iPhone se nepřipojuje k iTunes v počítači

Co dělat, když se iPhone / iPad / iPod nepřipojuje k iTunes?

iTunes neplatí váš iPhone po aktualizaci IOS 15? Pokuste se resetovat nebo obnovit iPhone, ale iTunes to nemůže detekovat? Když se váš iPhone neobjeví v iTunes, nemůžete ho obnovit ani obnovit přímo.

Již aktualizováno na IOS 15 a nyní iTunes nevidí ani rozpoznává iPhone? Chcete obnovit zálohu v programu iTunes do nového iPhone, ale iTunes nevidí ani rozpoznává iPhone? Nejenže jste se setkali s těmito problémy. Co dělat, když iTunes nevidí ani rozpoznává iPhone nebo iPad?

Tipy pro iTunes, které nepozná iPhone z nějakého důvodu

Nahoře jsme uvedli 4 časté důvody, které vás mohou myslet: „Proč se itunes nepřipojí k iPhone?»Zde jsou některé užitečné tipy pro vás, pokud hledáte rychlé řešení.

 • Musíte se ujistit, že zařízení iPADOS nebo IOS je odemknut při otevření domovské obrazovky.
 • Aktualizujte všechny software na počítači Mac nebo PC s Windows. Ujistěte se, že máte nejnovější verzi celého softwaru, jako jsou iTunes.
 • Ujistěte se, že zařízení funguje dobře.
 • Odemkněte zařízení a klepněte na tlačítko „Trust“ v okně VAROVÁNÍ „TRUST Tento počítač“.
 • Ujistěte se, že všechny připojené příslušenství USB pracuje normálně. Zakažte všechny USB kabely a zkontrolujte každý port USB zvlášť.
 • Restartujte počítač a zařízení, například iPhone, iPad a iPod Touch.
 • Připojte zařízení do jiného počítače. Pokud problém přetrvává, kontaktujte společnost Support Apple a pokuste se jej vyřešit.

Tyto užitečné tipy vám jistě pomohou vyřešit váš problém. Pokud si však myslíte, že aktuální verze iTunes je zastaralá nebo má problém, musíte přeinstalovat iTunes. Vzhledem k tomu, stažení iTunes pro Windows a Mac je docela další záležitost.

Kabelové poruchy

Zkontrolujte to za poškození. Připojte tento kabel Gadget na jiný počítač nebo notebook. Zkontrolujte, zda problém zmizel. Čisté logování blesku.

iphone, nepřipojuje, itunes, počítači

Itunes může pracovat nesprávně, pokud není nainstalována poslední aktualizace. Jak to opravit? Otevřete aplikaci PC, GO: Zvolte: Program automaticky kontroluje dostupnost nových aktualizací. Pokud najdete nové, nabídl jim instalovat.

Jak řešit problém s připojením k počítači

Zvažte řešení tohoto problému v systému Windows a Mac OS.

Připojení zařízení v systému Windows

Chcete-li se připojit k počítači pomocí operačního systému Windows, zkuste aktualizovat ovladače pro zařízení.

  Připojte iPhone nebo iPod do počítače pomocí kabelu USB. Na ploše najděte ikonu „Computer“, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Vlastnosti“.

Připojení zařízení v systému Mac OS

V operačním systému Mac OS je 2 způsoby, jak obnovit připojení zařízení k počítači.

Clearing Lockdown Složka

Pokud první cesta nefungovala, můžete zkusit vymazat složku Lockdown.

  Najděte složku Lockdown ve směru: / Private / VAR / DB / Lockdown /.

Jak mohu nahradit iTunes

iTunes funguje skvěle s Apple gadgets v oknech, ale mnoho uživatelů stále dává přednost alternativním programům kvůli obtížnosti práce s iTunes. IPhone Sync programy s PC Mnoho, takže to stojí za to vést nejoblíbenější.

Tenorshare ICAREFONE

Tento nástroj umožňuje jednat pro odstraňování problémů v iPhone. Díky malé funkčnosti je pro ni velmi pohodlné. Můžete například rychle přenášet hudbu, video soubory, aplikace, hry a t. D. Může být také použit s iPhone Nepotřebnými informacemi, vytvářet zálohování IOS kopií a obnovit jej při zavěšení a poruchách v provozu. Proto je bezpečné říci, že program Tenorshare ICAREFONE je dobrou alternativou pro iTunes, s jednoduchým a pohodlným používáním.

 • Přenos různých souborů: textové dokumenty, hudba, video programy a hry.
 • Zařízení pro zrychlení zařízení pro optimalizaci paměti.
 • Odstranění dočasných souborů a odpadků.
 • Fixační systémové selhání.
 • Odstranění bannerů a reklam.
 • Zálohování pro obnovení důležitých informací.
 • Automatické rozpoznání připojených gadgetů.
 • Detekce zbytečných a škodlivých souborů.
 • Komprese obrazu bez ztráty kvality.
 • Rusko-mluvící Inteeis.
 • Pohodlná a jednoduchá navigace.

Itools

Také poměrně populární program Windows, který není horší než předchozí nástroj. Bude to nejlepší řešení pro uživatele iPhone, kteří jsou pravidelně vloženi do hudebních souborů gadget a video. Nemá žádné další funkce a plněné části. To může pracovat s iPhone jako s flash disk, což je známé novým uživatelům, kteří přešli na iPhone s Android Gadgets.

 • Little Weave.
 • Méně náročné z hlediska prostředků PC (vyžaduje 2krát méně zdrojů ve srovnání s iTunes).
 • Synchronizace Wi-Fi.
 • Pokud zvolíte video soubory pro přenos s PC do mobilního gadgetu, budou automaticky překódovány do požadovaného formátu (je nutný další plugin).
 • Umožňuje spravovat programy (Smazat, provést zálohy a přenášet je z jednoho smartphonu do jiného zařízení).
 • Umožňuje ovládat plochu pro iPhone s počítačem (práce s ikonami, vysílací desktop na PC online).

MediaMonkey

Poměrně známý program, který mnozí užívali po delší dobu. Tento výkonný program je dobrá alternativa k iTunes, který podporuje spoustu video a zvukových formátů. Placenou verzi můžete nainstalovat pomocí pokročilejší funkce, ale také bezplatnou verzi je dobrý nástroj pro práci s iPhone.

Počítač nevidí iPhone, ale poplatky

Příčina. poškození kabelu nebo selhání softwaru. Zvažte, co dělat.

Driver Apple Mobile USB zařízení

Klikněte na IT PCM, vyberte možnost „Zakázat“, pak „RUN“. Re-připojení k iTunes.

Znovu nainstalovat ručně

Odpojte telefon od počítače. Odemkněte a znovu zapojte. Pokud iTunes otevře zavřít program. V aplikaci Explorer otevřete adresář.

Vyhledejte soubor rozšíření „INF“. Stiskněte na IT PCM Podívejte se na rozšíření v „typu souboru“. Klepněte na PCM znovu, vyhledejte soubor USBAPPPL64, zvolte Instalaci.

Odpojte iPhone z počítače, restartujte počítač. Znovu připojte iTunes.

Restartování služby Apple

Otevřete panel „Administration“. „Správa“. „Služby“. Dále:

Obnovit tovární nastavení

Než začnete, vytvořte zálohu ICLAD a iTunes. Jak provést tento pohled v článku: „Vaření iPhone na prodej“.

V telefonu v nastavení přejděte na „Základní“. „Reset“. Dále:

Počítač nevidí iPhone kvůli selhání AMDS

Selhání služby AMDS. také jeden z důvodů pro jeho dokončení neuzavřených zařízení iTunes. V tomto případě může dojít ke zprávě „Tento iPhone / iPad nelze použít, t.na. Služba Apple Mobile Device není spuštěna. „.

 • Zavřete program iTunes a vypněte mobilní zařízení PC;
 • Otevřete příkazový řádek současně stisknutím tlačítek Windows a R;
 • Ve vstupním poli, které se zobrazí, zadejte služby.MSC a potvrďte svou akci kliknutím na „OK“. Otevře se servisní konzole.
 • V seznamu Servis servisu Apple Mobile Device, klepněte na název pravého tlačítka myši a vyberte v nabídce „Vlastnosti“.
 • V okně Vlastnosti, které se otevře, vyhledejte „typ spouštění“ a vyberte „Automaticky“.
 • Poté klikněte na tlačítko „Stop“ a po „spustit“, restartovat službu a „OK“.

Obnovte poškozené knihovnu iTunes

Proto, když iTunes došlo k problému, může mít nějaký druh souborů iTunes knihovny. Tenorshare Tunescare je schopen obnovit knihovnu iTunes pro jedno kliknutí. Stačí stáhnout tento pohodlný nástroj k počítači / mac a klikněte na „opravit všechny problémy iTunes“. Po opravě znovu připojte zařízení iOS do iTunes a zkuste to znovu.

Pokud tenorshare tunescare nefunguje, můžete zvážit smazání a přeinstalovat nejnovější verzi iTunes.

Pokud nic nepomohlo

Navzdory skutečnosti, že dnes byl obrovský počet způsobů, jak vyřešit problém, někteří uživatelé se budou zabránit chybám při připojení iPhone do iTunes. V tomto případě se doporučuje odkazovat na radu našeho specialisty.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

Pokud se smartphone nabíjení při připojení k počítači, pak jste již ve středu řešení problému. Ujistěte se, že aktualizujete iOS a iTunes, a pak rozhodně uveďte rozlišení, které se zobrazí na obrazovce iPhone, když je připojen popový oheň.

Jako poslední možnost se doporučuje odpojit od konektorů USB absolutně veškeré příslušenství, včetně myši a klávesnice. Pokuste se připojit smartphone použít dříve obsazený konektor. Možná je problém právě v rozpadu jednoho z portů portů.

Apple nabízí opustit aplikace pro vznikající problémy na oficiální stránce služby podpory. Můžete také zavolat 8-800-555-67-34.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS