Instalace služby IPTV do chytrého televizoru LG

SS IPTV pro LG Smart TV jak stáhnout seznam skladeb

Jedna z nejoblíbenějších aplikací na chytrých televizorech LG, „SS IPTV“, umožňuje sledovat televizní kanály zdarma, aniž byste museli platit poskytovateli. Seznam kanálů si může uživatel vybrat, nebo spíše sestavit, což znamená, že může sledovat pouze kanály, o které má zájem. Mnoho začátečníků používat Smart TV, často se ptají, kde mohou najít SS IPTV pro Smart TV LG playlist, a jak stáhnout? Pokusím se na tyto otázky odpovědět v tomto krátkém přehledu.

Po nastavení samotného Smart TV se vám zobrazí úplný seznam aplikací, které jsou již v rozhraní aplikace, kde byste měli začít.

Stáhnout seznam skladeb

Zpočátku má aplikace několik kanálů, abyste pochopili, jak funguje.Pokud vám však poskytovatel internetového připojení poskytuje službu IPTV, můžete si stáhnout seznam skladeb, aniž byste přišli o testovací kanály. Pokud není postup jasnější, zkuste použít následující pokyny.

 • P/P. procházení stránek úvodního seznamu kanálů. Můžete také přesunout kurzor nad okraje seznamu.
 • Vlevo-vpravo (a P/P-). přepínání seznamu kanálů po spuštění přehrávání kanálů.
 • OK, dolů, nahoru. Zobrazení seznamu kanálů při přehrávání kanálu.
 • INFO, INFOx2. zobrazit informace o programu, zobrazit nápovědu v seznamu kanálů.
 • Číslice. přímá volba čísla kanálu. v seznamu i při přehrávání. „0 při přehrávání. návrat na předchozí kanál.
 • ZPĚT. Skrytí seznamu kanálů při přehrávání, přepnutí zpět na seznam.
 • RATIO, Q.MENU. křivé roztažení obrazu.
 • RED. Zobrazení aktuálního zdroje v TV (DVB), nastavení časovače.
 • ZELENÁ. Spuštění EPG a archivu kanálů.
 • ŽLUTÁ. trvalé zobrazení hodin v levém horním rohu.
 • BLUE. trvale umístí Infobar, takže můžete sledovat stav streamu na různých kanálech.

Postup připojení a konfigurace, instalace přehrávače

Postup připojení interaktivní televize se může u zařízení různých firem lišit, ale základní principy zůstávají stejné. Abychom však tento proces pochopili, podívejme se na nastavení televizorů oblíbených značek.

Připojení pro televizory LG

Připojení IPTV na televizorech LG je možné navázat dvěma způsoby. U první metody je povinné připojení k internetu.

 • Do obchodu s aplikacemi musíte vstoupit přes hlavní nabídku;
 • Před vyhledáváním musíte být autorizováni ve svém vlastním účtu;
 • Vyhledejte aplikaci Smart IPTV a nainstalujte ji do svého zařízení.

Druhá metoda je vhodná, pokud nemáte v televizoru připojení k internetu. Potřebný software si musíte předem nahrát na USB disk z oficiálních webových stránek společnosti. Poté se do televizoru vloží flash disk, na který je třeba nainstalovat program z flash disku.

Ihned po instalaci budou k dispozici všechny funkce interaktivní televize. V zařízeních Sony je postup téměř totožný.

Připojení k televizoru Samsung

Televizory Samsung mají ve výchozím nastavení vždy speciální funkci SS-IPTV. Chcete-li používat interaktivní televizi, musíte tuto funkci aktivovat. K tomu je třeba provést následující kroky:

 • Vstupte do hlavní nabídky pomocí dálkového ovladače;
 • přihlaste se nebo si vytvořte účet pomocí přihlašovacího jména Develop;
 • přes účet musíte přejít do sekce funkcí;
 • pak otevře Smart Hub;
 • Požadovanou aplikaci lze snadno aktivovat v seznamu aplikací.

Abyste mohli plně využívat všechny funkce, je třeba nakonfigurovat IP adresu. Za tímto účelem zadejte adresu 91.122.100.196. Pak musíte najít tlačítko „Synchronizovat aplikace“ a kliknout na něj. Proces bude nějakou dobu trvat. Ihned po jeho dokončení se v hlavní nabídce objeví ikona SS-IPTV, po jejím spuštění se stáhne požadovaný seznam skladeb. Speciální nástroj nStreamPlayer zlepší použitelnost obsahu.

K televizoru Philips

Interaktivní televize je připojena k televizorům Philips pomocí technologie ForkSmart.

 • pomocí dálkového ovladače pro přístup k nastavení;
 • vyhledat stránku možností a zobrazit informace na obrazovce;
 • se objeví některé údaje, které je vhodné si zapsat;
 • nyní v hlavní nabídce naleznete oddíl „Nastavení sítě“;
 • Nastaví se IP adresa a poté se spustí systém automatické konfigurace;
 • Aplikace vás požádá o zadání některých dříve zaznamenaných údajů;
 • Nyní stiskněte tlačítko „Hotovo“ a dokončete proces nastavení.

Chcete-li používat funkci IPTV, musíte přejít na hlavní widget „Megogo“ pomocí tlačítka Smart. Spustí se aplikace Foorksmart a otevře se její vlastní přehrávač. Tento konkrétní přehrávač umožňuje sledovat jakýkoli film z internetu. Není nutné instalovat nic dalšího.

Abyste mohli dělat cokoli jiného, musíte být připojeni k internetu. Čím rychlejší je připojení, tím rychlejší je i nastavení.

Sledování filmů a kanálů v neoficiálních aplikacích pro Smart TV

V současné době existuje na internetu mnoho zdrojů, které uživatelům chytrých televizorů umožňují sledovat filmy online. Majitelé televizorů LG Smart TV si mohou také vybrat, odkud budou stahovat filmové aplikace. z oficiálního obchodu nebo ze zdrojů třetích stran.

Filmové widgety

Problémem je, že téměř všechny speciální přehrávače pro televizory LG (například SS IPTV), pay. Existují však i neoficiální přehrávače, s nimiž mohou majitelé televizních přijímačů této jihokorejské společnosti sledovat prakticky jakékoli filmy zdarma.

Nejoblíbenějšími programy tohoto typu jsou ForkPlayer a Dstore, které zkušení uživatelé dokážou nahradit oficiální přehrávače stažené z obchodu LG Content Store a nainstalované velmi sofistikovaným způsobem.

ViNTERA.TV

Instalace aplikace ViNTERA.Televizor provádí následující činnosti:

 • Stáhněte a nainstalujte tento přehrávač do svého zařízení.
 • Na televizorech LG (modely 2012-2013) je aplikace ViNTERA.TV je pod názvem „Smart World“ a po vydání v roce 2014 je pod názvem „AppsGames“
 • Spuštění aplikace.
 • Vyberte kartu, která vás zajímá, se seznamem kanálů, které chcete sledovat.

Funkce tlačítek na dálkovém ovladači televizoru pro tuto aplikaci:

 • Tlačítko OK 1. stisknutí. přehrávání na malé obrazovce; 2. stisknutí. přehrávání na celé obrazovce, a.т.д.
 • Tlačítka nahoru/dolů na středovém velkém tlačítku přepínají televizní kanály v režimu malé obrazovky.
 • Tlačítka „vlevo/vpravo“ postupně přepínají jednotlivé části horní nabídky: „Internetová televize, Poskytovatel televizního vysílání, Oblíbené, Nastavení.
 • „Zelené tlačítko Opakovaným stisknutím zeleného tlačítka přepnete velikost obrazovky 4:3/14:9/16:9.
 • „Stisknutím žlutého tlačítka přidáte televizní kanál do „Oblíbených“, pokud se nacházíte v sekci „Internetová televize“, nebo televizní kanál odstraníte, pokud se nacházíte v sekci „Oblíbené“.
 • „Modré tlačítko“ Stisknutím modrého tlačítka zapnete nebo vypnete režim 3D z celé obrazovky, pokud televizní kanál vysílá v režimu 3D.
 • „Červené tlačítko“ Stisknutím červeného tlačítka zapnete program televizního kanálu, pokud je vedle něj červená ikona EPG.
 • Tlačítko „Zpět“ nebo „Návrat“ Zpět nebo Návrat. stisknutím tlačítka se vrátíte na předchozí obrazovku aplikace nebo aplikaci ukončíte.

Jak nastavit IPTV na LG Smart TV: SS IPTV

Sledování kanálů přes internetové připojení je možné pomocí aplikace SS IPTV, samozřejmě pokud jste šťastným majitelem LG Smart TV. Jediné, co je od vás vyžadováno, je seznam skladeb s kanály a správné nastavení samotného televizoru a samozřejmě připojení televizoru kinternetu. Pokud jste již začali Smart TV používat, pak víte, že je třeba zaregistrovat účet, potvrdit jej v e-mailu a zadat údaje v rozhraní televizoru. Budete tak moci využívat všechny jeho funkce.

Po připojení k internetu a přihlášení do Smart TV získáte přístup do obchodu LG Store, kde najdete SS IPTV. Po kliknutí na příslušnou ikonu s aplikací klikněte na tlačítko Stáhnout a počkejte, až se aplikace nainstaluje do televizoru. Po spuštění SS IPTV se zobrazí nabídka, kde musíte přejít do nastavení. V nastavení vyberte možnost „Stáhnout seznam skladeb“.

Zbývá jen vložit odkaz, kde lze nalézt seznam kanálů. Tyto seznamy se mohou v jednotlivých regionech mírně lišit, takže pro nalezení příslušného seznamu je třeba zadat příslušný dotaz do vyhledávacího řádku prohlížeče. Více informací o předvolbách pro aplikaci najdete v článku „SS IPTV pro LG Smart TV playlist jak stáhnout“.

Po načtení seznamu kanálů, tzv. playlistu, se na hlavní obrazovce aplikace objeví sekce „můj playlist“, po jejímž otevření se zobrazí úplný seznam dostupných televizních programů.

Přehrávač vidliček

Forkplayer je jedinečný prohlížeč, který se přizpůsobuje zařízení uživatele, umožňuje procházet webové stránky a vytvářet XML, M3U (IPTV) playlisty. Seznam dostupných stránek je přitom pravidelně aktualizován, což koncovému uživateli poskytuje širší nabídku služeb.

Obsah je uživateli přístupný přímo z globální sítě a prochází určitým zpracováním. Vývojáři Forkplayeru vytvořili aplikaci podobnou Opeře Mini, jen pro televizory místo telefonů. Každá miniaplikace používá výchozí prohlížeč, ale nefunguje správně, pravidelně se objevuje chyba s podrobným popisem: „Nedostatek paměti“. To se stává, když spustíte náročný web. Kvalita obsahu, a to jak zvuku, tak videa, závisí na webové stránce, na které je film umístěn, a na internetovém připojení.

Umístění obsahu a správu osobních seznamů skladeb provádí přímo uživatel. Stahování seznamů skladeb probíhá prostřednictvím vašeho osobního účtu. Celý proces se ovládá tlačítkem nebo dálkovým ovladačem s ukazatelem.

Stručně řečeno, přehrávač umožňuje sledovat téměř všechny nové filmy, seriály a televizní pořady vysílané prostřednictvím IPTV. Nyní se podíváme, jak nastavit televizor a aplikaci pro pohodlné sledování.

Pro spuštění přehrávače je třeba opravit údaje DNS. Musíte přejít do nastavení sítě televizoru a změnit adresu DNS na 85.17.30.89 nebo 195.88.208.101. Zadané údaje určují, která aplikace spustí přehrávač.

Podívejme se na příklad televizoru značky LG. Nejprve musíte navštívit oficiální obchod LG STORE, vyhledat Tvigle, stáhnout a nainstalovat. Zadané údaje DNS ovlivňují, která aplikace se spustí: IVI, RU, Tvigle, Accu weather, Action & Thrillers.

Pokud se aplikace nezobrazí, zkontrolujte zemi použití televizoru. V nastavení musí být definována země Rusko nebo Ukrajina.

Pokud se přehrávač po spuštění výše uvedených aplikací nespustí, zkontrolujte pomocí počítače, zda váš router nebo poskytovatel internetu nemá režim uzamčení DNS.

Pokud se přehrávač spustí a místo aktivace aplikace Tvigle se zobrazí obrazovka stahování, nastavení proběhlo úspěšně.

instalace, iptv, televizoru

Jak nastavit aplikaci Forkplayer

Na úvodní obrazovce hráče lze provést úpravy. Do nabídky nastavení přehrávače se dostanete stisknutím trojsměrného tlačítka v horní části obrazovky. Stojí za zmínku, že k vytvoření pohodlného uživatelského prostředí stačí 2 položky:

Nabídka Start umožňuje nastavit počet ikon použitých v hlavní nabídce. Druhý bod je třeba podrobně zvážit.

V nastavení aplikace je velmi zajímavá sekce, která je ve výchozím nastavení vypnutá. Tato položka se nazývá Obsah třetích stran. Pro stahování ve vysoké kvalitě musí být zapnuta. Ostatní nastavení jsou na uvážení uživatele.

Co je IPTV a jaké jsou její výhody??

IPTV je v podstatě speciální standard digitální televize v síti, který zajišťuje přenos obsahu přes IP s podporou poskytovatele. To znamená, že IPTV není uživateli dostupná přímo, ale prostřednictvím zprostředkovatele, operátora, který službu poskytuje. Mnohým to bude vadit, protože se zprostředkovateli je to vždy složitější, ale tento systém existuje a v blízké budoucnosti se nezmění. Ale plusy, jak se říká, jsou tu.

Ottclub playlisty

OttClub nabízí mnoho kanálů v dobré kvalitě, které si můžete předplatit jednoduchým přechodem na webové stránky. registrace, potvrzení pošty. Ihned po aktivaci pošty budete mít zkušební období zdarma. Chcete-li získat odkaz na seznam skladeb, přihlaste se do své osobní skříně. Na hlavní stránce klikněte na „Jak sledovat“ a postupujte podle pokynů: Pokud jste ještě nenainstalovali SS IPTV, Ottclub vám poskytne stejné pokyny:

Některé televizory LG mohou mít problémy s přehráváním IPTV. Jedná se o modely se systémem WebOS, které nepodporují funkci Multicast. Jedná se o formu vysílání, ve které funguje IPTV. v tomto případě potřebujete dodatečná opatření, abyste ji zprovoznili. Řešením by byl proxy server, který dokáže překládat protokol UDP na protokol HTTP. Т.е. Po spuštění serveru zaškrtněte v jeho nastavení políčko „Převést UDP na HTTP“. Jsou vyžadovány také další informace. IP adresa a port.

Používání IPTV pro LG Smart TV zpříjemňuje sledování televize. Nyní si můžete vybrat seznam skladeb, který se vám líbí, a neztrácet čas hledáním nezajímavých programů. Stažení a instalace aplikace je snadná, můžete přijít na složitosti seznamů skladeb hned napoprvé. Pokud máte problémy s přehráváním, je třeba zkontrolovat nastavení směrovače.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS