Inteligentní televize Jak jít na internet

Co dělat, pokud se televizor nepřipojí k internetu?

Pokračujeme v našem cyklu materiálů věnovaných problémům připojení k internetu v televizi. Tentokrát se budeme vypořádat s problémem, ve kterém se televizor nepřipojuje k internetu přes Wi-Fi nebo prostřednictvím lanového kabelu. Pokyny by měly pomoci těm, kteří mají nalezení sítě, ale nelze s ní synchronizovat. Proces se rozbije přesně ve fázi připojení. Možná komunikační postup nezačne, zamrzne, odtrhne nebo končí bez očekávaného výsledku. Mohou existovat další zprávy o problému nebo bez něj.

Dříve jsme již pokryli velké množství způsobů, které pomáhají, pokud je televizor připojen bez přístupu k internetu. To znamená, že řešení naznačují, že existují účinná v případech, kdy se připojení dokáže vytvořit, ale pouze s místní sítí routeru, ale není možné jít na internet. Také jsme přišli na problém, ve kterém televize přestane vidět síť Wi-Fi.

Jak povolit inteligentní televizi?

Sousední otázka se týká zahrnutí inteligentní televizní televize. Rychlá odpověď. pomocí tlačítka napájení na dálkovém ovládání. Obvykle se nachází vlevo nebo vpravo v horním rohu. Existuje však důležitá nuance. Chcete.li zapnout inteligentní televizi na dálkovém ovládání, musí být dříve zapnuty z tlačítka. Po připojení nebo opětovném připojení zařízení velmi často přestane reagovat na signály vzdáleného spuštění. Chcete.li povolit inteligentní televizi bez dálkového ovládání, stačí stisknout tlačítko napájení na pouzdře a podržet jej na pár sekund. Může být umístěn napravo, dole nebo vlevo na boku a je také často nainstalován do výklenku.

Wi-Fi připojení chytré televize

Wi-Fi router se nemusí dotýkat, pokud jsou na něm nainstalovány základní parametry. Je možné jej zkontrolovat pomocí smartphonu jednoduše zadáním výkonu distribuované sítě. Stanovení standardů jsou identické pro všechny typy zařízení.

Smart TV připojení od Wi-Fi používá stejné schéma jako jakékoli jiné, proto neexistuje žádný zásadní rozdíl ve výrobci nebo typu zařízení. Představte si například, jak nakonfigurovat inteligentní televizi na Samsung, protože se jedná o vůdce ve výklenku. Pro tohle:

 • Automaticky vyhledávání sítí, které se představí ve formě seznamu. S největší pravděpodobností je vaše spojení první. Vyberte jej a zadejte heslo.

Nastavení chytré televize pomocí technologií WPS, PlugAccess

Jedná se o moderní technologii, díky které je velmi zjednodušený celý proces připojení televizoru s internetem. Tento proces je zjednodušen tak, aby se proces připojení prováděl stejně snadno jako v předchozí metodě.

V případě, že v televizi nebo routeru není prezentovaná technologie, prostřednictvím kterého je připojení navázáno, pak připojení televizoru s internetem nebude fungovat.

Spojení zařízení pomocí WPS se provádí následovně:

 • Nejprve musíte překročit obecná nastavení televize. musíte v nich najít a otevřít prvek WSP. Pokud tento prvek nebyl nalezen, doporučuje se přeskočit prezentovanou metodu připojení a okamžitě přejít k dalšímu;
 • Musíte kliknout na tlačítko se stejným názvem na routeru;
 • Spojení mezi zařízeními bude vytvořeno v příštích několika sekundách. A po úspěšném připojení na televizní obrazovce, ke kterému byla připojena inteligentní televize, se zobrazí odpovídající oznámení.

Technologie s názvem Plug and Access funguje přibližně stejně jako výše uvedená technologie. Díky ní mohou uživatelé také inteligentní televizi na globální internet, to se však trochu liší:

 • Nejprve musíte vložit jakýkoli svah do pracovního routeru;
 • Poté, co indikátor v případě začne blikat, je nutné vytáhnout vloženou flash jednotku;
 • Nyní musíte připojit flash disk k libovolnému hnízdě zdarma v televizi;
 • Během několika příštích sekund bude identifikován připojený gadget, po kterém stavěný operační systém automaticky aktivuje proces nastavení inteligentní televize.

Alternativní metody připojení a nastavení internetu v televizi

V sérii s hlavními metodami existují další, které tak či onak mohou pomoci připojit internet. Ne celé vybavení je k dispozici s inteligentní televizí s funkcí, takže byste měli vidět alternativní metody připojení a nastavení internetu v televizi.

Funkce předpon

Takové inteligentní nastavení bylo zmíněno dříve. Mají postavenou funkci inteligentní televize, která může nahradit hlavní v televizi. Má mnoho výhod, například srozumitelné pokyny a jednoduché celé číslo, kompaktní velikost a také dostupnost cen.

Propojení touto předponou probíhá podle pokynů, které představují výrobce samotného zařízení. Nejdůležitější věcí je vytvořit práci internetu, který bude stabilní a spolehlivý. Spojení závisí na výběru metody. Může to být bezdrátová možnost a s dráty.

Důležité! Před nákupem je také třeba zkontrolovat, že televizor může připojit tento typ předpony, protože ne veškeré vybavení s funkcí „Smart TV Television“ se může připojit.

Připojení TV s PC nebo notebookem

Obtok můžete také použít a připojit televizor přímo s notebookem nebo počítačem. В данном варианте функционал узок и ограничен. Zhruba řečeno, televizor je monitorem samotného notebooku nebo PC. K tomu potřebujete:

 • Vyberte správný vodič pro zapnutí zařízení a internetu na nich. Nejlepší je používat dráty, které jsou již v soupravě. Pokud tomu tak není, stojí za to zakoupit kabel HDMI;
 • Poté přejděte do nastavení PC, klikněte na pravý tlačítko pro volný prostor a vyberte položku „Nastavení programu“;
 • Najdeme potřebné zařízení a vyklouzneme k „aplikaci“.

Poté televizor zobrazí vše, co se děje v počítači, všechny kanály a programy. Sekvence akcí se liší v závislosti na PC.

Připojení WPS

Chcete.li připojit internet prostřednictvím WPS, potřebujete router, jehož nastavení jde na internet, drátem a samotnou televizi:

Jak dát internetu z telefonu

Использование мобильных телефонов во многих отношениях очень удобно, однако это устройство имеет недостаточно большой экран для коллективного просмотра. Jeho spojení s televizí by tento problém vyřešilo a umožnilo sledovat zajímavá videa nebo oblíbené fotografie ve velkém měřítku. Existuje několik pohodlných způsobů:

inteligentní, televize, internet
 • Nejjednodušší je spojení pomocí kabelu, který má konektory Mini USB a USB. První z nich je připojen k gadgetu, druhý. s odpovídajícím televizním konektorem nebo předponou. Poté musíte vybrat provozní režim na smartphonu: „Přenos souborů“. V nastavení televizoru musíte vybrat jako zdroj portů signálů USB. Prohlížející soubor lze vybrat pomocí panelu dálkového ovládání.
 • Při připojení pomocí kabelu s konektorem HDMI vám to umožní získat vyšší kvalitu při prohlížení. Tento kabel je někdy zahrnut do smartphonu, ale častěji jej musí zakoupit sám. Spojení je navázáno podobně jako předchozí s rozdílem, že konektor HDMI je vybrán jako zdroj signálu.

Spojení jedné z těchto metod je vhodné, ale ne vždy použitelné. Důvodem je skutečnost, že odpovídající připojovací kabel nemusí být vždy po ruce. Mělo by být také na paměti, že mluvíme o prohlížení souborů, které by již měly být na gadgetu. Prohlížení kabelem neumožní sledovat videa při výběru na internetu.

Můžete také použít bezdrátové připojení, které je snadno připojeno. Lze použít za předpokladu, že televizor je vybaven zařízením Wi-Fi. Pokud je použita předpona, pak se připojí, stačí zajistit, aby byl s pomocí bezdrátového internetu k dispozici bezdrátový internet.

Současně v mobilním telefonu v nastavení hledají přímé funkci Wi-Fi, která je k dispozici v sekci Nastavení, která je věnována síti. V televizi musíte zadat bezdrátovou síť jako zdroj signálu a vybrat Wi-Fi Direct.

Bezdrátové připojení umožňuje duplikovat zvuk a obrázek ze smartphonu. Nevýhodou této metody je nízká rychlost přenosu informací.

inteligentní, televize, internet

Android

Pokud smartphone provozuje operační systém Android a televizor může používat DLNA, můžete poskytnout rychlé a vysoce kvalitní připojení. Při připojení tímto způsobem je třeba přijmout následující akce:

 • V domě, kde se router používá, připojte smartphone k domácí síti. Chcete.li to provést, musíte jít do jeho nastavení a přejít do sekce věnované sítě. Zde musíte otevřít seznam dostupných Wi-Fi sítí a připojit se k nezbytnému, což označuje odpovídající bezpečnostní klíč.
 • Musíte připojit televizi s domovem. Chcete.li to provést, otevřete nabídku Nastavení a otevřete seznam dostupných sítí. Výběrem domu napojte k němu.
 • DLNA je zahrnuta do televize.

Soubor je vybrán na smartphonu pro prohlížení v televizi a televizor připojený k domácí bezdrátové síti je označen jako přehrávač.

Iphone

Pomocí iPhone se můžete připojit k televizi pomocí technologie AirPlay. Aby uživatel navázal připojení, musí provést následující:

 • Iphone musí být připojen k domácí bezdrátové síti.
 • Je nutné připojit předponu Apple TV k této síti.
 • Na smartphonu musíte jít do ovládacího panelu a kliknout na tlačítko „Opakovat obrazovky“.
 • V seznamu, který se otevírá, vyberte Apple TV.

Po připojení na velké obrazovce bude televizní přijímač zobrazen obsahem zobrazení iPhone.

Co dává připojení k internetu s internetem

Jaký je internet a co je tak populární? Světový web poskytuje přístup k sociálním sítím, rychle najde potřebné informace, prohlížení nových zpráv a oblíbených televizních programů. Kromě toho, kvůli pandemie, většina organizací přešla na vzdálený provozní režim, takže internet vám nyní umožňuje vydělávat peníze bez opuštění domova.

Pokud je nutností připojení PC a mobilních telefonů se síť, pak připojení Telik často vyvolává spoustu otázek. Proč tedy připojit televizi k internetu?

 • Schopnost propojit další balíček televizních kanálů pro sledování filmů a seriálů.
 • Přístup k internetové sadě. Pro pohodlí můžete použít pomocná zařízení (bezdrátová myš a klávesnice). V tomto případě bude plnohodnotný notebook vyroben z plazmy.
 • Komunikace prostřednictvím poslů na videu, kde můžete zobrazit obrázek na velké obrazovce. V tomto případě však budete muset navíc zakoupit videokameru a mikrofon.
 • Příležitost jít na své oblíbené hry na velké obrazovce. Mnoho her si můžete stáhnout prostřednictvím aplikace Google Play.
 • Možnost sledovat televizní kanály online, které nejsou zahrnuty do seznamu městského televizního balíčku.

Připojení televize na Světovou síť rozšiřuje funkčnost techniky. Pro úplnou práci však bude vyžadována instalace nového softwaru nebo chytré televize.

Důležité! Funkce připojení k internetu je podporována pouze moderními televizory, například Smart BBK, DEXP, LG, Shivaki a další. Modely Kinescope nelze přeložit do chytré televize.

Pro práci s internetem je vyžadován dobrý síťový signál

Jak připojit televizi k internetu

Chcete-li získat přístup k internetu, musíte se rozhodnout, který model máte a zda má v něm vestavěný modul Wi-Fi. Existuje několik způsobů, jak připojit televizi k internetu:

 • Prostřednictvím sítě Wi-Fi;
 • Přes síťový kabel;
 • Přes router;
 • S pomocí mediálního postoje;
 • Pomocí PC nebo notebooku;
 • Pomocí systému WPS;
 • Pomocí adaptéru PLC.

Všechny inteligentní televize byly vytvořeny.v modulech pro kabelové připojení, takže pokud máte takovou televizi, nebudete muset kupovat další zařízení nebo dráty.

Používání bezdrátové sítě Wi-Fi

Používání bezdrátové sítě má dvě významné výhody, díky kterým je tato metoda optimální:

Ale existuje mínus: nestabilní kvalita streamování s vysokým rozlišením v přítomnosti bezdrátových přístupových bodů kolem.

Chcete-li připojit televizor pomocí sítě Wi-Fi, musíte provést následující:

 • Povolte televizní panel a přejděte do nastavení nastavení.
 • Poté zadejte kartu „Síť“ a vyberte „Síťové připojení“.
 • Dále je výběr vybaven kabelovým připojením nebo bezdrátovým připojením. Klikněte na „Nakonfigurovat připojení“.
 • V seznamu najděte svůj Wi-Fi, vyberte jej a zadejte heslo.
 • Klikněte na OK a počkejte na připojení.
 • Po dokončení klikněte na „Ready“ a můžete použít.

U některých televizních modelů bude proces nastavení vypadat jinak:

 • V „Nastavení“ klikněte na „rozšířené nastavení“.
 • Dále přejděte do bodu „sítě“ a klikněte na „Připojení k síti Wi-Fi“.
 • Vyberte internet ze seznamu a zadejte heslo.

Minusy bezdrátově látky televizoru na internet můžete rozlišit nestabilitu obrazu při používání streamovacích služeb, například při sledování filmů nebo televize IPTV, stejně jako možné zamrzne, když je načten bezdrátový kanál.

Připojení přes síťový kabel

Chcete.li nakonfigurovat internet v televizi, musíte provést následující akce:

 • Složte jeden konec kabelu do portu LAN na portu LAN a druhý v routeru.
 • Pokud bude kromě televizního panelu připojen také počítač s internetem, bude vyžadována pobočka.
 • Klikněte na domovské dálkové ovladače, poté „Nastavení“ a přejděte na položku „Síť“.
 • Vyberte „síťové připojení“ a klikněte na „Připojení k kabelové síti“.
 • Spojení bude dokončeno po čase.

Kabelem připojeným k routeru

Směrovač vám umožňuje vytvořit místní síť v bytě, ke které můžete připojit telefony, tablety, počítač nebo notebook, stejně jako TV. Chcete.li to provést, musíte aktivovat funkci serveru DHCP v nastavení mashrutizéru a poté automaticky připojit televizní panel (všechna nastavení bude ve výchozím nastavení zapsána)). Chcete.li připojit televizor prostřednictvím routeru, musíte použít síťový kabel a provést následující:

 • Připojíme jeden konec drátu ke routeru v přístavu LAN.
 • Zatlačte volný konec kabelu z routeru do televize.
 • Otevře se okno, které nahlásí instalaci připojení. Nic se nemusí udělat, rychle se to uzavře.
 • V dálkovém ovladači na televizi vyberte „Nastavení“.
 • Najděte v nabídce „Síť“ a klikněte na „Wending Connection by Ethernet“.

Pokud pochybujete, zda můžete televizor připojit k internetu přes modem sami, zavolejte na průvodce pro úpravu.

Používání povolení médií

Povolení moderních médií vám umožní rychle a bez problémů připojit televizi s internetem. Moderní předpony Android TV mají mnoho výhod:

 • Pohodlná interakce;
 • Kompaktní pohled;
 • Mnoho programů na výběr;
 • Nízké náklady;
 • Postavené.v populárních uživatelských programech.

Předpona může být připojena k internetu pomocí drátu přes port LAN. Ale zpravidla je v moderních konzolách na Androidu vestavěný Wi-Fi-modul, který umožní použití bezdrátového typu připojení.

Používání PC nebo notebooku

TV můžete použít jako velký monitor připojením k počítači nebo notebooku přes DLNA. Díky tomuto způsobu se hraní a používání grafických programů stane mnohem pohodlnější a pohodlnější.

Chcete.li nakonfigurovat DLNA, budete potřebovat program Smart Share, který je stažen zdarma na odpovídajícím zdroji a vložte počítač. Při instalaci použijte standardní automobily a souhlaste se vším. Po instalaci proveďte:

inteligentní, televize, internet
 • Na panelu oznámení o počítači klikněte pravým tlačítkem myši na ikoně programu a vyberte položku „Nastavení programu“.
 • Umístěte přepínač na polohu, klikněte na „Použít“.
 • Tento otevřený přístup k souborům v počítači a lze je zobrazit na vašem LG.

Používání systému WPS

Inteligentní televize může fungovat přes internet pomocí WPS. Uživatel bude muset provést několik jednoduchých akcí:

 • Přejděte do „nabídky“ a vyberte „Připojení“, poté „Připojení přes WPC“.
 • Po dobu 2 minut rychle stiskněte tlačítko na routeru WPC.
 • Po vteřině budete mít spojení.

Pomocí adaptéru PLC

Adaptér PLC byl vytvořen za účelem rozšíření stávající místní sítě v domě, ale nebude se moci přímo spojit s poskytovatelem. Adaptér vám umožňuje připojit všechny gadgety k internetu bez použití kabelů bez použití kabelů. Funguje to následujícím způsobem: Adaptér je připojen bezdrátovou metodou k internetu a přijímá z něj signál a poté přenáší na zařízení.

Televizor se nepřipojuje k internetu

Problémem je velmi často provoz protokolu dynamické konfigurace síťového uzlu (DHCP). K tomu může dojít z různých důvodů. Когда встройства хорошо ра struktura.

Odpojte DHCP v nastavení routeru. V televizní nabídce jdeme do „sítě“, přejděte do bodu „Stav sítě“ a klikneme na tlačítko nastavení IP. Změníme hodnotu pole „přijímat automaticky“ na „představení ručně“. Když se objeví okno, uvedeme v něm nastavení sítě vzhledem k parametrům routeru.

inteligentní, televize, internet

Předepisujeme veřejnou adresu, kterou Google představil: 8.Osm.4.4. Nebo 8.Osm.Osm.Osm. Pokoušíme se propojit bezdrátovou síť a televizi pomocí tlačítka „Opakujte“. Připojení sítě by mělo být nainstalováno za předpokladu, že jste udělali vše správně.

Vezměte prosím na vědomí, že protokol DHCP je vhodný. Umožňuje automaticky konfigurovat připojení chytré televize s internetem. Chcete-li to provést, musíte pouze připojit kabel LAN k portu Ethernet nebo se připojit přes Wi-Fi. Chcete.li provádět takové akce na zařízení, měli byste povolit parametr „Přijmout nastavení automaticky“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS