Imilab KW66 Smartwatch Pros a Cons Full podrobnosti. Xiaomi imi Kw66

Imilab KW66 Smartwatch Pros a Cons Full podrobnosti

Imilab KW66 je další nový smartwatch z Xiaomi v roce 2020. Je to fitness sledovač, který dokáže řídit zdravotní stav a sledovat sportovní aktivity v reálném čase. Nový nositelný dostal sportovní kulatý design a vybaven několika funkcemi, jako je monitor srdeční frekvence, Bluetooth 5.0, IP68 vodotěsný a mnoho dalšího. Nechte tedy skočit na všechny podrobnosti!

Návrh Xiaomi imilab KW66?

Jak vidíte na obrázku výše! Nový smartwatch Xiaomi KW66 dostal plnohodnotný číselník s jedním fyzickým tlačítkem na straně. Vypadá to štíhlé, sportovní, módní a vhodné pro muže a ženy. Měření 454510.8 mm a vážení asi 44 g. Tělo je vyrobeno z kovu s pouzdrem z zinku, zatímco popruh je odnímatelný a dostupný TPU.

Pokud jde o obrazovku displeje! Nový fitness tracker má 1.28 palců plné kulaté IPS 3D zakřivené dotykové obrazovky s rozlišením 240240 pixelů. Nositelné také plné obličejů s více hodinami, které vám dávají svobodu vybrat si ten, který vyhovuje vašemu stylu. Nejen to! Můžete si také přizpůsobit svůj vlastní číselník.

Xiaomi Imilab KW66 обзор / Опыт использования и приложение GloryFit

Funkce smartwatch KW66?

Imilab KW66 je vodotěsný smartwatch IP68, což znamená, že jej můžete nosit v deštivých dnech. S nositelnými vestavěnými senzory s nízkou spotřebou lze přesný stav tréninku sledovat v reálném čase. Může sledovat až 13 sportovních režimů zahrnuje běh, chůzi, cyklistiku, alpinismus, přeskakování, tenis, baseball, basketbal, badminton, fotbalgugby a stolní tenis.

Умные часы за 3500 , две недели работают! IMILAB KW66 Smart Watch / Арстайл /

Dalšími funkcemi jsou monitor srdeční frekvence, krokoměr, připomenutí hovorů a zpráv, protirádací, přednastavená hodinář, časovač, stopky Bluetooth 5.0.atd. Zařízení má baterii 354 mAh s 15 dny normálního použití a 30 času v pohotovostním režimu.

Uživatelská příručka KW66 SmartWatch:

Poté, co dostanete hodinky imilab kw66! Musíte postupovat podle těchto jednoduchých kroků:

  • Nainstalujte aplikaci GLORYFIT do svého smartphonu, která je k dispozici v obchodě App Store i Play.
  • Spárujte telefon s chytrými hodinami přes Bluetooth, pak bude načasování smartwatch nastaveno automaticky.

A je to. Nyní tedy můžete projít hovory, synchronizovat svůj kalendář nebo přijímat oznámení smartphonu přímo z chytrých hodinek, můžete také zobrazit všechna data shromážděná chytrými hodinami, jako je srdeční frekvence, počet kroků nebo kvalita spánku přímo do smartphonu pro větší displej a lepší analýza dat.

Výhody a nevýhody hodinek KW66?

Pros: Stylový design, 3D zakřivená obrazovka, Bluetooth 5.0, 13 sportovních režimů, vodotěsná IP68, dlouhá životnost baterie

Nevýhody: Chybějící krevní tlak a monitor kyslíku

Cena a dostupnost imilab kw66?

Smartwatch Imilab KW66 je k dispozici na Banggood a GearBest za různé ceny. Můžete si vybrat nejlepší cenu pro vás.

Xiaomi imilab kw66 nový smartwatch pro 50 recenze

Dnes jsme se k vám vrátili s analýzou nového smartwatch Imilab KW66 produkované jednou z mnoha dílčích značek ekologického řetězce čínského obřího Xiaomi. Tento chytrý hodinky je vhodný pro každodenní použití a vhodný pro uživatele sportu, protože nese 13 různých sportů a 30denní baterii, monitorování srdeční frekvence, sledování spánku a je to hodnoceno IP67 a to vše, co získáte se stylovým designem na vaše zápěstí s 3D zakřivenou skleněnou obrazovkou a za rozpočtovou cenu nepřesahující 50. KW66 tedy nabízí velkou hodnotu za peníze, které v této recenzi zkontroluji.

Kvalita navrhování a budování:

Xiaomi imilab KW66 má stylový, jednoduchý design s kulatou tvarem, s černou barvou a tělem zinku zinku, s úctou výrobní kvalitou a také mi připomíná aktivní sledování Samsung Galaxy Active Watch. Má 3D hladké zakřivené sklo s kovovým rámem, který má matný povrch, což mu dává vzhled drahých hodinek.

Je to opravdu kompaktní chytré hodinky s průměrem 45 mm, zatímco je to jen 12.7 mm tlustý s celkovou hmotností zhruba 54 g, což je pohodlné nosit.

Na pravé straně najdeme tlačítko ON/OFF Aktivace, které lze také použít k návratu na hlavní obrazovku dlouhým stisknutím, mimochodem, můžete zapnout obrazovku také pouhým otočením zápěstí.

Níže můžete vidět senzory pro detekci srdečního rytmu a 2 nabíjecí kolíky.

Imilab KW66 popruhy:

KW66 má mimo jiné tradiční 22 mm měkký silikonový popruh se 4 barvami: černá, stříbrná, růžová a zelená. že můžete snadno nahradit a je na ruce pohodlné ani váha hodinek, nebude překážkou, takže můžete zapomenout, že ji máte na sobě. A můžete si zakoupit jakýkoli jiný kompatibilní popruh pro hodinky za atraktivní cenu za více možností.

Voděodolný:

Najdeme také certifikaci IP68, díky níž je voda, škrábnutí a odolná proti potu, což nám umožňuje používat ji i ve sprše nebo ji nosit ve bazénu v hloubce jednoho metru vody po dobu 30 minut a je také prachotěsná. Ale nedoporučuji jej používat k plavání nebo potápění, protože slaná voda může způsobit poškození.

Zobrazit:

Když už mluvíme o obrazovce, Xiaomi imilab kw66 má 1.28palcový TFT LCD dotykový panel s rozlišením HD 240 x 240 pixelů v plné barvě s 3D sklem kromě zakřivení je obrazovka v krátkém řešení než, to by bylo lepší.

Máme 4 úrovně jasu, které dobře fungují se schopností, aby byl automatický, aby vyhovoval počasí, ve kterém je, takže si myslím, že jas bude dostatečný k vidění obrazovky za slunečného počasí a existuje funkce zvyšování rukou pro aktivaci Zobrazit. Na obrazovce jsou však některé otisky prstů, vzhledem k ceně to není nepříjemné.

Hlavní rozhraní a výkon:

Rozhraní Xiaomi imilab KW66 je poměrně jednoduché a nekomplikované, ale postrádá některé rysy, takže neexistuje časovač nebo počasí, a navzdory jeho podpoře pro mnoho jazyků je překlad poněkud špatný, kromě toho, že ponechá mnoho položek menu bez překladu.

Navigace mezi rozhraní a nabídkami na KW66 byla hladká bez jakýchkoli záškubů, kvůli přítomnosti procesoru Realtek RTL8762C, který nabízí skvělý výkon v takových zařízeních s 160 kb RAM a 128 MB úložným prostorem pro hodinky a další data. Může to vypadat špatné specifikace, ale je to více než dost pro levné chytré hodinky.

Xiaomi imilab kw66 Watch Faces:

Dlouhým stisknutím na domovské obrazovce můžeme změnit obličeje hodinek se 6 předinstalovanými tváře Pomocí vlastní fotografie nebo vaší oblíbené fotografie.

Možná se vám bude líbit Smartwatch Kospet Magic 2s do 30 let. vše, co potřebujete vědět.

Připojení:

S ohledem na připojení je na Xiaomi imilab KW66 Bluetooth 5.0 Technologie pro rychlejší přenos dat a bez přerušení, kromě senzoru pro detekci srdeční frekvence a zrychlení. Bohužel neexistuje žádný globální systém polohování (GPS) a to je zřejmé v chytrých hodinách rozpočtu, můžete však používat smartphone za účelem.

Oznámení:

Tato chytrá hodinka také umožňuje odesílat oznámení v reálném čase a nastavit je, jako když zazvoní váš telefon, vaše hodinky vibrují, takže vám nikdy nezmeškáte hovor. A protože neobsahuje vestavěný mikrofon a reproduktor, nebudete moci uskutečnit nebo přijímat telefonní hovory nebo dokonce slyšet hlasové zprávy atd.

U zpráv není možné spolupracovat společně a pokud je zpráva velmi velká, lze zobrazit pouze její část a je jasné, že to není vidět obrázky.

Tato chytrá hodinka vám navíc umožňuje přijímat oznámení ze všech vašich oblíbených aplikací, například Instagram a mnoho dalších.

Xiaomi imilab KW66 APP:

Pokud jde o software smartphonu, budeme moci komunikovat s nositelnými zařízeními stažením aplikace GloryFit z obchodu Play nebo z App Store, který je kompatibilní s Android 5.1 a iOS 9.0 a později.

Bohužel to není nejlepší a nesrovnává se s aplikacemi Xiaomi / AmazFit nebo Huawei ani z hlediska vzhledu nebo dokonce jazyka, kromě toho, že obsahuje základní funkce, které zapadají do této hodinky poměrně hladkým výkonem.

Po přihlášení do aplikace a výběru zařízení KW66 jsou hodinky připojeny k aplikaci a poté si můžeme vybrat náš profil (pohlaví, věk, hmotnost, výška), abychom provedli správná měření a na hlavní obrazovce, data o krocích, cílové aktivitě, srdeční frekvenci, světle a hlubokém spánku se zobrazují.

A ve stejné aplikaci budeme moci přizpůsobit tvář hodinek podle našich vkusů, vybrat aplikace, které od nich dostávají oznámení, aktivovat měření srdeční frekvence 24/7, stabilní alarm, denní cíle a mnoho dalšího. Je také možné ovládat hudbu na vašem mobilním telefonu přímo z hodinek nebo dokonce fotografovat, ačkoli tyto se staly standardními funkcemi v mnoha chytrých hodinách pozdějších.

Funkce Xiaomi imilab KW66:

Pro sportovní aktivity může Xiaomi imilab KW66 sledovat až 13 sportů, včetně venkovního běhu, turistiky, přeskakování lana, tenisu, baseballu, cyklistiky, badmintonu, stolního tenisu, lezení, basketbalu, fotbalového Američana, jógy, jógy. Naměřená data jsou synchronizována s aplikací v jasné zprávě o vašem výkonu.

Pokud jde o sledování spánku, existují určité chyby v načasování, a to je při výpočtu času chodit do postele, ne skutečný čas spánku, a to je to, co najdeme v mnoha podobných hodinách.

Dokonce přichází s funkcí připomenutí, pokud jste dlouho seděli, a dává vám výzvu k natažení nohou.

Při analýze výsledků získaných z Xiaomi imilab KW66 a jejich porovnání s specializovanějšími chytrými hodinami byly výsledky velmi blízké a to je uklidňující, ale nemusíte se na to kategoricky spoléhat.

Baterie a doba nabíjení Xiaomi KW66:

Ve skutečnosti je velikost baterie na Xiaomi KW66 něco, co je považováno za poněkud pozitivní, protože získáte 340 mAh, což vám dává až 15 dní výdrže baterie, ale to se provádí se sníženým provozem srdečního monitoru a vypíná oznámení, vypíná oznámení, a další funkce. V každém případě Imilab KW66 nám zaručuje nejméně 7 dní pro těžké použití s ​​monitorováním srdeční frekvence a zapnutými oznámeními a bude se nabíjet magnetickou nabíječkou asi za 2 hodiny. a událost, že kabel je ztracen nebo poškozen, existuje alternativa.

Cena imilab kw66 a kde koupit:

Xiaomi imilab KW66 je v současné době k dispozici na Banggood za 49.99 a Gearbest pro 51.99 a Aliexpress Store pro pouhých 49.61. Jedná se o velmi dobrou cenu za hodinky fitness rozpočtu s takovými specifikacemi a výkonem, takže si to nenechte ujít. A zobrazit svou cenu nebo ji koupit, můžete k nabídce přistupovat kliknutím na ikonu obchodu.

Můžete si také koupit ochranný film na celé obrazovce pro 1.35 a silikonový popruh s různými barvami pro 2.58.

obsah balení

  • Xiaomi imilab kw66 inteligentní hodinky
  • Kabel nabíjení USB
  • Anglická příručka

Specifikace imilab KW66

Všeobecné

baterie

Vytočit a pás

Funkce

Rozměry a hmotnost

CPU: Realtek RTL 8762cramrom: 160 kB 348 kB Flash 128MB Screen: IPSSCCREEN Rozlišení: 240 x 240 SIZE: 1.28 Inchoperační režim: Dotyková obrazovka proozorovaná IP Hodnocení: IP68Sensor: G-SensorHeart Sensor: VC31PePometer Sensor: STK8321
Kapacita baterie baterie: 340 mAhstandby Čas: Asi 30 dní Čas: Asi 15 dní Čas: Asi 2 hodiny Typ: Magnetické nabíjení
Materiál pásma: Materiál Siliconecase: Hliníkový pchape of the Dial: Rounddial Velikost: 1.Velikost 28 palců: asi 262 22 mm
Název aplikace: GloryFitBluetooth Verze: Bluetooth 5.0 Compatible OS: Android, iOS. Android 5.1 nebo vyšší, iOS 9.0 nebo Abovelangageage: Angličtina, Francouzština, Němec, Ital, Japonec, zjednodušená Číňana, SpanishSupport: Výstraha Typ: VibrationAuto Light-up Screen: SupportStopWatch: Supportcamera Remote Control: Podpora Alarm, Kalendář, sedavá připomínka, Anti-Lost24H SERVICE Monitor; přizpůsobená tvář hodinek; hodinky Face PUSH; režimy více sportu; podpora (běh, chůze, cyklistika, alpinismus, jóga, přeskakování, tenis, baseball, basketbal, badminton, fotbalový ragby, stolní tenis); Podpora oznámení o aplikaci (WhatsApp, Skype. LinkedIn, WeChat. atd.) Odmítnout volání; zobrazení ID volání.
Hmotnost produktu: Velikost 54GPproduktu: asi 45 45 13 mm
| Denial of responsibility | Contacts |RSS