iPhone se zapíná a vypne bez zastavení

Proč se Yopho vypíná sám, aniž by se zastavil

Pokud se váš iPhone chová podivně: vypne se sám, dokonce i se zbývajícím poplatkem 15% nebo 30%, pak byste měli vědět, že to nejsou zprávy a nejste jediný, kdo se setkává s podobným problémem. Uživatelé tento problém nahlásili všude od vydání iOS 9. A dokonce i nyní, v roce 2021, mnozí z nás stále čelí tomuto problému. Pokud se váš iPhone najednou vypne, i když je v baterii dostatečný náboj, zkuste následující doporučení k odstranění problému:

Obvykle tento problém řeší tvrdý výboj. Tvrdý reset je podobný postupu: „A pokusili jste se jej vypnout a znovu zapnout zařízení“, ale na hlubší úrovni operačního systému. Obvykle se vyskytuje reset na hodnoty továrny.

Chcete.li provést tvrdý propuštění vašeho iPhone s fyzickým tlačítkem domů (jakýkoli model iPhone na iPhone 7), klikněte a podržte oba tlačítka spánku/probuzení

„A“ Home „do 5 sekund. Smartphone iPhone se restartuje, uvidíte blikající ikonu loga Apple a iPhone oživí.

Tady v rukou byl zbrusu nový a stylový iPhone, o kterém se tolik mluví v televizi. Zpočátku je vše v pořádku a telefon je restartován pouze při příkazu svého majitele. Ale po chvíli se může stát neočekávané a nyní je iPhone neustále restartován a nedovoluje provádět žádnou operaci. Když k tomu dojde dvakrát nebo třikrát, není čeho se obávat. Ale pokud je restartování vícenásobné, jedná se o příležitost k nepokojům.

Obvykle jsou takové gadgety nahrazeny bez problémů v oficiálních obchodech Apple. Ale co když doba záruky již vypršela? Co když je iPhone neustále restartován, co dělat v této situaci? Za prvé, nepropadejte paniku. Ve většině případů je tento problém vyřešen bez použití specializovaného vybavení a nevyžaduje žádné fantastické znalosti od majitele telefonu v elektronice.

Spravedlivě stojí za zmínku, že problémy spojené se skutečností, že iPhone je neustále restartován, začaly po nové verzi iOS. Většina uživatelů, kteří nainstalovali firmware iOS 11/11.Jeden.2, asi. Zároveň problémy ovlivnily nejen zastaralé telefony. Mnozí poznamenali, že iPhone 5s, 6, 7 a 8 je neustále restartován. Pokud je tedy tato verze operačního systému nainstalována v telefonu, pak je chyba ve firmwaru s největší pravděpodobností.

Je možné, že problémy jsou v samotném zařízení, pokud dojde k uzavření. Nejčastěji však porucha leží přesně v softwarové části. V souladu s tím můžete zhroucení sami opravit samostatně. Před provedením určitých manipulací se však vyplatí provést přípravné práce.

Hlavní příčiny poruch

Když Apple při zapnutí hoří, ale systém nezačne, můžete nezávisle provést počáteční diagnózu a najít příčinu poruchy.

Iphone není nejčastěji načten kvůli následujícím faktorům:

 • Porucha tlačítka napájení, řadič napájení, zobrazovacího modulu a dalších vnitřních prvků (takové problémy se objevují, když iPhone spadne)
 • Neúplný náboj baterie (zařízení se nezapne za jablko, ne.li dostatek energie)
 • Selhání kabelu nebo napájecího adaptéru USB
 • Koroze vnitřních prvků poté, co se do telefonu dostane vlhkost
 • Přehřátí zařízení

Najděte řešení problému, pokud hlavní příčina skutečnosti, že se jablko rozsvítí a jde ven, nejsou problémy s hardwarem, můžete bez vnější pomoci.

„Příznaky“ poruchy se mohou lišit, například:

 • Smartphone se na dlouhou dobu zapne
 • Po úplném propuštění se nepobírá
 • Při zapnutí logo hoří, ale systém zamrzne a nezačne
 • Obrazovka je černá, logo nespálí
 • Při spuštění se ikona objeví, systém je zcela načten, po kterém obrazovka zobrazuje logo a jde ven
iphone, zapíná, vypne, zastavení

Pokud smartphone nespadl, všechna tlačítka fungovala správně, ale z nějakého důvodu se telefon nezapne ani po nabíjení, s největší pravděpodobností se baterie opotřebovala. Takové poruše lze zabránit pomocí plánované diagnózy zařízení.

Nesprávný provoz baterie smartphonu

Pokud iPhone zapne a okamžitě vypne nebo spustí spontánní restart a tlačítko vypnutí nereaguje na příkazy, může být porucha baterie pravděpodobnou příčinou tohoto. Pokud iPhone používáte více než rok, pak ztráta kapacity baterie je docela přirozená a problém pomůže vyřešit tyto podrobnosti k vyřešení problému. Když se iPhone vypne, rozdělení baterie je pravděpodobně způsobeno následujícími faktory:

 • Pomocí ne.původního nabíjecího zařízení. navzdory podobnosti nabíječek původní a čínské výroby se liší v současné metodě dodávky, v důsledku toho, že baterie selže, takže iPhone se začne zapnout a okamžitě se vypnout
 • Pravidelné poklesy napětí v síti. pomocí původního nabíjení iPhone ne vždy zaručuje obslužnost baterie. S konstantním poklesem napětí v síti baterie předčasně selže, takže iPhone zapne a začne jít ven nebo se na obrazovce objeví oznámení, že zařízení bude brzy vypuštěno
 • Hit vlhkosti. Když se dostane i malé množství vlhkosti, baterie selže, takže iPhone se okamžitě vypne, nebo se nepobírá, když je zapnutý

Mechanické poškození, pády a údery mohou také způsobit zapnutí iPhone a začne se vypnout. Pokud se iPhone začne zapnout a odpojit, ikona nabíjení po celou dobu hoří, doporučuje se diagnostikovat zařízení.

Jiné poruchy

Skutečnost, že samotný iPhone se vypne, nemusí být jediným příznakem. Kromě toho mohou nastat další problémy:

 • Zařízení je vypnuto, když je kamera zapnuta
 • Podsvícení se po konverzaci vypne
 • Zvuk se vypne
 • Iphone vyžaduje nabíjení, i když je nabíjení baterie kompletní
 • Iphone vůbec nefunguje a ukazuje modrou obrazovku

Pomoc odborníků

Pokud jste udělali vše pro to, aby se váš iPhone po konverzaci neustále spojil nebo jindy, musíte kontaktovat profesionální specialisty, jako jsou umělci Yudu. Masters registrovaný v Yudu přesně vědí, proč jsou iPhone vypnuty a co s tím dělat. Můžete si být jisti následujícím:

 • Při práci s vaším iPhone budou použity pouze originální náhradní díly
 • Během opravy budou na zkušené řemeslníky použity speciální nástroje s potřebnými licencemi

S jakýmkoli typem zhroucení (iPhone se často vypne, má rozbití baterie, zvuk nefunguje nebo neočekávané vypnutí podsvícení) mistrů zaregistrovaných do Yudu se bude co nejrychleji vyrovnat. Budou provádět diagnostiku, aby pochopili, proč se iPhone vypne, a nahradí potřebné podrobnosti.

Který iPhone trpí nejvíce?

Někteří majitelé iPhone si stěžují, že jejich „přítel Apple“ je odpojen v chladu při 70-80% poplatku, jiní si všimnou stabilní práce na 50-60%. Na čem to záleží? Každá baterie má určitý počet poplatků. Zpravidla se jedná o 800-900 cyklů. Pokud aktivně používáte zařízení Apple, přijde kritický okamžik za 2-2,5 let.

Závěr je jednoduchý. telefon v chladu, který je v provozu po dobu 2 a více let, nejvíce trpí.

Ale proč majitelé jiných mobilních zařízení klidně komunikují v chladu, aktivně používají zařízení na ulici v lednu únoru? Nejnovější generace iPhone jsou vyrobeny ze slitiny hliníku s vysokou tepelnou vodivostí. S nástupem zimy rychle zamrzne. Plast vede teplo mnohem horší než sklo a plast, tolik modelů Samsung a Xiaomi (dokonce i rozpočet) klidně pracuje.30 stupňů.

Druhým důvodem je skromná tloušťka pouzdra. Mezi iPhone neexistují žádní „tlustí muži“, takže zamrznou mnohem rychleji. Aby se iPhone nevytočil v chladu, použijte jednoduchá doporučení:

 • Oblečte smartphone do krytu, který chrání zařízení na obou stranách.
 • Koupit akumulátor případů. Drahý, ale docela efektivní způsob, jak volat kolegy a příbuzné i v nejsilnějším chladu.
 • Udržujte přenosnou baterii po ruce.
 • Umístěte smartphone do vnitřních kapes co nejblíže k tělu.
 • Použijte náhlavní soupravu tak, aby se iPhone nedostal z kapsy.
 • Pokud vypnete iPhone, zkuste jej nabít až 100%, než vyjdete ven.

Podrobně jsme analyzovali situaci, kdy se iPhone spontánně vypne, prozkoumali jsme možnosti řešení tohoto problému. Není zdaleka nutné jít do servisního centra. Někdy stačí snadno restartovat telefon, správně ho nabije nebo ho nedostane do chladu.

Páté řešení: Obnovte iPhone v režimu obnovy.

Hlavní softwarové chyby, které nelze vyloučit vypouštěním do továrního nastavení, jsou obvykle eliminovány obnovou v režimu obnovy. Toto je složitější obnovení systému, vyrobené na iPhone neodpovídajícím nebo závislému pomocí iTunes. Jako resetování do továrního nastavení můžete také ztratit důležité informace při zotavení v režimu obnovy. Pokud je to možné, vytvořte záložní kopii svých souborů v iTunes předem. Když je vše připraveno, proveďte následující akce:

 • Připojte iPhone k počítači pomocí připojeného kabelu USB / Lightning z Apple.
 • Zatímco je připojen, stiskněte a rychle uvolněte tlačítko Zvýšení hlasitosti.
 • Poté rychle stiskněte a uvolněte tlačítko Redukce objemu.
 • Poté stiskněte a podržte tlačítko „Boční / jídlo“ a pokračujte v jeho držení, dokud se restartujte. Když se objeví logo Apple, nezvolujte tlačítko boku / napájení, protože je třeba převést zařízení na stav obnovy.
 • Když uvidíte na obrazovce, nechte tlačítko boku / napájení, když uvidíte logo připojení k iTunes.
 • Přejděte na iTunes na svém počítači, poté uvidíte zprávu, že zařízení připojené k iOS je v režimu obnovy a nabízejte možnosti aktualizace nebo zotavení.
 • Vyberte možnost „Obnovit“, která vymaže vše z telefonního systému, a poté obnovte iOS přes iTunes.

Počkejte, až bude obnovení systému dokončeno, můžete vypnout iPhone z počítače.

Co dělat, když se iPhone vypne sám: Důvody, jak opravit vypnutí

Uživatelé iPhone někdy čelí velmi nepříjemnému problému. telefon se náhodně začne vypnout, navzdory zbývajícímu nabíjení baterie. Иногда этот сбой связан с тем, что индикатор батареи не обновляется нужным образом, порой это вызвано программным сбоем или техническим состоянием батареи.

Existuje několik možností, proč je iPhone sám o sobě odpojen. Для устранения этого сбоя можно попробовать просто разрядить батарею iPhone до 0, а затем снова зарядить до 100 %.

Если проблема была связана с индикатором батареи iPhone (неправильно отображает оставшийся заряд), то данный метод сможет ее устранить, и аппарат гаснуть не будет.

Proč je iPhone zapnut a vypne sám

Ve skutečnosti je iPhone velmi dobrá zařízení vyvinutá společností Apple. Ale ve své práci, stejně jako jakékoli jiné technologické zařízení, mohou dojít k chybám, které zabraňují normálnímu fungování. Chcete.li zjistit, proč se iPhone vypne sám, musíte pochopit, že tento problém může mít dva zdroje: software a hardware.

Důležité! Předtím, než se problém odstraní, je nutné vytvořit záložní kopii zařízení iOS, protože některé techniky pro obnovení provozovatelnosti zařízení budou vyžadovat, aby uživatel odstranil data.

Po aktualizaci nebo některých aplikacích velmi často dochází k ostrému selhání, když zařízení může spontánně zapnout/vypnout, dochází. Můžete začít kontrolovat používání baterie na iPhone. To poskytne uživateli pochopení toho, které aplikace spotřebovávají více energie na jeho telefonu.

Před aktualizací softwaru je nutné pečlivě prozkoumat zařízení pro fyzické poškození: zda je obrazovka hoří, zda tlačítko spánku a tlačítko Domů fungují, zda v zařízení je vlhkost, což může také způsobit selhání, když iPhone se zapne a vypne.

Vytvoření zálohy zařízení iOS

Hlavní důvody restartu bez zastavení

Proč se iPhone v chladu vypne. důvody

Existuje mnoho možných důvodů, proč se iPhone Max stále zapíná a vypíná, mnoho z nich souvisí pouze s určitou úpravou telefonu. Nejběžnější příčiny spontánního vypnutí/zapnutí telefonu:

 • Selhání aktualizace iOS, když uživatel neprošel procesem až do konce.
 • Stárnutí baterie.
 • Nedostatek paměti pro ukládání informací a pracovních programů.
 • Telefonní útok škodlivého softwaru.
 • Hardwarový problém.

Nedostatek paměti je považován za jeden z hlavních důvodů selhání, když se iPhone XS nezapne, takže odborníci radí uživateli, aby takové kroky odstranil:

Pokud je dostupné úložiště výrazně menší než 1 GB, doporučuje se smazat zbytečné soubory, aby se uvolnila paměť, například můžete přenést všechny důležité informace do iCloud.

Chyba v posledních nainstalovaných aplikacích

Mnoho starých aplikací je nekompatibilní s aktualizovaným iOS nebo má vady, které se restartují iPhone. Proto je nutné zkontrolovat každou aktualizaci v úložišti aplikací a smazat vadné.

Algoritmus pro odstranění problémových aplikací na iPhone:

 • Přejděte na „Nastavení“ a poté na „soukromí“. „Analýza“. „Data analýzy“ a přejděte dolů ukazatel a zobrazíte aplikace.
 • Přejděte na hlavní obrazovku, vyberte zbytečnou aplikaci a držte ji, dokud se neobjeví symbol „X“ v horní části levého rohu.
 • Stisknutím symbolu „X“ odstraňte vadné.

Poznámka! Uživatel by neměl zcela odmítnout aktualizace aplikací, zejména pokud je příčinou selhání chyby a systémová nekompatibilita. Po stanovení nového iOS by se požadavky systému měly změnit.

Pokud se iPhone po aktualizaci iOS vypne sám

Proč je Wi-Fi odpojeno na samotném iPhone-ztratí signál

iphone, zapíná, vypne, zastavení

Po aktualizaci iOS iPhone se často začne spontánně deaktivovat. Než budete pokračovat v samostatném odstranění problémů, měli byste zkontrolovat aktuální stav paměti aparátu. Pokud má dostatek místa, můžete provést některé postupy k odstranění selhání iPhone. Nejúčinnějším způsobem je vyčištění aplikací na pozadí. Mohou být podvodné a nouzové odpojení zařízení. Chcete.li silně uzavřít všechny programy na pozadí, musíte provést takové akce:

 • Přejděte na hlavní obrazovku.
 • Položte prst nahoru ze spodní části obrazovky, takže ve středu malou pauzu vytvořte malou pauzu.
 • Spusťte prst vpravo a doprava a přesuňte předběžné zobrazení.
 • Vytáhněte prst po obrazovce a zavřete zbytečné aplikace.
 • Výše uvedený postup je použitelný pouze pro nový iPhone nebo modely, které nemají tlačítko „domov“.

Co dělat, když se iPhone vypne a zapne se sám

Proč je iPhone rychle propuštěn. co dělat

iphone, zapíná, vypne, zastavení

Pokud iPhone svévolně vypne a výše uvedené metody nepřinesly požadovaný výsledek, může se uživatel pokusit přejít do režimu DFU. V tomto případě musíte být opatrní, protože obnovení továrny vede ke ztrátě všech dat.

Poznámka! Režim DFU je založen na systému nakládky zcela nezávislého na iOS. Proto je v případě velkého selhání, jako je cyklus restartu, lepší si vybrat tento režim.

Tento mechanismus umožňuje snížení verze, tj. Přeinstalovat starší verzi iOS než ta, která je nainstalována na uživateli iPhone. Tento pokles je zvláště užitečný, když aktualizace iOS způsobuje některé problémy se stabilitou v důsledku nekompatibility softwaru nebo hardwaru.

 • Připojte iPhone k PC.
 • Udržujte klíč napájení a nakreslete prst doprava podle možnosti „vypnout“.
 • Po vypnutí stiskněte tlačítka „Domů“ a „VKL/OFF“ dohromady 10 sekund.
 • Uvolněte tlačítko „Bcl/Off“ a pokračujte v držení tlačítka „Domů“, dalších 10 sekund, dokud zařízení nenajde Windows nebo Mac.
 • V tuto chvíli by měly iTunes začít automaticky.
 • Jinak jej můžete otevřít ručně, iPhone by se měl objevit v režimu obnovy.

Nesprávný provoz baterie

Spontánní vypnutí nabíjení může nastat v důsledku „umírající“ baterie. Pokud je vaše zařízení již několik let, pak je to zcela normální jev a řešení problému bude nahrazeno baterií novou.

iphone, zapíná, vypne, zastavení

Ale pokud používáte telefon méně než rok, pak existuje šance, že ho účtujete nesprávně. Přečtěte si naše doporučení ohledně správného nabíjení baterie a možná pochopíte, že po celou dobu nepravitě provozovali baterii nesprávně.

To vedlo k jeho včasnému selhání a v důsledku toho vypnout iPhone.

Mnoho zanedbávání pravidel Apple pomocí iPadu pro iPhone. Přes podobnost konektorů se aktuální dodávka provádí různými způsoby. To může nepříznivě ovlivnit funkčnost smartphonu i samotné nabíječky.

Jak zabránit opakování poruchy?

Ve většině případů se problému dokáže problém vyřešit samostatně, nikdo není ve spěchu do servisního centra. Abyste se nemuseli starat o výkon svého smartphonu, doporučujeme, abyste dodržovali několik jednoduchých pravidel:

 • Pokud používáte smartphone již několik let, nesmíte jej přivést k plnému propuštění baterie. Za tímto účelem doporučujeme koupit Powerbank a nosit ji s sebou. S touto externí baterií můžete kdykoli obnovit úroveň nabití vybudované baterie.
 • Na ulici v chladné sezóně vyžaduje začátek smartphonu více energie, nesnažte se ji spustit, protože můžete snížit kapacitu baterie na kritickou značku. Rovněž to stojí za to po návratu do místnosti, nespěchejte, aby připojil zařízení k výstupu, nechte ho ležet po dobu 10 minut, aby se zahřál na teplotu místnosti.
 • Používejte pouze originální příslušenství, protože rozdávají stabilní napětí s napájením, které je nezbytné k doplnění náboje zařízení.

Křížené tipy vám pomohou s menší pravděpodobností čelit problému, když je iPhone na nabíjení, zapne se a nekonečně vypne. Nyní také víte, jak tuto situaci opravit. Pokud máte dotazy, zeptejte se jich v komentářích. Sdílejte článek s přáteli, tento problém není tak vzácný.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS