iPhone nezvoní a nepřijímá hovory

iphone, nezvoní, nepřijímá, hovory

Proč se nemůže dostat přes iPhone 6. Co dělat, pokud příchozí hovory nepřijdou na iPhone

iPhone se všemi jeho logikou a jednoduchostí je technicky komplexní zařízení s širokou škálou funkcí, které mnoho uživatelů z nějakého důvodu podceňují. Promluvte si, i když formát Heif, který umožňuje uživatelům kompatibilních iPhone modelů získat neomezený prostor v „Google Foto“ pro ukládání fotografií v kvalitě zdroje. Sám, Google slíbil, že pokrývá lavičku, takže všechno bylo upřímné, nicméně, než to dělalo, lidé mohli tuto výsadu používat několik let a nefoukali. Někdy však existují ještě méně zřejmé funkce operačního systému, který mnozí jsou přijímáni pro problém a snaží se opravit pomocí servisních center.

Není možné dosáhnout iPhone? To může mít dva důvody

iPhone nepřijímá příchozí hovory! Co zkontrolovat před kontaktováním servisního střediska!

V operačních systémech IOS je zaveden neuvěřitelný počet nových funkcí, které prostě nejsou známy, které! Často bez střízování v podstatě lidé tráví svůj drahocenný čas, běží v SC, kde často nečisté opravníky vezmou peníze za to, co může být opraveno sám.

jeden.Zmeškali jste volání a pokusit se pochopit proč?“

Věnujte pozornost přepínači do „Silent Mode“.

Lidé, extrémně zřídka těší tímto přepínačem, prostě zapomeňte, že existuje taková mechanická funkce. Možná, že mnoho z vás přinese tuto skutečnost úsměv, ale je to tak!

2.Darujte, ale jen od podruhé.

Naše centrum určilo klientovi s podobným problémem. Podle něj to, co právě neudělal:. Restartovat zařízení, nainstalovanou aktualizaci IOS, obrátil se na operátora s požadavkem na výměnu Simkartu nic nepomohlo vyřešit problém. Po kontaktování našeho servisního střediska IREMPHONE, došlo k jednoduchému řešení problému. Klient zahrnoval funkci „Nerušit“, s povolenou podfunkcí přijímat „Opakované hovory„, která je povolena pouze od podruhé.

Zakázání režimu „Nerušit“, jít. Nastavení, vyberte „Nerušit“ a vypněte přepínač přepínače. Tuto funkci můžete také zakázat v záclonách „Ovládací panel“

3.Není možné dosáhnout neznámého čísla

iphone, nezvoní, nepřijímá, hovory

V poslední době se klient obrátil k nám do servisního střediska Iremphone, s problémem. že lidé / organizace, které nejsou schopny „kontaktovat“ iPhone, nemohou se dostat. Problém je velmi dobře známý, není to jasné pouze jako lidé nevědomě zahrnují tuto funkci.

Pokud jste se setkali s takovým neštěstí, že je snadné opravit situaci:

Přejít na. nastavení. telefon, najít, sólo. „Neznámý“ a odpojit. Nyní váš iPhone bude mít všechny hovory, s výjimkou zablokovaného v „telefonním seznamu“.

4.Pokud zažíváte problémy s přijetím hovorů nebo volbou na libovolná čísla (stejně jako připojení k bodu Wi-Fi nebo připojení přes Bluetooth), před kontaktováním servisního centra, postupujte takto:

Přejít na nastavení. hlavní (v dolní části) reset a vyberte možnost „Obnovit síť nastavení“. Počkejte na restartování přístroje.

Pokud nic z uvedených nepomohl nebo namísto ikony úrovně sítě se objevila vykřičník, pak na vás čekáme, v našem servisním centru IRMphone, a my se pokusíme pomoci vám v nejkratším čase!

Proč je iPhone vždy zaneprázdněn

Zařízení účastníka obsahuje funkci „Nerušit“

Funkce „Nerušit“ nedochází k iPhone pro volání z libovolných čísel, zatímco může být aktivována a odpojena automaticky ve stanoveném čase (například v noci), podrobný návod pro nastavení režimu lze nalézt zde. V aktivním režimu „Nerušit“ (ikona měsíce se objeví ve stavovém řádku) iPhone také reaguje na příchozí hovory s krátkým pípnutím „obsazeno“.

Samozřejmě, že je vždy šance přeskočit opravdu důležitý hovor, například od příbuzných a blízkých. Aby se zabránilo takovým situacím, může být provedeno pro určité předplatitele výjimku a umožnit jim být voláni na iPhone, který je v režimu „Nerušit“. K tomu je nutné vyrábět dva operace:

Na stránce požadovaného účastníka v aplikaci Kontakty klepněte na tlačítko „Přidat do oblíbených“;

Přejít na Nastavení → Nerušit → Tolerance Challenge a položte krabici před položkou „Oblíbené“.

Proč „zabírat“ pouze v případě, že iPhone je první volání?

Další možností, v teorii, která umožňuje vynechat důležitý hovor v režimu „Nerušit“, se nazývá „Opakované hovory„, můžete jej zapnout ve stejném menu nastavení → Nerušit (cm). Screenshot výše). V aktivním režimu funkce přeskočí volání na iPhone, pokud je to druhý pokus dosáhnout posledních tří minut.

Vaše číslo je blokováno (včetně v černém seznamu účastníka)

Zamykání odběratelů pomocí „černého seznamu“ je snadno a rychle (podrobné pokyny pro práci s touto funkcí naleznete zde a zde) a označené kontakty z adresáře nebudou moci volat iPhone uživatele. Ihned po volání v trubce, krátké pípnutí „zaneprázdněn“. Tak, „černý seznam“ umožňuje vyřešit problém s konkrétními předplatiteli, zprávy a volání, ze kterého chcete plně ignorovat.

iPhone nezvládne. Ve smyslu příchozí, ale hlasová pošta projde. Zní to samozřejmě poněkud divné, nicméně takový nepříjemný problém probíhá. Kromě toho, tkaniny se svými uživateli jablek často často považují za nepříjemné.

Ve většině případů nalezení toho, že jeho iPhone nezvoní (mimochodem, může to být „starší“ 4S a zcela nový iPhone 6 s postřikem skutečného zlata. takový. Například), uživatel se špatnými premimies spěchá do servisního střediska nebo obchod s stížností, ne zvlášť odstranění problému. A v marném.

Skutečnost je, že pokud, jak jsme již řekli, iPhone neříká, ale hlasová oznámení pravidelně reprodukuje, můžete se pokusit vypořádat se s touto nepochopitelnou restaurací nezávisle a ušetřit čas (a trochu nervových buněk) na výletech Sc.

Za prvé, vždy existuje pravděpodobnost, že váš iPhone, nicméně, jako nějaký jiný smartphone nebo telefon, z nějakého důvodu došlo k náhlému selhání při připojení z sítě operátora. Ano, to se stane. Ale to, jak se říká, projde sama, dobře, v extrémním případě bude vyžadován restart.

Za druhé, kdy iPhone neříká, ale předává volání do hlasové pošty, pak se tento problém s největší pravděpodobností nikoli z těch, které účinně eliminují, pouze v servisním středisku může být chyceno a samostatně. Obecně, pokud se to stalo, pak na začátek vyrábíme myšlenku, že nic strašné s vaším smartphone se nestalo.

Nejčastěji je řešení poměrně jednoduché, a to je nazýváno. „Nerušit“ režim. Pokud je aktivován, iPhone ne volá, a příchozí se promítá do hlasové pošty, pokud odběratel nezavolá do 3 minut. Pak vám všimnete pouze ve formě hlasové pošty, a ne volání nebo oznámení o zmeškaném, jak by mělo být.

V IOS 7 a IOS 8, „Nerušit“ režim je velmi jednoduchý, a někdy uživatel jej aktivuje neúmyslně, když to vyžaduje nastavení jeho iPhone, například v řídicím centru nebo v procesu změny dalších nastavení, které Začíná od přeježí z obrazovky spodního okraje.

Jak pochopit, že iPhone neříká kvůli „neruší“? Není to vůbec obtížné. Pečlivě se podívejte na pravé horní roh obrazovky. Pokud máte ikonu ve formě malého půlměsíce vedle hodin, znamená to, že váš smartphone funguje v režimu „Nerušit“. Dál. závisí na situaci.

Pokud chcete zakázat, pak jednoduše přejeďte ze stejného spodního okraje obrazovky, otevřete řídicí centrum, najdeme stejný půlměsíc (pokud je bílá, pak je režim „Nerušit“ aktivní) a Tapam jednou. Je to všechno. Ikona bude šedá a iPhone půjde do obvyklého režimu příjmu hovorů.

Nyní zůstane pouze zkontrolovat, zda je možnost zahrnutí režimu „NER RUKING“ aktivuje Raptary. Chcete-li to provést, přejděte na položku „Nastavení“, otevřete kartu „Nerušit“ a vyhledejte, že je zakázána a možnost „ručně“ a „naplánováno“.

Pokud je však vše v pořádku s připojením, a po vypnutí režimu „Nerušit“ problém zůstává, t.E. iPhone nezvoní a stále nepřijímá hovory, pak opravdu musíte konzultovat s odborníkem SC.

iPhone nezvládne. Ve smyslu příchozí, ale hlasová pošta projde. Zní to samozřejmě poněkud divné, nicméně takový nepříjemný problém probíhá. Kromě toho, tkaniny se svými uživateli jablek často často považují za nepříjemné.

iphone, nezvoní, nepřijímá, hovory

Ve většině případů, zjištění, že jeho iPhone neříká (mimochodem, může to být „starší“ 4S a zcela nový iPhone 6 s postřikem skutečného zlata. Například), uživatel se špatnými premimies spěchá do servisního centra nebo obchod s stížností, ne zvlášť odstranění v podstatě problému. A v marném.

Skutečnost je, že pokud, jak jsme již řekli, iPhone neříká, ale hlasová oznámení pravidelně reprodukuje, můžete se pokusit vypořádat se s touto nepochopitelnou restaurací nezávisle a ušetřit čas (a trochu nervových buněk) na výletech Sc.

Třetí řešení: Nainstalujte nejnovější nastavení aktualizace iOS a aktualizace operátora.

Instalace nových aktualizací pro nastavení iOS nebo operátora lze také považovat za jednu z možných řešení. Společné systémové chyby ovlivňující síťové služby jsou obvykle eliminovány aktualizací obsahující požadovanou korekci.

Oznámení aktualizace by se mělo zobrazit, pokud je k dispozici nová verze IOS. Před upgradem proveďte zálohu všech důležitých souborů uložených v paměti telefonu, v ICLAD nebo iTunes. Poté postupujte podle pokynů na obrazovce stáhněte a nainstalujte novou aktualizaci na váš iPhone XR.

Kromě aktualizace iOS také zvážit kontrolu dostupnosti nové aktualizace nastavení operátora k dispozici pro vaše zařízení. Stejně jako IOS, aktualizace nastavení operátora také obsahují opravy, které eliminují běžné problémy spojené se síťovými službami, jako jsou příchozí hovory, které ovlivňují různá zařízení iOS. Aktualizace Nastavení operátora jsou někdy nutná a další. volitelné. Povinné aktualizace se provádějí v systému zařízení automaticky, jinak nejsou povinné.

Zůstaňte na obrazovce „O programu“ po určitou dobu, dokud se neobjeví aktualizace obrazovky a postupujte podle pokynů na obrazovce aktualizovat nastavení operátora na vašem iPhone XR.

Čtvrté řešení: Instalace nových aktualizací.

Instalace nejnovější verzi IOS k dispozici pro váš iPhone je také jedním z možných řešení, zejména pokud problém souvisí s jakoukoli chybou softwaru nebo selhání systému. Pokud nejste konfigurováni na zařízení automatické instalace nových aktualizací, budete muset ručně implementovat aktualizace. Chcete-li se ujistit, že problém nesouvisí s konkrétní aplikací, nastavte všechny čekací aplikace aktualizovat prostřednictvím App Store. Zde je návod

 • Klepněte na App Store na hlavní obrazovce.
 • Přejděte dolů a klepněte na položku Aktualizace. Zobrazí se nová obrazovka se seznamem aplikací s čekacími aktualizace.
 • Klikněte na tlačítko „Update“ vedle názvu aplikace pro aktualizaci jednotlivých aplikací.
 • Nebo klepněte na tlačítko Aktualizovat všechny v horní části obrazovky aktualizovat všechny aplikace současně.

Doporučuje se také aktualizovat firmware telefonu. Chcete-li zkontrolovat a nainstalovat novou aktualizaci iOS, postupujte takto:

Oznámení aktualizace by se mělo objevit v blízké budoucnosti, pokud je k dispozici nová verze IOS. Před upgradem se ujistěte, že máte dostatek místa pro úložiště, životnost baterie a stabilní přístup k internetu. Poté postupujte podle pokynů na obrazovce stáhněte a nainstalujte aktualizaci, když jste připraveni. Po instalaci všech aktualizací, když váš iPhone stále není zvoněn, je čas resetovat všechna nastavení vašeho iPhone.

Páté řešení: Resetování nastavení sítě na vašem iPhone.

Problémy spojené s sítí, které nelze vyřešit pomocí předchozích postupů, jsou obvykle vyřešeny resetováním některých programů. Existuje několik typů reset, které můžete udělat na vašem iPhone. Vzhledem k tomu, že problém, se kterými se setkáte s sítí, doporučuje se obnovit nastavení sítě zařízení. To je, jak se provádí:

 • Na hlavní obrazovce klepněte na tlačítko „Nastavení“.
 • Scroll a stiskněte General.
 • Klikněte na reset.
 • Vyberte možnost Obnovit nastavení.
 • Zadejte své heslo, pokud budete vyzváni.
 • Klepnutím potvrďte, že chcete obnovit nastavení sítě na vašem iPhone.

Po dokončení resetu musí telefon automaticky restartovat a stáhnout výchozí hodnoty sítě. Po resetu musíte znovu povolit Wi-Fi, Bluetooth a mobilní služby individuálně tak, abyste je mohli použít znovu na telefonu.

Jak opravit IPAD Pro 2018 iOS 13 Chyba oznámení, výstražné zvuky jsou přehrávány v tichém režimu

Odrůdy poruch a jejich příčiny

Nesprávná práce s hovory se může projevit jeden z následujících snímků:

 • Na obrazovce se zobrazí oznámení o nové volání a poté, co je dokončen v oznamovacím středisku, zobrazí se ikona „Skred“. Důvodem chyby tohoto druhu je nesprávně konfigurovat funkci hlasové pošty. Telefon automaticky přesměruje jakýkoliv signál, takže rozpoznáte skutečnost dostupnosti příchozího hovoru po resetování;
 • Během hovoru není žádné volání a vibrace, ale na obrazovce se zobrazí oznámení o volání. V tomto případě byste měli zkontrolovat provoz reproduktorů a v případě potřeby je nahradit novým;
 • Na telefonu není spojení, i když je SIM karta vložena do telefonu. Porucha Příčina. Nesprávná poloha karty v zásobníku nebo hardwaru rozbití modulu.

Obnovit nastavení sítě

Pokud předchozí způsoby nepomohlo, můžete se pokusit obnovit nastavení sítě do továrny. To neovlivní nastavení zbytku. Jediná věc, kterou potřebujete, bude pak udělat, je znovu konfigurovat mobilní internet a připojit se k bezdrátové síti. Chcete-li zahájit proces, který potřebujete:

Zvuk volání iPhone po upgradu na IOS 13.2.2/13.2.3 Jak řešit?

Po upgradu na IOS 13.1 Mnoho uživatelů začalo oslavovat pravidelné selhání hovorů na jejich zařízeních. Bohužel, nové verze operačního systému IOS 13.2.2 a IOS 13.2.3, z nichž každý čekal na odstranění této chyby, už nemohli uživatelé, prosím, uživatelé: volání i nadále budou vybité krátce po přijetí volání nebo nemohou být přijaty a spáchány. V tomto článku navrhujeme zvážit možné možnosti pro zbavení této chyby na iPhone 11 / X / 8/7 a starších modelech.

Někdy je takový problém spojen s automatickým vypnutím funkce „Zobrazit číslo“. OS bohužel ne vždy pracuje stabilně a musíte ji zahrnout ručně:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS