Instalace GTA San Andreas na Androidu

Zdarma ke stažení GTA: San Andreas pro Android

Jen málo z nás si nepamatuje mistrovské dílo herního průmyslu s názvem Grand Theft Auto: San Andreas on PC. I my máme čerstvé vzpomínky na podvodníky a nekonečné honičky se střelbou, která trvala mnoho hodin dětství. Dnes si budeme pamatovat na tuto hračku, ale v jiném světle se naučíte, jak stáhnout plnou verzi GTA San Andreas na Androidu a zdarma. Faktem je, že aplikace je na trhu s hraním, ale stojí to více než 300 r. Takže začínáme.

Níže najdete podrobné postupné pokyny pro stahování a instalaci slavného střelce na smartphonu Android. Ve skutečnosti je vše velmi jednoduché, je důležité pouze pečlivě sledovat naše pokyny.

Pozornost! Než začnete, vědět: Hledání souborů a mezipaměti hry v síti je nebezpečné. Takže můžete způsobit nenapravitelné poškození vašeho zařízení. Navíc mohou být ztraceny osobní údaje, včetně platby. Používejte pouze soubory stažené níže. Zkontrolovali jsme je antivirem.

Stáhněte si apk a mezipaměť

První věc, kterou musíme udělat, je samozřejmě stáhnout herní soubory. Existuje společná a hackerská verze s penězi. Vzhledem k tomu, že nebude možné obejít licenci pro automatické zatížení dalších dat (mezipaměť), musí být stažena a nainstalována samostatně. Toto je celá složitost. Ale díky našim podrobným pokynům se snímky obrazovky nebudete mít 100 % problémy. Začít:

Nainstalujte dirigent ES

Poté, co jsou oba soubory nahrány do telefonu Android, provedeme následující:

 • Jdeme do obchodu Google Play App Store, proklouzneme jeho ikonou v nabídce aplikace nebo na domovské obrazovce.
 • V linii vyhledávání umístěné nahoře začneme vstupovat do písmen ES a sklouznout podle níže uvedeného výsledku.
 • Zahájí se automatické stahování souboru APK, které se poté vyvine na instalaci. Tady musíte jen počkat.
 • Po dokončení instalace budeme moci spustit program.
 • Také se objeví es es na stolním počítači Android. Spusťte aplikaci.
 • Při prvním spuštění se nám zobrazí seznam příležitostí, které stačí vyčistit pravým přejetím švihnutím.

Naše aplikace je nainstalována a připravena k práci. Nyní je čas nainstalovat GTA: San Andreas pro náš Android.

Nainstalujte GTA: San Andreas

Začneme rozbalit mezipaměť a instalovat Agricultural100. Uděláme to ve 2 fázích, popíšeme je oba.

Dali jsme APK

Abychom mohli nainstalovat samotnou hru, děláme to:

Tuto aplikaci jsme použili přesně tak, aby instrukce na vašem smartphonu byla úplně stejná jako naše. Stejné můžete implementovat jako standardní správce souborů. Ale ne na každém Androidu.

Důležité: V závislosti na verzi Androidu nebo telefonického modelu se může název této položky změnit. Na zařízeních budou 2 na zařízeních s paměťovou kartou sekcí.

Připraven. Hra je nainstalována, ale nespěchejte ji spustit. Dokud nebudeme nedávat mezipaměť GTA, nic nebude fungovat.

Poznámka: U některých modelů telefonu je zakázána instalace APK ze zdrojů třetích stran. Chcete.li situaci napravit, musíte najít vhodný bod v nastavení a aktivovat možnost instalace z APK.

Jdeme do druhé fáze naší instrukce, konkrétně do instalace KESH.

Instalace mezipaměti

Cashem bude o něco obtížnější. Ale zde také není nic nadpřirozeného. Děláme to:

Jak nainstalovat hru

Vzhled mobilní verze hry Grand Theft Auto San Andreas byl skutečným dárkem pro fanoušky. Nyní si uživatelé budou moci užít vysoko kvalitní grafiku a pokročilé celé číslo kdekoli.

Hlavní postava Karl Johnson je nucena vrátit se do San Andreas. Uživatel získá známou atmosféru 90. Let, kterou najdete u amerických militantů. Pouliční gangy se zabývají loupežemi a vraždami. Karl Johnson se nechce znovu vrátit do předchozího života.

Okamžitě však začne pronásledovat selhání. Prodejní policisté jsou vymysleni proti Karlu. Dělají ho, aby eliminoval nežádoucí lidi.

Uživatelé ruštiny nebudou muset překládat položky nabídky a porozumět funkcím integrace. V Rockstar byli schopni plně přizpůsobit hru mobilní platformě.

 • Na levé straně je joystick, který je navržen tak, aby ovládal pohyb znaku.
 • Na pravé straně obrazovky jsou ovládací tlačítka, která vám umožňují provádět určité akce. Například hrdina se může dostat do auta nebo udeřit.

Hlavní čip GTA San Andreas na Androidu může zahrnovat kontextové tlačítka. S jejich pomocí může uživatel pořídit fotografii nebo vzlétnout letadlem.

Hráč je zcela volitelný, aby sledoval hlavní příběh.

Je třeba mít na paměti, že hra vyžaduje alespoň 1 GB RAM. Vývojáři věnovali zvláštní pozornost podrobnému kresbě objektů. Hráči se nebudou muset dívat na úhlové formy.

Současně jsou programy zcela synchronizovány se službou Rockstar Games. Nyní může uživatel nezávisle nakonfigurovat kvalitu grafiky, s přihlédnutím k výkonu gadgetu.

Mobilní verze hry není nižší než možnost počítače v počtu úprav. Uživatel může nainstalovat další mody na GTA San Andreas.

Hlavní postava může navštívit obchody nebo tetování, zapojit se do nezákonných aktivit. Herní svět je rozdělen na 3 ostrovy. V každém místě uživatele čeká jedinečná dobrodružství. Chcete.li stáhnout hru GTA SAN Andreas, měli byste použít tento web. Můžete si ji také koupit v obchodě Google Play za 500.

V mobilní verzi dostali hráči příležitost poslouchat svou vlastní hudbu. Uživatel může hru uložit nejen na smartphonu, ale také na serverech vývojářů.

Před několika lety veřejnost viděla kult GTA San Andreas na Androidu. Tuto část hry je stále milován mnoha uživateli a samozřejmě byla mezi uživateli telefonu velmi žádaná. Je pravda, že je třeba poznamenat, že systémové požadavky na aplikaci jsou střední, a proto ne každý rozpočet bude schopen reprodukovat tvorbu rockstar bez nadměrného poklesu FPS.

Akce hry se konají v USA v 90. Letech minulého století. CJ. Hrdina této části se vrátil do svého rodného města, aby znovu zvedl svůj oblast z kolen a pomohl svému bratrovi. To znamená, že spiknutí plně odpovídá tomu, co uživatelé viděli v klasické verzi pro počítač.

Management v mobilní verzi kultovní série nevypadá příliš pohodlně. V levém rohu obrazovky uvidí uživatel malou joystick, který postava bude ovládat. V pravém rohu budou všechny další funkce. interakce s objekty, zbraněmi, střelbou, zrychlením běhu. Ale na to si zvyknete dostatečně rychle a nadále si užíváte atmosféru.

Před stažením GTA San Andreas samozřejmě musíte vzít v úvahu, že v průběhu průchodu pobočky hry mohou nastat určité potíže. Nejprve se vztahují k průchodu misí s letadly a vrtulníky. Řekněme, že správa smrtelných prostředků zde není zdaleka nejvyšší úroveň, ale to vše lze udělat bez pomoci programů třetích stran nebo pomocí zkušených hráčů. Jednoduše, jít na telefon se zjevně stává hardcore než na počítači.

Existují malé stížnosti na střelbu, protože místo toho, aby to bylo více či méně zajímavé, rockstar fungoval jako někteří výrobci konzoly a vložili standardní autoim. Mezitím mohl být nalezen v některých úpravách klasické GTA.

Obecně platí, že z pohledu samotné kontroly a hraní hry se hra trochu ztratila a byla optimalizována tak, aby byla hratelná, ale musíte pochopit, že to není milováno pro grafiku nebo příležitost střílet. Tato část se zamilovala do mnoha pro otevřený svět, dobrý příběh a dynamické vyprávění, takže si stáhněte GTA San Andreas na vašich tabletách Android. to je vynikající řešení pro ty, kteří chtějí projít několik hodin navíc svého času.

instalace, andreas, androidu

Karl Johnson se vrací! 25letý chlap s tmavou pletí, přezdívaný CJ, je nucen vrátit se k Los Santos, který odešel před několika lety. V této metropoli, bohatství a chudoba spolu existují. Mnoho oblastí je utahováno při obchodování s drogami a bandity, ale zde má Karl rodinu. Jeho matka nedávno zemřela a měl by pomoci svým přátelům a příbuzným, kteří jsou v současné době v obtížné situaci.

GTA San Andreas na Androidu se objevila 10 let po verzi verze na PC a herních konzolách. Každý hráč by měl být neuvěřitelně rád, že si může stáhnout legendární hru přímo do svého mobilního zařízení, ze kterého bude hráč muset bránit čest Johnsona a jeho rodinu.

 • Otevřený svět s množstvím zábavy.
 • Více než 70 hodin fascinujícího hraní, rozdělených do hlavních a vedlejších grafů, zpracovaných speciálně pro mobily s Cloud Services Rockstar.
 • Jednoduchá a pohodlná ovládání s virtuálním joystickem.
 • Schopnost propojit řadiče třetích stran prostřednictvím USB nebo Bluetooth.
 • Podpora několika jazyků.

Každý, kdo se rozhodne stáhnout GTA San Andreas, obdrží nezapomenutelné emoce, protože herní spiknutí je extrémně nasycené. V tom se Karl Johnson, který se vrátil do Los Santos, vrhne se do gang-up zúčtování z prvních sekund. Zpočátku na něj nedbalí policajti zavěsí vraždu a pak Si-Jaja postupně začne stoupat na zločineckou hierarchii a dobývá pověst jeho gangu. V průběhu spiknutí navštíví hráč tři města státu San Andreas: Los Santos, San Fierro a Las Venturas. Každý z nich má skutečný prototyp, takže hráč nebude obtížné zjistit výrazné rysy Los Angeles, San Francisco a Las Vegas.

Trammer Litera

Karl Johnson (Si-Jaja), hlavní postava hry, v roce 1987 utekla z utažených obchodování s drogami, korupcí a pouličními bitvami Los Santos kvůli svému bratrovi Brianovi. V roce 1992 se však vrátil do města na pohřeb své matky zastřelen bandity a rozhodl se zůstat, když viděl, co se stalo s jeho rodnou rodinou Gang Groove Street Family.

Carla se setkala nejen staří přátelé, ale také dlouhodobými nepřáteli: policisté Tenpenny a Pula-on, který je nucen pracovat kvůli falešným obviněním z vraždy. Události ve hře se odehrávají ve čtyřech městech. Los Santos, San Fierro, Las Vicurs jsou zobrazeny úplně, zatímco Liberty City je částečně v jednom úkolu pozemku.

Výhody a nevýhody automatického autose

Protože GTA San Andreas je aplikace a aplikace je software, je důležité vědět, že jakýkoli software má své charakteristické pozitivní a negativní funkce. Budeme zvážit ty v této hračce s malým svahem, že je to stále velmi zastaralý produkt.

 • Toto je GTA San Andreas Friends zde na vás čekají obrovský otevřený svět, ve kterém můžete dělat cokoli.
 • Nedostatek konkurentů hry, alespoň přibližně podobný Grand Theft Auto San Andreas, i když toto je stará verze, prostě neexistuje.
 • Navzdory věku, vynikající grafika, stejně jako pro telefon.
 • Hráč dostává úplnou svobodu činnosti. Můžete si uvědomit vše, co ve hře přijde na mysl.

Na základě jediné nevýhody, kterou jste mohli vidět trochu výše, řekneme. stáhněte hru pouze podle odkazu na samém dolní části této stránky. Zaručujete tedy vaši bezpečnost a zachování uživatelských dat. Zkontrolovali jsme instalační soubor, neobsahuje viry.

GTA San Andreas

GTA. Pravděpodobně nebude možné najít alespoň jednu osobu, která by o takové legendární hře neslyšela, a ukázalo se, že je to opravdu nádherné, hra se zpočátku objevila na počítači, ale odtud byla velmi rychle převedena do mobilních Zařízení, kde ji nyní můžete sledovat.

instalace, andreas, androidu

Budete muset hrát za zajímavou postavu s obtížným osudem, jeho příbuzní byli zabiti a hrdina je pronásledován policií, i když za nic nemá obviňovat. Výsledkem je, že budete muset vyřešit obrovské množství problémů, které neustále vznikají v cestě, je docela obtížné vytáhnout hrdinu z potíží, ale pokud to zkusíte, je to docela možné.

Zároveň musíte přidat okamžitě, budete mít téměř úplnou volnou vůli, můžete vidět, že se můžete pohybovat podél pobočky spiknutí. Ale pokud vás to unavuje, můžete na to zamávat ruku a pak to udělat, než chcete. Jakmile projdete, obdržíte mise, jsou nejrozmanitější a nebudete vás nudit, zpravidla bude většina dostupných úkolů, která bude spojena s trestnou činností. Například budete muset ukrást auta nebo někoho zabít, neexistují prakticky žádné úkoly jiného typu.

Kromě toho najdete solidní zásobu střelných zbraní, stejně jako auta a další dopravu, které můžete vidět pro mír, který klidně využívá pro vaše potřeby. S výjimkou automobilů můžete létat i na vrtulnících, což bude obzvláště zajímavé. Stáhněte si Grand Theft Auto: San Andreas na Androidu, kvůli tak zajímavé sadě výhod, jak si sami můžete ověřit. A kromě toho existuje mnoho budov a zařízení, které můžete navštívit, můžete vy, včetně setkání s přáteli, můžete jít. Buď navštivte striptérský bar, který je také ve hře.

Je pravda, že musíte varovat, že aplikace je na vašem zařízení poněkud náročná, takže ji můžete plně spustit daleko odkud. Jak byste však měli rozumět, taková chyba se vychází výhradně z nejvyšších charakteristik hry, takže byste k ní měli být docela blahosklonné. Ačkoli před instalací něčeho podobného na vaše zařízení. Je vhodné, abyste se ujistili, že vlastnosti smartphonu jsou pro hru opravdu vhodné, a určitě to půjde pro vás, aniž by to udělal něco prostě zbytečného.

GTA V Texture Mod pro Android

VGSA 2.0 pro mobilní GTA SA!Funkce:- Aktualizováno časově VGSA- nové cloudové textury. Nová realistická noc- nový gradientní úsvitu- nový gradient západ slunce- nový vodní bonusové textury. Úvahy ENB. Skybox nemusí být odstraněn.

Všechny série GTA dostupné pro Android

Z dvanácti epizod a dva dodatky si můžete užít čtyři na přístroji s platformou Android.

Grand Theft Auto 3. První, který zajistil její komerční úspěch šílenou popularitu pro následující série.

Zrada Kataliny, která se spikla s Miguelem, členem kolumbijského drogového kartelu, nutí Clauda, ​​aby se stal součástí zločineckého světa, takže po dosažení nejvyššího stádia, aby dosáhl spravedlivého odplaty.

Grand Theft Auto: Vice City vám připomene události známé z filmů „Way of Carlito“ Edwin Torres a „Face with the Scar“ Brian de Palma.

Příchod do Weiss City, unaveného ve svěráku, náš hrdina, poté, co vstoupil do mafie, začne vykonávat spravedlnost, podle jeho vlastní myšlenky spravedlnosti.

Grand Theft Auto: San Andreas. kvetení zločinu v Kalifornii. Karl Jones (aka Si-Jaja), afroameričan dvacet pět let, se vrací do Los Santos na pohřeb zavražděné matky, odkud odešel po smrti svého mladšího bratra. Karl nebyl jedním z těch, kteří s křesťanskou pokorou jsou připraveni na urážku. Touží po odvetě.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars nabízí spolu s Bavnim of Fate Huan Lee, jít do Liberty City, aby vzal strýčku Kenny starý meč, s pomocí, jehož je možné posílit pozici rodiny v hierarchii Triads. Výlet, který slibuje bezstarostné dobrodružství, se promění v smrtelně nebezpečnou misi, namalovaná krví a zradou pro Juana.

Když se dotýkáme událostí vyvíjejících se ve čtyřech sériích Android, odpovíme na otázky týkající se instalace.

Ruční instalace

Některé servery nemají svého vlastního klienta, takže instalace hry i mezipaměti musí být prováděna sama o sobě. To není o nic obtížnější než použití předchozí možnosti.

Důležité! Další instrukce naznačuje, že všechny instalační soubory SAMP, které již máte!

Za tímto účelem budeme potřebovat archiver a správce souborů: pomocí prvního rozbalte data na jakékoli vhodné místo.

instalace, andreas, androidu

Důležité! Po instalaci nespěchejte smazat archiv s mezipaměti, může být užitečné při řešení možných problémů!

Instalace modifikací ve verzi Androidu GTA San Andreas

Se to stalo! Byla vydána mobilní verze nejoblíbenější hry ze série GTA a v tomto článku vám řeknu, jak nainstalovat mod na verzi Android GTA San Andreas.

Nejprve musíte stáhnout program TXDFUCKER (poslední verze). Spusťte program a otevřete jakýkoli soubor (například com.Rockstargames.GTASA/Files/Texdb/GTA3/GTA3.Txt).

Nyní vidíme všechny textury, které soubor GTA3 potřebuje.IMG.

Chcete.li vyměnit texturu, musíte uložit její nastavení, která jsou v souboru TXT. V našem případě otevřete soubor GTA3.Txt a hledání dat o názvu textury

„Alum_bat“ šířka = 128 výška = 32 png = 93753C40 IMG = F7B602D5

Tyto údaje někde zkopírujeme, protože je budeme potřebovat

Nyní musíte smazat starou texturu, klikněte na ni pomocí pravého tlačítka myši a vyberte smazat

Chcete.li importovat texturu, klikněte na tlačítko Import. Pokud je textura s alfa kanálem, vyberte s alfa. A pokud ne, pak alfa. Moje textura nemá žádný alfa kanál, takže jsem si vybral bez alfa.

Nyní vybereme předem připravenou texturu a otevřeme ji (proces trvá dlouho). Naše textura by se měla objevit na samém konci seznamu.

Nyní otevřete soubor GTA3.Txt hledáme poslední řádek, měl by být tam napsán.

V archivu s texturami jsou ne všechny textury odlišné, ale jsou přítomny v seznamu, barva jejich názvu v txdfucker bude šedá. A v souboru TXT je uvedeno takto: „Název textury pro model“ „„ Affiliate = Real Texture Name “V tomto případě musíte vyměnit texturu uvedenou v přidružení

Tady si myslím, že každý ví, co dělat. A pokud ne, vysvětlím: Stáhněte si editor GTA-SA Crazy IMG, otevřete program, klikněte na Otevřít soubor nebo Ctrl O a poté vyberte náš GTA3.IMG a klikněte na Otevřít. Na horním panelu je vyhledávací řádek, zadejte název souboru, který je třeba tam vyměnit, hledat jej a klikněte na Odstranit (Del). Poté stiskněte tlačítko INSERT, vyberte soubory, které musíte přidat, a klikněte na Otevřít. Pokud není líný, stiskněte tlačítko Archive Re.Discount (ne nutně).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS