iPad Mini nezapne Apple

Co dělat, když je na iPadu jen jablko?

Dalším způsobem, jak obnovit jakékoli chytré telefony Apple, když se iPad nezapne, „Apple“ hoří a jde ven, je opětovné načtení zařízení. To se provádí ve třech krocích: stiskněte zároveň klíče od domova a spánku, držte je po dobu 10-15 minut, dokud se na displeji neobjeví logo „Apple“

Zároveň klikněte na tlačítka domů a jídla na iPhone a podržte je po dobu 10 sekund. Po uvolnění tlačítka napájení a pokračujte v držení tlačítka Domů, dokud iTunes neurčuje zařízení v režimu obnovy (asi 10 sekund). Krok 4.

Hlavní důvody vznášení loga Apple

Níže jsou nejběžnější scénáře, a proto iPhone visí na jablku, nezapne.

 • Nedávno se pokusil udělat útěk z vězení na iPhone.
 • Neúspěšná aktualizace softwaru.
 • Možná došlo k chybě při obnově záložní kopie.
 • Iphone lze nainstalovat ve verzi ladění (beta nebo alfa) iOS 15.
 • Problém vznikl po přenosu dat ze starého iPhone do nového.

Toto jsou téměř všechny možné scénáře, proto smartphone visí na logu Apple. Pojďme k řešení problému.

Mechanické poškození

Zvažte časté příčiny zhroucení, které narušují normální práci.

Vlak je z desky neomezen

K tomu obvykle dochází po dopadu nebo pádu. Pokud iPad nevykazuje známky života po silné mechanické expozici, v 80% to znamená, že baterie, obrazovka nebo jiné prvky se odešly z desky.

 • Rovné paže, protože musíte otevřít tělo.
 • Take.Up Type Pentalobe.
 • Plastová tenká karta (kreditní karta nebo kytarová mediátor je vhodná).
 • Sací pohár s rukojetí.
 • Pokyny pro demontáž a montáž.

Veškerá technika Apple je shromažďována malými pentagonálními šrouby. Po analýze a odstranění víka musíte zkontrolovat všechny smyčky, zda nejsou kontaktní a opravit ty, které jdou na baterii a obrazovku.

Základní deska

Tato situace se zpravidla nezachází. Mateřská rada. základ tabletu. Pokud dojde k prasklině, pak jsou kontaktní stopy rozbité a musíte změnit modul pro zcela nebo velmi dlouhou a nákladnou oživu. Snadnější prodat zařízení pro náhradní díly a koupit si nové.

Baterie zemřela

Pokud iPad sloužil vera a pravdě déle než tři roky, s největší pravděpodobností baterie zemřela, a proto nedochází k spuštění.

K diagnostice baterie potřebujete multimetr. Po připojení kontaktů k multimetru by zařízení mělo vykazovat alespoň 3 volty, pokud je hodnota menší než 1,5-2 volty, baterie je mrtvola, existuje pouze náhrada.

Přišla vlhkost

Vlhkost způsobuje oxidaci a kazí kontakty. V počátečních fázích může být oxidový film na vnitřky otřen alkoholem, ale poplatek je nejčastěji opraven za spoustu peněz. Ale s největší pravděpodobností získejte odmítnutí opravit, protože to není vhodné.

Chcete.li zkontrolovat, zda tablet trpěl vodou, proveďte vizuální kontrolu v kontrolním seznamu:

 • Zda kapalina přišla mezi vrstvami obrazovky?
 • Jsou všechna tlačítka?
 • Zkontrolujte dynamiku roštu shora a pod případem. Je tam vlhkost?

Pokud je poškození zanedbatelné, může jej záruční salon společnosti Apple ignorovat a pravděpodobně nahradit iPad, pokud je v záruce.

Pokud však dojde k významnému poškození kapaliny, pak se záruka nevztahuje na poškození vodou, pokud nemáte Applecare. Což i v tomto případě pokryje výdaje.

Pokud zjistíte, že tablet je ve výborném stavu, ale stále se nezapne, pak

Vypálený ovladač výkonu

Vzácný problém, ve kterém bude tablet muset rozeznat. Je užitečné porozumět mikrocistům a schopnosti pájet. Musíte také pochopit mikroelektroniku a pochopit, kde kontakty a další odpovědné podrobnosti.

Bliká po gadget přes iTunes

Jedná se o poněkud agresivní způsob, jak bojovat proti softwarovým chybám, ale pokud iPad „visí na jablko“ a nezapne se, pak blikání je poslední věcí, kterou můžete vyzkoušet doma. Metoda je špatná v tom, že riskujete vše nebo část dat na vašem zařízení po aktualizaci iPadu. K tomu dojde, pokud jste nezachránili v nedávné zálohování iPadu v iTunes.

ipad, nezapne, apple

Re.flácování v situacích, kdy se iPady při zapnutí zamrznou v několika fázích:

 • Nainstalujte nejnovější verzi iTunes do počítače
 • Připojte se k PC iPad, který se vypne nebo neustále restartuje na „Apple“
 • Vyberte odpovídající typ zařízení v nastavení programu a počkejte, až program nahraje nejnovější verzi softwaru
 • Zároveň klikněte a podržte tlačítka iPadu při zapnutí a domovu. na obrazovce iPad se objeví „Apple“, který vyjde ven
 • Postupujte podle pokynů v dialogovém okně iTunes, které začne na obrazovce PC

Program vám nabídne nakonfigurovat iPad, který je zavěšen a nezapne se, jako zcela nový (s návratem do továrního nastavení a úplnou ztrátou všech dat) nebo obnovit poslední záložní kopii.

Oprava mechanického poškození

Všechny popsané metody jsou vhodné pro domácí nezávislou opravu iPad, který závisí a nezapne se za předpokladu, že poškození zařízení nebylo mechanické. Pokud je váš tablet vypnutý a po pádu se již nenačítá, může být příčinou neustálého restartu zařízení otrhaný vlak.

Dalšími známkami toho jsou následující překážky:

 • Při zapnutí se obrazovka rozsvítí a bliká
 • Pruhy a další obrazové vady jsou pozorovány dříve
 • Objevující se „Apple“ má fuzzy bílou barvu

Pokud vyjdete z iPadu z důvodu mechanického poškození, neopravujte analýzu zařízení sami. Zkuste restartovat tablet nebo jej nabít metodou popsanou výše uvedeným způsobem, poté vytvořte blikající zařízení. Pokud žádné způsoby nepomohly a iPad je restartován a shnilý, přeneste ho do servisního centra.

Nejziskovější možností je svěřit opravu UUD iPadu iPadu. Obnoví tablet, který se nezapne a nenabíjí se, co nejrychleji přímo u vás doma:

Jakékoli restartování modelu iPadu na „Apple“ bude po aktualizaci fungovat jako nový. Pokud se váš iPad nezapne, „Apple“ hoří a vyjde ven, nechte žádost o opravy na webu Youdo.com.

Hlavní příčiny poruch

Když Apple při zapnutí hoří, ale systém nezačne, můžete nezávisle provést počáteční diagnózu a najít příčinu poruchy.

Iphone není nejčastěji načten kvůli následujícím faktorům:

 • Porucha tlačítka napájení, řadič napájení, zobrazovacího modulu a dalších vnitřních prvků (takové problémy se objevují, když iPhone spadne)
 • Neúplný náboj baterie (zařízení se nezapne za jablko, ne.li dostatek energie)
 • Selhání kabelu nebo napájecího adaptéru USB
 • Koroze vnitřních prvků poté, co se do telefonu dostane vlhkost
 • Přehřátí zařízení

Najděte řešení problému, pokud hlavní příčina skutečnosti, že se jablko rozsvítí a jde ven, nejsou problémy s hardwarem, můžete bez vnější pomoci.

„Příznaky“ poruchy se mohou lišit, například:

 • Smartphone se na dlouhou dobu zapne
 • Po úplném propuštění se nepobírá
 • Při zapnutí logo hoří, ale systém zamrzne a nezačne
 • Obrazovka je černá, logo nespálí
 • Při spuštění se ikona objeví, systém je zcela načten, po kterém obrazovka zobrazuje logo a jde ven

Pokud smartphone nespadl, všechna tlačítka fungovala správně, ale z nějakého důvodu se telefon nezapne ani po nabíjení, s největší pravděpodobností se baterie opotřebovala. Takové poruše lze zabránit pomocí plánované diagnózy zařízení.

Ostatní umělci v Yudu

Mnoho malých problémů, které vedou ke skutečnosti, že se iPad nezapne, může být eliminováno samostatně i bez zvláštních dovedností při obnově techniky Apple. Uvádíme hlavní z nich.

Baterie je zcela vypuštěna. To je nejjednodušší a nejzřetelnější důvod, proč by tablet mohl dočasně ztratit svůj výkon. Připojte nabíječku a počkejte asi půl hodiny. Je třeba si uvědomit, že po úplném propuštění je tablet infikován po dlouhou dobu.

Je vhodné používat původní nabíječku. čínské nabíječky často selhávají a nenabíjejí tablet. Budete si myslet, že problém je v zařízení, a jednoduše zůstane propuštěn, a proto se nemůže zapnout.

Zkontrolujte také, zda je v zásuvce proud. A pokud je tablet nabitý z počítače. je tam stávající síla dostatečná. Nevylučujte možnost, ve které se baterie stala nepoužitelnou. To se však nestane momentální. přístup ke konci baterie je naznačen skutečností, že se zařízení začalo rychle vypouštět a pomalu se nabíjet. V tomto případě není překvapivé, zda tablet jednou jednoduše nezapne. nemá na to dostatek energie, jejíž zásoby přestaly ukládat baterii. Bude muset být nahrazen novým.

Konektor pro nabíječku ucpaný nebo zlomený. U gadgetů, které s sebou často používají a nosí v tašce, je problém, když je nabíjecí hnízdo ucpané nebo rozbité, ne nové.

Pokud byl problém přesně v odpadu, poté se váš tablet znovu začne nabíjet při připojení kabelu. Pokud je konektor poškozen, mělo by být zařízení přičítáno hlavnímu.

Došlo k chybě systému. K tomu dochází, pokud nainstalujete aplikaci třetí strany z Cydia na iPadu. Za tímto účelem uživatelé dělají útěk z vězení, to znamená, hack ios. A zdaleka proces vždy probíhá hladce.

Pokud se váš iPad vypne, neodpovídá na lisování tlačítek a na displeji se rozsvítí logo Apple, pravděpodobně došlo k chybě iOS, kvůli kterému visí tablet a nezačne. Z této situace jsou dvě cesty:

 • Jednoduché. Proveďte Hardreset (tvrdé restartování). Chcete-li to provést, po dobu 10-15 sekund byste měli současně držet tlačítko napájení a tlačítko „Domů“. Možná, že po tvrdém restartu bude tablet Apple pravidelně fungovat znovu;
 • Komplexní. obnovit operační systém prostřednictvím iTunes. Připojte zařízení k počítači. Počkejte, až začne spalovat iTunes, klikněte na klávesy CNTRLS a poté přejděte do složky přehledu. Proveďte tvrdý restart. Poté obdržíte návrh systému na obnovení operačního systému. Souhlasit a chvilku počkat. Po aktualizaci bude vaše zařízení připraveno znovu na práci.

Pamatujte, že provedením sebepoškozování iOS jste plně zodpovědní za techniku ​​Apple.

Voda se dostala do iPadu. Pokud byl na zařízení rozlití čaj nebo jiná tekutina nebo byla upuštěna ve sněhu, mohou se objevit různé problémy, včetně zahrnutí. Nenechte se odradit. tablet musí být obnoven. Nejlepší je naléhavě kontaktovat specialistu, ale v některých případech se můžete vyrovnat. Pokud máte dovednosti obnovení technologie, proveďte následující akce:

 • Vyjměte šrouby, vyjměte zadní panel a vytáhněte baterii.
 • Odstraňte vodu z vlaku, desek a kontaktů pomocí papírových ubrousků.
 • Osušte tablet a naplňte sestavu v opačném pořadí.

Došlo k zkratu. Apple tablety mají ukazatele spotřeby energie. Použití příslušenství třetích stran může vést k důsledkům, jako je porušení integrity Electrocope, zkrat a spalování částí.

Známky zhroucení bude vzhled nepříjemného vůně hořícího plastu nebo jiskření v místě připojení kabelu nabíječky. Jakákoli z popsaných možností je příležitost naléhavě vzít zařízení k Master.

Tlačítko otáčení se rozpadlo. Někdy se „iPad“ vypne a nezapne se, protože tlačítko se rozbilo. Když uvidíte černou obrazovku, která neukazuje známky života, dejte tablet nabitý: Pokud se začala spotřeba energie, rozsvítí se indikátor náboje zařízení, ale když je tlačítko napájení stisknuto, zařízení se nenačte, problém je v tlačítku. Pokud kvůli tomu iPad přestal zapnout, musíte kontaktovat Master.

Blikání/restaurování iPhone, iPad

Druhý způsob, jak bojovat „věčný heřmánek“ nebo „nekonečné bílé/černé jablko“, bude vyžadovat mnohem více práce, ale v tomto případě nebudete muset kopírovat obsah z iTunes na iPhone, iPad, jako v prvním. Neexistuje také žádná záruka úspěchu, ale můžete zkusit.

 • Vypněte zařízení a znovu jej zapněte;
 • Po chvíli zkuste zavolat iPhone nebo poslat zprávu iMessage, pokud mluvíme o iPadu;
 • Pokud prošel zpráva/telefonní hovor, můžete získat přístup ke systému souborů, pokud ne. reflash/obnovit iPhone, iPad podle výše uvedených pokynů.

Restartovat

Restart tabletu pomáhá mnoha uživatelům při selhání softwaru, protože v procesu je systém vyčištěn od zbytečných dat, čímž se zabrání dalším selháním a eliminace předchozích. Lze to provést různými způsoby, ale v našem případě budete muset použít „tvrdý“ restart „tvrdý“. O tom, jak to udělat, hovořili jsme v metodě 2 dalšího článku.

Nejradikálnějším řešením problému, když není iPad zahrnut, je blikat a obnovení. Tato možnost je navíc druhá, která může uživatele aplikovat doma.

Vezměte prosím na vědomí, že vytvoření záložní kopie je v této fázi nemožné, takže pokud krátce před rozpadem nebylo vytvořeno automaticky nebo ručně, pak uživatel riskuje ztrátu všech souborů bez možnosti zotavení.

ipad, nezapne, apple

V situaci s nepracovním tabletem pomůže pouze program iTunes resetovat iPad a nakonfigurovat jej jako nový.

 • Pomocí kabelu USB připojte iPad k počítači a otevřete program iTunes.
 • Stiskněte ikonu zařízení na horním panelu.

Odvolání servisního centra

Případy, kdy se specializovaný software nedokáže vyrovnat s úkolem obnovit výkon iPhone a jiná zařízení Apple jsou velmi vzácné, ale stále nejsou výjimkou. Pokud jsou tedy výše uvedená doporučení neúčinná, je jediná věc, která zbývá navštívit certifikované servisní středisko, Master, ve kterém zařízení diagnostikuje a provede opravu.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS