Huawei P40 Pro Plus Recenze: Nejvyšší vlajkový telefon s problémem s aplikací. Huawei P40 Pro Plus

Huawei P40 Pro Plus Recenze: Nejvyšší vlajkový telefon s problémem s aplikací

Huawei P40 Pro Plus získává nejvyšší značky v řadě oblastí. design, výdrž baterie a zejména kamera. ale tyto telefony jsou stále drženy zpět špatným výběrem aplikací. Telefon vás bude také hodně stát, takže místo toho můžete upřednostňovat standardní Huawei P40 Pro.

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Huawei P40 Pro Plus je hodně jako Huawei P40 Pro: jsou podobné velikosti, mají stejnou obrazovku, mají většinou stejné komponenty uvnitř a stejnou kapacitu baterie. Existuje však jeden rozdíl klíče: zadní kamera P40 Pro Plus je ještě lepší.

Vzhledem k tomu, že jsme již slibovali na fotografiích zachycených P40 Pro, měli jsme vysoká očekávání pro model Plus a rozhodně to nezklamalo. to je nejlepší kamera smartphonu, jakou jsme kdy viděli, a nastaví to nový úroveň kvality pro ostatní zasáhnout.

Jak však víte, zda jste v posledních několika letech sledovali příběh Huawei, existuje velká upozornění: žádné aplikace Google nebo služby Google, díky zákazu obchodu, který ušklíbl USA. To zůstává pro Huawei velkým problémem, který budeme podrobněji pokryt níže.

Bude to stát v regionu 1 299 GBP na nákup ve Velké Británii od 25. června, ale (jak byste očekávali) není spuštěno USA. To je strašná spousta peněz pro telefon bez google, takže stojí za to váš čas? Přečtěte si zbytek našeho recenze Huawei P40 Pro Plus a zjistěte.

Huawei P40 Pro Plus Review: Camera and Baterie

Huawei byl vždy na špičce hardwaru mobilní fotografie, i když jeho software byl někdy zasažen a chyběl-pomohl to řídit skok do kamer s duálními čočkami (pamatujte si je?) a P40 Pro Plus se balí do pěti kamer kolem zad. Dostanete 50MP f/1.9 široký objektiv, 8MP f/4.4 Perriscope Telephoto Lens, 8MP f/2.4 teleobjektivy, 40 MP f/1.8 Ultrawide Lens a objektiv 3D hloubky, který nabízí 10x optický zoom, nabízí pro vaše fotografie 10x optický zoom. Obrázky, které pořídí, jsou ohromující a je to jen o nejlepší kameře na telefonu, jaký jsme kdy testovali.

Od rychlého zaostření a rychlé rychlosti závěrky, po bohaté barvy a vynikající vyvažování HDR je téměř nemožné pořídit špatnou fotografii s Huawei P40 Pro Plus. Není to narušeno detailními, nízkými světly nebo rychle se rozvíjejícími předměty nebo snímky zoomu-zvládne vše sebevědomě, od vyvážení bílé po expozici, a můžete vidět některé z fotografií, které jsme zachytili níže, hlavně pomocí pomocí Výchozí režim automatického point-and-shoot.

Sníty nočních časů jsou neuvěřitelné. dělají noc jako den a dokonce i noční pohled na telefony pixelů. Ve skutečnosti jsou téměř příliš dobré, takže pořady nízkého světla vypadají děsivě nepřirozeně. Možná je noční režim nejlépe uložen pro vnitřní výstřely, kde musíte rozjasnit něco, co je opravdu ponuré, ale jsme velmi ohromeni tím, co se zde podařilo Huawei.

S potěšením hlásíme, že výdrž baterie je také fantastická. telefon klesl pouhých pět procent z plného náboje, když jsme ho testovali s hodinou streamování videa, což je skvělý výsledek, a pravidelně jsme to během dvou dnů dosáhli singlu nabít. Cokoli Huawei dělá s baterií 400 mAh, funguje to a probíhá osvěžující změnu, aby mělo tuto bezpečnostní síť, pokud zapomenete na naplacení telefonu.

Huawei P40 Pro Plus Review: Design and Screen

Huawei na nás vždycky zapůsobila, pokud jde o design a kvalitu budování svých sluchátek, a P40 Pro Plus se neliší. Cítí se solidní, ale ne těžký v ruce, s dokonale posuzovanými liniemi a křivkami a rafinovaným povrchem, který žije až do své prémiové ceny. Nejsme obrovští fanoušci ani zadní kamery, ani zářez děrné díry, která skrývá kameru s dvojím objektivem, ale můžeme s nimi žít.

Máte dvě barvy, ze kterých si můžete vybrat. bílá a černá. a leštěný keramický povrch opravdu přispívá k kvalitnímu pocitu telefonu, který má také skvělou kvalitu sestavení, kterou jsme od Huawei očekávali. Stačí vyzvednout P40 Pro Plus a víte, že máte ve svých rukou prvotřídní smartphone s jemně zakřivenými okraji obrazovky a minimální rámy. Je to o něco silnější a těžší než dnes dostupné mnoho telefonů, ale to pouze přispívá k prémiovému pocitu.

Huawei se opět vynikal s 6.58 palců, 1200 x 2640 pixelů, OLED displej. Je to odvážné a jasné a refresh 90 Hz zajišťuje, že hry, webové stránky a sociální média se velmi hladce posouvají kolem vašich očí. Huawei také zahrnuje řadu nastavení barevného režimu a teploty, které si vážíme, stejně jako filtr s modrým světlem pro snížení napětí na vašich očích večer.

Jak byste očekávali za tuto cenu, telefon je dodáván s plnou hydroizolací IP68 a prachovou odolností. může to trvat až 30 minut, když je ponořeno v hloubce 1.5 metrů (téměř pět stop). Zde je zahrnuto bezdrátové nabíjení a zpětné nabíjení (takže můžete nabít další menší gadgety) a snímač otisků prstů na obrazovce. Je to komplexní všestranný balíček a opravdu to vypadá.

Huawei P40 Pro Plus Review: Další specifikace a funkce

Stejně jako vynikající obrazovka a vynikající kvalita sestavení, Huawei P40 Pro Plus také nabízí super rychlý výkon, díky vlastnímu maximálnímu procesoru Kirin 990 Huawei. To je spojeno s 5G připojení, 8 GB RAM a 512 GB interního úložiště (které můžete rozšířit pomocí paměťové karty). to jsou vlajkové specifikace v knize někoho někoho. Prokládá se také do ultra hladivého výkonu a P40 Pro Plus byl snadno schopný manipulovat s tím, co jsme na to hodili.

Huawei P40 Pro и P40. распаковка и первый взгляд А где Google Play Store?

Jak jsme však zmínili nahoře, je to software, který je hlavním problémem s Huawei P40 Pro Plus. OS EMUI OS vyvinutý na vrcholu Androidu od Huawei je v pořádku, ale neexistuje žádný obchod Google Play, žádné aplikace Google a žádné aplikace, které se spoléhají na služby Google. Podobně jako Snapchat, VLC, Tiktok a Tidal se dostali do společnosti Huaweiho App Store, ale aplikace jako Spotify, Instagram, Strava a Uber se nemohou dostat přímo.

Huawei samozřejmě ví, že je to velký problém. Má nástroj pro klon telefonu, který je relativně úspěšný při kopírování aplikací z vašeho starého telefonu a na váš P40 Pro Plus. funguje to například jako Spotify, Netflix a Dropbox, ale pak jste uvíznutí, když to Přichází k získání aktualizací a nemůžete udržet svůj starý telefon jen pro případ, že byste někdy chtěli novou aplikaci nebo hru.

Aplikace mohou být také načteny z webu, který je v podstatě získává z neoficiálních zdrojů. Tyto zdroje jsou obvykle dostatečně bezpečné (boční načtení se už roky děje na zařízeních, jako jsou tablety Amazon), ale po bezpečnosti a bezpečnost existuje větší riziko, jakmile se vydáte mimo obchod Google Play. Jakákoli aplikace, která se spoléhá na služby Google. jako je Uber, řekněme. stále odmítne fungovat.

S těmito řešeními a hacky (viz také náš Huawei P40 Pro Review) můžete získat něco blížícího se normality na frontě aplikace, ale jsou to jen. to. řešení a hackes. Aktualizace jsou stále problémem, některé aplikace prostě nebudou vůbec fungovat, a přestože se můžete dostat do několika aplikací Google prostřednictvím prohlížeče, není to ideální (například nemůžete ovládat svůj inteligentní domov pomocí Google Assistant).

Rychlé opravy, jako je telefonní klon a instalace APK, jsou bolest pro nejvíce technologicky nejvlivnější, natož pro kohokoli jiného. Můžeme jen doufat, že alternativní obchod s aplikacemi je schopen přilákat více větších jmen, jak čas pokračuje. Huawei se na tom zavázal tvrdě pracovat, takže uvidíme, co se stane.

Huawei P40 Pro Plus Recenze: Cena a verdikt

Za počáteční cenu 1 299 GBP to není levný telefon. můžete za čtvrtinu této ceny vyzvednout dost slušných sluchátek a utratit úspory na pár svátků (v závislosti na tom, kam chcete jít a kolik lidí jsou ve vaší rodině). V mnoha ohledech však Huawei P40 Pro Plus odůvodňuje svou vysokou požadovanou cenu.

Kvalita designu, obrazovky a sestavení jsou vynikající a hned od okamžiku, kdy dostanete P40 Pro Plus z krabice, o které víte, že jste na léčbu. Má veškerý výkon a výkon, který potřebujete, plus spoustu klíčových doplňků, jako je rozšiřitelné úložiště a bezdrátové nabíjení, a je těžké myslet na mnoho způsobů, jak by Huawei mohl zlepšit v tomto sluchátku (stranou softwaru), když přijde čas pro P50.

Měli bychom znovu zmínit fotoaparát, který je schopen dosáhnout některých ohromujících výsledků. od režimu širokoúhlého po 10x optický zoom je to jen o nejlepší kameře smartphonu, se kterou jsme narazili, a noční režim musí být viděn být věřil (i když to téměř v některých situacích zajde příliš daleko). Zatímco špičkové galaxie, telefony iPhone a Pixel jsou všechny blízko k Huawei P40 Pro Plus, počítají jsme, že to nastavilo nový bar pro mobilní fotografii.

Jediným problémem. a je to hlavní. je nedostatek aplikací a služeb Google Google. Huawei je pravděpodobně nemocný, když to slyší, ale když váš smartphone nemůže spustit aplikace, na které se každý den spoléháte, pak to vážně ovlivňuje, jak užitečné to může být. Pokud se můžete dostat s vlastními aplikacemi společnosti Huawei a řídké výběry v jejím obchodě s aplikacemi a pokud si to můžete dovolit, nemůžete dělat mnohem lépe než Huawei P40 Pro Plus.

Huawei P40 Pro Plus Review: Smartphone s 10x optickým zoomem

Huawei to jen nevydal v březnu P40 a P40 Pro, ale také ještě lépe vybavené Huawei P40 Pro dříve. Tento smartphone je jasně zaměřen na kameru. Takto jej Huawei staví do P40 Pro Plus ve skutečnosti 10x optický zoom. Ale je to výrazně dražší než téměř všichni konkurenti. V této recenzi se podíváme na to, zda je cena oprávněná a jak dobrá je kamera.

Protože téměř nejsou žádné rozdíly v P40 Pro, odkazuji na náš podrobný zde Huawei P40 Pro Review. V tomto článku bych se hlavně chtěl jít do rozdílů mezi těmito dvěma modely a nakonec na konci objasnit otázku, zda nákup stojí za to.

Materiál, barvy a hmotnost

Zatímco téměř všichni výrobci se nyní spoléhají na záda vyrobené ze skla nebo plastu pro své současné chytré telefony, Huawei přistupuje odlišný přístup. Staví keramickou záda, která by měla být výrazně odolnější a těžší než sklo. Mohu to také potvrdit. Záda se ve srovnání se sklem je o něco těžší a stabilnější, i když rozdíl není příliš velký. Dosud jsem nenašel žádné škrábance ani jiné známky použití, takže se zdá, že záda je opravdu velmi odolná vůči škrábancům, ale doporučuji každému použít kryt. Na jedné straně, protože se jedná o velmi drahý smartphone, který by se neměl zlomit a na druhé straně, protože keramická záda je velmi kluzká. Kromě toho, stejně jako zadní část skla, je velmi náchylný k otiskům prstů.

Po poměrně jasných barvách P30 Pro, Huawei pokračoval s P40 Pro již na poměrně jednodušší, jemnější barvy. S plusovým modelem tato cesta neustále pokračuje a nabízí pouze černobílé barvy. Můj černý model je mnohem náchylnější k otiskům prstů než bílé nebo matné modely P40 Pro.

Vysoká hmotnost 226 gramů (209 gramů pro P40 Pro). Určitě si všimnete tohoto rozdílu v hmotnosti v každodenním životě, a proto P40 patří v současné době mezi nejtěžšími špičkovými chytrými telefony. Pouze to, že iPhone 11 Pro Max váží také 226 gramů a Samsung Galaxy S20 Ultra je také v podobné váhové třídě s 220 gramy.

Návrh modulu fotoaparátu se také mírně liší od P40 Pro. Modul je o něco delší a širší, protože P40 Pro je vybaven ještě lepší kamerou. A jaká je kvalita kamer? Podívejme se na to nyní v příštím odstavci.

Černá keramická záda může být také použita jako zrcadlo. (Obrázek: Techniknews) Front vypadá velmi moderně. Pokud to nebylo pro tuto obrovskou děrovou díru. (Obrázek: Techniknews)

Fotoaparát

Huawei zde nainstaloval pět kamer: je stejných 50 megapixelů (f / 1.9) Hlavní senzor, stejný 40 megapixel (f / 1.8) Ultralesaná kamera a senzor TOF, který se používá mimo jiné pro portréty. Specialitou jsou kamery Zoom: 8 megapixel (f / 2.4) 3-násobné teleobjektivy a 8 megapixel (f / 4.4) 10násobné teleobjektivy.

Záběry s hlavními a ultra širokoúhlými kamerami jsou stejně dobré jako u P40 Pro. Neexistují také žádné rozdíly ve výstřelech a videích portrétu. Pokud máte zájem, odkazuji vás znovu na naši podrobnou recenzi Huawei P40 Pro. Pouze snímky zoomu se liší a podíváme se na ně.

Fotoaparát vypadá velmi futuristicky. (Obrázek: techniknews) Kolik kamer počítáte? (Obrázek: Techniknews) Působivá 10x optická periskopová kamera. (Obrázek: Techniknews)

Nahrávky s trojnásobnou telecamera

Nahrávky s trojitým teleobjektivem jsou skvělé. Velmi dobrá ostrost, slušný kontrast, dobrý dynamický rozsah a většinou realistické barvy. Někdy barvy vypadají trochu bledě, ale tento malý může být problém s pevným profixem s některými barevnými režimy Leica v aplikaci kamery. Při 3x zvětšení, plus model vyhrává a při 5x zvětšení, P40 vyhrává znovu prof.

Pojďme se podívat na několik testovacích fotografií. Jako obvykle, trochu komprimované, aby se ušetřil úložný prostor a prodloužil dobu načítání. Následující obrázky jsou určitě bez úbytku a neupravené.

Trochu příliš bledé barvy, dobrá ostrost. (Obrázek: Techniknews) Dobré barvy s dobrou ostrostí. (Obrázek: Techniknews) Téměř všechno je právě tady. (Obrázek: Techniknews) Velká ostrost. (Obrázek: Techniknews) Velká ostrost, dobrá barva. (Obrázek: Techniknews) Téměř všechno je tady také. (Obrázek: Techniknews) 3x optický zoom vás jasně přiblíží k objektům. (Obrázek: Techniknews) Les a hory se dívají na to, aby. (Obrázek: Techniknews)

huawei, recenze, nejvyšší, vlajkový, telefon

Nahrávky s desetinásobnou telecamera

Nahrávky s 10x teleobjektivnou kamerou jsou také skvělé. I když kvalita nemůže zdaleka držet krok s hlavní kamerou, protože barvy by mohly být trochu živější a obrázky jsou často příliš chladné, je to vynikající pro obrázky s 10x zvětšením. Huawei také inzeruje 20x hybridní zoom, který také vykonává působivou práci a určitě může být stále používán v každodenním životě. Asi 50x, obrázky jsou stále přiměřeně v pořádku, i když kvalita z 30x prudce klesá. Cokoliv 50krát je absolutní trik a již v každodenním životě není použitelný.

Huawei zde nastaví ve srovnání s P40 Pro a lopatou na vrcholu celé konkurence. To je opravdu působivé. Kudos do Huawei.

Hedvábná voda. (Obrázek: Techniknews) Hedvábná voda. (Obrázek: Techniknews) Velká ostrost s dobrými barvami. (Obrázek: techniknews) Trochu bledý. (Obrázek: Techniknews) Barvy jsou vykresleny trochu příliš chladné. (Obrázek: TechnikNews) 20x Hybrid Zoom. (Obrázek: Techniknews) Velmi dobrá ostrost a barvy. (Obrázek: Techniknews) 20x Hybrid Zoom: Velká ostrost, bohužel trochu příliš chladná. (Obrázek: Techniknews) 100krát digitální: Není to opravdu užitečné, ale působivé. (Obrázek: Techniknews) Hora je zjevně příliš chladná. (Obrázek: Techniknews)

Srovnání s Samsung Galaxy S20 Ultra a Huawei P40 Pro

Pojďme stručně porovnat zoom s jinými vlajkovými loděmi. Pro srovnání, Galaxy S20 Ultra od Samsung a P40 Pro z Huawei.

100krát. (Obrázek: techniknews) 50krát. (Obrázek: Techniknews)

huawei, recenze, nejvyšší, vlajkový, telefon

Jak byste mohli očekávat, Huawei P40 přináší pro výrazně lepší výsledky. Při 100x zvětšení přináší mnohem lepší, ostřejší a ještě barevnější obraz než Galaxy S20 Ultra. Ve srovnání s P40 Pro nejprve poněkud bledší barvy prof. To je pravděpodobně způsobeno hlavně nedostatkem technologie RYYB, na kterou by se Huawei mohl zlepšit. Ale obrázek je mnohem ostřejší.

Paměť

Huawei bohužel nabízí pouze nejlepší model zde v Evropě ve verzi s hrdou 512 GB Flash Memory. V Číně však existuje také verze s 256 GB flash paměti.

I rychlejší bezdrátové nabíjení

Již Huawei P40 Pro může být bezdrátově nabije až do 27 wattů poměrně rychle. S profesionálním výrobcem jde o krok dále a dává zařízení 40 wattů bezdrátového nabíjení. Mělo by to být asi 30 za 50 minut Procent a za 80 minut až 100 načteno. Huawei je také v popředí. Pro srovnání, že OnePlus 8 Pro může držet krok s 30 watty. Konkurenti ze Samsung a Apple stejně zaostávají.

Takže můžete být P40 Pro, můžete být nabití bezdrátově až 40 wattů, potřebujete interní bezdrátovou nabíječku z Huawei. Pouze s touto nabíječkou může být nabita tak rychle.

Cena a dostupnost

Při uvedení trhu čínský výrobce požádal o působivou 1.399 EUR; Smartphone je v současné době k dispozici od Huawei pro 1.363,73 EUR a od Amazonu pro 1.129,21 EUR. U jiných prodejců můžete určitě trochu ušetřit. Jak již bylo zmíněno, v černé a bílé paměti Flash paměti 512 GB Flash v černé a bílé.

souhrn

Můj verdikt na Huawei P40 Pro je pro mě relativně obtížný. Je to určitě vynikající smartphone, počínaje pocitem a zpracováním, prostřednictvím designu k displeji, výkonu, funkcím, baterii a fotoaparátu. Téměř všechno je právě tady, a proto P40 patří v současné době mezi nejlepší chytré telefony na trhu. Přesto bohužel mohu zařízení bohužel doporučit komukoli a existují 2 důvody:

Za prvé, P40 také chybí Pro Google Services, což bohužel vede k určitým omezením: Google Apps nefungují (pokud je nainstalujete nepřímo) a mnoho dalších aplikací, jako je například DB Navigator, Slack, Microsoft týmy a ne Pracujte také správně. Existuje samozřejmě několik alternativ a můžete udělat hodně, například YouTube, bez problémů, ale výběr aplikací v interním appgallery není zdaleka tak velký jako v obchodě Google Play Store. Protože většina lidí nechce být bez služeb Google, doporučil bych to pouze těm, kteří by se mohli obejít bez služeb Google. Pokud to nebylo z důvodu číslo 2:

Pokud si dokážete představit bez služeb Google, doporučuji Huawei P40 Pro. Ve srovnání s modelem plus toto zařízení sotva nabízí kompromisy: design, pocit a zpracování, displej, výkon, reproduktory, baterie, hlavní a ultra širokoúhlý fotoaparát jsou stejně dobré, neexistují žádné rozdíly. Nahoře je P40 Pro také výrazně levnější (v současné době k dispozici za přibližně 650-750 eur) a tento příplatek na P40 PRO pro trochu více paměti, rychlejší bezdrátové nabíjení a o něco lepší zoom nestojí za to absolutně nestojí za to za to. Pokud by cenový rozdíl mezi těmito dvěma modely byl kolem 150 eur, model plus by to stálo za to znovu.

TL; Dr

Opravdu mohu pouze doporučit zařízení těm, kteří chtějí a potřebují nejlepší zoom ve smartphonu. Jinak je P40 dostačující pro.

Přesto v současné době používám Huawei P40 Pro jako svého každodenního řidiče a v tuto chvíli jsem si nedokázal představit lepší smartphone. Měl jsem to štěstí, že jsem před několika měsíci získal skutečnou vyjednávání na eBay Classifieds a protože jsem úplně chytrý smartphone a rád fotografuji ve svém volném čase, rozhodl jsem se o tomto zařízení. Nyní jeden nebo druhý se pravděpodobně přemýšlel, zda se mohu dostat s chybějícími službami Google. V zásadě bych se mohl obejít bez služeb Google. Téměř všechno, co potřebuji, funguje do jisté míry a co nefunguje, používám na svém druhém denním řidiči, OnePlus 8 Pro.

Huawei P40 Pro Plus Review

Na scéně smartphonu je pouze jedna kamera, která zabalí skutečný 10x optický zoom. Není to S20 Ultra, je to Huawei P40 Pro Plus.

Basil Kronfli 10. června 2020 8:52 BST

Výrok

The P40 Pro Plus je krásný, prémiový telefon s nejlepším smartphonovým systémem fotoaparátu, které si peníze mohou koupit, ale zdaleka nejsou dokonalé. Žádný Google neznamená denní bloky softwaru, a to ani s Huaweiho praktickou novou vyhledávání okvětních lístků. To ztěžuje ospravedlnění s tak vysokou požadovanou cenou na západním trhu. Přesto je to 10x zoom kamera rozbíjí přes strop optického zoomu s ohniskovou vzdáleností 260 mm, která snadno překonává Ultra S20 Ultra.

Klíčové specifikace

Na scéně smartphonu je pouze jedna kamera, která zabalí skutečný 10x optický zoom.

V zádech se objevují nejméně pět kamer, je to nejlepší systém smartphonu, které si můžete koupit, pro určitý druh uživatele. Ale s tím stojí 1299 GBP a přichází s pokračujícími softwarovými problémy, je to těžký prodej pro většinu běžných západních kupujících.

Na první pohled je Pro Plus nápadně podobný jako 899 GBP Huawei P40 Pro. Pro a Pro Plus sdílejí stejný design, obrazovku, čipovou sadu, kapacitu baterie, softwarový zážitek a další.

To vás může oprávněně vést k tomu, abyste se zeptali: Jak může Huawei ospravedlnit nabíjení téměř 1300 GBP za variantu Plus Plus? Odpověď je docela jednoduchá. Je přidán první svět na smartphonu (nepočítá kameru Samsung Galaxy). 10x optický zoom, aby se tento jeden z nejlepších telefonních telefonů v okolí.

ТРИ МЕСЯЦА с Huawei P40 Pro и ОБЗОР P40 Pro: какой выбрать?

Poznámka editora: Pokud máte zájem o zbytek řady, můžete si prohlédnout naši recenzi Huawei P40 a naši recenzi Huawei P40 Pro.

Design. Doppelganger Huawei P40 Pro s keramickou zády

Zepředu je P40 Pro Plus P40 Pro. Je to velikost, rozlišení a technologie obrazovky, které jsou totožné s vanilkovým profesionálem, stejně jako pilulka ve tvaru selfie ve tvaru pilulky vlevo nahoře.

V 6.58 palců, obrazovka Pro Plus sedí mezi obrazovkou Galaxy S20 a S20 Plus a iPhone 11 Pro a 11 Pro Max. I když je to velikost, je to relativně zvládnutelná, je to těžký telefon na 226 g. stejná hmotnost jako nejvhodnější iPhone.

Samotná obrazovka telefonu není příliš zakřivená, takže náhodné lisy nejsou problémem. Jeho design „Overflow“ se zakřiveným sklem (ne obrazovkou) na všech čtyřech stranách je vážně krásný dotek.

Zakřivené sklo se rozlévá do rámu z levovaného kovového rámu, který mírně vrcholí v rozích telefonu. Huawei říká, že to zvyšuje stupeň trvanlivosti pro sérii P40, s více kovem v rozích než sklo.

Při tloušťce 9 mm může P40 Pro Plus vyrobit 7.9mm tenká galaxie S20 5G se cítí jako waif, ale není o mnohem silnější než S20 Ultra a iPhone 11 Pro Max.

K dispozici ve dvou keramických barvách, černé nebo bílé, P40 Pro Plus je téměř stejně tvrdé jako Sapphire Glass. Huawei šel do velké míry, aby vysvětlil, jak je keramický prášek stisknut a pečený, aby vytvořil vysoký lesk, odolný povrch a bílá verze, kterou jsme zkontrolovali, vypadá skvěle a zdá se, že robustně robustně. Ještě lepší je, že naše bílé zařízení vypadalo úplně bez otisků prstů kolem zad, což je novinka pro lesklé telefony.

Tlačítka P40 Pro Plus jsou napravo, zatímco všechny ostatní zajímavé body jsou na základně-mono-řečník, zásobník SIM karty a port USB-C. Kolem zadní části je nárazová kamera a nahoře je IR blaster.

Screen. už jsme tu byli

Obrazovka P40 Pro Plus Huawei vypadá velmi dobře. S 19.Poměr stran 5: 9, je vysoký a jeho rozlišení 1200 x 2640 znamená, že sedí mezi dvěma průmyslovými standardy. FullHD a Quadhd. Měl by vám o tom opravdu záležet? Spíš ne. Hlavní věc je, je to jasné, ostré a krásně punchy.

Na rozdíl od hlavní konkurence od Samsung a OnePlus, P40 Pro Plus nemá 120Hz obnovovací displej, místo toho se omezuje na 90 Hz. To staví Huawei do souladu s loňskými telefony OnePlus, ale stále před iPhone 11 Pro.

Obrazovka podporuje obsah HDR10, zabalí technologii OLED a má hustotu 441 pixelů-ostřejší než P40 nebo P30 Pro, ale spodní rozlišení než OnePlus 8 Pro a Galaxy S20-Series.

Prohlížení úhlů na P40 Pro Plus jsou vynikající, jasné a telefon je snadné vidět uvnitř i venku. Vlevo nahoře bychom milovali menší údernou díru, ale to je opravdu naše jediná hrozba s displejem tohoto telefonu.

Výkon. dostatek síly a spousta úložiště pro Huawei P40 Pro Plus

P40 Pro a Pro Plus sbalí spoustu podobností také uvnitř. Pro začátek jsou oba poháněni stejným procesorem Kirin 990, který umožňuje některé z nejrychlejších rychlostí 5g kolem. 8 GB RAM, na papíře, znamená, že žádný telefon nemůže naskládat na jiné 12 GB RAM Top-Enders, jako je OnePlus 8 Pro. Každý den však neuvidíte žádné zpomalení.

Benchmarky nejsou vedoucí třídy, přičemž skóre Antutu stoupá do 524 527 v režimu výkonu a přibližně 480 000, když je ve standardním režimu. Vedení třídy nemusí být, ale stále jsou špičkové, bijí herní telefony jako ROG Phone 2 a Blackshark 2.

Fotoaparát. fotoaparát Huawei P40 Pro Plus je nejkompletnější systém smartphonu, které si peníze mohou koupit

Primární kamera Huawei P40 Pro Plus je totožná s kamerou P40 Pro, a to není špatná věc. Sdílený senzor 50MP Ultra Vision je obrovský a zachycuje hvězdné obrázky.

F/1.9 čoček clony s páry ohniskové délky 23 mm s velkými, 2.44-Micron kombinovaných pixelů při pořizování 12MP obrázků-to je vedoucí pro telefon. Větší pixely obvykle znamenají lepší fotografie a v případě pro-série Huawei P40, teorie drží.

Dynamický rozsah je z velké části vynikající, i když posilování stínů může být trochu přehnané. Nasycení a ostření se relativně zužují ve srovnání se zpracováním používaným na starších telefonech Huawei. Ve srovnání se záběry z řady Galaxy S20 jsou také značně zmenšeni. Nakloní se k teplým tóny, ale to nemusí být nutně špatná věc. Kromě toho, ať už je kamera P40 Pro Plus bez ohledu na osvětlení, získává vynikající výsledky v automatickém režimu.

K dispozici je také mocná 40MP ultralehká kamera s f/1.8 clony a úhel 18 mm. Stejně jako u Mate 30 Pro, to se zdvojnásobí jako hlavní videokamera, takže může chytit super-starty záběry bez oříznutí. Navíc zabalí automatické zaostření a zamkne se na předmětech zblízka pro některé makro snímky s vysokým dopadem.

Se spoustou rozlišení a rozsáhlého zorného pole, že ohnisková vzdálenost 18 mm dostane v rámečku spoustu detailů, díky čemuž je ultralegaletá jeden z nejlepších umělců v okolí P40 Pro Plus.

P40 Pro Plus obsahuje ne jeden, ale dvě teleobjektivy. Prvním z nich je 8MP 3x zoom fotoaparát, sportovní f/2.4 objektiv, který je podobný tomu, který se nachází na Mate 30 Pro. Druhým je 8MP 10x zoom fotoaparát s f/4.4 čočka. Oba mají OIS, jako hlavní kamera. Obecně se dobře vyskytují za předpokladu, že světlo je správné.

Mít obě teleobjektivy znamená kdekoli mezi 18-260 mm ekvivalentní ohniskové délky, můžete být zaručeni slušnou střelou. 10x fotoaparát zoomu opravdu přijde na vlastní svět. P40 Pro Plus vás přiblíží než kterýkoli jiný telefon k objektům, zejména pokud se neovlivníte, abyste jej podporovali na povrchu nebo pomocí mobilního stativu. Když však světla klesne, jeho užší clona znamená, že ruční výstřely nevypadají skvěle. Vystřelte noční režim a pomocí inteligentní výpočetní fotografie Huawei mohou všechny čtyři kamery vidět ve tmě.

Je zoom P40 Pro Plus v jiné lize než S20 Ultra? Řekli bychom ano. Porovnání výstřelů pořízených na dvou vedle sebe, obrázky z Pro Plus na nás zapůsobily více.

Rozlišení 32MP fotoaparátu selfie je dostatečné a primární senzor je spárován se sekundární hloubkovou kamerou pro zabezpečené odemknutí obličeje a efekty hloubky. Také zabalí autofokus a střílí až do 4k předního videa, které vypadá skvěle.

Video sběr videa P40 Pro vypadá dobře ve všech rozlišeních a stoupá na 4k, 60fp. Záběry zachycené na hlavní kameře jsou hvězdné ve středním až dobrém osvětlení, dobře stabilizované a jakékoli fanoušky přirozenější úrovně nasycení a úderu by upřednostňovaly Huaweiho video styl než styl Samsungu.

Níže viz níže pro některé vzorky fotografií:

Software. EMUI 10.1 je skvělý, ale stále je tu díra ve tvaru Google

Huawei P40 Pro Plus provozuje Android 10, s vlastním rozhraním značky Emotion UI přes vrchol. Není to na stejném základě jako ostatní telefony Android, díky USA uloženým Huawei Google Ban. Stručně řečeno, to znamená žádný obchod s hrami a další omezení při používání aplikací třetích stran.

Situace se zlepšuje, s zahrnutím Huaweiho jeho aplikačního hledání-vyhledávání okvětních lístků-najděte aplikace, nyní nainstalované jako standard. Díky tomu je nalezení aplikací v galerii aplikací snazší.

To znamená, že z velké části získání aplikací není obrovský problém, ale co se stane dál, je další. Některé aplikace mimo obchod Huawei nefungují správně na nových telefonech P40. Přirozeně, žádné Google Apps neběží plně efekt na P40 Pro Plus. To zahrnuje dokumenty, jednotku, Gmail, The Play Store a YouTube. Navíc, Google Meet and Calendar také nefungují, takže pokud je vaše firma nastavena jako organizace G Suite, nový telefon Huawei nebude mít žádný smysl. Omezení se také vztahuje na aplikaci OS Wear OS, takže pokud máte své památky na smartwatch poháněné Google, budete chtít jiný telefon.

Tato nekompatibilita se v některých oblastech zlepšuje, přičemž aplikace, jako je Netflix, nyní pracuje a webová aplikace Uber žijící v Huawei Appgallery. Najdeme však také některé aplikace, které kdysi fungovaly, jako je Disney, nyní ne. a ani nás nezačínáme ve hrách. Obchod Google Play má zjevně monopol na většinu titulů Triple-A a vývojáři prostě nepřenesli mnoho pro telefony Huawei.

Pro kohokoli, kdo je méně sledován na Google nebo Gaming, je software P40 Pro Plus vynikající. Huawei doplnil Android 10 s několika skvělými multitaskingovými funkcemi. vše je úhledné, hladké a stáj. To znamená, že opravdu potřebujete vědět, do čeho se dostáváte, než se vyzvednete, pokud se chcete vyhnout ošklivému překvapení po linii.

Životnost baterie-dlouhodobé a rychlé nabíjení, kabelové nebo bezdrátové

Baterie 4200 mAh Pro Plus vydrží celý den bez problémů a přináší vynikající čas na obrazovce. Více než 90 minut videa přehrávaného při plném jasu upustilo baterii pouze o 8%.

Rychlé kabelové a bezdrátové nabíjení při 40W znamená P40 Pro Plus se plně pohlcuje za hodinu a díky rychlému zpětnému bezdrátovému nabíjení dokonce zapne telefony nebo příslušenství přátel.

Mám si koupit Huawei P40 Pro Plus?

Pochybujeme, že Huawei očekává, že prodá příliš mnoho P40 Pro Plus vzhledem k vysoké ceně telefonu. I když je plus lepší než P40 Pro, není to lepší 400 liber, pokud nejste někdo, kdo potřebuje to nejlepší, pokud jde o zobrazování. Přidat do mixu dnes všechny problémy Google Huawei, které se dnes potýkají, a my si myslíme, že většina fanoušků Huawei vyzvedne Vanilla P40 Pro. telefon hvězdné hodnoty fotoaparátu samy o sobě.

huawei, recenze, nejvyšší, vlajkový, telefon

Mezitím se kdokoli, kdo potřebuje Google a má přes Grand, aby poklesl na nový smartphone.

To, co Huawei nevytvořil s P40 Pro Plus, je nutný chytrý telefon pro masy a právě zmeškal náš nejlepší telefon a nejlepší telefon Android telefon. To, co Huawei vytvořilo, je však technologie první kamery, dokazující Huawei je stále vůdcem, pokud jde o tlačení zobrazování smartphonu dále než konkurence.

Časté časté

P40 Pro Plus má hodnocení IP68, což mu dává odpor vůči vodě po určitou dobu

Na P40 Pro Plus není nainstalován žádný obchod Google Play a většina služeb a aplikací Google nefunguje

Běží na Androidu 10 s úpravami EMUI Huawei

Huawei P40 Pro Recenze

Co se děje s Huawei, eh? Nejprve byly jeho telefony zablokovány v používání služeb Google a nyní je vytlačováno z hlavní role v britské 5G show. Mezitím je právě spuštěno nejlepší peníze na telefonní kameru, které si můžete koupit. první s 10x optickým zoomem ekvivalentním objektivem. co dělat?

Za prvé, je důležité pochopit, že nejnovější vlajkový telefon Huawei. P40 Pro Plus. není ovlivněn rozhodnutím Spojeného království o odstranění Huawei z jeho 5G infrastruktury přímo. Telefony Huawei stále podporují 5G, jejich 5G nebude v žádném okamžiku vypnuto a zase, pokud si koupíte P40 Pro Plus, bude 5G telefonu stále fungovat, i když zařízení Huawei 5G nepoekává britské sítě s sítěmi ve Velké Británii.

Teď je to jasné, také stojí za zmínku. P40 Pro Plus zatím není z lesa. Stejně jako Huawei P40 a Mate 30 Pro nepodporuje služby Google mimo krabici-takže žádný Gmail, žádné dokumenty Google a žádný disk Google, kromě omezení aplikací třetích stran. Toto je výjimečně hořká pilulka, kterou je možné polykat, zejména s ohledem na to, jak dobrý je P40 Pro Plus. a jak drahý je. 1 299 GBP? Oof!

Kromě toho, že je skvěle vypadající, dobře vyrobená vlajková loď s více než 500 GB úložištěm a nippier 5G rychlostmi než konkurence-je to také nejlepší telefon s kamerou na světě.

Hodně zmatený? Nejsme překvapeni. S trochou štěstí vám tato recenze pomůže lépe porozumět tomuto problémovému, záhadnému šampionovi fotoaparátu.

Design a obrazovka: keramický kulatý dozadu, OLED vpředu

Pokud jste použili jakoukoli nedávnou vlajkovou loď smartphonu Huawei, víte, co zde můžete očekávat. Sklo, kov a křivky jsou mistrovsky fúzovány, aby vytvořily telefon, který nespojí jediný ostrý okraj-je to ošetření v ruce.

Navzdory zabalení stejných rozměrů jako P40 Pro, má Pro Plus keramickou záda, což je výrazně tvrdší než sklo profesionálů. V kombinaci s odolností proti vodě a prachu IP68 Pro Plus, obrazovkou temperovaného skla a předem namontovaným chráničem obrazovky lze bezpečně říci.

Těžší než váš průměrný smartphone, Pro Plus váží 226 g. stejně jako iPhone 11 Pro Max. Sportuje všechna obvyklá tlačítka a porty-USB-C, Volume a Power Buttons a na vrcholu je také bonusový ir blaster pro dobrou míru, jak se nachází na Xiaomi Mi 10. K dispozici v keramické černé nebo bílé, vysoce lesklý povrch telefonu nemusí vypadat tak zvláštní jako u The Froted P40 Pro, ale bílá verze, kterou jsme zkontrolovali, je skutečná léčba, která ustoupí otisky prstů lépe než cokoli, co jsme použili v letech.

V 6.58in, displeje Pro Plus trpaslíci jako iPhone 11 Pro, s plnou hranou k okraji, zakřivenou Quad HD, 90Hz OLED dobrota. Hraje také domov pro velmi responzivní senzor otisků prstů v displeji a kameru s velkým čelním kamerou pro úderné díry (plus IR senzor). Přijdeme na to, jak dobrý je fotoaparát selfie a odemknutí obličeje, ale ta obří děrová díra je rozhodně naší nejméně oblíbenou věcí o designu a zobrazení telefonu.

Fotoaparát: Zblízka

P40 Pro Plus sportuje stejnou hlavní 50MP kameru jako Pro, kompletní s 1/1.28in, 50MP senzor RYYB. obrovský pro smartphone. K dispozici je také 40MP ultra širokoúhlý fotoaparát s f/1.8 clony plus objektiv TOF pro hloubku.

Tam, kde Huawei otřásá věci, je, pokud jde o tento zoom. nebo spíše na více zoomů. Místo 5x modulu zoomu, Pro Plus nebalí jednu, ale dvě teleobjektivní kamery. První obsahuje 3x ekvivalentní zoom a druhý. Showstopper. vás dostane až k 10x ekvivalentnímu zoomu, s ohniskovou vzdáleností 240 mm. Vítězné kombo? Bezpochyby.

Hlavní fotoaparát poskytuje nejlepší dynamický rozsah, který jsme dosud viděli z smartphonu, a manipulace s náročnými předměty, jako jsou podsvícené černé kočky lépe než ostatní. Při slabém osvětlení vyniká, rozjasňuje scény a zároveň si zachovává jasnost a udržuje hluk na uzdě-překonává i špičkové kompaktní kamery, jako je Sony ZV-1. Pak je tu zoom. Trumpy převyšuje kdysi nejlepší ve třídě Samsung Galaxy S20 Ultra jak z hlediska detailů, tak estetický styl.

Ať už pořizujete výstřely na portréty, ultrawide obrázky nebo přiblížením, intimní fotografie z dálky, P40 Pro Plus je jedním z prvních telefonních telefonů, které se cítí, jako by se mohly alespoň shodovat, pokud nevyrazí některé prémiové kompaktní kamery nebo nekomplikují nebo nevyrazí nějaké prémiové kompaktní kamery nebo Velmi na základní úrovni DSLR z pohledu všestrannosti-žádný malý výkon pro něco, co ve vašem

Pak tam 32MP kamera směřující přední. Navzdory svému vysokému rozlišení oblohy, fotografie, které je stále podařilo lichotit při zachování detailů, a pokud jsou snímky příliš chutné pro váš vkus, vytočte tento kosmetický režim pro nějakou lichotivost a realisticky vypadající vyhlazení kůže. Vše v kombinaci s inteligentním rozhraním fotoaparátu, které sahá od zcela automatizovaného až po plnohodnotnou manuální příručku; Video 4K, které vypadá hladce, s jeho snímky lezením až na 60 snímků za sekundu a výkonem nízkého světla, který je beating pixelů, a nic se nemůže dotknout P40 Pro plus, pokud jde o zobrazování.

Pro většinu z nás žijících ve Velké Británii, USA nebo jiných západních trzích, službách Google. Dokumenty, Drive, Maps, Play Store a YouTube, abychom jmenovali alespoň některé, se silně objevují v našem každodenním životě. Z krabice je proto krásně úhledný software P40 Pro je výzvou pro všechny zkušené Googler. Google Services nefungují na nových telefonech Huawei.

Běh EMUI 10.1 Na vrcholu Android 10 je rozhraní Huawei v podstatě známé, ale pokud jste předtím nepoužili telefon bez Google, pokračujte ve čtení.

Mohlo by vás překvapit, že skutečně získání aplikací na palubě není výzvou. S předinstalovaným nástrojem pro klon telefonu Huawei se většina aplikací přenáší z vašeho starého telefonu bez bolesti. Dále vyhledávání okvětních lístků-Najít aplikace je nástrojem Huawei pro hledání obchodů s aplikacemi třetích stran, jako je APK Mirror to New. To znamená, že některé aplikace prostě nefungují správně na P40 Pro Plus bez služeb Google.

Zálohy WhatsApp jsou například uloženy na Disk Google. takže můžete použít chatovací aplikaci, ale své chaty začnete od nuly. Kromě toho jsme měli problémy s tím, že Disney hraje zpět obsah.

Zkušenost bez Google bez Google je mnohem lepší než to byla-společnost Huaweiho Appgallery pěkně otoky a některé aplikace, které kdysi nefungovaly, jako Snapchat, nyní dělají. To však nemění skutečnost, pokud se váš pracovní nebo osobní život spoléhá na služby Google. kalendář Google, pohon, setkání atd pak byste neměli vyzvednout telefon Huawei, pokud jej nebudete rádi načíst.

Sideload? Ano. Najděte tutoriály online, abyste získali zážitek z Google na P40 Pro. udělali jsme to a dělá to pro Plus fantastický telefon s mnohem méně upozorněním. Disk Google, Gmail, YouTube a obvyklé podezřelé práce. Zde je příklad videa pro případ, že vás to zajímá sami, i když přirozeně tento proces neospravedlňuje, odsouzení nebo převzetí odpovědnosti za jakékoli zařízení Huawei

Síla: potřeba rychlosti

P40 Pro Plus provozuje rychlý, hladký a stabilní zážitek z Androidu. Rozhraní Huawei má také spoustu funkcí, které vám z něj pomohou co nejlépe využít. To zahrnuje snadnější multitasking s rozdělenou obrazovkou než standardní Android a také praktický plovoucí okno, která může mít telefonní práce napříč třemi aplikacemi bez náznaku zpomalení.

Tmavý režim Pro Plus vypadá skvěle na OLED obrazovce, krásně klouže s touto frekvencí 90 Hz a procesor Kirin 990 dělá krátkou práci 4K video zachycení videa a 3D hry. Cítí se vlajková loď.

Benchmarky Pro Plus o něco lepší než zařízení Snapdragon 855, obsahuje 8 GB RAM a podává také neuvěřitelné úložiště 512 GB. více než mnoho notebooků.

Tuto úložnou kapacitu lze navíc posílit paměťovou kartou Huawei Nano, která sedí ve druhém slotu SIM, pokud se nepoužívá. Vzhledem k tomu, že Huawei vytváří své vlastní 5G rádia, můžete očekávat rychlosti internetu odolné vůči budoucnosti, stejně jako Wi-Fi 6, což umožňuje bezdrátové rychlosti až 2400 Mbps.

S dostatečnou baterií 4200 mAh, rychlejší kabelové a bezdrátové nabíjení než většina telefonů (40 W, jakýmkoli způsobem, jak se účtujete), a nippy reverzní bezdrátové nabíjení 27 W, trvá celý den a pohánělo se bleskem.

Huawei P40 Pro Plus Verdikt

P40 Pro Plus je vrcholem toho, jak by mohl vypadat život bez Google-pokud se vám myšlenka odvolává. Jeho design, obrazovka a vlajková loď s výkřikem, kamera není nic jiného než měnící se hru-a má pro dobrou míru hromádky úložiště a vynikající výdrž baterie.

Jediná věc, na které nejsme divoké, je jeho masivní výřez kamery selfie. Pokud jste šťastní nakládání služeb Google na palubě, pak byste mohli skončit s jedním z nejlepších, ne.li nejlepších chytrých telefonů v okolí.

To znamená, že za 1 299 GBP je to, jak šťastní, že se budete potýkat s hlavními prvky softwaru, méně jasné.

Kde bude Huawei za rok na Západě? To je hádán; Ale jedna věc je jistá, v roce 2020, pokud potřebujete ty nejlepší peníze na fotoaparát, které si můžete koupit, je tu jen jeden a je to P40 Pro Plus.

Tech specifikace

OBRAZOVKA 6.58in, 1200 × 2640 OLED HDR10, 90Hz
procesor Kirin 990
PAMĚŤ 8 GB RAM
FOTOAPARÁT 50MP primární (40MP Ultrawide, 8MP 3x Zoom, 8MP 10x zoom, TOF hloubková kamera)
ÚLOŽNÝ PROSTOR 512 GB na palubě, rozšiřování paměti Nano
OPERAČNÍ SYSTÉM Android 10
BATERIE 4200 mAh nevyjádřitelný
ROZMĚRY 158.2 x 72.6 x 9 mm

Věci říká.

Nejlepší kamera smartphonu na světě, kterou byste si neměli koupit

| Denial of responsibility | Contacts |RSS