iPhone je restartován na jablku, co dělat

Proč je samotný restart iPhone. Příčiny a vysvětlení

V tomto článku zjistíme, proč je iPhone X/8/7/7/6/5 restartován sám, najděte důvody a pokuste se je eliminovat.

Naše stránky neodpovídají za vaše činy. Doporučujeme, abyste vyhledali odbornou pomoc Centru pro opravy iPhone a dalším mobilním vybavení.

iphone, restartován, dělat

Příklad. 2. Prosince 2017 se mnoho majitelů iPhone začalo restartovat. Důvodem všeho je chyba v iOS 11.Jeden.2: Pokud přišlo jakékoli oznámení z jakékoli aplikace, pak se telefon dostal do restartu. Apple rychle vydal aktualizaci 11.2, který problém odstranil.

Zařízení vůbec nereaguje

Pokud váš iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo iPhone X vůbec nereaguje na vaše akce, jednoduše se vznáší a zobrazuje statický obrázek nebo jen tmavou obrazovku, potřebujete restartování.

V tomto případě byste neměli ztratit žádné údaje, o kterých jste pracovali, pokud existuje funkce AUTOSA v příslušném softwaru. A iPhone rozhodně nebude resetován.

Na iPhone 8, 8 Plus, x, stiskněte a uvolněte tlačítko Zvýšení hlasitosti a poté stiskněte a uvolněte tlačítko Snížení. A nakonec stiskněte a podržte tlačítko napájení na logo Apple.

Pokud používáte iPhone 7 nebo 7 Plus, stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko Redukce objemu po dobu deseti sekund nebo déle na logo Apple.

Pokud používáte modely iPhone 6S, 6S plus nebo starší, stiskněte a podržte tlačítko „Domů“ a tlačítko napájení po dobu deseti sekund nebo déle na logo Apple.

Tvrdý restart

Pokud iPhone „visí na jablko“ a není restartován, první, musíte začít tvrdým restartem. Na chytrých telefonech iPhone 8, 8 Plus a všechny novější modely pro tvrdé restartování musíte provést akce v následující sekvenci:

  • Stiskněte a okamžitě uvolněte klíč hlasitosti.
  • Poté také klikněte na klávesu Redukce hlasitosti.
  • Klikněte na tlačítko napájení a podržte jej, dokud se smartphone nezačne restartovat.

Na iPhone 7, tvrdý pro tvrdé restartování, musíte současně sevřít a držet klávesnice a redukční klíče. Na dřívějších modelech musíte tlačítko napájení a tlačítko „domov“. Po 10 sekundách začne restart, po kterém můžete klávesy uvolnit.

Odstranění větviček

Pokud se nechcete vypořádat se zálohováním dat a obnovit systém, zkuste telefon vyčistit z posledního nainstalovaného vylepšení nebo zkontrolovat jeho systém souborů.

Pokud iPhone není načten, Apple hoří, důvodem může být nekompatibilita vylepšení nainstalovaných z Cydia. Chcete.li zkontrolovat hypotézu, zkuste spustit smartphone bez vylepšení. Pro:

Pokud je v tomto režimu normálně načteno iPhone, měli byste se zbavit vylepšení, které byly nainstalovány bezprostředně před problémy s načítáním systému. Odstraňte komponentu, která narušuje práci, a systém znovu začne fungovat bez selhání.

Pokud se iPhone nenačte bez vylepšení, restartujte jej. Za pár minut zkuste zavolat nebo poslat SMS. Pokud hovor nebo zpráva prošla, je načítání systému přerušeno ve fázi, kdy se zařízení snaží kontaktovat systém souborů. Pomocí programu ITOOLS nebo IFUNBOX musíte najít poškozené soubory a nahradit je pracovními daty.

Pokud hovor neprojde, nebo nemůžete najít soubory vinné vzhledem k chybám, pak bude muset být problém odstraněn iPhone.

Na obrazovce zavěšení na logu Apple je jedním z nejčastějších problémů, kterým uživatelé iPhone čelí. Zejména ti, kteří nedávno zakoupili zařízení této značky a dosud nevědí o všech jeho funkcích, se mohou snadno setkat s iPhone závislé na logu Apple po hackování nebo obnovení. Vaše vzácné zařízení se zcela změní na „cihlu“ a poskytne vám spoustu problémů a zkušeností: nebudete moci někomu zavolat, psát nebo natočit fotografii.

Typická stížnost: „IPhone zavěšený na logu Apple (nezapne a Apple Burns) po poslední aktualizaci iOS. Telefon provedl obvyklý postup obnovení, ale nakonec zavěsil (jak předpokládám, kvůli selhání nového firmwaru) na logu Apple. Ukazatel instalace aktualizace byl tam několik hodin přilepený “.

Existují čtyři metody, které pomohou opravit iPhone vznášející se na obrazovce s logem Apple. Jsou použitelné nejen pro iPhone, ale také pro iPad, iPod touch po aktualizaci na nejnovější verzi iOS, hackování, poškození vodou a mnoho dalšího.

Násilně restartujte iPhone Eliminace iPhone zmrazení iPhone na logu Apple bez ztráty dat (pomocí speciálního softwaru) Obnovení nastavení továrny pro iPhone pomocí režimu iTunes DFU (obnovení závislého iPhone)

Existuje mnoho důvodů, proč se iPhone může uvíznout na logu Apple. K tomu může dojít během procesu aktualizace, přenosu dat nebo hackování, stejně jako váš iPhone se může po fyzickém poškození uvíznout na logu Apple. Je velmi důležité identifikovat důvody, proč je iPhone zaseknut na logu, takže se pokuste pochopit, proč se to stalo. Problémy lze rozdělit do dvou kategorií: software a hardware.

⦁ Problémy se softwarem často vedou k zavěšení iPhone na logu Apple

Softwarové problémy jsou nejčastějšími důvody, proč iPhone visí na logu Apple. Možná se během aktualizace iOS, přenosu dat, hackování nebo obnovy iPhone něco pokazilo. A někteří uživatelé používající starší verzi iOS mohou také čelit tomuto problému.

⦁ Problémy se zařízením také vedou k visící iPhone na logu Apple

iphone, restartován, dělat

Problémy s vybavením jsou způsobeny hlavně fyzickým poškozením. Například jste náhodou upustili telefon a tento podzim může způsobit vnitřní poškození, což povede k tomu, že iPhone zavěsí logo Apple. Ponoření do vody může také způsobit poškození vybavení, což povede k vzhledu černého Apple Logino Apple. Proto musíte být opatrní, když se sprchujete, plavat nebo dokonce jít na toaletu. je lepší si vzít iPhone s sebou.

Takže iPhone je zaseknut na logu Apple (zařízení se nezapne a jablko hoří). Co dělat dál?

Násilně restartujte iPhone

Nucené restart nebude vést ke ztrátě dat, a to může pomoci obnovit výkon iPhone, přilepené na logu Apple. Nezapomeňte však tuto metodu vyzkoušet na prvním místě. To je to, co musíte udělat pro restartování:

Iphone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 11 nebo iPhone 12, iPhone 8 nebo iPhone SE (2. Generace): Klikněte a vydejte dvě tlačítka: Tlačítko zvýšení hlasitosti. Nyní držíte boční tlačítko, nechte to jít, dokud neuvidíte logo Apple. Poté zkontrolujte iPhone a zjistěte, zda je spuštěn.

Iphone 7: Stiskněte a podržte tlačítko Redukce objemu a tlačítko „Spánek / probuzení“. Když se objeví logo Apple, vydejte obě tlačítka.

Iphone 6s nebo iPhone SE (1. Generace): Stiskněte a podržte tlačítko „Sleep / Awakening“ a tlačítko „Domů“ současně. Když se objeví logo Apple, vydejte obě tlačítka.

Eliminace zmrazení iPhone na logu Apple bez ztráty dat (prostřednictvím softwaru)

Когда iPhone не включается и на экране горит яблоко, болшшинство людей дж чоототототонing чоотототототототонing еоототототототоноототототоноототототоноотот něj чоототоgraf. Proto vám důrazně doporučujeme Reiboot Tenorshare. nejlepší program pro opravu softwaru pro iPhone pro iPhone. Этот инструмент восстановления системы iOS предлагает вам наиболее эффективный способ исправить проблемы с зависанием iOS, такие как белый экран яблока, черный экран смерти, режим восстановления, отсутствие отклика экрана, появление сообщения „support.Jablko.com/iPhone/Restore „mnohem více. Stáhněte si tento nástroj pro opravu chyb iOS, abyste se seznámili se všemi jeho schopnostmi.

⦁ Stáhněte a nainstalujte tenorshare reiboot do počítače a připojte iPhone iPhone iPhone pomocí kabelu USB. Klikněte na „Start“.

⦁ Reiboot zobrazí odpovídající balíček firmwaru, který lze stáhnout. Stáhněte si soubor IPSW a postupujte podle pokynů pro obnovení iOS na svém zařízení.

⦁ Po obnově systému na vašem iPhone se na vašem iPhone objeví logo Apple a všechna data v telefonu budou obnovena.

Obnovení nastavení továrny pro iPhone pomocí iTunes

Toto je další jednoduchý způsob, jak vyřešit problém s iPhone zavěsit na logo Apple. V tomto procesu budou všechna data na vašem zařízení odstraněna (proto před zotavením uloží zálohu).

Spusťte iTunes na počítači, připojte iPhone k počítači pomocí kabelu, klikněte na ikonu iPhone a vyberte „Review“.

Konfliktní aplikace

Existují aplikace, které při aktivaci vstupují do konfliktu s operačním systémem. Je to způsobeno nekompatibilitou programu a verzí iOS, jehož výsledkem. Vypnutí zařízení. Výstup ze situace dva.

Některé programy vyžadují další místo na pevném disku. Příkladem je editor fotografií, který zpracovává obrázek a udržuje výsledek samostatně, aniž by se dotkl originálu. Pokud paměť nestačí, může systém reagovat vypnutím telefonu. Výstup: uvolněte místo na pevném disku nebo nepoužívejte aplikaci.

Iphone se může vypnout kvůli přetížení procesoru způsobeného velkým počtem současně použitých programů. Komponenta se přehří a chrání jeho operační systém dává příkaz k vypnutí.

Iphone je restartován sám

A získejte nejlepší nabídky od důvěryhodných mistrů.

  • Porovnejte ceny a vyberte ty nejlepší podmínky
  • Odpovědi pouze od zúčastněných specialistů
  • Neztrácejte čas na komunikaci s zprostředkovateli

Pokud se váš iPhone restartuje sám, nespěchejte, abyste jej okamžitě dali do střediska služeb. Iphone jakéhokoli modelu, vedený jednoduchými pokyny, lze pokusit se obnovit bez speciálních dovedností.

Abychom eliminovali zhroucení, nejprve je nutné zjistit, proč se zařízení může kdykoli zapnout a vypnout. Ve většině případů se iPhone pravidelně restartuje kvůli vadné baterii. Existují však i další důvody, které ovlivňují práci iPhone.

Diagnóza a korekce problémů

Problém může nastat více než jednou. v tomto případě nebude bolet zjistit svou příčinu. K tomu můžete použít speciální diagnostiku. Například Tenorshare Reiboot je program, který pomáhá diagnostikovat chyby a obnovit výkon iPhone. A to se provádí doslova stisknutím tlačítka.

Stáhněte si distribuci programu z webu.

Nainstalujte program na PC a podle pokynů průvodce instalací.

Na obrazovkách pozdravu najděte položku „Zadejte režim obnovy“.

Dále klikněte na „Start“, program aktualizuje firmware smartphonu. Vývojáři Reibootu tvrdí, že data v iPhone netrpí. Podrobné pokyny pro použití lze zobrazit na oficiálních webových stránkách.

Výsledek

Navzdory skutečnosti, že jsme se pokusili podrobně popsat všechny způsoby řešení problému s mrazivým iPhone na Apple, bude lepší, pokud kontaktujete servisní středisko Apple Ilab Service Center. Tak či onak musí být iPhone, který ponořil osud „bílé/černé obrazovky smrti“, vystaven neplánované diagnóze tak, aby se to znovu nestalo.

Naši pánové vám rádi v této záležitosti pomůže a nejen. Čekáme na vás v našich servisních centrech!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS