iPhone se stále restartuje na Apple

Jak opravit Apple iPhone XR, který uvízl na chybě spouštění loga Apple [Průvodce řešením problémů]

Velké systémové chyby obvykle způsobí, že aplikace nebo iOS se náhle spustí a přestanou fungovat. Mezi běžné příznaky mohou mimo jiné patřit přetrvávající zpoždění, náhodné restarty a nereagující nebo zamrzlé displeje. Kromě systémových chyb mohou podobné příznaky způsobit také problémy související s pamětí, včetně nedostatečné nebo nedostatečné vnitřní paměti. V nejhorším případě jsou na vině hardwarové problémy, jako jsou vadné základní desky nebo vadné součásti obrazovky.

iphone, stále, restartuje, apple

Tento příspěvek se zabývá podobným problémem ovlivňujícím nový Apple iPhone XR. I když se může zdát neobvyklé, že takový nový špičkový smartphone Apple má takové problémy, existuje mnoho faktorů, které mohou způsobit stejné příznaky. Než se však vrhnete na panel Apple Genius, existuje několik řešení a potenciálních řešení, pomocí kterých se můžete pokusit problém vyřešit. Následující podrobné průvodce vám pomohou eliminovat faktory související se softwarem, které způsobily, že se u nového iPhonu XR vyskytly chyby při spouštění a uvízly na logu Apple. Přečtěte si podrobnější řešení.

Majitelé, kteří hledají řešení jiného problému, se podívejte na naši stránku pro odstraňování problémů, protože jsme se již zabývali některými běžnějšími problémy s tímto zařízením. Procházejte stránku a najděte problémy podobné těm vašim a použijte naše navrhovaná řešení. Pokud nefungují nebo pokud potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat vyplněním našeho dotazníku pro iPhone.

Řešení Použijte aplikace

Jedním ze způsobů, jak obnovit iPhone, je použití speciálních programů. Řekněme, že dr.fone vám umožňuje vyřešit většinu problémů souvisejících s iOS několika kliknutími. Je důležité, aby vám nástroj umožnil nestarat se o vytvoření zálohy. odstraní bílou obrazovku bez ztráty dat a uloží všechny uživatelské soubory.

Jak opravit bílou obrazovku smrti na iPhone pomocí dr.fone:

V okně, které se otevře, vyberte tlačítko „Opravit“.

Vyberte „Standardní režim“ a připojte iPhone.

Program rozpozná model iPhone a nabídne stažení nejnovějšího firmwaru. Poté klikněte na „Start“ a počkejte na instalaci nejnovější verze softwaru.

Poté se iPhone restartuje a bude znovu fungovat a data nebudou smazána.

Nutno podotknout, že dr.telefon zaplacen. Je vhodný pro uživatele, kteří nemají čas na hledání a implementaci bezplatných řešení nebo výlet do služby. Využít jej mohou i ti, kteří nemají dostatek technických znalostí na opravu zařízení svépomocí podle návodu z internetu. hrozí úplné rozbití gadgetu.

Jednorázová platba za program. dr.fone můžete používat, jak chcete, po neomezenou dobu.

Zařízení se po restartu nespustí

Pokud se váš iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo iPhone X po tvrdém resetu stále nezapne, může být vybitý. Jo, ani sis toho nevšiml.

V takovém případě připojte zařízení ke kabelové nabíječce (to je vhodnější) nebo jej umístěte na bezdrátovou stanici a ponechte jej hodinu. Po několika minutách se objeví toto:

Pokud se po hodině neobjeví obrazovka nabíjení nebo se zobrazí obrazovka připojení napájení, nezoufejte. Stačí zkontrolovat konektor, USB kabel a napájecí adaptér.

Nejprve se 100% ujistěte, že jsou všechny konektory bezpečně připojeny, nejsou poškozené nebo zanesené nečistotami. Zkuste jiný kabel nebo napájecí adaptér. Pokud je hluchý. do služby.

Vezměte prosím na vědomí, že v zimě se baterie může velmi rychle vybít kvůli nízkým teplotám. Navíc nemusí poskytovat potřebné napájení a zařízení se jednoduše vypne.

Vše napsané výše samozřejmě platí pro iPhone 7 a nižší. Kromě chybějící podpory bezdrátového nabíjení v tomto případě prostě neexistují žádné jiné nuance.

Důvody zamrznutí smartphonu

Pokud je váš iPhone přilepený na Apple, znamená to, že došlo k softwarové závadě. Důvody mohou být dva: v prvním případě je podobná situace pozorována po flashování softwaru přes Wi-Fi, ale podle vývojářů byl tento problém opraven v nových verzích iOS.

Dalším častým důvodem zamrznutí iPhonu na jablku je instalace nevhodného softwaru z neověřených zdrojů. iPhony jsou určeny pouze pro legální software, který lze stáhnout přes iTunes, jakékoli pokusy o instalaci „pirátského“ firmwaru mohou vést k poruchám zařízení.

iphone, stále, restartuje, apple

Stejně tak iPhone neakceptuje nelegální programy. Jejich instalace okamžitě způsobí zhroucení softwaru. Kromě toho mohou takové programy obsahovat viry, které způsobují problémy v systému, takže je lepší neriskovat a stahovat pouze oficiální aplikace vytvořené speciálně pro gadgety Apple. Kromě toho stojí za zvážení, že v některých případech mohou být problémy tohoto druhu způsobeny poruchou procesoru, flash čipů nebo desky s plošnými spoji. v této situaci bude vyžadována výměna náhradních dílů. Ve většině případů, pokud je iPhone zamrzlý na jablku, pomůže úplné zablikání softwaru zařízení. nejlépe ve službě. protože dělat něco na vlastní pěst může situaci zhoršit.

Proč se iPhone nezapne: provádíme diagnostiku

Navenek podobné příznaky mohou být důsledkem zcela odlišných poruch. Správná diagnóza je 90% úspěšnost, proto níže podrobně rozebereme možné varianty poruch.

Nezapne se

Zařízení nelze zapnout a má to několik důvodů:

 • Hluboké vybití baterie. Zařízení nemůže nastartovat s nenabitou baterií a nemůže ji ani nabíjet, protože je blokováno ovladačem z důvodu hlubokého vybití.
 • Baterie selhala. Baterie je dimenzována na přibližně 500 cyklů nabití a vybití. Pokud zařízení aktivně používáte a nabíjíte jej každý den, baterie bude nefunkční za méně než dva roky. V praxi se to děje ještě rychleji.

iPhone se nezapne, rozsvítí se „jablko“ a zhasne

Na obrazovce se rozsvítí bílá „Apple“ nebo nepřetržitě, než je baterie vypouštěna, nebo zařízení je cyklicky přetíženo každých několik minut. K tomu může dojít z následujících důvodů:

  Oteklá baterie deformuje desku zařízení. Tato porucha je typičtější pro iPhone třetí generace, kde je baterie instalována mezi „žlab“. spodní část pouzdra a základní desku. Deformace desky vede k přerušení kontaktů a v důsledku toho zařízení „visí“ na úvodní obrazovce. Po výměně baterie za novou se může, ale nemusí obnovit normální provoz zařízení. Pokud budeme mít štěstí.

Co dělat, když je iPhone zamrzlý na jablku

Nedávno vyšla dlouho očekávaná aktualizace iOS 13 – o jejích hlavních funkcích jsme hovořili v samostatném článku. Někdy upgrade přináší nejen skvělé funkce, ale také spoustu chyb. Někdy instalace aktualizace vede k tomu, že smartphone zamrzne na obrazovce načítání a nechce se zapnout. K tomuto problému může dojít také po restartování zařízení. Někdy iPhone zamrzne při připojení k PC nebo neúspěšném Jailbreaku. co to je, čtěte zde.

Méně často se problém vyskytuje kvůli hardwaru. zpravidla po neúspěšné nebo vlastní opravě. Abyste zabránili takovému smutnému výsledku, doporučujeme vám používat pouze rady autorizovaných servisních středisek Apple.

Naštěstí v mnoha případech jde vše snadno opravit svépomocí bez kontaktování servisu. Ukážeme vám několik osvědčených způsobů, jak pomoci oživit iPhone, který se zapne dříve než jablko a vypne se.

Tvrdý restart, když se iPhone nezapne a Apple je v plamenech

Vypněte a znovu zapněte. tato metoda pomáhá ve většině případů, nejen pokud se iPhone porouchá, ale také s počítači, routery a mobilními gadgety. Proces spuštění Hard Reset závisí na modelu vašeho iPhone.

Jak vynutit restart iPhone pomocí tlačítka Domů

Starší iPhony stále mají tlačítko Domů – to jsou všechna zařízení z prvního iPhonu, který vyšel před iPhonem X. Nejoblíbenější jsou: iPhone SE, iPhone 5/5s, iPhone 6/6s/6 Plus/6s Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus.

 • Pokud máte šestý nebo starší iPhone, k restartování je třeba podržet tlačítko Domů a vypínač po dobu asi 10 sekund, dokud ikona jablka nezmizí z obrazovky. Také by nemělo blikat.
 • Pokud máte iPhone 7 nebo starší, stiskněte a podržte současně tlačítka pro snížení hlasitosti a napájení, dokud nezmizí bílé logo výrobce.

Během restartu telefon obnoví všechny poškozené procesy a spustí se v normálním režimu. Nezapomeňte, že poté budete muset zadat heslo ke svému účtu Apple ID.

Jak tvrdě resetovat iPhone bez tlačítka

Nové iPhony nemají domovské tlačítko. Konkrétně na iPhone X, iPhone XS / XS Max, iPhone XR, iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max. Ale u nich můžete také vynutit restart, pokud se iPhone nezapne, ale jablko je zapnuté.

Proces je o něco složitější než u starších modelů.

 • Stiskněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a uvolněte jej.
 • Stiskněte také tlačítko pro snížení hlasitosti.
 • Stiskněte vypínač a podržte jej, dokud obrazovka nezmizí (logo Apple nezmizí) a zařízení se nezačne restartovat.

Pokud se iPhone nezapne, použijte režim obnovení

Aby nedošlo ke ztrátě informací na iPhone, můžete zkusit použít režim obnovení. aka Recovery. Tato metoda bude nejúčinnější, pokud k problému došlo po neúspěšné aktualizaci systému. Smartphone přeinstaluje iOS bez vymazání vašich osobních údajů.

 • Připojte iPhone k počítači pomocí Lighting Wire.
 • Pokud máte iPhone 7 nebo starší, stiskněte současně tlačítka napájení a snížení hlasitosti. Pokud má starší iPhone tlačítko Home a Power.
 • Počkejte na oznámení, že smartphone byl uveden do režimu obnovy, a postupujte podle pokynů na obrazovce počítače.

Obnova přes režim DFU

V případě, že se váš iPhone nezapne, jablko se rozsvítí a po restartu zhasne, existuje speciální režim aktualizace firmwaru, známý také jako režim DFU (Device Firmware Update). Když k tomu dojde, vynucené vrácení systému, diagnostika chyb a nouzová aktualizace zařízení.

Pokud vám možnost restartu a obnovení nepomohla, pak se DFU stane jakýmsi „plánem B“. Stále nedoporučujeme s tím začínat. zkuste nejprve Hard Reset and Recovery a pokud nic nezabere, přejděte na obnovu přes DFU.

Režim DFU funguje většinou na starších iPhonech. Zde je návod, jak jej zapnout.

 • Připojte iPhone k PC pomocí iTunes.
 • Současně stiskněte tlačítko napájení a domovské tlačítko, jako byste restartovali, a podržte je po dobu deseti sekund.
 • Uvolněte vypínač, ale podržte tlačítko Domů, dokud vás iTunes nevyzve, abyste svůj smartphone přepnuli do režimu DFU.
 • Resetujte iPhone podle pokynů na obrazovce.

Na rozdíl od režimu Recovery pracuje DFU s vypnutou obrazovkou, na které se nezobrazují žádné ikony. Aktualizace firmwaru vymaže všechna data z iPhone: budete muset znovu zadat své Apple ID a nastavit nastavení iOS. Při resetování zařízení neztratíte důležité soubory, uložte je předem v oblaku. Pro více informací o zálohování jsme napsali v samostatném článku.

Obraťte se na služby

Pokud vám tipy popsané výše nepomohlo, je možné, že je vše v hardwaru. Nedávno vyčištěn iPhone v pochybnost? Nebo se možná snažili nahradit něco uvnitř samotného zařízení a po opravě, zůstaly další podrobnosti?

Pokud jste nedávno koupili gadget, můžete kontaktovat podporu Apple a použít záruku. Pokud je zařízení po dobu delší než jeden rok, měli byste najít spolehlivé servisní středisko a zobrazit zařízení specialistům. Přečtěte si více o opravě iPhone. na oficiální stránce výrobce.

Voda vstupuje do vody

Voda, spolu s prachem. Hlavní digitální technologie nepřátel. Když se vlhkost dostane do gadgetu, přístroj přestane fungovat správně. To se může projevit tak, že se iPhone sám vypne a zapne až při nabíjení. Aby nedošlo k úplnému zničení zařízení, měli byste kontaktovat servisní středisko, kde bude žehlička telefonu vysušena. Nedoporučuje se zbavovat se vlhkosti uvnitř smartphonu svépomocí.

Pokud se váš iPhone chová zvláštně: sám se vypíná, i když zbývá 15 % nebo 30 % nabití, pak byste měli vědět, že to není novinka a nejste jediní, kdo čelí podobnému problému. Uživatelé tento problém hlásili všude od vydání iOS 9. A i nyní, v roce 2016, se s tímto problémem mnozí z nás stále potýkají. Pokud se váš iPhone náhle vypne, i když je baterie dostatečně nabitá, vyzkoušejte následující tipy pro odstraňování problémů:

Opravte nekonečnou spouštěcí smyčku obnovením v režimu obnovení

Pokud tvrdý reset nepomůže, zkuste přepnout iPhone do režimu obnovy a obnovit zařízení v iTunes.

Po obnovení iTunes se můžete dostat ze smyčky restartu. Zde jsou kroky pro vstup do režimu obnovení:

Krok 1 Připojte iPhone k počítači a otevřete iTunes, pokud se neotevře automaticky.

Krok 2 Uživatelé iPhone 6 a starších verzí prosím podržte tlačítka Napájení a Domů po dobu alespoň deseti sekund, dokud neuvidíte logo Apple, dokud se na obrazovce iPhonu nezobrazí obrazovka Connect to iTunes. Pokud používáte iPhone 7 nebo 7 Plus, stiskněte místo toho tlačítko pro snížení hlasitosti. Pro uživatele iPhone 8 a novějších stiskněte a uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a poté tlačítko pro rychlé snížení hlasitosti.

Krok 3 Nyní je váš iPhone v režimu obnovy. V iTunes se zobrazí vyskakovací zpráva s výzvou k obnovení nebo aktualizaci, vyberte možnost Obnovit, tím se vymaže veškerý obsah a nastavení v telefonu. Po dokončení procesu obnovy se zařízení normálně spustí.

Pokud je váš iPhone zaseknutý v režimu obnovení, můžete se naučit, jak se dostat z režimu obnovení iPhone.

Pokud iPhone zamrzne na „jablku“, nezapne se a nereaguje na připojení k počítači nebo restartování, máte dobrou šanci oživit smartphone sami. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je pomocí programu ReiBoot, který udělá vše za vás, ale pokud chcete, můžete riskovat a zkusit vše ručně.

Vlastní oprava vás nebude stát nic (pravděpodobně kromě nervů), zatímco za používání všech funkcí ReiBootu budete muset platit: na Windows stojí licence pouze 1 509, 2 517 nebo 3 021 na měsíc, rok a neomezené používání, respektive díky dočasnému promo kódu TENORRU30 — dává 30% slevu. Dokonce i maximální verze je stále menší než služba v oficiální službě Apple. kromě toho, pokud vám nepomůžeme, vývojáři jsou připraveni vrátit peníze do 7 dnů ode dne platby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS