iPhone deaktivoval připojení k iTunes bez počítače

Jak odemknout deaktivovaný iPhone s nebo bez iTunes [2019]

[Závěr]: Zapomněli jste přístupový kód pro iPhone? iPhone je zakázán a nepřipojuje se k iTunes? Tento článek poskytuje čtyři účinná řešení, jak odemknout a resetovat deaktivovaný iPhone. Použití iTunes k obnovení deaktivovaného/zamčeného iPhone vymaže data a nastavení; když použijete třetí část nástroje pro odemknutí iPhonu k opravě a odemknutí deaktivovaného iPhonu/iPadu, bude to jednodušší a bezpečnější.

Dnes ráno moje malá sestra zadala na mém iPhone několikrát nesprávný přístupový kód, nyní je můj iPhone deaktivován. Jak opravit deaktivovaný iPhone bez ztráty dat? Nemám zálohu svého zařízení.

Dostali jste někdy na svůj iPhone zprávu s výzvou jako „iPhone je deaktivován“, „zkuste to znovu za 1 minutu“ nebo zkuste to znovu za 5, 15, 60 minut? V nejhorším případě se zobrazí zpráva „iPhone je zakázán. Connect to iTunes“ znamená, že zařízení je uzamčeno a nemůžete s ním nic dělat, ani jej restartovat. Pravděpodobně je frustrující, když zapomenete přístupový kód pro iPhone nebo si všimnete, že je váš iPhone deaktivován. Ve skutečnosti si nemálo uživatelů Applu, kteří rádi mění svůj přístupový kód, často stěžuje, že ke svému iPhonu znovu nemají přístup, nebo z nějakého důvodu zadali nesprávný přístupový kód a je deaktivován. Tento příspěvek vám ukáže čtyři efektivní řešení, jak odemknout deaktivovaný iPhone pomocí jednoduchých kroků.

O „iPad je deaktivován, připojte se k iTunes“

Zařízení iOS je chráněno několika bezpečnostními prvky, z nichž jeden je. zámek obrazovky.

Pokaždé, když zapnete iPad se zamykací obrazovkou, musíte zadat správný přístupový kód nebo se k iPadu přihlásit pomocí Touch ID. A jakmile zadáte špatné heslo pro:

 • 6krát: iPad se na 1 minutu vypne;
 • 7krát: iPad bude deaktivován na 5 minut;
 • 8krát: iPad bude deaktivován na 15 minut;
 • 9krát: váš iPad bude na hodinu deaktivován;
 • 10krát: Tento iPad řekne „iPad je zakázán, připojte se k iTunes“.

Když je váš iPad jednoduše deaktivován na jednu hodinu nebo méně, můžete počkat, až zakázaná obrazovka sama zmizí, a poté zadejte přístupový kód pro odemknutí iPadu.

Jakmile ale uvidíte „iPad je vypnutý, připojte se k iTunes“, už nemůžete iPad jen odemknout. Jediný způsob, jak opravit deaktivovaný iPad. je resetovat nastavení. Pouze jeho resetováním budete moci odstranit deaktivovaný stav a používat iPad normálně.

Chcete-li resetovat deaktivovaný iPad, postupujte podle pokynů na obrazovce a připojte iPad k iTunes. Může vám to pomoci resetovat iPad a také existují některé další metody, které vám mohou pomoci resetovat deaktivovaný iPad, když iTunes nepomohou. Nyní se podívejme, jak přesně můžete resetovat deaktivovaný iPad s nebo bez iTunes.

Jak opravit deaktivovaný iPad:

Zvláštní poznámky: Chcete-li opravit deaktivovaný iPad resetováním, všechna data na něm budou smazána, takže si raději nejprve zálohujte deaktivovaný iPad, abyste předešli ztrátě dat.

Obnovte přístupový kód na iPhone přes iTunes

Ale pro uživatele, kteří stále chtějí používat iTunes k opravě deaktivovaného iPhone. Za tímto účelem jste se pokusili opravit deaktivovaný iPhone, ale nemůžete se připojit k iTunes a zadat přístupový kód. Zde se můžete nejprve pokusit zavést svůj iPhone v režimu obnovy a poté pomocí iTunes aktualizovat/obnovit váš iPhone.

Nejprve musíte svůj iPhone XS/XS Max/XR/X/8/7/6/5 přepnout do režimu obnovy.

 • Uživatelé iPhone X/8/8 Plus musí stisknout a rychle uvolnit tlačítko pro zvýšení hlasitosti. Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko pro snížení hlasitosti. Poté stiskněte a podržte tlačítko Boční, dokud neuvidíte obrazovku režimu obnovení.
 • Uživatelé iPhone 7/7 Plus musí současně stisknout a podržet boční tlačítka a tlačítka pro snížení hlasitosti. Podržte je, dokud neuvidíte obrazovku režimu obnovení.
 • Uživatelé iPhone 6s a starších musí současně stisknout a podržet tlačítka Domů a Horní (nebo Boční). Podržte je, dokud neuvidíte obrazovku režimu obnovení.

Když uvidíte možnost „Obnovit“ nebo „Aktualizovat“, vyberte „Obnovit“.

iTunes začnou obnovovat váš deaktivovaný iPhone, pokud proces trvá déle než 15 minut, váš iPhone ukončí režim obnovení a budete se muset znovu přihlásit.

Po dokončení procesu můžete svůj iPhone nastavit a znovu jej používat.

To je vše o tom, jak opravit deaktivovaný iPhone, připojení k iTunes nefunguje. Pokud je pro váš iPhone zakázáno připojení k iTunes na jiných typech zařízení iOS, můžete se také podívat na tento článek a tento problém vyřešit.

Způsoby, jak vyřešit problém „iPhone je deaktivován, připojte se k iTunes“

Chcete-li znovu spustit zařízení „jablko“, nemusíte mít speciální dovednosti nebo speciální zařízení. Pokud si však majitel gadgetu není jistý, že bude schopen problém vyřešit sám, je pro něj lepší okamžitě kontaktovat servisní středisko. Tato metoda je účinná, ale není zdarma.

Je možné problém vyřešit bez dalších investic. Existuje několik způsobů, jak zajistit, aby zablokovaný gadget fungoval.

Problém řešíme přes iTunes

Nejbezpečnější možnost, ke které byste se měli uchýlit především, je ve skutečnosti uvedena v samotné zprávě na obrazovce uzamčeného zařízení.

Použití programu iTunes vám umožní zapnout gadget bez ztráty dat. Je to důležité pro každého uživatele.

Pokud je zařízení náhodou uzamčeno, pak při vstupu do aplikace na počítači stačí zadat správné heslo pro iPhone. Možná budete muset zadat kódové slovo, pokud bylo zaregistrováno během registrace.

iphone, připojení, itunes, počítače

Pokud se vyskytnou potíže se správným heslem, musíte přejít na druhou metodu: pomocí iTunes můžete resetovat počet pokusů použitých k nastavení hesla.

Celkem zařízení umožňuje zadat požadovanou kombinaci 10x. Pokud není správný, zámek je zapnutý. Tato metoda vám umožňuje resetovat počítadlo, abyste si mnohokrát zkusili zapamatovat požadované heslo.

Algoritmus akcí je následující:

 • Připojte svůj gadget k počítači pomocí kompatibilního kabelu USB.
 • Otevřete iTunes na počítači. Program musíte zadat na svém počítači, na kterém jste se již přihlásili do iTunes a synchronizovali. Počítač někoho jiného nebude fungovat!
 • Klikněte na tlačítko „Sync“ (Sync), které se nachází vlevo dole.
 • Okamžitě zastavte proces synchronizace zavřením zobrazeného okna (klikněte na křížek vpravo nahoře).
 • Odpojte gadget od PC.

Po tomto postupu lze zařízení odemknout zadáním správného hesla na obrazovce. Systém vynuluje počítadlo a uživatel má 10 nových pokusů.

Pokud si nepamatujete drahocennou kombinaci, měli byste přejít na třetí metodu.

 • Otevřete aplikaci iTunes na synchronizovaném počítači.
 • Připojte kabel (originál!) do zařízení a počítače.
 • Restartujte iPhone současným stisknutím tlačítka napájení a ovládání hlasitosti. Na obrazovce se objeví logo jablka.
 • V aplikaci na počítači se zobrazí zpráva o připojeném zařízení a výzva k výběru jedné z akcí. „Aktualizovat“ nebo „Obnovit“. Obě možnosti vám umožní po aktualizaci firmwaru automaticky odemknout smartphone.

Jaký je rozdíl? První možnost vám umožní stáhnout si novou verzi iOS a neměnit osobní údaje v zařízení. Druhá spolu s aktualizací smaže všechny informace o uživateli – kontakty, fotky, videa, dokumenty.

Je vhodné stisknout tlačítko pro obnovení, abyste nepřišli o cenná data uložená v zařízení.

Obnovení ze zálohy zařízení

Uživatelé, kteří pravidelně zálohují data svého zařízení, mohou iPhone odemknout výše uvedeným způsobem. Ale v odstavci 4 algoritmu akcí musíte vybrat možnost „Obnovit“.

Po instalaci nového firmwaru a vymazání aktuálních dat musíte kliknout na tlačítko „Obnovit zálohu“ s uvedením umístění požadované možnosti zálohy.

Další jednoduchý způsob obnovení ze zálohy:

 • Otevřete iTunes na PC, připojte k němu gadget.
 • V části „O zařízení“ vyberte možnost „Obnovit“.
 • V rozevíracím okně najděte verzi zálohy s plochou bez hesla a vyberte ji.
 • Začne proces návratu k vybrané verzi, heslo bude resetováno po několika automatických restartech iPhone.

Resetováním všech nastavení

Tato metoda je radikálnější, což nenechává žádnou cestu, protože po ní nelze ztracená data obnovit. Lze to provést bez počítače a dalších aplikací.

Před zahájením postupu nezapomeňte vyjmout SIM kartu, aby nedošlo k vymazání telefonních čísel.

 • Stiskněte tlačítko „Napájení“ na zařízení a současně „Home“ (Domů).
 • Podržte obě tlačítka, dokud se na obrazovce neobjeví ikona Apple.
 • Zařízení se restartuje. Všechna data jsou trvale vymazána spolu s heslem. Zařízení se resetuje na tovární nastavení.

Pomocí funkce Najít můj iPhone

Můžete dokonce vzdáleně resetovat heslo na gadgetu. Současně s blokováním jsou z telefonu vymazána všechna nastavení a informace o uživateli.

Postup můžete provést pomocí cloudové služby iCloud.

 • Přejděte na webovou stránku iCloud.com, „Najít moje zařízení“ (Najít můj iPhone).
 • Ověřte se svým AppleID.
 • V části „Všechna zařízení“ vyberte blokovaný gadget.
 • V novém okně vpravo klikněte na možnost „Vymazat iPhone“ (Vymazat iPhone).

Všechna data jsou vymazána, telefon je absolutně „čistý“, jako ihned po zakoupení. Zároveň zmizelo i heslo, takže SIM kartu můžete znovu vložit a zařízení používat.

Odemkněte pomocí iTunes

Pokud jste stále 10krát zadali špatné heslo, smartphone se uzamkne a zobrazí se upozornění na odpojený iPhone a nutnost připojení k iTunes.

V tomto případě zbývá pouze odstranit kód. Informace z telefonu se samozřejmě ztratí, ale bude možné je obnovit výběrem zálohy. Doufám, že to máš?

Váš iPhone je tedy uzamčen, ale nepamatujete si kód. Musíte se připojit k iTunes a resetovat jej použitím miniaplikace mazání. Níže uvedené informace vám to usnadní.

K odemknutí iPhonu potřebujeme utilitu iTunes, což je bezplatná multifunkční utilita, která dokáže komunikovat se zařízeními Apple. Pokud jste na svůj počítač nainstalovali Mac OS, pak je tento program ve výchozím nastavení umístěn v tomto systému. Pokud je však nainstalován systém Windows, je třeba aplikaci stáhnout z odkazu z hlavního zdroje společnosti Apple.

Když běží macOS Catalina, není pro tento systém vyžadován iTunes. Pokud aplikace potřebuje starší Mac nebo jakoukoli verzi Windows. Pokud není k dispozici počítač, je vhodné požádat znalého přítele nebo přijít do služby Appel. V něm mistři vědí, co v tomto případě dělat.

Navíc k připojení telefonu k PC potřebujete kabel. Wi-Fi zde nepomůže. Protože se design různých verzí iTunes a notebooků liší (USB, USB-C nebo osvětlení), může být vyžadován adaptér. Níže jsou uvedeny způsoby odemknutí iPhone 4. 11, X a jejich různé možnosti.

oprava iTunes

Existují 3 způsoby, jak opravit chybu „iTunes se nemohou připojit k iPhone, protože je uzamčen heslem“. Doufám, že následující řešení mohou být užitečná.

Metoda 1 Odstraňte stará zařízení z iTunes

K této chybě obvykle dochází, když se pokusíte synchronizovat svůj nový iPhone s počítačem, iTunes zjistí jiné zařízení, než které jste synchronizovali dříve. iTunes nedokáže správně rozlišit mezi dvěma zařízeními a uvízne v nepořádku. Proto dochází k chybě.

Aby se váš iTunes vrátil do normálu, musíme smazat předchozí záznam starého iPhone.

Spusťte iTunes, odpojte iPhone, pokud jste jej připojili. V iTunes vyhledejte Účet a v rozevíracím seznamu klikněte na Zobrazit můj účet.

Přejděte dolů a klikněte na Spravovat zařízení, poté uvidíte předchozí zařízení, která jste synchronizovali s iTunes.

Vyberte všechna stará zařízení a klikněte na Odebrat. Odstranění bude dokončeno během několika sekund, klikněte na OK. potvrdit.

Restartujte iTunes a připojte nový iPhone k PC. iTunes jej detekují a automaticky se spustí.

Metoda 2 Přeinstalujte nebo aktualizujte iTunes

Pokud odstranění starých zařízení nemůže vyřešit váš problém, můžete se rozhodnout aktualizovat nebo znovu nainstalovat iTunes.

V iTunes klikněte na Nápověda. a poté Vyhledat aktualizace ze seznamu, poté bude váš iTunes aktualizován na nejnovější verzi.

Nebo můžete iTunes odinstalovat a znovu nainstalovat do počítače nový.

Po aktualizaci nebo přeinstalaci připojte svůj iPhone, iTunes by jej měly detekovat a úspěšně synchronizovat.

iphone, připojení, itunes, počítače

Metoda 3 Opravte chybu iTunes pomocí Tenorshare TunesCare

Můžete se obrátit na nástroj pro obnovu iTunes a opravit problém „iTunes se nemůže připojit k iPhone“. Zde si můžete vybrat Tenorshare TunesCare.

Tenorshare TunesCare. je to mocný nástroj pro opravu všech chyb iTunes. Po stažení můžete jej použít k odstranění všech chyb iTunes v několika málo kliknutí, bez jakýchkoliv technických technik nebo jakýchkoliv dovedností. Během několika minut se můžete znovu připojit k iTunes.

Po provedení těchto kroků bude trvat několik minut, než TunesCare opraví váš iTunes. Po dokončení procesu se iTunes automaticky spustí a synchronizují s vaším iPhonem.

Připojte se k iTunes, opravte deaktivovaný iPhone

Situace 1 Připojení k iTunes za 3 podmínek

Váš iPhone může být připojen k iTunes, i když je deaktivován. Potřebujete svůj iPhone, počítač s iTunes a tři podmínky.

 • Už jste svůj iPhone synchronizovali s iTunes?
 • Váš iPhone nebyl vypnut od posledního připojení.
 • Již jste připojili svůj iPhone k počítači.

Splňte 3 podmínky, podívejte se na kroky k obnovení vašeho iPhone.

Krok 2 Připojte svůj iPhone k PC pomocí USB kabelu

Přejděte na Zařízení v levém seznamu rozhraní. Vyberte zobrazenou ikonu iPhone a stiskněte IPhone Image pro vstup do obnovení Inteeis.

Krok 4 Obnovte svůj iPhone

Když kliknete na Závěr, můžete vidět tlačítko Obnovit iPhone vpravo. Pokud data na vašem iPhone nejsou potřeba, klikněte na ně a obnovte svůj iPhone. Nebo chcete nejprve zálohovat svá data, můžete se podívat na pole Zálohy níže, kliknutím na Tento počítač zálohujte všechna data z deaktivovaného iPhonu do počítače a pokračujte kliknutím na Zálohovat. Po dokončení zálohování klikněte na Obnovit iPhone a resetujte svůj iPhone.

Po dokončení resetu se váš iPhone zapne. Můžete jej znovu použít, stačí znovu nastavit svůj iPhone a v případě potřeby do něj přenést záložní data.

Situace 2 Připojte se k iTunes zadáním režimu obnovení

Pokud v situaci 1 nesplníte 3 podmínky, můžete k iTunes připojit i deaktivovaný iPhone. Následuj tyto kroky.

Krok 1 Vstupte do režimu zotavení

Chcete-li vstoupit do režimu obnovení, nejprve vypněte svůj iPhone. Pak, pokud je váš iPhone:

iPhone 8/8 Plus, X/XR/XS, 11/11 Pro nebo iPhone SE [2. generace] Při připojování odpojeného iPhone k PC pomocí USB nabíječky držte stisknuté boční tlačítko. Když uvidíte obrazovku režimu obnovení, můžete prst uvolnit.

Nebo iPhone 7/7 Plus: Pokračujte v držení tlačítka pro snížení hlasitosti a připojujte deaktivovaný iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Stiskněte tlačítko pro snížení hlasitosti, dokud se nezobrazí obrazovka režimu obnovení.

iphone, připojení, itunes, počítače

Nebo iPhone 6s nebo starší: Podržte tlačítko Domů a zároveň připojte zařízení k počítači. Pokračováním ve stisku tlačítka Domů je můžete uvolnit, když uvidíte obrazovku režimu obnovení.

Krok 2 Spusťte iTunes a najděte svůj iPhone

Spusťte iTunes a přejděte na Zařízení nalevo od rozhraní. Klikněte na ikonu vašeho deaktivovaného iPhone. Zobrazí se upozornění, klikněte na Obnovit. Když kliknete na Obnovit, software pro obnovu se do vašeho iPhone stáhne automaticky, bude to nějakou dobu trvat. Pokud to trvá déle než 15 minut, váš iPhone automaticky ukončí režim obnovení, musíte jej znovu zadat.

Po stažení softwaru bude obnova fungovat automaticky. Počkejte na dokončení obnovy. Když to uděláte, obnova softwaru bude pryč, stejně jako deaktivovaný stav. Můžete znovu přistupovat ke svému iPhone, nastavit svůj iPhone a užívat si svůj čas.

Jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli přístupový kód

Doporučuje se pokračovat v resetování iPhone pouze v případě, že se na jeho obrazovce objeví zpráva: iPhone je zakázán, připojte se k iTunes. To znamená, že jste již vyčerpali všechny pokusy o vyzvednutí platného hesla a nyní, abyste zcela nezablokovali svůj smartphone, je lepší použít pomocný software.

4uKey vám umožní resetovat přístupový kód pro iPhone, pokud jej zapomenete

Do režimu DFU můžete iPhone vstoupit ručně, nebo můžete přímo tam použít utilitu 4uKey

 • Stiskněte „Start“ a poté stiskněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti, poté tlačítko pro snížení hlasitosti a podržte jej, dokud iPhone nevstoupí do režimu obnovy;
 • Poté si stáhněte aktuální verzi iOS a klikněte na „Start Unlock“;
 • Počkejte, až bude heslo odstraněno, a poté odpojte iPhone od počítače;
 • Nyní nastavte iPhone jako nový nebo obnovte zálohu.

Pokud zapomenete svůj přístupový kód, je pro proces resetování iPhone vyžadováno stažení nejnovější verze systému iOS. Takže pokud se tomu chcete vyhnout, nepůjde to. Na konci ale dostanete resetovaný iPhone, který můžete znovu nastavit.

Ano, tento postup vymaže všechna data z jeho paměti, ale pokud si pamatujete své heslo iCloud, můžete obnovit vše tak, jak to bylo, obnovením zálohy. Pokud si to však přejete, heslo z vašeho účtu lze také resetovat, pokud odpovíte na bezpečnostní otázky.

Neznámá chyba při připojování k iTunes

Někteří uživatelé se setkávají s tím, že se iPhone nepřipojí k iTunes a při uzamčení telefonu zobrazí chybu 0xe8000015. Jeho vzhled může mít několik důvodů:

 • Vyskytl se problém s kabelem, který používáte k propojení iPhonu a počítače – zkuste jiný port nebo kabel.
 • Stará verze iTunes. aktualizujte program na nejnovější verzi, restartujte smartphone.
 • Ve Windows otevřete „Správce zařízení“. „USB Controllers“, klepněte pravým tlačítkem myši na Apple Mobile Devices USB Driver, aktualizujte jej, restartujte počítač.
 • Použijte prosím jiný počítač, protože tato chyba je způsobena konfliktem softwaru.

Aktualizace iTunes nebo ovladačů obvykle pomáhá dokončit obnovu iPhone přes iTunes. Pokud to není váš případ, obnovte svůj telefon pomocí Najít můj iPhone na iCloudu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS