IPhone ukazuje, že jsou zahrnuty sluchátka

Telefon si myslí, že jsou vloženy sluchátka. Co dělat, pokud iPhone píše, že jsou připojeny sluchátka

Iphone 6 zobrazuje ikonu ve stavovém řádku, který mluví, údajně s ní připojil sluchátka a nevydává žádné zvuky. Ve skutečnosti však nejsou spojena žádná sluchátka. Ani kabel, ani bluetooth. Nechápu, jak vyřešit takový problém. Zapnul jsem se a vypnul smartphone, ale nepomůže to!

Řešení: Rebooting opravdu často takové problémy řeší a vždy doporučujeme tuto metodu nejprve vyzkoušet.

Pokud to nedává výsledky, pak by se měl další krok pokusit vyčistit paprsek sluchátka pomocí konvenčního párátka. Pokud je uvnitř nečistoty nebo odpadky, může to být důvod tohoto chování iPhone. K vyčištění portu můžete také použít komprimovaný vzduch.

Zkuste se připojit a okamžitě vypnout kabelová sluchátka. Tuto akci opakujte několikrát v řadě a znovu zkontrolujte, zda je problém uložen.

Před provedením dalších akcí:

 • Ujistěte se, že váš počítač má nejnovější verzi programu iTunes. V případě potřeby aktualizujte.
 • Pomocí iTunes vytvořte úplnou zálohu svého iPhone. Přeneste všechny potřebné informace do počítače, protože s dalšími akcemi bude odstraněn z paměti smartphonu.
 • Pokud je váš iPhone nainstalován iOS 6 nebo novější, otevřete nastavení iCloud a deaktivujte položku Najít iPhone.

Chcete.li zařízení vrátit do původního nastavení, proveďte následující po druhém:

 • Připojte zařízení k PC pomocí původního kabelu USB.
 • V programu iTunes najděte a otevřete záložku ovládacího prvku váš iPhone, iPad nebo iPod.
 • Na stránce Obecně stiskněte tlačítko Obnovit.
 • Když se objeví okno s varováním o odstranění uživatelských dat, potvrďte, že chcete zařízení obnovit. Poté iTunes začne načíst nejnovější verzi softwaru pro vaše zařízení a na konci nastavení do stavu továrny.
 • Po provedení obnovy se zařízení restartuje a uvidíte uvítací obrazovku asistenta nastavení. Projděte všechny kroky k konfiguraci a aktivaci zařízení. V jedné ze fází vám bude nabídnuto výběr. Nakonfigurujte zařízení jako nové nebo obnovení z záložní kopie. Pokud provedete všechny tyto postupy s iPhone, ujistěte se, že je v ní nainstalována aktivní SIM karta. K dokončení aktivačního postupu bude nutné.

Řekněte nám v komentářích, pokud je pro vás tato metoda užitečná k vyřešení zvukových problémů. Pokud takové problémy zažijete, popište je v komentářích. Pokusíme se najít řešení a podrobně o tom vyprávět v následujících článcích.

iphone, ukazuje, jsou, sluchátka

„iPhone“ je velmi běžný typ smartphonu na moderním trhu zboží a služeb. Mnoho kupujících chce získat jen takový gadget pro sebe. Rozlišuje se podle jeho kvality a schopností. Ale ne každý chápe, jak pracovat s iPhone. Obvyklými metodami často nelze povolit standardní chyby a problémy. Koneckonců, studovaný gadget nefunguje na celém dobře známém „Androidu“, ale na MacOS. Proto je důležité přesně vědět, jak to opravit nebo tu chybu. Tento článek vám řekne, jak deaktivovat režim sluchátka „iPhone“. Jaká je tato možnost takové příležitosti? Po zjištění na to bude možné opravit společné selhání, kterému majitelé iPhone čelí.

Možné příčiny problému

Za prvé, je nutné pochopit, jaký je důvod tohoto chování. Konec konců, režim „sluchátek“ vede k skutečnosti, že předplatitel neslyší jeho smartphone. S odpojením náhlavní soupravy není žádný zvuk.

Ve skutečnosti může existovat obrovské množství důvodů. Nejčastěji předplatitelé narazí:

 • Znečištění zařízení;
 • Poškození konektorů;
 • Selhání systému;
 • Získání vody na telefonu;
 • Vysoká vlhkost v místnosti.
iphone, ukazuje, jsou, sluchátka

Zpravidla je možné přesně určit příčinu rozpadu pouze přepracováním možných možností. Často můžete vypnout režim „sluchátka“ bez vnější pomoci. Jak přesně?

Zapněte a deaktivujte režim letu.

Možná si váš iPhone stále myslí, že je připojen k externímu zdroji zvuku, jako jsou sluchátka. Je snadné jej zkontrolovat a opravit přenosem telefonu do režimu letu a ponecháním. Zapnutí režimu Avia-Region dočasně odpojí všechny sítě do telefonu, včetně sítí Wi-Fi a co je nejdůležitější, odpojení od zařízení Bluetooth. Pokud všechny problémy v důsledku Bluetooth, pak by připojení připojení mělo vyřešit váš problém. Zde je to, co musíte udělat:

 • Otevřete řídicí centrum metody z výše uvedeného pro váš model iPhone.
 • Klepněte na ikonu letadla prezentovanou ve formě letadla. To zahrnuje režim letadla a deaktivuje všechna připojení k jiným sítím a zařízením.
 • Počkejte několik sekund a poté se znovu dotkněte ikony letadla, abyste ji vypnuli.

Abnormální vypnutí sluchátka

Pokud sluchátka iPhone odpojíte příliš rychle, váš iPhone nemusí rozpoznávat vypnutí včas nebo si dokonce myslet, že sluchátka jsou připojena.

Můžete tedy připojit sluchátka a poté je několikrát odpojit od hnízda sluchátka. Výsledkem je, že váš iPhone může detekovat odpojení sluchátka iPhone a automaticky se dostat z režimu sluchátka.

iphone, ukazuje, jsou, sluchátka

✈ 4. Zapněte a deaktivujte režim letu

Letový režim vypne všechny bezdrátové moduly. Problém „Hung“ režimu sluchátek je spojen s „závady“ v jednom z komunikačních modulů. Na několik minut zapněte tento režim.

Poté by ikona sluchátka iPhone měla být mezerou.

Software nebo problém se železem

Ve skutečnosti nejen problémy s hardwarem, ale také selhání operačního systému mohou vést k takovému incidentu. Jak ukazuje praxe, drtivá většina obětí má problém projevený přesně kvůli banální chybě. Co lze v tomto případě udělat:

Vložte a extrahujte zástrčku z hnízda sluchátka. Existuje šance, že iOS neměl čas zjistit, že jsou sluchátka extrahována. Pokud uživatel ostře vytáhl zástrčku, může systém i nadále věřit, že jsou stále připojeni. Někdy stačí několikrát vložit a vytáhnout sluchátka tak, aby zařízení začalo znovu fungovat normálně.

Připojte další sluchátka. Opravdu to může pomoci. Pokud je problém v připojeném příslušenství. Ano, zvláště pokud to stojí méně než 300.

Problém špatného kvalitního příslušenství není nový, ale aby se ujistil, že to nebylo jen ve vašich sluchátkách, bylo by hezké vyzkoušet alternativu.

Obnovit zařízení. Jednoduché restartování zařízení může vyřešit váš problém. Spolu s čínskou sadou a poruchou v OS je docela možné dosáhnout, že smartphone nechápe, co se stalo.

Zkontrolujte konektor sluchátka. Pokud vám žádná z výše uvedených způsobů nepomohla, je čas použít metodu odpočtu. Co když se něco dostalo do 3,5 mm iPhone Connector? Různé kontaminanty mohou vést k uzavření kontaktů sluchátek a smartphonu. Vezměte si baterku a podívejte se dovnitř. Pokud se tam něco opravdu dostalo, můžete použít párátko nebo bavlněnou hůlku k čištění konektoru.

Pamatujte, že každý potřebuje opatření. Rozdrcení veškerou svou silou a bodováním podél stěn také není nejlepší volbou.

Obnovit nebo aktualizovat iOS. Pokud nejsou problémy s konektorem ani se systémem, můžete použít radikálnější metodu.

Zkuste aktualizovat iOS z režimu DFU. Existuje šance, že po aktualizaci všechno upadne na místo. Zvláště pokud jste nainstalovali nějaké vylepšení systému.

Vyčistěte konektor z nečistot nebo vlhkosti

Prach spadl do konektoru, nebo jste se dostali do deště se sluchátky na telefonu, nechali je v bazénu / koupelně, obecně na místech s vysokou vlhkostí. To jsou běžné důvody, po kterých ikona sluchátka hoří, když by neměla.

Podíváme se, jestli v bahenního konektoru není špína. Je lepší zvýraznit baterku úzkým paprskem. Pokud jsou nečistoty, opatrně odstraňte vše párátkem. Můžete použít vysavač. Hlavní věc je pečlivě, jinak můžete konektor zlomit.

Pokud je režim sluchátek zapnutý kvůli vodě / vlhkosti, musíte rychle vysušit telefon. Z toho mohou být vážnější problémy. Vytáhneme baterii, pokud existuje taková příležitost a vložíme na suché místo. Může být relativně teplé, ale ne na slunci v létě. Dobrá dobrá volba, nižší v rýži, také funguje.

Není třeba stoupat do konektoru proudu, z toho může být mnoho problémů. Můžete použít například štětec pro řasy. Nejjednodušší způsob, jak třást veškerou vodou a opustit na suchém místě.

Sušení

Ale to není všechno! Jak již bylo zmíněno, může existovat mnoho příčin studovaného jevu. Všechny jsou eliminovány různými metodami. Nejběžnější chyby a selhání byly dříve uvedeny.

Jak deaktivovat režim sluchátek na iPhone 6, pokud dříve navrhované tipy nepomohly? Stačí vysušit gadget. Je možné, že k chybě došlo v důsledku zvýšené vlhkosti v místnosti. Neměli byste být překvapeni, pokud režim „sluchátka“ není automaticky vyřazen poté, co iPhone spadne do sněhu nebo vody.

Nejlepší je použít vydělec nebo vysavač k natažení veškeré vlhkosti. Je nutné rozeznat zařízení co nejvíce, poté jej vyschnout ze všech stran (včetně konektorů), poté sbírat. Můžete obnovit pokus o přepnutí režimů gadgetu. Za tímto účelem se náhlavní souprava zapne a vypne.

Další způsoby řešení problému

Navrhuji seznam s řešeními, která mohou problém vyřešit chybným zobrazením sluchátek v iPhone:

 • Zapněte sluchátka a poté znovu zapněte své vypnutí. Systém nemusí jednoduše pochopit situaci kvůli velmi rychlé extrakci zástrčky, kterou uživatel dokončil účast na sluchátkách. Chcete.li normalizovat práci gadgetu, musíte tyto akce provést několikrát.
 • Použití jiných sluchátek. Podobná metoda je běžná v situacích, kdy se používá náhlavní souprava pro špatnou kvalitu. Nejlepší možností je pracovat s původním příslušenstvím.
 • Úplná reinstalace iOS. Chcete.li to provést, použijte režim DFU. Software nainstalovaný ze zdrojů třetích stran může takovou chybu způsobit. Pokud byly na gadgetu nainstalovány větvičky, musí se deinstalovat.

Všechny zvažované metody jednoduchých metod je může uživatel vyřešit sám. Pokud se s problémem nedokážete vyrovnat, musíte navštívit Service Center Apple.

Aktivní uživatel produktů „Apple“ schopný opravit jakýkoli Apple Gadget a poskytnout radu ohledně práce.

iphone, ukazuje, jsou, sluchátka
| Denial of responsibility | Contacts |RSS