iPhone nereaguje na tlačítka Co dělat

Jak restartovat zavěšení iPhone nebo iPad

Tváří v tvář problému visícího iPhone nebo iPadu, ve kterém zařízení nereaguje na cokoliv, špatně vážní uživatelé začnou paniku, padající na téma fóra v mnoha příspěvcích. Zvláště silně zkušený majitelé zařízení s útěkem. Ale téměř vždy problém má poměrně jednoduché řešení. gadget musí jednoduše restartovat.

Restartujte mobilní zařízení Apple dvěma způsoby. obyčejné a nucené. Zvážit obojí.

 • Stiskněte tlačítko napájení a podržte jej 3 sekundy;
 • Uvidíte posuvník „vypnout“, utratit na něj. iOS-zařízení vypne;
 • Po určité době odrazte a podržte tlačítko napájení. Zařízení se rozsvítí.

Proč je napájení na iPhone vadné

Existuje mnoho důvodů, které mohou vést k tomu, že tlačítko na iPhone přestane fungovat.

Nejčastějším důvodem, který přináší mnoho problémů každému uživateli iPhone, je jednoduchý selhání programu. Není to tak těžké identifikovat, ve vzácných případech je pro váš iPhone neškodný neškodný. Nicméně, můžete vyděsit libovolný uživatel, pokud se o to stará.

Opravit selhání softwaru je snadné, pokud se jedná o jednorázový fenomén a neexistují žádné problémy s aktualizací iOS. V tomto případě přepnete tlačítko napájení na iPhone znovu stačí restartovat smartphone.

Druhým nejčastějším důvodem, pro které vaše tlačítko inkluze na iPhone nemusí fungovat, je nesprávná aktualizace nebo nekvalitní útěk z vězení. Jeden nebo jiný, ne každý ví, jak aktualizovat svá zařízení.

Mnoho uživatelů je velmi frivolní o instalaci aktualizací: Nevkládejte je do konce, přerušujte konečné restartování, aktualizace načtení na nízké procento nabíjení kvůli špatnému internetu. Každý z uvedených položek může způsobit instalaci „rozbité“ aktualizace, která přinese spoustu malých a velkých problémů s vaším iPhone.

Zkontrolujte nesprávnou aktualizaci a řekněte jistě, že je v tom, že důvodem pro chybný provoz tlačítka Power na vašem iPhone může být schopen. Ale můžete samostatně sledovat operaci zařízení: obvykle nesprávná aktualizace nepřináší nějaký jeden problém, musí existovat další selhání v systému, které nebyly dříve pozorovány.

Pokud je najdete. zkuste stáhnout předchozí zálohování IOS přes ICLAD, pokud jste jej vytvořili dříve. Z tohoto postupu by nemělo být horší, a pokud jste správně diagnostikovali. tlačítko vypnutí se vrátí do normy po obnovení předchozí verze IOS. Potom se můžete pokusit aktualizovat svůj iPhone znovu.

Někdy tlačítko inkluze na iPhone selže kvůli skutečnosti, že příliš mnoho nečistot se nahromadilo uvnitř, což zabraňuje provozu kontaktů. Jeden nebo jiný, často si nevšimneme, jaké ruce bereme náš smartphone, kde je ponechána a poměrně zřídka následovat čistotu vašeho iPhone.

Pokud se nečistoty dostaly do malých štěrbin kolem tlačítka, můžete si všimnout určitého žárlivého klíče. Ale se silným stiskem bude fungovat. V tomto případě můžete velmi pečlivě vyčistit malé malé konektory kolem tlačítka iPhone. Je velmi důležité, aby se neobsahovaly, aby nedošlo k poškození kontaktů a nenarazíte na tlačítko.

Pokud nečistoty vytvořily překážku uvnitř tlačítka a neumožňuje kontaktům pracovat normálně, sotva ji můžete vyčistit. Můžete se pokusit pokazit malý alkohol na tlačítko (jeden pokles, ne více), a pak velmi opatrně zatlačte na něj, jako by distribuoval alkohol uvnitř. Zvažte však, že tyto akce mohou způsobit dodatečné škody, pokud byly poškozeny sklopné součásti tlačítka vypnutí nebo jiné položky ve vašem iPhone.

iphone, nereaguje, tlačítka, dělat

Proto, aby se zabránilo problémům, je lepší kontaktovat Master of Service Center a požádat ho o diagnostikovat zařízení.

Kontaktujte iPhone s vlhkostí ve většině případů patří k nepříjemným následkům. Ano, Apple se snaží chránit uživatele a poskytuje nové modely iPhone 11 a iPhone 11 Pro zlepšenou ochranu vlhkosti. Nicméně, riziko členění po vlhkosti je stále velmi velký, tedy, pokud jste se setkali s vlhkostí ve vašem iPhone, nezapomeňte se obrátit na servisní středisko pro diagnostiku zkušeným masterem.

Pokud se po kontaktu s vlhkostí, na kterém jste si všimli uložení iPhone, což může znamenat poškození smyčky nebo oxidace tlačítka Kontakty. Je velmi důležité pochopit, že vniknutí sladkých tekutin, sody, čaje nebo kávy je dvojnásobně podrobná pro iPhone komponenty.

Tento problém vyřeší pouze úplné obnovení iPhone po získání vlhkosti. Tento postup se může konat v servisním středisku.

Padající iPhone není méně škodlivý pro své složky než kontakt s vlhkostí. Pokud tlačítko napájení přestalo pracovat po mechanickém poklesu nebo silném dopadu, je možné, že jeho vlak byl poškozen nebo kontakty.

Tento problém bohužel nelze opravit nezávisle. Pokud však nemáte čas, abyste mohli kontaktovat servisní středisko nebo zavolejte na Průvodce opravou domovské opravy, můžete se uchýlit k dočasnému řešení tohoto problému. nakonfigurujte klávesu Hot Cey Assastivetouch, abyste zamkli a povolit.

 • Otevřete nastavení iPhone
 • Přejděte do nabídky Hlavní nastavení
 • Otevřete kartu Nastavení univerzálního přístupu
 • Poté aktivujte funkci AssastiveTouch
 • Poté vás systém vyzve k vytvoření speciálního horkého tlačítka na obrazovce, která může být zodpovědná za blokování nebo zapnutí / vypnutí vašeho iPhone.

Pozornost! Toto je pouze dočasné řešení problému. Prosím, nezanedbávejte tímto způsobem a kontaktujte značku včas, abyste se vyhnuli jiným poruchám.

Selhání v zástrčce tlačítka napájení

Bohužel, i produkty Apple nejsou pojištěny proti poruchám systému a selhání železa na iPhone. Někdy se manželství dějí v komponentách povolených ve výrobě. Tlačítko PIN Power. Žádná výjimka.

Je-li selhání softwaru možné opravit sami, pak tlačítko vypínání poruchy na tlačítku pro iPhone, které může být způsobeno různými faktory, je téměř nemožné správně.

Taková porucha může být diagnostikována pouze magisterským jazykem, takže nenechte se odložit návštěvu servisního střediska.

iPhone zavěsil na jablko. Co dělat

Různý iPhone restartujte jinak

Pokud iPhone zavěsil na Apple, nejjednodušší způsob, jak mu pomoci vrátit se do provozu, je tvrdý restart iPhone. Nepředstavuje žádné potíže a poškození smartphonu také nenosí:

 • Na iPhone 6S, 6S Plus, SE (2016) a starších modelech podržte tlačítko Domů a napájecí tlačítko po dobu asi 10 sekund;
 • Na iPhone 7, 8, 8 Plus a SE (2020) podržte tlačítko hlasitosti a napájecí tlačítko po dobu asi 10 sekund;
 • Na iPhone X a více nových modelů rychle stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti, rychle stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti a usněte napájecí tlačítko a podržte 10 sekund.

Jak obnovit iPhone přes iTunes

IPhone Obnovení přes iTunes je moje nejznačená manipulace. Je resetovat všechna nastavení iPhone a potom zálohovat na něj:

 • Spustit Finder nebo iTunes na Mac (závisí na verzi OS);
 • Připojte iPhone (iPad nebo iPod) do Mac na kabelu;
 • Přesuňte připojené zařízení do režimu obnovy;

Nezapomeňte, že obnovení prostřednictvím iTunes odstraní všechna data

 • Ve vyskakovacím okně na Mac klepněte na tlačítko „Obnovit“;
 • Počkejte, dokud nebude dokončen postup obnovy;
 • Aktivujte iPhone znovu a zálohujte zálohování.

Zařízení vůbec nereaguje

Pokud váš iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo iPhone X nereaguje vůbec na vaše akce, to prostě zavěsilo a zobrazuje statický obraz nebo jen tmavou obrazovku, potřebujete restart.

V tomto případě byste neměli ztratit žádná data, na které fungovalo, pokud dojde k automatické úložné funkci v příslušném softwaru. A reset iPhone nebude přesně.

Na iPhone 8, 8 Plus, X stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti a poté stiskněte a uvolněte tlačítko redukce. A na konci stiskněte a podržte tlačítko napájení na logo Apple.

Pokud používáte iPhone 7 nebo 7 Plus, stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti po dobu deseti sekund nebo déle do loga Apple.

Pokud používáte iPhone 6S, 6S plus nebo starší modely současně stiskněte a podržte tlačítko „Domovská stránka“ a tlačítko napájení po dobu deseti sekund nebo déle do loga Apple.

Je pravda, že Apple zpomaluje staré iPhony ke stimulaci prodeje nového?

Mezi majitelé smartphonů je názor, že Apple speciálně zpomaluje staré iPhone, což nutí majitele koupit nové. Rozhodli jsme se zkontrolovat, zda existují důvody pro takové podezření.

(Spoiler pro LL: většinou pravdivá. Apple sám přiznal, že iPhony záměrně „zpomalily“, ale podle ní byl cíl jiný)

Že Apple zpomaluje jejich zařízení napsal média profilu. Bloggers na Youtube Odstranit video s pokyny, jak se dostat kolem tohoto údajného zpomalení. To je řečeno na stránkách servisních center, reklamní baterie náhradní služby. Populární toto téma a mezi uživateli platformy Yandex Blog.Zen „.

Poprvé, iPhone zpomalení otázka zvýšila jeden z uživatelů Reddit (nyní příspěvek je již odstraněn, ale existuje archivní verze), která si všimla, že jeho smartphone začal pracovat pomaleji. Strávil několik testů před a po nahradení baterie a dospěl k závěru, že Apple uměle zpomaluje výkon telefonu jako opotřebení baterie. Jeho post shromáždil obrovský počet komentářů od ostatních majitelů, kteří čelili stejnému problému. Jeden z uživatelů také měřil výkon telefonního procesoru se starou baterií (tři roky od data nákupu) a poté, co je nahrazen, a posuzování tím, že rozdíl byl více než dvakrát.

John Pool, zakladatel společnosti Development Primum Labs Development Company, provedl studii a měřil výkonnost iPhone 6S a 7 s různými verzemi IOS. On také dospěl k závěru, že Apple programově omezil výkon svých telefonů. Poznamenal, že protože smartphone neřídí uživatele, že kvůli opotřebení baterie to bude fungovat pomaleji, mohou mít dojem, že problém není s baterií, ale s samotným telefonem. Namísto nahrazení baterie (což je mnohem levnější), lidé si koupí nové iPhony.

V roce 2017, uživatelé ze Spojených států žalovali Apple, argumentovat, že společnost speciálně „zpomaluje“ staré iPhone modely, aby přinutili uživatele ke změně baterií nebo koupit nové telefony. Podle jednoho z podaných (ale ne spokojených), žalobní spory od společnosti vyžadovaly až 999 miliard.

Později, francouzští uživatelé připojili Američany (a ve Francii od roku 2015 existuje zákon, který zakazuje záměrně zhoršovat vlastnosti zařízení v čase). Problém byl taková hmotnost, která přijala samostatný název. batientování.

V roce 2020 se Apple souhlasil s tím, že zaplatí rozhořčené americké zákazníky za 25 odškodnění (celková částka plateb. 310 milionů plus právních nákladů). Tato částka prakticky pokrývá nahrazení baterie. Kromě toho byla společnost povinna zaplatit 113 milionů pokuty ve prospěch Spojených států, protože podle úřadů nemohlo pochopit, že miliony uživatelů by nutily své činy koupit nové zařízení a odstranit zisk zisk. Apple musel zaplatit pokuty a své francouzské zákazníky.

Novináři některých specializovaných publikací apeloval na Apple pro poznámku k této problematice a poslali stejný text, že účel společnosti nebyl vůbec:

„Naším cílem je, aby zákazníci získali nejlepší dojmy, včetně celkové produktivity a životního života zařízení. Schopnost lithium-iontových baterií, které poskytují špičkový výkon na mrazu s nízkým bateriovým nábojem nebo s opotřebením baterie snižuje, což může vést k neočekávanému odpojení zařízení pro ochranu elektronických součástek před poškozením „.

Poté společnost Apple zveřejnila vysvětlení a na oficiálních stránkách. Odborníci společnosti řekli, že IOS opravdu vestavěný software omezení, které umožňuje staré iPhony s opotřebovanými bateriemi pro udržení výkonu. Systém analyzuje stav baterie, vnější podmínky a aktuální zatížení systému. Pokud se telefon nevyrovnává, snižuje se výkonnost: Aplikace jsou načteny déle, jas displeje se snižuje, v případě těžkého přetížení nemusí blesk pracovat při fotografování. Apple tvrdí, že to se provádí, takže iPhone náhle ne odpojí kvůli přetížení, a ne nutit uživateli koupit nové modely nebo změnit baterii.

Navzdory multi-milionu pokut a kompenzaci společnost nepoznala svou vinu, i když se omluvil uživatelům pro nepříjemnosti. Kromě toho, jako omluva, Apple dočasně snížil náklady na výměnu baterie od 79 do 29. V rámci tohoto programu se na společnost odvolala přibližně 11 milionů zákazníků pro výměnu baterie (což je asi desetkrát více než obvykle).

Kromě toho, Apple CEO Tim Cook uvedl, že kvůli tomu bylo několik modelů iPhone poněkud vidět. Takže chtěli, nebo ne v Apple, ale zřejmě zpomalení telefonů stále tlačilo uživatele, aby si koupili nová zařízení. Když se iPhone majitelé dozvěděli, že můžete udržet vysoký výkon, jen změnit baterii, staly se méně častými k nákupu nových telefonů.

Nicméně, na konci roku 2020, otázky znovu vznikly. Tentokrát Apple podala žalobu pro organizaci evropských spotřebitelů, přesněji, jeho zastoupení v Portugalsku, Španělsku a Belgii. Požadovali každé oběti kompenzaci 60 EUR z „naplánovaného zastarávání“ iPhone. Dosud nejsou na těchto nárokech žádná rozhodnutí.

Příčiny, proč visí nebo zpožďuje iPhone

Obvykle obvyklý postup přenosu pro gadget pomáhá. Ale co dělat, když restartujete zařízení se standardním způsobem (upínání klávesy zámku) selže? Možné příčiny visí nebo zpoždění:

 • Narušení výkonu z důvodu nesprávného softwaru. Nezapomeňte, kdy jste naposledy aktualizovali zařízení. Je pravděpodobné, že přesně proto, že gadget přestal reagovat na týmy;
 • Hacking Jailbreak. Nyní hacking IOS není tak populární jako před několika lety. Nicméně, tam jsou stateční, což, bez přemýšlení o důsledcích, stále non-originál. „Corey“ Jailbreak Soubor může způsobit zamrznutí;
 • Smartphone začal zaostávat během stahování nové verze IOS. Všechny jsou poškozeny všechny jednoduché soubory ke stažení a příčina zpoždění je ve firmwaru;
 • Škodlivý. Nikdy stahujte aktualizace třetích stran z internetu! Nové oficiální verze IOS jsou k dispozici pouze společností Apple Corporation. A přítomnost čerstvých aktualizací je snadné kontrolovat tím, že bude „Nastavení“ iPhone, „Basic“ a dále jen „Aktualizace podle“. Pouze zde si můžete prohlédnout a nahrát aktuální verzi firmwaru. Ano, obecně IOS je velmi chráněný a uzavřený systém, ale ne bez pomoci samotného majitele může být nezávisle vystavena jeho zranitelnostem;

V prvních případech jsou softwarové problémy vyřešeny poměrně rychle a nejsou náročné na zdroje. V důsledku toho, okamžitě nést na opravu iPhone nedává smysl. v našem článku analyzujeme všechny možné případy. Pokud je případ fyzické poruchy, pak se nedoporučuje vytvářet žádnou práci (zejména pokud nemáte dovednosti a speciální vybavení)! Jediná cesta ven je získat nový gadget nebo atribut do servisního centra.

Jak vypnout iPhone 12 a znovu zapnout

Držte objem a boční tlačítka současně po dobu několika sekund. Klikněte na ikonu napájení na obrazovce v horní části obrazovky a posuňte ji doprava. Chcete-li to znovu zapnout, podržte tlačítko boku, dokud se neobjeví logo společnosti Apple.

Tato metoda provádí plynulé vypnutí iPhone s následným standardním postupem pro začlenění. Jedná se o metodu, kterou byste měli zkusit první.

Pokud nemůžete použít dotykovou obrazovku iPhone, proveďte druhý krok z tohoto seznamu, bude to nemožné. Proto existuje metoda pro nucené restartovací zařízení.

iphone, nereaguje, tlačítka, dělat

Použití nouze SOS pro iPhone 13

SOS Emergency Call pokračuje s pohotovostmi. Tuto funkci tak použijte pouze v případě legitimního nouze. Příjemným rysem této funkce je, že s obezřetností můžete povolit nouzové SOS, aniž by se dostal iPhone 13 kapsy.

Existují tři způsoby, jak obsahovat nouzovou funkci na iPhone:

Stiskněte a podržte tlačítko boku spolu s jedním z tlačítek hlasitosti. Pokračujte v držení tlačítek, dokud se nezobrazí SOS. Stiskněte a podržte tlačítko boku spolu s jedním z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí posuvník napájení. Odtud posuňte posuvný nouzový SOS pro aktivaci nouzového SOS. Přejít na „Nastavení“ → „Extra Call SOS“ a zapněte přepínač „Boční tlačítko“. Pokud je tato volba povolena, můžete volat nouzové SOS, rychle stisknout boční tlačítko 5krát v řadě.

iPhone nereaguje na stisknutí. Co dělat

Případně se můžete vrátit zpět do IOS 14.8, který stále podepisuje, nebo jen restartovat iPhone

Apple sama, i když reagovala na problém, dosud nenavrhla žádné účinné metody, jak jej eliminovat. Vše, co uživatelé nabízíme, je restartovat iPhone a pokud to nepomůže, resetujte jej do továrního nastavení a poté zálohováním se všemi daty odrazem.

Dostatečně dost, ale restart dočasně řeší problém. Citlivost se však vrátí do smartphonů pouze na krátkou dobu, po které znovu zmizí. Proto zavolat tuto metodu jako efektivní, neotáčí jazyk, ale bude zapamatovat si, a to není možné doporučit 100%. Ale co může být. je to rollback iOS 14.osm. Ale spěchejte, když se stále podepisuje.

V iOS 15.1, které Apple testuje právě teď, chybějící selhání. V každém případě, nějaký iPhone od těch, kteří nereagovali na dotek na IOS 15, začali na ně reagovat po aktualizaci beta shromáždění. Na jedné straně je to dobré. Ale na druhé straně vydání IOS 15.1 se jednoznačně odehrává blíže k listopadu, takže by bylo rozumné od společnosti Apple, aby uvolnil mezisložkovou náplast s opravami.

Může se dostat do role takové IOS 15.0.jeden. Na začátku tohoto týdne se zvěsti objevili, že Apple vydá tuto opravu v úterý nebo ve středu, ale nepravdeli. Společnost nevyrábila žádné aktualizace kromě nouzové aktualizace pro MacOS BIG SUR. Takže majitelé iPhone, kteří nereagují na dotek, musí čekat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS