iPhone nefunguje blok blokování, co dělat

Jak povolit iPhone, pokud tlačítko Domů nefunguje

Tam je druh stovky nesprávných akcí schopných způsobit smartphone různé poškození. Navzdory kvalitě a spolehlivosti může být přístroj z Apple kvůli nedbalosti poškozeny. Podle hodnocení odvolání do servisního střediska se uvažuje o členění zámku. Jen málo vědí, že s takovým problémem používat smartphone, nicméně. Vývojáři poskytli několik způsobů, jak povolit iPhone, pokud tlačítko zámku nefunguje.

Celkem existuje pět tlačítek na bydlení iPhone, z nichž dvě jsou ovládání hlasitosti, jeden. vrátit se na hlavní obrazovku. Další. Chcete-li ovládat režimy volání a konečně zbývající. pro provádění funkcí blokování dotykové obrazovky a zapnout zařízení.

Důvody, proč tlačítko zámku nefunguje, je hodně:

 • Tlačítko napájení je fyzicky poškozeno (rozbité).
 • Připojeno na desce Smyčka nefunguje (rozbití nebo neúplný kontakt).
 • Wetting hlavní kartu Smartphone, a proto ztráta vodivosti kontaktů.
 • Příčiny spojené s nesprávnou prací a chybami v operačním systému.
 • Často se rozpadá v důsledku příliš silného tisku. Provozování iPhone může být dále, ale výrazně sníží pohodlí z práce.

Pokud tlačítko zámku nefunguje

Co dělat lidi, kteří nefungují tlačítko? Způsob popsaná výše v tomto případě se vůbec nehodí: Pokud držíte nefungující klíč na dlouhou dobu, pak se nic nestane. Pak provedeme následující:

 • Přejděte do nabídky Nastavení aparátu a klikněte na kartu „Hlavní“.
 • Posouvejte dolů a najděte bod nazvaný „Universal Access“. Klikněte na to.
 • V seznamu, který se objeví, budeme muset konfigurovat pomoctivetouch, která je ve fyziologii a bloku motility.
 • Zapněte jezdec do aktivní polohy, která je označena zeleně, pro povolení funkce Assastivetouch.
 • Z tohoto okamžiku bude na obrazovce k dispozici nový dotykový klíč, když kliknete na kliknutí na které další funkce jsou otevřené.
 • Přejděte do hlavního menu pomocí tlačítka „Home“. Nyní klikněte na tlačítko Assastivetouch a vyberte možnost „Přístroje“.
 • Dále v novém okně stiskněte a podržte tlačítko „Screen Lock“, dokud se nabídka neobjeví (druhý odstavec předchozího bloku).
 • S pomocí přítele můžete vypnout iPhone bez tlačítka zámku. Připravený!

Ale zde existuje neplatná otázka: Co zahrnovat takové zařízení? Tlačítko nefunguje, ale pomocný dotek nefunguje ve stavu OFF! Ve skutečnosti je řešení velmi jednoduché: Připojte zařízení nebo nabíjení nebo na program iTunes na počítači nebo notebooku. V tomto případě se gadget změní v normálním normálním režimu.

iphone, nefunguje, blok, blokování

Pokud dotyková obrazovka nefunguje

Promluvme si o případu, kdyby senzor nefungoval. Nejčastěji to je kvůli selhání hardwaru nebo softwaru. Musíte objasnit povahu tohoto problému pro jeho správné řešení. Po popisu cesty vám řekneme proč. Tak, jak vypnout iPhone, pokud senzor nefunguje?

 • Vezměte zařízení do rukou a současně upněte tlačítko zámku a klíč „Home“. Držte je stisknuté, dokud obrazovka smartphonu nevyjde. Pokud používáte sedmý iPhone, pak namísto tlačítka „Home“ použijete klíč hlasitosti pro snížení.

Držte tlačítko zámku a domácí klíč

Popsaná metoda je způsob, jak pro nucený restart zařízení Apple. Platí pouze v případech, kdy jsou jiné metody bezmocné. Proto se jeho použití nedoporučuje dělat často. Pokud se vaše obrazovka rozbila, vezměte si jej do specializovaného servisního střediska, kde jej můžete nahradit.

Další velmi jednoduchý a neškodný způsob vypnutí iPhone bez tlačítka je jednoduché čekání. Otázka okamžitě vzniká otázka: co čeká? Stačí počkat, dokud nebude vaše zařízení Apple nabíjení a nezávisle vypne. Pak nemusíte udělat tvrdý restart smartphonu, jak je popsáno výše.

Navzdory možnosti použití iPhone s poškozeným blokovacím tlačítkem nelze dlouhodobě provozovat, protože poškodí a další elektronické komponenty gadgetů. Snažte se co nejrychleji opravit.

Jeden ze společných poruch v iPhone různých modelů. nezapnutí / vypnutí zařízení. Oprava v tomto případě je levná, ale ne každý může zůstat bez oblíbeného gadgetu.

To není nutně, protože existuje způsob, jak používat zařízení a rozbitým tlačítkem.

V první zkušební verzi IOS 11 se vývojáři přidali speciální položku menu podél cesty nastavení. hlavní. vypnout. Volá menu OFF zařízení bez stisknutí tlačítka napájení.

Před oficiálním vydáním firmwaru po dobu několika dalších měsíců a můžete přístroj použít s rozbitým tlačítkem.

Jak vypnout iPhone, pokud dotyková obrazovka nefunguje

Dalším problémem, který je nemožné vypnout telefon, je členění dotykové obrazovky. Bez pracovní obrazovky nebude možné provést SWIPES vpravo na tlačítko OFF, respektive metoda standardního vypnutí nebude fungovat.

Chcete-li tuto situaci opustit, budete muset použít postup nuceného restartování. Pro tohle:

 • Tlačítko OFF a tlačítko „Domovská stránka“ jsou zároveň upnuty;
 • Klávesy se konají, dokud se obrazovka zcela nechodí;
 • Po vypnutí obrazovky lze uvolnit tlačítka;
 • Pokud odlomíte tlačítka v čase, iPhone vypne, pokud je ještě o něco distribuujete, přístroj bude jednoduše restartovat.

Pro Sedmý model iPhone namísto tlačítka „Home“ musíte zadat klíč Dolů.

Postup nuceným restartem telefonu by neměl být příliš často používán, protože tyto akce mohou poškodit paměť zařízení.

Jak blokovat iPhone, pokud se tlačítko zámku zlomil

Používám svůj 4. déle než jeden a půl roku. Nebyly žádné stížnosti, všechno fungovalo jako švýcarské hodinky. Pravda, jen nedávno rozbil blokovací klíč a přidal některé nepříjemnosti. Ačkoli zobrazení telefonu reaguje pouze na stisknutí prstů, v kapsách kalhoty žil svůj život. přišel do různých programů, nazvané lidi a podobně. Ano, a baterie „iPhone“ posadil mnohem rychleji, protože telefon byl téměř vždy s povoleným displejem. Funkce AutoBlock v této situaci mírně obrácená, ale počkejte na jednu minutu, zatímco telefon jde do režimu spánku, aby ho mírně napjal.

Samozřejmě je vše jasné, že v takových případech je nutné kontaktovat servisní středisko, ale v té době jsem byl v chatě a nejbližší servisní servis Apple byl 130 km od mě. A tady je jeden jemný večer známá dívka, která prakticky nerozumí iOS, vysvětlila mi, jak blokovat obrazovku telefonu okamžitě, bez fyzických kláves. První jsem si myslel, že dívka, která nic nerozumí v operačním systému IOS, sotva učit osobu, která téměř všechno ví o Apple a jeho produktech, ale byl jsem špatný. Vše, co musíte udělat pro zablokování telefonu přes více kliknutí, je aktivovat funkci Assastivetouch. Hlavní. Univerzální přístup. Pomocný dotek).

Po tom se na obrazovce objeví malé tlačítko, který je v horní části ploše a volně se pohybuje přes všechny okraje displeje. Kliknutím na tento klíč se otevře menu asistenčního dotyku, ve kterém můžete telefonovat pouze telefon, ale také upravit hlasitost telefonu, klepněte na tlačítko Domů a tak dále. A je také velmi užitečné, když výše uvedené fyzické tlačítka nefungují.

Pokud máte něco sdílet s ostatními čtenáři našich stránek, napište do inzerátu @ AppleInsider.Ru a nezapomeňte určit své jméno nebo přezdívku. Pečlivě si přečtěte příchozí dopisy a publikujeme své nejzajímavější příběhy.

Restartovat iPhone přes „Nastavení

Následující metoda se použije se záznamem v „Nastavení“:

Pokud senzor nefunguje, to znamená, že když se dotknete zobrazení PIN, nic se nestane, musíte násilně restartovat iPhone nebo provést reset hardwaru:

 • Současně stiskněte kruh v dolní části obrazovky. tlačítko „Home“. a tlačítko napájení. Na některých modelech namísto prvního vložení tlaku na tlačítko hlasitosti. Už nic nestiskněte, ani na žádost „vypnout“.
 • Počkejte od 15 do 60 sekund, dokud se iPhone nevypne.
 • Po vzhledu Apple loga uvolněte tlačítka.
 • Počkejte, až bude telefon načíst.

Jak odemknout iPhone přes iTunes

Navzdory tomu, že Apple opustil iTunes ve svých počítačích, na skutečnosti, že samotný užitek není nikde, ale jednoduše se stal součástí systému. Proto odemkněte iPhone bez hesla, můžete stále. Jednoduše použijte NeTunes, ale Finder (pokud používáte jeden z nových makových sestav). Bude nějakou dobu trvat nějakou dobu, ale budete muset samostatně zadat iPhone v režimu DFU tak, že na jeho obrazovce se zobrazí nápis iPhone, je zakázán, připojte se k iTunes:

Reset iPhone přes iTunes nebo Finder může být také, ale ne tak pohodlné [

Klíčovou nevýhodou této metody je, že iPhone musí nezávisle zadat režim DFU. Navzdory skutečnosti, že v tom není nic zásadně nemožné, mnoho uživatelů s obtížemi „chytit“, chybí přes reboot. Z tohoto hlediska je Tenorshare 4ukey mnohem pohodlnější, protože umožňuje aktivovat režim obnovení stisknutím tlačítka JUST.

Nezávislá nahrazení nepracujících tlačítek

Pamatovat! Bez znalostí a zkušeností v oblasti práce s smartphony, nebo spíše se svým interním zařízením, nepokoušejte se nahradit tlačítka sami. To může vést k nevratným následkům. V extrémních případech bude iPhone stále přisuzovat servisním středisku.

A pokud máte zkušenosti, můžete začít.

Výměna krok za krokem vypadá takto:

iphone, nefunguje, blok, blokování
 • Demontujte iPhone k tomuto stavu, jak je znázorněno na obrázku, zobrazuje smyčku s pružinovými kontakty, která vede k tlačítku. Tlačítko samotné zevnitř vypadá jako žlutý kruh s šedým bodem uprostřed. Jak rozebrat iPhone, přečíst v naší položce opravy baterie (oddíl 4 „Kontrola baterie“). Všechny vnitřky nelze odstranit, stačí, aby se zobrazí tlačítko zámku.
 • Koupit kontakt samostatně, například. Vezměte si jeden z nich as pomocí Superclaudu, připojte se k místu starého kontaktu, který jste řezali v předchozím kroku.

To je vše. Jak vidíte, proces se jeví jako velmi jednoduchý, ale věřte mi, v praxi, abych splnil takovou operaci, nebude snadné.

Příčina členění, jak jste pochopili, je selhání kontaktního kontaktu, který je pod tlačítkem.

Uživatel v žádném případě nebude schopen zabránit jeho opotřebení, takže to nestojí za obavy. Takové detaily mohou vřeteno často. Je to špatné, že přesně stejné „tikercles“ jsou pod všemi tlačítky, a proto mohou všichni přestat pracovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS