iPhone se žádný režim modemu

Modemový režim na iPhone a iPad. Jak distribuovat internet s iPhone pomocí Wi-Fi, USB a Bluetooth

Není zřídka, když potřebujete distribuovat internet z vašeho iPhone nebo iPadu. A taková příležitost je. Tento režim modemu se nazývá, umožňuje distribuovat Internet pomocí Wi-Fi, kabelu USB a Bluetooth. Spuštění režimu modemu, náš iPhone nebo iPad se změní na přístupový bod, provádí funkce Wi-Fi routeru.

Funguje následovně: Zapněte mobilní síť na iPhone (v případě potřeby, pak zvolte 3G nebo LTE). Potom zapněte režim modemu a telefon začne vysílat síť Wi-Fi, ke kterému mohou být připojena další zařízení a dostanou internet z iPhone. Také můžete distribuovat spojení Bluetooth (není příliš populární cesta). nebo kabel (vhodné pro stacionární počítače, na kterých není přijímač Wi-Fi).

Vše je konfigurováno velmi jednoduché. Zkontroloval jsem všechny tři způsoby, a teď vám podrobně ukážu, jak spustit distribuci internetu s iPhone. Zkontroloval jsem všechno na iPhone 6. Tato metoda je však vhodná pro všechny modely iPhone: 5, 5s, 6s a t. D. Stejně tak bude režim modemu pracovat na iPadu, pokud máte verzi 4G a SIM karta je vložena.

Všimněte si, že zařízení, která se připojují k síti, kterou vytvořili, budou používat mobilní internet. Proto pokud nemáte neomezenou sazbu, provoz může velmi rychle skončit. Nebo bude příplatek natočeno v závislosti na vašem tarifu.

No, když iPhone distribuuje celý internet, je samozřejmě sitster baterie velmi rychle. Proto je lepší dát ho za nabíjení.

Nejoblíbenějším způsobem je samozřejmě vytvořit přístupový bod Wi-Fi. Pokud můžete distribuovat Internet a připojit různá zařízení přes síť Wi-Fi. Další telefony, tablety, notebooky a t. D. Tato metoda proto zvážíme první.

Metody připojení k iPhone

Po všech postupech se v nabídce objeví návrh metody přenosu dat: Wi-Fi, Bluetooth nebo USB. Chcete-li zjistit, co použít, potřebujete znát jejich funkce.

iphone, režim, modemu

Pokud používáte přenos přes Wi-Fi, možnost se vypne, pokud na řádku není připojen.

Při připojení Bluetooth musíte aktivovat detekci signálu na iPhone a vytvořit pár.

Chcete-li to provést, přejděte na „Nastavení“, „Bluetooth“, „Vytvořit pár“.

Použijte iPhone jako přístupový bod a přes USB kabel. V tomto případě musíte zařízení připojit k notebooku nebo počítači pomocí USB kabelu.

Co dělat, pokud režim modemu není v nastavení

Stává se však, že režim modemu chybí v nastavení. Pak musíte takové kroky podniknout:

Chcete-li začít, musíte se ujistit, zda zařízení pracuje na zařízení. mobilní internet (instrukce). Pokud to funguje, ale režim se nezobrazí stejně, pak se obracíme k dalšímu kroku;

Jdeme do nastavení a jdeme podél pohybu mobilní komunikace → buněčná data síť → data buněk (pro minulé verze iOS, mírně odlišný způsob: mobilní komunikace → Nastavení dat → Síťová data → buněčná data → buňky);

Zde je nutné vyplnit pole v sekcích datových údajů a režimu modemu. Bude nutné zadat APN, uživatelské jméno a heslo svého mobilního operátora. Tento operátor dat obvykle odešle automaticky při instalaci SIM karty. Můžete je také objasnit voláním operátora, volání tarifu.

Například pro běloruské MTS jsou data následující:

APN: MTS Uživatelské jméno: MTS heslo: MTS

Data APN, uživatelské jméno a heslo některých ruštinových, běloruských a ukrajinských operátorů naleznete na této stránce.

Pokud se režim nezobrazí po zadání dat, musí být přístroj restartován. Po restartování zapněte režim modemu, vyberte položku Povolit Wi-Fi a nastavte heslo. Dobré spojení uvádí modrý pás v horní části obrazovky.

Režim modemu nefunguje, když je připojen Windows 10

Pokud jste připojeni k Internetu z notebooku přes režim modemu na iPhone, pak je to často přerušeno připojení, i když nastavení zobrazuje, co to je, ale s podpisem „neexistuje připojení k Internetu“. Co dělat?

Odpojte režim modemu v nastavení iPhone a zakažte Wi-Fi na Windows 10. Pak současně zapněte režim modemu a Wi-Fi na Windows. přístroj se musí připojit a pracovat.

Pokud jste byli vypnutý, stiskněte v pravém dolním rohu na ikonu Wi-Fi, vyberte připojení a klepněte pravým tlačítkem myši na něj. vyberte „Zapomenout“. Zkuste znovu připojit notebook.

Není to nejradikálnější způsob, ale měl by pomoci vyřešit problém

Osobní zkušenost ukazují, že pokud připojujete iPhone přes USB na notebook na Windows 10, pak přerušení jsou méně pravděpodobné. Nezapomeňte odemknout iPhone, klepněte na tlačítko „Důvěřovat tento počítač“ a povolit režim modemu. V aplikaci iTunes v počítači zkontrolujte, zda je připojené zařízení v seznamu.

Zmizel v režimu modemu iPhone Modem

Pokud tedy není režim modemu na iPhone, pak musí být vrácen. Na základě výše uvedených důvodů lze zřejmé, že je poměrně jednoduché vrátit informace o nastavení operátora. Ale jak přesně? Teď budeme analyzovat vše v pořádku:

Megafon

APN: Internet

Uživatelské jméno: gdata

Heslo: gdata

APN: Internet.MTS.Ru

Uživatelské jméno: MTS

Heslo: MTS

Beeline

APN: Internet.Beeline.Ru

Uživatelské jméno: beeline

iphone, režim, modemu

Heslo: Beeline

Tele2

APN: Internet.Tele2.Ru

Uživatelské jméno: Nechte prázdný

Heslo: Nechte prázdné

Internetová distribuce přes Wi-Fi

Dále musíte povolit režim modemu na smartphonu. Chcete-li to provést, postupujte takto:

    Přejít na „Nastavení“ svého iPhone a přejděte na položku „Modem“:

Pozornost! Pokud jste již nakonfigurovali přístupový bod, tj. Heslo je zaregistrováno, existují všechna nastavení mobilního operátora, můžete jej aktivovat rychleji.

  • Udělej si přejeďte, abyste zavolali Control Center a klikněte na mobilní ikonu při držení:
  • 3D-Touch zobrazí další menu, ve které budete muset kliknout na režim modemu, po kterém bude aktivován.

Jak zjistit, co se mnou připojili?

Když je přístupový bod aktivován, modrý pás bude zobrazen shora, pokud je jedno zařízení připojeno k vašemu iPhone. Systém zobrazuje počet připojených zařízení, nicméně nelze zobrazit informace o každém z nich, protože taková volba není poskytnuta.

Jak distribuovat Internet Wi-Fi s iPhone 6

Jdeme do nastavení a přejdeme na kartu Mobilní komunikace (Pokud je váš mobilní internet povolen, můžete okamžitě vybrat „režim modemu“). V případě potřeby zapněte „Bueld Data“, vyberte 3G, LTE a klikněte na položku „Modem Mode“.

Pak je vše velmi jednoduché. Aktivovat režim modemie. Pokud jste vypnuty Wi-Fi, telefon to navrhne. Můžete se dohodnout v závislosti na tom, jak chcete distribuovat internet. Vše, náš iPhone, nebo stejný iPad distribuuje internet na síti Wi-Fi a na kabelu. Ani nevím, jestli někdo potřebuje tuto funkci, ale můžete se připojit k internetu přes iPhone.

V okně Nastavení režimu modemu bude zadáno heslo. Ve výchozím nastavení je to trochu komplikované. Sofistikované heslo, je to dobré, ale je nepravděpodobné, že potřebovat takové komplexní heslo v přístupovém bodu, který běží na iPhone. Proto kliknutím na něj lze heslo změnit. Už je to vůle.

Vše, co potřebujeme, bude se připojit k síti Wi-Fi, která dává iPhone a používat internet. Můžete připojit notebooky, smartphony, tablety (Android) a další techniku. I, například připojen notebook na Windows 10.

Stačí zadat heslo uvedené v nastavení modemu na iPhone a vše je připraveno.

Jak povolit režim „Smart“ Modemie Modemie na iPhone

Nejprve se musíte ujistit, že Mac podporuje okamžitý hotspot. Chcete-li to provést, přejděte do menu . O tomto MAC. Zpráva v systému a v části „Hardware“ zvolte Bluetooth. Existují linie „Bluetooth nízká výkon“ a „Instant Hotspot“. naproti tomu by měl být značka „Ano“;

Aktivujte Wi-Fi a Bluetooth na Mac nebo iPad, který bude otevřen s iPhone;

Chcete-li povolit obvyklý režim modemu, musíte pouze povolit příslušnou položku na cestě konfigurace. Režim modemu, který umožňuje snadný režim inteligentního modemu, potřebujete jeden stav: zařízení (iPhone a iPad nebo Mac) musí být připojena k jednomu ID Apple v ICLAD. To je podél cesty. ICLAD na iPhone a na zařízení, které mají být otevřeny Internetem, musí být nakonfigurován podle identického účtu.

Kromě toho, když používáte režim Smart Modem, nelze aktivovat režim IPHONE Mode Mode. iPad nebo Mac stále vidí bod „SMART“ v seznamu dostupných sítí. Vypadá to takto:

Zde můžete vidět úroveň náboje smartphonu, typ připojení (LTE, 3G, 2G) a úroveň signálu.

Mnoho uživatelů si stěžují, že režim modemu zmizí po aktualizaci iOS. V tomto případě musíte jít na nastavení. mobilní komunikace. mobilní datová síť a zaregistrujte nastavení APN v odpovídající části (data lze získat od operátora). Řešení tohoto problému je podrobně popsáno zde;

V nepřítomnosti připojení zkuste restartovat zařízení, zkontrolujte připojení Bluetooth, Heinity a přihlaste se k ICLAD.

iphone, režim, modemu

Od této chvíle aktivujete režim modemu, stačí vybrat iPhone v nastavení Wi-Fi na Mac nebo iPad.

Ukrajina

Kyivstar APN: www.Kyivstar.Čisté uživatelské jméno: Nechte prázdné heslo: Nechte prázdný

APN: WWW.B.Kyivstar.Čisté uživatelské jméno: Nechte prázdné heslo: Nechte prázdný

Život 🙂 Ukrajina APN: Internetové uživatelské jméno: Nechat prázdné heslo: Nechte prázdný

APN: Internetové jméno: Internet Heslo: Internet

| Denial of responsibility | Contacts |RSS