IPhone během konverzace zmizel zvuk

Zvuk na iPhone chyběl. co dělat a co dělat?

Ahoj! Obecně není chybějící zvuk na iPhonu velmi standardní situací, protože sám se rozhodně nevypne. Nemusíte se však okamžitě připravit na to nejhorší, protože tento jev může být způsoben nejen mechanickými problémy, ale také softwarovými problémy, což je mnohem snazší vyřešit. Co tedy dělat a jak napravit problémy se zvukem na iPhone, pojďme!;)

Přirozeně, o takové banální věci, která zkontroluje, zda je zapnutý režim vibro, není režim narušen (označený speciální ikonou) a zda je posuvník hlasitosti odšroubován, nebudeme mluvit-musí být nejprve zkontrolován. Pojďme se okamžitě dostat do podnikání a nejprve se musíme rozhodnout, kde je zvuk a kde ne.

Jak určit rozdělení zvukového kódu sami

Chcete.li přesně určit poruchu zvukového kódu, musíte zkontrolovat několik parametrů a provozních režimů.

Takže na iPhone 7 zvuk zmizel, nikoho neslyšíte a nikdo vás neslyší. Zkontrolujte dynamiku a mikrofonní síť, možná byli ucpaní a pokrytí kůrou, která nezmešká zvuk. V tomto případě musíte sítí vyčistit nebo vyměnit.

Znovu načtěte zařízení, možná došlo k selhání softwaru a po restartu práce mikrofonu a reproduktor bude fungovat sám o sobě. Pokud je iPhone během restartu načteno po dlouhou dobu, jedná se o alarmující hovor.

Zavolejte na libovolné číslo a zkuste zapnout režim s vysokým připojením. Pokud tlačítko není aktivní, jedná se o další příznak poruchy v čipu zvukového kódu.

Jak zapnout, pokud je zvuk pryč na iPhone

Pokud systémové nebo mechanické poškození přístroje vedlo ke skutečnosti, že zvukové signály zmizely na smartphonu, neměli byste panikařit. Většina problémů se snadno vyřeší nezávisle nebo po kontaktu s servisním střediskem.

Restartovat

Obnovení je efektivní způsob, jak v mnoha případech vrátit smartphone k životu. Různé modely telefonu jsou restartovány různými způsoby. Co tedy dělat, když zvuk zmizí na modelech iPhone 6, SE, 7 a více:

 • Iphone 6s nebo SE (první generace). Stiskněte dvě tlačítka současně: Domů a spánek/probuzení. Když se objeví logo společnosti, uvolněte tlačítka.
 • Iphone 7. Současně klikněte na tlačítko spánek/probuzení a klíč zmenšení hlasitosti. Když se objeví logo, uvolněte obě tlačítka.
 • Iphone 8, SE (druhá generace), x, xs, xr, 11, 12, 13. Stiskněte tlačítko Zvýšení hlasitosti, uvolněte. Okamžitě stiskněte tlačítko Redukce objemu, uvolněte. Poté zavřete boční klíč a počkejte, až se objeví logo Apple, poté vydejte tlačítko.

Tato metoda také pomáhá vyrovnat se v případě, že zvuk je ztracen na iPhone.

Kontrola nastavení telefonu

Problém je někdy skrytý v nastavení telefonu, takže stojí za to je zkontrolovat. Chcete.li to provést, postupujte podle následujících akcí:

 • Přejděte do nastavení.
 • Přepněte na kartu Sounds, hmatové signály.
 • Vyzkoušejte zvuky a oznámení posuvníku.
 • Pokud test odhalí nedostatek zvukových signálů, pak problém spočívá v dynamice. Pokud ano, zaškrtněte tlačítko Spínače na zařízení. Možná je to vypnuto.

Doporučuje se také zkontrolovat režim náhlavní soupravy, kvůli kterému na iPhone není zvuk zvuku.

Chcete.li to provést, proveďte akce:

iphone, během, konverzace, zmizel, zvuk
 • Přejděte do nastavení. Bluetooth. Zkontrolujte, zda je iPhone připojen k jakémukoli jinému zařízení (například sluchátky) přes Bluetooth. V případě potřeby přepněte posuvník.
 • Zkuste připojit sluchátka k telefonu. Pokud je v nich slyšet zvuk, měli byste vyčistit nebo vyměnit reproduktor zařízení: to pomůže vrátit zvukové signály.
iphone, během, konverzace, zmizel, zvuk

Dynamické čištění doma je možné, pokud je kontaminace viditelná a odstraněna improvizovanými prostředky. Pokud se prach a nečistoty ucpávají hluboko do reproduktorů, doporučuje se okamžitě vzít zařízení do servisního centra.

Pozornost!

Pokud nemůžete odstranit znečištění doma a reproduktor se neustále nevyžádá, nesnažte se otevřít telefon, abyste jej vyčistili zevnitř. Analýza zařízení, pokusy o opravu iPhone na vlastní pěst mohou zařízení nejen poškodit, ale také připravit uživatele práva na opravu záruky.

Resetovat

Zvuk může být propast kvůli selhání systému, ke kterému došlo v zařízení. V tomto případě je jeho obnova možná resetováním nastavení. Chcete.li to udělat, podnikněte následující kroky:

 • Přejděte do nastavení.
 • Vyberte hlavní položku a poté přejděte na kartu pro vypouštění.
 • V otevřené nabídce klikněte na možnost resetovat všechna nastavení.
 • Poté vás iPhone požádá o zadání nainstalovaného hesla a provedení akce.

Nebojte se o bezpečnost kontaktů a nastavení telefonu. Při provádění těchto manipulací nebudou ztraceny: všechny parametry zařízení zůstanou ve výchozím nastavení uloženy.

Jak povolit iPhone s AssistaveTouch

Pokud bylo možné zjistit, že rozpad není hardwarovou povahou, pak vám tato metoda umožní vypořádat se se situací nepracovního zvuku na iPhone:

Přejděte do nastavení.

Přepněte na kartu Universal Access.

Vyberte dotykovou položku.

V nabídce otevřené klikněte na možnost AssiveTouch.

Přeložit posuvník do aktivního stavu.

Klikněte na okno, které se objeví v pravém dolním rohu. Nabídka se otevírá, ve kterém byste si měli vybrat možnost zařízení.

Vyberte bod zatáčku zvuku a poté zvýšit hlasitost a přidat co nejvíce zvuk.

Přejít z nastavení a pokusit se uskutečnit několik hovorů do telefonu. V některých případech to pomáhá vrátit zvuk do zařízení.

Provádíme povinné opětovné načtení iPhone

Problém s prací dynamiky na gadgetu je velmi často spojen s chybou v softwaru. Abychom vyřešili problém, provádíme nucené opětovné načtení zařízení držením tlačítek napájení a domácnosti (na iPhone 7/7 Plus a novější. tlačítko Redukce hlasitosti). Tento proces zruší dostupné chyby.

Neexistuje žádný zvuk s příchozím hovorem na iPhone. režim sluchátka se mýlí

Pokud jste vyzkoušeli všechny výše uvedené metody, ale ani jeden z nich nepomohl, pak je problém poněkud komplikovanější. Například váš iPhone by mohl být omylem zůstat v režimu náhlavní soupravy. Stisknutím ikony „zařízení“ je to snadno zkontrolovatelné v aplikační hudbě nebo ovládacím bodě.

Zkuste několikrát připojit a odpojit sluchátka, opatrně vyčistěte konektor zvuku / blesku pásem, restartujte iPhone.

Nečistota na mřížce

Hojnost nečistot (a nadace, pokud jste dívka) může hrát špatnou roli nejen na 3,5 mm konektoru, ale také na roštu dynamiky. Zkuste vyčistit technické díry a dynamickou mřížku; Můžete dokonce použít obvyklou lepicí pásku (nalepte ji několikrát/odstranit ji z mřížky reproduktoru). Jak provést tento postup ve formátu

Pro hovory na iPhone můžete použít náhlavní soupravu s postaveným mikrofonem a také standardem.

Připojte sluchátka k vašemu iPhonu, vložte je do uší a někomu zavolejte. Možná je kvalita komunikace lepší prostřednictvím sluchátek.

Během konverzace můžete navíc držet ruce zdarma. Smartphone lze položit na stůl nebo v kapse.

Itunes Aktualizace

 • Připojte svůj iPhone 10 k počítači pomocí nabíjecího kabelu.
 • Otevřete iTunes.
 • Stiskněte tlačítko ve formě telefonu v levém horním rohu aplikace.
 • Zkontrolujte dostupnost aktualizací.
 • Pokud je aktualizace k dispozici. klikněte na Načíst a nainstalovat jej do telefonu.

Pozor: Pokud se chystáte aktualizovat iOS prostřednictvím nastavení, ujistěte se, že je baterie nabitá o více než 50% nebo připojte telefon k výstupu.

Co dělat, pokud zvuk nefunguje na iPhone 6?

Pokud telefon nevydává zvuky při pracovních aplikacích nebo příchozím hovoru, zkuste provést následující:

 • Zkontrolujte tlačítko ovládání hlasitosti. Ujistěte se, že je zvuk zapnutý. Pro ty, kteří to nevědí: Toto tlačítko je umístěno nahoře na levé straně těla přístroje. Pokud tlačítko spálí oranžové, pak je telefon ve zvukovém režimu. Přepněte zařízení na zvukový režim. Zkontrolujte úroveň hlasitosti. Musí být pro vás vhodný. Konfigurace přejděte do řídicího centra na uzamčené obrazovce.
 • Konektor 3,5 mm je často ucpan prachem. Proto se telefon nemůže dostat z režimu „sluchátka“. Jemně čistěte hnízdo párátkem.
 • Odstraňte veškeré cizí příslušenství z telefonu a zkontrolujte zvuk. Některé obaly, panely, nárazníky nejsou pro krytí iPhone zcela vhodné a mohou blokovat reproduktory a mikrofony.
 • Vyčistěte rošt reproduktorů a telefonních konektorů. V případě potřeby k tomu použijte zubní kartáček.
 • Odpojte Bluetooth. Pokud je váš iPhone 6 připojen k bezdrátovému náhlavní soupravě Bluetooth, bude odpojen externí reproduktor a mikrofon zařízení. Chcete.li zakázat Bluetooth, přejděte do nastavení. General. Bluetooth.
 • Znovu načtěte svůj iPhone. Pokud jste si poprvé všimli, že zvuk nefunguje na iPhone 6, pak opětovné načtení přístroje může problém vyřešit. Zavěšení systému tedy bude eliminováno. Pro restartování, současně klikněte na tlačítko vypnutí a na tlačítko „Domů“. Podržte tlačítka, dokud se obrazovka zařízení nevyjde. Při restartování nebude trpět žádná data.
 • Resetujte všechna nastavení. Parametry zůstanou ve výchozím nastavení. Tato akce může být užitečná, pokud je porucha způsobena nesprávným nastavením telefonu. V nabídce smartphonu vyberte Nastavení. Obecné. Resetování nastavení. Během této operace nebudou kontakty, mediální obsah a další data poškozena.
 • Aktualizujte iOS o nejnovější dostupnou verzi. Apple neustále zlepšuje software svých zařízení a eliminuje vznikající chyby.
 • Obnovení předchozí verze iOS. Instalace nejnovějších aktualizací není vždy vyřešena a někdy je dokonce vytváří. Poté je nutné použít úložiště iTunes k vytvoření vhodné verze softwaru.
 • Klikněte na pravý dolní úhel pouzdra telefonu. Jak se ukázalo v praxi, můžete se tímto způsobem vrátit na místo výsledné připojení mikrofonu.

Žádný zvuk v sluchátkách iPhone 6

Při absenci zvuku v sluchátkách zkuste provést následující:

 • Zkontrolujte sluchátka v jiném zařízení a dalších sluchátkách ve vašem.
 • Opatrně prohlédněte vodiče sluchátek, zda nejsou poškozeny; Ujistěte se, že je zástrčka neporušená.
 • Zapněte a vypněte sluchátka v konektoru nejméně pětkrát. To pomůže zbavit se prachu uvnitř konektoru a stáhnout telefon z režimu „sluchátka“.

Pokud se ukázalo, že všechny dříve provedené akce jsou neúspěšné, měli byste vyhledat pomoc od kvalifikovaných specialistů.

Řešení pro eliminaci zvuku na iPhone

Pokud máte problém s nedostatkem zvuku na iPhone, nebo jste čelit problému, zkuste tento problém vyřešit následující řešení pro vyřešení tohoto problému.

Odpojte režim „Nerušit“

Funkce „Nerušit“ se obvykle používá na schůzce, na pracovišti nebo v kině. Pokud jste tuto funkci zapnuli záměrně nebo náhodou, nebude na vašem iPhonu vůbec žádný zvuk. Existují dva způsoby, jak deaktivovat režim „Nerušit“ na iPhone.

Otevřete nastavení dodatek a rozhodněte se, že tuto možnost neruší. Přesuňte spínač ručně doleva a vypněte tento režim.

Utratit ze spodní části obrazovky a otevřete řídicí centrum. Pak se dotkněte parametru „neobtěžovat“ ikonou měsíce, abyste jej vypnuli. Po vypnutí režimu „Nezměnit“ se můžete pokusit přehrávat hudbu a zkontrolovat ji. (Podívejte se, co dělat, pokud „neobtěžovat“ nefunguje)

Zkuste jinou aplikaci

Pokud ve video aplikace pro iPhone není zvuk, zkuste jinou multimediální aplikaci. Někdy může problém kompatibility vést ke skutečnosti, že video aplikace nebo hudební aplikace nebude fungovat na určitých modelech iPhone.

Ujistěte se, že jste vypnuli režim ticha. Klíč ticha najdete vedle tlačítek hlasitosti.

Pokuste se upravit hlasitost zvuku ve všech hudebních a video aplikacích na vašem iPhone. Pokud v jedné aplikaci nastavíte zvukový objem na nulu, ovlivní to jiné aplikace.

Odstraňte sluchátka

Funkce Sluchátka, která neodpovídají nastavení iPhone, nehrají zvuk a zvuk. Pokud zvuk neslyšíte skrz sluchátka, musíte je odstranit nebo je nahradit originálními sluchátky.

Pokud po odstranění sluchátek není na iPhone 7 zvuk, může být uvíznut v režimu sluchátek. Můžete jít k rozhodnutí 7 vědět, jak opravit iPhone uvízl v režimu sluchátek.

Odpojte Bluetooth

Pokud je Bluetooth zahrnut do vašeho iPhone, může být připojen k jinému zařízení, například s dynamikou Bluetooth nebo Apple TV a zvuk bude přenášen do tohoto zařízení. Takže musíte zkontrolovat a zakázat „Bluetooth“ v aplikaci „Nastavení“, pokud na iPhonu není zvuk.

Obnovit iPhone

V případě softwarového zámku může úplné restart vše vyčistit a způsobit, že zvuk iPhone funguje jako obvykle. Operace je jednoduchá. Držte tlačítka „jídlo“ a „domov“ současně, dokud se váš iPhone restartuje nebo se neobjeví logo Apple.

Resetovat

Tato operace je trochu komplikovaná, ale může vyřešit problém nedostatku zvuku na iPhone.

iphone, během, konverzace, zmizel, zvuk

Krok 1 Vytvořte záložní kopii vašich dat v iCloud nebo iTunes. Všechna osobní nastavení a data tedy budou odstraněna, takže je lepší nejprve vytvořit záložní kopii telefonu.

Krok 2 Přejděte na Obecný resetování nastavení. A pak upustit všechna nastavení.

Krok 3 kempování nastavení může nějakou dobu trvat. Po dokončení procesu můžete obnovit data na vašem iPhone.

Opravte iPhone v režimu sluchátek

Když jste vzali sluchátka, můžete zjistit, že na iPhonu už není žádný zvuk, protože iOS visel v režimu sluchátek. A pokud výše uvedená řešení nefungují, můžete vyzkoušet Fonelab. Zotavení iOS, to vám může pomoci zbavit se sluchátek uvíznutých v režimu. Klíčovou funkcí tohoto profesionálního nástroje pro obnovení iOS zahrnuje:

iphone, během, konverzace, zmizel, zvuk
 • Jeden. Je schopen eliminovat různé faktory, které nemusí způsobit zvuk na iPhone, například iPhone je uvíznut v sluchátkách, iPhone Hung, modrá obrazovka nebo iPhone je blokován.
 • 2. Můžete obnovit iPhone v režimu obnovy nebo v režimu DFU v závislosti na situaci.
 • 3. Tento nástroj pro obnovení iOS pracuje na všech modelech iPhone, včetně iPhone 8/8 Plus / 7/7 plus / 6 / 6s / 5 / 5s.
 • 4. Každý může používat obnovení systému iOS na počítači, bez ohledu na to, jaký máte operační systém. Windows nebo Mac OS X.
 • 5. Ještě důležitější je, že obnovení systému iOS je bezpečné a spolehlivé během opravy iPhone. Používá kabel USB pro komunikaci mezi iPhone a počítačem.
 • 6. A dokonce i nováčci mohou využít tohoto nástroje pro obnovení iPhone, protože vám umožní obnovit váš iPhone jedním kliknutím.

Program je schopen opravit iPhone přilepený v režimu sluchátek.

Video můžete sledovat a dozvědět se více o obnovení systému iOS:

Na základě výše uvedené analýzy musíte porozumět různým řešením, aby s iPhone neexistovaly žádné problémy. Iphone je paket špičkových technologií. Navzdory skutečnosti, že si užíváme jeho lepší výkon a vynikající funkce, je obtížné určit, z jakých důvodů se zvuk na iPhone nehraje. Naštěstí jsme shrnuli hlavní příznaky tohoto problému. Kromě toho jsme navrhli několik řešení, která vám pomohou zbavit se problému. Když čelíte tomuto problému, můžete vyzkoušet řešení jeden po druhém, abyste to napravili. Podle naší studie je uvíznutí v režimu sluchátek důležitým faktorem vedoucím k nedostatku zvuku na iPhone. Doporučujeme tedy profesionální nástroj pro obnovení iPhone, obnovy systému iOS. Má režim sluchátek, který dokáže rozpoznat chyby softwaru a automaticky je opravit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS