iPad rozsvítí jablko a vypne, co dělat

Co dělat, když iPhone zamrzne na „jablku“

Každý uživatel technologie Apple se může setkat se situací, kdy gadget zamrzne na bílé obrazovce s logem jablka. To se stává zřídka, ale někdy se to stane. Naštěstí můžete problém často vyřešit sami, aniž byste kontaktovali servisní středisko. Promluvme si o některých způsobech.

Smartphony Apple zamrzají z různých důvodů. Obvykle je na vině systémová chyba, v důsledku čehož zařízení nemůže získat přístup k procesoru, zkontrolovat paměť a další součásti. Nejčastěji k selhání dochází při instalaci nového firmwaru, návratu ke staré verzi iOS nebo obnově dat ze zálohy. Někdy gadget zamrzne při připojení k PC nebo neúspěšném útěku z vězení.

K selhání může také dojít kvůli problémům s hardwarem – vniknutí vody, selhání baterie nebo poškození způsobeném pádem. V takových případech budete muset kontaktovat servisní středisko.

Nyní se podívejme na oblíbená řešení pro opravu bílé obrazovky iPhone.

Co dělat, když se iPhone nezapne a jablko visí

Snadný způsob, jak problém vyřešit, je restartovat zařízení pomocí tlačítek Home a Power, které je třeba držet a držet po dobu 10 sekund. Pokud restart nepomůže, bude potřeba zařízení aktualizovat nebo flashnout. Chcete-li to provést, spusťte na svém počítači iTunes.

Krok 1.Spusťte iTunes v počítači a připojte USB kabel (zatím nemusíte USB kabel připojovat k telefonu). Vypněte svůj iPhone a zároveň podržte tlačítka HOME POWER (na iPhone 7 musíte podržet HOME a. hlasitost)

Podržte tlačítko HOME a připojte kabel USB k zařízení. Podržte tlačítko HOME, dokud se na obrazovce zařízení nezobrazí logo iTunes a obrázek zástrčky.

Na obrazovce počítače se zobrazí upozornění, že zařízení je v režimu obnovy

Krok 4. Nyní stačí kliknout na tlačítko Obnovit Buďte trpěliví, t.na. Před obnovením iPhone do továrního nastavení si počítač bude muset stáhnout nejnovější verzi iOS ze serverů Apple. V tomto případě bude telefon ležet s vypnutým displejem a nevykazuje známky života. I s dobrým rychlým internetem může proces stahování trvat 40 minut a více. Pokud vaše připojení k Internetu není stabilní nebo pomalé, tento proces nikdy nelze dokončit. Připojení k více vysokorychlostnímu připojení Wi-Fi.

ipad, jablko, dělat

Režim DFU

Pokud váš iPhone nezapne, ani po výše uvedeném testu, ještě jeden způsob, jak obnovit iPhone v režimu DFU (aktualizace firmwaru zařízení). Přejděte na odkaz a postupujte podle pokynů krok za krokem.

Existuje jednodušší způsob, jak tento problém vyřešit, pomocí Tenorshare Reiboot, jedním kliknutím můžete zadat režim obnovení a ukončit režim obnovení. Vstup nebo výstup vám může pomoci vyřešit „Apple Burns, ale iPhone nespustí“.

Stáhnout z oficiálních stránek Tenorshare Reiboot Program na Mac nebo Windows. Nainstalujte ji. Připojte svůj iPhone na palubu do počítače (nebo Mac) pomocí kabelu USB.

Spustit program. Uvidíte několik tlačítek, ale aktivní bude pouze jedno. „Enter Recovery Mode“. Klikněte na něj a chvíli počkejte. Na displeji iPhonu uvidíte logo iTunes.

Dále klikněte na tlačítko „Ukončit režim obnovení“. Čekáme nějakou dobu, která je nezbytná k restartování vašeho iPhone. Připraveno!

Užitečný software pro iPhone/iPad je mezi uživateli vždy velmi žádaný a často končí v pokladnici vybraných programů. Nezapomeňte si poznamenat nástroj Tenorshare ReiBoot. Umožňuje vám vstoupit nebo ukončit režim obnovení iPhone tím nejjednodušším a nejrychlejším způsobem. A pomůže, když standardní systémové metody nefungují.

iPhone přilepený na jablko. Co dělat

Různé iPhony se restartují různě

Pokud je iPhone přilepený na jablku, nejjednodušší způsob, jak mu pomoci vrátit se do práce, je tvrdý reset iPhone. Nepředstavuje žádné potíže a nepoškozuje ani smartphone:

 • Na iPhone 6s, 6s Plus, SE (2016) a starších podržte tlačítko Domů a vypínač po dobu asi 10 sekund;
 • Na iPhone 7, 8, 8 Plus a SE (2020) podržte tlačítko hlasitosti a napájecí tlačítko po dobu asi 10 sekund;
 • Na iPhone X a více nových modelů rychle stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti, rychle stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti a usněte napájecí tlačítko a podržte 10 sekund.

Jak obnovit iPhone přes iTunes

Obnovení iPhone přes iTunes je moje nejméně oblíbená manipulace. Spočívá v resetování všech nastavení iPhone a následném zálohování:

 • Spusťte Finder nebo iTunes na Macu (v závislosti na verzi OS);
 • Připojte iPhone (iPad nebo iPod) k Macu pomocí kabelu;
 • Přepněte připojené zařízení do režimu obnovy;

Pamatujte, že obnovením přes iTunes se smažou všechna data

 • Ve vyskakovacím okně na Macu klikněte na „Obnovit“;
 • Počkejte na dokončení procesu obnovy;
 • Znovu aktivujte iPhone a zálohujte.

iPhone přilepený na jablko. Proč

Hlavní v takových situacích je neztratit hlavu a začít správně jednat

Pokud iPad nebo iPhone zamrzne na logu jablka, nejúčinnějším řešením je použití nástroje Tenorshare ReiBoot. Praxe ukazuje, že jeho účinnost při obnově výkonu zařízení je na nejvyšší úrovni. Pokud důvod zamrznutí není v hardwarových problémech zařízení.

Zde budete muset svůj iPhone odnést do servisního střediska k opravě. Nicméně ve většině případů, pokud se iPhone nezapne a jablko je v plamenech, ReiBoot si poradí 100%:

 • Poškození součásti firmwaru;
 • Nedostatek paměti pro aktualizaci iOS;
 • Nedostatek paměti pro spuštění systému;
 • Špatná aktualizace iOS;
 • Vrácení z novější verze operačního systému na starší.

Co způsobuje, že iPhone/iPad/iPod Touch uvízne na logu Apple?

Po útěku z vězení, aktualizaci verze iOS nebo obnovení ze zálohy iPhone/iPad/iPod Touch se vaše zařízení iOS pravděpodobně samovolně restartuje a nikdy se nespustí po logu Apple na černém pozadí. Jedná se o tzv. iPhone / iPad / iPod s logem Apple obrazovky smrti. A to je důvod, proč je váš Apple iPhone zamrzlý na bílé obrazovce a váš iPad. bílé jablko smrti. Níže uvádíme 2 způsoby, jak opravit iPhone 11/XS/8/7/SE/6s/6, iPad, iPad Pro/iPad Air, iPod přilepený na bílém/černém logu jablka.

Pokud zjistíte, že je vaše zařízení iOS zaseknuté v bílém logu smrti Apple, můžete problém snadno vyřešit tím, že jej přepnete do režimu obnovy. Zde je pro vás skvělý a bezplatný produkt. Tenorshare ReiBoot (pro Windows a pro Mac) to opraví tím, že jedním kliknutím vstoupíte do režimu obnovy a ukončíte jej pro zařízení iOS. A co víc, nezpůsobí ztrátu dat nebo poškození na vašem iOS zařízení.

Nejprve si stáhněte a nainstalujte program do počítače.

 • Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB a spusťte program. V rozhraní klikněte na „Enter Recovery Mode“.
 • Připomene vám, že vaše zařízení iOS je nyní v režimu obnovy. Poté můžete zahájit proces obnovy kliknutím na tlačítko „Obnovit“ v okně iTunes.

Nakonec klikněte na „Ukončit režim obnovení“ a vraťte zařízení iDevice zpět do nastavení.

ipad, jablko, dělat

Zařízení se tedy může přestat spouštět ze dvou důvodů – technických a softwarových. Softwarovou chybu můžete opravit obnovením firmwaru přes iTunes. Zbavte se technických potíží, protože musíte zařízení rozebrat a vyčistit všechny kontakty a desky. Pokud ani první ani druhá možnost nepomohla ke spuštění zařízení, musíte kontaktovat oficiální službu Apple.

Oficiální firmware pro iOS

Jak vyměnit baterii na chytrých telefonech iPhone 4, 4s, 5, 5s, 6, 6s

Proč se iPad nespustí

Zpravidla je to doprovázeno následujícími chybami:

Obnovení iPadu [název zařízení] se nezdařilo. Došlo k neznámé chybě (9).

Nelze obnovit iPad [název zařízení]. Došlo k neznámé chybě (4013).

To je jeden z příznaků, které selhala paměť nand flash. Také o tomto členění jsou následující značky:

ipad, jablko, dělat
 • iPad „zemřel“ a nezapne se;
 • Byl proveden zásah programu (např. Jailbreak);
 • iPad visí „v jablku“ a nemůže se spustit.

Jen s takovými symptomy Pacient ve formě iPad 9.7 2018 vstoupil do Apple Pro. V tomto případě je výstup pouze jeden. NAND flash paměti na iPad.

Blikající / obnovení iPhone, iPad

Druhý způsob, jak bojovat proti „věčnému heřmánku“ nebo „nekonečné bílé / černé jablko„, bude vyžadovat mnohem více nákladů práce, ale v tomto případě nemusíte kopírovat obsah s iTunes na iPhone, iPad, jako v první. Není zde také žádná záruka úspěchu, ale můžete zkusit.

 • Vypněte přístroj a znovu zapněte;
 • Po chvíli zkuste zavolat na iPhone nebo poslat iMessage, pokud je to iPad;
 • Pokud zpráva / telefonní hovor prošel. máte přístup k systému souborů, pokud ne. obnovte / obnovte iPhone, iPad podle pokynů výše.

Opravte problém se ztrátou dat iOS 15 pomocí Tenorshare ReiBoot

Pokud dvě výše uvedené možnosti z jakéhokoli důvodu nefungují, protože tlačítka nefungují, iPhone nemůže ručně vstoupit do režimu obnovy nebo DFU, nemáte dříve uloženou zálohu atd. d. Existuje úplně dobrý nástroj. Tenorshare ReiBoot, vyvinutý týmem Tenorshare, vám umožňuje obnovit iPhone, který visí v jablku, několika jednoduchými kliknutími, aniž byste museli obnovovat vaše iOS zařízení, bez použití tlačítka Home nebo Power a bez ztráty jakýchkoli souborů. Je plně kompatibilní se všemi modely zařízení Apple: iPhone XS/XR/X/ 8/8 Plus/7/7 Plus, iPhone SE, iPhone 6s / 6s Plus / 6/6 Plus, iPhone 5s iPad Pro (9,7 palce). iPad Pro (12,9″), iPad Air 2 / Air, iPad mini 4/3/2 / mini, iPad 4/3/2 a iPod touch. Je velmi snadné používat pro začátečníky.

Stáhněte si program a připojte zařízení k počítači pomocí USB kabelu.

Program přistoupí k zařízení a poté se zobrazí tlačítko „Enter Recovery Mode“. Klikněte na toto tlačítko a začněte vstupovat do režimu obnovy.

Po úspěšném vstupu do režimu obnovení můžete kliknout na „Ukončit režim obnovení“ a zachránit svůj iPhone před nutností jej úspěšně obnovit a restartovat.

Pokud výše uvedené metody problém nevyřešily, klikněte na tlačítko „Vyřešit všechny zablokování“ a poté se dostanete na stránku obnovení, klikněte na „Opravit nyní“.

Nyní budete „Stáhnout balíček firmwaru“ inteys, kliknutím na tlačítko „Stáhnout“ stáhnete balíček firmwaru online.

Po úspěšném stažení balíčku firmwaru kliknutím na tlačítko „Spustit opravu“ spusťte obnovu systému.

kromě. může vám pomoci vyřešit zcela různá zamrznutí (zaseknutí na černé obrazovce/během zapnutí/modrá obrazovka smrti), systém iOS (zaseknutí v režimu DFU/režim obnovy/tlačítko Home) a chyby (se nezdařila synchronizace iTunes/ aktualizace/obnovení zařízení ) na zařízení iPhone/iPad/iPod touch bez ztráty nebo poškození dat.

Pokud restartování zařízení, aktualizace firmwaru a dokonce ani resetování nastavení nepomohlo, problém může souviset s hardwarem. V takovém případě je nejlepší kontaktovat službu, která se specializuje na opravy produktů Apple.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS