Instalace widgetu forkplayer na Samsung Smart TV

Nastavení a chyby systému ForkPlayer DNS

Aplikace ForkPlayer, která se instaluje do televizorů s funkcí Smart TV, je v současné době mezi lidmi poměrně oblíbená. To není překvapivé, protože je snadné a pohodlné používat. Pomocí aplikace ForkPlayer můžete zdarma sledovat širokou škálu ruských i zahraničních kanálů, videa z internetu a filmy a seriály online. Budete také moci poslouchat svou oblíbenou hudbu přes internet nebo přistupovat k souborům uloženým v počítači, na paměťovém zařízení USB nebo jiném přenosném zařízení. Kromě toho si můžete vytvářet vlastní seznamy skladeb a přidávat do nich videa, která se vám líbí. Pokud chcete, můžete si do počítače nainstalovat další widget, který vám usnadní vytváření a úpravy seznamu skladeb. A to nejsou všechny výhody tohoto widgetu.

Někteří uživatelé však mohou mít problémy s instalací a konfigurací widgetu ForkPlayer. Důvodem je především skutečnost, že proces nastavení a instalace aplikace není tak jednoduchý a každý může při zadávání údajů udělat chybu. Kromě toho existuje mnoho různých IP adres DNS a odhadnout, kterou z nich potřebujete vy osobně, není zpočátku vždy snadné. Kromě toho se mohou chyby vyskytnout také v důsledku problémů s přístupem k internetu nebo problémů s jinými programy, které vám zakazují navštívit určité webové stránky nebo spustit aplikaci.

Všechny tyto problémy lze vyřešit. Při připojování a konfiguraci přehrávače ForkPlayer musíte být opatrní a znát některá tajemství a funkce, o kterých vám povíme v tomto článku.

instalace, widgetu, forkplayer, samsung

Takže, milí přátelé, jaký je obecně problém při instalaci na Samsung 2016 s operačním systémem Tizen?? Myslím, že to všichni vědí. Inženýři v továrně pomocí firmwaru blokují instalaci widgetů třetích stran.

A v současné době existuje pouze jeden stoprocentně funkční způsob, jak toto pro uživatele škodlivé omezení obejít. Jde o výměnu adres serverů DNS. Pokud si vzpomínáte, měli jsme na toto téma velmi podrobný článek.

Pouze tam jsme ukázali příklad, jak nainstalovat ForkPlayer do televizoru v roce 2015 (řada J), ale nyní je třeba udělat totéž na nejnovějším televizoru řady K v roce 2016.

Vtipné ale je, že v minulé publikaci jsme přesně stejným způsobem nainstalovali hlavního konkurenta Widlí. Proto bude i nyní vzor podobný, s výjimkou hodnot samotných serverů DNS:

To znamená, že spouštěcí aplikací pro přepínač bude opět Divan.TV a v síťových nastaveních televizoru byste měli zadat následující digitální kombinace, ze kterých si můžete vybrat:

To je vlastně celý příběh o tom, jak nainstalovat ForkPlayer na televizor Samsung Smart TV 2016 (řada K). Jak sami vidíte, vše je velmi jednoduché.

Pokud však výše uvedený způsob z nějakého důvodu nefunguje, zkontrolujte, zda váš poskytovatel internetu neblokuje servery DNS třetích stran. Podrobně je to vysvětleno zde. Jinak by neměl být problém.

A nezapomeňte, že komentáře k článku nikdo nezrušil, takže se můžete ptát na své palčivé otázky. Do té doby se s vámi loučíme a brzy se uvidíme. Na závěr si můžete jako vždy odpočinout a podívat se na skvělé video.

instalace, widgetu, forkplayer, samsung

Instalace přehrávače ForkPlayer v systému Android

Chcete-li nainstalovat přehrávač ForkPlayer do tabletu, telefonu nebo přijímače se systémem Android, musíte nejprve nainstalovat doplněk. Za tímto účelem musíte navštívit službu Google Market, stáhnout si prohlížeč UC Browser a souhlasit se všemi podmínkami. Po stažení souboru se automaticky spustí instalace. Po dokončení instalace je třeba aplikaci spustit a do adresního řádku zadat adresu http://operatv.obovse.ru/2.5/.

Jakmile to uděláte, widget ForkPlayer bude fungovat. Výše uvedený odkaz byste si měli pro větší pohodlí uložit do záložek. jinak jej budete muset pokaždé zadávat znovu.

Také u kategorií, které mají značku DNS pro zahájení práce, ji můžete zkusit změnit. Musíte přejít do nastavení sítě tabletu nebo smartphonu se systémem Android a zadat následující DNS:

Nastavení widgetu

Nastavení tohoto programu má mnoho. Nemá smysl popisovat každou položku zvlášť, protože po najetí na každou z nich se zobrazí popis, co je to za položku a k čemu slouží. Můžeme však uvést nejvýznamnější funkce: vícejazyčnost, rodičovská kontrola, nastavení vzhledu widgetu Fork Player pro Samsung Smart TV a funkce nazvaná Obraz v obraze.

Sledování filmů prostřednictvím tohoto widgetu je také velmi pohodlné, protože před spuštěním se zobrazí údaje o kvalitě zvuku a videa a také jeho popis. Pokud chcete sledovat internetové kanály, najdete program, který vám pomůže.

Tato aplikace má také kartu nazvanou Store Portal’s, kde najdete bezplatné i placené seznamy skladeb. Kromě toho je aplikace Fork Player pro Samsung Smart TV poměrně úzce propojena s oficiálními webovými stránkami. Musíte projít jednoduchou registrací a získat heslo, které vám program sám nabídne. Najdete ji v části „Moje oznámení“ na kartě „Nastavení“.

Pokud se v něm zaregistrujete, získáte přístup k dalším funkcím. Můžete je používat k ukládání externích seznamů skladeb a odkazů a přidávat další miniaplikace a zařízení do seznamu, pro které budou záložky dostupné.

Tipy pro nastavení aplikace Forkplayer v televizoru Samsung Smart TV

Konfigurace widgetu je jednodušší než jeho instalace, protože každá položka nabídky je zobrazena pomocí tlačítka. Možnosti umožňují nastavit rodičovskou kontrolu, změnit design, zadat jazykové možnosti atd. Při sledování videa se zobrazí obrazovka s popisem kvality a parametrů přehrávání.

Pro více příležitostí je třeba se zaregistrovat na oficiálních stránkách, získat uživatelské jméno a heslo pro vstup. Po přihlášení můžete nejen procházet obsah, ale také vytvářet vlastní seznamy skladeb, ukládat je a sdílet.

Jak nainstalovat widget ForkPlayer na Samsung OS Tizen TV se dozvíte zde.

Nicholas.Je to velmi jednoduché. Přehrávač je třeba otevřít v počítači. Nastavení v televizoru Samsung a v přehrávači by mělo být stejné.Načtení seznamu skladeb do přehrávače. a pak se dívat na televizi.HODNĚ ŠTĚSTÍ. funguje mi to dobře.

Dobrý den. Úspěšně jsem ottplayer používal na dvou televizorech LG, smartphonu a počítači. to vše stáhnout z webu ottplayer zadal heslo a přihlášení bez problémů. Pro Smart TV je třeba stáhnout aplikace z jejich AppStore. Také na LG vše funguje v pořádku. Ale v únoru jsem se stal „šťastným“ uživatelem televizoru Samsung TU 7090. Verze Tizon 7. V obchodě mi bylo ukázáno na televizoru jsem koupil, že AppStore má ottplayer. Uklidnil jsem se a jeden jsem si koupil. Přinesl jsem domů potřebné připojení, zaregistroval se na webových stránkách Samsungu, šel do obchodu, stáhl ottplayer se zelenou ikonou a to byl konec mého používání aplikace. Protože při registraci na webové stránce ottplayeru nemůžete zadat své uživatelské jméno a heslo. Nelze se dostat do nabídky nastavení, nelze nic dělat, nelze předepsat seznam skladeb. jen mrtvá aplikace, kterou si můžete pouze stáhnout. Volal Samsung Ukrajina hodili ruce nahoru říká, že jste první a navrhl jsem kontaktovat ottplayer stránky. Napsal jsem na webové stránky otterlayer dnes žádá o odkaz na pracovní ottplayer widget nainstalovat samsung, ale žádná odpověď ještě a zda to bude nejisté. Prohlížel jsem si obsah vašich stránek a dospěl k závěru, že máte mnoho zkušeností s používáním widgetů ip tv. 1 Co mi můžete poradit?? 2.Máte čerstvý widget ve formátu vgt pro přehrávač Ott a můžete jej ? 3. Pokud Samsung kategoricky odmítá jeden druhého, možná byste mohli nabídnout něco na oplátku. Dívám se na ilook.TV Mám tam předplatné a líbí se mi ottplayer, protože má uživatelsky přívětivé menu a dobrý informativní archiv na 2 dny. Často používám archiv. Předem děkuji. Poděkování je připraveno na mé stránce na u za odkaz na vaše stránky nebo něco podobného.

Kde stáhnout widget ForkPlayer pro Samsung Smart TV

Jedná se o bezplatnou aplikaci, která je k dispozici ke stažení na oficiálních stránkách vývojáře. K dispozici je také na Play Marketu společnosti Google. Dotazem ve vyhledávacím poli získáte potřebné výsledky.

Výrobce Samsung blokuje všechny instalace aplikací třetích stran.

Pokud byl váš model Samsung Smart TV vydán dříve než v roce 2015, můžete snadno přenést archiv widgetu ForkPlayer na flash disk a nainstalovat jej.

Pokud však máte novější model, musíte nejprve zakázat automatickou aktualizaci. V nabídce TV přejděte na položku podpora. aktualizace softwaru. automatická aktualizace. mimo. Tímto způsobem zajistíte, aby verze softwaru nebyla aktualizována na nejnovější, pak budete muset zpětně aktualizovat.

Poté se připojte k internetu a přejděte na „stav sítě“. Vyberte „Nastavení IP“ a přejděte na „Nastavení DNS“. Ruční zadání 85.17.30.89 a znovu se připojit k internetu.

Poté přejděte do Smart Hub a přejděte do sekce Moje aplikace. Po předinstalování widgetu Divan.TV, jeho stažením se dostanete do aplikace ForkPlayer.

Pro potvrzení výše uvedených slov doporučuji podívat se na statistiky vyhledávání Yandex, abyste pochopili skutečný stav věcí:

A když si uvědomíte, že vývojáři šli mnohem dál a oznámili podporu všech známých platforem chytrých televizorů, satelitních tunerů a řady dalších multimediálních set-top boxů, jejichž seznam si můžete prohlédnout níže:

Výsledkem je zcela jiný údaj:

To je působivé? Myslím, že kdyby aplikace nebyla skutečně užitečná, nebyla by tak populární, jak je. Ale nebudeme hádat, co je co, začněme samotnou recenzí.

Nejdříve si tedy musíme stáhnout a nainstalovat ForkPlayer do našeho televizoru. Je třeba říci, že zde existuje několik základních metod, z nichž si můžete vybrat:

  • Pro Samsung Smart TV 2010-2014. Můžete použít seznam widgetů od vývojářů. Tato metoda je podrobně vysvětlena a ukázána na tomto odkazu;
  • Také pro televizory z let 2010-2014., můžete použít metodu synchronizace z adresy IP 46.36.222.114. Jak to provést, je podrobně vysvětleno v této publikaci;
  • Pro Samsung Smart TV 2015 (řada J) použijte k instalaci USB flash disk. Podrobně jsme se tomu věnovali v tomto článku;
  • Instalační archiv samotné aplikace si můžete stáhnout ze stránky. o.

Za zmínku také stojí, že pro majitele televizorů Samsung z roku 2015 s firmwarem, který blokuje jakoukoli možnost instalace widgetů třetích stran, je tu stále dobrá zpráva.

Ve skutečnosti je možné nainstalovat přehrávač ForkPlayer změnou adresy DNS v nastavení televizní sítě. Poté musíme spustit oficiální online kino Megogo. Schéma činností v praxi vypadá následovně:

Dobře, v tomto okamžiku považujme instalaci za úspěšnou. Přejděme nyní k nastavení a přehledu funkcí. Spuštění samotného widgetu:

Na obrázku výše je zobrazeno hlavní okno aplikace. Jak vidíte, jedná se o skupinu zkratek na konkrétní filmové stránky. Vzhledem k tomu, že existují zdroje velkého jména, jako je FS.na, Filmix.net a Tree.TV, můžeme konstatovat, že výběr obsahu bude solidní.

V dolní části obrazovky jsou hlavní ovládací a navigační tlačítka. V tomto okamžiku by měla být zaškrtnuta položka „Externí záložky“. Zde můžete umístit vlastní seznamy skladeb, které budou k dispozici pro zobrazení na všech vašich zařízeních, na kterých bude ForkPlayer nainstalován.

Jak je tam přidat, se podíváme později v recenzi. A nyní navrhuji, abychom se podívali na některé další neobvyklé funkce, jako je obchod s widgety nazvaný „ForkStore App Market“:

Je v něm k dispozici několik desítek populárních aplikací pro Samsung Smart TV. Musím přiznat, že toto řešení autor nikde jinde neviděl. Myslím, že je to velmi dobrá volba pro instalaci aplikací třetích stran na televizor řady J 2015.

Za zmínku stojí také funkce integrace s vaším profilem na sociální síti Seznam funkcí je působivý:

Je však třeba říci, že to není poprvé, co jsme se s takovým řešením setkali. Pokud si vzpomínáte, seznam skladeb SmartON tuto možnost také měl. Co je zde ještě zajímavé. Ano, widget nemá problém se čtením souborů z flash disků a vidí i interní paměť televizoru (!).

V tuto chvíli doporučuji přejít do „Nastavení“ a seznámit se se základními nastaveními aplikace:

Nemá smysl popisovat účel jednotlivých položek, protože po najetí kurzorem na seznam skladeb se na pravé straně zobrazí podrobná nápověda, což je pro uživatele velmi pohodlné.

Stručně řečeno, ForkPlayer podporuje více jazyků, obraz v obraze, rodičovskou kontrolu a lze jej plně přizpůsobit individuálním potřebám.

A co sledování filmů. Je třeba říci, že vše je uspořádáno poměrně pohodlně, s podrobným popisem a informacemi o kvalitě obrazu a zvuku. Samotný přehrávač při hraní vypadá takto:

Při sledování kanálů IPTV se zobrazuje také televizní program:

Mimochodem, je třeba říci, že ne všechny seznamy skladeb ze sekce „IPTV“ běží. A v nabídce „Archiv televizních kanálů“, nic začal vůbec. To ale nevadí, protože je zde také karta „Store Portal`s“:

Nabízí placené i bezplatné další seznamy skladeb se spoustou možností. Dobře, to dává smysl. A nyní navrhuji, abychom se dotkli některých dalších funkcí aplikace ForkPkayer pro Samsung Smart TV.

Widget úzce spolupracuje s webovými stránkami vývojáře. a jednoduchou registraci na webu forkplayer.TV, získáme nový seznam funkcí, a to:

Na závěr

ForkPlayer je velmi užitečný widget pro vylepšení vaší televize. Aplikace je zcela zdarma, ale upozorňujeme, že během instalace můžete udělat něco špatně a poškodit televizor, takže správa webu nenese odpovědnost za případné následné manipulace s nastavením televizoru. Informace v tomto článku mají pouze informativní charakter.

Dobrý den,! Jmenuji se Peter Gras a jsem šéfredaktorem tohoto portálu. Na těchto stránkách se náš tým snaží zveřejňovat nejdůležitější informace o různých technologiích ve světě digitální televize. Je dobře, že vás tu máme, vítejte na stránkách!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS