iphone se nezapne a bliká při nabíjení

Co dělat, když iPhone 13/12 visel na jablko?

Jeden z nejčastějších neúspěchů na iPhone je osvícení na logu Apple. Pokud když zapnete nebo restartujete telefon, na obrazovce se zobrazí bílá ikona Apple a nemění nic, to znamená, že máte přesně situaci. Někteří uživatelé také poznamenávají případy, kdy iPhone 12 visel na jablko s proužkem, jako při instalaci aktualizace systému. Tyto typy chyb mohou nastat v důsledku stahování virového softwaru z důvodu poškozeného aktualizačního souboru pro aplikace nebo iOS, stejně jako po selhání systému. V tomto článku podrobně analyzujeme, co by mělo být provedeno, pokud iPhone 12 visel na Apple, a představte si krok za krokem pokyny pro nejlepší způsoby, jak vyřešit tento problém.

Pokud váš iPhone 12 je visel na jablko a nevypne se, pak se objeví první věc (jako v případě jakéhokoli selhání telefonu). Tato nejjednodušší metoda je často poměrně efektivní a pomáhá řešit malé systémové chyby nebo aplikace. Vzhledem k tomu, že standardní postup vypnutí není možné v tomto případě, budete muset provést tzv. Rigidový počítač iPhone restart pomocí tlačítek umístěných v případě zařízení. Chcete-li provést nucený restart iPhone 12, postupujte takto.

 • Krok 1: Na vašem iPhone stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko hlasitosti.
 • Krok 2: Poté stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko redukce hlasitosti.
 • Krok 3: Další, svorka a podržte tlačítko boku, dokud se neobjeví logo Apple, pak uvolněte tlačítko boku a počkejte, až telefon stáhne jako obvykle.

Co dělat, pokud iPhone nezapne a visí jablko

Snadný způsob, jak vyřešit problém. obnovit zařízení pomocí tlačítek Domů a Power pro držení a přidržení 10 sekund. Pokud restart nepomůže, bude nutné přístroj aktualizovat nebo blikat. Chcete-li to udělat, spusťte na vlastní program PC iTunes.

Krok 1.Spusťte iTunes v počítači a připojte kabel USB (nemusíte se připojit k telefonu USB). Vypněte iPhone, který držíte tlačítka pro domácnost (na iPhone 7, musíte mít doma a. HLASITOST)

Držte tlačítko Domů a připojte se k kabelu USB zařízení. Držte tlačítko Domů, dokud se na obrazovce zařízení nezobrazí logo iTunes a Plug Image.

Na obrazovce počítače se zobrazí oznámení, že zařízení je v režimu obnovení

SCHAGA 4. Nyní klikněte na tlačítko Obnovit Buďte trpěliví, t.na. Před obnovením iPhone do továrního nastavení budete muset stáhnout nejnovější verzi IOS z Apple serverů. V tomto případě bude telefon ležet s vypnutou obrazovkou a ne podávat známky života. I s dobrým rychlým internetem může proces stahování trvat 40 minut a více. Pokud vaše připojení k Internetu není stabilní nebo pomalé, tento proces nikdy nelze dokončit. Připojení k více vysokorychlostnímu připojení Wi-Fi.

Režim DFU

Pokud váš iPhone nezapne, ani po výše uvedeném testu, ještě jeden způsob, jak obnovit iPhone v režimu DFU (aktualizace firmwaru zařízení). Přejděte na odkaz a postupujte podle pokynů krok za krokem.

Existuje jednodušší způsob, jak tento problém vyřešit, pomocí Tenorshare Reiboot, jedním kliknutím můžete zadat režim obnovení a ukončit režim obnovení. Vstup nebo výstup vám může pomoci vyřešit „Apple Burns, ale iPhone nespustí“.

Stáhnout z oficiálních stránek Tenorshare Reiboot Program na Mac nebo Windows. Nainstalujte ji. Připojte svůj iPhone na palubu do počítače (nebo Mac) pomocí kabelu USB.

Spustit program. Zobrazí se několik tlačítek, ale pouze jeden bude aktivní. „Zadejte režim obnovení“. Klikněte na něj a počkejte na chvíli. Na displeji vašeho iPhone uvidíte iTunes logo.

Dále klepněte na tlačítko „EXIT RESTORE MODE“. Čekáme na chvíli, kdy musíte restartovat iPhone. Připravený!

Užitečný software pro iPhone / iPad je vždy ve velké poptávce od uživatelů a často spadá do preferencí oblíbených položek. Nezapomeňte si vzít poznámku Tenorshare Reiboot Utility. To vám umožní přihlásit nebo výstup z režimu obnovení iPhone je nejjednodušší a rychlejší. A pomůže při standardních systémových metodách nefungují.

Zařízení se nespustí po restartu

Pokud se po zákroku nucený restart, váš iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo iPhone X stále se nezapne, mohlo by to být vypuštěno. Ano, ani si to nevšimli.

V tomto případě připojte zařízení na kabelové nabíjení (je vhodnější) nebo na bezdrátovou stanici a nechat na hodinky. Po pár minut se objeví:

Pokud se na obrazovce nabíjení neobjeví během jedné hodiny nebo zobrazí potřebu připojení ke zdroji napájení, nezoufejte. Stačí zkontrolovat konektor, kabel USB a napájecí adaptér.

Nejprve se ujistěte, že všech 100% je, že všechny konektory jsou bezpečně připojeny, nemají poškození a necrazené s bahnem. Vyzkoušejte jiný kabel nebo napájecí adaptér. Je-li hluchý. v provozu.

Všimněte si, že v zimě může být baterie značně vybitá v důsledku nízkých teplot. Navíc nemusí poskytnout nezbytnou moc a přístroj se jednoduše vypne.

Samozřejmě, vše napsané výše platí pro iPhone 7 a níže. Kromě nedostatku podpory pro bezdrátové nabíjení v tomto případě nejsou prostě žádné nuance.

Run „Hard“ Reboot

První věc, kterou bude dělat, pokud iPhone nezapne. vykonat to nuceno (je to „tvrdý“) restart. Zobrazuje iPhone z režimu obnovy, který by mohl být náhodně povolen a jednoduše resetuje chyby programu na zařízení.

Nucený restart různými způsoby prováděnými na různých modelech iPhone.

Na iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5S a starší modely. Zároveň stiskněte tlačítko „Home“ a „napájení“ (tlačítko na palubě je umístěno na boku nebo v horní části pouzdra) a držte je do 15 sekund, dokud se na obrazovce neobjeví logo Apple.

Na iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Zároveň stiskněte tlačítko Hlasitost a tlačítko „Power“ (boční) a podržte je do 15 sekund před zobrazením loga Apple.

Na iPhone 8/8 Plus, iPhone X a další nové modely. Klepněte a okamžitě uvolněte tlačítko hlasitosti. Stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko redukce hlasitosti. Po upnutí bočního tlačítka a podržením do 15 sekund před zobrazením loga Apple.

Proč iPhone nenastaví další jablko

Důvodem visí je zpravidla nedostatek paměti

Ve skutečnosti, příčiny iPhone pověsit na logo Apple. Hodně:

 • Baterie je vypuštěna
 • Přerušení sítě napájení
 • Tlačítko napájení je poškozeno
 • Základní deska poškozená
 • Nedostatek paměti

Ve většině případů, proč iPhone visí na logu Apple, je přesně nedostatek paměti. Za normálních podmínek vyžaduje iOS určitý prostor pro správné nasazení své práce. A v situacích, kdy se repozitář dopustí přetékající, transakce není dostatek místa a přestane nakládat. Můžete vrátit iPhone pracovat nejméně tři způsoby. Pokud jste příliš líní, abyste si přečetli všechno, jsou zde: tvrdý restart, resetovat přes iTunes nebo obnovení prostřednictvím nástroje Reiboot.

iPhone zavěsil na jablko. Proč

Hlavní věc v takových situacích neztrácí hlavu a začne jednat správně

Pokud iPad nebo iPhone visí na logu Apple, nejúčinnější řešení bude používat nástroj Tenorshare Reiboot. Praxe ukazuje, že jeho účinnost k obnovení zařízení je na nejvyšší úrovni. Není-li důvodem pro zavěšení. ne v problémech hardwarového vybavení.

Musíte předat iPhone do servisního střediska pro opravu. Ve většině případů, pokud se iPhone nezapne a na Apple, Reiboot Copese 100%:

iphone, nezapne, nabíjení
 • Poškození složky firmwaru;
 • Nedostatek paměti aktualizovat iOS;
 • Nedostatek paměti pro načtení systému;
 • Nesprávná aktualizace IOS;
 • Vrácení s novější ke starší verzi OS.

Porucha hlavního mikroobvodu

Problémy s základní deskou mohou být způsobeny mnoha faktory, nejčastěji spojené s neopatrným použitím smartphonu.

iphone, nezapne, nabíjení
 • Pád do vody. S největší pravděpodobností v důsledku vlhkosti, napájecí řetězec uzavřený, spálil, iPhone 6 přestal zapnout.
 • Porucha regulátoru výkonu. Jak je uvedeno výše, neoriginální diagram nabíjení nebo napětí v systému je schopen stát se důvodem.
 • Pevný povrch.
 • Selhání z důvodu opotřebení.
 • Chyba paměťové třísky.

Pokud byl iPhone vypuštěn a nezapne se při nabíjení, stojí za to identifikovat. to je způsobeno úplným vypouštěním nebo selháním softwaru a vyřešit vhodný způsob. Pokud je důvod jiný, musíte kontaktovat servisní středisko pro pomoc.

Odstraňte chybu „mimo rozsah“, když spustíte hru

Někdy může uživatel setkat s oznámením „mimo rozsah“, když začnete hru. Jak to opravit a proč se tato chyba objevila, přečtěte si v tomto článku.

Vytvoření databáze v MS Access 2007: Krok za krokem

V moderním světě potřebujete nástroje, které by bylo dovoleno ukládat, systematizovat a zpracovávat velké množství informací, s nimiž je obtížné pracovat v aplikaci Excel nebo Word. Podobné sklady se používají.

Jak hodit fotografii z iPhone do počítače

V Apple se pokusil zavřít operační systém z intervence od uživatele, který to učinil nejbezpečnější OS, ale zároveň způsobil.

‚Data-Post_ID = „29185“ Data-user_id = „0“ Data-IS_NEED_LOGGED = „0“ Data-IS_NEED_LOGGED = „0“ Data-Lang = „EN“ Data-Decom_Comment_Single_translate = „Komentář“ Data-Decomment_Comment_twice_translate = „Komentáře“ Data-Data-Decom_Comment_plural_translate = „Komentáře“ \ t Data-Multiple_Vote = „1“ Data-Text_Lang_Comment_deleted = ‚Komentář Remote‘ Data-Text_lang_edited = „Upraveno v“ Data-Text_lang_delete = „Smazat“ Data-Text_lang_Not_zero = „není null“ Data-text_lang_required = „Toto je povinné pole.“Data-Text_lang_Checked =“ Označte jeden z položek „Data-Text_Lang_Completed =“ Provoz Dokončeno „Data-Text_lang_Items_deleted =“ Objekty byly odstraněny „Data-Text_lang_Close =“ Zavřít „Data-Text_lang_Loading =“ Stáhnout. „

Co dělat, když je iPhone uvízl na logo Apple

Tenorshare Reiboot je specializovaná aplikace určená k odstranění chyb a selhání operačního systému na zařízení IOS. Jedinečnou výhodou programu je minimum úsilí uživatele: musíte udělat jen pár kliknutí s myším počítače a zdánlivě neřešitelný problém bude již vyloučen z vašeho iPhone.

Zvažte totéž málo kliknutí, které potřebujete v tomto programu. Nejdříve stáhněte program z oficiálního webu Tenorshare a nainstalujte jej do počítače. Dále postupujte podle následujících kroků.

Krok 1 Spusťte nástroj na svém počítači. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB a odemkněte jej.

Krok 2 V okně Program vyberte režim „Přihlásit se do režimu obnovení“. Počkejte, až se na obrazovce iPhone zobrazí ikona programu iTunes programu.

Krok 3 Po tom, v okně programu klikněte na možnost Dostupné volby „EXIT RESTORE MODE“. Poté bude váš iPhone restartován v normálním režimu a je k dispozici pro použití.

Jak vidíte, instrukce je nesmírně jednoduchá a nevyžaduje žádné zvláštní znalosti, žádné úsilí. V tomto případě nemůže výsledek, ale 100% návratnost funkčnosti iPhone za minutu. Kromě této funkce však program má řadu dalších funkcí, které vás mohou zajímat a vyvolat tento nástroj v prasátko svých „stolních“ programů.

 • Program podporuje všechna zařízení iOS: iPhone, iPad, iPod, včetně nově vydaných modelů, jako je iPhone 11.
 • Nástroj je kompatibilní se všemi verzemi IOS 15, v počítači pracuje s oběma systémy Windows i Mac.
 • Můžete použít k odstranění velkého počtu různých selhání systému IOS-System a chyby: pouze více než 50 různých systémových chyb.
 • Unikátní vlastností nástroje je schopnost opravit systém zařízení bez ztráty dat uložených na něm. nepostradatelná charakteristika v situaci, kdy není možné vytvořit záložní kopii.
 • Kromě aktualizace systému umožňuje program zvrátit operaci. Dougreade systém, stejně rychle a efektivně.
 • Program je schopen pomoci a v případě odstraňování problémů TVOS.
 • Přátelský Inteeis, pohodlí použití, tipy, doprovodné uživatele v procesu, využijte příjemný a pohodlný užitek.
 • Dostupnost instalace programu v ruštině rozšiřuje rozsah potenciálních uživatelů.

V tomto článku jsme prezentovali nejčastější příčiny IPhone zmrazení na logo „Apple“: Tyto znalosti vám umožní zabránit takové situaci v budoucnu. Důležitou připomínkou bude Rada pravidelně vytvářet záložní kopie vašich telefonních dat, stejně jako nezapomeňte na konstantní pečlivé postoje. Pokud se setkáte na vašem iPhone Apple logo, nezoufejte a zkuste některý z metod popsaných v tomto článku. Sdílet v komentářech, které jste zkusili, a který z nich pomohl vyřešit problém. Čekáme na vaši zpětnou vazbu!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS