iPhone připojen k nabíjení, ale ne nabíjení

Co dělat. iPhone je nabíjení, ale nezapne se

Pokud je iPhone nabíjení, ale problém se nezapne, může být v fyzickém poškození, poruchy v provozu operačního systému a jednoduše vadnou nabíječku. A ne vždy uživatel může vyřešit problém sám. V takových případech je nutné vědět, co dělat, aby nepoškozoval smartphone ještě více. Zvažte všechny příčiny poruchy a způsobů, jak to vyřešit sami, jak prostřednictvím servisního centra.

Nezapnout iPhone z různých důvodů. Hlavní jsou:

 • fyzické poškození nebo továrny;
 • Porucha baterie;
 • členění nabíječky;
 • Voda nebo prach.

V každém z těchto případů je nutné kontaktovat servisní středisko, protože nezávislé pokusy o vrácení výkonu telefonu je nepravděpodobné, že budou korunovány úspěchem. trup je oddělitelný a jeho ruční pitva doma je považována za důvod Konec záruční doby.

Pokud vlastní majitel Smartphone se snaží rozebrat iPhone nebo jej připisovat do necertifikovaného servisního střediska, výrobce odstraňuje odpovědnost za jakékoli problémy se zařízením.

Fyzické poškození nebo továrny

Pokud se telefon nezapne na nabíjení, ale ukazuje, že je nabíjení, důvod lze zranit v:

iphone, připojen, nabíjení
 • fyzické poškození vedoucí k nevratnému nebo těžkému porušování funkčnosti „vyplnění“ smartphonu;
 • Tovární manželství, které se mohou týkat jak samotného smartphonu a nabíječky.

V takové situaci stojí za to kontrolovat vizuální integritu telefonu, přítomnost otřesů a poškrábání. Někdy vnitřní poškození nelze zaznamenat bez neuposlechnutí případu. Je důležité studovat a nabíjení. Pokud je přístup k jiné nabíječce vhodné pro model telefonu, můžete zkontrolovat jeho výkon.

Ve vzácných případech je zásuvka na vině. Nebudeme se snažit telefonovat od jiné cesty ven. Pokud žádný z možností nemohlo zapnout iPhone, problém je v nasazených kontaktech nebo vnitřních škodách. V tomto případě musíte kontaktovat servisní středisko Apple.

Manželství továrny a řada fyzických škod jsou záruky. Plné jejich seznamu naleznete na oficiálních stránkách společnosti.

Kontrola akumulátoru

Chcete-li zkontrolovat stav dobíjecí baterie, uživatel iPhone je dostačující na počítač Mac. Pro tuto potřebu:

 • Předběžná instalace na PC Utility Coconut baterie.
 • Připojte telefon k počítači pomocí speciálního kabelu USB a povolte program.
 • Bude odrážet stav baterie (baterie). Pokud je neuspokojivé, budete muset připisovat smartphone do servisního střediska.

Komponenta může být poškozena z důvodu manželství továrny, silné teplotní kapky nebo fyzickým poškozením těla. Pokud nástroj ukazuje, že je vše v pořádku s baterií, problém spočívá v něčem jiném.

Výrobce doporučuje měnit baterii jednou za 2-3 roky pro optimální smartphone.

Zkontrolujte nabíječku

V některých případech je nabíjení na vině. telefon ukáže, že je účtován, ale napětí je příliš malé nebo chybí v důsledku vadného napájení.

Příčina chyby nabíjení může být fyzické poškození nebo tovární manželství. Potom se musíte kontaktovat Apple Store a pokusíte se telefonovat telefonicky z jiného zařízení. Pokud je v napájecím zdroji, s novým nabíjením iPhone se zapne.

Doporučuje se zkontrolovat nabíječku připojením smartphonu prostřednictvím jiného vhodného kabelu, například do počítače. Připojení by mělo být zobrazeno na PC.

Voda nebo prach

Nejnovější modely iPhone mohou přežít pod vodou bez problémů. Například modely pravítka X jsou schopny být v hloubce k měřiči ne více než 30 minut bez poškození. To vám umožní učinit maximální stupeň ochrany proti vlhkosti a prachu. IP67. Jediný požadavek po takových koupalicích je povinné předem suché. Všechny pokyny pro tuto příležitost jsou uvedeny v dokumentaci pro uživatele.

Pokud telefon zůstal pod vodou déle nebo přirozené opotřebení povoleno vlhkost od vstupu do pouzdra, musíte přístroj vypnout a kontaktovat servisní středisko. Je třeba poznamenat, že nedávné modely vstupují do vody, není tedy záruční, bude tedy zaplaceno přímo majiteli.

Mnoho uživatelů doporučuje vložit zařízení do rýže tak, že absorbuje vlhkost, ale tady by měl být opatrný. rýžový prach může být ucpaný do telefonu. Kromě toho, vývojáři vám připomínají, že připojení telefonu k nabíjení, ke kterému se nedoporučuje sušení vody. Jinak může spálit důležitou složku a pak bez výměny nemůže dělat.

S ohledem na staré modely, oprava, když je voda dražší než nákup nového smartphonu.

Použijte oficiální nabíječky kompatibilní s Apple

Jedním z nejčasnějších důvodů, proč není iPhone účtován, pochází z nízko kvalitních třetích stran iPhone nabíjení kabelů. Proto se ujistěte, že používáte napájecí adaptér USB a kabel USB, který je dodáván.

Pokud váš iPhone 5S / 6/7 / X / 8/8 Plus není po aktualizaci IOS 15 účtována přes bezdrátovou síti, zkuste jej nabíjet pomocí nástěnného adaptéru. Pokud váš iPhone není obviněn ze stěnového adaptéru, zkuste připojit kabel k portu USB počítače a zjistit, zda bude účtován. Pokud váš iPhone není nabitý při připojování, zkuste jej nabíjet pomocí nástěnného adaptéru. V aplikaci Word přepněte mezi těmito metodami a zjistěte, zda má tato hodnota.

Apelovat na servisní středisko

Pokud iPhone zobrazí nabíjení, ale neúčtuje se, pak je nejlepší hledat pomoc profesionálům. Bude to nejnáročnější rozhodnutí. Protože pouze specialista může být kvalitativně a bezpečně diagnostikován problém, pak jej eliminovat. Včasné odvolání na servisní centrum ušetří čas, sílu, finance a možná, ušetří samotný telefon. Stále se však můžete pokusit opravit situaci sami. Chcete-li to udělat, v další části jsme popsali řadu řešení.

Průvodce opravou a údržbou Apple Gadget V některých případech se stále doporučuje pokusit se odstranit problém s nabíjením na vlastní pěst. Vedou seznam několika kroků.

Zkontrolujte provoz kabelu

Pokuste se vyměnit kabel. Můžete někomu nabíjení nebo kontaktovat značkový obchod Apple. Určitě nebude odmítnout pomoc. Pokud se nic nezměnilo a stále není iPhone nabíjení, pak je důvod jiný.

Zkontrolujte službu napájení

Připojení k kabelu z nabíječky Ostatní napájení. Pokud vše funguje a telefon se nabíjí, pak je váš zdroj vadný. V tomto případě jej jen nahradit novým značkám.

Výměna baterie

Lepší dodržovat poradenství odborníků a nakupovat pouze originální baterie v značkových komunikačních salónech. Koupit baterii na iPhone může být jak v obchodech třetích stran, ale ověřena tam, kde je licenční produkt nabízen a byla poskytnuta záruka.

Důležité! Pokud sledujete, že smartphone je často vyhříván během nabíjení, pak se jedná o první signál, který software spadl. Aby se zabránilo poruchám, je lepší kontaktovat servisní středisko Apple. Pokud předtím, než se iPhone přestal nabíjení, to bylo vytápění, pak je to s největší pravděpodobností.

Vybít

Plně vypouštět telefon, aby se vypnul. Po pokusu o připojení napájení. Kdyby tam byl malý selhání, to může pomoci.

Reboot

V některých případech tvrdý reset pomáhá zbavit se problému (restartovat). Jak restartovat iPhone:

 • Držte ve stejnou dobu 2 ON / OFF (na straně vpravo) a domů (jedno tlačítko na předním panelu)
 • Držet je, dokud se gadget zcela nevypne a nezačne znovu zapnout. Trvá to asi půl minuta. Po dokončení procesu zkuste nabíjet telefon.

Míchat kabel

Připojte nabíjení do mobilního telefonu a přesuňte kabel na základně blíže k portu. Pokud se objeví napájení a zmizí, problém je s největší pravděpodobností vadný konektor. Může být nahrazen pouze v servisním středisku. Samotné poruchy je lepší nepravit, jinak si můžete také poškodit smartphone.

iphone, připojen, nabíjení

Čištění konektoru

Vezměte párátko a velmi opatrně vyčistěte konektor a snaží se dostat spoustu prachu nebo jemného odpadu. Nelze použít kovový objekt například pin. Při kontaktu s kovem může dojít k uzavření, pak bude telefon aplikován vážnější škody.

Podrobnosti o členění

Důvod nesprávného provozu iPhone je často problém s hardwarem. Pokud byly některé zhroucení odhaleny po poklesu smartphonu nebo skříně vlhkosti, je nejlepší jej připisovat certifikovanému servisu.

Nezávislé pokusy o nahrazení komponent se nedoporučují, protože jakákoli neoprávněná technická intervence a instalace nepůvodních částí je zakázána uživatelskou politikou značky.

Proč iPhone se nabíjí pouze

Je nutné zjistit, který z těchto problémů vedlo k tomu, že telefon neúčtuje. Pouze tak můžete obnovit normální provoz iPhone.

Kontrola příslušenství

Proč se iPhone nabíjí pouze při vypnutí? Je možné, že problém je spojen s poruchou použité nabíječky. často selhávají, zastavení nabíjení Custom Gadgets. Jak zkontrolovat paměť služby? Chcete-li to provést, zkuste najít jinou nabíječku a připojit jej k vašemu iPhone. Pokud se nabíjení šlo, snažíme se zapnout smartphone. Pokud je nabíječka správně, nabíjení musí jít a v.

Pokud proces nabíjení nezačne, znamená to, že problém spočívá v samotném smartphonu. pravděpodobnost rozbití v regulátoru nabíjení je vysoká. V tomto případě by měl být iPhone přijata do autorizovaného servisního střediska, kde budou servisní specialisty používat.

Dalším způsobem, jak zkontrolovat použitelnost smartphonu je připojit nabíječku do jiného iPhone. pokud spustí nabíjení, pak je problém v iPhone. Jít za nabíječkou k nejbližšímu komunikačnímu salonu, měli byste se postarat o koupi původního příslušenství. Věc je, že při použití kompatibilní paměti můžete ztratit záruku na iPhone. Někdy jejich použití se stává důvodem souběžného členění. Nízká kvalita neoriginálního příslušenství je kompenzována jejich náklady, ale doporučujeme přeplatku a získat původní paměť.

Jako praxe ukazuje, pravděpodobnost členění iPhone v důsledku použití neoriginálního příslušenství je velmi velký. často baterie a řídicí obvody nabíjení.

Dlouhé kabelové problémy

Aliexpress.com levné kabely pro iPhone pro zvětšení délky. až 2-3 metrů. Jsou pohodlné, ale velká délka zvyšuje odolnost vodičů, což vede ke snížení nabíjecího proudu. Problém je vyřešen zvýšením průměru drátů, ale někteří čínští výrobci z nějakého důvodu o tom nevědí. V důsledku toho není zařízení téměř účtováno v důsledku nedostatku proudu. Ale v samotném stavu, druhý naopak. proud je dost.

 • Opatrně si přečtěte recenze pro zakoupený kabel;
 • Vyberte kabel s proudem alespoň 2 A;
 • Nekupujte upřímně levný kabel. bude vyroben z materiálů s nízkou kvalitou a tenkými játry.

Chci si koupit dlouhý kabel. vybrat osvědčené modely založené na recenzích jiných lidí (přečtěte si fóra. existuje mnoho doporučení na příslušenství).

Magnetické kabelové problémy

Široké magnetické kabely mohou být také způsobeny nesprávným nabíjením iPhone. Když se používají, často existuje snížení nabíjecího proudu. Existují dva důvody pro to. příliš mnoho délky vodičů v kombinaci s malým průměrem, stejně jako špatný kontakt v magnetickém spojení.

Dobrý magnetický kabel poskytuje nabíjecí proud alespoň 2-3 a. Je nutné zkontrolovat prohlášení Prodejců, prozkoumat recenze nákupu a studovat technické vlastnosti. Nezapomeňte, že levné kabely jsou vybaveny rychle oxidovanými kontaktními skupinami. oxidace vede ke snížení nabíjecího proudu. Vyberte si dražší kabel ze známé značky a získejte příslušenství, které poskytuje správné nabíjecí proud.

Levné Power Banks

Čínští výrobci doslova nalil trh s levnými externími bateriemi. Jsou udržitelná fenomenální kapacita s minimálními velikostmi. Ale obecně, to je normální. moderní lithium-iontové baterie jsou poměrně kompaktní. Další je, že nabíjecí proud v levných bateriích je malý. To je přesně to, co je iPhone nabíjen pouze v samotném stavu. pokud není téměř žádná spotřeba energie. Závěr. Používejte externí baterie (křída) s nabíjecím proudem alespoň 2 a.

Pokud jde o solární baterie, které nejsou vybaveny vyrovnávacími bateriemi, nejsou vůbec schopni poskytnout dostatečný nabíjecí proud.

Udělej to, pokud váš iPhone není nabíjení

Prověřili jsme hlavní důvody, proč baterie smartphonu může přestat přijmout poplatek. Ale co dělat, pokud iPhone není nabíjení? Dále, abychom řekli o tom, jak tento problém vyřešit.

Restartujte zařízení

Téměř všechny poruchy softwaru jsou vyřešeny restartováním. Chcete-li zahájit restartovat smartphone obvyklým způsobem. Pokud to nepomůže, spusťte tvrdý reset. Po dobu 30 sekund, ve stejnou dobu, svorku a držte dvě zařízení tlačítka. výkon a domov. Telefon by měl jít do restartu, po kterém začíná pracovat správně.

Zkontrolujte nabíječku

V případě neopatrného použití selže původní nabíječka (kabel). Mnoho poté získá non-originální sadu a po krátké době si všimneme, že baterie neúčtuje. Zkuste změnit oba blok a kabel. Chcete-li začít, stačí paže nový originální kabel. Rozdělení jednoho vodivého „obyvatel“ způsobí problém problému. Asi 70% poruch telefonu je řešeno nahrazením kabelu nabíječky.

Testovací nabíječ

Dalším způsobem je otestovat nabíječku na jiném zařízení. Podle statistik o členění existuje asi 10% případů. Užívejte další výrobní zařízení Apple (tablet, smartphone) a zkontrolujte nabíječku. Pokud baterie druhého zařízení nevyplní úroveň nabíjení, pak je příčina zřejmá.

Zkontrolujte zdroj napájení

Zpravidla problémy s „zapalovačem cigaret“ v autě nebo výstupu domu nedochází. Často uživatelé čelí potížím v pokusech účtovat smartphone z počítače. Když iPhone není účtován z notebooku, počítač, ujistěte se, že proud je napájen nezbytnou energií. Nové modely iPhone jsou citlivé z hlediska výměny dat a výživy. Účtují přes USB 2 porty.0, 3.0.

Vyčistěte konektor

Co jiného můžete udělat? Alespoň zkontrolovat a přečíst konektor blesku. Paže se párátkem a opatrně čistěte konektor, odstraňte z něj jiný odpad. Může to být drobky, prach a tak dále. Také konektor je vhodné vyhodit. Ale pro tento úkol používejte pouze speciální hrušku se vzduchem. Nedoporučujeme používat tkané nasekané v alkoholu.

iphone, připojen, nabíjení

Používáme Tenorshare Reiboot

Pokud vám všechny tyto cesty nepomohou, a stále chcete rychle rozhodnout, co není iPhone účtovat, pak doporučujeme používat Tenorshare Reiboot. Tenorshare Reiboot.- Jeden z nástrojů pro obnovu iOS. To vám umožní opravit problémy systému iOS.Poskytuje zpracování více než 150 systémových problémů, jako je protokol Apple, režim obnovení, režim DFU, restartování cyklu a mnoho dalšího. Tenorshare Reiboot může také snížit a aktualizovat verzi IOS bez ztráty dat. Samozřejmě, že se může rozhodnout, co není účtováno iPhone rychle a bezpečně.

  Stáhnout Tenorshare Reiboot do počítače.

Spustit program. Uživatel otevře hlavní obrazovku. Učení iPhone, musíte klepnout na tlačítko Start. Poté klikněte na tlačítko Start.

Stačí kliknout na „Standardní opravy“. Před stisknutím tlačítka „Standardní opravy“ vezměte si čas, abyste si přečtěte pokyny na obrazovce.

Klikněte na „Stáhnout“ pro stažení nejnovější verzi IOS nebo iPad pro instalaci do zařízení.

Po stažení souboru firmwaru klepněte na tlačítko „Start Standard Recovery“ pro pokračování. Bude to trvat několik minut.

Poté se telefon restartuje a můžete vyzkoušet, zda je váš iPhone nabíjení. Pokud váš iPhone ještě není účtován, můžete si vybrat „Deep opravy“.

Kontrola akumulátoru

Již víme, co dělat, pokud iPhone 5S není nabíjení (stejně jako jakýkoli jiný iPhone). musíte zkontrolovat nabíječku a nezapomeňte zkontrolovat kabel. A co dělat, pokud iPhone neúčtuje, ale ukazuje, že je nabíjení? Možné příčiny poruchy:

Pokud iPhone zobrazí nabíjení, ale nenabíjejí se, pak může být problém spojen s vyčerpáním zdroje baterie. Nabíjkový obvod ukazuje, že náboj jde, ale baterie nemůže doplnit napájení elektřiny. Co dělat? Zkuste vypnout smartphone a dát ho za nabíjení v noci. je šance, že baterie bude obnovit své vlastnosti trochu. Pokud se zlepšení nepřijde, obraťte se na servisní středisko pro výměnu baterie.

Jak si pamatujeme, nevyměnitelné baterie se používají na původním smartphonu pro iPhone. jejich náhrada se provádí v servisních střediscích.

IPhone 6s neúčtuje, i když indikátor nabíjení označuje opak? Snažte se použít dobře servisní nabíječku. je to docela možné, že váš zoom selhal a nemůže poskytnout běžný proud nabíjení. Jedinou paměť nepomohla, měli byste se obrátit na servisní středisko.

Obviňovat nabíječku

Druhý závažný důvod, proč iPhone není nabíjen, může být vadná nabíječka. V tomto případě existují různé situace. Nové zařízení, ale nabíjení se nespustí? S největší pravděpodobností nemáte štěstí a chycená vadná nabíječka. Jen abychom se mohli začít účtovat přes další. Pokud iPhone vydal charakteristický zvuk a vidíte, že je nabíjení, to znamená, že je v nabíjecím kabelu. Nezáleží na tom, zda iPhone na záruční službě, obchod nahradí vysokou kvalitu a včas. Pokud nabíječka trpěla kvůli pádu nebo mokrému, obraťte se na specialistu na opravu. Je možné vidět, jak se váš iPhone znovu nabíjí, budete muset koupit nový. Ale je to mnohem levnější finančně než zakoupení nového zařízení.

Shrzujme si tedy. Váš oblíbený iPhone není nabíjen? Ale to není důvod k obavám. Nejprve to prozkoumejte sami. Zkontrolujte integritu a čistotu konektoru. Prozkoumejte také nabíječku. Mělo by fungovat bezchybně. Zdroj napájení a kabel by měl být také osloven modelem gadgetu. Pokud jsou pozorovány všechny tyto podmínky a zařízení stále není nabíjeno, pouze specialisté vám pomohou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS