iPhone nevidí číslo na kartě SIM

Co dělat, když iPhone nevidí SIM kartu

Pokud iPhone nevidí SIM kartu a neodráží ji ani v nastavení, musíte jej zkontrolovat, než budete mít v servisním středisku. Důvodem může být nejen hardwarová porucha, ale také banální selhání softwaru. Zvažte nejčastější problémy s SIMS ze zařízení Apple.

Pokud smartphone přestal najít sims, uživatel není vždy na vině. Dokonce i iPhony mají tendenci selhat v systému přírodních důvodů (opotřebení součástí) nebo kvůli manželství továrny. Existují nejčastější závady, informované vlastnosti samotného zařízení a princip jeho práce.

 • Hardware. poškození komponent nebo jejich přirozené selhání;
 • Software. selhání v provozu operačního systému a jeho součástí, konflikt aplikací.

Nejčastěji můžete vyřešit problém druhé skupiny, protože je často nutné opravit poruchu pouze pro restartování iPhone. Stává se však, že to nestačí.

Falls and fouká, vlhkost

Mechanické poškození, přívod vlhkosti a znečištění uvnitř pouzdra jsou často způsobeny závadou hardwaru iPhone, která vede k tomu, že zařízení nečtou SIM kartu.

Ve většině případů, pokud smartphone zaznamenal vážný pokles nebo zůstal ve vodě delší než doporučený čas (pro nejnovější modely), musí být přenášen v servisním středisku.

Porucha SIM karty

Poškození SIM karty může vést k takovému problému. Kdyby bylo vše v pořádku s ní dlouhou dobu a nebylo podrobeno některým vnějším faktorům (poškrábání, vlhkost vstupujících a t.D.), s největší pravděpodobností spálil mikroobvod, který komunikuje s smartphone. V tomto případě musíte kontaktovat operátora pro výměnu SIMS při zachování počtu.

 • Vypněte telefon a změňte aktuální SIM kartu do druhého;
 • Zapněte přístroj a ujistěte se, že se nová SIM karta odráží v nastavení smartphonu.

Pokud iPhone nikdy neviděl kartu, znamená to, že problém není v něm.

Dostupnost Sim-Lock na iPhone

„Umístěný“ zařízení je smartphone, který může pracovat pouze se SIM kartami některých operátorů. Ale velké zásuvky vždy prodávají telefony, které obdržel certifikát na prodej v Rusku, to znamená, že je vše v pořádku s nimi a použití libovolné SIM karty je povoleno. Takové zařízení si můžete koupit pouze pro bývalé majitele nebo prodejce. Navíc to nebude moci vrátit do poslední, protože oficiální SIM-LOCK není členění.

 • vrátit telefon s bezohledným prodejcem;
 • „Odemknout“ s vlastními rukama. Počet internetových služeb umožňuje to udělat (například imei-server.Ru). Stojí asi 3-4 dolarů. Ale záruka, že telefon bude fungovat, ne.
 • Nákup Turbo-SIM. adaptér, který je umístěn se SIM kartou a může odemknout rádiový modul při aktivaci iPhone. Turbo-SIM snižuje kvalitu komunikace a problémy lze konfigurovat při nastavování imessage, nicméně, mezi všemi způsoby, jak se zbavit SIM-Lock, možná nejúčinnější.
 • Napište oficiální odvolání na operátora, zamčené

Pouze telefonní návrat nebo oficiální odvolání k operátorovi nedovolí žádný problém vrátit plnou funkčnost iPhone.

Filmový firmware

Softwarové poruchy jsou častým problémem, který lze vyřešit jednoduchým restartem nebo obnovením vnitřními funkcemi smartphonu. Chcete-li se chránit od vážnějších problémů, se kterými restart nepomůže, stačí provést „Obnovování bodů“ prostřednictvím interních nástrojů (Nastavení) telefonu.

Pokud se problém nerozhodl, bude nutné systém obnovit ručně.

Chcete-li nahradit firmware, musíte použít iTunes:

Hlavní příčinou selhání v práci IOS. Jailbreak, který je hacking. Snímá vážné problémy v provozu operačního systému.

Čtečka karet nebo antény

Pokud je čtečka karet nebo anténa poškozena, což je vedle něj, může to být jak nepozornosti uživatele, tak sňatkem továrny. Poškození Tyto komponenty jsou mechanicky velmi snadné, zejména pokud majitel smartphonu dostane držitele pomocí nebezpečných prostředků. jehly, klipu a t.D.

Často nalezené problémy se SIM kartami

Problém Když nový nebo dlouhodobý iPhone vidí SIM kartu, je opravdu globální, protože uživatel nejen bez komunikace, automaticky zbavuje příležitost vstoupit do internetu, což omezuje provoz miniaplikace. Minusy z nedostatku spojení s poskytovatelem mobilního komunikace více než hodně: Chic Smartphone bez sítě se změní na téměř cihla. Musíme hledat příčiny problému v závislosti na tom, které budou metody „léčby“ lišit. Příznaky selhání následovně:

 • Smartphone periodicky ztrácí síť.
 • iPhone pravidelně nevidí SIM kartu.
 • Telefon neodpovídá na kartu SIM při pokusu o primární aktivaci.
 • Zařízení píše „žádnou síť“, i když žádné takové problémy dříve.
 • Selhání předcházelo poklesu telefonu nebo poškození, byla pravděpodobnost vlhkosti v zařízení.

Každá z těchto precedentů dělá myšlení, protože problémy takového drahého zařízení často předpovídají základní odpad, někdy je prostě nemožné vyřešit problém, což znamená výlet do servisního centra pro pomoc odborníkům.

Co lze udělat

S celým ohledem na Apple je lepší svěřit kontaktní údaje pro služby třetích stran. Nejprve mají jejich vývojáři větší zkušenosti ve vývoji systémů a jejich doprovod. Zadruhé, řešení od velkých společností jsou univerzální a budou plně fungovat na všech hlavních platformách.

Nejlepší ze všech, služba Google Copeses s ukládáním kontaktů. Je to volná a křížová platforma. Pro rychlou a pohodlnou migraci musíte provést následující:

Na iPhone

jeden. Jít na b Nastavení. Apple ID. ICLAD a zakázat synchronizaci kontaktu s aplikací Apple Service.

V sekci Nastavení Kontakty OTEVŘENO Účty a přidejte účet Google.

Můžete použít dostupný účet pro synchronizaci kontaktů. Pokud vyložíte absolutně všechny existující kontakty nejsou potřebné, měli byste vytvořit samostatný účet a používat jej výhradně synchronizovat kontakty.

V nastavení účtu aktivujte požadované přepínače (pouze kontakty nebo kontakty a pošty).

Pokud máte síťové připojení, přístroj začne nahrát kontakty do služby Google.

Na Mac

jeden. Zahájení Nastavení. ICloud a odstranit vlajku z kontaktů.

Jít do aplikace Kontakty. OTEVŘENO Nastavení. Účty a přidejte náš účet Google.

Na kartě Hlavní v poli Výchozí účet Musí být vybrán parametr Google.

iphone, nevidí, číslo, kartě

Nyní data začnou migrovat a na počítači.

Takové řešení je poněkud spolehlivější než služba Apple, pokud chcete přístup k datům, můžete se dostat přes webu Inerta. A při změně gadgetu s přenosem dat nebude žádné problémy.

Na vašem iPhone náhle zmizel? To je možné, pokud je povolení na několika zařízeních Apple pod vaším ICLADovým účtem, z nichž jeden byl odstraněn. Kontakty, které jsou synchronizovány s ICloudem při mazání z jednoho zařízení jsou odstraněny na ostatních. Takže systém funguje. Naštěstí obnovit chybějící kontakty jsou velmi jednoduché, v tomto instrukci říkali, jak.

Z počítače jít na webovou stránku ICLAD.com.

Spusťte webovou aplikaci „Nastavení“.

Na samotném dolní části stránky, která se otevře, klepněte na tlačítko „Obnovit kontakty“.

V „Select kontaktních archivů pro obnovení“ klepněte na tlačítko „Obnovit“ naproti datu, ke kterému kontakty ještě nebyly odstraněny z iPhone.

V okně, které se otevře, potvrďte obnovu. Důležité! Obnova poskytuje kompletní výměnu kontaktní knihy vybraným archivním archivem vaší aktuální kontaktní knihy. Jinými slovy, pokud v minulém okamžiku od okamžiku vytvoření posledního zálohování jste vytvořili nové kontakty na iPhone, musí být předurčeny odděleně, například na fyzických médiích.

Všimli jsme si také, že restaurování a proto se náhrada dojde na všech vašich zařízeních.

Připravený! Po dokončení obnovy na vašem iPhone budou obnoveny vzdálené kontakty. Aby byla tato situace v budoucnu opakována, doporučuje se používat různé ICloud účty na zařízení Apple, která používají vaše rodinné příslušníky.

Vložením SIM karty v iPhone se uživatel nejprve snaží realizovat, kde najdete kontakty s telefonními čísly uložené v SIM karet? Ale faktem je, že v kontaktech iPhone se SIM kartou nejsou zobrazeny strojem, jak se děje v jiných telefonech. Chcete-li použít vlastní SIM čísla, přenos kontaktů se SIM kartami na iPhone.

Přenos z hackovaného iPhone Jailbreak

Vzhledem k tomu, že samotný OS společnosti Apple neposkytuje přímo kopírování všech kontaktů, tento proces lze provést pomocí zařízení a Jailbrek. V tomto případě takový nástroj jako Simanager pomůže. S hackleným telefonem si můžete stáhnout vylepšení a provádět celý proces transferu. Pokud ne, stojí za stahování výše uvedené aplikace, která je zdarma pro stahování.

Proces přenosu všech kontaktů bude vypadat takto:

Všechno ostatní bude program pro uživatele. Velmi výhodné využití Inteees of Tweak je poměrně jednoduché, jasně, to může vyrovnat se s ním i ten, kdo nerozumí iPhone systém nebo v takovém procesu jako útěk.

Jak zobrazit kontakty, které jsou na SIM kartě

Koncepce společnosti Apple Company je, že vše by mělo být uloženo v paměti zařízení nebo na dálku na internetu, který byste měli kdykoliv a za jakýchkoliv okolností přístup k informacím. Poté, co vložíte SIM kartu v iPhone, musí být kontakty importovány do paměti telefonu.

 • Přijďte v nastavení a vyhledejte položku „Mail, Adresa, Kalendáře“. Tato položka menu pomůže stáhnout kontakty v iPhone.
 • Další vyhledejte tlačítko „Import Contact Sim“.
 • Stiskněte, počkejte pár sekund.

To je vše! Nyní všechna telefonní čísla jsou v paměti smartphonu. Všechno je jednoduché a pohodlné. Máte-li jakékoli dotazy, nechte je v komentářích.

Restartujte iPhone, abyste opravili chybu

Pokud nic z výše uvedeného nepomohlo, restartujte iPhone univerzální řešení pro většinu problémů, například:. iPhone nevidí (nezobrazuje) SIM kartu. Budete překvapeni počtem problémů, které pomáhají odstranit restart. Můžete restartovat dvěma způsoby:

První metoda se provádí interakcí s mechanickou a softwarovou částí. Jak pochopíte, mluvíme o měkkém restartu.

Druhá metoda se provádí výhradně s knoflíky, pouze mechanická část je cyklistika.

Jak udělat měkký iPhone restart?

Stiskněte tlačítko vypínání a držte jej několik sekund.

Počkejte na vzhled na obrazovce screeningu: „Strávit prstem, který se vypne“ (posuňte jej do vypnutí).

Opětovným stisknutím tlačítka zapnete telefon.

Chcete-li identifikovat, musíte zadat heslo, i když pro to obvykle používáte otisk prstu.

Jak udělat tvrdý restart iPhone?

Udělejte tvrdý restart telefonu jednoduše dost, nicméně, s vydáním nové série smartphonu (počínaje iPhone 7), tato metoda se neustále mění.

Chcete-li podrobně zjistit, jak restartovat libovolný model služby Apple Smartphone, přečtěte si článek: nebo se podívejte na obrazovku Screenshot níže.

Proč nezobrazeno se SIM kartami?

Nejčastěji, pokud zařízení nevidí číslo uložené na kartě SIM, je způsobeno tím, že nastavení nezahrnují jejich zobrazení. To platí pro nové modely smartphonu a starých modelů telefonních telefonů. Ale na iPhone si přečíst tyto kontakty, budete muset importovat je do zařízení.

 • Přejděte do aplikace „Kontakty“
 • V aplikaci „Kontakty“ klepněte na tlačítko Menu a vyberte možnost Nastavení.
 • V části „Správa kontaktů“ klepněte na tlačítko „Import kontaktů“.
 • Vyberte SIM v okně Importovat a klepněte na tlačítko OK.

Import se SIM kartou

Někdy se to stává, že Android nevidí kontakty na SIM kartu jednoduše proto, že je uveden na displeji v nastavení. V tomto případě jsou uloženy pouze ty, které jsou uloženy v paměti zařízení. To je nejčastější situace, která je povolena nejjednodušší. Obvykle se to stane, když se smartphone dostane do rukou dětí a začnou tisknout tam, kde padl.

 • Můžete jej nakonfigurovat v telefonním seznamu:
 • Otevřete počet pokojů.
 • Klikněte na ikonu ve tvaru tří bodů. otevře nabídku.
 • Zvolte Kontakty filtru.
 • V seznamu vyberte „ALL“ pro zobrazení všech záznamů, a to jak ze SIM karty, a z paměti smartphonu. Pokud je zde vybrána pouze „paměť telefonu„, pak je to příčina problému a vše rozhodlo.

Ve stejném menu můžete vybrat „Import / Export“ a bude výzván vyzváni k výběru, kde chcete přesunout seznam. vyberte SIM kartu. Pak bude vyzván k výběru, kde jej přenést. vyberte telefon. V důsledku toho bude celý seznam převeden do paměti. To může pomoci, když data ze SIM karty stále nevystupují, i když jsou tam.

Pokud nepomůže, je užitečné zkontrolovat problémovou kartu SIM v jiném slotu, a ještě lépe v jiném telefonu. s největší pravděpodobností selhala. Koneckonců, to není opravdu kus plastu, ale komplexní zařízení s procesorem a pamětí, i když docela spolehlivý. V tomto případě budete muset odkazovat na operátora, který nahradí, ale samozřejmě v duplikátu se samozřejmě nebude seznam.

iPhone

Chcete-li určit umístění zásobníku SIM karty, najděte název vašeho modelu níže. Chcete-li otevřít zásobník karty SIM, vložte klip nebo nástroj pro extrahování SIM karty do otvoru vedle zásobníku. Otočit nástroj uvnitř iPhone, aniž by používal nadměrné úsilí. Pokud nelze odebrat zásobník SIM karty, obraťte se na středu operátora Telecom nebo Apple Store Store, přičemž zařízení s vámi.

Po odstranění SIM karty z podnosu věnujte pozornost vybrání v jednom z rohů nové SIM karty. Vložte novou SIM kartu v zásobníku. díky výkopu lze provést pouze jednu stranu. Poté vložte zásobník do zařízení na konec ve stejné orientaci, ve které byla odstraněna. Zásobník lze také vložit pouze jednu stranu.

Zásobník SIM karty je umístěn v pravém postranním panelu iPhone X a novějších modelů.

V zásobníku SIM karty na zařízení iPhone XS MAX, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max pro kontinentální Čína může současně nainstalovat dvě nano-SIM karty.

Zásobník SIM karty se nachází v pravém postranním panelu modelů iPhone XR a novějších.

V zásobníku pro SIM kartu na zařízení iPhone XR a iPhone 11 pro Continental CHROPE, můžete současně nainstalovat dvě karty Nano-Sim.

Následující zařízení, zásobník karty SIM se nachází v pravém postranním panelu.

Pokud nevíte, jak odstranit nebo změnit telefonní číslo v Imessage nebo Facetime na iPhone, pak jste přišli na adresu.

Po instalaci nové SIM karty v iPhone a autorizaci bude Apple ID aktivovat služby na plný úvazek ke komunikaci mezi zařízeními Apple. imessage a facetime. Ale násilně změní číslo nebude úspěšný (číslo se nezmění a aktivace nebude předávat). A co chcete vložit novou kartu SIM a plně používat všechny služby na nový problém? Řešením je:

iphone, nevidí, číslo, kartě

Otevřít nastavení → Zprávy → Odesílání / recepce.

Klepněte na své ID Apple a ukončete účet.

Vraťte se do sekce „Zprávy“ a zakažte imessage.

Klepněte na položku Apple ID a ukončete účet a pak odpojte face.

Přejděte na Nastavení → Telefon a zaškrtněte správné číslo v položce „Moje číslo“ (v případě potřeby jej změnit na správné).

Otevřete nastavení → Basic → Reset a vyberte možnost „Obnovit síťová nastavení“.

POZORNOST! Obnovit nastavení sítě vede ke všem hesel z sítí Wi-Fi a nakonfigurovaných připojení VPN.

Po restartování iPhone, imessage a facetime Service se automaticky aktivuje na zadaném čísle (pokud to ručně nenastavilo přepínače naproti imessage a facetime v příslušných sekcích).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS