iPhone neaktualizuje aplikace a stahuje

Co dělat, pokud iPhone není aktualizován

Pro mnoho majitelů Apple se zařízení zajímají o otázku, pokud jde o potřebu pravidelné obnovení gadgetu. Zvažte proč to a jak aktualizovat iPhone, pokud není aktualizován prostřednictvím telefonu.

Zdá se, že iPhone klidně kopíruje s úkoly, takže nemusí aktualizovat. Pokud se podíváte na situaci v jiném úhlu, skutečně aktualizujete komponenty systému. Povinné opatření. Faktem je, že programátorský tým společnosti v každé aktualizaci přidává nové funkce, služby a další změny. Zase zlepšují práci zařízení. Navíc stojí za to zvážit skutečnost, že aktualizace vycházejí oficiálně, a ne z rukou pirátských vývojářů. V důsledku toho, zástupci organizace nebudou zkazit stav jejich brainetchild.

iphone, aplikace

Jablko.com není k dispozici

Není vždy příčinou poruchy v přístroji, je poměrně realistické, že server App Store Server „Fell“ nebo některé technické práce se konají. Navštivte populární fóra pro majitele Apple, přejděte na oficiální webové stránky výrobce a uvidíte zprávy. Pokud se ukáže, že aplikace nejsou aktualizovány na iPhone, nikoli z důvodu dodavatele společnosti, pak

Kontrola připojení

Pokud ostatní vlastníci iPhone aktualizují normálně aplikace a máte problémy, nejprve zkontrolujte připojení k Internetu. Příčinou problému může být ztráta signálu mobilního sítě nebo vypnutí Wi-Fi. Chcete-li se ujistit, že internet funguje, otevřete prohlížeč a přejděte na libovolnou stránku.

Pokud jsou načteny prohlížeč stránky, ale aplikace App Store nejsou aktualizovány, zapněte / vypíná režim „Letadlo“. Při aktivaci režimu budou všechny komunikační moduly zakázány, když deaktivace bude spuštěna znovu, zároveň eliminuje chyby v provozu, pokud existují.

Jak zabránit takovým problémům v budoucnu

Takže takové chyby se nevyskytují v budoucnu, nenastavujte zařízení s extra hry a programy. Snažte se ne clog paměti, a také nezapomeňte aktualizovat zálohu uloženou v ICLAD nebo iTunes, aby byl schopen retardovat systém na neustále pracovního stavu kdykoliv.

Proces aktualizace, instalace nebo aplikace aplikace z App Store se někdy stane s problémy. Chcete-li se zbavit chyb, doporučuje se zkontrolovat připojení k Internetu, verzi IOS, dostupnost volné paměti. Po restartování procesu restartujte zařízení nebo obnovte a vrátíte systém do továrního nastavení.

Pauza

Provoz s ikonou aktualizace aplikace Hintime Aplikace může také krátkodobé zastavení spouštění. Klepnutím na program zastavíte aktualizaci. Poté začněte stahovat aktualizovanou verzi znovu, znovu klikněte na ikonu.

Aplikace ke stažení a aktualizace. pauza

Pokuste se stáhnout něco jiného

Obnovit loading pomáhá a paralelní začátek stahování jiného softwaru. Najít libovolnou bezplatnou hru nebo program v App Store a začít jej stahovat do iPhone. Existuje šance, že po zahájení stahování bude kontrolovat aktualizace.

Pokud můžete odstranit program s iPhone bez vážných důsledků, jako je ztráta důležitých dat, pak to udělat.

  • Podržte prst na aplikaci, kterou nelze aktualizovat.
  • Počkejte, až se ikona přejde do režimu úprav, to znamená, že se začne třást na obrazovce.
  • Chcete-li odinstalovat software, klikněte na křížový kříž.

Po vymazání aplikace z iPhone otevřete App Store a nainstalujte program nebo hru zpět.

Načte další aplikaci

Nevím proč, ale někdy stahování další aplikace z App Store může pomoci „STAG“ Stuck Aplikace. Pokus není mučení, takže zkuste stáhnout nějakou aplikaci. Může to být libovolná bezplatná aplikace nebo jeden z dříve zakoupených. Počkejte trochu zkontrolovat výsledek a pokud nepomůže. přejděte k dalšímu kroku.

Pokud nic nepomůže, zkuste slyšet z účtu iTunes. Musí zastavit starts začal stahovat jakýkoliv obsah na vašem iPhone nebo iPadu. Navíc je vhodné restartovat zařízení před pokračováním k opětovnému postupu pro stahování aplikace. Vypadni z účtu iTunes je poměrně jednoduchý:

  • Otevřete App Store na kartě Sběr.
  • Přejděte na spodní a klikněte na tlačítko s ID Apple.
  • V rozbalovací nabídce vyberte možnost Konec.
iphone, aplikace

Odstranit a vyzkoušet nastavení

Cesta z kategorie „jednoduše, ale efektivně“. Vyjměte ikonu (pro to se dotkněte prstem na několik sekund a klepněte na tlačítko „Cross“). Pak přejděte do App Store, vyhledejte program zájmu znovu a pokuste se jej stáhnout.

Nepřístupné IOS 10 aktualizace na starých zařízeních?

Na velkou lítost, Apple zmenšil seznam zařízení Kompatibilní s IOS 10. Na iPhone 4S, iPod Touch 5. generace, iPad 3, iPad Mini a starší modely zařízení IOS 10 nelze nainstalovat.

Pokud nic nepomohlo

Pokud nic nepomohlo k vyřešení tohoto problému vůbec, je také nutné se ujistit, že všechna omezení telefonu jsou vypnuta. Můžete jej zobrazit v sekci „Omezení“, která je v nastavení gadgetu.

Kromě toho se můžete pokusit restartovat router nebo aktualizovat firmware IT. Můžete se také pokusit restartovat aplikaci App Store, poklepejte na tlačítko „Domovská stránka“ otevřete karty. Tam musíte kartáčovat App Store nahoru a po opětovném jděte k ní přes plochu.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

Před instalací aplikace se vždy stojí za to kontrolovat dostatečnou paměť v úložišti, stejně jako stabilitu připojení k Internetu.

V tomto případě byste se měli pokusit aktualizovat verzi softwaru a vyčistit paměť telefonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS