Chrome pouze posunul spodní část plastového podvozku na 43 stupňů Celsia (109.4 stupně Fahrenheit) a rychlý herní stresový test jej posunul na 48 stupňů Celsia (118.4 stupně Fahrenheit). Oblast kolem klávesnice zůstala v pohodě 38 stupňů Celsia (100.4 stupně Fahrenheit). To vše jsou relativně působivé skóre pro herní stroje.

Interně, komponenty zůstávají po většinu času na bezpečné teplotě, zejména procesor. AMD Ryzen 5 5600H dosáhl maximální teploty 83 stupňů Celsia po spuštění benchmarků a her na Ultra více než hodinu. ale jeho průměrná teplota byla 68 stupňů Celsia. Čím nižší je průměrná teplota, tím lepší je dlouhověkost CPU a čím déle můžete spolehlivě použít notebook.

Co se nám nelíbí

Životnost baterie je přinejlepším průměrná

Zatímco notebook HP Pavilion Gaming 15 je dostatečně zaoblený pro někoho, jako je vysokoškolský student, který může použít jak pro kurz, tak pro volný čas, hry na cestách by mohly být díky neuspokojivé výdrži baterie otravné; Tři hodiny jsou pro kurz srovnávány ve srovnání s většinou ostatních herních notebooků a pavilon Gaming 15 ve skutečnosti trvá 40 minut déle než Acer Predator Triton 300, který jsme nedávno zkontrolovali v pravidelném nastavení.

Jako obvykle jsme změřili výdrž baterie pavilonu nastavením jasu obrazovky na 200 nits. Poté jsme vypnuli stmívání obrazovky a funkci úspory baterie a poté jsme provedli jednoduché úkoly, jako je procházení internetu a sledování videí na YouTube. Poté jsme podruhé provedli stejný test baterie s funkcí úspory baterie na 10%, což zvýšilo celkovou výdrž baterie na téměř sedm hodin. HP inzeruje až 10 hodin výdrže baterie pomocí pavilonu her 15 a pokud je spořič baterie nastaven na alespoň 10%, můžete se tomu mnohem blíže k tomu přiblížit. Samozřejmě, pokud budete hrát hry na energii baterie, očekávejte, že baterie vypustí mnohem rychleji, dokonce i se spořičem baterie. S největší pravděpodobností bude také ovlivněn výkon.

Robustní rámy

Silné rámy kolem displeje dávají hernímu notebooku zastaralý vzhled.

Технічний огляд HP Pavilion Gaming 15

Při řezání rohů, aby byla cena nízká, je téměř zaručeno, že ponechávají širší rámy. Zmenšení hranice displeje a nalezení dostatečně malé webové kamery, aby se vešla do tohoto pramene prostoru nad obrazovkou, není levné, takže estetika často zůstane pozadu na seznamu priorit, aby byla cena níže zadržena.

Pokud jste někdo, kdo upřednostňuje cenu a spolehlivost, štíhlé rámy jsou s největší pravděpodobností promyšlenou. (Nebo pokud jste rodič, který si koupí vaše dítě herní notebook pro promoci, který nezlomí banku. Dostanete, co dostanete, chlapče!) Ale robustní rámy nevypadají skvěle. Jsou to jednou z posledních zbývajících připomenutí minulé éry herního notebooku a doufejme, že výrobci notebooků jednoho dne úplně vykopají další obvod na všech úrovních notebooku.

Malé úložiště v základním modelu

256 GB úložiště Pavillion je v dnešní době smíchem pro téměř jakýkoli herní notebook. To by nemělo být hlavní starostí pro kohokoli, kdo hraje méně graficky intenzivní hry, protože ty obvykle nezabírají mnoho úložných prostor. (Overwatch zabírá 30 GB, Fortnite zabírá 26 GB.) Tento notebook však dokáže zcela zvládnout hry jako Battlefield 5 a kontrola, které zabírají přes 40 GB prostoru. Nainstalujte několik dalších z těchto velkých her a váš SSD bude plný v žádném okamžiku.

Tento notebook můžete nakonfigurovat s jednotkou 512 GB nebo 1TB, ale to se zvýší k nákladům: dalších 70 za 512 GB a dalších 140 pro 1 TB. Upřímně to není špatné, když uvažujete o tom, kolik nákladů na skladování SSD mimo sklad. Ale místo toho, aby zaplatil 699.99 pro pavilon 15, jak je zde nakonfigurováno, které přibližují náklady blíže k 1 000, zejména po odeslání, daních a všem extra zábavným věcem, které se objevují na celkovém počtu účtu při odhlášení.

Měli byste si to koupit?

Ano, ale pouze pokud něco potřebujete hned

HP Pavilion Gaming 15 je stejně dobrý, jak se v současné době dostane pro notebooky s rozpočtem.

HP Pavilion 15 Gaming nabízí solidní výkon 1080p pro širokou škálu her. Možná budete muset udržovat nastavení grafiky na střední nebo nízkém stavu a určitě budete muset zůstat blízko odtoku, ale celkově to funguje pozoruhodně dobře za cenu. Procesor AMD Ryzen 5 5600H, frekvence obnovy 144Hz a mechanická klávesnice vás zapomene na to, že toto je notebook pro hraní rozpočtu.

Pokud stále neprodáváte, Acer Nitro 5 je pěkná alternativa. Má delší výdrž baterie ve srovnání s pavilonem 15 (pět hodin versus tři), má rychlejší možnosti grafické karty, a ačkoli je to dražší, je to mnohem blíž v ceně než něco jako Asus TUF Gaming A15.

Jak je uvedeno výše, pokud můžete chvíli počkat, skupina výrobců notebooků nedávno oznámila nové modely s grafickou kartou NVIDIA RTX 3050 nebo RTX 3050 TI, která začínají na MSRP 799. Pokud je rána výkonnosti stejně velké, jak říká Nvidia, je ve srovnání s GTX 1650, mohlo by to chvíli čekat a strávit dalších 100 za notebooku notebooku s novějším rozpočtem, který bude mít nejen více dlouhověkosti, ale také má schopnosti, že tohle HP Pavilion Gaming 15 ne, jako je paprsková grafika a DLSS (NVIDIA Fancy Tech pro upscaling a ostření rozlišení AI, takže získáte vyšší snímkové frekvence.)

Pokud vám nestaráte o trasování paprsků a nyní potřebujete notebook. a hraní HP Pavilion 15 bude většinou žít na vašem stole. pak by se krátká výdrž baterie neměla příliš obtěžovat. Nejedná se o herní notebook „Dream“, ale pro to, co bylo navrženo tak, aby to udělal, dokončí práci a dělá to dobře.

Související obsah

Posouzení

Odborníci na recenze produktů mají všechny vaše nákupní potřeby zakryté. Sledujte recenze na a Instagram pro nejnovější nabídky, recenze produktů a další.

byly přesné v době, kdy byl tento článek zveřejněn, ale může se v průběhu času měnit.

Seznamte se s testerem

Senior editor, Electronics

Joanna se specializuje na cokoli a na všechno, co souvisí s hraním a miluje nervózní grafické karty, procesory a architekturu čipů. Dříve byla spisovatelkou štábu pro Gizmodo, PC Gamer a Maximum PC.

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.

HP Pavilion Gaming 15 Recenze

Byl jsem vybrán, abych napsal funkci „20 nejvlivnějších počítačů“ pro pokrytí 40. výročí PCMag, protože si je pamatuji všechny-začal jsem na časopise TRS-80 v roce 1982 a sloužil jako editor počítačového nakupujícího, když to bylo 700stránkové měsíce měsíčně. Později jsem byl redaktorem vedoucího domácího kanceláře Computing, časopisu, který propagoval pomocí Tech pro práci z domova dvě desetiletí před pandemií, která byla standardní praxí. Dokonce ani v semiretirement v Bradentonu na Floridě nemůžu přestat hrát s hračkami a říkat lidem, jaké vybavení je třeba koupit.

Sečteno a podtrženo

HP’s Pavilion Gaming 15 je slušným uchazečem v ultrakonkurenční aréně pro 1080p herní notebooky ceny severně od 1 000, ale spadá do čtvrtfinále nebo semifinále místo toho, aby dosáhl mistrovství.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Klady

 • Schopné hry 1080p při nastavení vysoké kvality.
 • Slušná výdrž baterie.
 • Wi-Fi 6.

Nevýhody

 • Max-Q GPU spíše než plná síla Geforce GTX 1660 Ti.
 • Nevýrazný 60Hz místo 144Hz displeje v testovací jednotce.
 • Žádný port Thunderbolt 3.

Podívejte se na zaokrouhlení PCMag nejlepších notebooků s rozpočtem a většinou uvidíte ceny za ceny za nebo pod 1 000 nebo pod 1 000. HP Pavilion Gaming 15 neznamená, že to řez zcela, přičemž moje testovací jednotka je uvedena na 1 249.99 (ačkoli to Costco prodával za 1 099.99 před svátky) a není to křik, jako je výběr editorů MSI GL65 9SC je na 699. (Spravedlivě, menší modely začínají na 799.99.) Proti tomu je to lepší umělec než MSI, se šestijádrovým intel jádrem i7 místo čtyřjádrového procesoru Core i5, 16 GB paměti místo 8 GB a Nvidia GeForce GTX 1660 Ti místo GTX 1650 GPU místo GTX 1650 GPU. 1660 TI je však škrtilá verze Max-Q a frekvence obrazovky pavilonu je nejnižší běžný denominator 60Hz spíše než 144 Hz některých soupeřů. S výjimkou svého vynikajícího úložiště je HP lokalizován stranou 1 199.99 Acer Predator Helios 300.

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Volby konfigurace

Existuje několik hotových a přizpůsobitelných verzí pavilonu her 15 na webu HP, počínaje 799.99 pro model Core i5-9300H s grafikou GeForce GTX 1050, 8 GB RAM a 256 GB pevného stavu. Můj recenzní stroj se může pochlubit 2.6GHz (4.5GHz Turbo) Core i7-9750H CPU, 16 GB paměti, 256 GB NVME SSD, pevný disk 1TB a 6GB Max-Q GeForce GTX 1660 Ti.

Acer Nitro 7

Lenovo Legion Y545

To je stejně vysoké jako možnosti procesoru a grafiky, i když se můžete rozhodnout pro 32 GB RAM a 512 GB Drive Plus 1TB pevný disk. Přidání 100 k mé konfiguraci by zvýšilo 1 920-1 080 pixelů bez dotyku z 60 Hz do 144Hz obnovovací frekvence; Přidání 150 by to nahradilo panelem 4K (3 840 o 2 160).

Pavilon je hezká černá plastová deska s logem Emerald HP vystředěné ve víku, koordinujícím se zelenou klávesnicí a zářící zelené tlačítko napájení (tenká linka nad únikovým klíčem). Pokud pochopíte rohy obrazovky nebo rozdrtíte palubu klávesnice, je zde velké množství flexů. Při 0.92 o 14.2 x 10.1 palce, systém má průměrnou velikost pro 15.6-palcový herní notebook, i když je to o něco lehčí než mnoho-limbos pod pěti liber na 4.96 liber, ve srovnání s 5.5 pro Acer Nitro 7 a 6 liber pro Dell G5 15 SE, i když to není štíhlý jako 4.4-libra MSI GS65 Stealth.

S výjimkou nedostatku portů Thunderbolt 3, HP skóre vysoko pro připojení. Na levé straně najdete port HDMI, USB 3.1 port typu A s nabíjením zařízení, port Ethernet, USB 3.1 port typu C a slot SD karty. Další dva USB 3.1 Porty typu A jsou napravo, spolu se zvukovým konektorem a konektorem pro adaptér kabátů. Uvnitř je tu Newfangled Wi-Fi 6 (802.11ax) bezdrátové připojení.

Návrháři klávesnice HP: Přijměte t!

Klávesnice (podsvícená vše v jedné barvě; žádné měnící se zóny nebo podsvícení RGB na klíč) má ochrannou známku HP, která mě vždycky drží zuby: klíče z kurzoru v řadě místo správného obráceného t, s těžkopádným T, s těžkopádným.Thit, polovina výšky nahoru a dolů šipky naskládané mezi plnou výškou doleva a doprava.

Pozitivní stránka najdete oddané, i když malé, domácí, konec, stránky nahoru a stránky dolů klíče nad numerickou klávesnicí. Pocit psaní je adekvátně elegantní, i když jsem zjistil, že vesmírný lišta proveďte slyšitelný kliknutí, abych označil konec každého slova. Touchpad bez knoflíku klouže a klepání hladce, ale kliknutí na jeho dolní nebo pravé dolní rohy se cítí a zní trochu dutý.

Obrazovka 1080p se nakloní tak daleko, jak bych chtěl, a barvy vypadají nevýrazně nebo tlumené. HP specifikace tvrdí. Jeho matný povrch dělá dobrou práci při boji proti oslnění a sledování úhlů je široké, se slušným kontrastem a ostrostí. Jas vrcholu je však stěží dostatečný.

Webová kamera 720p je zrnitá, obecná komponenta, která zachycuje poměrně osvětlené, ale hlučné obrázky. Pro Windows Hello není ani kamera pro rozpoznávání obličeje ani čtečka otisků prstů. Reproduktory dopředu na klávesnici nemají potíže s vyplněním místnosti se zvukem, který není bzučivý nebo zkreslený ani v horním objemu; Není tu moc basů (i když bubny utopily vokály s několika mými mp3), ale můžete rozlišit překrývající se skladby dostatečně dobře.

Domácí systém Windows 10 nese jednoletou záruku. Kromě Dropboxu a rezervace.Propagace com a hry na spam Wildtangent, HP preinstaluje hrst služebních služeb. Jeden z nich, Bang Olufsen Audio Control, umožňuje vám specifikovat hudbu, filmové nebo hlasové režimy a pohrávat si s basy a výškovými posuvníky a ekvalizér, a také optimalizovat mikrofon snižování šumu pro jedno nebo více hlasů.

HP Coolsense mezitím zní, jako by měl nabídnout podrobné ovládací prvky ventilátoru některých jiných herních notebooků, ale pouze to provádí úpravy, pokud detekuje notebook stacionární, aby se jeho povrch nepohodlně v teple. Také na palubě: Skvělé a nastavení ochrany osobních údajů HP jsou vítaným tutoriálem a nabídkou o sběru informací a předplatném e.mailu.

Testování výkonu: pěticestná melee

Pro naše srovnání objektivních výkonů jsem postavil pavilon hraní 15 proti čtyřem dalším 15.6-palcové herní soupravy v 1 100 nebo 1 200 ballparku. Všechny jsou vybaveny šestijádrovým procesorem Core i7 s výjimkou jádra I5 Dell G5 15 SE. Lenovo Legion Y545 a Acer Predator Helios 300 chlubí plnou sílu verze GeForce GTX 1660 Ti, kterou HP nese v maximum modulu.

Celkově byl pavilon Gaming 15 solidním umělcem v naší produktivitě a kreativitě a vyčistil 60 snímků za sekundu (FPS) překážku v PC hrách při rozlišení 1080p s vysokou kvalitou obrazu. Jeho GPU Max-Q to rozhodně trochu držel zpět, s „skutečným“ systémy GeForce GTX 1660 TI zveřejňující dalších 8 až 12 snímků za sekundu (FPS), které se pro jednoho predátora Helios 300 předváděly na a Rychlejší obrazovka 144Hz.

Testy produktivity, skladování a médií

PCMark 10 a 8 jsou holistické apartmá vyvinuté specialisty PC Benchmark v UL (dříve FutureMark). Test PCMark 10 Spustíme simuluje různé pracovní postupy produktivity a vytváření obsahu v reálném světě. Používáme jej k posouzení celkového výkonu systému pro úkoly zaměřené na kancelář, jako je zpracování textu, tabulka jockeying, prohlížení webu a videokonference. Test generuje proprietární číselné skóre; Vyšší čísla jsou lepší.

PCMark 8 má mezitím subtest úložiště, který používáme k posouzení rychlosti spouštěcí jednotky. Výsledkem je také proprietární číselné skóre; Opět jsou vyšší čísla lepší.

V PCMark 10 považujeme 4 000 bodů za vynikající skóre, takže kterýkoli z těchto notebooků (s Lenovo dobře vpředu) může skartovat tabulky a rozdrtit prezentace. Subtest úložiště PCMark 8 je dort pro dnešní rychlé SSD.

Další je test Cinebench R15 pro CPU-Crunching CPU, který je plně navléčen tak, aby využil všechna dostupná jádra a vlákna procesoru. Cinebench zdůrazňuje spíše CPU než GPU, aby vykreslil složitý obrázek. Výsledkem je proprietární skóre, které naznačuje vhodnost PC pro pracovní zatížení náročné na procesory.

Cokoliv přes 1 000 bodů v tomto testu označuje mocný vícejádrový procesor. HP se vrhl na těsné druhé místo, zatímco jádro i5 Dell se vrhl vzadu.

Cinebench je často dobrým prediktorem naší zkušební verze pro editující video, další tvrdé tréninkové trénink, který je vysoce závislý na CPU a dobře se mění s jádry a vlákny. V něm jsme vložili stopky na testovací systémy, když přecházejí standardní 12minutový klip 4K videa (open-source Blender Demo Movie Film slzy oceli (otevírá se v novém okně)) do souboru 1080p MP4. Je to načasovaný test a nižší výsledky jsou lepší.

Jak vidíte, šest jádra může TRUMP čtyři ve velkém. Dell byl v tomto cvičení beznadějně překonán.

Spustíme také vlastní benchmark pro editující obrázek Adobe Photoshop. Pomocí počátku roku 2018 vydání Creative Cloud verze Photoshopu použijeme řadu 10 komplexních filtrů a efektů na standardní testovací obrázek JPEG. Časem každou operaci a nakonec sčítáme celkovou dobu provedení (nižší časy jsou lepší). Test photoshopu zdůrazňuje CPU, subsystém úložiště a RAM, ale může také využít většinu GPU k urychlení procesu aplikací filtrů, takže systémy s výkonnými grafickými čipy nebo kartami mohou vidět zvýšení zvyšování.

Pavilon umístil naposledy mezi čtyři notebooky Core i7, ale pouze o půl sekundy na operaci Photoshopu nebo filtru. Nenechá vás čekat, i když jeho displej není nejvíce oslnivou volbou pro úpravu fotografií.

Grafické testy

3Dmark měří relativní grafický svaly vykreslováním sekvencí vysoce podrobné 3D grafiky ve stylu her, která zdůrazňuje částice a osvětlení. Provozujeme dvě různé 3Dmarkové subtesty, Sky Diver a Fire Strike, které jsou vhodné pro různé typy systémů. Oba jsou benchmarky DirectX 11, ale Sky Diver je vhodnější pro notebooky a střední počítače. Výsledky jsou proprietární skóre.

pavilion, gaming, laptop, 2021, recenze

Další je další syntetický grafický test, tentokrát od Unigine Corp. Stejně jako 3DMark, i test superpozice vykresluje a pánve prostřednictvím podrobné 3D scény a měří, jak se systém vyrovnává. V tomto případě je vykresleno v stejnojmenném motoru Unigine společnosti, který nabízí jiný scénář 3D pracovního vytížení než 3Dmark, pro druhý názor na grafickou zdatnost stroje stroje.

Pavilon skončil uprostřed balíčku v obou těchto umělých herních testech, chybí značka 60fps ve vysoce kvalitním běhu 1080p Superposition. Je to dobrý, ale ne vynikající konkurent.

Herní testy v reálném světě

Výše uvedené syntetické testy jsou užitečné pro měření obecné 3D způsobilosti, ale je těžké porazit plné maloobchodní videohry pro posuzování herního výkonu. Far Cry 5 a Rise of the Tomb Raider jsou moderní tituly AAA s vestavěnými benchmarkovými rutinami. Provozujeme tyto testy na 1080p na mírném i maximálním grafickém kvalitním předvolbách (normální a ultra pro Far Cry 5; střední a velmi vysoké pro Lara Croft Adventure). Far Cry 5 je založen na přímém 11, zatímco Rise of the Tomb Raider může být převrácen na DX12, což děláme.

Snímková frekvence 70 snímků za sekunda na 80 snímků za sekundu se všemi zapnutými očními bonbóny se nestydí a naprosto uspokojivá pro příjemné hraní, zejména na obrazovce 60 Hz. Predátor a legie přesto zůstali o krok napřed.

Test sbalení baterie

Po úplném dobití notebooku jsme nastavili stroj v režimu Power-Save (na rozdíl od vyváženého nebo vysoce výkonného režimu), pokud je k dispozici, a provedeme několik dalších vylepšení baterií v rámci přípravy na náš odpojený test videa video. (Také vypneme Wi-Fi a dáme notebook do režimu letadla.) V tomto testu jsme smyčka videa. místně uložené 720p soubor stejných slz ocelového filmu, který používáme v našem pokusu HandBrake. s jasem obrazovky nastaveným na 50 procent a objemu na 100 procent, dokud systém nevykonává.

Zde je místo, kde pavilon způsobil, že Helios 300 vypadal špatně, s velmi důvěryhodnými sedmi a dvěma třetinami běhu oproti ubohé tři a třetinu. Je zřejmé, že žádný z těchto notebooků nebude odpovídat těmto dobám přehrávání videa ve skutečných hrách, ale HP by vás měl dostat do několika hodin zábavy.

Je to džungle s rozpočtem

Nejsem si jistý, že mohu pojmenovat silněji konkurenčnější segment trhu s notebookem, než je pro herní soupravy ceny mezi 1 000 a 1 250. HP Pavilion Gaming 15 trpí poněkud tím, že by byl na vrcholu tohoto rozsahu-bylo by lepší, kdyby tato sleva Costco před Christmas byla jeho ceníko GTX 1660 Ti.

Přesto je to hezký a přiměřeně rychlý systém, který pravděpodobně uspokojí dobrý počet maloobchodních kupujících. Nemá kotlety pro výběr editorů, ale je to hodný běžec.

HP Pavilion Gaming 15 Recenze

Tento dobře vypadající notebook je zaměřen na méně náročného hráče. Je to levnější než jiné herní notebooky, protože grafická karta není horní konec, ale to neznamená, že to není dobrá hodnota. V nabídce je několik různých modelů a my jsme našli jeden, který stojí za nákup: Přečtěte si náš HP Pavilion Gaming 15, abyste zjistili, co to je.

Náš verdikt

HP Pavilion Gaming je klasický notebook HP vzhledem k obnovení hráče. Trochu zeleného obložení zde, vyhrazená grafická karta Nvidia a máte herní notebook, který je schopný i praktický. Mezi hlavní body patří dobrá klávesnice a výkon, který zvládne všechny aktuální hry v přiměřeném nastavení. Musíte však své specifikace vybrat opatrně. HP vymyslel tyto systémy, aby do jisté míry vypadaly dobře na papíře. Verze s nižším koncem používá pomalé úložiště, které ovlivňuje každodenní výkon, a dodatečné náklady na procesor Intel Core i7 by byly lépe vynaloženy na alternativu se zvýšeným procesorem GTX960M místo toho. To, že všechny modely používají jednokanálový RAM v notebooku, který není opravdu upgradovatelný, je také zklamáním. Model sladkého spotu s 128 GB SSD a procesorem Intel Core i5 je slušný nákup, ale.

HP Pavilion Gaming 15 je pro lidi, kteří se chtějí bloudit do obchodu a chytit herní notebook s co nejmenším obtěžováním a odejít se spoustou změn z 1 000 GBP. Je to rozumný notebook, který ví, že jeho majitel to může použít jako svůj hlavní počítač, nejen jako čistý herní stroj.

Měli byste si však také uvědomit, že pavilon Gaming 15 je ve skutečnosti modelem základní úrovně mezi herními notebooky a že jeho obrazovka není tak dosažená jako módní štíhlé notebooky, které můžete získat za cenu. Je to solidní všestranný

HP Pavilion Gaming 15 Recenze: Cena

HP Pavilion Gaming přichází v několika různých specifikacích, od 649 do 999 GBP z webových stránek HP. Všichni mají 15.6-palcová obrazovka a grafická karta NVIDIA GTX950M. Bez ohledu na to, jakou verzi si koupíte, herní představení je zhruba ve stejné lize.

Rozdíly mezi modely se týkají úložiště a CPU. Levnější modely mají pevný disk 1TB a procesor Intel Core i5. Placení více-849 GBP za 15-AK113NA od Johna Lewise-vám získá 128 GB SSD a upgrade na procesor Intel Core i7 a také na tříletou záruku zdarma.

Model na testu je zde 1 5-AK003NA, který má 2.6GHz Core i7.6700HQ, 8 GB RAM a 1TB pevného disku, ale postrádá SSD. Stojí to 719 GBP z notebooků přímé.

Samotná špičková verze má také 2TB pevný disk namísto 1TB, ale zdá se, že to není v prodeji široce ve Velké Británii. Snažíme se to stejně doporučit, protože se zdá, že to nepředstavuje dobrý obchod, když se podíváte na související náklady.

HP Pavilion Gaming 15 Review: Design

Dnešní notebooky přicházejí ve více tvarech a formách než kdy předtím. Od hybridů po silné „těžké herní soupravy po notebooky, takže byste mohli zapomenout, že jsou ve vašem batohu, je zde spousta výběru.

HP Pavilion Herming se hodí k „staré“ formě toho, jak vypadá notebook. Je to tlusté, robustní a dostatečně těžké, aby se zajistilo, že jste to chtěli s vámi všude opustit. Ale na 2.3kg není tak vážná, pouhá myšlenka vyřadit z domu je směšná.

Jeho vzhled sedí ve středním pozemku mezi notebookem ve tváři a pravidelným. Skořápka je matný černý plast a vypadá to jako standardní notebook zezadu. Je to uvnitř, objeví se trochu herní vkus, se zelený gradient voštinový vzorec na dně, postupně vybledlý do černé pouzdra.

Strany klíčů jsou také zelené, stejně jako gumové nohy na dně. Pokud se vám to nelíbí, je to těžké, protože neexistují žádné alternativní barevné možnosti.

Stejně jako zní „HP Pavilion Gaming“, zdá se, že tento notebook je vylepšená „herní“ edice konvenčnějšího designu notebooku pavilonu. A na tom není nic špatného. Prostě však neočekávejte špičkovou kvalitu sestavení. Jedná se o praktický design bez nesmyslu, který se cítí solidní.

HP Pavilion Gaming 15 Review: Connectivity

Hra HP Pavilion Gaming má práci a dělá to bez přílišného předvádění nebo rozrušení. Drží se s standardní řadou připojení a vynechává konektor USB-C, který uvidíte na nejmodernějších nových notebookech.

Jak důležité bude toto opomenutí za 12 měsíců, není jasné. Mobilní zařízení měla v roce 2016 vést poplatek za přijetí standardu, ale několik z letošních vlajkových telefonů se zaseklo u starších microUSB.

Existují dva USB 3.0 portů a jeden další USB 2.0 jeden, plné velikosti HDMI a Ethernet Sockets a SD karta Slot. Toto je pěkné retro nastavení, zejména USB 2.0 Port, ale jak jsme řekli na začátku, není to navrženo pro nejnáročnějšího uživatele.

V souladu s tradičním stylem je zde spisovatel DVD typu zásobníku, takže stále můžete roztrhnout zvukové CD, instalovat software a vypalovat vlastní CD a DVD.

HP Pavilion Gaming 15 Review: Screen

HP Pavilion Hraje má aktuální hardware tam, kde na tom opravdu záleží, ale. Má 15.6in IPS LCD 1080p obrazovka, což je možná perfektní rovnováha velikosti a rozlišení pro herní notebook, který není zastrašující. Má také matný povrch, který rozptyluje odrazy, aby byly méně rušivé.

Panel IPS zajišťuje dobré úhly sledování, které jste téměř jistě vyhráli, pokud jste upgradovali z, řekněme, pětiletého notebooku s ošklivou starou obrazovkou TN. Displej HP Pavilion Gaming se neohýbá dostatečně daleko, aby tyto úhly ukázal, ale i při zcela standardním závěsu notebooku je rozdíl mezi IP a TN okamžitě zřejmý.

Toto není zvlášť působivá obrazovka mezi notebooky 600–800 GBP obecněji, ale. Jeho barvy jsou znatelně nezbytné. Nevypadají špatně, ale zvyklí dělat hry jako skvělá televize.

Testování her HP Pavilion s naším kolorimerem, jeho displej zasáhne docela skličující 57 procent standardu SRGB, který je nízký pro obrazovku IPS. Dosahuje jen 41 procent náročnějšího standardu Adobe RGB.

Kontrast je však naprosto přijatelný v 832: 1, což pomáhá HP Pavilion Gamingové vyhýbání se vypadat slabým nebo legitimně vyplaveným. Barevná kalibrace je také v pořádku, s deltae 0.15-0.52. Zatímco displej může jen vykreslit ty opravdu tmavě červené, zelené a blues, tóny, které zvládne, vypadají dostatečně přirozeně.

Poslední malá závada je, že nejvyšší jas je v pořádku, při 228 cd/m2. Jako takový bude bojovat s velmi jasnými podmínkami venku i s obrazovkou Matt-Finish.

Celkově je to dost slušné, aniž by byl pozoruhodný.

HP Pavilion Gaming 15 Recenze: Výkon

Tenčí a dražší notebooky za stejnou cenu vám budou činit displej vyšší třídy než tento, ale to proto, že cílem pavilonu je poskytnout skutečnou herní sílu za rozumnou cenu.

Náš recenzní model má procesor Intel Core i7-6700HQ, čipovou sadu generace skalake s dostatečným výkonem, aby mohla být účinně spárována s mnohem silnějším GPU než funkcemi zde. Pokud je hraní her nejvíce zdanění, kterou budete dělat s hraním pavilonu HP, levnější verze Core i5 má dostatek energie, aby zajistila, že grafická karta bude úzký profil představení 95 procent času.

Takový schopný CPU dělá tento konkrétní herní notebook HP Pavilion Spec solidní všestranný stroj produktivity pro ty, kteří ocení další zpracovatelský výkon. Obecně se však každodenní používání podíváte na výhody této přidané síly, protože verze Non-SSD, kterou máme, používá poměrně pomalý pevný disk, který čte a píše pouze za 105 MB/s.

V nakládacích aplikacích, které by tam nebyly, jsou zjevné pauzy, které by tam nebyly s 128 GB verzí notebooku s přidanou SSD. Při zvažování, kterou verzi koupit, Core i5 s 128 GB SSD vám přinese lepší všestranný zážitek než Core i7 s HDD samotným.

Specifikace, kterou recenzujeme, není specifikace, jinými slovy si vybereme, jinými slovy. Pro zkomplikování problému používá herní hry HP pavilon s jedním kanálem RAM, což znamená, že je to jediná tyčinka 8 GB DDR3. To je levnější, ale řečník než 2x4GB tyčinky a není zde žádný panel s rychlým uvolněním pro upgrade herního pavilonu her HP. Musíte se rozebrat celé pouzdro.

Intel Core i7-6700HQ se ukáže, když je Windows 10 načteno na SSD, ale. V této konfiguraci bez SSD stále dosahuje 12067 bodů v Geekbench 3, porovnává dobře s notebooky přes 1 000 GBP.

Vychází s podobně silným skóre 2814 ve značce PC pomocí domácího benchmarku, navrženého k replikaci každodenního použití průměrného vlastníka notebooku.

Nyní se zde pojďme zabývat nejdůležitějším prvkem: herní výkon. HP Pavilion Gaming má NVIDIA GTX 950M s 4 GB vyhrazený RAM.

Toto je vstupní karta v aktuální sestavě NVIDIA, co by se dalo považovat za „správné“ karty, které poskytují mnohem lepší výkon než integrovaná čipová sada. Je to karta, která bude schopna hrát jakoukoli aktuální hru, ale náročnější tituly budou vyžadovat významné vylepšení nastavení, aby se dosáhlo hladkých výsledků.

Naše benchmarky zloděje vyprávějí příběh. Při 1080p s maximálním nastavením hra se hraje v průměru 18.5fps, příliš pomalé na to, aby bylo příjemné. S rozlišením sníženým na 720p a nastavení sníženo na „nízké“. dosahuje 50.9fps (průměr).

Toto je hra, která není vůbec příjemná pro hraní s integrovanými čipovými sadami. Tento notebook vám nechal maximum své vizuály, ale můžete hrát zloděje perfektně dobře při 1080p s nízkým (42fps) nebo střední (32.7fps) grafika.

Bude to případ testování, jak daleko můžete pohodlně tlačit vizuály na základě hry. Alien: Izolace běží na rozumných 36 snímků za sekundu při 1080p s „všemi zapnutými“. závody v 84.29fps s účinky se snížil a rozlišení sraženo na 720p.

Možná budete chtít zvážit placení více, pokud jste velmi citliví na rozdíl mezi 30fps AD 60fps, nebo reagovat na přesun grafického posuvníku dolů, jako někdo, kdo poslouchá nehty, seškrábl přes křídovou desku.

Pod napětím začne HP Pavilion Gaming vydávat z větracího otvoru spravedlivé množství horkého vzduchu na pravé straně, ale jeho hluk ventilátoru není příliš rušivý. Má nižší frekvenční dron, který vyhovuje hernímu notebooku, spíše než k kňučení s vyšší RPM, které byste mohli slyšet v notebookech, které měly být skutečně příležitostně testovány.

Je zde jeden problém: umístění hlavního ventilátoru znamená, že se jedná jako malý topení pro vaši myši.

Díky CPU s vysokým výkonem, fanoušci běží pořád, ale jsou velmi tiché, pokud se zatížení systému nezvýší za prohlížení webu a podobně.

To je dobrá zpráva pro reproduktory, které jsou v pořádku, ale (jak je tomu často), nic tak zvláštního, jak by jejich značka Bo Hifi může naznačovat. Existuje více hromadného středního rozsahu než některé notebooky, které se starají o kvalitu zvuku, ale při maximálním objemu je určitá zkreslení střední třídy a na zvuk není moc šířka zvuku.

Řidiči reproduktorů HP Pavilion Gaming sedí v mřížce nad klávesnicí, což jim nedává šanci vytlačit zvuk za stranou notebooku nebo vytvořit správný stereo efekt.

pavilion, gaming, laptop, 2021, recenze

HP Pavilion Gaming 15 Recenze: klávesnice a trackpad

Kromě toho, než má písemné písmo, má HP Pavilion Gaming velmi známou klávesnici. Je to srovnatelné spíše s lepšími přenosnými notebooky než s hlubšími akčními klávesnicemi používanými na několika velkých herních strojích.

Je to dokonale příjemná klávesnice, s ostrou a ne příliš klouzavou akcí, která usnadňuje psaní rychlého a snadného. V okolí klávesnice nejsou žádné znepokojující měkké skvrny, které by mohly způsobit, že se s použitím cítím houbově, a 15.Rámec 6-palcové display umožňuje HP zapadnout do numerické podložky.

Také je zde klávesnice. Pokud jste již uhodli: je to zelená. Neexistuje žádná kontrola nad intenzitou nebo barvou podsvícení. A na rozdíl od některých skutečných herních notebooků hardcore neexistují žádné programovatelné makro klíče.

Stejně jako základní herní design pavilonu HP je to konvenční krmivo pro notebook v kvalitě, ale s hraním herním zvratem.

Trackpad je také solidní, ale je to záplata silnějších a slabších prvků. Dobré části zahrnují, že povrch je hladký a neklíčený, a že jsme nenarazili na žádné známky, které řidiči byli špatně implementováni, což je obecně důvod, proč se tolik trackpadů notebooků cítí trochu špatně.

Mezi méně silné prvky patří, že akce tlačítka myši je hluboká a hlučná. Mělčí, snadnější a tišší kliknutí by bylo lepší. Při pohledu na rozvržení můžete pomoci, ale přemýšlet, zda by HP mohl trochu rozšířit podložku, což by bylo zvláště užitečné při používání pavilonu HP jako „normální“ počítač.

HP Pavilion Gaming 15 Recenze: životnost baterie

Poněkud naléhavějším problémem pro tento druh použití je výdrž baterie. Vlevo pro přehrávání videa na smyčce při jasu obrazovky 120 cd/m, notebook trvá čtyři hodiny a 40 minut. I když to není katastrofální nebo neočekávaný výsledek, není to pro notebook s tímto procesorem nic jiného než norma. Tato menší a lehčí notebooky mohou nabídnout celodenní výdrž baterie pomocí malých procesorů, které sotva využívají jakékoli napájení a dokonce potřebují fanoušek.

Další výhodou tradičního stylu je však to, že baterie lze snadno odstranit a vyměnit za náhradní.

brejle

HP Pavilion Gaming 15: Specifikace

 • 15.6in (1920 x 1080) 276dpi IPS LCD Matt Anti-Glare
 • 2.6GHz Intel Core i7-6700HQ Čtyři jádra, 8 vláken
 • Nvidia Geforce GTX 950M 4GB
 • 8 GB DDR3L RAM
 • 1TB 5400 RPM HDD
 • Gigabit Ethernet
 • 802.11b/g/n/ac dual-pás 2 × 2 mimo
 • Bluetooth 4.0
 • 2x USB 3.0
 • 1x USB 2.0
 • HDMI
 • SLOT SDXC CARD
 • Stereo Bang Olufsen reproduktory
 • HD Webcam Single Mic
 • 3.5 mm náhlavní soupravy
 • Klávesnice u Velké Británie
 • 48WH LITHIUM-ION BATERIE
 • 384 x 265 x 29 mm
 • 2.32 kg

HP Pavilion Gaming Notebook Recenze: Nejlepší herní notebook?

Hledáte cenově dostupný herní notebook? Tato recenze herního notebooku HP Pavilion vám pomůže s vyhledáváním.

Autor: Olatunbosun Adesoye | Aktualizováno 28. února 2023 | 9 minut Číst | 4 čtení

ITechGuides ‚Převzetí herního notebooku HP Pavilion

Herský notebook HP Pavilion je jedním z nejlepších herních notebooků, které si můžete koupit za jeho aktuální cenové rozpětí. Má spoustu stávajících funkcí, jako jsou dobré reproduktory a pohodlná klávesnice. Nabízí také adekvátní herní výkon. Trackpad notebooku je však trochu nepříjemný.

V této recenzi získáte úplnou analýzu funkcí a výkonu notebooku. Přezkoumám výkon CPU, RAM, úložiště a výdrž baterie.

A co je nejdůležitější, bude poskytnut podrobný výsledek jejího výkonu grafické karty. Nakonec získáte myšlenky odborníka o tomto notebooku.

Moje počáteční myšlenky

Stejně jako jeho model z roku 2019 je herní notebook HP Pavilion cenově dostupný. Upoutal však velkou pozornost, protože mnozí byli touží zjistit, jak by to bylo lepší než zklamaný model 2019.

Ukazuje se však, že by to mohl být jen dobrý notebook za svou cenu. Díky celkovému balíčku je hodný konkurence s jinými notebooky na trhu s notebookem.

Návrh herního notebooku HP Pavilion, Review Dimension Weight

Kvalita sestavení herního notebooku HP Pavilion je vynikající. Má plastový materiál, ale je velmi robustní.

Víko je však trochu měkké, takže se snadno ohýbá. Proto budete muset zacházet s víkem opatrně.

Herní notebook HP Pavilion je pěkně vypadající notebook. Notebook má matný černý povrch na svém vnitřní a vně.

Kromě toho má logo Emerald HP zaměřené na víko. Toto zelené logo se mísí se zelenou podsvícenou klávesnicí notebooku.

Samotná klávesnice je dobře rozložena slušným rozvržením. Klíčové cestování je skvělé a jeho klíče mají dobrou hmatovou reakci.

Kromě toho trackpad tohoto notebooku využívá plastový povrch, který je mírně krátký, takže posouvání nahoru a dolů může být trochu nepříjemné. Ale je to překvapivě hladké a citlivé navzdory své plastové sestavení.

Přechod na váhu. herní notebook HP Pavilion není pro herní notebook příliš velký. Notebook také není příliš těžký. měří 359.9 x 256 x 22.8 mm a váží 2231.6 g.

Tento notebook navíc nabízí spravedlivý výběr portů. Nabízí 1 USB typu-C (rychlost signalizace 10 Gbps, dodávka napájení USB, zobrazovací port 1.4, HP spánek a náboj), 3 USB typu A a HDMI 2.0 Port.

Závěrem lze říci, že herní notebook HP pavilon skóre v této recenzi devět díky své solidní sestavení a designu.

Recenze výkonu HP Pavilion Gaming Laptop Processor (CPU)

HP vybavil herní notebook HP Pavilion s Intel Core i7-10750H. Tento procesor má 6 jader a mezipaměti 12 MB.

Procesor tohoto notebooku má také základní frekvenci 2.60 GHz a maximální frekvence 5.0 GHz.

Hromový notebook HP Pavilion hrál skvěle při standardních výpočtových denních úkolech. Výpočetní operace, jako je prohlížení webu, zpracování textu, e.mail a další drobné úkoly, nebyly pro notebook obtížné zvládnout.

Over, to zvládne to výborně úpravy fotografií a videa.

Při testu Cinebench R15 tento notebook skóroval 1205 v jednorázovém testu. Mezitím skóroval 193 ve víceúčelovém aspektu.

pavilion, gaming, laptop, 2021, recenze

Proto HP Pavilion Gaming notebook skóre v této recenzi osm pro svůj vynikající výkon CPU.

Recenze výkonu HP Pavilion Gaming Laptop Memory (RAM)

Herní notebook HP Pavilion je dodáván s 32 GB DDR4 RAM. Notebook má 2 paměťové sloty.

Maximální podporovaná velikost RAM je však 32 GB.

Výkon RAM HM HP Pavilion Gaming Notebook je velmi slušný. Je schopen zvládnout řadu pracovních toků a lehkého multitaskingu.

Tento notebook běžel hladce s 30 kartami prohlížeče, zatímco hudební album streamovalo na SoundCloud. Proces úpravy dokumentu byl také zahájen při dalším testování notebooku.

S tímto přidaným úkolem pokračoval hladce.

Závěrem lze říci, že herní notebook HP Pavilion má hodně síly pro zvládnutí multitaskingových operací. Proto v této recenzi skóre osm.

HP Pavilion Gaming Gaming notebook úložiště možnosti recenze výkon

Hrákový notebook HP Pavilion má 1 TB m.2 SSD. Kromě svého velkého úložiště nabízí také čtečku karet s více formáty.

Je zřejmé, že 1 TB úložiště SSD je dostatečně velká. Nebudete mít problémy s ukládáním souborů a nebude pro vás ani obtížné instalovat velké programy.

Její pohon v pevném stavu nabízí rychlý výkon, pokud jde o celkové použití. Doba zavádění notebooku je také rychlá kvůli SSD.

Kromě toho herní notebook HP Pavilion zaznamenal sekvenční rychlost čtení 752.9 Mbps při testu CrystalDiskmark. Zaznamenal sekvenční rychlost zápisu 872.8 Mbps.

Hromový notebook HP Pavilion nabízí neuvěřitelnou úložnou kapacitu a také vynikající výkon pohonu. Proto v této recenzi zaznamenává devět devět.

HP Pavilion Gaming Laptop Laptop Graphics Card Review

Hrákový notebook HP Pavilion má vyhrazenou grafickou kartu NVIDIA GeForce Max Q. Tento notebook také přichází s vyhrazeným VRAM 6 GB, aby se dále zlepšil výkon grafické karty.

Tato grafická karta má základní frekvenci 975 MHz a posilovací frekvenci 1185 MHz.

Jak se očekávalo, herní notebook HP Pavilion se při hraní dobře fungoval dobře. Dosáhl rychlosti 60 fps při rozlišení 1080p s vysokým nastavením.

Kromě toho je notebook vhodný pro hraní her AAA za příjemné snímky. Acer Predator Helios 300 a Lenovo Legie jsou však stále o krok napřed před tímto notebookem.

Přesto je jeho herní výkon velmi příjemný. Dodával dobré snímkové frekvence 60 fps ve stínu Tomb Raider a 74 fps v Apex Legends. To dosáhlo 132 fps v doom a 66 fps v Battlefield V.

A konečně, vzhledem k výše uvedenému hernímu výkonu, hodnotím grafiku notebooku devět v této recenzi.

HP Pavilion Gaming Laptop | Budget Creator Performance

HP Pavilion Gaming notebook notebook baterie výdrž

Herský notebook HP Pavilion je dodáván s 3-buňkami 52.5 wh baterie. Tato baterie trvá 6 hodin.

Tato životnost baterie není pro herní notebook příliš špatná. Kromě toho herní notebook HP Pavilion překonala notebook Lenovo Legion v testech výkonu baterie.

Když byl podroben testu přehrávání videa, trval herní notebook HP Pavilion po dobu 6 hodin a 3 minut. Toto je mnohem lepší rekord než 4 hodiny a 10 minut notebooku Lenovo Legion Y530.

Over, herní notebook HP Pavilion Gaming také lemoval přes Acer Predator Helios 300 v testu baterie. Hromový notebook HP Pavilion zaznamenal téměř dvojnásobek časového rámce Acer Predator Helios, který trval 3 hodiny a 5 minut.

Závěrem lze říci, že v této recenzi skóre sedm, protože jeho výdrž baterie je relativně v pořádku.

Často kladené otázky

Herský notebook HP Pavilion není notebook, který je třeba přehlédnout, protože se jedná o notebook rozpočtu. Ve své cenové bodě je notebook přichází s výkonnými specifikacemi, jako je procesor Intel Core i7 a Nvidia GeForce Max Q GPU. Tento notebook může hrát jak moderní hry, tak staré hry za velmi příjemné snímky.

Ano to je. Můžete upgradovat beran notebook. Podporuje však pouze maximum velikosti 32 GB.

Herský notebook HP Pavilion je dodáván s m.2 SSD Drive. Je to velmi rychlá a moderní jízda, která zvyšuje celkový výkon notebooku.

Ano, může. Herní notebook HP Pavilion je dobrý pro hraní her AAA za příjemné snímky. Nabídl dobré snímky 60 fps ve stínu Tomb Raider a 74 fps v Apex Legends.

Baterie herního notebooku HP pavilon trvá až 6 hodin. Překonává několik herních notebooků na základní úrovni, jako je Lenovo Legion Y530 a Acer Predator Helios 300.

Moje poslední myšlenky

Jako celkový balíček je herní notebook HP Pavilion opravdu dobrý. Je to jeden z nejlepších herních notebooků, které si můžete koupit za jeho aktuální cenové rozpětí.

Over, o herním notebooku HP Pavilion, jako jsou dobré reproduktory a pohodlná klávesnice. Je to velmi dobrá volba pro hraní.

Doufám, že jste zjistili, že tento herní notebook HP pavilon je užitečný. Pokud jste zjistili, že recenze je užitečná, laskavě ušetřte pár minut na sdílení svých myšlenek s komunitou iTechguides

Tento notebook byste si mohli prohlédnout s členy naší komunity v komunitě ITechguides.

Nakonec pro další recenze notebooků navštivte naši stránku Recenze notebooku. Můžete také považovat naši stránku s notebooky za velmi užitečnou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS