Instalace čtení her Geforce nemůže pokračovat? 8 oprav. Geforce Experience Windows 11

instalace, čtení, geforce, nemůže, pokračovat

Instalace ovladače připravené hry Geforce nemůže pokračovat? 8 oprav

Tento příspěvek Minitoolu se zaměřuje na instalaci ovladače připravené na hru Geforce, včetně možných příčin, změn chyb a metod řešení problémů. Když instalace ovladače Geforce nemůže pokračovat v počítači, přečtěte si tento příspěvek!

Geforce Experience je doprovodná aplikace na grafickou kartu Geforce. Udržuje vaše řidiče aktuální, optimalizuje nastavení vašeho her (pro více než 1000 her) a nabízí vám nejjednodušší způsob, jak sdílet své herní momenty s přáteli. Pokud jde o řidiče připravené hry GeForce, jsou postaveny tak, aby nabízely lepší herní zážitky pomocí nejaktuálnějších technologií zobrazení.

Obecně lze říci, že řidiči připravené na hru jsou vydáni poté, co je zveřejněna nová hlavní hra, aby se opravili chyby her a zlepšili výkon her. Někdy však instalace ovladače připravené na hru Geforce nemůže pokračovat kvůli některým faktorům. Pokud vás tento problém obtěžuje také, věnujte pozornost tomuto příspěvku!

Důvody a změny chyb instalace GeForce nemohou pokračovat

Z více důvodů nemůže instalace ovladače připravené k hře GeForce pokračovat v počítači. Následující jsou běžné příčiny chyby.

 • Existují problémy s aplikací/instalační soubory GeForce Experience.
 • Dostupný volný prostor není dostatečný k uložení nové aktualizace ovladače.
 • Aktuální verze ovladače nepodporuje grafickou kartu.Aplikace Malware/Antivirus nebo jiné spuštěné aplikace na notebooku zasahují do procesu instalace ovladače připravené hry.

Problém „Instalace zážitku Geforce nemůže pokračovat“ může být dodáván s různými chybovými zprávami. Zde je několik běžných variací chyb souvisejících s chybou „Instalační program NVIDIA nemůže pokračovat“. Dané metody můžete použít v tomto příspěvku, když obdržíte jednu z následujících variací.

 • Instalační program NVIDIA nemůže pokračovat v spuštění jiných instalací (instalační program NVIDIA nemůže pokračovat v novější nebo stejné verzi)
 • Instalační program NVIDIA nemůže pokračovat. tento grafický ovladač NVIDIA není kompatibilní s touto verzí Windows
 • Instalační program NVIDIA nemůže pokračovat v systému Windows 11, 10, 7
 • Instalační program NVIDIA nemůže pokračovat
 • Instalační program NVIDIA nemůže pokračovat, je vyžadován restart systému
 • Instalační program NVIDIA nemůže pokračovat v balíčku DCH ovladače
 • Instalační program NVIDIA nemůže pokračovat. Tento grafický ovladač nemohl najít kompatibilní grafický hardware
 • Instalační program NVIDIA nemůže pokračovat vyžaduje GPU NVIDIA

Oprava 1: Povolte ovladač NVIDIA

Co dělat, když instalace ovladače Nvidia nemůže pokračovat? Dostupným způsobem je povolit ovladač NVIDIA prostřednictvím správce zařízení. Chcete.li to provést, můžete tyto kroky sledovat.

Krok 1: Klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu Start z hlavního panelu a klepněte na Správce zařízení.

Krok 2: Rozbalte adaptéry displeje dvojitým kliknutím. Poté klikněte pravým tlačítkem myši na řidiče NVIDIA z uvedených ovladačů a zkontrolujte, zda je povoleno. Pokud ne, klikněte na Povolit zařízení v rozbalovací nabídce.

Když uvidíte možnost Zakázat zařízení, znamená to, že je povolen ovladač.

instalace, čtení, geforce, nemůže, pokračovat

Jak aktualizovat firmware routeru? Pokud vás tento problém trápí, tento příspěvek si zaslouží vaši pozornost. Pomáhá vám získat nejnovější aktualizaci firmwaru routeru.

Oprava 2: Aktualizujte ovladače grafické karty

Pokud používáte zážitky GeForce 3.22 nebo starší verze, můžete obdržet vydání „Instalace GeForce Can’t pokračovat“ při instalaci NVIDIA Game Ready Driver/Studio Driver (verze 471.41 nebo novější).

Pravidelné ovladače a řidiči studia v oblasti her jsou stejné věci, s výjimkou ovladačů studia, které byly optimalizovány a testovány pomocí specifických aplikací.

V tomto případě byste měli upgradovat zkušenosti GeForce na nejnovější verzi. Za to máte dvě možnosti.

 • Spusťte aktuálně nainstalovanou verzi Geforce Experience a nechte jej automaticky aktualizovat na nejnovější verzi.
 • Ručně stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi Geforce Experience z jeho oficiálních webových stránek.

Oprava 3: Opětovné zapusťte aplikaci GeForce

Když instalace ovladače GeForce nemůže pokračovat, zkuste se uzavřít a znovu otevřít aplikaci Geforce. Tato operace může opravit závady v aplikaci a poté vyřešit diskutovanou chybu v příspěvku. Stačí opustit aplikaci Geforce na ploše a poté ji znovu spustit. Pokud to nefunguje, zkuste okamžitě jiné opravy.

Oprava 4: Získejte dostatek úložného prostoru

Nedostatečný volný prostor na počítači může mít za následek instalaci ovladače připravené k hře Geforce nemůže pokračovat v chybě. Přestože je tento případ vzácný, je stále možné, protože ne všichni používáme nové notebooky. Je velmi běžné setkat se s problémy, jako je pohon C, který dochází z prostoru, pevný disk je plný bez rozumu, je jízda plné atd.

Při používání nízkokapacitních SSD můžete trpět problémy s nedostatkem úložiště a nainstalujte si hlavní hry. V tomto případě najdete, co zabírá váš prostor na pevném disku a uvolněte prostor pomocí průvodce Minitool oddíl. Kromě toho můžete zvýšit místo na disku tím, že prostřednictvím tohoto softwaru rozšíříme kapacitu oddílu.

Alespoň 3 GB (2.K instalaci zážitku GeForce je vyžadován 7 GB). Chcete.li zkontrolovat aktuální dostupný prostor v počítači, otevřete nastavení a poté klikněte na Storage Storage.

Zde vám ukážeme, jak uvolnit místo na disku prostřednictvím průvodce Minitool oddíl.

Krok 1: Stáhněte si a nainstalujte tento správce oddílů Windows do počítače.

Krok 2: Spusťte tento software dvojitým kliknutím na jeho ikonu.

Krok 3: Po zadání hlavního rozhraní programu klikněte na Space Analyzer.

Krok 4: Z rozevírací nabídky vyberte složku nebo dopis jednotky cílového oddílu a klikněte na skenování. Po skončení procesu skenování vám software ukáže výsledek.

Krok 5: Klepněte pravým tlačítkem myši na velkou a zbytečnou složku/soubor nebo program z zobrazeného výsledku a klikněte na Odstranit (recyklovat koš) nebo smazat (trvale).

Krok 6: Po uvolnění místa na disku nainstalujte znovu ovladač připravené hry GeForce, abyste zjistili, zda je chyba opravena.

Oprava 5: Ukončete všechny procesy NVIDIA

Doporučuje se ukončit všechny procesy NVIDIA, když instalace zážitku GeForce nemůže pokračovat. Podle uživatelských zpráv pro ně tato metoda funguje. Můžete také vyzkoušet.

Krok 1: Stiskněte klávesy Ctrl Shift ESC současně a otevřete správce úloh.

Krok 2: Klepněte pravým tlačítkem myši na procesy NVIDIA a klikněte na End Task. Alternativně zvýrazněte proces a klikněte na tlačítko End Task v pravém dolním rohu okna. Tento proces opakujte a ukončete všechny procesy NVIDIA v počítači.

Raději byste ukončili další zbytečné běžecké procesy v počítači, abyste se zbavili rušení.

Krok 3: Ukončete okno správce úloh a znovu otevřete instalační program NVIDIA a zkontrolujte, zda je chyba vyřešena.

Oprava 6: Přejmenujte grafickou složku NVIDIA

Pokud instalace ovladače NVIDIA nemůže pokračovat po zkoušce nad metodami, zkuste přejmenovat složku NVIDIA v systému System Drive. Musíte si však poznamenat, že všechny služby spojené s touto složkou nebudou spuštěny, protože cesta složky se změnila po přejmenování.

Zde jsou kroky pro přejmenování grafické složky NVIDIA.

Krok 1: Otevřete průzkumník souborů stisknutím kláves Windows a E.

Krok 2: Poklepejte na programové soubory systémové jednotky (C Drive).

Krok 3: Klepněte pravým tlačítkem myši na NVIDIA Corporation a klikněte na přejmenování. Poté zadejte nový název do pole. Raději byste měli zadat jméno související s NVIDIA, aby si jej lze snadno zapamatovat.

НЕ ОТКРЫВАЕТСЯ ИЛИ НЕ УСТАНАВЛИВАЕТСЯ geforce experience 100% РЕШЕНИЕ!

Krok 4: Spusťte nastavení ovladače a chyba „Instalace Geforce nemůže pokračovat“.

Oprava 7: Zakázat antivirovou nebo malwarovou službu

Jak již bylo zmíněno dříve, instalace ovladače GeForce nemůže pokračovat, když dojde k rušení z antivirových nebo malwarových služeb v počítači. Chcete.li problém vyřešit, můžete dočasně deaktivovat antivirový nebo malware. Kroky pro deaktivaci se liší v závislosti na typu antivirového softwaru. Zde jsou průvodci pro deaktivaci antiviru.

Jednoduchý způsob, jak deaktivovat antivirový software, je kliknout pravým tlačítkem myši a kliknout na deaktivaci. Kromě deaktivace antivirového a malwaru můžete také přidat soubory GeForce do seznamu vyloučení antivirového programu, abyste se vyhnuli diskutované chybě.

Zde je tutoriál o tom, jak přidat aplikaci do Whitelist of Windows Defender.

Krok 1: Otevřete nastavení stisknutím kláves Windows a I a poté klikněte na Aktualizovat zabezpečení.

Krok 2: Klepněte na ochranu sítě Windows Security.

Krok 3: Pokračujte kliknutím na aplikaci Povolit aplikaci prostřednictvím odkazu Firewall.

Krok 4: Klikněte na Nastavení změny a přejděte dolů seznamem v sekci povolených aplikací a funkcí a najdete zážitek GeForce.

Krok 5: Vyberte zkušenosti GeForce na základě soukromých i veřejných karet. Poté kliknutím na OK uložte změny.

Oprava 8: Přeinstalujte zážitek Geforce

Krok 1: Zadejte do vyhledávacího pole přidat nebo odebrat programy a poté klikněte na možnost z výsledků vyhledávání.

Krok 2: Najděte zkušenosti NVIDIA GeForce z funkcí uvedených aplikací v dalším okně.

Krok 3: Klikněte na cílovou aplikaci a klikněte na tlačítko odinstalovat. Poté kliknutím na odinstalaci v okně s výzvou k potvrzení operace potvrďte.

Krok 4: Po skončení procesu odinstalace si znovu stáhněte zkušenosti Geforce z oficiálních webových stránek.

Krok 5: Nyní stáhněte a nainstalujte ovladače připravené hry prostřednictvím zkušeností Geforce, abyste zjistili, zda se objeví chyba.

Závěr

Abych to shrnul, tento příspěvek představuje příčiny, variace chyb a opravy pro „Instalace zkušeností GeForce nemůže pokračovat“. Po přečtení příspěvku budete mít celkové pochopení tohoto problému. Důležité je, že jej můžete vyřešit pomocí nabízených řešení v tutoriálu.

Pokud znáte jiné metody opravit chybu, neváhejte nám to říct v oblasti komentářů. Pro jakékoli pochybnosti o průvodci Minitool oddíl kontaktujte nás zasláním e.mailu pomocí podpory@Minitool.com. Odpovědíme co nejdříve.

O autorovi

Po psaní článků o počítačové technologii po dlouhou dobu mám spíše zkušenosti s aspektem počítačové optimalizace, vylepšení PC a také vysvětlení technologických výrazů. Zvyk při pohledu přes technologické fóra z mě dělá skvělý sběratel problémů s počítačem. A pak je vydáno mnoho článků souvisejících s těmito problémy, z nichž mají prospěch spoustu uživatelů. Profesionální, efektivní a inovativní jsou vždy pronásledováním editačního pracovníka.

Copyright © 2023 Minitool Software Limited, všechna práva vyhrazena.

Jak opravit jakékoli problémy s řidiči NVIDIA v systému Windows 11,10

Odstraňování problémů s problémy s ovladačem Nvidia Black Screen je jedním z nejvíce nejvíce frustrujících problémů pro uživatele Windows. Z mnoha problémů souvisejících s řidiči NVIDIA patří nejběžnější- neschopné nainstalovat řidiče po nejnovější aktualizaci zážitku GeForce.

Kromě toho patří běžné příčiny vedoucí k problémům s ovladačem Nvidia- zahrnují hardwarové selhání, nedostatečná údržba PC, Windows 11, 10 aktualizací a další. Pokud máte nějaké problémy s řidiči NVIDIA, jsme tu, abychom pomohli vrátit se zpět řidiče NVIDIA.

Nejlepší způsoby, jak opravit problémy s ovladačem NVIDIA na Windows 11, 10

Čistý prach z počítače

Pokud máte notebook, můžete tento krok přeskočit. Uživatelé stolních počítačů však musí své stroje vyčistit každých šest nebo dvanáct měsíců. To pomůže zbavit se nashromážděných prachových částic, které vedou k tepelnému nárůstu a neočekávané chování karet a komponent.

Chcete.li zahájit čištění počítače, naleznete na níže uvedených krocích:

Poznámka: Pokud Internals a komponenty PC nejsou něco, o čem máte znalosti o odborné pomoci.

 • Vypněte počítač a odpojte jej z napájení.
 • Přesuňte počítač na čistší místo.
 • Vyčistěte vnitřní komponenty pomocí stlačeného vzduchu. Zůstaňte trochu daleko od základní desky, procesorů a expanzních karet.
 • Odstraňte prach z napájecích zdrojů a ventilátorů
 • Jakmile je to provedeno, znovu připojte svůj PC, měl by být nyní vyřešen problém s černou obrazovkou NVIDIA.

Tip: K vyčištění prachu použijte látku bez vlákna.

Zkontrolujte připojení a dráty

I když ručně opravujete problémy řidiče NVIDIA, zde je několik dalších věcí, které byste měli zvážit. Zde je kontrolní seznam:

Otevřete skříň CPU a zkontrolujte všechny dráty a připojení pro vadná připojení. Mohlo se to uvolnit.2. Dvojitá zajistěte, že všechna spojení jsou na místě. Nezaměňujte žádná spojení, dokud si to nebudete jisti.3. Před připojením správně zavřete CPU.

Přesto čelit problémům řidiče NVIDIA? Je čas nainstalovat nejnovější ovladače NVIDIA.

Odinstalujte ovladače NVIDIA pomocí správce zařízení

Chcete.li přeinstalovat řidiče NVIDIA, musíte je nejprve odinstalovat. Postupujte podle toho níže:

Otevřete dialogové okno Spuštění pomocí kláves Windows R dohromady.

Zadejte devmgmt.MSc a klikněte na OK.

Hlava na zobrazení adaptérů a kliknutím na šipku vedle otevřete grafickou kartu.

Klepněte pravým tlačítkem myši na grafickou kartu NVIDIA a zvolte odinstalaci zařízení z kontextové nabídky, která se objeví.

Poté uvidíte výzvu s varovnou zprávou. ZKOUŠENÍ ZKOUŠENÍ „Smazat software ovladače pro toto zařízení“ a kliknutím na OK potvrďte.

Postupujte podle pokynů na obrazovce a poté restartujte počítač a použijte změny.

Nainstalujte ovladače NVIDIA ručně

Otevřete oficiální web NVIDIA a zadejte požadované informace. Kliknutím na tlačítko vyhledávání pokračujte.

Otevře se nová stránka, kde uvidíte další podrobnosti o řidiči spolu s tlačítkem stahování. Kliknutím na stažení pokračujte.

Počkejte chvíli a budete informováni, až bude aplikace Geforce Experience stažena. Ovladač bude stažen spolu s. Kliknutím na tlačítko Stáhnout znovu spusťte proces.

Po dokončení konečného stahování. Spusťte soubor a postupujte podle pokynů a nainstalujte do svého systému ovladače NVIDIA.

Stáhněte si ovladače automaticky pomocí Advanced Driver Updater

V neposlední řadě můžete vždy vyhledat pomoc z této alternativní aktualizace metody ovladače NVIDIA ve vašem systému. Tento robustní software pro aktualizaci ovladače prohledá váš počítač naruby pro všechny problémy související s řidičem, včetně problémů s řidiči NVIDIA.

Zde je pohled na to, jak používat tuto úžasnou aplikaci v počítači a opravit problémy s řidičem NVIDIA.

Stáhněte a nainstalujte Advanced Driver Apdater do svého počítače odtud.

Spusťte soubor a klikněte na Start Scan a začněte skenovat.

Počkejte, až tento proces dokončí. Seznam všech zastaralých nebo zkorumpovaných ovladačů zařízení.

Buď vyberte tlačítko Aktualizace ovladače vedle každého ovladače, nebo kliknutím na aktualizaci vše a aktualizujte všechny datované řidiče najednou.

Po dokončení restartujte počítač a použijte změny.

Poznámka: Advanced Driver Updater nabízí zkušební i profesionální verze. Doporučujeme, abyste použili verzi Pro pro aktualizaci všech ovladačů na Go.

Závěrečná slova

Takže to byly některé z nejlepších způsobů, jak opravit problémy s řidičem NVIDIA na Windows 11, 10. Ve srovnání s manuálními způsoby je bezproblémové používání pokročilého aktualizace ovladače- robustní a rychlé řešení pro všechny vaše potřeby ovladače. Další výhodou použití tohoto nástroje je, že může aktualizovat všechny vaše ovladače, zlepšit účinnost a výkonnost PC.

Podívejte se na tyto způsoby a dejte nám vědět jakékoli dotazy nebo návrhy v комментари мнения владелццев níže.

Související čtení

Spisovatel UX, který miluje vysvětlení technických detailů jasným, ostrým a stručným způsobem. Miluje psaní o technickém odstraňování problémů, jak na to, recenze produktů atd. Ve svém volném čase miluje čtení, meditace a cestování.

Nvidia Geforce Experience Stahování pro Windows 11 PC 64 bit. VOLNÝ, UVOLNIT

Stáhněte si zážitek Nvidia Geforce pro Windows 11 64 bit. Nainstalujte NVIDIA GeForce Experience nejnovější (2023) Úplné nastavení na počítači a notebooku od FileHonor.com (100% bezpečný).

Automaticky vás upozorní na aktualizace ovladače a instaluje jedno kliknutí, což zajišťuje, že vždy máte nejnovější ovladače NVIDIA

Nvidia Geforce Experience je software. Automaticky vás upozorní na aktualizace ovladače a instaluje jedno kliknutí, což zajišťuje, že vždy máte nejnovější ovladače NVIDIA

Stáhněte si Nvidia Geforce Experience nejnovější verze 2023 zdarma pro Windows 11 a 10. Oficiální přímé stahování (64 bit).

Technické údaje

Hodnocení / 10 Verze kategorie Nejnovější licence Freeware OS Windows 11 64 Bit Velikost 91 MB Aktualizována 2023-05-21

Jak nainstalovat nejnovější verzi zkušeností NVIDIA GeForce:

 • Stáhněte si NVIDIA Geforce Experience Setup Soubor z výše uvedeného tlačítka stahování
 • Dvojitá klikněte na stažený soubor nastavení
 • Objeví se inteligentní obrazovka, která žádá o potvrzení pro instalaci softwaru, klikněte na „Ano“
 • Nakonec postupujte podle pokynů instalace poskytnutých souborem nastavení

Jak odinstalovat. odstranit. Zkušenosti Nvidia Geforce z Windows 11?

 • Otevřete nabídku startu Windows a poté otevřete nastavení
 • Z sekce Nastavení Otevřené aplikace
 • Objeví se všechny nainstalované aplikace, poté přejděte na požadovanou aplikaci a klikněte na odinstalaci
 • Potvrďte a jste hotovi

Rychlá recenze

Zachyťte a sdílejte videa, screenshoty a živé proudy s přáteli. Udržujte své řidiče aktuální a optimalizujte nastavení hry. Zkušenost GeForce vám to umožňuje udělat vše, čímž se stanete základním společníkem vaší grafické karty Geforce. Nahrávat a sdílet herní videa a živé proudy na YouTube, Twitch a

Technologie Shadowplay vám umožní vysílat s minimálním výkonem, takže vám nikdy nezmeškáte rytmus ve svých hrách. Zkušenost Geforce ve hře je rychlé a snadné.

NVIDIA ANSEL Photo Mode: Usnadňuje zachycení profesionálních fotografií vašich her a sdílení je přímo na ně. Fotografie Google a Imgur. V podporovaných hrách si můžete vybrat z super-rozlišení, 360, HDR a stereofonních fotografií.

Zřeknutí se odpovědnosti

Nvidia Geforce Experience for Windows 11 je vyvíjena a aktualizována společností Nvidia. Všechny registrované ochranné známky, názvy produktů a názvy společnosti nebo loga jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Zkušenosti Nvidia GeForce nefungují v systému Windows 11 [pevné]

V této příručce vám ukážeme různé metody, jak opravit zážitek z NVIDIA GeForce, který nefunguje na vašem PC Windows 11. Pokud se váš PC nebo notebook může pochlubit grafickou kartou GeForce GTX, pak je GeForce Experience naprosto nutností, která má být nutná aplikace. Automaticky aktualizuje ovladače na pozadí a optimalizuje nastavení hry podle požadavku. Mnoho uživatelů však vyjádřilo obavy, že aplikace nefunguje podle očekávaných linií na nejnovější iteraci OS.

How To Fix NVIDIA Installer cannot continue Error

Pokud jde o věrohodné důvody tohoto problému. Patří mezi ně podobné problémy s procesy NVIDIA a jejích služeb, neschopnost NVIDIA Telemetry interagovat se stolním počítačem, zastaralé ovladače GPU, problémy se síťovým adaptérem nebo zkorumpovaná data aplikace. S ohledem na všechny tyto body vám tato příručka ukáže osm různých metod opravit zkušenosti NVIDIA GeForce, který nefunguje na vašem počítači se systémem Windows 11. Takže bez dalšího povyku, začněme.

Jak opravit zkušenosti s NVIDIA GeForce nepracovat v systému Windows 11

Uvědomte si, že jako taková neexistuje žádná univerzální oprava. Budete muset vyzkoušet každé z níže uvedených řešení a poté zkontrolovat, který z nich pro vás vyhlásí úspěch.

Oprava 1: Restartujte procesy NVIDIA

Pokud se na pozadí procesy čelí problému nebo dvěma, pak musí být jeho důsledky čelit její přidružené aplikaci. Proto byste měli zvážit restartování všech procesů NVIDIA, které lze provést takto:

 • Použijte klávesy zkratky CtrlshifTesc k otevření správce úloh.
 • Poté vyberte všechny procesy NVIDIA, jeden po druhém, a stiskněte tlačítko End Task.
 • Po dokončení restartujte počítač. Bude restartovat také všechny procesy NVIDIA.
 • Jakmile k tomu dojde, ověřte, zda zkušenosti s NVIDIA Geforce nefungovaly v systému Windows 11 nebo ne.

Oprava 2: Restartujte služby NVIDIA

Soubory služeb společnosti NVIDIA jsou odpovědné za zpracování svých základních funkcí a vedení kontroly jeho konfiguračních nastavení. V tomto ohledu jsou NVIDIA Display Container LS, NVIDIA Display Service, NVIDIA Local System Container, NVIDIA Network Service Container. Problémy s některým z nich a jeho účinku budou pociťovány v celé aplikaci jako celku. Nejlepším postupem by tedy mělo být restartování všech těchto čtyř služeb, které lze provést takto:

 • Přejděte do nabídky Start, vyhledat služby a spusťte ji.
 • Poté přejděte na službu NVIDIA Display Container LS, klikněte na něj a vyberte Restart.
 • Podobně udělejte to samé pro ostatní tři, jmenovitě Služba NVIDIA Display Service, Nvidia Local System Container a NVIDIA Network Service Container.
 • Jakmile jsou všechny čtyři služby restartovány, zkontrolujte, zda se mu podaří vyřešit problém zkušeností NVIDIA GeForce, který nepracuje v systému Windows 11

Oprava 3: Nechť Nvidia Telemetry interaguje se stolním počítačem

Telemetrická služba je zodpovědná hlavně za správu všech prvků UI/UX v popředí. Pokud to není dovoleno interagovat s prvky stolních počítačů, pak by aplikace nebyla schopna fungovat na vašem PC. Měl by tedy zvážit povolení této funkce, kterou lze provést následovně:

 • Nejprve vyvolejte dialogové okno spuštěných pomocí kláves WindowsR zkratky.
 • Poté zadejte příkaz níže a stiskněte Enter a otevřete nabídku služeb.
 • Nyní přejděte na kontejner Nividia Telemetry a dvojitým kliknutím otevřete (nebo klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte Vlastnosti).
 • Poté přejděte na kartu při protokolu a vyberte Povolit službu pro interakci se stolním počítačem.
 • Nakonec kliknutím na aplikaci OK Uložte změny a poté zkontrolujte, zda to opravuje zážitek NVIDIA GeForce, který nefunguje v systému Windows 11.
 • Oprava 4: Aktualizujte ovladače GPU

  Pokud používáte staré nebo zastaralé grafické ovladače, může to vytvořit několik konfliktů s aplikací GeForce. Zvažte proto, aby jej aktualizoval na nejnovější sestavení, pomocí níže uvedených pokynů:

  • Klepněte pravým tlačítkem myši na nabídku Start a vyberte Správce zařízení.
  • Poté rozšířte sekce adaptéru displeje.
  • Nyní klikněte na grafickou kartu a vyberte Aktualizovat ovladače.
  • Poté vyberte vyhledávání automaticky pro aktualizované ovladače.
  • Windows nyní bude hledat nejnovější ovladače a následně je nainstalovat.
  • Jakmile je to provedeno, restartujte počítač a poté ověřte, zda zážitek NVIDIA Geforce nefungoval v systému Windows 11 nebo ne.

  Oprava 5: Zakázat firewall

  V některých případech by se firewall může stát příliš ochranným a může blokovat bezpečné datové pakety, které jsou vyměňovány se servery. Výsledkem je, že zkušenost GeForce nemusí být schopna navázat úspěšné spojení s internetem. Chcete.li to napravit, měli byste zvážit dočasnou deaktivaci aplikace Firewall, která by mohla být provedena následovně:

  • Přejděte do nabídky Start, prohledejte bránu brány obránce Windows a otevřete jej.
  • Poté klikněte na otočit Windows Defender Firewall On nebo Off z levého panelu nabídky.
  • Nyní vyberte Vypnutí obránce Windows v rámci veřejné i soukromé sítě.
  • Nakonec kliknutím na OK uložíte nastavení a poté ověřte, zda opravuje zkušenost NVIDIA GeForce, který nefunguje v vydání Windows 11.

  Oprava 6: Přeinstalujte ovladače GPU

  Pokud se soubory ovladačů GPU poškodily, pak by je jednoduše aktualizovala na nejnovější sestavení. V takových případech budete muset odinstalovat ovladače a poté nechat Windows nainstalovat nejnovější sestavení. Takto by se to dalo udělat:

  • Použijte klávesy WindowsX zkratky a vyberte Správce zařízení z zobrazené nabídky.
  • Poté rozbalte sekci adaptéru displeje, klepněte pravým tlačítkem myši na ovladače a vyberte Odinstalovat zařízení.
  • Poté v dialogovém okně potvrzení klikněte na Ano. Nyní restartujte počítač. Jakmile se to zavádí, Windows automaticky nainstaluje ovladače GPU.
  • Pokud se to nestane, otevřete správce zařízení, klepněte pravým tlačítkem myši na název PC umístěný nahoře a vyberte Skenova pro změny hardwaru.
  • Windows nyní znovu zkontrolujte chybějící řidiče, což jsou v tomto případě grafické ovladače, a následně je nainstalují.
  • Jakmile je to provedeno, restartujte počítač a poté zkontrolujte, zda zkušenosti NVIDIA Geforce nefungovaly v vydání Windows 11, nebo ne.

  Oprava 7: Resetování síťového adaptéru

  Socket Windows je další název pro síťová data, který používají různé aplikace a programy nainstalované na vašem PC k vytvoření online připojení. Pokud se tato data katalogu Winsock poškodí, pak se žádná z aplikací nebude moci připojit k internetu. Jedinou cestou je tedy resetovat tato data a nechat je Windows osídlit od nuly. Takto:

  • Přejděte do nabídky Start, prohledejte příkazový řád a spusťte jej jako správce.
  • Nyní zkopírujte příkaz níže v tomto okně CMD a stiskněte Enter:
 • Všechna data soketu Windows se ukloní. Jakmile to uděláte, restartujte svůj počítač.
 • Ověřte, zda se tomu podaří opravit zkušenosti s NVIDIA Geforce, že nefunguje v vydání Windows 11.
 • Oprava 8: Přeinstalujte zážitek Geforce

  Pokud se žádné z výše uvedených metod podařilo vysvětlit úspěch, měli byste zvážit, jak se vydat na jadernou cestu odinstalování aplikace a poté provést novou instalaci. Tato aplikace je však notoricky neslavná pro ponechání několika souborů po procesu odinstalace. Takže hned po odstranění aplikace z vašeho počítače ručně smažeme jeho soubor z jednotky C a poté také odstraníme jeho klíče registru. To vše bylo vysvětleno níže, následujte.

  • Prohledejte zážitek Geforce z nabídky Start a poté klikněte na odinstalaci.
  • Poté ze seznamu aplikací vyberte zážitek GeForce a klikněte na tlačítko odinstalace umístěného v pravém horním rohu.
  • Jakmile je aplikace odinstalována, otevřete průzkumník souborů přes klíče zkratky Windowse.
  • Poté přejděte do následujících adresářů a pokud najdete nějaké stopy souborů NVIDIA, poté je okamžitě odstraňte (pokud chcete), můžete zálohu předem vzít):

  C: \ Windows \ System32 \ Driverstore \ FileRepository \ nvdsp.V C: \ Windows \ System32 \ Driverstore \ FileRepository \ nv_lh C: \ Windows \ System32 \ Driverstore \ FileRepository \ nvoclock C: \ Program Files \ nvidia Corporation C: \ Program Files (x86) \ nvidia Corporation

  Poté spusťte editor registru z nabídky Start. Poté zkopírujte umístění níže uvedené na jeho adresáři:

  Hkey_local_machine \ software \ nvidia Corporation \ logging

 • Pokud je zde přítomna složka protokolování, pak klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte Smazat (můžete tuto složku provést pomocí pravého kliknutí a výběrem možnosti exportu),
 • Poté přejděte na místo níže
 • Hkey_local_machine \ software \ wow6432node \ nvidia Corporation \ logging

 • Stejně jako dříve, pokud najdete složku protokolování, pak klepněte pravým tlačítkem myši na ni a vyberte smazat (volitelné zálohování předem pomocí možnosti exportu)).
 • Jakmile budou všechny soubory a klíče registru smazány, stáhněte si nejnovější verzi aplikace Geforce Experience App.
 • Po stažení spusťte nastavení a pokračujte pomocí pokynů na obrazovce a nainstalujte jej. Nyní to spusťte a tentokrát byste se nelišili žádné problémy.
 • S tím tedy zaokrouhlíme průvodce o tom, jak byste mohli vyřešit problém zkušeností NVIDIA GeForce, který nefunguje v systému Windows 11. Uvedli jsme za to osm různých oprav. Dejte nám vědět v комментари и мнения в §цев sekce, která z nich vypracovala ve váš prospěch. Podobně jsou všechny vaše dotazy vítány v комментари и мнения.

  Sadique Hassan

  Technický geek od narození má vždy velký zájem o platformu Android přímo od narození snu HTC. Zdá se, že prostředí s otevřeným zdrojovým kódem ho vždy zaujme s množstvím možností dostupných na dosah ruky. „MBA podle profese, blogger podle výběru!“

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS